BlueHost Joomla Hosting İnceleme – İyi bir Joomla Web Host mu?

01.06.2020
Kategori yok 'BlueHost Joomla Hosting İnceleme – İyi bir Joomla Web Host mu?
0 12 мин.

Bluehost-joomla-hosting-yorumu


BlueHost 1996 yılından beri faaliyet göstermektedir ve birçok müşteriye hizmet vermektedir ve dünya çapında milyonlarca web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. Belli ki BlueHost köklü ve en büyük web bugün düşünebilirsiniz sağlayıcıları barındırma biridir. Bu ana bilgisayar, sanal sunucular, paylaşılan barındırma, bayi barındırma, adanmış sunucular ve diğerleri arasında WordPress optimize barındırma gibi bir dizi barındırma planına sahiptir..

Popüler ve en çok tercih edilen web barındırma sağlayıcısı olmasına rağmen, BlueHost da mümkün olan en yüksek kalitede barındırma hizmetleri sunan uygun fiyatlı ve güvenilirdir. Bunun da ötesinde, BlueHost inanılmaz derecede düşük fiyatlandırma planlarına, kullanımı kolay arayüze ve bugün piyasadaki yazılımlar için tek tıklamayla yükleyiciye sahiptir.

Bu yeterli değilse, BlueHost’un en yeni özelliklere sahip daha düşük seviyedeki kullanıcılara ve tüm kullanıcılar için mükemmel müşteri desteği sunduğu bilinmektedir. En önemlisi, BlueHost, kendi veri merkezleri, fiber bağlantılar ve özel sunuculardaki Linux çekirdeği aracılığıyla şirket içi hizmetler sunmanın yanı sıra reklam yoluyla Google ve Bing’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

BlueHost web barındırma sağlayıcısını kullanırken gözle görülenden daha fazlası var ve bu inceleme sizi BlueHost’un performansı ve çalışma süresi, müşteri desteği, planları ve fiyatlandırması, Joomla’yı nasıl çalıştırdığını ve nihayetin avantajlarını ve dezavantajlarını vurgulayacak. Daha fazlasını öğrenelim.

BlueHost Joomla Hosting İncelemesi

Aşağıda, Joomla projeleriniz için BlueHost’u seçmeniz için birkaç neden göstereceğim. Joomla web siteniz için bir web barındırma seçerken, aşağıdaki faktörleri dikkate almak önemlidir: çalışma süresi, performans, çevrimiçi destek, planlar ve fiyatlandırma. Aşağıda her birine ilişkin kapsamlı bir genel bakış bulacaksınız:

BlueHost Performansı ve Çalışma Süresi

Hosting sağlayıcınızı seçerken, kesinlikle hızlı bir web hosting şirketi arayacaksınız. Ve BlueHost, aradığınızı verecek böyle bir şirkettir. Bluehost, standartlaştırılmış% 99,94’ün çok üzerinde olan% 99,99 çalışma süresi sayesinde her bir barındırma planında mükemmel performans gösterir. Bunun dışında, bu barındırma platformu 400 günlük kayıtlı süremizden 9 dakikalık kesinti süresi gösteriyor.

424 milyon sayfalık hızlı sayfa yükleme ile Bluehost, en iyi performans gösteren ilk on Joomla web barındırma sağlayıcısı arasında ikinci sırada yer alıyor ve yükleme sürelerinde yaklaşık% 300 oranında sürekli olarak büyük bir gelişme gösteriyor. Bu başarı, BlueHost Company’nin müşteri deneyimini geliştirmek için Bluerock sunucu parklarını yükseltmek için sert önlemler almasıyla elde edildi. Bu nedenle, BlueHost performans ve çalışma süresi, bu web barındırma sağlayıcı gittikçe daha popüler hale geldiğini giderek daha popüler hale getiren iki ana faktör vardır.

BlueHost Müşteri Desteği

Bluehost-online-destek

BlueHost – Çevrimiçi Müşteri Desteği

Bir müşteri olarak, gerektiğinde yardım ve destek alma hakkınız vardır. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve ihtiyacınız olduğunda size destek verebilecek bir web barındırma sağlayıcısı seçmek iyi bir fikirdir. Ve müşterilerinin destek hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmaya kendini adamış hosting şirketlerinden biri BlueHost.

Görünüşe göre, BlueHost web barındırma hakkında kapsamlı bilgi açısından zengin adım adım kılavuzlar, makaleler ve video öğreticiler büyük bir kütüphane tutar. Bu, özellikle yeni başlayanlar için şirketin attığı oldukça asil bir adım. Tüm bu yararlı malzemeler elinizin altındayken, basit araştırmalar ile sık karşılaşılan sorunları kolayca çözebilirsiniz..

Bu yardımcı olmazsa, ilk elden yardım almak için doğrudan bir uzmanla da konuşabilirsiniz. BlueHost’un, telefon görüşmeleri veya canlı sohbetler yoluyla ilgili müşteri destek temsilcisiyle konuşmanıza olanak tanıyan 7/24/365 müşteri destek sistemi sunmasının nedeni budur. Bu, özellikle teknik personelden yardım ararken önemlidir.

Maalesef, BlueHost, telefon ve canlı sohbet tabanlı destek yoluyla kişisel yaklaşıma odaklanmak için bilet tabanlı müşteri destek sisteminden kurtuldu. Bu, zamandan kazanmak için yapılırken, bazı kullanıcılar için, bilete dayalı müşteri destek sistemi özellikle telefon veya canlı sohbet oturumları ile çözülemeyen sorunlar için oldukça güvenilirdi.

BlueHost Planları ve Fiyatlandırma

Bluehost-joomla-hosting-planlar

BlueHost – Joomla Hosting Planları & Fiyatlandırma

Hosting planları ve fiyatlandırma söz konusu olduğunda, BlueHost tüm boyutlar ve bütçeler için bir dizi plan sunar. Planlar arasında VPS, paylaşılan barındırma, adanmış sunucu, WooCommerce barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma vb. Bireysel BlueHost web barındırma planlarına ve özelliklerine bir göz atalım:

Paylaşılan barındırma: Bu, düşük internet trafiği hacmine sahip yeni bir siteye başlamanın mükemmel bir yoludur. Normalde paylaşılan bir barındırma ortamı, web sitelerinin sunucu kaynaklarını kendi aralarında paylaştığı anlamına gelir.

Bulut barındırma: Bu, birden fazla bulut sunucusunu kullanabilmenizi sağladığından, yüksek trafik veya donanım arızası durumunda sitelerinizin otomatik olarak başka bir sunucuya geçmesine izin verdiği için paylaşılan bir web barındırma planına yapılan en güvenilir yükseltmedir..

WordPress Hosting: Öncelikle WordPress destekli web siteleriniz için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, bu barındırma planı, siteyi herhangi bir tehdide karşı korurken WordPress’i çalıştırmak için optimize edilmiştir.

WooCommerce hosting: Bu, WordPress için en popüler ve yaygın olarak kullanılan e-ticaret eklentisidir. E-Ticaret mağazanızla sorunsuzca başlamanıza yardımcı olacak temel özellikler sunar

VPS veya Sanal Özel Sunucu barındırma: Paylaşılan WordPress barındırma için bir yükseltmedir ve paylaşılan bir ortamda sanal adanmış kaynaklara erişmenizi sağlar.

Adanmış sunucu barındırma: Bu plan, sunucunun gerekli tüm kaynaklarına sahip olmanızı sağlar. Bu hosting planının tek dezavantajı sunucuları kendi başınıza ele almanız gerekecek.

Genellikle, BlueHost altındaki tüm hosting planları, barındırma üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza, veritabanları geliştirmenize ve daha pek çok şeye sahip olmanızı sağlayan kullanımı kolay bir web barındırma kontrol paneline sahiptir..

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda her hosting planı aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Temel: Yalnızca bir web sitesini barındırmanıza izin verir. Buna ek olarak, 1 alan adı ve 25 alt alan adı, 5 e-posta hesabı (her biri 100 MB depolama alanına sahip) ve 50 GB depolama alanı barındırır. İlk zamanlayıcılar için ödeme aylık 3,95 ABD dolarıdır ve yenilendiğinde ödeme ayda 7,99 ABD dolarıdır.
 • Artı: Bu plan sınırsız web sitesi ve bant genişliği dahil sınırsız web alanı ile birlikte gelir. Üstelik sınırsız e-posta hesabınız da olacak. Yeni başlayanlar için, fiyat ayda 5,95 $, ancak yenilendiğinde aylık 10,99 $ ‘a geliyor.
 • Prime: Artı Planı altındaki tüm özellikleri içerir ve bunun yanı sıra Site Backup Pro ile yılda 80 dolardan fazla değere sahip alan gizliliğine sahip olursunuz. İlk dönem için ödeme yaparken, fiyat ayda 5,95 $ ve yenilendiğinde 14,99 $.

Joomla’yı BlueHost’ta Çalıştırma

BlueHost, WordPress için optimize edilmiş bir barındırma sunmaktan gurur duyuyor, ancak ne yazık ki, bu web barındırma sağlayıcısı özellikle Joomla’ya adanmış herhangi bir barındırma planına sahip değil. Bununla birlikte, bu açıklama, tünelin sonunda Joomla’yı şimdi ve yakın gelecekte kullanmak isteyenler için en azından biraz ışık olduğu göz önüne alındığında sizi cesaretlendirmemelidir..

Bu nedenle, Joomla web sitelerinizi BlueHost kullanarak barındırmayı planlıyorsanız, iyi haber şu ki, hedeflerinize ulaşmak için hala birkaç seçeneğiniz vardır. Bunun nedeni, ana bilgisayarın komut dosyası yükleyici aracının Joomla 2.5 veya daha ziyade 3.x sürümünü yüklemenizi düşündüğünüzden daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza izin vermesidir. Bu şekilde, BlueHost hosting planlarında Joomla kullanmanın keyfine varacaksınız.

Bu aşamada önemli olan Joomla’nın WordPress gibi diğer yazılımlara kıyasla çok daha fazla kaynak kullandığını bilmek. Bu, sitenizin günlük olarak 500 ziyaretçiyi aşan internet trafiği oluşturacağından eminseniz, paylaşılanlar yerine bir VPS barındırma planı için ödeme yapmayı düşünmeniz akıllıca olacaktır..

BlueHost’un Artıları ve Eksileri

Kadar çok BlueHost hakkında söylendi, bu web barındırma platformu kullanırken gelen olumlu ve olumsuz özellikleri olduğunu fark gerekir. Bu konağın negatif tarafını bilmek de aynı derecede önemlidir, böylece her ihtimale karşı kendinizi her zaman yeterli şekilde hazırlayabilirsiniz. Her zaman parmaklarınızın ucunda olması gereken BlueHost kullanmanın avantajları ve dezavantajları şunlardır:

Artıları – Neden BlueHost’u Seçmelisiniz?

 • BlueHost, hem hız hem de mükemmel performans için tasarlanmış web hosting planlarına sahiptir
 • BlueHost altındaki her hosting planı ücretsiz bir alan adı ile birlikte gelir
 • Ücretsiz pazarlama kredisi, çeşitli planlara sahip SSL ve özel IP’ler var
 • BlueHost, birden fazla alan adı barındırmasına izin verir
 • Gerekli tüm endüstri standardı özelliklere sahip gelişmiş bir cPanel’e sahiptir.
 • Sağlam performans ve güvenilirliğe sahip uygun fiyatlı bir bulut web barındırma sağlayıcısı
 • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği vardır
 • BlueHost’u kullanırken ücretsiz eklentilerin keyfini çıkaracaksınız
 • Mükemmel müşteri desteği
 • Para iade garantisi
 • Barındırma hizmetleri için farklı seçenekler
 • Çalışma süresi garantisi
 • İyi itibar

Eksileri – BlueHost kullanmanın olumsuz tarafı nedir?

 • Windows barındırma veya tercih edilen işletim sistemini seçme seçeneği yoktur
 • Uygun başlangıç ​​fiyatları olmasına rağmen, yüksek taahhüt süreleri ve yüksek yenileme oranları vardır.
 • Temel web hosting planı sadece tek bir web sitesini barındırmanıza izin verir
 • Sınırlı CPU kullanımı
 • Satıcı hesapları yavaş siteler yaşıyor
 • Varsayılan DNS için tek bir küme vardır
 • Web sitesi taşıma ücretleri vardır

Sonuç

Joomla Web Siteleriniz için BlueHost’u seçecek misiniz? Joomla web sitelerinizi barındırmak için BlueHost kullanımı ile ilgili ilk elden bilgiye sahip olduğunuzdan, cevabınız “evet” olmalıdır. En azından bu barındırma sağlayıcısının nasıl performans gösterdiğini, barındırma planlarını ve fiyatlarını, Joomla’yı ve uzun vadede olumlu özelliklerini çalıştırmak için nasıl kullanabileceğinizi biliyorsunuz. Bu durumda, arkadaşlarınıza ve müşterilerinize Joomla web siteleri için BlueHost’u önereceğiniz tartışılmaz bir gerçektir. Ve eğer orada Joomla blogunuzu oluşturuyor veya web sitenizi oluşturuyorsanız, BlueHost’un sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector