10 кращих постачальників дешевих веб-хостингів

кращий веб-хостинг-2019


Щоб інші люди могли переглядати ваш веб-сайт в Інтернеті, вам потрібен веб-хост. По суті, провайдери веб-хостингу – це те, що вони зберігають файли вашого веб-сайту на своїх веб-серверах (спеціальні комп’ютери, підключені до високошвидкісної мережі) та надають доступ до вашого сайту щоразу, коли відвідувачі вводять ваше доменне ім’я у своїх веб-браузерах..

Веб-хостинг – це всюдисуща та різноманітна послуга, яка доступна для всіх, хто хоче запустити веб-сайт. Веб-хостинг надається клієнтам за допомогою планів хостингу з різними можливостями (дисковий простір, пропускна здатність, оперативна пам’ять, процесор) та додаткових хостингових послуг (резервного копіювання, оновлень, реєстрації доменних імен тощо), включених до цих планів за щомісячну або щорічну плату.

В останні пару років хостинг-індустрія зазнала диверсифікації своїх послуг частково через появу нових технологій, а частково через зміну споживчих потреб та зростання конкуренції серед хостинг-провайдерів. Таким чином, з’явилися більш спеціалізовані варіанти хостингу (наприклад, оптимізований хостинг для WordPress), а ціни на найбільш часто використовувані хостинг-плани знизилися..

Топ-10 найдешевших постачальників веб-хостингів

На ринку дешевого хостингу в цьому році? Ми вибрали для вас найкращих дешевих хостинг-провайдерів.

Веб-хост
Найнижча ціна
Повернення грошей
Безкоштовний домен

1кращий дешевий веб-хостинг2,75 дол. / Міс45-денний
2кращий дешевий веб-хостинг3,95 дол. / Міс30-денний
3кращий дешевий веб-хостинг3,99 дол. / Міс90-денний
4кращий дешевий веб-хостинг1,99 дол. / Міс30-денний
5кращий дешевий веб-хостинг3,99 дол. / Міс30-денний
6кращий дешевий веб-хостинг3,95 дол. / Міс30-денний
7кращий дешевий веб-хостинг3,15 дол. / Міс30-денний
8кращий дешевий веб-хостинг$ 4,95 / міс30-денний
9кращий дешевий веб-хостинг$ 5,00 / міс30-денний
10кращий дешевий веб-хостинг$ 2,95 / міс30-денний

Ідея, що хороший хостинг не повинен бути дорогим, поступово стає принципом в галузі. Дійсно, здебільшого загальні хостингові послуги доступні за дійсно бюджетними цінами. Для цілей цієї статті ми зупинимось на найдешевшому спільному хостинговому плані, доступному для кожного із них 10 хостинг-компаній що ми будемо висвітлювати.

1. ХостГатор

hostgator-кращий-дешевий-веб-хостинг

ХостГатор

HostGator – відоме ім’я в хостинговій індустрії, якому вдалося забезпечити якісні послуги хостингу, утримуючи при цьому низькі витрати. Діючи з 2002 року, компанія здобула численні галузеві нагороди, відзначивши свою прихильність до якості.

Їх спільний план хостингу початкового рівня – хетчлінг – коштує 3,45 долара на місяць, і він включає: незмерений дисковий простір та пропускну здатність, хостинг для 1 домену, миттєве резервне копіювання, без періоду зобов’язань, 45-денну гарантію повернення грошей, Google AdWords та Yahoo / Bing рекламний кредит (100 доларів кожний), необмежена база даних MySQL, установка WordPress в один клік, необмежена кількість облікових записів електронної пошти, доступ до SSH, доступ до ImageMagick, підтримується потокове аудіо-відео, можливість включення програми SpamAssassin, програмне забезпечення для створення веб-сайтів Soholaunch, остання версія cPanel, гаряча посилання захист, IP-заборонений менеджер, можливості електронної комерції тощо.

Для отримання додаткових функцій можна звернутися до планів хостингу вищого рівня хостингу (Baby and Business) HostGator або вибрати будь-який із VPS-програм, спеціалізованих, хмарних або реселлерських хостинг-планів..

Незалежно від того, чи потрібен вам хостинг для блогу чи веб-сайту електронної комерції, бюджетні пакети HostGator, які надають бюджет, будуть доставляти всі хостингові послуги, необхідні для роботи вашого веб-сайту з максимальною продуктивністю. – читайте наш огляд HostGator

2. BlueHost

кращий веб-хостинг bluehostBlueHost є флагманською хостинговою компанією для сайтів WordPress і визнана хостинговою індустрією як якісний хостинг-провайдер. Вони надають всі види хостингових послуг, але їхні найпопулярніші пропозиції для хостингу та їх оптимізовані WordPress плани хостингу.

Їх найдоступнішим спільним хостинговим планом є базовий план, який коштує $ 2,75 на місяць. Цей план включає хостинг для 1 веб-сайту, 50 Гб простору веб-сайтів, неперевірена пропускна здатність, 1 безкоштовний домен, 5 облікових записів електронної пошти та 100 МБ пам’яті для кожного облікового запису. Якщо ви шукаєте безлімітний загальний план хостингу, BlueHost складається з двох інших спільних хостинг-планів, які відповідають вашим вимогам. Усі плани спільного хостингу оснащені безкоштовними автоматичними резервними копіями, включений cPanel, вбудований у ваш обліковий запис CloudFlare, доступ до SSH.

Якщо вам коли-небудь знадобиться оновити до VPS або спеціального плану, ви можете зробити це одним натисканням кнопки, оскільки плани хостингу в BlueHost розроблені з легкою масштабованістю на увазі.

Ще одна важлива особливість спільних планів хостингу цієї компанії – це механізм захисту ресурсів, який запобігає використанню надмірних ресурсів на шкоду іншим веб-сайтам, розміщеним на тому ж сервері. Таким чином, веб-сайти, які перенапружують ресурси, тимчасово призначаються ізольованим системам для захисту продуктивності сусідніх сайтів. – читайте наш огляд BlueHost

3. Хостинг InMotion

inmotion кращий веб-хостингНа сцені веб-хостингу з 2001 року InMotion Hosting націлює свої послуги переважно на бізнес та корпоративних користувачів. Навіть їх спільні плани хостингу позначаються як бізнес-хостингові плани, що надають найвищі функції.

Найдешевшим хостинговим пакетом на хостингу InMotion є план запуску, який коштує $ 5,99 / місяць. Це трохи дорожче, ніж найдешевші пакети попередніх двох хостинг-компаній, про які йдеться в нашій статті, але вони оснащені функціями, що задовольняють і потреби бізнесу. Тому план запуску включає: безкоштовні накопичувачі SSD, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовне резервне копіювання даних, доступ до SSH, необмежений обсяг дискового простору та щомісячні перекази, 2 веб-сайти на 1 обліковий запис, 250 доларів США безкоштовний кредит, рекламодавець BoldGrid, WP-CLI увімкнено, Google Інтеграція додатків, обладнання бізнес-класу, панель керування cPanel, WordPress, Joomla або PrestaShop, електронна пошта SpamSafe, інсталятор в один клік тощо.

90-денна гарантія повернення грошей пропонується з усіма бізнес-планами як гарантія якості їх послуг.

Будучи повноцінною хостинговою компанією, InMotion пропонує весь спектр доступних хостинг-пакетів від спільного хостингу до оптимізованого хостингу для WordPress та навіть хостингу для реселлерів. – читайте наш огляд хостингу InMotion

4. iPage.com

ipage кращий веб-хостингЯкщо говорити про доступний хостинг, навряд чи існує конкуренція для iPage. Це, мабуть, найкращий хостинг бюджету на даний момент за ціною акцій у розмірі 1,99 долара на місяць. Ви можете задуматися, чи є якась речовина за цією привабливою ціною, але iPage пропонує спільний хостинг, навантажений чудовими можливостями.

Ось ось що ви можете отримати в iPage за $ 1,99 / місяць: необмежений простір на диску, необмежений облік електронної пошти, масштабована смуга пропускання, необмежена кількість доменних імен, необмежена кількість баз даних MySQL, безкоштовна реєстрація домену на 1 рік, панель управління vDeck, оптимізований для мобільних сайтів конструктор, 1 – натисніть інсталятор WordPress, системи управління вмістом (Joomla !, Drupal, WordPress), сотні шаблонів і тем, фотогалереї, звітність про трафік сайту тощо.

Що стосується маркетингу, iPage дає вам 100 доларів за рекламу Yahoo / Bing та ще 100 доларів за Google AdWords, безкоштовний номер телефону (лише у США) та доступ до інструментів маркетингу SEO..

Якщо ви хочете додати можливості електронної комерції до свого веб-сайту, iPage розширює цілий ряд кошиків для покупок (AgoraCart, OpenCart, ZenCart, PrestaShop, OSCommerce тощо), прості інсталятори в один клік та інтеграція PayPal..

Крім цього необмеженого спільного хостинг-плану, ви можете оновити інші плани хостингу, включаючи WordPress хостинг, VPS та спеціалізований хостинг. – читайте наш огляд iPage

5. JustHost

justhost кращий веб-хостингХостинг не повинен бути складним, і JustHost прагне довести саме це. Компанія була заснована в 2008 році, а згодом придбала групу Endurance International.

JustHost є відносно новачком у цій галузі, але він існує досить довго, щоб зробити позначку. Їх спільні плани хостингу мають на меті запропонувати повну функціональність хостингу навіть для приватних осіб або компаній, які мають обмежений бюджет.

Їх найдешевший хостинговий пакет Basic, доступний за $ 3,75 / місяць, містить наступні можливості: 50 Гб дискового простору, хостинг для 1 веб-сайту, неперемірена пропускна здатність, 1 безкоштовне доменне ім’я, 5 електронних рахунків зі 100 МБ пам’яті для кожного. JustHost також пропонує 3 різні рішення для веб-пошти, панель керування cPanel, безпечний доступ до оболонки, захист гарячої лінії, захист від SpamAssassin, статистику сайту та ін. Функціональність електронної комерції також можна досягти за допомогою торгових візків, запропонованих із планом та встановленням у один клік..

JustHost надає доступні плани хостингу не тільки зі своїми спільними хостинг-планами, але і в межах своїх VPS та виділених хостинг-рівнів. – читайте наш огляд JustHost

6. FatCow

кращий веб-хостинг fatcowFatCow надає послуги хостингу вже 10 років, і основним напрямком їх послуг є пропонування простих і дешевих хостингових послуг, якими легко керуватимуть навіть ті, хто менш розбирається в технічних питаннях. Вся концепція їх веб-сайту обертається навколо того, щоб зробити хостинг-сервіси доступними для всіх, навіть непрофесіоналів.

Найдешевший план FatCow коштує 49 доларів США / рік, а також постачається з “oodles” (необмеженим) дисковим простором та пропускною здатністю, необмеженими адресами електронної пошти, безкоштовним доменним ім’ям, збалансованою архітектурою сервера, щоденними резервними копіями, кошиками для покупок, безпечним сервером SSL, інструментами SEO, PayPal інтеграція, майстри встановлення додатків, інструменти побудови сайтів із точкою та клацанням, рекламний кредит, хмарне зберігання та підтримка 24 × 7.

Якщо ви переростите ваш спільний план хостингу на FatCow, ви можете легко перейти на VPS або спеціальний план, без жодної суєти або переживаючи клопоти з переходу на інший хост.

Незалежно від того, чи ви вперше створюєте веб-сайт, або ви вже володієте необхідними навичками для створення сайту, простота FatCow дозволяє безперешкодно впоратися з усіма завданнями, пов’язаними з хостингом. – читайте наш огляд FatCow

7. ХостМонстер

кращий веб-хостинг для hostmonsterHostMonster надає послуги хостингу з 2005 року. Вони надають спільний, VPS та спеціалізований хостинг у кількох хостинг-пакетах, розроблених для задоволення різноманітних потреб.

Їх найдешевший хостинговий пакет Basic починається від $ 4,95 на місяць і постачається з тими ж пропозиціями щодо дискового простору, пропускної здатності та електронної пошти, що пропонуються пакетом BlueHost’s Basic та пакетом JustHost (хостинг для 1 домену, неперемірена пропускна здатність, 50 Гб місця на диску , 5 електронних адрес та 100 Мб пам’яті для кожної). Також надаються безкоштовне доменне ім’я, панель керування cPanel, безкоштовний конструктор сайтів, установка WordPress у 1 клік, 100 доларів Yahoo / Bing та 100 доларів Google AdWords..

На HostMonster ви можете отримати доступ до 100 плагінів, тем та програм з відкритим кодом через ринок MOJO та встановити все необхідне одним натисканням кнопки.

Якщо спільного плану хостингу початкового рівня недостатньо для вашого веб-сайту, у вас є два інші варіанти спільного хостингу, які ви можете перевірити, або ви можете вибрати VPS або спеціальний план. – читайте наш огляд HostMonster

eHost.com

Попередження: eHost.com більше не приймає нових клієнтів!

ehost кращий веб-хостинг

eHost присутній на сцені веб-хостингу з 1998 року, таким чином, вони накопичили значний досвід надання послуг веб-хостингу. На їх платформі розміщено понад мільйон веб-сайтів завдяки багатофункціональному плану спільного хостингу, який вони пропонують за кишенькову ціну.

Компанія зосереджується на простоті та має на меті залучити клієнтів, які шукають доступний спільний хостинг-план для розміщення невеликих та середніх веб-сайтів. Отже, вони пропонують єдиний необмежений загальний хостинг-план, який коштує $ 2,75 / місяць.

Що стосується функцій, то спільний план хостингу eHost оснащений необмеженим простором пам’яті, необмеженою пропускною здатністю, необмеженим доменом, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженими базами даних MySQL. У план також входить безкоштовне доменне ім’я.

Крім них, компанія також пропонує cPanel, вибір кошиків для покупок, конструктор веб-перетягувань із тисячами шаблонів, інтеграцію PayPal, збалансовані сервери, програмне забезпечення для аналізу сайтів, підтримку 24 × 7 на всіх каналах (телефон, електронна пошта, чат), перевірка вірусів тощо.

Маркетинг мудрий, ви можете скористатися посібниками з маркетингу в Інтернеті та кредитом у розмірі 100 доларів США для платних оголошень Yahoo / Bing, які входять у ваш план. – читайте наш огляд eHost

HostClear

Попередження: HostClear більше не приймає нових клієнтів!

Хостинг кращий веб-хостингHostClear – це спільний хостинг-провайдер, який фокусується на пропонуванні єдиного всебічного плану хостингу для вашого блогу, веб-сайту чи невеликого веб-сайту електронної комерції.

Замість того, щоб розповсюджувати свої хостинг-сервіси на більше хостинг-планів, вони пропонують єдиний спільний план хостингу за ціною щомісяця $ 2,99. Простір пам’яті та пропускна здатність, які вони пропонують, не мають жодного розміру, і вони дозволяють розміщувати необмежені домени у вашому обліковому записі, а також необмежену кількість баз даних.

Вони пропонують стандартну панель керування cPanel, вибір торгових візків, інтеграцію PayPal, інструмент звітування про трафік сайту, безкоштовний маркетинговий кредит, інструменти для перевірки вірусів, перетягування веб-сайтів, персональне доменне ім’я, майстра налаштування блогу, доступ до тисяч шаблонів. тощо.

Єдиним недоліком HostClear є те, що у вас немає можливості перейти на VPS або спеціальні плани, коли ваш сайт перевищує загальний хостинг. Це недолік, який ви зіткнете з будь-яким постачальником хостингу, який пропонує лише спільні плани хостингу (наприклад, eHost). Тому, якщо ви не плануєте занадто розширювати свій веб-сайт або не передбачаєте швидкого зростання свого веб-сайту, ви можете вибрати пакет спільного хостингу HostClear. Якщо ви плануєте розробляти свій сайт і залучати до себе все більше відвідувачів, вам слід вибрати хостинг-компанію, яка пропонує весь спектр хостинг-планів. – читайте наш огляд HostClear

IdeaHost

Попередження: IdeaHost більше не приймає нових клієнтів!

кращий веб-хостинг ideahostЯк і HostClear, IdeaHost також є хостинговою компанією, що користується лише хостингом, тому ті самі рекомендації, що згадуються на HostClear, справедливі і для IdeaHost.

План спільного хостингу IdeHost – це також неметалізований план (немерегований простір на диску та пропускну здатність, необмежена кількість доменних імен та баз даних MySQL) та постачається із включеним cPanel. Також включено безкоштовне доменне ім’я (на 1 рік), також надається безкоштовний конструктор сайтів (до 6 сторінок) та доступ до шаблонів та майстрів налаштування (блог, фотогалерея). У вас є можливість вибрати більше кошиків, щоб додати деякі можливості електронної комерції на свій сайт та інтегрувати PayPal як спосіб оплати..

Якщо ви шукаєте способи просування свого сайту, IdeaHost надає вам доступ до посібників з маркетингу в Інтернеті та приносить рекламний кредит у розмірі 100 доларів (Yahoo / Bing), щоб ви могли продавати свій сайт..

Підтримка клієнтів доступна на всіх каналах (електронна пошта, чат, телефон) 24 × 7. – читайте наш огляд IdeaHost

Висновок

Індустрія хостингу є великою кількістю доступних спільних хостинг-планів, і більшість хостингових компаній пропонують необмежену кількість планів з арсеналом функцій для створення, просування та збереження вашого веб-сайту в безпеці, не будучи фінансовим тягарем для вас чи вашого бізнесу..

Ви можете помітити схожість між дизайном та послугами, пропонованими деякими хостинг-компаніями, обговореними в статті. Однією з причин є те, що деякі компанії є просто різними брендами однієї материнської компанії (наприклад, BlueHost, IdeaHost та HostClear належать групі Endurance International), інша причина – в хостинговій галузі є певні стандарти якості, які отримають авторитетні хостингові провайдери відповідно до (наприклад, надання cPanel).

Вибране зображення: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map