FastComet WordPress Web Sitelerini Barındırmak İçin İyi mi?

01.06.2020
Kategori yok 'FastComet WordPress Web Sitelerini Barındırmak İçin İyi mi?
0 10 мин.

fastcomet-wordpress-hosting


WordPress artık dünyadaki en popüler İçerik Yönetim Sistemidir. Milyonlarca web sitesi sistemi için bir üs olarak kullanıyor ve sayı her geçen gün artıyor. WordPress çok yaygın olarak kullanıldığından, bu web siteleri tarafından kullanılmak üzere özel bir barındırma hizmetinin oluşturulması şaşırtıcı değildir..

Bu yazıda bu barındırma hizmeti ve nasıl çalıştığı hakkında konuşacağız. Ayrıca, daha sonra barındırma planlarını FastComet WordPress web sitelerini barındırmak için teklifler. Bu şekilde FastComet’in WordPress web sitelerini barındırmak için iyi olup olmadığını anlayacaksınız.

Yönetilen WordPress Barındırma Hizmeti Nedir??

yaklaşık yönetilen-wordpress-hosting

Yönetilen WordPress Hosting Hakkında

Konuşmamız gereken ilk şey, bir WordPress web sitesinin bir şirket tarafından nasıl barındırılması gerektiğidir. En iyi ve en verimli hizmet denir yönetilen WordPress barındırma. Bunun ne hakkında olduğunu görelim.

Adı hizmet basit bir web hosting planı farklı olduğunu göstermektedir. Açıkçası, bu hizmet özellikle WordPress web siteleri için oluşturuldu. Ama başka bir fark var mı?

Böyle bir hosting planı sadece web sitenize ev sahipliği yapmaktan daha fazlasını yapacak. WordPress kullandığınız için, seçtiğiniz barındırma planının arkasındaki destek ekibi WordPress’i çalıştırmak için gereken her şeyi halledecektir.

Temel olarak, tüm arka uç çalışmaları onlar tarafından yönetilir, bu nedenle bir sorun ortaya çıkarsa veya WordPress için yeni bir güncelleme varsa endişelenmenize gerek yoktur. Tüm bu tür sorunlar destek ekibi tarafından ele alınmaktadır..

Size, yönetilen bir WordPress barındırma planıyla uğraştığınızı söyleyebileceğiniz bir örnek vereyim. Yönetilen WP hosting sunan çoğu şirket, CMS’nin web sitenizin sunucusuna kolayca yüklenmesini sağlayacaktır. WordPress için özel olarak hazırlanmış bir hizmet kullandığınız için bu beklenmelidir.

Bunu nasıl yönetiyorlar? Yüklemeyi işlemek için en az 2 yöntem vardır. Bunlardan herhangi biri pakette mevcutsa, planın en azından kısmen yönetilen bir barındırma hizmeti olduğunu bilirsiniz..

İlk yöntem 1 tıklama yükleme işlemidir. Ne anlama geliyor? Ana bilgisayar, tek bir tıklama ile birçok uygulamayı ve web programını ücretsiz olarak kurmanıza izin verecektir. Bu durumda, WordPress’i program listesinde bulmanız ve sadece yükle’yi tıklamanız gerekir. Gerisi ev sahibi tarafından yapılır.

WordPress’i kurmanın ikinci yolu daha da basittir. Yapacak hiçbir şeyin yok. Normalde yaptığınız gibi bir barındırma paketine kaydolursunuz ve ana bilgisayar seçtiğiniz alan adına otomatik olarak WordPress’i yükler.

Yapmanız gereken bir şey var mı? Özelleştirme ve içerik oluşturma hala sizin işiniz. WordPress’i çalıştırmakla ilgili her şeyin ana bilgisayar tarafından ele alındığını, ancak web sitesinin kendisinin yönetmek için sizin işiniz olduğunu unutmayın..

Şimdi devam edelim ve FatComet’in bir WordPress barındırma hizmeti olarak neler sunduğunu görelim.

FastComet WordPress Barındırma

fastcomet optimize edilmiş-wordpress-hosting

FastComet – Optimize Edilmiş WordPress Barındırma

FastComet, 2013 sonlarında kurulan bir Amerikan web hosting işletmesidir. O zamandan beri, dünyaca ünlü bir hosting sağlayıcısı haline geldi. 83 ülkede 45.000’den fazla müşteri bu şirkette hizmet buldu.

FastComet her türlü barındırma hizmeti sunmaktadır. Örneğin, resmi web sitesinde aşağıdakilerin tümünü bulabilirsiniz: paylaşılan barındırma, VPS bulut barındırma, adanmış sunucular, WordPress Barındırma, Joomla hosting ve hatta e-ticaret hosting (OpenCart için).

Beklediğiniz gibi, sundukları WordPress barındırma hizmetine bir göz atacağız.

Bu hizmet, her müşteri için daha kişiselleştirilmiş özellikler sunmak için 3 farklı plana ayrılmıştır. Planlar aşağıda:

 1. StartSmart: 2,95 ABD doları / ay
 2. ScaleRight: 5,95 ABD doları / ay
 3. Hız Artışı: 9,95 $ / ay

Her bir plan hakkında ayrı ayrı konuşacağım, ancak bundan önce, seçtiğiniz paket ne olursa olsun, standart olarak ne elde ettiğinizi görelim:

 • Ücretsiz web sitesi transferi (seçtiğiniz pakete bağlı olarak site sayısı değişebilir)
 • Daha iyi performans için SSD sürücüler (geleneksel HDD’den 20 kat daha hızlı)
 • Ücretsiz CloudFlare CDN: sitenizi her ziyaretçi için hızlandırmak anlamına geliyordu
 • Site yönetimi için cPanel: bu endüstri standardı kontrol paneli
 • Web siteleriniz için ücretsiz günlük ve haftalık yedeklemeler. Büyük profesyonel, çünkü çoğu şirket bu hizmet için ayrı ücret alıyor.
 • 45 günlük para iade garantisi.

Şimdi yukarıda listelediğim 3 ayrı plan hakkında konuşma zamanı:

StartSmart

Bu plan yeni bir WordPress web sitesine yeni başlayanlar için hazırlandı. Makul fiyatlı, bu nedenle barındırma hizmetini fazla ödemeyeceksiniz. Ancak standart özelliklerin yanında size sunduğu şey nedir??

Örneğin, plan Let’s Encrypt’ten ücretsiz bir SSL sertifikası içeriyor. Bu büyük bir anlaşma, çünkü çoğu şirket SSL sertifikası için biraz ücret alıyor. Yüklü bir tane olması önemlidir. SSL, web sitenizi koruyacak ve böylece kullanıcıların siteye erişmesini güvenli hale getirecektir..

Yönetilen bir WordPress hosting paketi olan WordPress’i kurmanın kolay bir yolunu içerir. Tek tıklamayla yükleyici pakette bulunur. Ve elbette, WordPress’in yanı sıra başka birçok uygulama da ekleniyor.

Bir web siteniz varsa, profesyonel bir e-posta hesabınızın da kurulmuş olması gerekir, değil mi? Neyse ki, FastComet sınırsız sayıda e-posta hesabı oluşturmanıza izin verir. Evet, en ucuz planda. Bu şekilde, bir ziyaretçi sizinle iletişim kurduğunda ne yaptığınız konusunda ciddi olduğunuzu görür.

Sitenizin en yüksek performansta çalışması için, plan 15 GB depolama alanı ve ölçülmemiş trafik ile birlikte gelir. Bu harika, çünkü aynı anda kaç kişinin web sitenizi ziyaret edebileceği konusunda bir sınırınız yok.

ScaleRight

İkinci plan olarak, önceki planın tüm özelliklerinin yanı sıra bazı eklemeler de geliyor. Örneğin, depolama alanı 25 GB’a kadar SSD alanıdır ve tek bir planda birden fazla web sitesi barındırmanıza izin verir. İlki sadece bir web sitesini destekliyor.

Ayrıca, Advance Features adlı bir paket var. Bu, aşağıdaki bonuslardan oluşur:

 • 2x daha fazla işlem gücü (CPU çekirdeği ve RAM)
 • Sınırsız eklenti alan adı
 • Ücretsiz 3 web sitesi transferi
 • Ücretsiz dinamik SSL mühür ve GlobalSign SSL
 • 1-Geri Yükleme Yöneticisi’ni tıklayın
 • Google PageSpeed

Bu plan, her gün daha fazla ziyaretçi çekmesi muhtemel, büyüyen bir web sitesine sahip olanlar (veya planlamayı) olanlar için en iyisidir. Tüm bu özellikler, büyüdükçe ve popülerleştiğinde siteyi yönetmenize yardımcı olacaktır..

Hızlanma

Üçüncü ve son WordPress barındırma planı olarak, doğal olarak en pahalıdır. Yine de, rakiplerin sunduklarından önemli ölçüde daha ucuzdur. Bu planın şu anda çok dikkat çeken bir siteye sahip kişiler için en iyisi olduğunu bilmelisiniz..

Binlerce günlük ziyaretçiniz varsa, bu planın kaynaklarına ihtiyacınız olacaktır. Birincisi de işe yarayabilir, ancak sitenizin ihtiyaç duyduğu performansı vermeyecektir.

Beklediğiniz gibi, önceki planların avantajları bu pakette mevcut. Evet, bazı eklemeler de var. Bu bonuslar, binlerce kişi aynı anda erişiyor olsa bile sitenizi mümkün olduğunca hızlı hale getirmek için buradadır:

 • İşlem gücü için 3 kat daha fazla CPU ve RAM.
 • Düzenli olarak yapılan 30 günlük yedekleme.
 • Sunucu başına 3 kat daha az istemci (diğer planlara göre büyük gelişme)
 • Memcached (içeriği daha hızlı yüklemek için)
 • LiteSpeed ​​LSAPI

Artık 3 WordPress barındırma paketini de tanıttığım için, yukarıdan herhangi bir planla gelen başka bir yetenek hakkında bilmeniz gerekiyor: 24 × 7 destek.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, 2 yönü göz önünde bulundurmalısınız: hız ve güvenilirlik (verimlilik).

Hızın neden gerekli olduğu oldukça açık. Barındırma hizmetinizde bir aksaklık olduğunda, mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesini istersiniz. Orada sürpriz yok. Bu nedenle, destek ekibinin isteğinizi yanıtlarken olabildiğince hızlı olması gerekir.

Neyse ki, FastComet’teki müşteri desteği birinci sınıftır. Birkaç dakika içinde bir cevap alacaksınız. Ve bunun en iyi olanı biliyor musun? Onlar da verimli. Bir çözüm almadan probleminiz hakkında konuşmayacaksınız..

Ne tür bir sorunla karşılaşırsanız karşılaşın, FastComet’deki bu büyük destek ekibi tarafından çözülecek.

Sonuç

Bu makalede ne hakkında konuştuğumuzu özetleyelim.

İlk olarak, bir WordPress web sitesinin geleneksel web barındırma dışında belirli bir tür barındırma hizmetine ihtiyacı olduğunu belirttim: yönetilen WordPress barındırma.

Ardından, yönetilen WordPress barındırma işleminin gerçekte ne olduğunu ve farklı şirketlerin WordPress’i kullanmaya başlamanıza nasıl yardımcı olduğunu gördük. Konuştuğumuz şirket, FastComet 1 tıklama yükleme işlemini kullanır.

Son olarak, FastComet’te bulabileceğiniz her yönetilen WordPress barındırma paketini ve size verdikleri mükemmel müşteri desteğini ele aldım..

Sonuçta, seçim almak sizin. Ne hakkında? FastComet’un aradığınız şey olduğunu tespit ederseniz, hangi barındırma planına kaydolduğunuza karar vermeniz gerekir..

Bunu yapmak için sitenizin ihtiyaçlarını düşünün. Nekadar büyük? Ne hakkında? Kaç ziyaretçi aldınız?

Bunu yaparak, doğru kararı verebilecek ve WordPress web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak güvenilir bir barındırma paketine kaydolabileceksiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector