15 кращих WordPress хостингів в Австралії

01.06.2020
Кращий хостинг '15 кращих WordPress хостингів в Австралії
0 25 мин.

кращий wordpress-хостинг-австралія-2019


Австралія – ​​це місце багатьох чудес. Він знаменитий багатьма речами, але коли йдеться про веб-хостинг, він навіть не доходить до позначки. Наявність веб-сайту, розміщеного на базі хостингу в Австралії, зобов’язане сповільнити або навіть вбити ваш бізнес. Це не дивно, адже Австралія досить ізольована від решти світу, а підводні кабелі забезпечують стабільний зв’язок.

Цілком природно, що ви хочете підтримати австралійський веб-хостинг, якщо ви живете в Австралії. Але це може бути не найкращим варіантом для вашого бізнесу. Ви не можете дозволити собі бракувати стільки швидкостей, що ваші клієнти відвернуться від вас. Але щоб було зрозуміліше, чому саме хостинговий бізнес, що базується виключно на Австралії, не є вдалим вибором. Продовжуйте читати нижче.

Чому господар Австралії просто не ріже цього

Ми живемо в епоху, коли все бездротово, однак Інтернет все ще залежить від підводних кабелів. Ці кабелі з’єднують континенти та острови, що дозволяє нам мати глобальний зв’язок, яким ми користуємось сьогодні.

Кожне відео, яке ви потоково передаєте, гра, яку ви граєте, чи прочитану статтю, проходить через підводні кабелі, які можуть передавати терабайти даних зі швидкістю освітлення. На жаль, Австралія – ​​континент, який найменш пов’язаний з рештою світу.

Зараз Австралія пов’язана з 21 підводним кабелем, але 11 серед них не працюють. Отже, у нас залишилося 10, які є старими і досі схильні до пошкоджень. Якщо хтось із них пошкодиться, це може призвести до великих відключень. Не має значення, чи це велике місто чи ваш бізнес, він буде зданий, якщо неправильний кабель підводного човна пошкодить.

Як відключення підводного кабелю може вплинути на ваш Інтернет-бізнес

Якщо швидкість завантаження Amazon знизиться всього за 1 секунду, це може втратити 1,6 млрд грн доходу щороку. Така ж ситуація стосується вашого бізнесу, якщо ваш веб-сайт зазнає простоїв. Це шкодить вашій надійності, довірі клієнтів, не кажучи вже про те, що ви не зможете здійснити продаж.

підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Крім того, ви впливаєте на своїх клієнтів таким чином, про який ви можете не знати. Вони не скажуть вам декілька речей, таких як:

 • Вони небезпечні – У багатьох людей голова купує щось в Інтернеті, як і раніше, пов’язана з великим ризиком, оскільки ви даєте гроші незнайомій людині в невідомому місці. Якщо вони на секунду відчують, що ви не є надійними, це пошкодить вашу репутацію. Все про ваш бренд повинно відображати надійність.
 • Перші враження важливі – Більшість думок клієнта формуються під час їх першої взаємодії з вашим брендом. Перші кілька секунд, які вони проводять на вашому сайті, вплинуть на те, як вони бачать ваш бренд. Якщо ваш веб-сайт занадто повільний, вони будуть почувати себе незадоволеними, що залишиться з ними назавжди.
 • Люди досить швидко набридають – Ніхто не любить чекати, особливо коли вони не знають, що саме їх чекає. Якщо ваш сайт швидко завантажується, вони будуть раді його подальшому перегляду. Якщо цього не відбудеться, вони закриють його без другої думки.

Як швидкість впливає на ваш веб-сайт

Всім відомо, що ми живемо в епоху, коли люди нетерплячі, ніж будь-коли. Якщо вони хочуть будь-яку інформацію, вони хочуть отримати доступ до неї негайно. Не тільки це, але й ваш веб-сайт швидкість впливає на його SEO так само. Сторінка завантаження кожної вашої сторінки сама по собі є незалежним фактором SEO. Робот Google вимірює, скільки часу завантажується кожна Ваша сторінка.

Швидкість – один з найважливіших факторів для будь-якого онлайн-бізнесу, і якщо ваш бізнес працює на австралійському веб-хостингу, він може бути повільнішим, ніж ви можете терпіти. Насправді ви втратите клієнтів, якщо ваш сайт не завантажиться протягом менш ніж 2 секунд. Люди нетерплячі, коли справа стосується перегляду та покупок в Інтернеті. Вони натиснуть, якщо ваш сайт не завантажиться так швидко, як вони очікують.

Якщо ви займаєтесь бізнесом в Інтернеті і хочете націлити свою увагу на інший світ, а не лише на Австралію, вам знадобиться належний постачальник послуг, який допоможе вам це зробити. Ось чому ми склали кілька найкращих планів, які допоможуть вам вести свій бізнес на високій швидкості, навіть якщо він базується в Австралії або якщо Австралія є вашою основною ціллю.

Наскільки швидко повинен бути ваш веб-сайт?

Галузевий стандарт швидкості завантаження сайту – 1,2 секунди, проте більшість хостингових постачальників забезпечують набагато кращі швидкості. Ви можете сподіватися, що ви знайдете провайдера, який дасть вам швидкість між 181 мілісекундами і 841 мілісекундами. Ви хочете, щоб швидкість завантаження вашого веб-сайту була між цими позначками, оскільки вона завантажиться так само швидко, як очікують відвідувачі вашого сайту..

Навіть якщо ви знаходитесь в Австралії, ви можете знайти численних хостинг-провайдерів, які мають сервери, розташовані по всьому світу. Вони можуть забезпечити вам потрібну вам швидкість незалежно від того, де знаходиться відвідувач вашого сайту. Крім того, якщо ви вибираєте хмарний хостинг, все покращиться. Хмарний хостинг ще більш динамічний і пропонує більше швидкості та надійності, ніж будь-що інше до цих пір.

Топ-15 постачальників хостинг послуг WordPress для австралійців

Нижче ви знайдете цих хостинг-провайдерів разом із їхніми планами. У кожного є свій унікальний набір переваг із ціноутворенням. Ви здивуєтеся, які дивовижні плани ви зможете знайти і як недорого.

Ми протестували безліч веб-хостів, і всі вони суцільні, максимальний час завантаження – 800 мілісекунд.

 1. SiteGround
 2. A2Hosting
 3. Хостингер
 4. StableHost
 5. CloudWays
 6. WP хостинг
 7. DigitalPacific
 8. Пантур
 9. Вирішальне значення
 10. Ventraip
 11. BlueHost
 12. ХостГатор
 13. В русі
 14. GreenGeeks
 15. DreamHost

Тож без зайвих прихильностей давайте спустимось до них!

1. SiteGround

siteground-best-wordpress-hosting-australia

SiteGround

SiteGround легко є одним з кращих хостинг-провайдерів на ринку. Майже всі наші сайти розміщені на серверах SiteGround. Цілком природно, що ми упереджені до них, і це просто тому, що вони мають найкращі пропозиції з точки зору швидкості та вартості в цей момент.

На SiteGround є 800 000 доменних імен, і вони зобов’язані отримати ще більше. Вони повністю надійні з 99,98% часу роботи, тому ваш сайт завжди безпечний з ними.

Ми розмістили наш тестовий сайт в центрі обробки даних в Сінгапурі і перевірили, як вони працюють. Вони виступили чудово, завантаживши наш сайт протягом 730 мілісекунд. SiteGround має сервери по всьому світу, і вони також приносять постійний час роботи і швидкість завантаження. Вони мають масштабований хмарний хостинг, який буде добре працювати для вас, незалежно від того, де ви знаходитесь. Крім того, SiteGround пропонує повністю керований сервіс для сайтів WordpPress. Ви можете запустити свій сайт, не турбуючись про налаштування сервера.

Крім того, на вашому боці буде команда підтримки VIP-клієнтів, яка допоможе вам у вирішенні будь-яких проблем. Під час одного з наших тестів вони показали 10-хвилинний час відповіді, і ми отримали очікувану відповідь. Більше того, представник служби підтримки клієнтів був доброзичливим та добре практикував англійську, тому вона, безумовно, варто поговорити.

Усі ці факти пояснюють, чому SiteGround рекомендують усі три найпопулярніші системи управління контентом, такі як Drupal, WordPress та Joomla. Він просто здійснює те, за що ви платите. Незалежно від того, в якій частині світу ми перебуваємо, SiteGround охоплює нас.

2. A2Hosting

a2hosting-best-hosting-australia

A2Hosting

Навіть якщо ви на кінці світу, A2Hosting все одно отримає вам потрібну швидкість. Це один із найдивовижніших хостинг-провайдерів, який ми знайшли, адже вони справді безумно швидкі та надійні. Для початківців їх тривалість роботи становить 99,99% або 99,98% протягом усього року. 100% трапляється дуже рідко, тому не варто сподіватися на занадто багато незалежно від того, на кого хостинг-провайдера ви не звернете увагу.

A2Hosting зробив це одним із небагатьох провідних брендів на ринку, особливо якщо мова йде про турботу про нашу планету. Вони отримали гарний зелений кемпінг і тепер вони на 100% нейтральні. Це один менш біологічний відбиток ніг на планеті Земля.

Ми спробували їхній план Swift, який коштує 6,95 AUD на місяць, і він дав нам усі необхідні функції. Швидкий SSD, сховище та PHP7 гарантують, що WordPress функціонує якнайкраще. У компанії є 3 центри обробки даних, розкинуті в різних регіонах; Найближча до Австралії – Сінгапур. Звичайно, ми перевірили їхній центр обробки даних в Сінгапурі, і результати були цікаві. Пінгс повернувся на 329 мілісекунд, що зовсім не погано. Це також середній показник по всьому світу, який ви можете очікувати, тому A2 хостинг досить надійний, коли справа стосується швидкості. Це дійсно швидкий спільний хостинг-провайдер, оскільки він на 50% швидший від середнього показника.

A2Hosting навіть пропонує чудову підтримку клієнтів. Тип досвіду, який ви отримуєте від веб-хостингу, важливіший за швидкість завантаження. В A2 є багато корисних представників підтримки США. Ви можете дістатися до них 24/7/365 через телефон, чат, електронну пошту або через систему подання квитків.

Однак якщо ваша основна аудиторія знаходиться в Австралії, A2 хостинг може виявитися не найкращим варіантом для вас. В Австралії є багато хостинг-провайдерів, які забезпечують кращу швидкість на континенті. Однак якщо ваша аудиторія поширюється по всьому світу, то A2Hosting, безумовно, варто спробувати.

3. Хостингер

хостинг-дешевий хостинг-австралія

Хостингер

Хостингер зумів нас вразити більше, ніж будь-який інший хостинг-провайдер там, просто тому, що вони забезпечують високу якість за низькою ціною. Час їх завантаження постійно складає 384 мілісекунди, що досить дивно. Він добре обслуговуватиме вашу аудиторію і обов’язково отримає ці потрібні конверсії. Що робить Hostinger ще більш послідовним та надійним, це той факт, що вони використовують хмарні технології.

Завдяки хмарному хостингу ви можете забути про простої, перевантаження трафіку або непослідовну швидкість завантаження. Це завдяки своїй незнищенній архітектурі. Якщо один сервер несправно працює або перевантажений трафіком, інший просто займе своє місце, забезпечуючи велику продуктивність протягом усієї послуги. Ви можете почати з плану спільного хостингу всього за 0,80 доларів на місяць або перейти до більш масштабного плану за $ 3,49 / місяць та $ 7,95 / місяць. Якщо ви збираєтеся на хмарний хостинг, ви отримаєте набагато потужніший сервіс з більшою кількістю функцій безпеки, але це коштуватиме вам 15,90 дол. / Міс. Ви отримаєте сертифікат SSL, доступ до менеджера кеша, інтеграцію CloudFlare для безпеки та багато іншого. За допомогою хмарного хостингу ви отримаєте 2 ядра процесора, 40 ГБ пам’яті SSD і 3 ГБ оперативної пам’яті. У плані ви також отримуєте безкоштовний розробник сайту та доменне ім’я, тож це дуже гарна угода.

Нарешті, також підтримується підтримка клієнтів Hostinger. Ми знайшли всілякі позитивні коментарі на форумах хостингу, і наш досвід був цілком задоволений. Представник служби підтримки клієнтів Hostinger знадобився 10 хвилин, щоб відповісти на нас у прямому чаті та дав нам багато корисної інформації. Вона була обізнаною і мала багато сказати про те, як ми могли максимально використати наш план. Отже, на наш погляд, це 10 із 10.

Якщо ви хочете запустити свій веб-сайт з дуже маленького рівня, але хочете отримати якісне обслуговування, Hostinger має ідеальне рішення для вас.

4. StableHost

stablehost-professional-wordpress-hosting-австралійці

StableHost

Те, що нам сподобалось у StableHost, – це не якість їх обслуговування, а моральність. Майже кожен хостинг-провайдер там робить все можливе, щоб заманити своїх клієнтів, продати їм план і потім продати їх. Досить часто вони не роблять необхідного для надання якісної послуги. Ось чому ми щиро цінуємо, коли хостинг-провайдер справді передовий і чесний. Вони найрідкісніші.

У StableHost є все необхідне для запуску швидкого веб-сайту. З кожним планом ви отримаєте необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність, а також повні ядра процесора та чудова команда підтримки на спині. Після тестування ми виявили, що час роботи їх сервера становить 99,97% протягом усього року, а час завантаження постійно складає близько 500 мілісекунд. Насправді мало сенс називати цю компанію StableHost. Їх результати безумовно стабільні протягом усього року.

Ви можете знаходитись у будь-якій точці світу, і ваш сайт буде зберігати швидкість завантаження в 500 мілісекунд, незважаючи ні на що. Ви не втратите відвідувачів з такою швидкістю, це точно.

StableHost також має VPS та спеціалізовані хостингові послуги. Крім того, якщо ви не хочете занадто повозитися зі своїм сайтом WordPress, ви можете змусити їх керувати ним. Вам потрібно лише керувати вмістом вашого сайту та кількома речами на панелі керування. Це чудовий вибір у тому випадку, якщо ви хочете заощадити час та енергію та вкласти їх у розвиток свого бізнесу.

Якщо ви збираєтеся найпростіший загальний план хостингу, це обійдеться вам лише у 3,50 долара на місяць. Це чудовий варіант, якщо ви хочете розмістити простий блог або веб-сайт, який не потребує великих ресурсів. Однак якщо ви відвідуєте веб-сайт електронної комерції чи щось більше, вам знадобиться план на рівні підприємства, який коштуватиме $ 28,50 на місяць. Хоча це набагато більше, ніж ви очікували, ви отримаєте всі інструменти та підтримку, необхідні для ведення інтернет-бізнесу.

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт StableHost.

5. Хмари

cloudways-Managed-cloud-hosting-australia

CloudWays

Хостинг-провайдери розташовані лише в Австралії

Якщо ваша основна аудиторія розташована в Австралії, то цілком природно, що вона виступить найкраще, якщо ви використовуєте австралійського хостинг-провайдера. Таким чином, ви можете забезпечити, щоб усі дані потрапляли до відвідувачів Австралії якомога швидше.

Хостинг-провайдерів, про яких я згадував вище, знайти досить просто, оскільки вони приваблюють світову аудиторію. Але набагато складніше знайти австралійських хостингових постачальників, які пропонують якісну послугу. Ось чому ми перевірили для вас трьох провідних австралійських хостингових провайдерів.

6. Хостинг WP

wphosting-best-wordpress-hosting-australia

WP хостинг

WP хостинг, як видно з назви, – це компанія, яка в основному фокусується на наданні високоякісних хостингових послуг WordPress. Якщо ви хочете повнофункціональний пакет, оптимізований під CMS, то вам обов’язково слід ознайомитися з їхніми планами. В даний час WP хостинг є найпопулярнішим хостинг-провайдером на базі Австралії. Що робить їх послуги справді корисними для користувачів WordPress, це те, що вони забезпечують щоденне резервне копіювання, сценарії встановлення одним клацанням миші та безпеку найвищого рівня для своїх клієнтів..

Оскільки компанія була заснована в Австралії, їм було зручно розмістити там свій основний центр даних. Зараз є величезний попит на якісний веб-хостинг на всьому континенті, і WP хостинг миттєво схопив цю можливість. Безпека – один із їхніх сильних пакетів. Вони запобігають простоям сервера, контролюючи інфраструктуру 24/7. Крім того, впроваджуючи щоденні резервні копії, вони гарантують, що жодна з ваших даних не втрачається.

Google вже надає високий пріоритет на веб-сайтах, які мають сертифікати SSL, і WP хостинг це добре знає. Вони пропонують сертифікати SSL разом зі своїми пакетами та додатковим програмним забезпеченням для фільтру спаму, що не дозволяє користувачам генерувати непотрібний вміст на вашому сайті. Якщо ви відвідаєте WP хостинг і натисніть їхній розділ хостингу WordPress, ви побачите, що вони пропонують три різні плани: стартап, бізнес та корпоративний. Незалежно від того, який з них ви вибрали, ви отримуєте необмежену передачу даних, щоденне резервне копіювання та захист DDoS.

Перший план дає вам 5 Гб SSD, який можна збільшити до 20 ГБ, якщо вибрати корпоративний план. Поєднання накопичувачів SSD та необмеженої передачі даних забезпечує швидкий час завантаження сторінки для вашого веб-сайту. Ви також можете зареєструватися до одного з трьох виділених параметрів сервера. Там ціни можуть змінюватися залежно від бажаних додаткових функцій. Ви можете додати панель управління, резервні копії та Total Care до кожного виділеного плану.

Їхній пакет Total Care надає вам преміальну підтримку, моніторинг сервера, високий рівень безпеки та налаштування брандмауера. WP хостинг має надійний персонал з обслуговування клієнтів, до якого можна дістатися за допомогою чату, телефону та електронної пошти.

7. DigitalPacific

цифровий тихоокеанський домен-хостинг-австралія

DigitalPacific

DigitalPacific – компанія, яка пропонує всі види послуг, пов’язаних з хостингом та веб-сайтами. Сюди входять VPS, спільні та спеціалізовані сервери, реєстрація домену, хостинг реселерів, SSL-сертифікати та широкий спектр додаткових функцій. Якщо ви хочете всебічне рішення для ваших потреб в хостингу, вам обов’язково слід ознайомитися з DigitalPacific. Вони запускають усі свої хостинг-пакети на першокласних серверах Dell, і ви будете більш ніж задоволені цінністю, яку отримуєте за свої гроші.

Вони пропонують лише ті функції та програми, які справді працюють. Наприклад, користувачі отримують cPanel, найпопулярнішу та зручну панель управління та Softaculous. Останнє дозволяє знайти та встановити найкорисніші програми для вашого веб-сайту методом одного клацання. У DigitalPacific звичайним є створення резервних копій для всіх клієнтів тричі на день. Якщо щось не вдається з даними вашого веб-сайту, ви можете будь-коли повернутися до раніше збереженої версії.

Компанія забезпечує 99,99% тривалості роботи для своїх VPS, хмарних та спеціальних хостинг-пакетів. Якщо ви хочете запустити свій власний веб-сайт електронної комерції, генерувати трафік та продавати продукти в Інтернеті, то їх понад середнє тривалість роботи буде корисно для вас. Якщо ви бажаєте зареєструватися в одному з своїх торгових посередників або спільних хостинг-пакетів, хвилюватися не потрібно. Вони гарантують 99,9% тривалості роботи для тих планів нижчого рівня, що також дуже багато.

У вас є достатньо часу, щоб спробувати їхні спільні плани та плани торговельних посередників, оскільки вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей за ці пакети. Однак якщо ви хочете зареєструватися в їх хмарі, VPS або спеціалізованих хостингових послугах, вам потрібно пам’ятати, що у вас є лише термін повернення грошей у 10 днів. DigitalPacific має корисну команду професіоналів, до яких можна дістатися за допомогою квитків, електронної пошти та телефону. Навіть якщо вони не отримають повідомлення негайно, ви обов’язково отримаєте відповідь протягом 3 годин.

8. Пантур

panthur-australian-web-hosting-company

Пантур

Якщо ви шукаєте дешевого, але надійного австралійського постачальника веб-хостингу, то варто спробувати Panthur. Ми рекомендуємо цю альтернативу і для початківців та більш досвідчених користувачів. Вони вклали багато коштів у найвищого обладнання, включаючи накопичувачі SSD, які забезпечують швидкий потік даних. Крім того, Panthur гарантує захист від DDoS та CloudFare CDN для всіх своїх клієнтів. Якщо ви хочете зареєструватися в одному з їхніх планів, але у вас вже є веб-сайт, розміщений в іншому місці, турбуватися не потрібно.

Panthur передасть дані вашого веб-сайту на їхній сервер, і вам не потрібно буде платити ні копійки. Вони прагнуть тримати час роботи свого сервера вище 99,9%, переконуючись, що сайти електронної комерції, розміщені на їх серверах, страждають мало і не втрачають дохід. Провайдер щедро дозволяє своїм користувачам створювати стільки облікових записів електронної пошти та баз даних SQL, скільки вони хочуть. Єдиним обмеженням, з яким потрібно зіткнутися, буде розмір накопичувача SSD. Як і багато його конкурентів, Panthur також дає ліцензію cPanel та безліч додатків, які можна встановити одним натисканням кнопки.

Вони пропонують численні інструменти, які значно спрощують управління та налаштування сайту. Panthur застосовує високий рівень безпеки до ваших веб-сайтів, відокремлюючи його від інших користувачів на сервері за допомогою CloudLinux. Поки ваш веб-сайт росте, він буде постійно відсканований від зловмисного програмного забезпечення та захищений від DDoS-атак. Крім того, ви зможете встановити необхідне для роботи програмне забезпечення через кореневий доступ до SSH.

Якщо щось піде не так, ви завжди можете повернутися до однієї з резервних копій, яку ви можете створити безкоштовно. Не потрібно витрачати свої гроші і на сертифікат SSL, оскільки Panthur роздає сертифікат кожному користувачеві безкоштовно. Якщо вам потрібна допомога, ви можете в будь-який час звернутися до їхньої служби підтримки клієнтів за допомогою квитків, електронної пошти та телефону. У них є різні телефонні номери для Австралії, Нової Зеландії та номер, який доступний для всіх інших країн, тому ви можете швидко отримати їх по телефону залежно від вашого місцезнаходження.

9. Вирішальне значення

найважливіший бізнес-хостинг-австралія

Вирішальне значення

Найважливішою є одна з тих австралійських веб-хостингових компаній, які зараз користуються великою популярністю в регіоні. Вони виділяються швидкісним сервісом та вище середнього рівня обслуговування клієнтів. Основна мета вирішального значення – допомогти австралійському бізнесу зростати, і справді багато великих компаній задоволені своїми послугами. Вони пропонують потужний спільний хостинг-пакет, який включає 50 Гб пам’яті, 10 доменних імен, необмежену кількість рахунків електронної пошти та необмежену передачу даних лише за 19,90 доларів на місяць.

Обмежуючи певні ресурси, вирішальне значення гарантує, що ваші веб-сайти працюватимуть безперебійно без будь-якої непослідовної роботи. Ці обмеження просто не дозволяють іншим користувачам на сервері впливати на ваші веб-сайти будь-яким чином. Це робить вирішальну важливу альтернативу для спільного хостингу. Багато інших компаній передають свої сервери на аутсорсинг, і користувачі в кінці сповільнюють один одного, коли відчувають стрибки руху.

Ключові вклали багато коштів у покращення швидкості роботи своїх серверів. Згідно з відгуками клієнтів, їхні пакети веб-хостингу забезпечують більш ніж достатньо ресурсів для власників веб-сайтів, які хочуть вийти на міжнародний рівень. Вони обслуговують понад 50 000 веб-сайтів до цих пір, і число з кожним днем ​​зростає. Якщо ви власник бізнесу, який хоче вийти в Інтернет і почати продавати для австралійців, то вас неодмінно влаштує середній пінг в 2 мс в цьому районі. Одне, що все ще трохи зменшує швидкість, – це те, що вирішальне значення наразі використовує PHP5 та 6.

Було б набагато краще, якби вони перейшли на PHP7, але це, мабуть, станеться найближчим часом у будь-якому випадку, оскільки цього вимагатиме конкуренція. Також важливо піклуватися про навколишнє середовище, максимально знижуючи їх вуглецевий слід. Вони також дуже цінують природну красу Австралії, тому інша річ, в яку вони вкладають багато грошей. Загалом, Crucial – це гідний провайдер веб-хостингу, особливо якщо цільовою аудиторією є люди з Австралії.

10. Ventraip

ventraip-australia-веб-хостинг

Ventraip

Ventraip – це надійна австралійська компанія, яка має майже десятирічний досвід роботи в цій галузі. Він був створений в 2010 році і став одним з найнадійніших хостингових провайдерів у регіоні, пропонуючи різні потужні пакети. Ви можете використовувати його як реєстратор домену, підписатись на один із своїх планів реселерів або перейти на спільний або VPS-пакет. Існує широкий спектр варіантів на вибір. Як ви бачите прямо на головній сторінці, Ventraip претендує на себе як 100% австралійська хостингова компанія, що правда.

Причина, чому люди обирають цього провайдера, головним чином полягає в тому, що вони пропонують досить потужні керовані VPS альтернативи. Їх спільний хостинг-пакет особливо хороший для користувачів WordPress та Magento, оскільки вони повністю оптимізовані для цих двох CMS. Ви можете вибрати серед численного популярного програмного забезпечення, яке можна встановити одним натисканням кнопки. Їх головна мета – надати видатний сервіс для недосвідчених користувачів, які хочуть отримати свій бізнес чи особистий веб-сайт в Інтернеті.

Що стосується підтримки клієнтів, вона має величезну кількість позитивних відгуків. Їх сервери скоріше оптимізовані для WordPress, але це не має значення, що сервіс корисний лише для менших веб-сайтів. Якщо ви хочете запустити більший інтернет-магазин і генерувати величезний трафік, у вас не виникне жодних проблем із ефективністю. Ventraip має успішний показник збереження часу роботи сервера в середньому на 99,9%. Якщо ви зареєструєтесь в одному з пакетів хостингу в Ventraip, вам не потрібно буде купувати SSL окремо.

Постачальник роздає безкоштовні сертифікати SSL для всіх, хто зареєструється у своїх планах. Вони дуже серйозно ставляться до безпеки ваших даних, створюючи резервні копії щогодини. Якщо щось піде не так, ви можете миттєво повернутися до одногодинної версії вашого веб-сайту і продовжити звідти. Ваш веб-сайт буде блискавично з необмеженою пропускною здатністю та накопичувачами SSD-накопичувачів Samsung. Замість 30, Ventraip дає 45 днів, щоб спробувати їх сервіс та функції. Якщо вас не влаштовує, ви завжди зможете повернути свої гроші протягом цього строку.

Інші великі хостингові рішення для австралійців

Усі веб-сайти, про які я згадував вище, добре підходять для запуску вашого сайту, однак, можливо, ви хочете мати інші функції або вигідніші ціни. Хостинг-провайдери, про які я згадую тут, дещо дешевші і мають кілька унікальних можливостей. Однак, хоча вони мають нижчу ціну, їхня послуга все ще є найвищою якістю.

11. BlueHost

bluehost-australia-wordpress-хостинг-провайдер

BlueHost

Власники невеликих веб-сайтів та блогери згуртовуються за BlueHost, оскільки це один з найдоступніших хостинг-провайдерів в Інтернеті. BlueHost також є одним з хостинг-провайдерів, рекомендованих WordPress, тому ви не можете помилитися з розміщенням свого WP-сайту на їх серверах. Наразі у них на серверах розміщено 2 мільйони веб-сайтів, і ви можете бути впевнені, що більше завжди в дорозі.

Тепер, коли BlueHost оновив їх архітектуру сервера та подвоїв їх продуктивність протягом кількох місяців. Тепер сервери BlueHost мають 99,99% часу роботи та швидкість завантаження в 600 мілісекунд. Це вдвічі швидше, ніж галузевий стандарт, і ви зможете насолоджуватися ним, навіть якщо ви перебуваєте в Австралії.

Підтримка клієнтів BlueHost, здається, задовольняє більшість своїх користувачів, згідно з повідомленнями форуму та відгуками клієнтів, які ми читаємо. Нарікання на повільну реакцію було дуже мало, але кожен хостинг-провайдер час від часу пропускає. Ми чекали 18 хвилин, щоб отримати відповідь від агента підтримки клієнтів, коли ми вперше зв’язалися з ними. Це не дуже швидко, але це пристойно. Вони правильно відповіли на наші запитання і допомогли нам внести незначні корективи в панель управління.

Напевно, найкраще в BlueHost – це той факт, що ви можете отримати їх якісне обслуговування за шалено низьку вступну ціну. Це коштує всього 2,95 долара на місяць.

12. ХостГатор

hostgator-потужний веб-хостинг-австралія

ХостГатор

Якщо ви навіть один раз шукали хостинг-провайдерів, HostGator не буде таким, який вислизне з вашої уваги. Це одна з найбільших хостингових компаній в Інтернеті з більш ніж 9 мільйонами розміщених веб-сайтів. У них, мабуть, найбільший маркетинговий бюджет, і це справді показує, якщо ви просто переглядаєте відео YouTube; їхня реклама відображається дуже часто.

Однак придбання клієнтів – не єдине, у чому ХостГатор хороший. Компанія також пропонує надійний хостинг-сервіс із великою кількістю переваг. Для початку вони також пропонують стабільніший та набагато швидший хмарний хостинг, ніж простий хостинг. Це гарантує, що навіть якщо ви знаходитесь в Австралії, ваш сайт завантажиться з постійною швидкістю 560 мілісекунд. Це досить швидко для запуску інтернет-магазину та залучення нових клієнтів. Більше того, це матиме 100% час роботи; в основному тому, що хмарна архітектура є дуже надійною. Навіть якщо сервер вийде з ладу, його просто замінять іншим і шоу триватиме. Щоб відвідувач вашого сайту отримав максимальну швидкість, він завантажиться з найближчого сервера.

Їх підтримка також гідна, хоча трохи непослідовна. Ми мали з ними позитивний досвід і лише почекали близько 14 хвилин, щоб отримати відповідь. Однак у кількох публікаціях на форумі зазначається, що агенти HostGator залишили їх повішеними. Немає підтримки клієнтів, яка б не помилилася, тому це дещо прийнятно. Однак, безумовно, є провайдери хостингу, які пропонують кращу послугу підтримки клієнтів.

Панель управління HostGator – одна з найбільш зручних платформ, яку ми бачили у хостинг-провайдерів. Він пропонує легкі встановлення в один клік, численні інтеграції додатків, безкоштовний конструктор сайтів та багато іншого.

Якщо ви думаєте, що хмарний хостинг HostGator задовольнить ваші потреби, ви будете раді дізнатися, що він коштує лише 5 доларів на місяць!

13. Хостинг InMotion

inmotion-hosting-business-australian-web-hosting

Хостинг InMotion

Переглядаючи хостинг-провайдерів, одним із наших пріоритетів є переконання, наскільки надійним та надійним є хостинг-провайдер. Зрештою, ви будете працювати з послугою, яку надають люди, і найкраще, якщо ви будете вибагливі з людьми, з якими ви вирішили працювати. Вони мають різницю у якості послуги, саме тому ми можемо поручитися на InMotion.

InMotion існує вже більше 10 років, надаючи домашній ресурс для понад 400 000 доменів. Крім того, воно має одне сяюче досягнення. Послуга підтримки клієнтів у галузі. InMotion рекламує себе як одного з найдружніших людей на планеті. Це твердження, яке ми могли підтвердити протягом 2 хвилин. Саме тому нам знадобилося, щоб ми звернулися до агента підтримки клієнтів і отримали добре поінформовану та добре письмову відповідь. Якість людей справді просвічувала.

Але чудова служба підтримки клієнтів – це не все, що стосується InMotion. Вони також мають потужну архітектуру та якісний хостинговий сервіс для показу. Їх середня тривалість роботи становить 99,98%, що складає лише 38 хвилин простою протягом року. Це зрозуміло, але вони також мають хмарний хостинг, який має нульовий час простою. Ви можете вибрати і це, тому що він буде надходити з додатковою швидкістю та великою кількістю додаткових послуг.

Що стосується швидкості завантаження, InMotion робить чудово і завантажить веб-сайт протягом 660 до 800 мілісекунд. Вони забезпечуватимуть вам таку швидкість протягом усього року, що дозволить вашому веб-сайту безперебійно працювати незалежно від того, на якій частині світу він відображається.

Ваш найпростіший варіант – це спільний план хостингу, який коштує $ 4,89 на місяць. Він досить потужний і також надасть вам численні преміальні функції. Для початку ви отримаєте преміальний плагін Sucuri WordPress, який коштуватиме 240 доларів на місяць. Це повна служба безпеки, яка захищає вас від порушень, DDoS-атак та зловмисного програмного забезпечення. Ви також отримаєте безкоштовні автоматизовані резервні копії, які жоден інший хостинг-провайдер не пропонує безкоштовно. Більшість хостинг-провайдерів стягують плату за нього щорічно або щомісяця. Таким чином, ви отримуєте набагато більше завдяки простому, дешевому плану хостингу InMotion, який ви купуєте.

Якщо ви хочете спробувати, як InMotion працює для вас, або хочете дізнатися більше про весь спектр їхніх послуг, перегляньте їх офіційний веб-сайт.

14. GreenGeeks

greengeeks-екологічно чистий-австралійський господар

GreenGeeks

Що стосується екологічно стійких хостингових рішень, жодна інша компанія не робить такої доброї роботи, як це робить GreenGeeks. Не тільки їхні центри обробки даних працюють повністю від сонячної та вітрової енергії, але й пропонують видатне обслуговування клієнтів. Вони обіцяють 99,99% тривалості роботи та 100% задоволення клієнтів. Але чи мають вони все необхідне, щоб підкріпити це?

Ну, виявляється, вони так і роблять. GreenGeeks має 99,91% середньої тривалості роботи протягом року. Ми не бачили простоїв під час наших тестів, і ми впевнені, що будь-який інший користувач також не зазнає простоїв. Однак швидкість завантаження сайту не така гламурна, як усе, що є в сервісі GreenGeek. Він рухається між 600 мілісекундами і 1000 мілісекундами, що все ще в середньому по галузі, але деякі хостинг-провайдери працюють краще.

У GreenGeeks є багато хороших людей, які обслуговують своїх клієнтів якісною підтримкою клієнтів. Після тестування нам не знадобилося більше 17 хвилин, щоб отримати відповідь від одного із своїх агентів з обслуговування клієнтів. Вона була обізнаною, відповідала на наші запитання і робила налаштування, про які ми її просили. Вона була навіть доброзичливішою, ніж ми очікували, тому скаржитися є не надто, окрім одного.

Схоже, що команди підтримки GreenGeeks підходять для аутсорсингу для іноземних носіїв англійської мови, оскільки це дозволяє заощадити багато грошей. Численні орфографічні помилки, які ми побачили, дали нам сильний натяк. Це також може пояснити, наскільки GreenGeeks здатний дати такі швидкі відповіді. Простіше обробляти велику базу користувачів з численними клієнтськими агентами, що стоять поруч.

Якщо ви хочете вирішити проблему самостійно, у вас є вся необхідна вам інформація. База знань GreenGeeks налагоджена. Ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання.

GreenGeeks також робить угоду кращою з численними халявами. Ви отримаєте доменне ім’я плати, безкоштовну міграцію сайту, безкоштовні додатки, безкоштовні резервні копії, безкоштовний сертифікат SSL, CloudFlare CDN та багато іншого. Ви досить легко збережете багато грошей. План GreenGeek Ecosite Starter коштує всього 3,95 долара на місяць, що робить його високодоступною послугою.

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт GreenGeeks.

15. DreamHost

dreamhost-fast-secure-australia-web-hosting

DreamHost

DreamHost – це справжній динозавр індустрії веб-хостингів, і він надає більше 1,5 мільйона веб-сайтів. Компанія була заснована в 1996 році лише декількома студентами з низької кваліфікації в Клермон-коледжі, Каліфорнія. Але хоч він і старий, він все ще живий і б’є.

Для початку, час роботи DreamHost є більш ніж пристойним, але іноді він трохи хиткий. У деяких місяцях це 100%, але в деяких місяцях він знижується до 99,75%, що не погано, але помітно. Це призводить до дуже невеликого простою протягом року, що, швидше за все, не спричинить шкоди вашому бізнесу.

Де DreamHost справді перевершує, це час завантаження сторінки. Ваш сайт завантажиться між 778 і 560 мілісекундами, що досить дивовижно. Ви можете очікувати, що час завантаження також і в Австралії.

Одне з речей, які ми насправді полюбили – це той факт, що DreamHost насправді пропонує необмежену пропускну здатність. Більшість хостинг-провайдерів просто дають помилкові обіцянки з цього приводу, і ви знаєте лише це, якщо читаєте крихітні листи. Але DreamHost пішов із свого шляху і позбавив своїх користувачів від таких обмежень.

Що стосується роботи з людьми, DreamHost знає її речі. У ньому є багато доброзичливих агентів з обслуговування клієнтів, які досить добре обізнані і не мають проблем із детальним реагуванням протягом 5 хвилин. Наш тест був швидким і приємним, тому ми можемо їх від усієї душі рекомендувати. Ви можете отримати службу підтримки DreamHost за допомогою чату, але не через телефон. DreamHost дуже доступний, як з точки зору зручності використання, так і ціни. Ви можете почати використовувати їх план спільного початку для 2,59 доларів на місяць, що надасть вам повну підтримку для одного веб-сайту. Є більш масштабні плани, як, наприклад, спільний план безлімітного, який пропонує хостинг для необмеженої кількості веб-сайтів лише за 7,95 доларів на місяць. Якщо ви хочете спробувати, на їх офіційному веб-сайті є багато іншого.

DreamHost навіть не відрізняється від вуглецю, що важливо сказати для хостинг-провайдера. Ця компанія нейтралізувала шалені 29 298 тонн парникових газів. Тож DreamHost – це також надійний вибір бізнесу та екологічне рішення.

Для отримання додаткової інформації про DreamHost та його плани відвідайте офіційний веб-сайт.

Висновок

Немає жодних причин дозволяти вашому бізнесу стримувати його геологічне розташування. Навіть якщо ви перебуваєте в Австралії, ви можете легко запустити швидкісний веб-сайт без будь-яких обмежень. Тепер у вас є 15 варіантів на вибір і дозволити їм максимально використовувати ваш новий бізнес в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector