20 кращих дешевих хостингів для кількох доменів та веб-сайтів

кращий веб-хостинг-кілька доменів-веб-сайтів


Пошук хорошого сервісу хостингу для вашого веб-сайту – це завжди завдання. Ще складніше знайти надійну хостинг-компанію за доступною вартістю. У цій статті я покажу вам найкращі дешеві хостинг-компанії для розміщення кількох доменів та веб-сайтів.

Перш ніж перейти до деталей, пояснюючи, як вибрати хорошого постачальника послуг, я хочу дати тобі свої 3 найкращі улюблені хостинг-компанії, які я використовую для розміщення численних веб-сайтів: HostGator, BlueHost та InMotion хостинг. Я був клієнтом цих хостів більше 5 років, і я більш ніж задоволений сервісом та підтримкою, яку вони надають. Ось чому я рекомендую їх для розміщення кількох доменів та веб-сайтів.

Якщо ви тільки починаєте і хочете створити веб-сайт, вам слід вибрати спільний хост. Цей тип хостинг-плану найкраще для початківців, це прекрасний спосіб дізнатися, як веб-сайт, веб-хостинг та Доменне ім’я працює, і це не обійдеться вам дорого. Фактично спільний хостинг коштує від 1-10 доларів на місяць, залежно від строку контракту. Якщо ви вирішите заплатити за 12 і більше місяців заздалегідь, вартість хостингу зменшиться, а оплата щомісяця – найдорожча.

Далі я також дам вам декілька порад, як швидко створити один або кілька веб-сайтів, не будучи розробником чи веб-дизайнером. Існує багато інструментів, якими можна полегшити роботу, і це безкоштовно або є частиною вашого хостинг-плану. Ви можете використовувати конструктор веб-сайтів, щоб створити свій сайт, або ви можете встановити WordPress, якщо вам потрібен блог або більш багатий на функції та динамічний веб-сайт.

Якщо ви тільки плануєте створити веб-сайт, ви все-таки повинні розглянути питання про вибір веб-хостингу, який пропонує декілька хостингів домену, тому що ви дуже скоро можете змінити свою думку, бажаючи створити інший сайт. Якщо ви виберете план, який дозволяє розміщувати лише один домен, вам потрібно буде оновити або придбати новий план. У планах розміщення кількох доменів ви можете додати стільки потрібних доменів і опублікувати стільки потрібних сайтів.

При виборі плану веб-хостингу ціна не є пріоритетною, натомість підтримка в Інтернеті є найважливішою. Звичайно, ціна на наступному у списку, і вам слід подбати про те, скільки ви витратите на веб-хостинг. Далі я допоможу вам знайти надійну хостингову компанію, що має чудову підтримку та функції, які вам потрібні, ціною, яку ви можете собі дозволити.

20+ дешевий хостинг для кількох доменів

Коротше кажучи, ось найкращі хостинг-провайдери, які я рекомендую розміщувати у кількох доменах:

Компанія
Промо ціна

1 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

ХостГатор

3,95 дол. / Міс
2 кращий хостинг кількох доменів

BlueHost

$ 5,95 / міс
3 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

Хостинг InMotion

5,99 дол. / Міс
4 найкращий хостинг для кількох доменів

iPage

1,99 дол. / Міс
5 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

A2Hosting

4,90 дол. / Міс
6 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

SiteGround

$ 5,95 / міс
7 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

Хостингер

4,84 дол. / Міс
8 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

GoDaddy

$ 4,99 / міс
9 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

FatCow

3,15 дол. / Міс
10 професійний веб-хостинг для веб-сайтів з кількома доменами

DreamHost

7,95 дол. / Міс
11 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

ХостМонстер

6,95 дол. / Міс
12 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

NameCheap

$ 2,88 / міс
13 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

JustHost

6,95 дол. / Міс
14 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

InterServer

$ 5,00 / міс
15 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

WebHostingHub

6,99 дол. / Міс
16 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

GreenGeeks

$ 2,95 / міс
17 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

Місячні сторінки

3,95 дол. / Міс
18 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

ХостПапа

3,95 дол. / Міс
19 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

Мережні рішення

$ 9,96 / міс
20 найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів

JaguarPC

14,97 дол. / Міс

Більшість компаній, перелічених нижче, пропонують один безкоштовний домен, а також дозволяє розміщувати необмежену кількість доменів.

AMD хостинг пропонує вам більш детальний огляд кожного провайдера веб-хостингу, який пропонує декілька або необмежену кількість веб-сайтів, що надають хостинг.

1. ХостГатор

hostgator-кращий спосіб-хост-кілька веб-сайтів

ХостГатор

HostGator – улюбленець приватних осіб та малого бізнесу за рахунок бюджету. Якщо ви починаєте із спільного хостингового облікового запису, радимо вибрати план Baby, який дозволяє необмежену кількість доменів. Щомісячна ціна цього плану починається від 3,95 долара, і ви можете насолоджуватися необмеженою пропускною здатністю та дисковим простором, безкоштовним сертифікатом SSL, установками в один клік та панеллю управління cPanel..

Якщо ви шукаєте хостинг для WordPress для кількох доменів. HostGator вас охопив! Незважаючи на те, що вони не пропонують безлімітний хостинг домену з цими планами, вони все ще дозволяють розміщувати 2 доменних імені зі стандартним планом та 3 доменні імена з їх хостинг-планом Business WordPress..

Може статися, що ви хочете перейти з однодоменного хостингу на багатодоменний хостинг, але ваш поточний хост не має цієї опції доступною за розумною ціною. Ви можете перейти на інший хост, як-от HostGator, який пропонує безкоштовну послугу міграції спеціально для таких типів ситуацій.

Вони підтримують свої послуги 45-денною гарантією повернення грошей та 99,9% обіцянки. Вони також щедрі на створення резервних копій, пропонуючи щотижневі резервні копії даних поза сайтом, цілодобовий моніторинг мережі, щоб переконатися, що все працює на піку, та підтримку 24/7 за допомогою чату, телефону та електронної пошти.

HostGator обирається багатьма користувачами-початківцями для їх простого інтерфейсу, який постачається із інструментом для створення веб-сайтів для переробки веб-сайтів із перетягуванням та перегляду, доступного до безкоштовних тем та попередньо створених шаблонів. І якщо вам потрібно встановити будь-які сценарії з відкритим кодом, ви можете миттєво встановити більше 75 скриптів одним натисканням кнопки.

Початок роботи з HostGator »

2. BlueHost

Блоги bluehost-best-hosting-multiple-wordpress-блоги

BlueHost

BlueHost – відома і дуже відома компанія, що займається веб-хостингом. Вони працюють у веб-хостинговому бізнесі вже більше двох десятиліть і працюють понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу. BlueHost є першим рекомендованим хостингом WordPress.org з 2005 року.

BlueHost пропонує широкий спектр планів та варіантів хостингу. Основний план починається від $ 3,95 / місяць, однак це обмежує вас лише одним веб-сайтом. Функції електронної пошти також обмежені цим планом, а простір веб-сайту встановлено на 50 Гб.

Якщо ви хочете розмістити декілька веб-сайтів, вам слід вибрати план Plus, який починається від $ 5,95 щомісяця. Цей план, однак включає безкоштовне доменне ім’я, не має обмежень щодо функцій електронної пошти, пропускної здатності та простору веб-сайтів і дозволяє необмежену кількість веб-сайтів та додаткових доменів.

BlueHost також має інструмент інсталяції в один клік, що полегшить вам встановлення WordPress або іншої CMS лише кількома клацаннями.

Ви можете отримати допомогу у навчених експертів BlueHost за допомогою телефону, чату чи електронної пошти. Їх підтримка доступна цілодобово, плюс у них надійний довідковий центр з корисними посібниками, відео-уроками та ін..

Отже, якщо ви шукаєте надійного веб-хоста, щоб створити декілька WordPress сайтів чи блогів, BlueHost повинен бути у верхній частині списку.

Початок роботи з BlueHost »

3. Хостинг InMotion

inmotion-кращий хостинг-кілька веб-сайтів

Хостинг InMotion

InMotion хостинг є лідером у сфері бізнес-хостингу. Вони пропонують різні типи планів веб-хостингу, включаючи розміщення кількох доменів. Усі плани мають SSD-накопичувач, завдяки чому завантаження вашого веб-сайту в 20 разів швидше.

План їх запуску починається з $ 3,99 / місяць, постачається з необмеженим дисковим простором і пропускною здатністю, безкоштовним доменом, але дозволяє лише 2 веб-сайти. Якщо вам потрібно більше, вам слід розглянути план живлення, який починається від $ 5,99 на місяць. Цей план забезпечує більш високу ефективність. План живлення також має обмеження до 6 розміщених веб-сайтів.

План Pro – це правильний вибір, якщо ви хочете отримати найкращу ефективність, до 4 разів швидшу порівняно з планом запуску, і не потрібно обмежувати кількість веб-сайтів, на яких ви можете розмістити.

1-кладовий інсталятор доступний для всіх облікових записів; ви можете вибрати з понад 400 програм, серед яких WordPress, Joomla, Magento, Drupal та багато інших.

InMotion автоматично створює резервні копії ваших веб-сайтів щотижня. Ця функція включена в кожен план безкоштовно.

Доступ до SSH також доступний для всіх планів.

Якщо ви будуєте свої веб-сайти за допомогою WordPress, ви можете спробувати BoldGrid, універсальний конструктор сайтів WordPress, який доступний лише через ваш хостинг-акаунт InMotion. Ви можете дізнатися більше про BoldGrid в нашому огляді.

Якщо мова йде про онлайн-підтримку, ви можете зв’язатися з хостингом InMotion, використовуючи їх чат в прямому ефірі, зателефонуйте їм по телефону, використовуючи Skype або надішліть їм електронний квиток. Вони дуже корисні!

Якщо ви приїжджаєте з іншої компанії, де у вас вже є кілька веб-сайтів, ви можете запитати хостинг InMotion про безкоштовну міграцію веб-сайтів. Вони швидко перенесуть ваші файли, електронні листи, бази даних, налаштування та записи домену, мінімізуючи час простою.

InMotion хостинг трохи дорожчий, ніж його конкуренти, але це хороший вибір для тих, хто прагне до продуктивності та надійності. Ваша покупка підтримується 90-денною гарантією повернення грошей.

Почніть з хостингу InMotion »

4. iPage.com

ipage-best-дешевий хостинг для кількох доменів

iPage.com

iPage – один з найкращих недорогих веб-хостингових провайдерів, який ми рекомендуємо та інші веб-сайти. Їх багатодоменний хостинг-план під назвою «Основний план» ідеально підходить для користувачів, які хочуть створити кілька веб-сайтів за рахунок бюджету.

Починаючи з $ 1,99 на місяць, ви можете створити та розмістити стільки маленьких та середніх веб-сайтів, скільки вам потрібно, не платячи додатково за передачу даних чи веб-сховища. Насправді iPage не обмежує кількість веб-простору чи пропускної здатності, яку ви використовуєте.

Вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я з кожним обліковим записом. Під час реєстрації ви можете безкоштовно зареєструвати абсолютно новий домен, або якщо у вас вже є домен, ви можете вказати його на свій хостинг-акаунт. Цей план також постачається з безкоштовним конструктором веб-перетягувань, де ви можете вибрати з тисяч безкоштовних шаблонів.

Якщо ви хочете використовувати WordPress для створення свого веб-сайту, за допомогою інструмента інсталяції в один клік ви можете налаштувати свій веб-сайт за декілька хвилин. Якщо WordPress не є вашим улюбленим програмним забезпеченням, ви можете встановити Joomla, Drupal або інше програмне забезпечення з відкритим кодом.

Якщо у вас виникли будь-які технічні проблеми з вашим обліковим записом хостингу, щось не працює або просто не можете зрозуміти, як робити певні речі; Ви завжди можете розраховувати на їх онлайн-підтримку, яка доступна 24 × 7. Їх добре навчений персонал допоможе вам через телефон, електронну пошту чи чат наживо.

Загалом, якщо ви шукаєте недороге рішення для розміщення кількох доменів і веб-сайтів, з iPage ви не маєте жодних компромісів. Крім того, ви захищені 30-денною гарантією повернення грошей. Що можна втратити?

Почніть з iPage.com »

5. A2Hosting

a2hosting-best-multi-domain hosting hosting

A2Hosting

A2Hosting – це надійний вибір для будь-якого веб-сайту, який може отримати вигоду від безперервного часу роботи, швидкості та продуктивності. Їх різноманітний вибір хостингових планів рекомендує A2 як хост для всіх сайтів від невеликих до популярних веб-сайтів з високим трафіком. Варіанти хостингу для Windows та Linux, а також керовані та некеровані варіанти хостингу – представлені серед їх хостинг-послуг.

А оскільки ми обговорюємо кілька хостингів веб-сайтів, план, який ви можете почати з A2 для цієї мети, – це план Swift за $ 4,90 на місяць. Якщо ви розглядаєте версію Windows, ціна збільшується до $ 5,88 щомісяця, але все ще залишається конкурентоспроможною порівняно з аналогічними пропозиціями в галузі..

За ціною плану Swift ви можете розмістити кілька сайтів WordPress в обліковому записі, оптимізованому для WordPress за допомогою cPanel, безкоштовних SSD та SSL та повернення грошей у будь-який час, що стосується і спільних планів. Параметри хостингу для керованого WordPress для декількох сайтів WordPress починаються від $ 19,48. Ці плани включають автоматизоване резервне копіювання, розміщення сайту, безкоштовний CDN, особисту ліцензію на безкоштовний Jetpack та швидкісний хостинг до 20 разів.

Ви можете знайти більш надійні плани з опціями Windows та Linux у їх VPS та виділених рівнях серверів, серед яких також є SSL та SSD, а також гарантія повернення грошей у будь-який час..

A2Hosting повинен очолити ваш список для надійного та ефективного багатопрофільного хостингу, який має відмінні режими роботи, повернення грошей, надійні функції безпеки та підтримку. Деякі з їхніх планів дещо дорожчі, але можливості та халяви, що входять у ці плани, компенсують стрибок цін.

Почніть з A2Hosting »

6. SiteGround

siteground-best-hosting-multiple-wordpress-сайти

SiteGround

SiteGround – популярна хостингова компанія, яку рекомендує WordPress для своїх планових планів хостингу WordPress. Їх платформа обслуговує ринки в усьому світі, і вони визнані в галузі за свої добре продумані хостингові рішення.

Що стосується кількох розміщення веб-сайтів, то тут можна почати спільний план Grow Big SiteGround. Цей план коштує $ 5,95 щомісяця протягом тривалості першого договору, і він підходить для до 25 000 відвідувань щомісяця.

Особливості, завдяки яким ця категорія хостингу заслуговує на увагу, включають сховище SSD, cPanel та SSH, безкоштовні SSL та HTTP / 2, Cloudflare CDN, щоденні автоматичні резервні копії та відповідність GDPR для тих, хто орієнтується на ринки ЄС. План GoGeek у цьому рівні сумісний з PCI.

Оптимізований WordPress еквівалент спільного плану GoGeek коштує однаково, а його основні функції однакові, однак цей план також є чітко налаштованим для WordPress з такими функціями, як WP-CLI, автоматичні оновлення WP, постановка WordPress, SuperCacher з 3 рівнями кешування та щоденні резервні копії.

Компанії або розробники, які мають потреби, що перевищують ці плани, знайдуть спеціалізовані рішення для хостингу через хмарний хостинг, спеціалізовані сервери та варіанти торгових посередників. Ті, хто має вимоги на рівні підприємства, можуть запитувати індивідуальні рішення.

Безкоштовні міграції, цілодобова підтримка, повернення грошей на 30 днів, безкоштовний конструктор сайтів, безкоштовні резервні копії та сховище SSD, а також доступ до cPanel та SSH стандартні для всіх планів.

Навіть незважаючи на те, що SiteGround продає себе для ІТ-фахівців, агентств та підприємств, їхні послуги включають плани і для новачків. Деякі плани дозволяють вибрати місце розташування центрів обробки даних, найближче до вас та ваших відвідувачів.

Ми сподіваємось, що наш майже вичерпний огляд найпопулярніших хостів для кількох веб-сайтів допоможе вам знайти хоста, який відповідає всім вашим вимогам.

Початок роботи з SiteGround »

7. Хостингер

хостинг-кращий хостинг-кілька веб-сайтів

Хостингер

Хостингер має довгу історію веб-хостингу, він був створений у 2004 році. Компанія зосереджується на наданні широкого спектру хостинг-планів для різних потреб. Їх найдешевший план (Single Shared Hosting) починається від $ 2,15 / місяць, що дозволяє розмістити єдиний веб-сайт.

Якщо ви хочете розмістити кілька веб-сайтів в одному обліковому записі, ви можете вибрати один з інших їхніх планів. План спільного хостингу преміум-класу починається від $ 4,84 / місяць і ідеально підходить для розміщення необмежених веб-сайтів та доменів. Він має вдвічі більше процесорної потужності та пам’яті, ніж Єдиний план. Цей план також включає резервні копії щотижня.

Для отримання більшої потужності ви можете обрати план спільного хостингу для бізнесу, який постачається з усіма перевагами від плану преміум плюс додаткові додаткові додатки. Цей план має щоденні резервні копії, безкоштовний сертифікат SSL та 4 рази більше процесорної потужності та пам’яті.

Доступний хмарний хостинг також доступний у Hostinger. Вони пропонують 3 різних хмарних плани, які пропонують навіть більше енергії, ніж спільні плани, але з однаковою простотою. План запуску починається від $ 15,90 / місяць і дозволяє розмістити кілька веб-сайтів. Цей план включає в себе виділений IP, 40 Гб веб-простору, пропускну здатність 2000 ГБ, 3 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра процесора та багато іншого.

Якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою WordPress або іншої CMS, за допомогою Hostinger ви можете швидко налаштувати його. Їх інструмент встановлення одним натисканням кнопки дозволяє швидко та легко отримати веб-сайт WordPress в Інтернеті.

Компанія надає 99,9% гарантії безперервного часу на їх спільні плани, тоді як хмарні плани мають спеціалізовану команду для моніторингу безперервного часу, щоб надати своїм клієнтам найкращі результати.

VPS та спеціалізовані плани також доступні разом з Hostinger.

Загалом, хостинг – це чудовий варіант, коли справа стосується розміщення кількох веб-сайтів та управління кількома доменами. Їх продуктивність, особливості та ціноутворення дуже конкурентоспроможні.

Початок роботи з Hostinger »

8. GoDaddy

godaddy-дешевий хостинг для кількох доменів

GoDaddy

Хоча ви можете визнати його популярним реєстратором домену, GoDaddy також є глобальним постачальником веб-хостингів із часом завантаження, що ведеться в галузі, 99,9% гарантії тривалості роботи та цілодобовою підтримкою в США..

Кілька хостингів домену починається від $ 4,99 / місяць із спільним планом хостингу Deluxe, який, власне, забезпечує хостинг для необмежених веб-сайтів. Цей план є необмеженим іншими функціями, а також сховищем, піддоменами та пропускною здатністю, що не має значення.

Те, що ви, можливо, не зустрічаєте на багатьох бюджетних хостах, особливо це стосується спільного хостингу, – це вибір між планами Windows та Linux. Більше того, плани Windows мають таку саму плану, як Linux, що також унікально, оскільки більшість хостів, які пропонують їм обидва, часто роблять плани Windows більш дорогими..

Оскільки GoDaddy є найбільшим реєстратором домену, вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я з усіма своїми щорічними планами, тому якщо ви хочете зареєструвати домен і розмістити його в GoDaddy, ви можете скористатися цією акцією.

У планах Linux функціонує безкоштовний cPanel, тоді як плани Windows пропонуються за допомогою панелі управління Odin Plesk, обидві – це преміальні параметри панелі управління.

Деякі з планів хостингу WordPress, керованих GoDaddy, також підходять для хостингу кількох доменів, і план, який дозволяє розміщувати більшість доменів, – це план розробника в $ 13,99 / місяць, який містить хостинг для 5 веб-сайтів.

Безкоштовні щоденні резервні копії, інструмент міграції одним клацанням, простий конструктор сайтів із заздалегідь вбудованими шаблонами, 30-денна гарантія повернення грошей та VPS та спеціалізовані сервери для того, коли ви хочете оновити, доступні на GoDaddy.

Початок роботи з GoDaddy »

9. FatCow

fatcow-дешевий хостинг-необмежений домен

FatCow

Якщо ви абсолютно не знайомі з веб-хостингом і створюєте свій перший веб-сайт, FatCow – це, безумовно, варіант, який ви повинні перевірити. Вони зосереджуються на потребах новачків, і їх дружня платформа прагне зробити хостинг легким для розуміння для всіх.

FatCow вирізає технологічний жаргон, який ви так часто бачите на хостингових сайтах і пояснює особливості кожного їх плану в веселих умовах, пов’язаних з веденням господарства. Їх найпопулярніший план – оригінальний план FatCow, який є спільним хостинговим планом, який дозволяє розміщувати необмежену кількість доменів у вашому акаунті.

У перший рік свого контракту ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я. Інші функції, що входять до цього плану початкового рівня, – це створення веб-сайтів, безкоштовна кредитна реклама на Google і Bing, інтеграція PayPal, спільна SSL, підтримка 24/7, фільтрація спаму, щоденне резервне копіювання сервера, 30-денний повернення грошей.

Цей план починається на рівні 4,08 дол. / Місяць на перший термін. Ви можете подумати, що це єдиний план, запропонований FatCow, оскільки вони не сильно рекламують свої інші плани, але їхній каталог хостингу включає також хостинг WordPress з двома планами, Starter та Essential, які будуються на основному хостинговому плані, кілька Плани VPS та виділені сервери.

З двох планів WordPress план Starter, звичайно, дешевший з 3,75 дол. На місяць, але Основний план поставляється із супершвидкісною інфраструктурою на основі SSD, пакетом безпеки Deluxe та експертною підтримкою. Цей план починається з $ 6,95 на місяць. Обидва плани дозволяють безкоштовно зареєструвати домен, і обидва мають попередньо встановлені теми та плагіни.

Якщо ваші потреби в хостингу все ще мінімальні, але у вас є попит на зростання, ви можете вибрати найбільш доступний спільний план хостингу на FatCow, і коли настане час, ви можете перейти на інший план.

Почніть з FatCow »

10. DreamHost

dreamhost-кілька веб-сайтів-хостинг

DreamHost

DreamHost – ще один ветеран хостингового бізнесу. Компанія існує з 1997 року і сьогодні обслуговує понад 400 тисяч клієнтів, розміщуючи понад 1,5 мільйона сайтів на своїх серверах. Половина цих веб-сайтів працює на WordPress. Завдяки оптимізованим планам WordPress та WooCommerce вони охоплюють все більше клієнтів.

Крім хостингу WordPress, DreamHost також пропонує різні плани хостингу для різних потреб. Вони пропонують прості спільні плани, що дозволяє розміщувати безліч / необмежених веб-сайтів та доменів. Їх спільний необмежений план починається з 7,95 дол. США на місяць і включає безкоштовний домен, хостинг електронної пошти, сертифікат SSL та необмежений обсяг зберігання та трафіку. Цей план також доступний на щомісячних платежах.

Усі плани DreamHost оснащені зручною панеллю управління. Вони використовують не cPanel, а власну, вбудовану панель управління, яка використовується на їх платформі з самого початку (понад 22 роки) .

100-відсоткова гарантія безперервного часу є серйозною обіцянкою, оскільки більшість його конкурентів пропонують лише 99,9% гарантії безперервного часу. DreamHost пропонує безкоштовні кредити на один день за кожну годину простою або перервану послугу. Досить класна угода, якщо ви запитаєте мене.

У DreamHost є нагорода, відділ підтримки, що базується в США, який доступний вдень і вночі.

Їх гарантія повернення грошей на 97 днів – це також дуже унікальна пропозиція в галузі. Їх найближчий конкурент на цьому – InMotion Hosting, який пропонує 90 днів.

Доступно багато інших функцій, серед яких встановлення WordPress (та іншого сценарію) в один клік, безкоштовний SSL з шифруванням Let’s Encrypt, зберігання SSD на всіх їх серверах для кращої продуктивності, підтримка PHP 7+, Python, Perl, Rails та багато іншого.

Отже, якщо ви хочете розмістити декілька веб-сайтів і вам потрібен надійний хостинг, а також, можливо, ви хочете платити за хостинг щомісяця, DreamHost може бути хорошим вибором для вас.

Почніть з DreamHost »

11. ХостМонстер

hostmonster-good-unlimited-hosting-hosting

ХостМонстер

Ще один веб-хост із декількома доменами, який ви можете перевірити, це HostMonster. Вони також належать до категорії хостингу та зручного для відвідувачів бюджету, а план, який негайно рекламується на їхньому веб-сайті, є їх базовим загальним хостинговим планом, який починається від $ 4,95 / місяць.

Цей базовий план, однак, не включає декілька хостингів домену, тому слід ознайомитись з планом Plus, який дозволяє розміщувати 10 доменів в одному обліковому записі або план Premium, в якому розміщено необмежений хостинг домену. На перший термін вашого контракту обидва плани оцінюються в розмірі $ 6,95 / місяць, але план «Плюс» поновлюється з більш високою ставкою.

До цих планів також включено стандартне безкоштовне доменне ім’я, 30-денний повернення грошей, встановлення в один клік, безкоштовний конструктор сайтів, рекламні кредити та підтримка 24/7..

Якщо вам коли-небудь знадобиться оновити, ви знайдете кілька планів VPS, побудованих за хмарною технологією, пропонуючи доступ до кореневого доступу та керування cPanel, а також декілька виділених серверів з дзеркальним зберіганням, розширеним кешуванням та покращеним cPanel.

На жаль, HostMonster не має гарантії безперервної роботи, і хоч бюджетні господарі зазвичай не рекламують його особливо, ніж спільні плани, HostMonster також не включає його до планів хостингу для вищого рівня. Замість цього вони пропонують гарантію повернення грошей безглуздих за ці плани, тож ви можете скасувати свій рахунок, якщо ви не задоволені.

Оптимізований хостинг для WordPress також відсутній у портфоліо HostMonster, тому, якщо ви хочете спеціалізованого хостингу для свого веб-сайту WordPress, ми рекомендуємо вам обрати деяких інших хостинг-провайдерів, перелічених у цій статті, які мають хостинг WordPress..

Початок роботи з HostMonster »

12. NameCheap

namecheap-недорогий-необмежений веб-сайт-хостинг доменів

NameCheap

Якщо ви коли-небудь купували доменне ім’я раніше, ви обов’язково натрапили на ім’я NameCheap. Їх основною послугою, без сумніву, є реєстрація домену, але вони також пропонують веб-хостинг.

Фактично, NameCheap пропонує всі типи хостингу від спільних до виділених серверів. Хороша новина для тих, хто шукає хостинг, який дозволяє кілька доменних імен, – це те, що всі спільні плани в NameCheap поставляються з цією вигодою.

План Зоряних, який найдешевший у цій категорії за 2,88 дол. США на місяць, дозволяє розміщувати до 3 веб-сайтів, тоді як усі інші плани не встановлюють обмеження на кількість доменів, на яких можна розмістити один обліковий запис..

NameCheap пропонує 100-відсоткове обслуговування бездротового обслуговування (SLA), що просто означає, що за час роботи вашого веб-сайту вони будуть кредитувати ваш рахунок. Ще одна гарантія, яку пропонує NameCheap, – це стандартна 30-денна повернення грошей та цілодобова підтримка.

cPanel і WordPress входять до кожного пакету, і так само до 50 безкоштовних позитивних сертифікатів SSL протягом одного року.

Тим, хто хоче створити свій веб-сайт за допомогою WordPress, може бути зацікавлений хостинг WordPress, розміщений на високоефективній хмарній платформі NameCheap, який дозволяє бути готовим до публікації за лічені хвилини. У цій категорії запропонований єдиний план WP, EasyWP починаючи з 8,88 дол. США на місяць / веб-сайт.

Як ми вже згадували, NameCheap пропонує повний спектр планів хостингу, тому якщо ви зацікавлені у перепродажі домену, планах VPS або спеціалізованих серверах, ви знайдете плани в кожній із цих категорій..

Початок роботи з NameCheap »

13. JustHost

justhost-доступний-багатодоменний хостинг

JustHost

Ще один простий веб-хост, схожий як за цінами, так і за функціями HostMonster та FatCow, – це JustHost. Тут також рівень загального хостингу пропонує план Plus із розміщенням до 10 веб-сайтів та Prime план з необмеженим розміщенням веб-сайтів.

Обидва плани оцінюються в $ 6,95 на місяць, але план Prime дорожчий, оскільки він поновлюється з більш високою швидкістю.

До кожного плану додається безкоштовний домен, а також безкоштовний конструктор сайтів, встановлення в 1 клік та підтримка 24/7. 200 доларів рекламного кредиту також пропонуються тим, хто хоче просувати свої веб-сайти в Google та Bing. cPanel – це панель управління, яка включає ці плани, і якщо ви думаєте продати щось через свій сайт, ви можете додати різні рішення кошика для покупок одним натисканням кнопки.

Оптимізований хостинг для WordPress відсутній у їхніх послугах, але вони пропонують VPS та спеціалізовані сервери для тих, хто хоче оновити або потребує більш надійного хостинг-пакету.

Незважаючи на кількісну оцінку, JustHost обіцяє високу доступність та застосовує активний підхід до запобігання проблем простоїв, контролюючи їхню мережу 24/7. Окрім цієї гарантії, вони пропонують стандартну 30-денну гарантію повернення грошей, цілодобову підтримку телефону та електронної пошти та гарантію, що при зверненні до служби підтримки клієнтів ваші проблеми вирішать реальна особа.

JustHost – це не надто вишуканий, не захоплений веб-хост, який простий у використанні та привабливий для новачків, яким потрібні основні інструменти та підтримка, необхідні для запуску одного чи кількох веб-сайтів у бюджеті.

Почніть з JustHost »

14. InterServer

interserver-hosting-multiple-sites-same-account

InterServer

InterServer є приватним власником та керує власними центрами обробки даних та пропонує хостинг-рішення для самих різних потреб, з планами на кожну ціну. Вони надають загальний доступ, хмара & VPS, виділені сервери та хостинг колокацій.

Стандартний веб-хостинг-пакет InterServer починається з 5 доларів на місяць, і він має повну функцію, включаючи необмежений хостинг домену, якщо ви хочете розмістити кілька веб-сайтів. Також включено необмежене зберігання та передачу даних.

Цей пакет поставляється з кешуючими серверами SSD, щотижневими резервними копіями, 99,9% гарантії безперервного часу, гарантією блокування цін, підтримкою 24/7 та стандартною 30-денною гарантією повернення грошей. Безкоштовні SSL, cPanel, оптимізація WordPress також включені до цього плану.

На відміну від інших веб-хостів, InterServer дозволяє обирати щомісячні платежі замість того, щоб платити більше років вперед. Якщо ви все-таки вирішите взяти на себе зобов’язання, ви можете насолоджуватися знижками.

Якщо вам потрібен веб-хостинг ASP.NET, ви можете користуватися тими ж можливостями за тією ж ціною, що і стандартний пакет хостингу.

InterServer не пропонує безкоштовну реєстрацію домену, але ви можете зареєструвати домен за зниженою ціною ($ 1,99).

Плани VPS та спеціальні сервери налаштовуються, це означає, що ви можете вибрати свій процесор, сховище, передачу, ОС, панель управління тощо, або ви можете скористатися попередньо налаштованими параметрами.

Цей хост також пропонує розміщення хостів для підприємств, які не хочуть підтримувати свої сервери. Усі плани цієї категорії мають 24/7 біометричного доступу до ваших серверів, 100% гарантії безперервної роботи та 24/7 підтримки.

Майже два десятиліття досвіду роботи InterServer – це надійний хостинг з безліччю планів по всьому спектру, який безумовно повинен бути на вашому радарі.

Початок роботи з InterServer »

15. WebHostingHub

webhostinghub-дешевий-кілька блог-хостинг

WebHostingHub

WebHostingHub – це зелений веб-хостинг, який спеціалізується на спільному хостингу, і він пропонує безліч хостингів домену з кожним із своїх планів. Їх, орієнтовані на початківців, багатофункціональні плани – підходящий вибір для будь-якої особи чи малого бізнесу в пошуках надійного хостингу.

За винятком плану для початківців Spark, який розрахований на розміщення до двох веб-сайтів, їхні два спільних пакети включають необмежений хостинг домену. Усі плани, включаючи Spark, пропонують безкоштовну реєстрацію домену, безкоштовну SSL, необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність, а також рекламний кредит.

Інші важливі особливості – безкоштовний SSD, що пропонується з кожним планом, доступ до cPanel та SSH, преміум-конструктор веб-сайтів, перенос веб-сайтів із нульовим простоєм. Плани Nitro та “Динамо” навіть дозволяють вам вибрати центр обробки даних. ЧОМУ настільки впевнені у своїх послугах, що вони навіть включають 90-денну гарантію повернення грошей у кожен план.

Три спільні плани, запропоновані WHH, можна налаштувати для конкретних цілей, наприклад, якщо ви хочете розмістити блог, ви можете легко встановити WordPress одним натисканням кнопки та вибрати одну з безкоштовних настроюваних тем. Так само, якщо ви хочете невеликий веб-сайт електронної комерції, ви можете скористатися декількома інструментами електронної комерції, як безкоштовний кошик для покупок в один клік (PrestaShop, Magento, OpenCart) та забезпечити свій веб-сайт безкоштовними SSL-картами.

WHH відмінно підходить для розміщення персональних та ділових веб-сайтів для малих та середніх, але не для великих веб-сайтів, орієнтованих на трафік. Однак якщо ви потрапляєте в колишню категорію, ваш сайт буде насолоджуватися підвищеною продуктивністю SSD, 99,9% часу роботи та чудовими функціями, що покривають усі потреби вашого веб-сайту.

Початок роботи з WebHostingHub »

16. GreenGeeks

greengeeks-top-unlimited-hosting-hosting

GreenGeeks

GreenGeeks – один з провідних веб-хостів із екологічною енергією, послуги хостингу яких розповсюджуються на спільні, торговельні посередники, VPS та спеціалізовані сервери. Вони пропонують сумісний з PCI хостинг, і ви навіть можете вибрати з декількох центрів обробки даних (Фенікс, Чикаго, Торонто, Монреаль та Амстердам).

Їх єдиним спільним хостинг-планами є пакет “все включено”, який починається від $ 3,95 / місяць. Хоча єдиний у своїй категорії, цей план дозволяє необмежену кількість доменів на 1 акаунті. Також необмеженим є веб-простір SSD та передача даних.

Як і в інших планах спільного хостингу, обговорених у цій статті, і це стосується основ: створення веб-сайтів, безкоштовна послуга трансферу, 99,9% тривалості роботи, 24-годинна технічна підтримка та 30-денна гарантія повернення грошей.

Однак у цьому плані є особливі можливості електронної комерції, а саме: відповідність PCI, безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовна програма SSD Letter Encrypt. Ваш магазин електронної комерції буде надійним та відповідатиме галузевим вимогам щодо обробки платежів.

Цей самий пакет постачається в оптимізованій версії WordPress, а також встановленням WordPress в один клік, автоматичними оновленнями, розширеною безпекою, підтримкою експертів, WP-CLI, реалізацією CDN та щоденними резервними копіями..

Хоча GreenGeeks пропонує дивовижний спільний план, їх хостинг VPS пропонує найбільшу кількість планів із цінами, починаючи з $ 39,95 / місяць. Виділені сервери також присутні з цінами, починаючи від $ 169 / місяць. Вони також пропонують декілька пакетів реселерів, ціни яких становлять від $ 19,95 / місяць до $ 59,95 / місяць.

Якщо екологічно чистий хостинг важливий для вас, і ви хочете, щоб постачальник з досвідом, який пропонує масштабовані хостингові рішення, GreenGeeks – це безпечний вибір незалежно від того, ви шукаєте спільне хостинг-рішення або більше преміум-варіантів.

Почніть з GreenGeeks »

17. Місячні сторінки

lunarpages-хостинг-кілька веб-сайтів-один-сервер

Місячні сторінки

Як постачальник рішень високого класу, LunarPages передає свої послуги розробникам, бізнесу та агенціям. Це не хостинг для початківців або новачків, але натомість краще служить тим, хто потребує спеціалізованих хостингових рішень, що відповідають складним вимогам щодо масштабованості та продуктивності..

Плани розміщення кількох доменів починаються від $ 3,95 на місяць, що є ціною базового хостингового пакету Linux. Також існує версія цього особистого спільного хостингового плану для Windows, який коштує 9,95 дол. США на місяць. Обидва плани пропонують необмежений обсяг пам’яті та безкоштовний домен, але хоча план Windows включає Plesk безкоштовно, план Linux надає його за додаткову плату у розмірі 2 доларів США на місяць.

Бізнес-хостинг-рішення для спільного використання діють на ціні в кінці спектру, а плани починаються з $ 22,95 на місяць. Інші параметри хостингу, які ви можете вибрати з масштабного хмарного хостингу VPS, приватного хмарного хостингу, виділених серверів для Windows та Linux, а також планів реселлерів для розробників.

Клієнти, які потребують замовлення хостингових рішень, можуть обрати приватний хмарний хостинг, який дозволяє вибрати все від потрібних ресурсів, залежно від потрібного типу ОС..

Тут також доступний хостинг, сумісний з PCI, що є потребою в багатьох галузях. Серед інших функцій хостингу, присутніх тут, є SSD-накопичувач, безкоштовна реєстрація домену, 99,9% часу роботи, кредити для реклами, цілодобова підтримка та моніторинг мережі, 30-денний повернення грошей, плачевно створений веб-сайт, захист DDoS тощо.

Хостинг на LunarPages не є дешевим, але це преміальний хостинг-бренд, який задовольняє потреби клієнтів високого класу, яким потрібні високомасштабні та надійні плани.

Почніть з LunarPages »

18. ХостПапа

хостпапа - низька вартість-хостинг з кількома доменами

ХостПапа

HostPapa – це розумний веб-хостинг, який проходить додаткову милю, щоб зробити їхні послуги доступними для всіх не тільки з точки зору ціноутворення, але і, коли мова йде про корисність. Хостинг для декількох доменів доступний від $ 3,95 на місяць за допомогою спільного плану хостингу для бізнесу, який також постачається з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю..

Пакети HostPapa, VPS, WordPress та торговельних посередників розроблені для людей та малого бізнесу, які хочуть вийти в Інтернет, але або не мають навичок чи великого бюджету для цього. На щастя, з HostPapa вам не потрібно мати жодного або навіть більше веб-сайтів в Інтернеті.

Особливості кожного плану чітко викладені та пояснені, тож ви зможете побачити, що ви отримуєте за свої гроші. Деякі функції, які ви очікуєте від хорошого веб-хоста, як-от безкоштовне доменне ім’я, 99,9% часу роботи, інструмент для створення сайтів, хостинг для WordPress тощо, також включені в плани HostPapa..

Додаткові послуги, пропоновані HostPapa, зосереджені на зростанні та захисті вашого веб-сайту, таким чином, деякі їх плани оснащені підвищеною продуктивністю SSD, захистом SiteLock, що автоматично сканує ваш веб-сайт на предмет зловмисного програмного забезпечення, преміум клавіатури Wildcard, автоматизованого резервного копіювання та відновлення..

Якщо у вас є домен або веб-сайт, але ви не задоволені поточним хостом, ви можете скористатися послугою безкоштовного переказу HostPapa..

Пакети, оптимізовані WordPress, також пропонують безліч доменних або необмежених розміщення доменів з деякими планами. Ціни в цій категорії починаються від $ 3,95 / місяць і пропонують оптимізований досвід WordPress, який фокусується на продуктивності та безпеці за допомогою покращеного кешування вмісту, CDN, вдосконаленого брандмауера, автоматизованих резервних копій WordPress, а також автоматичного виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення.

Початок роботи з HostPapa »

19. Мережеві рішення

networkolutions-кілька доменів-хостинг

Мережеві рішення

Як випливає з назви, Network Solutions пропонує різні послуги веб-рішень, що варіюються від реєстрації домену, безпеки, інтернет-маркетингу до веб-хостингу. Вони пропонують два типи хостингу – спільний та VPS.

На рівні загального хостингу є три плани з кількома хостингами домену, безкоштовне ім’я домену та сканування зловмисного програмного забезпечення на всіх планах. План стартера коштує 8,94 дол. США на місяць, а всі інші спільні плани ґрунтуються на цьому, додаючи додаткові функції, такі як необмежене місце на диску, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та запобігання злому та SSL.

За винятком пакету WP для підприємців, усі інші плани WordPress NetworkSolution дозволяють розмістити декілька доменів. Кожне планування включається резервне хмарне резервне копіювання, включений SSL та багатосайтове управління. Ціни на кілька хостингів WordPress починаються від $ 12,55 / місяць.

Для тих, хто потребує більше ресурсів та безпеки, ніж ті, що надаються спільними пакетами або пакетами WordPress, NetSol має два плани VPS, які перевіряють усі ці пункти.

NetSol гарантує 99,9% часу безперервної роботи, цілодобову підтримку клієнтів, а також додатковий доступ до технічного консультанта.

Інтерфейс NetSol не особливо зручний у користуванні, тому новачкам може бути важче.

Якщо ви перевірили ціноутворення інших веб-хостів у цій статті, ви, мабуть, помітили вражаючу різницю цін між цінами NetSol та ціною подібних планів у різних хостів. Однією з причин є те, що на відміну від інших веб-хостів, NetSol не пропонує рекламні вступні ціни зі своїми планами, але навіть так, порівняно з тарифами на оновлення інших хостів, NetSol є дорожчим, хоча в їхніх планах відсутні функції, пропоновані іншими.

Початок роботи з NetworkSolutions »

20. JaguarPC

jaguarpc-хостинг-кілька доменів-хостинг

ПК ПК Januar

JaguarPC – один з найстаріших хостинг-провайдерів, який працює в бізнесі більше 20 років. Компанія пропонує різні плани хостингу, такі як спільний, реселлерський, хмарний VPS та спеціалізований. JaguarPC пропонує хостинг для понад 500 000 доменів і має центри обробки даних в Атланті, Чикаго, Хастоні та Великобританії..

“Lite”, їх найдешевший хостинг-план, який починається з $ 3,96 / місяць, дозволяє розмістити єдиний веб-сайт. Якщо ви хочете розмістити декілька веб-сайтів, вам потрібно перейти до плану “Pro”, який дозволяє до трьох веб-сайтів. Цей план рекламується як напівприсвячений план хостингу, який має 3 виділених процесорних ядра.

Їх спільні плани хостингу мають деякі обмеження порівняно з його конкуренцією. Необмежений розміщення веб-сайтів дозволено лише на їх VPS або спеціальні плани.

“Стандарт VPS” – це керований план, який включає WHM / cPanel і не обмежує кількість розміщених веб-сайтів та доменів.

JaguarPC пропонує допомогу з переміщенням ваших веб-сайтів на їхній сервер. Якщо ви переходите на веб-хост і хочете перенести свій рахунок на JaguarPC, вони це зроблять безкоштовно.

За допомогою інструменту встановлення одним клацанням компанії доступно понад 450 програм. Це полегшує встановлення WordPress, Drupal, Joomla, Magento або іншого програмного забезпечення з відкритим кодом на ваш веб-сайт.

Початок роботи з JaguarPC »

Поради щодо легкого управління кількома доменами

Якщо у вас є лише кілька доменів, не дуже складно слідкувати за датами оновлення та реєстраторами. Однак якщо у вас є десятки чи сотні доменних імен, вам знадобиться знайти спосіб управління, оновлення та відстеження кожного домену з мінімальними зусиллями. Далі я дам вам кілька порад щодо управління своїми доменами.

Використовуйте інструмент управління доменом, який дозволяє відслідковувати дату реєстру, дату закінчення терміну дії, IP-адресу, сервер імен, реєстратор тощо. Ось список безкоштовного та комерційного програмного забезпечення, яке може допомогти вам:

Реєструючи свої домени, використовуйте електронну адресу, яку ви будете перевіряти щодня. Законом реєстратори домену зобов’язані надсилати вам повідомлення про ваш статус домену. Зазвичай ви отримаєте електронну адресу 30, 7 та за один день до закінчення терміну дії вашого домену. Якщо ви перевіряєте свою електронну пошту щодня, ви не пропустите жодне оновлення.

Встановіть оновлення на автоматичний режим. Таким чином, вам не потрібно буде обробляти кожне оновлення домену вручну. Переконайтеся, що у вас є достатньо коштів на банківському рахунку або PayPal, щоб платіж був оброблений, і ви не втратите домен.

Переконайтеся, що у різних реєстраторів у вас різні імена користувачів та надійні паролі, якими ви не користуєтесь один з інших веб-сайтів. Це дуже важливо, оскільки крадіжка домену стає все більш популярною. Хоча реєстратор домену докладає величезних зусиль щодо захисту доменів своїх клієнтів, може статися, що до вашого облікового запису звернеться неавторизована особа. Можливо, ви не хочете втрачати свої цінні домени.

Згортаючи все це

Вище я показав вам найкращі хостингові компанії, які дозволяють розміщувати кілька доменів та веб-сайтів. Звичайно, ви можете розмістити кілька доменів і на VPS-рахунку, але це обійдеться вам набагато дорожче. План віртуального приватного сервера починається від 20 доларів щомісяця, але якщо вам потрібен керований сервіс, ця ціна зросте. Віртуальний сервер є більш надійним і може запропонувати вам більш високу безпеку, а також більшу потужність хостингу, але за додаткову плату. Тож якщо вам потрібно дешеве рішення для розміщення ваших веб-сайтів, ми рекомендуємо вищезгадані компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map