InMotion Joomla Hosting İnceleme – İyi bir Joomla Web Host mu?

inmotion-joomla-hosting-yorumu


Yerleşik ve güvenilir bir ev sahibi şirket arıyorsanız, InMotion arama listenizde ilk sırada yer almalıdır. Söylemeye gerek yok, InMotion dünyanın en büyük ve güvenilir bağımsız web barındırma sağlayıcılarından biri olarak çıkıyor.

Şirket, 2001 yılında kuruluşundan bu yana milyonlarca kişiye hizmet vermektedir ve hizmetleri her geçen gün daha da iyi hale gelmektedir. Bu web barındırma sağlayıcısı gerçekten ne olduğunu net bir resim için online kullanıcı tarafından oluşturulan değerlendirmeleri geçerek bunu kanıtlayabilirsiniz.

Bu makalede, InMotion hosting’in performansını ve çalışma süresini, müşteri desteğini, planlarını ve fiyatlandırmasını inceleyerek ve Joomla web sunucusu olarak kullanıldığında artılarını ve eksilerini de içeren Joomla’yı çalıştırarak kapsamlı bir inceleme sunacağız..

InMotion Joomla Hosting İncelemesi

Aşağıda, Joomla web siteniz için InMotion Hosting’i seçmelisiniz. Joomla için bir hosting şirketi seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok husus var, ancak performans, çalışma süresi, destek, özellikler ve fiyatın en önemli olduğunu düşünüyorum.

InMotion Performansı ve Çalışma Süresi

Bir web hosting şirketinin ana işlevi, dosyalarınızın sunucuda güvenli bir şekilde saklanmasını ve gerektiğinde kolayca alınmasını sağlamaktır. Web barındırma söz konusu olduğunda belki de bu faktörler performans belirleyicileri.

Bu bağlamda, InMotion performans ve uptime her zaman ortalamanın üzerinde eğilim olmuştur ve bu sayısız web sağlayıcıları arasında tercih edilen bir seçim yapar. Bu, InMotion Hosting’in diğer tüm web sitesi hız faktörleri ile oldukça iyi çalışan ortalamanın üzerinde Zamana Kadar (veya TTFB) hızlarla en iyi şekilde performans gösterdiği anlamına gelir. Gerçek anlamda, TTFB, kullanıcıdan bir istek aldıktan sonra sunucunun derhal yanıt vermesinin ne kadar sürdüğünü belirlemek için kullanılan en hızlı metriktir.

InMotion Hosting çalışma zamanı söz konusu olduğunda, en önemli olan ne kadar hızlı ve güvenilir bir ağdır. % 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahip olan bu web barındırma sağlayıcısı, gerçekten ihtiyacınız olan güvenilirliği sağlar. Bu nedenle, ana bilgisayarın hem iş hem de VPS barındırma çözümleri için çeşitli veri merkezleri içeren özel Max Speed ​​Zone ile karşılaşacaksınız.

Çalışma süresinin yanı sıra InMotion, sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlayarak Google’da bir hız sıralama faktörüne sahip olmanıza olanak tanır. Bu başarı yalnızca her zaman tutarlı olan düşük TFFB yanıt süresine sahip InMotion sunucuları aracılığıyla elde edilir. Ancak TTFB süresi, SSD sürücülü tam donanımlı sunucuların kullanımı sayesinde saniyenin yaklaşık 0,6’sıdır.

InMotion Müşteri Desteği

inmotion-hosting-müşteri-destek

InMotion Müşteri Desteği

Görünüşe göre InMotion, müşteri desteği söz konusu olduğunda rakipsizdir. Bu halka açık ve yapmak için cesur bir iddia olmasa da, bu web ihtiyacınız olan her zaman uzman müşteri desteği bekleyebilirsiniz barındırma sağlayıcılarından biridir. Aslında, InMotion aracılığıyla müşteri desteğinin alınması ve ele alınması konusunda gerçek farklılıklar vardır.

Bildiğiniz gibi, çevrimiçi işinizi yürütmek kritik bir girişimdir ve etkili ve verimli müşteri desteği ihtiyacı söz konusu değildir. Her zaman ihtiyacınız olmayabilir, ancak bunu yaptığınızda paranız için hak ettiğiniz şeyi almanız gerekir. Unutmayın, zaman çok önemlidir ve yanınızdaki herhangi bir teknik sorun uzun vadede pahalı bir olay olabilir. Bu nedenle, bu bir web arzulanan bir çok mükemmel müşteri desteği ile sağlayıcı barındırma düşünün ihtiyatlı.

InMotion Hosting, kendi uzmanlık alanlarında bilgili güvenilir ve verimli bir müşteri hizmetleri ekibi kurarak müşterilerin beklentilerini aşmıştır. Bu profesyonellerin çoğu işe alınır ve web hosting ile ilgili en önemli alanlarda eğitmek için yeterli zaman verilir. Barındırma sorunlarıyla karşılaştığınızda, her zaman sorununuza uygulanabilir bir çözümle zamanında yanıt vermeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Her şeyden önce, telefon, e-posta veya canlı sohbet forumları aracılığıyla onlarla iletişime geçip geçmediğinize bakılmaksızın, destek ekibinden yanıt verme düzeyi şaşırtıcıdır. Ve bu destek 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün boyunca mevcuttur..

InMotion Planları ve Fiyatlandırma

inmotion-hosting-joomla-planlar

InMotion – Joomla Hosting Planları

InMotion, Business, VPS, Reseller, Dedicated ve WordPress planlarını içeren çok çeşitli hosting planlarına sahiptir. Her hosting planının kendine özgü özellikleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir:

InMotion Joomla Hosting Planları

Bu planın üç seçeneği vardır; Lansman, Güç ve Profesyonel

1. Lansman: fiyat ayda 3,99 $ ‘dan başlar
2. güç: başlangıç ​​fiyatı $ 5.99 aylık
3. Pro: aylık 13,99 $ ‘dan başlıyor

Bu paylaşılan web barındırma planları için tüm fiyatlar, desteklenen veritabanlarının, web sitelerinin ve alan adlarının sayısına bağlı olarak zaman zaman değişir..

InMotion VPS Web Hosting Planları

Bu plan kapsamında, web sitenizin gereksinimlerine bağlı olarak aşağıdaki üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz:

1. VPS-1000HA0S: Aylık 29,99 $ ‘dan başlar
2. VPS-2000HA-S: Başlangıç ​​fiyatı ayda 49,99 $
3. VPS-3000HA-S: Başlangıç ​​fiyatı ayda $ 74,99

VPS barındırma planı kapsamındaki fiyatlar, kullanılabilir RAM miktarına, bant genişliğine, depolama alanına, IP adreslerine vb. Göre değişir..

InMotion Dedicated Web Hosting Planları

InMotion Dedicated web barındırma planı altında aşağıdaki üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz: Essential, Advanced ve Elite.

1. Essential: Ayda 99.99 dolardan başlıyor
2. Gelişmiş: Aylık 159.99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla
3. Elite: Aylık $ 229.99’dan başlar

Özel web barındırma planları fiyatları aylık veri aktarım miktarına, RAM, IP adresleri ve daha birçok bağlı olarak zaman zaman değişir.

InMotion Bayi Web Hosting Planları

Aşağıdaki üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz: R-1000S, R-2,000S veya R-3,000S

1. R-1000S: Hosting fiyatı aylık 22,39 dolardan başlıyor
2. R-2.000S: Hosting fiyatı aylık 31.99 $ ‘dan başlar
3. R-3,000S: Hosting fiyatı aylık 43,99 $ ‘dan başlar

Bayi web barındırma planları altında fiyatlar, kullanılabilir disk alanı, diğerleri arasında bant genişliği bağlı olarak değişir.

Joomla’yı InMotion Hosting üzerinde çalıştırma

Joomla’yı InMotion Hosting üzerinde çalıştırmak, birçok nedenden dolayı asil bir fikirdir. Bu platform, çalışma süresi ve hız açısından sunucularında inanılmaz derecede iyi bir performans sergiliyor. Nitekim InMotion, video eğitimlerinin yanı sıra bir dizi makale oluşturmak için sert önlemler aldı, böylece Joomla ile başlarken ilk elden yardım alabilirsiniz..

InMotion Joomla web hosting planları suPHP modülünü içerir. Bu modül, siz (kullanıcı) ve dosya izinlerinin buna göre atanmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bunu yapmak, InMotion Hosting altında Joomla web siteniz için çok gerekli güvenliği sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, barındırma hizmetiniz zaten varsa, InMotion No-Downtime Web Sitesi transferi, sitenizi hayal edebileceğinizden daha hızlı bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır.

InMotion Hosting’in Artıları ve Eksileri

Ancak mükemmel bir barındırma sağlayıcı gibi görünebilir, hem daha parlak hem de daha karanlık tarafları vardır. Bu doğaldır ve yaşamın her alanında denge yaratmaya yardımcı olur. InMotion Hosting ile gelen tüm olumlu özelliklere rağmen, negatifler de var ve aşağıda InMotion’ı ev sahibi olarak kullanmanın artılarını ve eksilerini vurguladık.

Artıları

 • SSD sunucularının standart olarak kullanımı
 • Performansı artırmak için paylaşılan barındırma hizmetinde sınırlı sayıda kullanıcı
 • En güvenilir ve popüler ISS’leri kullanarak yüksek hızlı internet bağlantıları
 • Her hosting planı için sınırsız trafik
 • Çok çeşitli yüksek kaliteli temalar
 • Web barındırma için mükemmel güvenlik özellikleri
 • Bilgili ve yetenekli bir teknisyen ekibinden olağanüstü müşteri desteği
 • Maksimum hız bölgesi teknolojisinin kullanılabilirliği
 • Birinci sınıf donanım
 • Ücretsiz site aktarımı, veri yedeklemeleri, SSD sürücüler ve geri yüklemeler
 • Sınırsız disk alanı ve veri aktarımı
 • cPanel arayüzü
 • Joomla’nızı önceden kurulmuş olarak alır
 • Premium web sitesi oluşturucu
 • Güvenli IMAP e-postası

Eksileri

 • En iyi barındırma hizmetleri yalnızca “pro” düzeyinde barındırma planlarına ayrılır
 • Temel web hosting planları bir şekilde pahalı ama en iyi planları almak için daha fazla ödemek zorunda kalacak
 • Önceden tam yıl ödeme yapılması gerekiyor
 • Özellikle daha alt düzey barındırma planları kullanılırken site sayısında sınırlamalar vardır.
 • Daha düşük düzeyde barındırma planları kullanıyorsanız sınırlı sayıda veritabanı

Sonuç

Neden Web Siteleriniz için Joomla için InMotion Hosting’i seçmelisiniz? İncelemeden, InMotion’ın Joomla web sitelerini barındırmak için gerekenlere sahip olduğuna şüphe yok. Bu barındırma sağlayıcısı Joomla web sitelerinize güvenilir barındırma ve mükemmel çalışma süresi, hızlı bağlantı hızları ve elbette olağanüstü bir performans sunma yeteneğine sahiptir..

Teknik destek ekibi, bir durum ortaya çıktığında rekor sürede inanılmaz derecede verimli ve duyarlı. Bunun da ötesinde, web sitenizi ağrısız barındırma yapmak için müşteri destek ekibi tarafından sağlanan araçlardan daha fazla yararlanacaksınız. Bu nedenle, InMotion Hosting sağlayıcısının bundan böyle Joomla web siteleriniz için mükemmel ana makineniz olmasını öneririz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map