15 кращих постачальників веб-хостингів Java

01.06.2020
Кращий хостинг '15 кращих постачальників веб-хостингів Java
0 23 мин.

кращий-Java-хостинг-провайдери-2019


У цій статті ми розглянемо послуги веб-хостингу Java, які можуть принести вам найбільше співвідношення ціни. Це буде чудовим ресурсом для розробників, які шукають потужні плани хостингу, на які можуть повністю розраховувати. Ви зможете дізнатися про найбільші імена в галузі та функції, підтримку та обладнання, яке вони пропонують.

Далі ми пояснимо, що таке Java, чому люди її використовують та деякі цікаві факти. У другій половині нашої статті ми розглянемо 15 із них кращі провайдери веб-хостингу Java на наш погляд. Ми вкажемо на деякі ключові особливості кожного постачальника та послуги, якими вони особливо корисні. Без зайвих прихильностей, почнемо!

Що таке Java і навіщо це використовувати?

Java – одна з найпопулярніших мов програмування. Основна концепція Java полягає в тому, що вона взагалі не вимагає писати числові коди. Ви можете написати всю програму, просто використовуючи англійські слова як команди. Це також означає, що користувачам набагато простіше писати та читати мову порівняно з іншими мовами програмування.

Оскільки нам потрібно говорити за правилами граматики, програмістам Java також потрібно дотримуватися набору правил під час написання програми. Це те, що ми називаємо синтаксисом. Звичайно, набір команд, написаних користувачем, не є завершальною формою програми. Перш ніж вона буде готова до запуску, Java потрібно перевести її в числові коди, щоб машина могла обробляти її.

Історія Яви

кращі Java-хостинг-провайдериНайперша версія Java стала результатом проекту ще в 1991 році, і його перша назва – Дуб. Джеймс Гослінг був лідером команди Sun Microsystems, і у нього в кабінеті був дуб, і саме від цієї мови назва отримала назву. Поки вони продовжували працювати над цим, вони змінили назву спочатку на Green, потім нарешті на Java. Основна ідея Java полягала у розробці методу забезпечення інтерактивного телебачення для аудиторії. Однак виявилося, що мова була занадто розвиненою для індустрії цифрового кабельного телебачення тоді.

Перша версія Java вийшла в 1996 році, і вони почали використовувати її в Інтернеті. Він став інструментом, за допомогою якого люди робили свій веб-сайт інтерактивним, додаючи анімації на сторінки. Java розповсюджувалася Sun Microsystems до 2010 року, коли компанія Oracle придбала компанію. Після першого випуску Java з’явилися численні оновлення, останнє – Java SE 10. Сьогодні воно настільки популярне, що ви в основному не можете торкатися предметів інформатики і нічого не чути про Java.

Ось чому ви повинні використовувати Java

В Sun Microsystems і пізніше в Oracle вони завжди зосереджувалися на кількох ключових принципах. Вони хотіли створити щось зручне для початківців, портативне, добре структуроване та безпечне. Як результат, перша та наступні версії Java усі задовольнили ці основні ідеї та щоразу більше залучили користувачів до цієї мови програмування. Основні причини, чому ви повинні використовувати Java, наступні:

 • Це надійно – Помилки, допущені програмістом, очевидно, призводять до помилок. Однак ці помилки можна зменшити за рахунок вдосконалення мови програмування. Java вирішила додати до рівняння об’єктно-орієнтоване програмування, що призвело до набагато кращих результатів.
 • Першокласна безпека – Один із планів розробника з Java – зробити його популярним серед користувачів мобільних пристроїв. Якщо ви хочете, щоб Java працювала на мобільних пристроях, потрібно дозволити їм надсилати та приймати дані через мережі. Ці типи процесів вимагають найвищої безпеки, щоб дані не могли просочуватися. В результаті Java виявилася однією з найбільш захищених мов програмування у світі.
 • Не залежить від платформи – Ви можете запускати Java на будь-якому пристрої, включаючи великі та маленькі пристрої, що робить її повністю портативною мовою програмування. Його можна встановити в будь-якій операційній системі; Java взагалі не залежить від програмного чи апаратного середовища.
 • Мова для початківців – Java в основному базується на мові програмування C ++. Звичайно, C ++ набагато складніше, ніж Java, але він все ще дійсно потужний. Вони хотіли створити щось, що зберігає та додатково покращує сильні сторони C ++, хоча це все ще просто у використанні.

Провайдери веб-хостингу та Java

Хоча Java сьогодні підтримується більшістю постачальників веб-хостингів, багато з них не включають її до своїх спільних хостинг-пакетів. Можливо, вам знадобиться отримати VPS або навіть спеціальний серверний план, і обидва ці коштують більше, ніж спільний план хостингу. Як тільки ви знайдете план веб-хостингу, який найбільше відповідає вашим потребам, ви зможете за короткий час створити веб-сайт на базі Java.

Якщо компанія, що займається веб-хостингом, пропонує Java в своєму пакеті, це в основному означає, що ви отримуєте звичайний сервіс хостингу з усіма необхідними Java-програмами. Навіть якщо ви знайдете постачальника, який підтримує Java у спільних планах веб-хостингу, набагато краще замість цього скористатися варіантом VPS. Будь-який досвідчений розробник може сказати вам, що програми Java зазвичай вимагають багато ресурсів.

Замість того, щоб вагатись між спільним та VPS хостингом, слід скоріше перенести його на наступний рівень і вибрати або VPS, або спеціальний хостинг. Оскільки ми говоримо про дуже популярну мову програмування, існує великий попит на потужні плани хостингу Java. Вибір може зайняти багато часу, якщо у вас немає найпотужніших веб-хостингових провайдерів в одному місці.

На щастя, ми ретельно переглянули 15 з кращі провайдери хостингу Java тут у нашій статті. Продовжуйте читати, і ми допоможемо вам вирішити, який саме відповідає вашим потребам! Але перш ніж ми переходимо до деталей, ось повний перелік найкращих Java-хостингових компаній:

 1. InMotion хостинг – від $ 29,19 / місяць
 2. BlueHost – від $ 19,99 / місяць
 3. HostGator – від $ 29,95 / місяць
 4. A2Hosting – від $ 5 / місяць
 5. InterServer – від 6 доларів на місяць
 6. iPage – від $ 19,99 / місяць
 7. LiquidWeb – від $ 59 / місяць
 8. SiteGround – від $ 269 / місяць
 9. FatCow – від $ 19,99 / місяць
 10. DreamHost – від $ 13,75 / місяць
 11. Хостингер – від $ 8,16 / місяць
 12. TMD хостинг – від $ 19,97 / місяць
 13. Host1Plus – від 15 доларів на місяць
 14. GreenGeeks – від $ 39,95 / місяць
 15. FastComet – від $ 59,95 / місяць

Тепер докладніше розглянемо кожного постачальника хостинг Java:

1. Хостинг InMotion

inmotion-best-java-hostingУ хостингу InMotion немає певного набору планів, доступних виключно для хостингу Java, однак ви можете вибрати один із їх потужних планів хостингу VPS. Вони підтримують Java лише своїми трьома доступними планами VPS, тож ви можете забути їх спільні та спеціальні плани хостингу. Для початку ви можете вибрати план VPS-1000, який коштує всього 29,19 доларів на місяць. Він оснащений 4 Гб оперативної пам’яті, 75 Гб пам’яті, пропускною здатністю 4 ТБ та безкоштовним SSL.

Хоча ви отримуєте додаткові додатки разом із Java, наприклад, Tomcat та JPS, ви все одно не зможете запитати технічну підтримку щодо цього матеріалу. Однак вони мають досвід у всіх інших частинах сервісу веб-хостингу, і ви можете зв’язатися з ними в будь-який час. Підписавшись на один із своїх планів VPS, ви також отримаєте cPanel для управління сервером.

InMotion гарантує вам повний захист від DDoS-атак. Висока продуктивність гарантується найновішим обладнанням, включаючи жорсткі диски SSD. Дані веб-сайтів та програм можуть закінчитися пошкодженням або втратою у випадку виникнення проблеми, але саме для цього створюються резервні копії. InMotion надає безкоштовні резервні копії та знімки, що дозволяє вам повернутися назад у часі та отримати свої дані, коли вам захочеться.

Ви можете створювати знімки раз на день, що в основному рекомендується перед внесенням змін на сервері чи веб-сайті. Безкоштовні резервні копії є автоматичними і створюють копію ваших даних приблизно щодня. Цей постачальник надає вам 90 днів, щоб спробувати один із своїх планів, що має достатньо часу, щоб вирішити, хочете ви послугу чи ні.

2. BlueHost

bluehost-best-java-hostingЩе один універсальний провайдер веб-хостингу, який надає найкращі плани для бізнесу та приватних осіб. На BlueHost ви можете знайти щонайменше три варіанти для кожного типу веб-хостингу, включаючи спільний, хмарний, виділений або VPS хостинг. З них лише їх VPS та спеціальні плани підтримують Java та веб-сторінки, що базуються на JSP.

Для початківців стандартний план VPS за $ 19,99 на місяць може стати хорошою ідеєю. Найбільш рекомендований план BlueHost – це другий, вдосконалений план VPS, який коштує $ 29,99 на місяць. Хоча всі три плани постачаються з великою кількістю корисних функцій, вам потрібно переконатися, що план хостингу забезпечує достатню продуктивність для ваших потреб. Якщо вам потрібно щось ще сильніше, ніж ці три, ви також можете перейти на виділений сервер.

Від найдешевшого плану VPS до найдорожчого спеціалізованого сервера витрати відрізняються однаково. Ви можете отримати виділений сервер всього за $ 79,99 на місяць, тоді як план Ultimate VPS коштує $ 59,99. Відвідавши базу знань BlueHost та прочитавши інструкції, ви можете швидко налаштувати Java в три простих кроки. У вас з’явиться версія 1.8 Java, остання версія з відкритим кодом.

Завдяки їх планам VPS ви також отримуєте вдосконалену версію панелі керування cPanel та деякі додаткові інструменти, які полегшують управління VPS та управління WHM. У них є професійна команда підтримки, до якої можна звернутися в будь-який час. Ви можете зателефонувати їм, якщо у вас виникли проблеми або якщо ви хочете допомогти у виконанні завдань, пов’язаних із вашим сервером чи веб-сайтом. Загалом, BlueHost є повністю зручним для Java і настійно рекомендується будь-якому розробнику або власнику веб-сайту.

3. ХостГатор

hostgator-best-java-hostingHostGator – одна з найбільших і найбільш рекламованих компаній зараз у галузі веб-хостингу. Вони також пропонують всілякі плани веб-хостингу та доменні імена. Люди широко використовують свої послуги для створення блогів, портфоліо, веб-магазинів та інших веб-сайтів компанії. Вони пропонують потужні рішення для Java хостингу, підтримуючи Tomcat у всіх їхніх виділених або VPS-хостинг-планах.

У HostGator доступні сервери на базі Windows та Linux. Якщо ви є користувачем Linux, ви зможете додати Tomcat до панелі керування cPanel. Якщо ви виберете Windows замість цього, вам буде надана панель управління Plesk, яка також підтримує Tomcat. Їх команда не може надати будь-яку підтримку для налаштування програм Java, тому все залежить від вас.

Однак вони можуть встановити для вас версію Tomcat 5.5 або 7, і ви також можете попросити Tomcat по телефону або в чаті. Ця послуга є абсолютно безкоштовною. З кожним їх планом VPS ви отримуєте 2 виділені IP-адреси, тоді як їхні виділені серверні плани мають 3-5 виділених IPv4 IP-адрес. Ви можете мати кореневий доступ до сервера, якщо ви хочете встановити сценарії чи програми.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми, ви можете в будь-який час зв’язатися з підтримкою нагород. З ними можна зв’язатися по телефону, квитку або в чаті. У HostGator також є хороший список відеоуроків, де ви можете знайти рішення для багатьох своїх проблем відразу. Неможливо втратити ваші дані, оскільки вони створюють автоматичні резервні копії щотижня, які завжди є для надзвичайних випадків.

4. Хостинг A2

a2hosting-best-java-hostingНе має значення, чи хочете ви веб-сайт для особистого користування або для цілої компанії; У хостингу A2 напевно є план веб-хостингу, який відповідає вашим потребам. Вони не тільки мають звичайні спеціалізовані варіанти VPS та спільний хостинг, але ви також можете обрати з багатьох програм, що стосуються програмного забезпечення. Просто виберіть програмне забезпечення, необхідне для вашої роботи, і вони покажуть вам плани веб-хостингу, які підходять для роботи.

Наприклад, у них є три різні варіанти хостингу на Java за доступними цінами. Їх пакет вступу коштує 5 доларів на місяць, середній план – 10 доларів на місяць, тоді як план Elite можна отримати лише за 15 доларів. Якщо ви хочете отримати найкращу ефективність, варто вибрати середній план, який отримує 30 Гб місця для зберігання, 2 ТБ передачі та 1 ГБ оперативної пам’яті..

На хостингу A2 продуктивність завжди гарантована, а це означає, що ваші додатки та веб-сайти на базі Java працюватимуть швидше, ніж вітер. Хоча це зараз стандарт серед веб-хостингових провайдерів, A2 хостинг також прагне зберегти їх тривалість роботи понад 99,9%. Їх плани VPS поставляються з інструментом під назвою Webuzo, який піклується про налаштування Java одним натисканням кнопки.

У разі виходу нової версії Java ви негайно отримаєте електронний лист із посиланням, яке дозволяє застосувати оновлення. Інша річ, яка вигідна розробнику – це те, що A2 хостинг надає вам кореневий доступ до їх серверів. Це означає, що ви можете керувати файлами на своєму сервері в будь-який час. І це були лише деякі з величезної кількості додаткових послуг, пропонованих постачальником.

5. InterServer

interserver-best-java-hostingУ InterServer ви можете вибрати 16 різних планів хостингу VPS залежно від обсягу процесорних ядер, пам’яті, оперативної пам’яті та передачі, яку ви хочете використовувати. Ці плани доступні також для Linux та Windows, а також із суттєвою різницею у двох цінах. Наприклад, перший план для Linux коштує 6 доларів на місяць, тоді як для Windows – 10 доларів на місяць. InterServer підтримує сотні програм, включаючи Java з додатковими інструментами та контейнерами.

Ви отримуєте безліч функцій з планом InterServer, але якщо ви хочете додати більше, ви можете придбати їх по одному в розділі “Оновлення”. Після того, як ви зробили покупки там, вибрані вами додаткові ставки будуть активними протягом 15 хвилин. Вони пропонують для початківців зручну панель управління, а також пакет. Що стосується підтримки клієнтів, у них є нагорода команда експертів. Ви можете зателефонувати їм, коли стикаєтеся з проблемою або просто хочете отримати поради щодо хостингу чи веб-сайту.

За допомогою інтерфейсу управління InterServer ви можете вільно керувати знімками та запитувати резервне копіювання, щоб ваші дані залишалися в безпеці. Вони створили потужну систему, яка підтримує їх тривалість роботи понад 99,9%, що робить InterServer абсолютно надійним постачальником. Якщо у вас виникли простої, вони негайно повернуть вам гроші. Крім Java, вони підтримують безліч інших мов програмування, які можуть стати в нагоді розробникам. Багато з них буде вже встановлено, коли ви приєднаєтесь до одного з їхніх планів. Ви також отримуєте кореневий доступ до сервера, тобто ви можете додавати інсталяцію та налаштування програмного забезпечення коли завгодно.

6. iPage

ipage-best-java-hostingЦе, безумовно, одна з найкращих пропозицій, які ви можете знайти в Інтернеті, оскільки iPage не тільки забезпечує доступні плани, але вони також визнані одним з найкращих хостинг-провайдерів Java в галузі. Звичайно, як і більшість провайдерів на базі Java, і цей підтримує мову програмування з потужними VPS та спеціальними планами хостингу. Крім цього, ви отримуєте попередньо встановлені сценарії JSP, щоб ви могли якнайшвидше зосередитись на своїй роботі.

Наразі багато відгуків користувачів, які хвалять iPage як один з найкращих варіантів веб-сайтів та додатків на базі Java. Ви завжди можете випробувати їхній базовий план VPS за $ 19,99 на місяць і побачити, як працює їх служба для вас, а потім розширити план, який ідеально відповідає вашим потребам. Він оснащений 1-ядерним процесором, 1 Гб оперативної пам’яті та 40 ГБ дискового простору та пропускною здатністю 1 ТБ. Всі три плани VPS включають панель керування cPanel, керовану підтримку, а також ви можете будь-коли попросити кореневого доступу до сервера.

Їх низькі витрати можуть вас збентежити, але iPage має велику репутацію, коли справа стосується продуктивності веб-хостингу. Якщо вам потрібно більше, ніж їх найсильніші плани VPS, ви можете піти на спеціальний план. План Starter коштує всього 119,99 дол. США на місяць із двоядерним процесором, 4 Гб оперативної пам’яті, 500 Гб дискового простору та пропускною здатністю 5 ТБ. І VPS, і спеціальні плани дуже гнучкі і мають безліч функцій, які можуть допомогти вам рости. Плани на iPage можна збільшити, коли вам здається, що ваш веб-сайт або додаток потребує більше кінських сил.

7. Рідкий веб

liquidweb-best-java-hostingLiquidWeb створений для розробників та підприємств, яким потрібне потужне хостинг-рішення Java, яке не обов’язково дешеве. Вища ціна також означає, що їх команда готова допомогти вам у всьому, щоб полегшити вашу роботу. У всіх планах хостингу доступний широкий спектр функцій та підтримуваного програмного забезпечення. LiquidWeb настійно рекомендується тим, хто хоче безперешкодно працювати на складних веб-сайтах на базі Java.

У них є корисна команда технічної підтримки, яка готова допомогти вам вирішити проблеми. Ви також можете зв’язатися з ними, якщо ви не впевнені, який із планів веб-хостингу найбільше відповідає вашим потребам. Вони будуть живити ваші веб-сайти та програми найсучаснішим обладнанням, зберігаючи ваші дані на високошвидкісних жорстких дисках SSD. Не має значення, якщо ваш веб-сайт базується на Java або будь-якій іншій мові програмування, ваші відвідувачі відчують однакові швидкості завантаження.

Найвища ефективність, яку надає LiquidWeb, допоможе вам випереджати свою конкуренцію та значно покращити ваш SEO рейтинг. Ви можете вибрати з п’яти спеціалізованих планів хостингу та VPS, які гарантують велику продуктивність для веб-сайтів та додатків Java. Вони дозволяють перейти на більш потужний план, якщо це необхідно, або попросити спеціальне рішення, яке ідеально відповідає вашому бізнесу.

Ціни на їх хмарні VPS плани починаються від $ 59 на місяць, що надає 40 Гб SSD, 2 Гб оперативної пам’яті, 5 ТБ пропускної здатності та 2-ядерний процесор. Якщо ви хочете виділити сервер, ви можете отримати його за цілих 199 доларів на місяць за допомогою 4-ядерного процесора Intel Xeon CPU, 16 Гб оперативної пам’яті, 500 ГБ SSD і пропускну здатність 5 ТБ. Звичайно, cPanel і Plesk включені у всі плани.

8. SiteGround

siteground-best-java-hostingSiteGround добре відомий як один із найбільш універсальних провайдерів веб-хостингу. Вони мають потужні рішення для бізнесу, розробників та приватних осіб. Однак, якщо мова йде про хостинг Java, це одна з компаній, яка пропонує найменший вибір. Якщо ви хочете, щоб у пакет входила Java, вам потрібно вибрати один із їхніх виділених серверних планів.

Після того, як ви зареєструєтесь в одному зі своїх спеціальних планів, вони надають вам root-доступ і ви можете повністю налаштувати Java для своєї роботи. Попередньо встановлених інструментів, скриптів чи чогось подібного не буде. Крім того, якщо ви хочете, щоб їх команда технічної підтримки допомогла вам з Java, вам потрібно буде заплатити додаткову ціну за послугу. Їх плани хостингу коштують дорожче, ніж середній план хостингу Java на ринку, навіть якщо вам не потрібні додаткові послуги.

Чи варто того? Якщо ви хочете отримати надійний веб-хостинг-сервіс, який забезпечує ваш веб-сайт найкращою продуктивністю, це, безумовно, і є. Вони не зосереджені на хостингу Java, але вони все ще дозволяють вам встановити все, що завгодно. Крім того, ви отримуєте велику кількість функцій. Плани веб-хостингу покладаються на найновіше обладнання.

Якщо у вас виникли проблеми з хостинговою службою чи веб-сайтом, ви можете зв’язатися з ними в будь-який час за допомогою телефону, електронної пошти чи чату. Їх виділення коштує $ 269 на місяць, і ви отримуєте 4-ядерний процесор Intel Xeon, 16 Гб оперативної пам’яті DDR3, SSD 480 ГБ і пропускну здатність 10 ТБ..

9. FatCow

fatcow-best-java-hostingFatCow популярний серед усіх видів бізнесу та приватних осіб, а також серед тих, хто хоче надійного хостингу на Java. Вони не пропонують плани веб-хостингу, спеціально оптимізовані для Java, але це одна з мов програмування, що підтримується в їх VPS та виділених планах. Насправді у вас буде попередньо встановлений JSP на сервері, як тільки ви зареєструєтесь до однієї з двох альтернатив, тож ви зможете швидко почати працювати над першою заявою.

Приєднання до плану хостингу FatCow передбачає багато переваг. Ви отримуєте cPanel, який дозволяє вам легко керувати своїм веб-сайтом та планом хостингу та кореневим доступом до сервера. Якщо ваш веб-сайт вимагає більшої потужності, ви можете негайно збільшити ефективність. Крім них, ви отримуєте безліч попередньо встановлених сценаріїв, корисних функцій для свого cPanel, необмежених доменів, FTP-акаунтів та баз даних MySQL.

Як завжди, ви почнете план з безкоштовної реєстрації домену. У них є команда підтримки, яка відповідає на ваші запитання та виправляє ваші проблеми 24/7, якими користувачі доволі задоволені поки що. План базового VPS з одноядерним процесором, 1 ГБ оперативної пам’яті, 40 ГБ пам’яті та пропускною здатністю 1 ТБ коштує лише 19,99 дол. США на місяць.

Якщо ви бажаєте вибрати спеціалізований сервер, ви можете запустити їх план запуску за 119,99 доларів на місяць із двоядерним процесором, 4 ГБ оперативної пам’яті та 500 ГБ пам’яті та пропускною здатністю 5 ТБ. Цей настійно рекомендується для малого, але швидко зростаючого бізнесу, якому потрібен надійний план на довгостроковий період. Ви можете спробувати їх послугу, і якщо вас не влаштовує, ви можете повернути свої гроші в перший місяць.

10. DreamHost

dreamhost-best-java-hostingРізноманітність підприємств та приватних осіб обирає DreamHost, коли вони шукають якісний веб-хостинг для свого веб-сайту. Їх сервіс покладається на найновіші апаратні та програмні технології, що дозволяє вам безперешкодно працювати на вашому веб-сайті Java. Як зазначає DreamHost, Java поставляється заздалегідь встановленою на всіх своїх серверах.

Однак якщо ви хочете, щоб усі функції були доступні, вам знадобиться налаштувати їх, вибравши один із їх виділених або VPS-планів. Ви можете налаштувати Java Servlets на спеціальні плани та VPS, тоді як JSP і Tomcat працюватимуть лише над спеціальними планами. Кожен план DreamHost пропонує безліч функцій та інструментів, які допоможуть вам швидко та ефективно вийти в Інтернет.

Вони зберігають усі дані веб-сайту та додатків на жорстких дисках SSD, підтримуючи продуктивність на найвищому рівні. Існує 4 різних VPS плани на вибір. Їх базовий план коштує всього 13,75 доларів на місяць, що, безумовно, є одним з найдешевших планів VPS, які ви можете знайти. Пакет включає 1 Гб оперативної пам’яті, 30 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність та домени.

Завдяки планам VPS ви отримуєте зручну для початківців панель управління, оперативну пам’ять та накопичувач, які можна розширити в будь-який час і SSL в один клік. Якщо вам потрібен спеціалізований сервер, їх ціни починаються від $ 169 на місяць. Їх спеціальні плани включають захист DDoS, повний кореневий доступ, сховище RAID 1, моніторинг сервера та багато іншого. Оскільки DreamHost дуже впевнений у своїх послугах, вони гарантують 100% тривалість роботи. Їхні плани хостингу VPS готові працювати з веб-сайтами та програмами будь-якого розміру.

11. Хостингер

хостинг-кращий-Java-хостингХостингер, безумовно, є серед провайдерів веб-хостингу, які пропонують потужні плани щодо дешевих цін. Якщо ви хочете бути рентабельними, вам слід зареєструватися в одному з спільних або VPS-планів. Однак майте на увазі, що тільки їх VPS плани підтримують Java Applets або JSP, тоді як їх спільні плани підтримують лише JavaScript. Тим не менш, у вас буде маса варіантів, враховуючи, що Hostinger пропонує 6 різних планів хостингу VPS.

Кожен з планів розроблений так, щоб дати вам максимальне співвідношення ціни. Їхні плани VPS засновані на серверах Linux і дають вам повний корінь SSH, як виділений сервер. Якщо порівнювати його з найбільш розповсюдженими цінами на веб-хостинг в Інтернеті, виходить, що у Hostinger є майже ті самі ціни, встановлені для їх планів VPS. Перший план коштує лише 8,16 доларів на місяць, і він постачається з 20 ГБ SSD, 1 ГБ оперативної пам’яті, 2,4 ГГц процесора та 1 ТБ пропускною здатністю..

Ви можете масштабувати його до 8 Гб оперативної пам’яті, 160 ГБ SSD, пропускну здатність 6 ТБ та процесор 14,4 ГГц, що коштує 65,56 доларів на місяць. Це неперевершені ціни, і кожен план також дає тони корисних функцій. Їх команда підтримки завжди є там, коли вам потрібна допомога, намагаючись зробити все можливе, навіть якщо ви підписалися на некерований план. Все, що стосується їх інфраструктури та сервісу веб-хостингу, можна запитати 24/7 через живий чат. Хостингер гарантує, що ви можете відновити свої дані, коли це необхідно, дозволяючи створювати та керувати резервними копіями через ваш cPanel.

12. Хостинг TMD

tmdhosting-best-java-hostingНа хостингу TMD ви можете знайти кілька варіантів для всіх типів веб-хостингових рішень за доступними цінами. Якщо ви хочете надійного хостинг-провайдера Java, ви не можете помилитися з цим. Потрібно лише вибрати план, який забезпечує достатньо ресурсів для вашого веб-сайту, і ви можете почати працювати з Java. Плани хостингу TMD, які в основному приносять користь користувачам Java, є їх хостинг-рішеннями VPS.

Якщо ви виберете план VPS, ви отримаєте віртуальний хостинг Tomcat, який працює на жорстких дисках SSD. Крім того, дані будуть зберігатися в окремому середовищі на їх серверах, забезпечуючи, щоб ваш веб-сайт працював з блискавичною швидкістю. Ви можете вибрати з п’яти різних планів VPS залежно від продуктивності, яку ви хочете. У міру зростання вашого веб-сайту ви можете почати надмірно використовувати ресурси. Цю проблему можна легко усунути, оскільки вони дозволяють вам перейти до наступного плану в будь-який час.

З кожним планом VPS ви отримуєте доменне ім’я безкоштовно. TMD хостинг спеціалізується на повністю керованих планах VPS, що означає, що вам не потрібно турбуватися про оновлення чи будь-які інші технічні речі, що входять до пакету. Як і багато його конкурентів, цей постачальник також надає вам панель керування cPanel після реєстрації. Що стосується безпеки даних, ви можете або створити резервні копії для себе, або попросити їх команду підтримки.

На TDM хостингу ви можете отримати VPS за ціною 19,97 доларів на місяць із 40 Гб SSD, пропускною здатністю 3 ТБ, 2-ядерним процесором, 2 ГБ оперативної пам’яті DDR4 та безліччю корисних функцій.

13. Host1Plus

host1plus-best-java-hostingХоча Host1Plus не розглядається як одне з найбільших імен у галузі веб-хостингу, він може запропонувати кілька дійсно потужних планів. Як тільки ви почнете користуватися їх послугами, ви зрозумієте, наскільки вони зосереджені на наданні повнофункціонального та надійного веб-хостингу. Серед своїх додаткових можливостей вони також пропонують доступний Java-хостинг зі своїми планами VPS.

Якщо ви хочете надійного хостингу Java, заощаджуючи деякі гроші, вам обов’язково слід вибрати один із їхніх планів на довгостроковий період. Ви можете отримати невелику знижку, навіть якщо обрали план VPS більше 3 місяців. Якщо ви вирішите дотримуватися їх обслуговування протягом 24 місяців, ви можете отримати максимальну знижку в 20%. Їх пакети VPS починаються з плану бурштину, який коштує всього 15,00 доларів на місяць.

Це постачається з 2-ядерним процесором, 2 ГБ оперативної пам’яті та 40 ГБ дискового простору та пропускною здатністю 1 ТБ. Їх плани VPS можна розширити до плану Gold, який коштує $ 66,00 на місяць, або ви також можете створити свій власний, власний план веб-хостингу. У кожному бізнесі є різні потреби, вам потрібно лише натиснути на кнопку Чат зараз і скласти новий план зі своїми працівниками.

Однак ви ніколи не можете помилитися з їхнім бронзовим планом, який є їх найпопулярнішим планом зараз. Він пропонує 2-ядерний процесор, 4 Гб оперативної пам’яті, 60 ГБ місця на диску та пропускну здатність 1 ТБ. Зазвичай це достатньо для підприємств, і ви завжди можете його масштабувати, якщо хочете. Host1Plus дозволяє вам відслідковувати використовувані ресурси та отримувати сповіщення у випадку, якщо ви дотримуєтесь меж.

14. GreenGeeks

greengeeks-best-java-hostingGreenGeeks – компанія, що займається веб-хостингом, яка працює на всіх веб-сайтах і додатках енергією вітру. Якщо ви хочете мати потужний план хостингу для вашого веб-сайту на базі Java та заодно захищати навколишнє середовище, вам обов’язково слід перевірити, що вони можуть запропонувати. Зелена енергія не тільки чудово підходить для їх маркетингу, але ця сама ідея може також збільшити ваш трафік.

З їх 30-денною гарантією повернення грошей у вас буде достатньо часу, щоб зрозуміти, чи достатньо їх послуг для вас чи ні. Що стосується VPS та спеціальних планів сервера, у вас буде численні варіанти. Існує 5 різних VPS-планів на вибір, починаючи з 1 Гб оперативної пам’яті, яка коштує 39,95 долара. Цей включає в себе накопичувач SSD об’ємом 25 ГБ, пропускну здатність 1 ТБ та 4-ядерний процесор.

Якщо ви виберете план GreenGeeks VPS, ви отримаєте популярну панель керування cPanel з WHM, нічні резервні копії та безкоштовну міграцію, якщо у вас вже є веб-сайт. Їх швидке забезпечення гарантує, що як тільки ви підпишетесь на їхній план, він буде запущений і працює вже через хвилину. Якщо ви хочете виділити сервер, ви можете вибрати з 4 планів.

Ціна на їх вхідний сервер складає всього 169 доларів на місяць при Intel Atom 330, 2 Гб DDR3, 500 ГБ SATA, передачі 10 ТБ та 5 IP-адресах. Якщо ви не впевнені, який виділений сервер найбільше відповідає вашим потребам, ви завжди можете зв’язатися з їх експертами по телефону або в чаті та попросити пропозицію. У випадку, якщо вам потрібно оновити свій виділений сервер або VPS, ви можете це зробити в будь-який час.

15. FastComet

fastcomet-best-java-hostingFastComet має велику репутацію одного з найнадійніших та сприятливих для початківців веб-хостингів. Він готовий забезпечити найвищу ефективність для веб-сайтів та додатків на базі Java. Насправді вони прагнуть покращуватися з кожним роком, і відгуки користувачів говорять самі за себе. Зараз у них понад 10 000 задоволених клієнтів у 70 країнах. Вони не тільки чудові в потужності веб-сайтів, але ви також можете зареєструвати доменні імена, використовуючи їх сайт.

На FastComet ви можете вибрати два варіанти резервного копіювання. Вони можуть створювати резервні копії щотижня або щодня для захисту ваших даних. За даними постачальника та тоннами відгуків користувачів, вони успішно підтримують час роботи свого сервера вище 99,99%, що дуже вражає, якщо порівнювати його з іншими постачальниками. Це, безумовно, чудово для всіх, хто хоче створити бізнес-сайт з одним із своїх планів.

FastComet пропонує також cPanel, найкращий інструмент для управління вашими доменами, хостингом та акаунтами. Ви можете просто завантажити додаток для телефону та повністю контролювати свою веб-службу хостингу з будь-якого місця. У них є сильна команда підтримки клієнтів, яка готова швидко реагувати в будь-який час. Ви можете зв’язатися з ними через чат, телефон, систему квитків та електронну пошту.

Їх найдешевший хмарний VPS-план коштує $ 59,95 на місяць і включає процесор 2,50 ГГц, 2 Гб оперативної пам’яті, 50 ГБ SSD та пропускну здатність 2 ТБ. Тоді, якщо у вас почне бракувати ресурсів, ви можете оновити ще 3 рівні. Якщо ви хочете виділити виділений сервер, ви можете спробувати їх перший план, який коштує 139 доларів на місяць. Він включає 4-ядерний процесор Intel Xeon, 8 ГБ оперативної пам’яті, 160 ГБ SSD і пропускну здатність 5 ТБ. Звичайно, вони також включають cPanel в пакет.

Висновок

Я дуже сподіваюся, що від цих провідні хостингові компанії Java ви змогли знайти принаймні той, який буде відповідати вашим потребам та бюджету. Якщо у вас є досвід роботи з деякими з цих компаній, перелічених на цій сторінці, або будь-яким іншим постачальником хостингових послуг Java і хочете поділитися своїми думками, залиште коментар нижче.

Також залиште коментар нижче, якщо ви все ще маєте запитання щодо цих постачальників.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector