HostGator Artıları ve Eksileri – HostGator Hala İyi Bir Seçim mi?

hostgator artıları ve eksileri


HostGator web hosting ve endüstrideki ilgili hizmetlerin en tanınmış küresel sağlayıcıları arasındadır. Kapsamlı ürün teklifleri ve uygun fiyatlı planları ile değerlenen HostGator, 2 milyondan fazla müşteri için tercih edilen platformdur. Ödüllü hosting hizmetleri sektör uzmanlarının, işletmelerin ve bireylerin beğenisini kazandı.

HostGator’un barındırma planları arasında Linux ve Windows tabanlı paylaşılan barındırma, Windows veya Linux OS seçenekli özel sunucular, WordPress için optimize edilmiş barındırma, bulut barındırma, VPS barındırma ve kolay beyaz etiketlemeli bayi barındırma yer alıyor.

Bu web barındırma şirketi hakkında çit kullanıyorsanız, barındırma özelliklerine, bu popüler bütçe ana bilgisayarının artılarını ve eksilerini gözden geçirmenize yardımcı olduğumuz HostGator incelememizi okuyun, böylece barındırma ile ilgili olup olmadığınıza karar verebilirsiniz. 2018’de HostGator.

HostGator Hosting İncelemesi

hostgator inceleme artıları ve eksileri

HostGator kupon kodlarımızla en yüksek indirimi alın!

HostGator, ücretsiz site oluşturucu aracı, ücretsiz şablonlar, tek tıklamayla uygulama yükleyici, geniş tema ve şablon seçenekleri, ücretsiz site transferi, ücretsiz pazarlama teklifleri,% 99.9 kesintisiz çalışma garantisi, 45 günlük para sunan özelliklerle dolu planları ile öne çıkıyor garanti garantisi, en son cPanel kontrol paneli, 7/24 destek ve otomatik nezaket yedeklemeleri.

Her barındırma katmanı, en az üç barındırma planı içerir, böylece siteniz genişledikçe ölçeklendirilebilir veya artık çok fazla kaynağa ihtiyacınız yoksa ölçeklendirilebilir. Hem yönetilen hem de yarı yönetilen sunucu seçenekleri mevcuttur ve bazı gelişmiş paketler işletim sisteminizi seçmenize veya SSD ve HDD depolama alanı arasında seçim yapmanıza bile izin verir.

HostGator’un barındırma planlarının yapılandırması ve fiyatlandırması konusunda bilmeniz gerekenler:

HostGator’a Şimdi Başlayın!

İlk web sitenizi kurun veya mevcut web sitenizi sunucularına aktarmak için HostGator’un ücretsiz hizmetini kullanın. Servisleri mükemmel müşteri desteği,% 99,9 çalışma süresi ve 45 Gün para iade garantisi ile desteklenmektedir.

Şimdi üye Ol “

HostGator Hosting Planları

hostgator paylaştı hosting artılarını ve eksilerini

Küçük web siteniz için uygun fiyatlı bir barındırma seçeneği arıyorsanız HostGator’ın paylaşılan barındırma paketleri. 36 ay boyunca kaydolursanız, tüm paylaşılan barındırma paketlerinde indirimli fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz. En uygun plan, ayda $ 3.95 olan Hatchling’dir..

Bu kategorideki diğer iki plan (Bebek planı ve İş planı) aylık 5,95 ABD dolarıdır. Her iki plan da sınırsız alan adı barındırma ve ölçülmemiş bant genişliği sunar, ancak İş planı ayrıca Ücretsiz Olumlu SSL, Ücretsiz adanmış IP ve Ücretsiz VOIP telefon hizmeti de içerir. Windows paylaşımlı barındırma seçenekleri aylık 4,76 ABD dolarından başlayan fiyatlarla da mevcuttur.

artılarını ve eksilerini barındırma hostgator bulut

Daha hızlı barındırma ve daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, üç taneden birini tercih edebilirsiniz. bulut barındırma planları ayda 4,95 $ gibi düşük bir teklif. Bu planların avantajları daha hızlı yükleme süreleri, ölçeklenebilirlik, veri yansıtma, entegre önbellekleme ve yük devretme korumasını içerir. Bu kategoride en fazla kaynağa sahip olan plan 6 GB RAM, 6 çekirdekli CPU, ücretsiz pozitif SSL ve ücretsiz ayrılmış IP içerir ve maliyeti 9,95 $ / ay.

hostgator worpdress optimize hosting artılarını ve eksilerini

HostGator en WordPress için optimize edilmiş planlar ayrıca bu planlara hız açısından ekstra bir destek sağlayan bulut mimarisi üzerine inşa edilmiştir. HostGator’un düşük yoğunluklu sunucuları, çoklu önbellek katmanları ve entegre CDN ile daha yüksek hızlar sağlanır. Planlar ayda sadece 5,95 ABD dolarından başlıyor.

artılarını ve eksilerini barındıran hostgator vps

Özel kontrol ve ölçeklenebilirlik için HostGator’un VPS planları, $ 19.99 / ay’dan başlıyor. Tam kök erişimi, özel kaynaklar, eksiksiz geliştirici araçları paketi, gelişmiş işlevsellik ve nezaket yedeklemeleri ile bu VPS planları profesyoneller veya iş kullanıcıları için güvenilir bir seçimdir.

hostgator adanmış sunucu artıları ve eksileri

$ 119 / ay’dan başlayarak, özel sunucular HostGator’da bulunan en sağlam ve kaynak dolu barındırma seçeneğidir. HDD veya SSD depolama alanı veya Windows ve Linux işletim sistemi arasında seçim yapabilirsiniz. Deneyim seviyenize bağlı olarak, yönetilen veya yarı yönetilen sunucuları seçebilirsiniz.

Bu kategoride en fazla kaynağa sahip olan plan, 8 Çekirdekli / 16 İş parçacığı Intel Xeon-D CPU, 30 GB RAM, 1 TB SSD depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği içeren Enterprise sunucudur..

artılarını ve eksilerini barındıran hostgator bayisi

Kendi küçük hosting işinizi başlatmak istiyorsanız veya web sitenizde tamamlayıcı bir hizmet olarak web hosting sunmak istiyorsanız, HostGator bayi planları kolay beyaz etiketleme, cPanel,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve 45 günlük para iade garantisi ile 19,95 $ / ay’dan başlayarak.

HostGator Müşteri Desteği

hostgator destek artıları ve eksileri

HostGator’un ödüllü müşteri desteği, telefon, sohbet ve e-posta ile ilgili 7/24 herhangi bir sorunla başa çıkmaya hazır.

Bu seçeneklerin yanı sıra, yeni başlayanlar veya web barındırma belirli yönlerine daha az aşina olanlar, birden fazla video öğretici, kılavuz ve makale içeren HostGator bilgi tabanına göz atabilir. Diğer HostGator kullanıcılarıyla bağlantı kurabileceğiniz ve satış öncesi sorularınızı veya sahip olabileceğiniz diğer sorunları tartışabileceğiniz bir HostGator forumu da mevcuttur..

Artıları & HostGator Eksileri

Artıları – Neden HostGator’u Seçmelisiniz??

HostGator’un 2018’de hala mükemmel bir seçim olmasının ana nedenleri:

 • Hem paylaşılan hem de özel sunucularla kullanılabilen Linux ve Windows tabanlı planlar;
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi;
 • 45 günlük para iade garantisi;
 • Plesk & cPanel kontrol panelleri;
 • Ücretsiz göçmenlik hizmeti;
 • Nezaket dışı yedeklemeler;
 • Ücretsiz reklam teklifleri;
 • 7/24 destek.

HostGator’un barındırma planı çeşitliliği ve güçlü araçlar ve özellikler 2018 için güçlü bir seçimdir. Düşük tanıtım oranları ve kullanıcı dostu özellikleri, yeni başlayanlar ve işletmeler için parayla sınırlı bir bütçeyle caziptir.

Eksileri – HostGator Hakkında Neler Kötü?

HostGator, tüm hosting spektrumunda barındırma planlarına sahip çok yönlü bir web barındırıcısıdır, ancak dikkate alınması gereken bazı küçük dezavantajlar vardır:

 • Uzun taahhüt süreleri – indirimli fiyatlar yalnızca HostGator’a birkaç yıl bağlı kalırsanız kullanılabilir;
 • Windows tabanlı VPS barındırma yok;
 • Ücretsiz alan adı kaydı yok.

Çoğu bütçe sunucusu bir yıl boyunca ücretsiz alan adı kaydı sunsa da, HostGator, ücretsiz web sitesi transferi veya ücretsiz haftalık yedeklemeler gibi diğer önemli freebies’i sunmak için ücretsiz alan adı kaydından vazgeçmeye karar verdi..

HostGator’da Sonuç

HostGator, 2018’de bir web sitesi başlatmayı düşünüyorsanız veya mevcut barındırıcınızdan memnun değilseniz ve başka bir web barındırıcısına geçmeyi düşünüyorsanız, web barındırma için iyi bir seçenektir. HostGator’da tüm barındırma türleri, çeşitli barındırma gereksinimleri için tasarlanmış çeşitli paketlerle temsil edilir.

HostGator çok sayıda freebies ve güçlü site oluşturma ve geliştirici araçları ile dolu cömert hosting teklifleri vardır. HostGator’un bazı Windows tabanlı barındırma planları da sunması büyük bir artı.

HostGator özellikle acemi ve hala web hosting ins ve çıkışları öğrenen acemiler ve küçük işletmeler için uygundur. HostGator’un paylaşılan planları, güçlü bir başlangıç ​​yapmanıza ve çevrimiçi girişiminizi kolayca büyütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map