10 найкращих хостинг-провайдерів електронної комерції для малого бізнесу

01.06.2020
Кращий хостинг '10 найкращих хостинг-провайдерів електронної комерції для малого бізнесу
0 24 мин.

краща електронна комерція-хостинг-малий бізнес


Однією з найяскравіших перспектив для людини в наші дні є запуск інтернет-бізнесу. Це ідеальний спосіб уникнути гонки з щурами або вивести вже існуючий бізнес на новий рівень. Розпочати бізнес з електронної комерції – це перевірене мільйонами, тому є багато інформації та багато справ, з яких можна дізнатися.

Крім того, є численні онлайн-майданчики та платформи електронної комерції, які ви можете використовувати для створення свого сайту з нуля. Вам не доведеться вчитися кодувати, ані будь-який інший навичок на основі технологій. Однак зробити це неможливо, не вивчивши щось нове. Вам доведеться навчитися використовувати платформу електронної комерції на ваш вибір, інтернет-маркетинг та керування хостинговим сервером. Хоча для перших двох навичок потрібні дві масивні статті, щоб розпочати роботу, ми можемо допомогти вам зробити початковий вибір, який полегшить вашу роботу. У цій статті ми поговоримо про найкращі хостингові компанії для ведення малого інтернет-бізнесу.

Перш ніж ознайомитись із деталями про те, як вибрати хорошого господаря для вашого електронного комерційного бізнесу, ось список найкращих хостинг-провайдерів електронної комерції, який ми рекомендуємо:

 1. ХостГатор
 2. Хостинг InMotion
 3. BlueHost
 4. SiteGround
 5. A2Hosting
 6. Хостингер
 7. GreenGeeks
 8. StableHost
 9. NameCheap
 10. InterServer

Вибір правильного плану хостингу для електронної комерції

Діловий веб-сайт – це зовсім інший звір, ніж звичайний блог або портфоліо. Це вимагає більше кінських сил і більше уваги до досвіду користувача. Швидкий і плавний запуск вашого веб-сайту впливатиме на коефіцієнт конверсії та на те, скільки часу користувачі проводять на вашому сайті. Ви хочете переконатися, що це швидка, надійна та плавна навігація.

Численні дослідження довели, що швидкість вашого веб-сайту знаходиться в прямій залежності від коефіцієнтів конверсії. Доведено, що повільні веб-сайти знижують коефіцієнт конверсії на 20%. Ця кореляція існує просто тому, що люди не будуть чекати більше 2 секунд, щоб завантажитися сторінка продукту, і вони навіть підуть, щоб скасувати імпульсну покупку. Отже, ви хочете переконатися, що кожна сторінка вашого веб-сайту завантажується швидше, ніж за 1 секунду, а ще краще, швидше, ніж за 1 секунду. Але для цього вам доведеться вибрати правильний план хостингу. Крім того, ваш веб-сайт повинен бути доступний через кожну секунду року. Щоб це сталося, вам потрібно буде створити свій веб-сайт на основі, який буде стабільним і надійним. Цей фундамент – це план, який ви обираєте.

Ось чому ми хочемо провести вас через найважливіші фактори хостингового плану. Слідкуйте за цими факторами, і ви зробите правильний вибір для свого бізнесу.

Основні фактори хорошої послуги веб-хостингу

вибір-хороший-веб-хостинг-сервіс

Хороший сервіс веб-хостингу

Існує 5 основних факторів, які вносять план хостингу в те, що він є. Дотримуючись твердої уваги за цими параметрами та переконуючись, що вони відповідають певним стандартам, ви можете зробити вибір, який допоможе вам будувати свій інтернет-бізнес на міцній основі.

Час роботи сервера

По-перше, спочатку ви навіть не повинні вважати хостинг-провайдера, який не має принаймні 99,97% часу роботи. Ви хочете, щоб ваш сайт був доступним протягом усього року без збоїв, оскільки ви хочете, щоб ваш магазин був відкритим протягом усього року. Тож переконайтесь, що ваше продовження часу перевіряється правильно.

Швидкість сервера

Як я вже згадував, швидкість завантаження вашого веб-сайту – це те, що підтримує ваш бізнес. Хостинг-провайдери постійно вдосконалюються, щоб відповідати найновішим стандартам всесвітньої павутини. Поточний галузевий стандарт швидкості завантаження сторінки – 1200 мілісекунд (1,2 секунди). Однак є численні хостингові провайдери, які пропонують наполовину та на постійній основі. Більше того, деякі йдуть настільки далеко, щоб зробити це число аж 350 мілісекунд, що шалено швидко.

Тому переконайтеся, що ви завжди перевіряєте швидкість завантаження вашого перспективного хостинг-провайдера. Якщо це менше 1 секунди, ви робите хорошу справу.

Підтримка клієнтів

хостинг-підтримка клієнтів-онлайн

Підтримка клієнтів

Третя найважливіша частина головоломки – це підтримка клієнтів, люди, які стоять за послугу, яку ви отримуєте. Вам захочеться мати когось, на кого завжди можна покластися, когось, кого ви можете зателефонувати посеред ночі, коли на вашому веб-сайті поганий день. Це люди, які роблять використання певного хостингового сервісу доцільним у довгостроковій перспективі.

Тож важливо почути думку людей, які працювали з ними. Такі думки ви можете знайти в наших оглядах хостингу чи відгуках клієнтів на різних форумах та інших веб-сайтах спільноти.

Бонуси за хостинг

Багато компаній пропонують «бонуси», але ви повинні мати чітке поняття, що таке фактичні бонуси. Більшість компаній рекламують, що пропонують програмне забезпечення для безпеки, безкоштовну міграцію та інші програми. Але правда, ці речі завжди є в пакеті, тому що жоден хостинг-сервіс не можна назвати гідним без них. Справжні бонуси – це речі, за які інші хостинг-провайдери або компанії, що надають послуги із забезпечення програмного забезпечення, просять вас заплатити, як і ваші дослідження. Безкоштовні автоматизовані резервні копії та програмне забезпечення преміум безпеки є такими. Крім того, будь-яка послуга, надана за допомогою людської допомоги, завжди вітається.

Ціноутворення & Приховані збори

Останній фрагмент, який визначає, покупе ви чи ні, і хостинг-компанії знають це. Ось чому 9 з 10 хостинг-провайдерів рекламують вражаюче низькі ціни і навіть підпишуть з вами контракт з однаковими цінами на них. Однак вони знають, що ви вагаєтесь залишити їх після одного або двох років використання. Тож вони не соромляться розпродавати вас і просять навіть 300% ціни за те, що ви спочатку заплатили, як тільки ваш перший контракт закінчиться. Отже, завжди дивіться на огляди, в яких зазначено, наскільки ціни підскочать після першого періоду.

Звичайно, ви також повинні врахувати свій бюджет і чи вважаєте ви ціну послуги виправданою якістю або бонусами.

Кращі хостинг-провайдери для електронної комерції

Тепер, коли ви знаєте, що вам слід шукати, ось 10 компаній, які це надають. Ви обов’язково натрапите на них під час пошуку хостинг-плану, оскільки вони дуже популярні. Але ми переглянули деякі з них, які не мають такої слави, але все-таки є вражаючими функціями та електронною комерцією. Тож давайте їх побачимо!

1. ХостГатор

hostgator-кращий хостинг-малий бізнес-електронна комерція

ХостГатор

HostGator – один з найкращих на ринку для тих, хто тільки починає. Незалежно від того, що ви просто керуєте веб-сайтом з портфоліо або розпочали інтернет-бізнес, HostGator має щось особливе Це їх хмарний хостинг-план.

Хмарний хостинг все ще дещо новий, і по всьому світу існує багато міфів, але основна концепція досить проста. Хмарний хостинг не покладається на один хостинг-сервер для обробки вашого веб-сайту. Він покладається на цілу мережу серверів, щоб обробляти його, і якщо один вимикається, інший займе своє місце. Це забезпечує отримання непохитних 100% часу роботи і постійної швидкості завантаження в 500 мілісекунд. Це досить безпечно і приголомшливо всередині та в усьому світі. Ми також були задоволені цим, хоча підтримка клієнтів HostGator не була такою добре, як ми очікували.

Вони відповіли на наш дзвінок, але на це пішло близько години. Це могло бути тому, що вони були зайняті чи з іншої причини серед багатьох. Але ми любимо отримувати відповіді якнайшвидше, і думаємо, що ви теж це зробите. Вони надійні; просто не чекайте, що вони блискавлять швидко.

Крім того, ви новачок у створенні веб-сайту та керуванні сервером, ви будете раді дізнатися, що HostGator робить все надзвичайно просто. У них є одна з найбільш зручних для користувача панелей управління, яку ми бачили, а також вони мають різні інструменти для створення веб-сайтів. Ви можете скласти дивовижний веб-сайт, перетягуючи його елементи разом.

Дізнайтеся більше про плани HostGator на їх офіційному веб-сайті.

2. Хостинг InMotion

inmotion-best-електронна комерція-хостинг

Хостинг InMotion

Якщо надійність – ваш головний пріоритет, то InMotion пропонує вам щось особливе. Вони є одним з небагатьох постачальників послуг хостингу, на які ми можемо поручитися. Підтримка клієнтів InMotion завжди є актуальною, а їхні хостингові послуги дуже надійні. У них дуже гарне обладнання для розміщення вашого веб-сайту, і це зробить набагато більше.

InMotion – це стара собака в хостинговій індустрії, оскільки компанія існує вже більше 10 років. Зараз вони перебувають у більш ніж 400 000 доменах, і вони продовжують зростати з кожним днем, оскільки їм постійно вдається задовольнити клієнтів.

Їх тривалість роботи в середньому становить 99,98%, що гарантує, що ваш сайт не побачить простоїв. Наш сайт протягом всього року був лише 38 хвилин, що зрозуміло. Тільки хмарна архітектура може продовжуватися без секунди простою.

Що стосується швидкості, InMotion перевіряє швидкість завантаження від 660 до 800 мілісекунд. Це досить швидко, щоб без проблем працювати з інтернет-магазином. Це також надасть вашим користувачам якісний досвід. Навіть якщо ви вибираєте найосновніший план спільного хостингу, ви не можете помилитися з ним.

Є дуже мало компаній-хостингів, які команда підтримки клієнтів може порівняти з InMotion. Ця компанія є лідером із підтримки клієнтів і завоювала численні нагороди за неї. Компанія стверджує, що є найдружнішими людьми на планеті, і ця теорія виявилася правдою, коли ми поставили її на тестування. Їх представнику знадобилося близько хвилини, щоб зв’язатись з нами в чаті і дати нам всі відповіді, які нам були потрібні. Вона навіть зайшла далеко, щоб дати нам кілька інших порад про те, як ми можемо максимально використати їхні послуги та підвищити швидкість нашого веб-сайту..

Ще більше покращити послуги InMotion – це фактичні бонуси, які вони надають разом із основними послугами. По-перше, ви отримаєте безкоштовні автоматизовані резервні копії, що досить дивовижно. HostGator і близько 90% хостинг-провайдерів на ринку стягують якусь щомісячну плату, щоб отримати безкоштовні автоматизовані резервні копії. Крім того, ви також отримуєте преміальні функції безпеки, які роблять набагато кращу роботу щодо захисту вашого сайту, ніж звичайні заходи безпеки, які приймають хостинг-провайдери. Якщо ви керуєте веб-сайтом свого бізнесу на WordPress, ви можете безкоштовно використовувати плагін Sucuri. Фактична ціна коливається між 199,99 дол. США на рік та 499,99 дол. США на рік. Але InMotion надає доступ до цього плагіна безкоштовно, що є надзвичайною цінністю.

Якщо ви хочете скористатися послугами хостингу InMotion, можете підписатися відразу. Їх бізнес-план (спільний хостинг) починається від $ 3,99 на місяць, що є цілком дивовижною ціною. Ви можете вирішити, чи працює InMotion для вас протягом 90-денного гарантійного повернення грошей.

3. BlueHost

bluehost-дешевий-хостинг електронної комерції

BlueHost

BlueHost – це найкращий вибір для тих, хто шукає недорогий план хостингу. Блогери, власники малого бізнесу та всі, хто має веб-сайт на своїх серверах, полюбили цю компанію досить швидко. Саме тому BlueHost на даний момент розміщує 2 мільйони веб-сайтів і рекомендується WordPress.

Компанія існує вже 22 роки (з 1996 р.), Але розпочала роботу лише з кількома співробітниками. Зараз у BlueHost працює понад 750 людей, які доглядають за своїми хостинг-послугами цілодобово. У них є вся робоча сила та все обладнання, необхідне для роботи високоякісного хостингового сервісу. Вони навіть недавно модернізували свої сервери, щоб мати можливість перевершити галузевий стандарт безперервної роботи та швидкості. Веб-сайт, який ми використовували для тестування серверів BlueHost, мав 99,99% часу роботи, що є просто приголомшливим. Нас вразили і їх завантажувальні часи, оскільки це було завжди між 400 і 500 мілісекундами, в 2,2 рази швидше, ніж галузевий стандарт.

Вони покращують своє обслуговування завдяки якісній підтримці клієнтів, на яку можна покластися. Під час наших експериментів представник BlueHost зв’язався з нами приблизно через 6 хвилин, що дуже добре. Відповіді на наші запитання були правильними, тому скаржитися насправді не надто багато. Однак ми знайшли кілька негативних коментарів на форумах, які ми перевірили, тому їх своєчасні відповіді можуть бути суперечливими.

Ви можете почати використовувати спільний план хостингу лише за 3,95 доларів на місяць, що робить пропозицію BlueHost найдешевшим у цьому списку. Ви можете спробувати BlueHost прямо зараз і вирішити, чи це правильний варіант для вас протягом 30-денного періоду гарантії повернення грошей.

4. SiteGround

siteground-надійний електронна комерція-хостинг-малий бізнес

SiteGround

SiteGround не настільки популярний, як про тих провайдерів, про яких ми згадали вище, але вони, безумовно, прибивають гри в хостинг. Вони входять до числа найкращих рекомендованих хостинг-провайдерів на трьох найпопулярніших веб-сайтах систем управління конкурентами. Ці системи управління вмістом WordPress, Drupal та Joomla. Чув про них?

Крім того, у SiteGround є більш ніж 800 000 доменних імен і з поважних причин. Їх хостинг швидкий і надійний, що в основному те, що всі шукають. Непохитні 99,9% часу, який вони рекламували, і їх обіцянки виявилися правдивими, коли ми спробували їхню послугу. Під час нашого 6-місячного тестування ми виявили, що швидкість завантаження їх сайту становила 700 мілісекунд. Мова йде лише про швидкість, яку вам потрібно мати, щоб сьогодні мати конкуренцію у Всесвітній павутині. Тож це буде чудово і для малого інтернет-бізнесу.

Чудова підтримка користувачів SiteGround лише покращує ситуацію, оскільки вона залишається в живих із численними корисними працівниками. Однак вони не найшвидші, оскільки нам довелося чекати 27 хвилин, коли їх перевірили. Незважаючи на це, відповідь, яку ми отримали, була суттєвою, і представник, з яким ми спілкувались, був надзвичайно корисним.

Якщо ви думаєте про те, як спробувати SiteGround, ви будете раді дізнатися, що послуги SiteGround коштують всього 3,95 долара на місяць. За цю суму ви отримуєте 10 Гб пам’яті та достатню пропускну здатність для 10 000 відвідувачів на місяць. Однак якщо вам потрібно більше, ви завжди можете піти на більш масштабний план, який краще відповідає вашим потребам. Щоб отримати докладнішу інформацію про плани SiteGround, перегляньте їх офіційний веб-сайт.

5. A2Hosting

a2хостинг -професійна-електронна комерція-малий бізнес

A2Hosting

Якщо ви хочете збити конкуренцію з надзвичайно швидким досвідом користувача, то один з найкращих варіантів – A2Hosting. Вони стверджують, що в 20 разів швидше, ніж конкуренція, що неможливо не заперечувати жодній розумній людині. Однак ми вирішили спробувати їх і переконатися самі.

A2Hosting існує з 2001 року, але їх ім’ям було Iniquinet ще в той час. Вони прийняли розумне рішення з ребрендингом. Відтоді вони прямують, щоб стати одними з найкращих у бізнесі. Вони безумовно мають потужну архітектуру сервера для цього. Насправді вони зняли щось, що ніхто не міг, швидкість завантаження 357 мілісекунд. Також A2Hosting має 99,96% часу роботи, що забезпечує постійний доступ користувачів до вашого веб-сайту протягом цілого року..

Ця неймовірна швидкість неодмінно створить базу для вашого нового інтернет-підприємства. Користувачі люблять швидкість, тому ви обов’язково підвищите коефіцієнт конверсії за допомогою неї. Ви також можете розраховувати на службу підтримки SiteGround, щоб допомогти вам, коли ви щось застрягли. Вони, безумовно, допомогли нам у вирішенні наших питань і зайняли лише 10 хвилин, щоб повернутися до нас після того, як ми дійшли до них у чаті наживо. Відповідно до їхніх акцій, ви можете звернутися до представників служби підтримки клієнтів A2Hosting 24/7/365, що означає, що вони доступні навіть у святкові дні.

Однак єдина проблема з A2Hosting полягає в тому, що ви не отримаєте максимум користі від планів хостингу початкового рівня. Вам потрібно буде придбати їх найдорожчий план спільного хостингу за 9,31 долара на місяць, щоб отримати максимальну швидкість своєї послуги. Однак це все-таки пристойна угода, але тільки якщо у вас є веб-сайт, який потребує ресурсів.

Для отримання додаткової інформації про плани A2Hosting, відвідайте їх офіційний веб-сайт!

6. Хостингер

хостинг-дуже-дешево-хостинг електронної комерції

Хостингер

Хостингер існує вже 14 років, і вони зробили щось таке, чого могли дуже небагато хостинг-провайдерів. Вони абсолютно прибивали всі три найважливіші фактори, тривалість роботи, швидкість та якісну підтримку клієнтів. У них 29 мільйонів клієнтів у 178 країнах. Крім того, у них близько 20 000 нових клієнтів щодня підписуються на їх обслуговування, тому вони повинні робити щось правильно.

Як ми бачимо, Хостингер входить в трійку кращих гравців в галузі веб-хостингу, коли мова йде про швидкість. На нього потрібно лише 384 мілісекунди, щоб завантажити веб-сайт, що допоможе користувачеві вбивці. Ніхто не любить чекати, і якщо ваш сайт знаходиться на Hostinger, нікому не доведеться чекати завантаження вашого сайту.

Продовження часу також не змінюється. Ви можете очікувати, що ваш веб-сайт буде в Інтернеті впродовж 99,97% року без жодної сутички. Якщо у вас виникли проблеми зі своїм веб-сайтом чи сервером, ви будете раді дізнатись, що підтримка клієнтів Hostinger надзвичайно надійна. Ми перевірили їх і почекали близько 10 хвилин, щоб агент з підтримки клієнтів повернувся до нас. Це цілком розумно, оскільки він відповідав на наші запитання чудово. На диво ми виявили, що інші користувачі Hostinger не мали на що скаржитися. Ми читали численні дописи на форумі і жодного з них не мали нічого негативного. Здається, що ця компанія проходить додаткову милю, щоб гарантувати, що ніхто з її клієнтів не буде нудити.

Що робить Hostinger ще кращим – це той факт, що він пропонує свій план єдиного спільного хостингу всього за $ 0,80. Це божевільно дешево, і ви можете використовувати його для розміщення одного веб-сайту, одного облікового запису електронної пошти, 100 ГБ пропускної здатності, а також одного блоку обробки та пам’яті. Це, мабуть, не план, на якому ви б вирішили розмістити свій бізнес, але він чудово підходить для тестування. Якщо ви хочете розмістити веб-сайт електронної комерції, у вас є план спільного хостингу Premium $ 3,49 долара та спільний бізнес-хостинг за $ 7,95, який пропонує необмежений простір, щоденні резервні копії, дивовижну швидкість та багато іншого.

Якщо ви хочете чогось більш серйозного, можете скористатися одним із хмарних хостинг-планів хостингу. Початковий рівень коштує 15 доларів на місяць.

7. GreenGeeks

greengeeks-екологічно чистий-хостинг електронної комерції

GreenGeeks

Величезні ангари, повні серверів, споживають електроенергію, як це робить дуже мало закладів. Саме тому GreenGeeks придумала дивовижну ідею використовувати відновлювану енергію для живлення своїх серверів. Компанія існує з 2008 року і обслуговує 300 000 задоволених клієнтів. Отже, що ви можете очікувати від цього вітрового хостингового сервісу з точки зору бездротової роботи, швидкості та підтримки?

Що стосується часу безперервного часу, у GreenGeeks справи йдуть дуже добре. Після тестування ми виявили, що їх тривалість роботи протягом усього року становила 100%, за винятком серпня, коли вона становила 99,55%. Це не катастрофічно, але потрібно згадати щось. Швидкість завантаження їх сайту досить солідна, оскільки вона рухається між 380 мілісекундами і 600 мілісекундами. Це вдвічі швидше, ніж галузевий стандарт, тому це, безумовно, змусить веб-сайт вашого бізнесу працювати зі швидкістю, яку ви хочете.

Клієнтська підтримка GreenGeek також хороша, оскільки ми зв’язалися з агентом протягом 1 хвилини. Огляди та думки, які ми бачили на форумах, також були цілком послідовними, але існує лише одна проблема. Агенти з обслуговування клієнтів GreenGeek мають неправомірну англійську мову. У нас не було жодних проблем із спілкуванням, але ми помітили досить багато орфографічних помилок, які можуть турбувати деяких з вас.

Ви можете почати з $ 2,95 в GreenGeeks і насолоджуватися їх планом спільного хостингу з SSD-накопичувачем. Для отримання додаткової інформації про GreenGeeks, відвідайте їх офіційний веб-сайт.

8. StableHost

stablehost-дешевий інтернет-магазин-хостинг

StableHost

Практично кожен хостинг-провайдер намагається заманювати недосвідчених власників бізнесу та майже всіх, хто новачок в управлінні бізнесом в Інтернеті. Надавати спільні плани хостингу дешево і досить часто, хостинг-компанія недостатньо гідна, щоб переконатися, що вони надають якість своїм користувачам.

Як рецензенти, ми оцінили передову компанію та чесні та з добрими намірами. Ці компанії найрідкісніші, і ми їх знаємо, коли бачимо. Саме тому StableHost увійшов до цього списку. Вони виправдали і якість, і якість обслуговування.

StableHost пропонує спільні плани хостингу з необмеженим дисковим простором, необмеженою пропускною здатністю, повними ядрами процесора та чудовою підтримкою. Крім того, їх тривалість роботи становить 99,97% протягом усього року, тому це також надійно. Що стосується швидкості, StableHost не найшвидший, але вони зберігають постійний час завантаження 500 мілісекунд, звідси і назва StableHost.

Якщо ви хочете скористатися більш потужним вибором, таким як VPS або Виділений хостинг, ви можете зробити це. Однак ці параметри не керовані, тому вам доведеться мати навички адміністрування сервера або найняти експерта, щоб зробити це за вас. Існує дуже мало керованих та професійних варіантів, але вони є прекрасним вибором, якщо ви не знаєте, як керувати VPS або виділеним сервером. Якщо у вас ще немає веб-сайту, ви можете створити його разом із розробником Site.Pro. Це робить неймовірно легкою функцію перетягування.

Якщо ви плануєте придбати простий план спільного хостингу, це обійдеться вам лише у 3,50 долара на місяць. Але якщо ви їдете на службовий рівень, це коштуватиме $ 28,50 на місяць. Це величезна різниця, але це виправдано, оскільки це дійсно багато додаткових преміальних послуг, які полегшують ведення бізнесу в галузі електронної комерції.

9. NameCheap

namecheap-кращий інтернет-магазин-хостинг

NameCheap

NameCheap – це незалежний реєстратор доменних імен, акредитований ICANN, який існує з 2000 року. Вони не просто реєструють доменні імена, але також пропонують досить солідні послуги хостингу. Ми зазвичай не чекаємо багато від постачальника хостингу, який звернувся до реєстратора домену, але NameCheap дійсно законний. Він має хороші відгуки третьої сторони, і здається, що загальна задоволеність клієнтів дуже висока.

Однак у сервісі є лише одна проблема, тому ми повинні почати з цього. Час роботи триває до 99,8%, що не так вже й погано, але важливо згадати. Це означає, що ваш веб-сайт буде працювати близько 1,5 годин протягом усього року.

Що стосується швидкості завантаження сайту, NameCheap працює досить чудово. Середня швидкість завантаження рухається між 600 мілісекундами і 1100 мілісекундами. Ви можете отримати один із трьох спільних планів хостингу та спробувати його протягом 30 днів. Якщо вам це не сподобається, ви можете відмовитися від нього і повернути гроші. Послуги пропонуються в три рівні: план «Зоряний» за $ 2,88, плюс «Зоряний плюс» за 4,88 доларів та «Зоряний бізнес» – 8,88 доларів на місяць. Для отримання додаткової інформації про ці плани відвідайте офіційний веб-сайт NameCheap!

10. InterServer

interserver-інтернет-магазин-малий бізнес-хостинг

InterServer

InterServer – не дуже відомий хостинг-провайдер, хоча вони працюють в цьому бізнесі з 1999 року. InterServer має дуже хорошу репутацію, маючи рейтинг A + на BBB. Вони пропонують цілий ряд хостинг-планів як на платформах Linux, так і на Windows: спільний, vps, виділений, хмарний, а також плани реселлерських.

З наших тестувань вийшло, що вони мають справжній час роботи в середньому 99,99%. Продуктивність їхніх серверів також дуже хороша, вони в середньому мають час реакції 300 мс. Це дуже багатообіцяючі цифри, враховуючи, що ми виконували тести за їх спільним планом хостингу в $ 5 / місяць.

Отже, якщо ви плануєте запустити веб-сайт електронної комерції за допомогою InterServer, можу пообіцяти, що вас охоплюють. Їх стандартний спільний план хостингу є повнофункціональним. Цей план постачається з необмеженим накопичувачем SSD, розробником веб-сайтів, необмеженими обліковими записами електронної пошти, безпекою захисту Intershield, кешування вмісту для більш швидкої швидкості через CloudFlare Virtual DNS, безкоштовного сертифіката SSL та багато іншого.

InterServer використовує новітні апаратні (SSD) та програмні (cPanel) технології, щоб забезпечити найкраще обслуговування своїх клієнтів. Я пропоную ознайомитись з їх офіційним веб-сайтом, щоб дізнатися більше про їхні плани та сервіс.

Краще хостинг електронної комерції

Спільні плани хостингу чудово підходять для започаткування бізнесу в галузі електронної комерції. Однак якщо ваш веб-сайт починає зростати, у вас виникнуть проблеми з ефективністю. Після того, як ви заробляєте непогані гроші на своєму веб-сайті електронної комерції, ви дізнаєтесь, що прийшов час оновитись із спільного хостингу. Якщо ви виберете одного з вищезгаданих провайдерів, ви зможете швидко та плавно перейти до плану VPS.

Плануючись спільним хостингом, ви ділитесь серверним простором та ресурсами з іншими користувачами. Але з VPS хостингом у вас є виділені ресурси, завдяки чому ваш веб-сайт працює швидко і гладко, незважаючи ні на що. Ви можете налаштувати сервер так, щоб він відповідав точним потребам, або створити команду експертів, яка налаштувала його для вас.

Ви також можете знайти різні варіанти електронної комерції, спеціально орієнтовані на власників малого бізнесу. Це значно полегшує початківцям запуск власного інтернет-магазину. Зазвичай вам доведеться трохи впоратися з адміністрацією, змінюючи тексти та зображення. Крім того, ці плани дають вам доступ до ексклюзивних функцій електронної комерції, що полегшує налаштування та керування чудовим інтернет-магазином.

Отож, якщо ви плануєте отримати більш потужний план хостингу з самого початку для свого веб-сайту електронної комерції, ось кілька варіантів, які слід врахувати:

VPS HostGator

HostGator має кілька дивовижних планів VPS, які ідеально підходять для роботи з великим сайтом електронної комерції та ін. З кожним їх планом VPS ви отримаєте набір ресурсів, на яких можна запустити свій веб-сайт. Ви побачите, що їхні плани досить недорогі, і вони добряче виконають роботу.

Перший план VPS HostGator, Snappy 2000 дасть вам 2 ГБ оперативної пам’яті, 2 ядра процесора, смугу пропускання 1,5 ТБ та 120 ГБ пам’яті SSD. Якщо вам потрібно більше ресурсів, ви просто повинні перейти до плану Snappy 4000. Він забезпечує 4 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра процесора, 160 ГБ накопичувача SSD, а також 2 ТБ преміум пропускної здатності. Коштує $ 29,95 на місяць, що досить приголомшлива угода. Нарешті, якщо вам справді потрібно все вийти, Snappy 8000 надасть вам 4 ядра процесора, 8 ГБ оперативної пам’яті та 3 ТБ пропускної здатності. Це найпотужніший план VPS, який HostGator може запропонувати, і, безумовно, змусить пролетіти будь-який бізнес-сайт.

InMotion VPS

Як я вже згадував, InMotion є одним з найбільш надійних гравців в хостинговому бізнесі. Вони пропонують якість та консистенцію, а також різноманітність. Їх видатне обслуговування клієнтів звертається до всіх, хто його використовує, тому ця компанія, безумовно, виграшна.

Їх плани на хостинг VPS є надійними, як і решта їхніх послуг, тому всі їхні плани стосуватимуться майже будь-якого веб-сайту електронної комерції, який у вас є в магазині. Перший план VPS коштує $ 29,99 на місяць, що дасть вам 4 Гб оперативної пам’яті, 4 ТБ преміум пропускної здатності, накопичувач SSD 75 ГБ, але лише одну IP-адресу. Ви будете мати повний контроль над цими ресурсами та керувати ними так, як це найкраще відповідає вашому веб-сайту.

Другий план InMotion коштує дорожче і також може запропонувати багато іншого. За $ 49,99 на місяць ви отримаєте 6 Гб оперативної пам’яті, 150 ГБ SSD пам’яті та 6 ТБ преміум пропускної здатності. Це ще краще робить те, що він пропонує 5 IP-адрес.

Нарешті, найпотужніший VPS-план InMotion коштує 74,99 дол. США на місяць, і він забезпечить 8 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач SSD 260 ГБ, 6 ТБ преміум пропускної здатності та доступ до 5 IP-адрес.

Хороша річ у InMotion, що вам не потрібно брати на себе вагому відповідальність за керування сервером самостійно. Ви можете мати команду експертів InMotion, яка керує вашим сервером і навіть вашим веб-сайтом, якщо вам це потрібно.

BlueHost WooCommerce

BlueHost – це один з найпопулярніших варіантів для користувачів WordPress, оскільки робить їх роботу нескінченно простішою. Їх архітектура сервера оптимізована для цієї системи управління контентом, і їхні працівники також знають кожен вузол і поштовх її. BlueHost пропонує послугу під назвою хостинг WooCommerce за $ 6,95 на місяць.

WooCommerce – плагін для електронної комерції для WordPress, який дозволяє створити інтернет-магазин з відносною легкістю. План BlueHost робить його ще кращим, пропонуючи широкий вибір тем і надаючи допомогу своїм представникам підтримки клієнтів. Тема WooCommerce зазвичай коштує близько 60 доларів, але на BlueHost ви можете отримати їх усі безкоштовно. Сам план коштує дорожче, ніж зазвичай, але окупається через численні безкоштовні варіанти електронної комерції, за які вам доведеться заплатити інакше.

Завдяки цьому плану ви отримаєте 100 Гб пам’яті, яке вам точно знадобиться. Для зберігання всього вмісту, необхідного для демонстрації продуктів та додавання нових, потрібно багато місця, коли вам це подобається. Ось чому у вас буде 100 Гб місця для зберігання. Крім того, у вас може бути 1 припаркований домен, 5 піддоменів, 5 облікових записів електронної пошти, 50 доларів за рахунок PPC.

Але якщо ви хочете мати більше контролю, маючи більше серверних ресурсів, можливо, ви захочете вибрати плати хостингу VPS для BlueHost. Наприклад: ви можете отримати план VPS з 2 ядрами процесора, 30 ГБ накопичувача SSD, 1 ТБ преміум пропускної здатності, а також 1 домен та 1 IP-адреса за $ 19,99 на місяць. Це гідна угода для пристойного плану хостингу, і ви також можете бути впевнені, що у вас за спиною є експерти BlueHost.

SiteGround WooCommerce

Є й інші компанії, які пропонують чудові варіанти хостингу електронної комерції, і їм, безумовно, варто спробувати. SiteGround – одна з них. Насправді вони пропонують преміум-хостинг WooCommerce за значно нижчою ціною, ніж усі інші. Однак у цьому немає нічого нового.

Ви зможете запустити веб-сайт свого бізнесу набагато швидше, тому що у вас буде встановлена ​​WooCommerce та тема, попередньо встановлена. Ви можете змінити тему на будь-яку з інших доступних. Що робить цю послугу більш вигідною – численні преміальні функції електронної комерції, які вона пропонує, такі як безкоштовний сертифікат SSL, програмне забезпечення SEO, а також просте управління. Вам не доведеться занадто сильно втручатися, оскільки у вас можуть бути фахівці, які керують вашим веб-сайтом WordPress, встановлюють оновлення, створюють щоденні резервні копії та інше. Весь ваш бізнес може бути у вас під рукою, без того, щоб витрачати свій дорогоцінний час на адміністрування чи інше, що стосується вашого сайту.

Що стосується обладнання, ви майже отримуєте той самий пакет, який ви отримаєте з основного спільного плану хостингу SiteGround. Навіть цінник схожий на 3,95 € (4,58 USD) на місяць, що, безумовно, заслуговує на увагу.

Але ви можете вибрати один із їх хмарних хостинг-планів, якщо ваш веб-сайт буде використовувати багато апаратного простору або якщо ви хочете надзвичайно швидко масштабувати трафік. Хмарний хостинг SiteGround надійніший за будь-який інший VPS-план в Інтернеті, але також дорожчий. План початкового рівня коштує 64,00 € на місяць (74,26 USD), і він забезпечує 2 ядра процесора, 4 Гб оперативної пам’яті, 40 ГБ місця на SSD та 5 ТБ преміум пропускної здатності. Ви не понесете простоїв, і швидкість завантаження вашого сайту буде неймовірно швидкою та постійною протягом усього року.

InterServer VPS

Якщо ваш веб-сайт потребує потужності плану хостингу VPS, але ви не хочете переборщувати свої щомісячні плати, InterServer має ідеальний спосіб керувати ним. Ви можете масштабувати ціну та ресурси своєї послуги за допомогою рівня рівня. Кожен рівень коштує 6 доларів, і ви можете підвищити масштаб або зменшити масштаб, коли захочете. Крім того, плата за скасування відсутня, тому ви платите лише суму, яку ви встановили для себе, нічого більше.

Наприклад, якщо ви вирішите платити лише 6 доларів на місяць, ви отримаєте 1 ядро ​​процесора, 1 ГБ оперативної пам’яті, пропускну спроможність 1 ТБ та 25 ГБ місця для зберігання. Але на 4-му рівні ви отримаєте 4 Гб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 4 ТБ пропускної здатності та 100 ГБ пам’яті, що обійдеться вам лише у 24,00 долара на місяць.

Час роботи InterServer становить 100%, і він пропонує швидкість завантаження сторінки 200-300 мілісекунд. Це шалено швидко, і ваш веб-сайт ніколи не буде працювати. Якщо ви шукаєте план хостингу VPS, над яким ви повністю контролюєте, InterServer виявиться ідеальним.

Висновок

Сьогодні вибір веб-хостингу занадто обширний, і жодна стаття не буде достатньо довгою, щоб охопити їх усі. Однак, коли мова заходить про розміщення веб-сайту електронної комерції, саме вони найкраще працюють, то чому б не дати одному з них зняти?

Я сподіваюся, що вам сподобалось читати цю статтю і що ви знайшли план хостингу, який буде добре працювати на бізнес-веб-сайті, який ви хочете незабаром запустити..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector