10 кращих постачальників хостингів, які пропонують безкоштовний сертифікат SSL

01.06.2020
Кращий хостинг '10 кращих постачальників хостингів, які пропонують безкоштовний сертифікат SSL
0 19 мин.

best-web-hosting-free-ssl


Після того, як ви закінчили створити веб-сайт, наступним кроком буде вибір хостингової компанії, де ви можете опублікувати його в Інтернеті. У цій статті ми представимо вам кращих хостинг-провайдерів, де ви можете розмістити свій веб-сайт та які пропонують безкоштовні SSL.

Безпека дуже важлива, особливо в цьому оцифрованому світі. Найпопулярнішою та простою у використанні функцією, яка дозволяє безпечно переглядати веб-сайт, є сертифікат SSL.

У цій статті ми розглянемо топ-хостів, які пропонують безкоштовний SSL та допоможемо зрозуміти, для чого вам насправді потрібен і сертифікат SSL. По-перше, ось список наших найкращих рейтингів хостингу:

10 найкращих хостингових послуг, які пропонують безкоштовний SSL

Хостинг-компанії, які ми розглянемо в цій статті, є такими:

 1. ХостГатор – від $ 2,75 / місяць
 2. BlueHost – від $ 3,95 / місяць
 3. В русі – від $ 3,99 / місяць
 4. iPage.com – від 1,99 дол. / Міс
 5. A2Hosting – від $ 3,92 / місяць
 6. SiteGround – від $ 3,95 / місяць
 7. GreenGeeks – від $ 2,95 / місяць
 8. Хостингер – від $ 0,80 / місяць
 9. DreamHost – від 2,59 дол. / Міс
 10. Хмарні доріжки – від $ 10 / місяць

Але ви можете запитати себе, що таке сертифікат SSL та навіщо він потрібен для захисту свого веб-сайту?

Поруч з хостинг-оглядами, у цій статті ми також торкнемось наступних тем:

 1. Що таке сертифікат SSL?
 2. Як це працює?
 3. Скільки це коштує?
 4. 10 кращих сервісів хостингу, які пропонують безкоштовні SSL.

Коли ми досягнемо кінця цієї статті, ви добре зрозумієте, що таке SSL, як він використовується та де його можна отримати за менші гроші чи безкоштовно. Але тепер почнемо з першої частини:

Що таке сертифікат SSL та навіщо він потрібен?

В основному, сертифікат SSL – це інструмент, який робить кожен веб-сайт, який його використовує, більш безпечним і готовим, якщо хтось може спробувати його викрасти. Але давайте трохи докладніше тут.

Ці дні Google відображатиме будь-який веб-сайт, який НЕ використовує сертифікат SSL, оскільки НЕ БЕЗПЕЧЕНО. Ви не хочете бути одним із тих людей, хто володіє таким веб-сайтом. Є ймовірність, що під час роботи вашого веб-сайту нічого не піде. Але ваша репутація повинна буде страждати.

Усі або більшість ваших відвідувачів відчують себе некомфортно під час використання вашого веб-сайту. А це може призвести до інших проблем, наприклад втрати потенційного трафіку. Це не те, що хотів би мати власник веб-сайту.

І чи справді ви хочете ризикнути, що нічого поганого не може статися? Це сміливе твердження. Тож найкраще, якщо на вашому веб-сайті встановлений SSL.

Але як хтось може сказати, у вас встановлений SSL чи ні? Це досить просто. Будь-який веб-сайт, на якому НЕ встановлений SSL, відображається з протоколом HTTP у рядку URL.

Якщо ваш сайт використовує сертифікат SSL, то HTTPS протокол буде використовуватися в адресному рядку. Отже, будь-хто може легко визначити різницю, просто шукаючи URL конкретного веб-сайту.

Є ще одна причина, чому SSL може бути важливим. Це не пов’язано із безпекою, але все-таки може бути важливо, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт процвітав. Google та інші пошукові системи теж вищуватимуть сайти, які використовують SSL. Якщо ви пропустите його використання, ваш інтернет-рейтинг та трафік повинні постраждати.

Тепер, коли ви знаєте, що таке SSL і чому це важливо для будь-якого веб-сайту, давайте подивимося, як він працює:

Як працює SSL?

Основна увага кожного SSL приділяється шифруванню даних. Основна ідея – зашифрувати кожен обмін даними / інформацією, який відвідувач здійснює за допомогою певного веб-сайту. Це дуже важливо, особливо якщо у вас є веб-сайт, який працює під час входу з конфіденційними даними. Інший тип, якщо веб-сайти, які сильно покладаються на SSL, – це веб-сайти електронної комерції (інтернет-магазини / ринки).

Щоб допомогти вам зрозуміти, як працює цей процес, давайте уявимо собі складений сценарій: скажімо, ви власник інтернет-магазину, який продає комп’ютерні деталі.

Ви знаєте, як працює процес придбання чогось в Інтернеті, тому в цьому прикладі ми зупинимося на обробці платежів. Ось де дійсно вступає SSL.

Отже, один із ваших клієнтів вирішує придбати мишу. Але перш ніж він отримає товар, йому потрібно заплатити за нього. Це стандартний процес для більшості веб-магазинів. Для нього може бути багато способів здійснити платіж, але поки що ми дотримуватимемось відомого способу оплати кредитною / дебетовою карткою.

Щоб сплатити ціну миші, клієнт спочатку повинен ввести інформацію про свою кредитну картку у формі запиту, яка з’являється на сторінці оформлення замовлення. Коли він входить до нього та натискає кнопку оплати, клієнт закінчує покупку.

Але як ви можете переконатися, що ніхто з вашого веб-сайту та сервера призначення (який обробляє платіж) не матиме доступу до цих чутливих даних кредитної картки? Тут увімкнено сертифікат SSL. Усі дані, які були введені, будуть зашифровані SSL під рукою. Таким чином, ніхто окрім вас (магазину) та платіжного процесора не зможе отримати доступ до цієї важливої ​​інформації або викрасти її.

Цей процес однаковий для будь-якого іншого типу обміну даними, а також для даних про вхід. Але ви можете запитати себе, чи немає у вас веб-сайту, на якому потрібні дані для входу, або ви нічого не продаєте, чи все ж вам потрібен сертифікат SSL?

Відповідь: Так, ви робите! Чому? Деякі причини цього були перераховані вище в попередньому заголовку, але крім них, будь-який веб-сайт повинен мати SSL, оскільки кожен веб-сайт в якийсь момент здійснює певну передачу даних. Це просто те, як працює веб. Тож наявність SSL не зашкодить вашому веб-сайту. Це допоможе йому ще більше рости.

Скільки коштує SSL?

У більшості випадків, щоб отримати сертифікат SSL, ви повинні платити щомісячну підписку. Це може коштувати з будь-якого місця від 50 до 200 доларів щороку. Є версії, які коштують навіть дорожче.

Оскільки в цій статті ми говоримо про безкоштовні сертифікати SSL, які постачаються з хостинг-сервісом, ми перерахуємо топ-10 найкращих компаній-хостингів, які пропонують безкоштовні SSL-сертифікати.

Не кожен план хостингу надає вам доступ до безкоштовного сертифіката SSL, але кожна компанія в цій статті має певний тип хостингу. Отже, ми поговоримо про плани хостингу, які пропонують безкоштовний SSL.

Огляд найкращих хостів із безкоштовним SSL

Нижче ви знайдете докладний огляд кожної хостингової компанії, яка пропонує безкоштовний сертифікат SSL з деякими своїми хостинг-планами.

1. ХостГатор

hostgator-free-ssl-сертифікат

ХостГатор

HostGator – компанія зі США, яка в основному продає себе як хостингові послуги з низькими цінами. І це точно так. Послуги, які вони пропонують, мають дуже низькі ціни, одні з найнижчих у цій статті серед інших компаній. Але питання полягає в тому, чи варто того, якщо воно дешеве? Відповісти на це відразу: ТАК, це того варто. Чому? Ми побачимо прямо нижче:

Для початку HostGator, як і інші компанії у цьому списку, також надає спільний хостинг у 3 окремих пакетах. Хороша новина полягає в тому, що всі 3 з них містять сертифікат SSL безкоштовно.

Перший план під назвою План штрихування коштує 2,75 долара на місяць. Він дозволяє розмістити 1 веб-сайт за ціною. Як я вже згадував, SSL в цей план включений безкоштовно, як і для двох інших планів. Пропускна здатність не має значення, щоб одночасно дозволяти багатьом відвідувачам.

Baby Plan – другий пакет. Цей приходить щомісяця 3,95 долара. Ви отримуєте необмежений домен для хостингу разом із немережною пропускною здатністю та пам’яттю.

Найдорожчий план, бізнес-план, щомісяця коштує $ 5,95. Якщо ви вибрали цей, ви отримаєте спеціалізовану IP-адресу та безкоштовні інструменти SEO, які допоможуть підвищити рейтинг вашого веб-сайту в результатах пошуку.

Найкраще в цьому плані – можливість переходу на позитивний SSL. Що це означає? Якщо ви скористаєтесь цією опцією, на макеті вашого веб-сайту буде відображено логотип печатки сайту, який повідомляє відвідувачам, що вони знаходяться в безпечному середовищі. Ця функція також підкріплена гарантією в 10 000 доларів. Оскільки вам потрібен хост, який постачається з безкоштовним SSL, HostGator є хорошим кандидатом, враховуючи цю чудову функцію, яка надходить безкоштовно.

3. BlueHost

bluehost-free-ssl-сертифікат

BlueHost

BlueHost – одна з найпомітніших хостинг-компаній, коли-небудь заснована. Є велика ймовірність того, що ви вже бачили рекламу чи якийсь маркетинговий матеріал, який стосувався BlueHost. Дуже багато людей та організацій рекомендують їх як хостинг-провайдера для маленьких та великих веб-сайтів. Подивимося, що вони пропонують:

Якщо ми говоримо про хостинг, вони охоплюють вас багатьма способами. Наприклад, вони пропонують спільний хостинг (найпопулярніший), VPS, хостинг, хостинг для виділених серверів, хостинг WordPress тощо. Поки що ми поговоримо про плани спільного хостингу, які працюють для більшості користувачів. Вони входять у 3 окремі плани. Ви помітите в статті, що це досить часто.

Основні: Це перший спільний план хостингу, і він коштує $ 3,95 щомісяця. Він підтримує хостинг для одного єдиного веб-сайту. До цього пакета додаються наступні функції: 50 Гбіт місця для зберігання SSD, неметеріальна пропускна здатність, стандартна продуктивність, 1 безкоштовне доменне ім’я, 25 субдоменів та 5 припаркованих доменів. І так, тут також додається безкоштовний сертифікат SSL. Власне, ан SSL присутній у всіх 3 спільних планах хостингу.

Плюс: Це другий план, який коштує $ 5,95 / місяць, а функції покращуються з першого плану. Ви отримуєте доступ до розміщення необмеженої кількості веб-сайтів з необмеженим простором для зберігання SSD. Припарковані та субдомени також необмежено додавати до вашого облікового запису.

Цей план також дає вам щось інше. Ви отримуєте 200 доларів за рекламні кредити з маркетинговою метою. Якщо ви хочете продати свій веб-сайт більш ефективним і швидким способом, ці 200 доларів кредитів будуть дуже корисними.

Вибір плюс: Третій і останній спільний план хостингу від BlueHost виходить щомісяця за $ 5,95. Так, це ціна, помилок немає. Ви можете подумати, що 3-й план повинен коштувати дорожче, ніж другий, правда? Що ж, у випадку з BlueHost, це неправда. Цей план приходить за тією ж ціною, що і попередній, але з деякими новими доповненнями.

Якщо ви перевірите офіційну сторінку, ви побачите, що це рекомендований план, який використовується більшістю людей. І це з вагомих причин. Окрім усіх функцій попередніх планів, ви також отримуєте 1 SpamExperts, 1 функцію конфіденційності домену та 1 CodeGuard Basic. Що це за нові доповнення?

Звичайно, SpamExperts є інструментом проти спаму для надсилання електронної пошти. Конфіденційність домену гарантує, що ваша особиста інформація, пов’язана з вашим веб-сайтом, буде захована від Інтернету. Ви дійсно не хочете особистої інформації там. CodeGuard – це інструмент, який піклується про автоматичне щоденне резервне копіювання та зберігає їх у різних версіях. Це дозволить вам відновити веб-сайт у старішій версії в найкоротші терміни.

Найкращий і найрозумніший план від BlueHost – це третій план під назвою Choice Plus. За ту ж ціну, що і другий пакет, ви отримуєте кілька додаткових варіантів та ефективний хостинг.

3. Хостинг InMotion

inmotion-hosting-free-ssl-сертифікат

Хостинг InMotion

InMotion Hosting – американська компанія, заснована в 2001 році двома професіоналами. Він швидко став популярним вибором для тих, хто потребує простих, але ефективних веб-хостингових послуг.

InMotion пропонує чудові послуги хостингу, які розділені на 3 окремі плани. Вони приходять за такими цінами:

 • Запуск: $ 3,99 / місяць. Це перший базовий план, але він пропонує чудові функції для нових веб-сайтів: безкоштовне доменне ім’я, підтримка 2 веб-сайтів, необмежений обсяг дискового простору, пропускна здатність та акаунти електронної пошти та інші функції.
 • Потужність: $ 5,99 / місяць. Цей план підтримує 6 веб-сайтів в 1 єдиному обліковому записі і дає вам 2 рази ефективність порівняно з першим планом. Решта ж.
 • Pro: $ 13,99 / місяць. План найвищого рівня дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів в одному єдиному обліковому записі, а також має підтримку на рівні рівня та 4 рази ефективність першого плану.

Але, можливо, ви замислюєтесь, де сертифікат SSL? Це найкраща частина хостингу InMotion: кожен спільний план хостингу, навіть базовий, надає вам доступ до сертифікату SSL безкоштовно. Вам не доведеться платити нічого, крім ціни хостинг-пакету.

Ідея полягає в тому, що за 3,99 долара США ви отримуєте чудовий веб-хостинг, а також безкоштовні сертифікати SSL на 2 веб-сайтах. Це гарна річ, яку більшість людей враховує при виборі InMotion над іншими хостинг-компаніями.

4. iPage

ipage-free-ssl-сертифікат

iPage.com

iPage трохи відрізняється від інших компаній у цьому списку. Замість того, щоб розділити хостинг на 3 окремі плани, iPage пропонує 1 план, який відповідає кожному потребам. Це інший підхід, але він все ще працює добре. План коштує лише 1,99 долара на місяць, якщо ви заплатите мінімум на 1 рік вперед.

Що ви отримаєте за цю ціну? Практично все, що коли-небудь може знадобитися для розміщення веб-сайту. Для детальної інформації ознайомтесь із цим списком нижче:

 • Необмежений простір на диску з використанням SSD
 • Масштабована пропускна здатність, відповідно до ваших потреб.
 • Необмежені доменні імена, що означає необмежену кількість веб-сайтів для хостингу.
 • Безкоштовне доменне ім’я, якщо ви платите за 1 рік вперед.
 • Безкоштовний сертифікат SSL – саме те, що вам потрібно.
 • Безкоштовний конструктор веб-сайтів: інструмент перетягування та перетягування, який дозволяє створювати веб-сайти за лічені хвилини. Він постачається з шаблонами, оптимізованими для мобільного використання.
 • 1-клацаннями встановлення WordPress.
 • Включаються функції електронної комерції (інтеграція PayPal, кошик тощо)
 • Панель управління на замовлення.
 • Підручники, які допоможуть вам розпочати роботу.
 • Найкраща система підтримки клієнтів через телефон та чат.
 • Інші параметри теж є у списку.

Це найважливіші функції, які iPage запропонує вам за вищезазначеною ціною.

Варто зазначити, що iPage також продає сертифікати Comodo SSL за $ 35,99 / рік. Звичайна ціна коливається від 50 до 200 доларів за рік.

План спільного хостингу IPage найкраще підходить для тих, хто потребує обслуговування для веб-сайтів невеликих та середніх розмірів. Функції, які вони пропонують, чудово підходять для таких сайтів. Але якщо у вас є вже великий і популярний веб-сайт із сотнями тисяч відвідувачів (або навіть більше), було б найкраще шукати більш складний план хостингу.

Вони також пропонують спеціалізовані та VPS хостингові послуги з набагато більшими ресурсами за розумні ціни. Тут також забезпечується безпека, SSL-сертифікати доступні безкоштовно з цими планами.

5. A2Hosting

a2hosting-free-ssl-сертифікат

A2Hosting

A2Hosting – популярний вибір серед власників веб-сайтів. Це не найпомітніший гравець у бізнесі, але варто згадати, оскільки він пропонує чудові плани хостингу за досить дешевими цінами. Основна мета A2Hosting – запропонувати послугу швидкого хостингу для будь-кого.

Ця компанія пропонує такі види хостингових послуг:

 • Спільний хостинг – і найпопулярніша версія тут.
 • Керований хостинг WordPress – чудове доповнення. Популярний для веб-сайтів на базі WP.
 • Хостинг посередників – подібний до спільного хостингу, але з можливістю мати власних клієнтів.
 • Виділений хостинг
 • VPS хостинг

Плани спільного хостингу – це найбільш широко використовувані послуги, тому ми поговоримо про цей тип хостингу.

Кожен план постачається з безкоштовним сертифікатом SSL, що входить у комплект. Отже, незалежно від того, які б плани ви не вибрали, безпека вашого веб-сайту буде гарантована.

Я розповім про другий план, який пропонує A2Hosting. Це їх найпопулярніший план і з поважної причини. Він називається Свіфт, і коштує $ 4,90 на місяць. Так, це досить дешево. Але що ви отримаєте за цю ціну?

Наприклад, вони надають вам доступ до необмежених веб-сайтів для розміщення в одному обліковому записі з необмеженим зберіганням та передачею даних. Це все підкріплене сучасними SSD-накопичувачами для більш високої швидкості завантаження сайту.

Панель управління, яку вони пропонують, – це традиційний cPanel. Це хороший аспект, тому що якщо ви раніше використовували його (можливо), вам не доведеться вивчати нову панель управління з нуля. Хоча це професіонал, враховуючи лише те, що вам потрібно. З іншими компаніями панель управління на замовлення може бути кращою. Отже, це дійсно залежить від чийогось смаку.

Порівняно з іншими компаніями, A2Hosting має ще один чудовий варіант, включений у будь-який план, а не лише цей: гарантія повернення грошей у будь-який час. Це правильно, ви можете вибрати повернення в будь-який час, а не лише протягом перших 30 днів, як це стосується більшості послуг.

6. SiteGround

siteground-free-ssl-сертифікат

SiteGround

SiteGround – це хостинг-компанія, яка зросла в останні роки. Як і багато інших варіантів цього списку, SiteGround також дозволяє вибирати між багатьма видами хостингових послуг: спільний хостинг, VPS хостинг, виділений хостинг, хостинг посередників, хостинг підприємств та навіть хостинг WooCommerce для інтернет-магазинів.

Плани спільного хостингу SiteGround найкраще підходять для веб-сайтів невеликого та середнього розміру. Це тому, що місце для зберігання обмежене і підходить для певної кількості відвідувачів щомісяця. Але навіть як це, спільний хостинг має все, що може знадобитися веб-сайту меншого або середнього розміру. Подивимось, чому.

Для початку всі плани, які вони пропонують, мають деякі істотні особливості. Вони складаються з таких елементів:

 • 24 × 7 підтримка клієнтів
 • Необмежений трафік і необмежений баз даних MySQL
 • cPanel та SSH доступ за можливість віддаленої роботи на вашому сайті
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Безкоштовний Cloudflare CDN для більшої безпеки
 • Безкоштовні професійні акаунти електронної пошти
 • І останнє, але не менш важливе: безкоштовний сертифікат SSL для всіх веб-сайтів, розміщених із SiteGround

Три загальні плани хостингу розбиті таким чином:

 1. Стартап: $ 3,95 / місяць – підходить приблизно для 10 000 відвідувачів щомісяця
 2. GrowBig: 5,95 дол. На місяць – для роботи з 25 000 відвідувачами щомісяця
 3. GoGeek: $ 11,95 на місяць – підтримує 100 000 відвідувачів щомісяця

Кожен план, незалежно від того, розміщений хостинг чи ні, постачається з безкоштовним конструктором сайтів для тих, хто потребує швидкого та простого способу створення веб-сайтів. A2Hosting обіцяє 99,99% часу роботи для всіх сайтів, розміщених на будь-якому з їхніх планів. Це обов’язково для всіх сучасних сервісів веб-хостингу.

7. GreenGeeks

greengeeks-free-ssl-сертифікат

GreenGeeks

Це 7-й варіант у нашому списку 10 кращих сервісів хостингу, які пропонують безкоштовний SSL. І як і наші попередні варіанти, ця компанія також відповідає потребі у безкоштовній SSL. Кожен план хостингу, який пропонує GreenGeeks, постачається з безкоштовним сертифікатом SSL. Плани вищого рівня, також дозволяють вам використовувати підстановку SSL з підключенням Let’s Encrypt.

Ця версія сертифіката SSL надається Let’s Encrypt, вільним органом сертифікації з відкритим кодом. Найкраще це працює з меншими особистими веб-сайтами, які мають менше відвідувачів. Але для таких веб-сайтів це дуже ефективно.

GreenGeeks також пропонує традиційні сертифікати SSL, а також печатки та гарантії. Вибір за вами, який із них найкращий. Для великих веб-сайтів преміальний SSL кращий, оскільки він підкріплений гарантією на суму 10 000 доларів. Це значення може збільшуватися залежно від конкретного випадку.

Найкращий план хостингу, який пропонує GreenGeeks, називається Ecosite Starter. Цей план коштує щомісяця 2,95 долара. Це перший спільний план хостингу, але найкраще співвідношення ваших грошей. Вона включає всі ці функції:

 • Необмежений простір для зберігання SSD.
 • Необмежена пропускна здатність.
 • Необмежений облік електронної пошти.
 • Необмежена кількість доменів для хостингу (так, у пакеті для початківців)
 • Безкоштовний сертифікат SSL та CDN.
 • Безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів.
 • Безкоштовна передача та резервне копіювання веб-сайтів.
 • Необмежена кількість баз даних MySQL для більш ефективної обробки даних.
 • cPanel та Softaculous (програмне забезпечення, яке дозволяє легко встановлювати всі веб-програми на свої веб-сайти)
 • Відповідність PCI. Це дуже корисно, якщо ви плануєте запустити інтернет-магазин.

8. Хостингер

hostinger-free-ssl-сертифікат

Хостингер

Це європейська компанія, яка пропонує низькі ціни на висококласні функції. Щось, що дійсно виділяється з Hostinger, – це підтримка клієнтів. Вони надають стандартну підтримку електронною поштою через квитки, а також чат та підтримку по телефону.

Команда, яка опікується цим, найкраща. Вони відповідають вам за лічені хвилини (найгірший сценарій) і знають все, що стосується веб-хостингу та послуг хостингу. У більшості випадків вони можуть знайти рішення певної проблеми за лічені хвилини. Кожен клієнт дуже задоволений цим питанням.

Але як щодо безпеки платформи? Хостингер пропонує спільний хостинг, як і більшість компаній там. Єдиний план (спільний план хостингу), який пропонує безкоштовні сертифікати SSL, це третій, який називається Business. Ви можете подумати, що тоді це не найкраща угода. Але дозвольте сказати, яка ціна цього плану: 3,95 дол. США на місяць. Так, це третій, найпопулярніший план хостингу, і це дешево.

Поряд з безкоштовним сертифікатом SSL ви також отримуєте такі функції:

 • Необмежений простір на диску з SSD-накопичувачами
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Безкоштовне доменне ім’я як додаток
 • Безкоштовні щоденні автоматичні резервні копії + резервні копії щотижня
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Сучасний зручний користувач-розробник веб-сайтів
 • Найвища підтримка 24 × 7
 • На замовлення проста панель управління
 • Управління DNS
 • Необмежено парковані домени та 100 субдоменів на рахунок
 • FTP через SSL – більш безпечний метод передачі файлів
 • Інсталятор в один клік для більш ніж 100 програм
 • Керований хостинг WordPress
 • І інші плюси … (я не перелічу їх усіх)

Що хостингер робить дуже добре, це допомогти своїм новим користувачам зрозуміти, як працює управління веб-сайтами. У них є конкретний сайт, на якому ви можете знайти всілякі повідомлення в блогах та навчальні посібники (навіть відео) про те, як можна ефективніше керувати своїм сайтом. Наприклад, відео про те, як використовувати WordPress (або іншу CMS) для розробки вашого веб-сайту та створення стійкого онлайн-бізнесу.

9. DreamHost

dreamhost-free-ssl-сертифікат

DreamHost

Ця компанія добре відома своїми можливостями хостингу WordPress. Так, головна увага для цієї послуги – запропонувати найкращий хостинг WordPress, який ви можете знайти в Інтернеті. Подивіться на всі послуги хостингу, які вони мають:

 • Спільний хостинг для WordPress
 • Керований хостинг WordPress
 • Хостинг WooCommerce (все ще базується на WP)
 • Простий хостинг
 • VPS хостинг
 • Виділений хостинг
 • Хмарний хостинг

Зараз ми розглянемо традиційні можливості спільного хостингу, які він пропонує. Ви будете раді дізнатися, що обидва спільні плани хостингу, які DreamHost надає, пропонують безкоштовний сертифікат SSL. Найкращий план – другий, який називається Shared Unlimited.

Це коштує $ 7,95 / місяць. Це трохи дорожче, ніж пропонують інші компанії, але це варто. Наприклад, ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів в обліковому записі для хостингу. Цей план також дає вам одне безкоштовне доменне ім’я, включене в ціну.

Зберігання обробляється за допомогою накопичувачів SSD, що необмежено разом із підтримуваним трафіком. WordPress попередньо встановлюється, якщо вам це потрібно. Цей план сплачується також щорічно і щомісяця. Таким чином, якщо ви хочете, ви можете заплатити протягом місяця, щоб спробувати послугу, і якщо вам це не сподобається, вони дають вам гарантію повернення грошей у 97 днів.

Загалом, все, що вам може знадобитися, включено до цього спільного плану хостингу.

10. Хмари

cloudways-free-ssl-сертифікат

Хмарні доріжки

Cloudways – хостинг-компанія, яка добре працює і для малих, і для великих веб-сайтів. У них величезна різноманітність хостингових пакетів, але ми зупинимося на найпопулярніших з них у цьому огляді.

Оскільки ми говоримо про хостинг для окремих осіб, я розповім про перші два плани від Cloudways: DO1GB та DO2GB.

Перший план коштує щомісяця 10 доларів, і ви отримуєте всі наступні можливості: 25 ГБ накопичувача SSD, 1 ТБ пропускної здатності, інформаційна панель управління обліковими записами, CDN, підтримка 24 × 7 та 1 ГБ оперативної пам’яті. Для веб-сайту для початківців цього більш ніж достатньо.

Другий план виходить за $ 22 / місяць. Ресурси модернізуються порівняно з першим планом. Ви отримуєте 2 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ пропускної здатності, 50 ГБ пам’яті та інші функції з першого пакету.

Але найважливіше питання: чи Cloudways пропонує безкоштовні сертифікати SSL? Коротка відповідь – так, це так. Він використовує безкоштовний SSL Let’s Encrypt для кожного хостинг-плану, а це означає, що будь-який сертифікат є повністю безкоштовним.

Ми пройшли через всі хостинг-компанії в нашому списку. Як бачите, всі вони отримають безкоштовний сертифікат SSL.

Висновок

Давайте швидко резюмуємо те, про що ми говорили:

 1. Ви знаєте, що таке сертифікат SSL і чому важливо встановити його на своєму веб-сайті, незалежно від типу вашого веб-сайту.
 2. Після цього ви могли дізнатися, як працює SSL на будь-якому веб-сайті. Щоб зрозуміти це простіше, я навев вам невеликий приклад, в якому інтернет-магазин користується перевагою сертифікату SSL.
 3. Наступною частиною було поговорити про всі 10 найкращих хостингових послуг, які надають вам доступ до безкоштовного сертифіката SSL.

Наступний крок – ваш. Щоб вирішити, яка хостинг-компанія найкраще підійде для вас, ви повинні продумати певні потреби вашого веб-сайту. Наприклад, менший сайт може використовувати більш простий план хостингу з меншою кількістю функцій. Але більш складний веб-сайт, який має багато відвідувачів щомісяця, потребує вищого рівня рівня з більшими ресурсами.

Щось ще, над чим потрібно подумати – це мета вашого веб-сайту. Якщо ви це знаєте, вам буде в кращому випадку знайти найкращу службу хостингу, яка постачається з безкоштовним сертифікатом SSL.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector