15 кращих постачальників веб-хостингів баз даних MySQL

кращий хостинг-mysql-база даних-2019


Для чого потрібен хостинг MySQL? Як знайти найкращого?

Власники веб-сайтів, які керують величезними веб-сайтами, зазвичай покладаються на бази даних. Це значно полегшує роботу із сотнями чи тисячами наявного вмісту веб-сторінок. Таким чином, немає необхідності відкривати кожну сторінку для оновлення вмісту, і макет також залишається однаковим. Це називаються динамічними веб-сайтами або веб-сайтами, керованими базами даних, де дані витягуються прямо з бази даних кожного разу, коли користувач відкриває веб-сторінку.

Кожен шматочок інформації можна отримати в одному місці, і ви навіть можете мати цілу команду, яка працює над однією базою даних разом. Для цих завдань ви можете використовувати MySQL, який є однією з найпопулярніших баз даних на даний момент. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, і ви можете отримати його безкоштовно. Плани веб-хостингу, про які ми поговоримо нижче, підтримують MySQL, а також пропонують додатки та сценарії, сумісні з базою даних.

Тепер ми переглянемо спочатку MySQL, лише щоб пояснити, чому це такий чудовий вибір, коли мова йде про реляційні бази даних. Ми також покажемо вам всю необхідну інформацію, яку потрібно знати, перш ніж вибрати план веб-хостингу, який підтримує MySQL.

Ось чому ви повинні використовувати MySQL

Звичайно, MySQL – не єдиний варіант, який ви збираєтеся знайти, шукаючи ідеальний план хостингу. Є й інші популярні бази даних, такі як:

 • PostgreSQL – відкрита та об’єктно-реляційна база даних, доступна для Linux та Windows
 • Microsoft SQL – реляційна, власна база даних Microsoft, сумісна з Linux та Windows
 • MS Access – реляційна, власна база даних з графічним інтерфейсом, що належить до пакету Microsoft Office. Він може працювати лише в Windows
 • Oracle – мультимодель, власна база даних, розроблена корпорацією Oracle, яка також може працювати на Windows та Linux

Якщо ми подивимось на міжплатформенну сумісність кожного з цих варіантів баз даних, виявиться, що MySQL є найбільш універсальним. Окрім Microsoft та Linux, MySQL може працювати на FreeBSD, macOS та Solaris. Це надає базі даних величезну перевагу, оскільки ви можете запускати її майже на всіх машинах та веб-хостинг-планах. Крім того, він надає широкий набір функцій, що дозволяють ефективно виконувати завдання, захищаючи ваші дані на кожному кроці.

MySQL – це потужне рішення, коли потрібно працювати над величезними наборами даних. Він широко використовується великими компаніями, яким потрібно керувати тонами вмісту на своїх веб-сайтах. Хоча це добре закруглена база даних, вона все ще досить проста у використанні, що робить її прекрасним вибором для тих, хто не має великого досвіду роботи з базами даних.

Якщо продуктивність – один із основних аспектів, який вам потрібен у базі даних, то MySQL – ідеальний вибір для вас. Він розроблений таким чином, щоб забезпечити швидкісне використання, особливо для тих, хто працює на своїх веб-сайтах за спільним планом хостингу. Зрештою, ви не хочете чекати тих навантажувальних часів, коли ставки високі.

Однією з найбільших речей про MySQL є те, що ви можете використовувати Apache, PHP та різні інші мови на ньому. Вони зазвичай включаються в більшість пакетів, коли ви вибираєте план веб-хостингу Linux. Насправді понад 100 мільйонів користувачів завантажили MySQL лише тому, що ці компоненти підтримуються. В основному ви можете мати в одному місці кілька найпотужніших інструментів.

Історія MySQL

кращі-mysql-веб-хостинг-провайдериMySQL з’явився ще в 1996 році, тому він, безумовно, один із найстаріших серед варіантів баз даних. Він створений командою розробників трьох чоловік, а потім одному з них Майкл Віденус дав базі даних ім’я Моя, що також було ім’ям його дочки. Вони створили його з набагато простішої системи управління базами даних під назвою mSQL (Mini SQL), і вони мали намір використовувати її як власний інструмент.

mSQL базувався на мові ISAM, розробленому IBM. Вся структура mSQL виявилася надто повільною і негнучкою, тому програмісти вирішили створити нову, яка зможе краще вирішити свої проблеми. Потім, як MySQL вийшов, він почав працювати за загальною публічною ліцензією, тобто кожен користувач міг змінити вихідний код.

Чудова річ у MySQL – це те, що вони зберігали API (Application Programming Interface) mSQL, що дало змогу розробникам з усього світу легко перейти на цю нову базу даних. Компанією, яка фінансувала та володіла MySQL, була шведська компанія MySQL AB. Тоді в 2008 році Sun вирішила придбати компанію за 1 мільярд доларів. Вони мали це лише до 2010 року, коли Sun передав MySQL корпорації Oracle, поточному власнику бази даних.

Ціни та можливості MySQL

Ви завжди можете завантажити безкоштовну версію MySQL, яку багато компаній та приватних осіб використовують для своїх баз даних. Його називають MySQL Community Edition, найбільш широко використовуваною базою даних з відкритим кодом у світі. Більшість планів веб-хостингу навіть не вимагають від вас його завантажувати, оскільки він зазвичай входить у їхній пакет як бонус.

Безкоштовної версії вистачає більшу частину часу, однак, якщо у вашої компанії є якісь конкретні потреби, ви також можете перейти до преміум-версії. Є Стандартне видання за 2000 доларів, Підприємство за 5000 доларів та Кластер перевізника кластерів за 10 000 доларів. Усі вони надають вам широкий перелік корисних інструментів та функцій, тоді як ви також отримуєте преміальну підтримку та обслуговування.

Ви отримуєте все необхідне для управління вашими базами даних та завданнями запитів. Навіть якщо ви працюєте з величезною кількістю даних, ви ніколи не загубитесь, оскільки MySQL дозволяє запускати високоефективні пошуки. Існує також інформаційна схема, яка допомагає зрозуміти структуру ваших даних.

MySQL – ідеальне рішення, якщо вам потрібна база даних для вашої нової програми. По суті, вам просто потрібно створити базу даних, створити обліковий запис, і тоді ви можете залишити її так. Це буде стабільним ресурсом для вашої програми із сценарієм, що працює на ньому. Навіть не потрібно перевіряти це, доки воно постійно працює у фоновому режимі.

Єдине, що може сповільнити базу даних MySQL – це поганий вибір жорсткого диска. Ви завжди повинні звернутися до постачальника веб-хостингів, який запускає сервер на жорстких дисках SSD. Це гарантує швидкість блискавки з миттєвим доступом, що забезпечується твердотільними накопичувачами. Однак якщо ви виберете план веб-хостингу, який спирається на SSD, вам знадобиться і резервний план. Що стосується жорстких дисків SSD, швидше за все виникають помилки, які можуть пошкодити ваші дані.

Хоча більшість користувачів використовує інтерфейс командного рядка в MySQL, він може не підходити для всіх. Початківцям, які не мають досвіду роботи з базами даних, може бути важко обробляти. На щастя, цю проблему можна вирішити, встановивши один із графічного інтерфейсу MySQL (графічний інтерфейс користувача), що значно спрощує використання бази даних.

Пошук ідеального веб-хоста MySQL

Сьогодні не важко знайти постачальника веб-хостингу, який пропонує MySQL у своїх пакетах. Більшість з них підтримують цю базу даних та багато інших рішень, які ви можете вибрати. Під час перегляду веб-служб хостингу в Інтернеті ви побачите, що вони надають принаймні деякі популярні бази даних, про які ми згадували раніше, особливо якщо мова йде про спільні плани хостингу. Перш ніж вибрати один із них, це два найважливіші фактори, які слід враховувати: зберігання та продуктивність.

Для більшості власників веб-сайтів достатньо однієї бази даних MySQL. Плани веб-хостингу зазвичай поставляються з одним екземпляром MySQL, але якщо ви збираєтеся розпочати більш масштабний проект, можливо, вам доведеться додати більше баз даних. У цьому випадку просто виберіть пакет веб-хостингу, який включає необмежену кількість баз даних. Крім того, якщо ви хочете правильно підключити та керувати своїми базами даних, вам потрібно буде перейти на PHP. Однак навряд чи можна знайти постачальника веб-хостингу, який не підтримує цю мову.

І останнє, але не менш важливе, ви повинні переконатися, що встановлено або cPanel, або Plesk. Ці панелі управління дозволяють створювати бази даних та видаляти чи керувати наявними. cPanel навіть пропонує майстра баз даних для MySQL, який проводить вас у всьому процесі роботи з базами даних. Тепер розглянемо відгуки про 15 постачальників веб-хостингів, які ми в основному рекомендуємо!

Кращі провайдери веб-хостингу MySQL

Отже, перш ніж розповісти про компанії, які ми вважаємо серед кращих хостів MySQL, ось повний перелік їх:

 1. ХостГатор – $ від $ 2,75 / місяць
 2. BlueHost – від $ 3,95 / місяць
 3. Хостинг InMotion – від $ 3,99 / місяць
 4. A2Hosting – від $ 3,92 / місяць
 5. SiteGround – від $ 3,95 / місяць
 6. iPage – від 1,99 дол. / Міс
 7. WebHostingHub – від $ 4,99 / місяць
 8. FatCow – від $ 3,15 / місяць
 9. Рідкий веб – від $ 59 / місяць
 10. GreenGeeks – від $ 3,95 / місяць
 11. GoDaddy – від $ 2,99 / місяць
 12. ХостМонстер – від $ 4,95 / місяць
 13. InterServer – від $ 5 / місяць
 14. ХостПапа – від $ 3,95 / місяць
 15. JustHost – від $ 3,95 / місяць

Тепер давайте переглянемо деталі та побачимо, який хостинг-провайдер найкраще підходить для вашого бюджету та хостингу.

3. ХостГатор

hostgator-best-mysql-хостингHostGator – одна з найвідоміших компаній, що займаються веб-хостингом зараз. Вони пропонують найкращі плани для спільного хостингу, виділених серверів, VPS і особливо хостингу для реселлерів, що є їх найбільш продаваною послугою. Їх плани широко використовуються великим та малим бізнесом, блогерами та розробниками. HostGator створений у 2002 році та розпочав продаж сервісів на базі Linux.

У 2011 році вони зрозуміли, що існує великий попит і на Windows, і почали надавати плани веб-хостингу на основі операційної системи. На даний момент HostGator розміщує понад 8 мільйонів доменів. Однією з головних причин цього є широкий спектр особливостей, які поставляються з кожним із їхніх планів. У цього постачальника також є власний конструктор веб-сайтів, який надає вам доступ до понад 4000 шаблонів безкоштовно.

HostGator надає вам кожен інструмент, який допоможе вам створити та підтримувати свої веб-сайти. З кожним планом ви отримуєте MySQL для управління базами даних, безкоштовний домен, планувальник завдань та інші корисні інструменти адміністратора. Не так багато постачальників, які можуть запропонувати вам кілька справді високих планів хостингу Windows. Тут HostGator перемагає більшу частину своєї конкуренції, впроваджуючи кілька років свого досвіду роботи в хостінгу Windows.

Якщо вас не влаштовує ваш план хостингу, ви можете повернути свої гроші за 45 днів, що більше, ніж середній термін. Незалежно від того, який план ви вибрали, ви отримуєте необмежену кількість баз даних MySQL та phpMyAdmin. Ціни на загальний план починаються від 2,75 доларів на місяць з планом хетчлінгу. Якщо ви хочете VPS, план початкового рівня обійдеться вам у $ 29,95, тоді як найдешевший виділений сервер – 119 доларів на місяць.

2. BlueHost

bluehost-best-mysql-хостингBlueHost розпочав свою роботу ще в 2003 році, і зараз у них працюють сотні працівників. Це стало величезним ім’ям у цій галузі, що надає користувачам веб-хостингові плани, які покладаються на найвищого обладнання та програмного забезпечення. Вся їх веб-хостинг-платформа є відкритим кодом, що робить її прекрасним вибором для користувачів, які хочуть поглибитись у технічних можливостях.

Як більшість великих імен серед компаній, що займаються веб-хостингом, BlueHost також пропонує широкий спектр потужних планів веб-хостингу. До них належать найпопулярніші плани, такі як хмара, спільний доступ, VPS та спеціалізований хостинг. Однак BlueHost дозволяє вибирати з двох інших планів, один створений для користувачів WordPress, а другий для власників сайтів WooCommerce.

Якщо мова йде про підтримку, їх команда професіоналів доступна цілий день, щодня. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату, телефону, електронної пошти, і вони також мають широку базу знань. Кожен хостинг-пакет також надає вам безкоштовний SSL та MySQL.

Вони гарантують, що ви можете створювати та керувати базами даних з MySQL просто, використовуючи phpMyAdmin та багато інших корисних програм. Якщо ви хочете зробити дві речі одночасно, вам слід вибрати план BlueHost, який пропонує безкоштовне доменне ім’я. Оскільки вам не потрібно шукати і платити за реєстратора домену, цей вибір завжди може заощадити ваш час і гроші.

Тепер давайте переглянемо ціни своїх спільних, VPS та спеціальних планів лише для того, щоб показати вам, наскільки доступним є BlueHost. У них є три спільні плани хостингу, починаючи з базових за 3,95 долара на місяць, аж до плану вибору плюс 5,95 долара. Ціни на їхні плани VPS коливаються від $ 19,99 до $ 59,99 на місяць, тоді як спеціальні хостинг-плани коштують від $ 79,99 до 119,99 щомісяця.

3. Хостинг InMotion

inmotion-best-mysql-hostingНа хостингу InMotion ви можете знайти численні повнофункціональні плани хостингу. Сюди входять різні спільні, спеціалізовані, VPS, WordPress та керовані варіанти, що гарантують, що кожен бізнес та людина можуть знайти ідеальне обслуговування. MySQL є однією з додаткових можливостей, які вони надають у всіх своїх пакетах, що налаштовує вас на створення додатків та динамічних веб-сайтів.

InMotion хостинг надає вам зручних для розробників веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla, Drupal та B2evolution. Компанія навіть розробила власного розробника веб-сайтів під назвою Premium Web Builder і зробила його доступним для всіх, хто підписався на їх плани. Для великих компаній або команд, які працюють над великими проектами, вибір спеціалізованого плану в InMotion є прекрасним вибором.

Виділені пакети містять cPanel для зручного управління сервером та веб-сайтом через ваш браузер. Те, що робить їх плани справді сприятливими для початківців, – це підтримка MySQL. Ви будете створювати та підтримувати свою базу даних з повним керівництвом, гарантуючи правильне використання потрібної мови SQL. У вашій базі даних не буде проблем із продуктивністю, що гарантується їхніми накопичувачами SSD.

Однією з головних цілей InMotion є надання найвищого обладнання для своїх клієнтів у будь-який час. Їх сервіс покладається на SSD-диски Samsung та найновіші сервери Dell, тому ви можете бути впевнені, що відвідувачі вашого веб-сайту будуть насолоджуватися безперервним переглядом. У InMotion ціни на їх спеціальні плани коливаються від 105,69 доларів, аж до 340,99 дол. США із загальною кількістю п’яти планів.

Вони мають три плани хостингу VPS з найнижчою ціною $ 27,99 та найвищою $ 64,99. Якщо ви хочете спробувати їх спільний бізнес-хостинг, ви можете вибрати три плани. План запуску – 3,99 доларів на місяць, потужність – 5,99 долара та профі – 13,99 долара на місяць, при цьому план живлення є найпопулярнішим варіантом.

4. Хостинг A2

a2hosting-best-mysql-хостингКоли А2 Хостинг був заснований ще в 1999 році, спочатку це була незалежна компанія. Спочатку його назвали Iniquinet, а потім вони змінили його на A2 хостинг у 2003 році. Завдяки багаторічній наполегливій роботі вони стали одним з провідних імен у галузі веб-хостингу. Вони отримують сотні позитивних відгуків користувачів і популярних рецензуючих сайтів.

Хостинг A2 пропонує широке розмаїття планів. Вони пропонують звичайні виділені VPS та спільні плани з тоннами корисних додатків, безкоштовними функціями та підтримкою. Ви можете вибрати керовані та некеровані спеціальні плани та VPS-плани. Якщо ви хочете, щоб MySQL був включений у пакет, ви знаходитесь у потрібному місці. Хостинг A2 пропонує безліч функцій та програмного забезпечення, які дуже вигідні розробникам.

Ви отримуєте останню версію, MySQL 5.5 разом із phpMyAdmin та SSH. За допомогою цих корисних інструментів ви зможете працювати з вашими базами даних у будь-який час з будь-якої машини. Хостинг A2 надає чудову можливість для тих, хто хоче попрацювати над своїми навичками. Завдяки їх широкій базі знань, ви можете дізнатися багато про використання Python та Perl у своїх базах даних.

На хостингу A2 ціни різняться між варіантами Windows та Linux, але ми збираємось поговорити про плани Linux, просто щоб дати вам уявлення про ціни. Ви можете отримати спільний план хостингу, починаючи з $ 3,91, VPS за $ 5,00 і спеціальний план за $ 9,31. Ці плани можна збільшити відповідно до ваших потреб, надаючи вам все більше можливостей та переваг.

5. SiteGround

siteground-best-mysql-хостингЦе ще одне велике ім’я в галузі веб-хостингу. SiteGround відомий своєю високою доступністю та наданням потужних веб-хостингових послуг у всьому світі. Це головним чином завдяки центрам обробки даних, які вміло розміщені в Сінгапурі, Амстердамі та Чикаго, які ефективно охоплюють величезну кількість країн. Їх маркетингова стратегія полягає в тому, щоб виділитися з натовпу та запропонувати свою аудиторію щось інше. Як виявляється, їх метод поки що досить успішний.

На сайті SiteGround ви можете отримати будь-який тип пакету веб-хостингу, який вам потрібен. Однак більшість користувачів придбали спільні та хмарні хостингові плани, які є більш потужними, ніж надає більшість їхніх конкурентів. З цими двома ви отримуєте панель керування cPanel та підтримку WordPress та Joomla. SiteGround гарантує вам майже 100% безперервний час роботи, оскільки вони постійно контролюють свої сервери і коли виникає проблема, вони можуть миттєво її виправити.

Ще одна чудова річ у цьому провайдері – це те, що ви можете мати необмежену кількість баз даних MySQL зі своїми хостинг-пакетами. Вони забезпечують високу продуктивність ваших баз даних, зберігаючи їх на окремих жорстких дисках. Ви можете легко працювати зі своїми базами даних через phpMyAdmin. Якщо ви виберете один з більш дорогих пакетів, вони також забезпечують динамічне кешування, SSL, розширену підтримку та відповідність PCI.

Ви можете отримати спільний план хостингу на SiteGround всього за 3,95 долара на місяць, якщо хочете. Однак їх кращим продавцем є спільний план CrowBig, який коштує $ 5,95 на місяць. Їх хмарний хостинг-план початкового рівня коштує 80 доларів на місяць, тоді як ви можете отримати сервер входу за 269 доларів на місяць, якщо ви хочете виділити спеціальний план сервера.

6. iPage

ipage-best-mysql-хостингЗараз є понад мільйон клієнтів, які вибрали iPage своїм провайдером веб-хостингу. Це компанія, яка вже десяток років працює на веб-сайтах. Ще в 2011 році вони почали використовувати енергію вітру для роботи своїх серверів і цим методом користуються донині. Їх плани доступні за ціною, і весь пакет розрахований на сприятливість для початківців, саме тому стільки людей обирають цього постачальника.

Цільова аудиторія для iPage – це в основному малі підприємства чи особи, які хочуть легко створити блог або портфоліо, а потім зосередитись на своїй роботі. Оскільки основна ідея цього провайдера – це простота, вони пропонують лише один спільний план хостингу, який коштує лише 7,99 долара. Тим не менш, він має багато корисних функцій. Наприклад, ви можете зареєструвати доменне ім’я протягом 3 років, ви можете мати необмежену базу даних MySQL та велику кількість місця для зберігання.

У них є власний редактор веб-перетягувань, який також надає вам доступ до тисяч шаблонів. Звичайно, підтримуються найпопулярніші CMS, і ви також отримуєте додаткові послуги для свого веб-сайту. Сюди входять інструменти для вашого блогу, фотогалереї та інструменти FTP. Крім MySQL, ви також отримуєте кешування Varnish та phpMyAdmin для нього. Хоча вони не зберігають дані веб-сайтів та бази даних на окремих серверах, ваші дані будуть захищені щоденними резервними копіями.

Вони також пропонують хостинг VPS, який починається від $ 19,99 на місяць, спеціальний хостинг від $ 119,99 на місяць та WordPress хостинг, де стартовий пакет коштує $ 3,75 на місяць.

7. Веб-хостинг-концентратор

webhostinghub-best-mysql-хостингВеб-хостинг-центр – це компанія, яка була створена в 2010 році і з тих пір надає різні послуги. Окрім розміщення вашого веб-сайту, ви також можете найняти їх для розробки вашого веб-сайту. Вони також пропонують інші рішення, такі як розробник веб-сайтів, численні інструменти електронної комерції та веб-хостинг для всіх популярних CMS. Вони стали настільки популярними, що понад 40 000 людей вибрали їх для створення та використання своїх веб-сайтів.

Веб-хостинг-центр є оптимальним для тих, хто хоче спільний хостинг, оскільки це єдиний тип плану, який вони надають. VPS, виділені та інші плани надаються InMotion Hosting, їхньою дочірньою компанією. Оскільки вони надають лише спільний хостинг, вони повністю зосереджені на наданні найкращих трьох спільних хостинг-планів, доступних на ринку. Якщо ви хочете створити веб-сайт як бізнес або для індивідуальних цілей, веб-хостинг-центр дозволяє налаштувати його швидко та ефективно.

Ви можете вибрати три загальні плани хостингу: план Spark за $ 4,99 на місяць, Nitro за $ 6,99 і план “Динамо” за $ 8,99 на місяць. Якщо ви виберете план Nitro, ви зможете запускати необмежену кількість баз даних MySQL, підпарковані та припарковані домени, які в стартерному плані обмежені. Другий і третій план також надають знижку на їх послугу веб-дизайну.

Усі спільні плани дають вам phpMyAdmin як додаткову до MySQL. Якщо ви не досвідчені в MySQL, ви завжди можете покластися на їх посібники щодо роботи з базами даних, у них їх багато.

8. FatCow

fatcow-best-mysql-хостингFatCow – один із найбільших веб-хостингових провайдерів, який веде свій бізнес із зеленої енергії. Вони надають лише один план спільного хостингу під назвою «Оригінальний план FatCow», який коштує всього 3,15 долара на місяць, і він дозволяє зареєструвати доменне ім’я протягом одного року. Їх головна ідея – уникнути пропонування складних планів веб-хостингу, а замість цього скласти кілька простіших.

У них є професійна команда технічної підтримки, яка обіцяє відповісти протягом декількох хвилин. Купивши один із їхніх планів, ви отримаєте доступ до їх панелі управління, яка майже однакова як cPanel, лише виглядає дещо інакше. Це досить зручно для початківців, однак, можливо, вам знадобиться певний час, щоб розібратися в MySQL-менеджері та файловому менеджері.

За своїми цінами FatCow, безумовно, є одним з найдоступніших постачальників на ринку. Їх плани широко використовуються малим бізнесом та персоналом. Як і багато інших провайдерів, вони також мають власний користувальницький конструктор веб-сайтів, який може стати в нагоді тим, хто не має досвіду веб-розробки..

Якщо вас цікавлять інші плани, такі як VPS або виділені сервери, вони також пропонують такі. FatCow розділяє VPS та спеціалізовані послуги на три плани кожен. Кожен із цих планів надає необмежену кількість баз даних MySQL, доменів, піддоменів та FTP-акаунтів. План початкового рівня для VPS коштує $ 19,99 на місяць, і ви можете мати сервер для запуску лише 119,99 доларів на місяць.

9. Рідкий веб

liquidweb-best-mysql-хостингТепер LiquidWeb – провайдер веб-хостингу, де ви можете знайти лише найпотужніші хостингові рішення. Вони навіть не надають спільних планів хостингу, оскільки вони зосереджені на забезпеченні найкращої продуктивності для вимогливих розробників. На LiquidWeb ви можете знайти виняткові спеціалізовані та VPS-хостингові плани з гарантованим тривалістю роботи майже 100%. Крім того, ви можете вибрати, чи хочете ви Linux або Windows-сервер.

Їх плани веб-хостингу не тільки потужні, але й зручні для користувачів, переконуючись, що вам не потрібно витрачати багато часу на керування сервером. Вони використовують найновіше обладнання, щоб забезпечити постійну тривалість роботи та швидкість роботи власників веб-сайтів. В останні кілька років їм вдалося утримати час роботи вище 99,99%, що досить вражає.

Хоча навряд чи ви можете зіткнутися з будь-якими проблемами за допомогою LiquidWeb, у них є готова команда професійної підтримки, коли вам це потрібно. Якщо у вас вже є веб-сайт і ви хочете перейти на план хостингу LiquidWeb, вони допоможуть вам з міграцією даних безкоштовно. Вони використовують жорсткі диски SSD і навіть забезпечують балансування навантажень у випадку, якщо у вас є сплески трафіку, що дозволяє декільком серверам обробляти ваш трафік.

Як спеціалізовані, так і VPS плани підтримують MySQL та багато інших рішень для баз даних. Якщо ви хочете, щоб спеціальний сервер, керований LiquidWeb, ви можете вибрати з п’яти різних планів у трьох місцях. План стартера коштує 199 доларів на місяць і надає вам широкий перелік корисних функцій. Їх хмарні VPS ціни починаються від $ 59 на місяць, тоді як найдешевший спеціалізований хмарний сервер коштує $ 169 на місяць.

10. GreenGeeks

greengeeks-best-mysql-хостингGreenGeeks – компанія, що займається веб-хостингом, створена більше десятиліття тому і наразі має понад 35 000 клієнтів і розміщує понад 300 000 веб-сайтів. Як випливає з назви, вони харчуються обладнанням зеленою енергією, а точніше вітровою енергією, що краще для навколишнього середовища.

Вибравши один із їхніх планів, ви отримаєте безліч функцій, таких як безкоштовна реєстрація та передача домену, створення веб-сайтів, перенесення веб-сайтів, безпечні облікові записи електронної пошти та багато іншого. GreenGeeks має спеціалізовану службу підтримки, до якої можна зв’язатися за допомогою чату, телефону та квитків. Вони запускають свої сервери лише на Linux, але це найпопулярніша операційна система, коли справа стосується веб-хостингу.

Продовження роботи сервера в GreenGeeks також є дуже конкурентоспроможним, оскільки вони успішно підтримують його вище 99,9%. Вони не створили власну панель управління, як і багато інших постачальників. Натомість ви отримаєте cPanel, який гарантує безперебійну роботу користувачів для кожного власника веб-сайту. Якщо у вас вже є веб-сайт, ви можете перенести його безкоштовно. Вони навіть дозволяють додати до нього кошик для покупок, який також постачається з пакетом.

У GreenGeeks веб-хостинг коштує всього 3,95 долара, тоді як WordPress хостинг також 3,95 долара. Їх плани вигідні розробникам з останньою MySQL, підтримкою Python та Perl, декількома версіями PHP та FTP-акаунтами. І це лише верхівка айсберга, адже ви отримуєте безліч чудових функцій, які гарантують високу продуктивність, безпеку та підтримку електронної комерції. Якщо вас не влаштовує GreenGeeks, ви можете повернути гроші протягом 30 днів.

11. GoDaddy

godaddy-best-mysql-хостингGoDaddy відомий як один з найбільших реєстраторів домену в світі з зареєстрованими на сьогодні понад 60 мільйонами доменних імен. Крім реєстрації домену та аукціонних послуг, вони також надають потужні плани веб-хостингу. Ця компанія створена ще в 1997 році під назвою Jomax Technologies. Через два роки вони перейшли до своєї нинішньої назви.

GoDaddy пропонує рішення для веб-хостингу як для приватних осіб, так і для величезного бізнесу. Вони пропонують різні спеціалізовані, VPS та спільні плани щодо доступних цін. Крім звичайної опції Linux, ви також можете отримати сервери на базі Windows. Існує численні плани хостингу, які ви можете вибрати, залежно від типу веб-сайту, який ви хочете запустити, та кількості трафіку, який ви приваблюєте на ньому.

У них також є популярний конструктор веб-сайтів, який широко використовується недосвідченими користувачами та малим бізнесом, які потребують швидкого та простого рішення. Це конструктор перетягування, який надає вам доступ до понад 300 шаблонів. Шаблони вже заповнені вмістом; вам потрібно лише скопіювати власний вміст у потрібні місця та його набір.

Завдяки поєднанню професійних адміністраторів, апаратних засобів та систем моніторингу вони здатні постійно підтримувати час роботи сервера вище 99,9%. GoDaddy – постачальник, який піклується про ваш вміст. Вони регулярно створюють резервні копії вашого веб-сайту, якщо щось піде не так. Ви можете отримати план веб-хостингу всього за $ 2,99 на місяць. Ціни на їх VPS плани починаються від $ 17,99 на місяць, тоді як ви можете отримати виділений сервер початкового рівня за $ 69,99 на місяць.

12. ХостМонстер

hostmonster-best-mysql-хостингУ HostMonster послуги та ціни досить схожі на ті, які пропонує BlueHost. Це тому, що ці двоє є сестринськими компаніями між собою. Вони також пропонують спільні плани хостингу із початковою ціною 4,95 долара на місяць. Він постачається з немережною пропускною здатністю, 50 Гб пам’яті, і це дозволяє вам мати один веб-сайт та одне доменне ім’я. Загалом, HostMonster пропонує деякі гідні спільні плани хостингу за доступними цінами.

Він ідеально підходить для приватних осіб та підприємств, які тільки почали залучати трафік. На додаток до продуктивності ви отримаєте численні корисні інструменти, які можуть стати в нагоді для менших веб-сайтів. Сюди входять інструменти для форумів і блогів, кошик для покупок, сертифікат SSL, скрипти CMS та найновіший MySQL. Основний план VPS в HostMonster коштує всього 19,99 дол. США, що зараз досить дешево на ринку. Але, маючи вільний простір 30 Гб, двоядерний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті та пропускну здатність, обмежений 1 ТБ на місяць, це потужний варіант для ціни.

Вони не експериментують із користувацькими панелями управління; натомість ви отримуєте cPanel, який завжди є ефективним рішенням. Ви можете отримати виділений сервер всього за $ 79,99 за допомогою 4-ядерних процесорів Intel Xeon, 500GB RAID1 та 4 ГБ оперативної пам’яті. За допомогою HostMonster ви можете оновити свій план, коли вам потрібна більша продуктивність.

Ваші спільні бази даних будуть зберігатися на іншому сервері, ніж інші дані, і ви отримаєте phpMyAdmin також для вашого MySQL. Якщо ви хочете план веб-хостингу, який належним чином стосується запитів SQL, вам обов’язково слід вибрати HostMonster.

13. InterServer

interserver-best-mysql-хостингНа даний момент InterServer вважається найкращим вибором для тих, хто потребує доступного, але потужного хостинг-сервісу WordPress. Найдешевший план на InterServer коштує всього 5 доларів, і ви отримуєте сертифікат SSL, безкоштовну міграцію та необмежену кількість місць зберігання, передачі та електронної пошти. Вони також дозволяють запускати до 20 веб-сайтів на їх сервері. Висока продуктивність гарантується найновішим обладнанням, включаючи 30 ГБ до 240 ГБ SSD.

InterServer прагне зберегти своє тривалість роботи якомога ближче до ідеальних 100%, і до цих пір вони роблять дуже добре. У цього провайдера щодня дозволено лише 100 нових користувачів. Цей ліміт гарантує, що їхні сервери не затримаються несподівано у напружений день. Якщо ви виберете один із своїх планів VPS, у вас буде безліч варіантів налаштування. Ви зможете вибрати програмні засоби, панель управління, ОС та потужність процесора, які вам найбільше підходять.

Якщо ви виберете InterServer, плата за виїзд та будь-який вид довгострокового контракту не буде. Крім того, ви отримаєте гроші за 30 днів, якщо ви не були задоволені їх обслуговуванням. Ви зможете без проблем керувати своїми базами даних за допомогою останніх MySQL та phpMyAdmin.

Що стосується підтримки, ви можете зв’язатися з ними всіляко, коли завгодно. Підтримка InterServer доступна через телефон, чат, електронну пошту, тоді як ви також можете використовувати їх широку базу знань та форум. Їх плани VPS настільки масштабовані, що ви можете вибрати з 16 різних варіантів із початковою ціною лише 10,00 доларів на місяць для Windows та 6,00 доларів на місяць для Linux.

14. ХостПапа

hostpapa-best-mysql-хостингHostPapa – постачальник веб-хостингів прямо з Канади, який був створений ще в 2006 році. Їх цільова аудиторія – це малий бізнес, оскільки вони заявляють про це на своєму веб-сайті та за допомогою своїх оголошень. Вони використовують зелену енергію для енергозбереження, що користується великою популярністю зараз серед компаній-хостингів. Порівняно з іншими постачальниками зелених хостингів, ціни на них досить низькі.

Хоча HostPapa не пропонує спеціалізованих серверів, їх спільні плани та VPS є досить потужними. Незалежно від того, який план ви обрали, ви також отримуєте розробник веб-сайтів. Однак ви можете оновити розробник веб-сайтів до ще кращого, перейшовши на більш дорогий план. Рахунки cPanel і FTP також включені в кожен пакет. Їх найдешевший спільний хостинг-план коштує 3,95 долара і дозволяє вам мати два веб-сайти.

Якщо вам потрібен VPS, ви можете вибрати з 5 різних планів відповідно до ваших потреб. Їх перший план VPS коштує всього 19,99 дол. США на місяць, і ви отримуєте 4-ядерний процесор, 1,5 ГБ оперативної пам’яті, 50 Гб місця для зберігання даних і передачу 1 ТБ. За допомогою цих планів ви можете отримати як Linux, так і сервери на базі Windows. Що стосується баз даних, ви отримуєте MySQL 5, і вони дозволяють вам керувати необмеженими базами даних.

Їх плани включають потужний інструмент адміністрування phpMyAdmin, який дозволяє легко впоратися з найчастішими завданнями MySQL. Якщо ви початківець розробник або веб-майстер, HostPapa – ідеальний вибір для вас. Згідно з їхніми планами, кожен інструмент, необхідний для ефективної настройки та підтримки веб-сайту, буде докладно.

15. JustHost

justhost-best-mysql-хостингНа JustHost ви можете знайти відмінні плани хостингу для малого бізнесу та початківців веб-майстрів. Хоча забезпечення надійних спільних хостинг-планів, очевидно, є їх основною метою, у них також є пристойні VPS та виділені серверні плани. Ви можете отримати спільний план хостингу всього за 3,95 долара на місяць, який надасть вам доменне ім’я, веб-сайт, 50 Гб місця та деякі інші основні функції.

З їх хостинг-планами ви отримуєте безкоштовних розробників сайтів із шаблонами та можливістю встановлення широкого спектру корисного програмного забезпечення одним натисканням кнопки. У їх програмному пакеті ви також можете знайти інструменти для ведення блогів, форумів та електронної комерції. Вони пропонують щедрий початковий пакет для баз даних з найновішими MySQL, що дозволяє вам мати 20 баз даних. Однак якщо ви переходите на більш потужний план, він стає необмеженим.

Ви зможете створювати та керувати базами даних за допомогою phpMyAdmin. На щастя, JustHost не зберігає бази даних та ваші інші дані на одному сервері. Це чудова практика, яка стала популярною серед провайдерів веб-хостингу, забезпечуючи стабільність для своїх клієнтів.

Можна вибрати один із чотирьох планів VPS з цінами від $ 19,99 на місяць до $ 59,99 на місяць. З першим ви отримуєте двоядерний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті, пропускну здатність 1 ТБ та вільне доменне ім’я. Вони також пропонують три виділені серверні плани, якими можна керувати за допомогою cPanel. Перший коштує $ 79,99 на місяць, і ви можете розширити його до найпотужнішого плану, який коштує 119,99 доларів на місяць.

Висновок

Звичайно, є й інші чудові хостинг-провайдери, які пропонують хостинг баз даних MySQL, і вони не перелічені в цій статті. Якщо ви вибрали одну з компаній, перелічених на сторінці, ви не можете помилитися з розміщенням та керуванням своїми базами даних MySQL.

Якщо у вас є якісь питання стосовно цих компаній, що займаються хостингом, або є якісь пропозиції щодо цієї статті, повідомте нас про це у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map