HostGator Joomla Hosting İnceleme – İyi bir Joomla Web Host mu?

01.06.2020
Kategori yok 'HostGator Joomla Hosting İnceleme – İyi bir Joomla Web Host mu?
0 11 мин.

hostgator-joomla-hosting-yorumu


HostGator gerçekten Joomla web siteleri için iyi bir barındırma sağlayıcısı ve bu nasıl: HostGator ile başlamak 2002 yılından bu yana şaşırtıcı 8 milyon etki alanı barındıran ve hala sayma işinde. Yardım edemediğiniz, ancak sahip olmak istemediğiniz popüler web sitesi barındırıcılarından biridir. Bu web barındırma sağlayıcısı, birkaç barındırma planı sunma, mükemmel bir çalışma süresi ve ortalama bir sayfa yükleme hızına sahip olma ve WordPress, Joomla ve düşünebileceğiniz diğer pek çok hosting planını unutmama yeteneği ile fırtına ile dünyayı aldı. nın-nin.

HostGator çok sayıda sunucusuna ve diğer faktörlerin yanı sıra benzersiz güvenilirliğe saygı gösterme zamanını test etti. Bu barındırma platformunu kullanan herkes, sitelerini mevcut durumlarına göre ölçeklendirmeye yardımcı olan VPS seçeneklerinin yanı sıra iyi adanmışlarını kanıtlayacak.

Hosting sağlayıcı olarak HostGator kullanımı söz konusu olduğunda gözle tanışmaktan daha fazlası var ve bu incelemede, bu platformun Joomla web barındırma için neden ideal olduğunu size göstereceğiz. Performans ve çalışma süresinden müşteri desteğine ve fiyatlandırma ile hosting planlarına kadar Joomla’yı çalıştırmaya kadar, bugün endüstrideki bu en popüler web barındırma hakkında kapsamlı bir inceleme sunarak herhangi bir taş bırakmayacağız. Daha fazla bilgi edinin ve Joomla web siteleriniz için neden HostGator’a geçmeyi düşünmeniz gerektiğini öğrenin.

HostGator Joomla Hosting İncelemesi

Aşağıda HostGator’un performansı, çalışma süresi, teknik destek, özellikler ve fiyat hakkında bazı derinlemesine bilgiler vereceğim. Dolayısıyla, Joomla web sitenizi HostGator ile barındırmak istiyorsanız, okumaya devam edin ve bu şirketin sizin için iyi bir seçim olup olmadığına karar verin.

HostGator Performansı ve Çalışma Süresi

Ne zaman web barındırma sağlayıcı seçerken, dikkate alınması gereken ilk faktör onun performansı. Daha hızlı bir web sitesi kullanıcılarınız için eklenen bir teşvik olduğundan ve aynı zamanda SEO sıralamaları artırır çünkü bir web barındırma performansı büyük ölçüde hız tarafından belirlenir. Çalışmalara göre, sayfanın yüklenmesinde bir saniyelik bir gecikme size neredeyse yüzde 7 daha az konuşma, yüzde 11 daha az sayfa görüntüleme ve kullanıcı memnuniyetinde yüzde 16 azalma sağlayabilir. Web siteniz için en iyisine sahip olmak istediğiniz için, dileğiniz yukarıda belirtilen sorunları yaşamak değil ve bu yüzden seçtiğiniz web hosting şirketi için performans.

Yüzde 99,9 çalışma süresi ile HostGator size gülümsemek için bir sebep verir. Bu, özellikle güvenilirlik söz konusu olduğunda performansının takdire şayan bir şekilde birinci sınıf olduğunu göstermektedir. Aslında, web barındırma hizmeti bu düzeyde aslında endüstri standardıdır. Ancak hızı sadece 984 ms’dir, diğer ev sahiplerine kıyasla ortalama hale getirir, ancak daha fazla pozitif özellik olduğu göz önüne alındığında bu artık endişelenmemelidir. Çok sayıda web daha yüksek çalışma süresi oranları ile sağlayıcıları barındırma olmasına rağmen, sonuçta onlar biraz daha pahalı HostGator olmasıdır. Bu ev sahibi uzun bir süredir faaliyette olduğundan, en azından bir aldatmaca olmadığını ve geliştirilmiş web barındırma hizmetleri ile umut verici bir geleceğe sahip olduğunu bilerek rahat bir nefes olabilir.

HostGator Müşteri Desteği

hostgator-online-müşteri-destek

HostGator – Çevrimiçi Teknik Destek

HostGator, tüm sektörde ikinci sırada olan bir müşteri hizmetleri sunmaktadır. Servis 7/24/365 canlı sohbet, telefon ve bilet tabanlı e-posta desteği içerir. Barındırma kontrol panelinizde, şaşırtıcı bir 680 artı makalenin ve 500’den fazla video eğiticisinin bilgi tabanından gelen hızlı yanıtları bulmanıza yardımcı olacak şirketin destek portalı var. Buna ek olarak, her HostGator web barındırma sağlayıcısı hesabı, normalde kendisinden önce sunulan her soruna kişisel olarak yanıt veren şirketin CEO’su için tam bir garantiye sahiptir. Düzenli destek ekibinin üstesinden gelemediği hâlâ sorun yaşıyorsanız, daha iyi çözümler için biletinizin doğrudan CEO’ya atanmasını isteyebilirsiniz.

HostGator Planları ve Fiyatlandırma

hostgator-joomla-hosting-planlar

HostGator Joomla Hosting Planları

HostGator, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçim yapabileceğiniz çeşitli web hosting planları ile birlikte gelir. Bu hosting planları arasında paylaşılan hosting, VPS hosting, bulut hosting, WordPress hosting ve özel hosting planları bulunmaktadır. Tüm bu HostGator barındırma planları, farklı bütçelere ve farklı barındırma gereksinimlerine uygun zengin özelliklere sahiptir. HostGator web barındırma sağlayıcısı tarafından sağlanan aşağıdaki hosting planlarına göz atın:

Paylaşılan hosting: Bu düşük internet trafiğine sahip yepyeni bir web sitesinde başlamak için en iyi yoldur. Plan, web sitenize kaynakları aynı sunucuda barındırılan diğer herhangi bir web sitesiyle paylaşmak için bir ortam sağlar.

Bulut barındırma: Yalnızca bir sunucuyla sınırlı paylaşılan bir barındırma işleminin aksine, bulut barındırma planı birden çok sunucu kullanır. Bu nedenle, web siteniz sık sık internet trafiği alıyorsa, bu plan sizin için mükemmel bir seçimdir.

WordPress Hosting: WordPress destekli siteler için tamamen optimize edilmiş paylaşılan bir barındırma planıdır. Aslında, sitenizi yaygın WordPress saldırılarına karşı korurken performansı optimize eder.

Sanal Özel Sunucu (VPS): Bu barındırma planı, tüm sanal kaynaklarınızı bulut tabanlı barındırma platformunda yönetmenizi sağlar ve sık sık trafik artışları yaşayan web sitelerinin büyümesi için uygundur.

Özel sunucu: Özel barındırma planı, yalnızca web sitelerinizi barındıran bir sunucu alma şansı verir. Bu konudaki tek dezavantaj, bu planın kendi başınıza sürdürmenizi gerektiren bazı büyük sorumluluklarla gelmesidir..

Paylaşılan hosting planları için üç farklı seviye vardır. Her planın sınırsız bant genişliği ve depolama alanı vardır, ancak her bir barındırma planının barındırabileceği web sitelerinin sayısında ana farklılıklar ortaya çıkar. Bu işler böyle yürür:

Hatchling: Bu paylaşılan plan size sadece bir web sitesine ev sahipliği yapma şansı veriyor. Plan, tek tıklamayla Joomla yükleyicisini içerir ve standart bir özellik seti ile kullanışlı olur. Tüm planın maliyeti aylık 2,75 ABD dolarıdır ve bir alan adını, sınırsız alt alan adını ve sınırsız depolama alanı ve disk alanını destekler.

Bebek planı: Bebek planı size sınırsız web sitesi barındırma seçeneği sunar ve Hatchling planı altındaki tüm özellikleri içerir. Ayrıca, bu planda özel SSL gibi eklentileri kullanabilirsiniz. Planın maliyeti aylık 3,95 ABD dolarıdır ve sınırsız bant genişliği, depolama alanı ve alan adlarını destekler.

İş planı: Tüm küçük işletme web siteleri için uygundur ve bir e-Ticaret web sitesi oluşturmak için gerekli olan ücretsiz bir SSL sertifikası ve özel IP içerir. Bu planın ücreti aylık 5,95 ABD dolarıdır ve sınırsız bant genişliği, sınırsız depolama alanı ve alan adlarını destekleyebilir. Ayrıca, planın ücretsiz özel bir IP’si ve ücretsiz bir numarası vardır.

HostGator’da Joomla’yı çalıştırma

Joomla, web siteleri ve uygulama geliştirme için dünya çapında ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Sitenizdeki tüm bilgileri ve içeriği izlemenize yardımcı olur. Bu, resimleri, metinleri, belgeleri, müzikleri, videoları ve sitenizle alakalı olan herhangi bir öğeyi içerir.

Ancak, HostGator web hosting sağlayıcısı ve Joomla size en iyi web sitesi deneyimini sunmak için sorunsuz bir şekilde eşleşiyor. Başka bir deyişle, HostGator çok sayıda web sitesi için uyumlu Joomla barındırma hizmetleri ile birlikte gelir ve bu Joomla siteniz için mükemmel bir eştir. Gerçek anlamda, HostGator bugün endüstrideki en iyi Joomla web hosting sağlayıcıları arasında.

HostGator platformunuza kurmak çok kolaydır. Otomatik Joomla yükleyicisiyle, Joomla’yı tek bir tıklamayla kolayca kurabilirsiniz. Bu kurulumda MySQL, Apache ve PHP’nin mevcut sürümleri bulunmaktadır. PHP, sunucularda ek güvenlik özellikleri olan PHP’nin başka bir sürümü olan suPHP biçiminde çalışır. HostGator’da Joomla’yı çalıştırırken, suPHP Joomla CMS’yi çok daha kullanıcı dostu hale getirir. Kısacası, fantastik bir barındırma hizmeti sağlayıcısının yardımıyla çevrimiçi içeriğinizi yönetmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, HostGator Joomla sizin için en iyi çözümdür.

HostGator Joomla Hosting’in Artıları ve Eksileri

HostGator ile gelen tüm hype ve özniteliklere rağmen, madalyonun hala iki yüzü var ve size ne beklemeniz gerektiğinin net bir resmini vermek için artıları ve eksileri inceleyeceğiz. HostGator web barındırma servis sağlayıcınız olarak kullanmanın yararları ve dezavantajları şunlardır:

HostGator’un Artıları

 • Kullanımı kolay kontrol paneli ile birlikte gelir
 • Sınırsız disk alanı, her planda bant genişliği ve sınırsız e-posta var
 • İlk 3 yılda yüzde 62 indirimden yararlanacaksınız
 • Ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu
 • Başlamadan önce sözleşmeye gerek yoktur
 • 45 günlük para iade garantisinden emin olabilirsiniz
 • Mükemmel bir çalışma süresi yüzde 99,98
 • İyi müşteri desteği
 • DDoS saldırılarına karşı gelişmiş güvenlik
 • Mevcut web sitenizi ücretsiz taşıma
 • Çok çeşitli barındırma seçenekleri
 • Güvenilir web barındırma
 • Esnek faturalandırma dönemleri

HostGator Eksileri

 • Yeterince hızlı değil
 • “Gerçek” yedeklemeler için ek ücret alınır
 • Standart fiyatlandırma hileleri
 • Ücretsiz alan adı taşıma yok
 • Agresif satış

Sonuç

Joomla web siteleri için HostGator’u seçmeyi düşünüyor musunuz? Tabii ki, HostGator en iyi hosting endüstrisinden biri ve birçok nedenden dolayı isimleri barındıran en büyük ev sitesi olduğu için cevabınız “evet” olmalıdır. Ev sahibinin performansı, güvenilirliği, mükemmel müşteri desteği, çok sayıda paylaşılan barındırma planı ve çok daha fazlasına hayran kalacaksınız. Söylemeye gerek yok, bu şirket son birkaç yılda büyük bir gelişme gösterdi, bu sektörde şimdiye kadar inanılmaz derecede iyi bir ev sahibi olmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu noktada ve zamanda, siz ve arkadaşlarınız için Joomla web sitelerini barındırması için HostGator’ı güvenle önerebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector