5 кращих безкоштовних будівельників веб-сайтів для початківців

кращі безкоштовні веб-сайти-будівельники-2019


Якщо ви хочете створити веб-сайт, ніхто не скаже вам, що ви повинні навчитися кодування. Навіть хтось без будь-яких знань з кодування може створити досить пристойний веб-сайт. Деякі функції та схеми дизайну вимагають впровадження, вдосконалення та оптимізації значних кодуючих знань. Але якщо простий веб-сайт і деякі основні функціональні можливості – все, що ви хочете, то ви можете створити його самостійно, використовуючи конструктор веб-сайтів.

Побудовники веб-сайтів дозволяють створювати веб-сайти без необхідності виконувати будь-яке кодування. Просто за допомогою інструментів перетягування всередині редактора “те, що ви бачите, те, що ви отримуєте”, ви можете просто скласти досить дивовижний веб-сайт.

Такі розробники веб-сайтів розроблені таким чином, щоб вони були неймовірно прості у використанні, тому ви можете розвісити їх, якщо вмієте користуватися мишею та клавіатурою. Ви просто перетягуєте певні елементи, піктограми, кнопки, банери, зображення тощо, і складаєте веб-сайт так, як ви намалювали зображення на полотні.

З деякими системами управління вмістом вам навіть цього не потрібно робити багато. Ви можете просто використовувати шаблон для створення потрібного дизайну. Якщо говорити про це, ми розмежовуємо два типи розробників веб-сайтів: тих, хто працює в Інтернеті, і тих, хто працює в автономному режимі.

Офлайн-та Інтернет-будівельники веб-сайтів

Хоча наша основна увага приділятиметься розробникам веб-сайтів, корисно знати і про офлайн-розробники веб-сайтів.

Офлайн будівельники веб-сайтів

Офлайн-конструктори – це програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке потрібно завантажити та встановити на ПК. Будь-який створений вами веб-сайт буде збережено на жорстких дисках вашого комп’ютера, і його потрібно буде завантажити, як тільки веб-сайт буде готовий перейти..

Вам не потрібно мати підключення до Інтернету, щоб працювати з цими будівельниками, просто потрібно мати його, коли ви завантажуєте свій сайт, і це все. Вони також не потребують ніяких технічних навичок або досвіду кодування, щоб вони працювали. Але вам доведеться платити за послугу веб-хостингу, оскільки вони зазвичай не пропонують її.

Переваги

 • У вас набагато більше гнучкості в хостінгу вашого сайту
 • Ви можете працювати на своєму веб-сайті навіть у режимі офлайн
 • Вони не такі надійні, як Інтернет-провайдери
 • На них швидкість Інтернету не впливає

Інтернет-будівельники

Перш ніж розібратися в деталях, розгляньте наступний список 5 найкращих веб-розробників веб-сайтів, якими ви можете користуватися безкоштовно:

Компанія
Плани преміум від
Спробуйте

1безкоштовно для будівельника веб-сайтів weebly.com$ 4,00 / місБЕЗКОШТОВНО
2wix.com безкоштовно розробник веб-сайтів$ 5,00 / місБЕЗКОШТОВНО
3безкоштовна пробна версія веб-сайту websitebuilder.com5,38 дол. / МісБЕЗКОШТОВНО
4безкоштовний веб-сайт для створення мозелло7,00 дол. / МісБЕЗКОШТОВНО
5дудамобіль7,13 дол. / МісБЕЗКОШТОВНО

Зазвичай, веб-розробники веб-сайтів можуть використовуватися лише з підключенням до Інтернету, як підказує назва. Вони працюють на сервері провайдера, і ви можете використовувати їх через вікно вашого браузера (Firefox, Chrome або Safari). Дуже багато послуг для створення веб-сайтів також надають веб-хостинг для вашого сайту, тому все, що вам потрібно зробити, – це створити свій сайт і насолоджуватися ним.

Більшість розробників веб-сайтів мають тисячі заздалегідь виготовлених шаблонів, які містять різні елементи та вміст, вже вбудований у них. Все, що вам потрібно зробити, це трохи налаштувати, і ви матимете свій веб-сайт!

Переваги

 • Дуже багато розробників веб-сайтів повністю безкоштовні
 • Вам нічого не потрібно встановлювати
 • Вам не потрібно купувати жодне програмне забезпечення
 • Ви можете працювати на своєму веб-сайті віддалено, з будь-якого комп’ютера
 • Вам не потрібно оновлювати програмне забезпечення
 • Інтернет-будівельники пропонують також послуги веб-хостингу

Незважаючи на те, що авторизовані автори веб-сайтів теж чудові, ми вважаємо за краще використовувати онлайн-сервіси, оскільки вони набагато кращі та пропонують більше переваг.

Кращі безкоштовні веб-сайти-будівельники

Це 5 безкоштовних розробників веб-сайтів, які роблять речі серйозно всебічними для початківців, саме тому нам вони сподобалися найбільше.

Weebly

Спробуйте зараз безкоштовно »

платний безкоштовний веб-сайт

Weebly існує вже досить давно і зарекомендував себе як один з найбільш швидко зростаючих брендів серед розробників веб-сайтів. Weebly – це всеохоплююча програма, яка надає своїм користувачам все необхідне для роботи свого веб-сайту. Це дозволяє користувачам створювати та керувати всім своїм веб-сайтом на одній платформі. Ви також можете використовувати його великі маркетингові можливості. Все це в більшості випадків обробляється окремо, але Weebly робив речі надзвичайно зручними.

Кожен елемент дизайну та функціональність в Weebly працює дуже ефективно. Вони створюють дуже просту систему перетягування. Цей розробник веб-сайтів може головувати з головними платформами, такими як WordPress та Wix.

Weebly користується величезною популярністю і створив понад 40 мільйонів веб-сайтів, тому для цього є багато. Подивимося, як ви можете ним користуватися!

плановий вільний план

Ви можете створити веб-сайт на 10 сторінок із 500 МБ пам’яті повністю безкоштовно. Але на вашому сайті будуть розміщені реклами Weebly, але це все ще дійсно велика пропозиція.

Якщо платформа вам подобається і хочете отримати більше користі від неї, можете почати використовувати пакет для початківців Weebly за 8 доларів на місяць. Це видалить брендинг та рекламу з вашого веб-сайту, надасть вам необмежену кількість місця для зберігання, а також ви отримаєте власне доменне ім’я. Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, ви можете зробити це, але лише з 10 товарів, що не так щедро, як решта пропозиції. Якщо ви хочете використовувати свій веб-сайт лише для показу вмісту для своїх відвідувачів, ви можете використовувати План вмісту лише 4 долари на місяць.

Безкоштовна версія Weebly є досить обмеженою, і існує маса “преміальних” елементів, за які вам доведеться заплатити. Але вам набагато краще використовувати Weebly, ніж наймати програміста. Ви можете створити власний веб-сайт і запустити його на роботу за кілька доларів, а найняти розробника коштуватиме сотні.

Ваш веб-сайт також буде зручним для мобільних пристроїв, хоча важливо згадати, що ви не можете багато редагувати мобільну версію.

Weebly є абсолютно ідеальним для тих, хто не підходить до технологій, і він буде добре їх виконувати в кожному завданні, пов’язаному зі створенням та керуванням веб-сайтом.

Вікс

Спробуйте зараз безкоштовно »

wix безкоштовний веб-сайт

Wix також є одним з найвідоміших гравців серед розробників веб-сайтів, оскільки в даний час вони розміщують понад 90 мільйонів веб-сайтів. Вони пропонують кілька дуже професійно виглядаючих та візуально вражаючих макетів, які чудово підходять для ресторанів, малого бізнесу, професіоналів, фрілансерів, фотографів тощо. Кожен із веб-сайтів оптимізований для мобільних пристроїв.

Створення веб-сайтів, редагування зображень або додавання блогу можна здійснити в кілька кліків. Це так само, як використання Word або будь-якого іншого програмного забезпечення для редагування тексту. Ви можете вибрати сотні сотень шаблонів і змінити весь дизайн вашого веб-сайту за лічені хвилини.

Wix – це не щось фантазійне, але він справді функціональний. Ви також можете редагувати SEO-дані свого веб-сайту, щоб вони відповідали пошуковим системам, таким як Google та Bing.

Що стосується додавання таких функцій, як коментарі чи інші поширені функції, вам просто потрібно зайти на ринок додатків Wix і отримати його.

вільний план

Вам просто потрібно мати активну адресу електронної пошти, і ви можете почати користуватися Wix відразу. Хоча ви можете створити веб-сайт безкоштовно, але більшість корисних функцій та класних дизайнів платять за них. Тож, щоб найкраще скористатися цим, вам краще з преміальним рахунком.

Можна скористатись кількома преміум-акаунтами, які можна або запустити з стартером за 5 доларів на місяць, або пройти весь шлях до VIP-рахунку за 25 доларів на місяць. За допомогою облікового запису VIP ви отримаєте доменне ім’я, 20 Гб пам’яті, необмежену пропускну спроможність та професійний веб-розробник для перегляду вашого сайту. Якщо вам потрібна підтримка, вам не доведеться чекати більше декількох хвилин, щоб один із експертів Wix звернувся до вас.

На нашу думку, Wix – це найбільш повнофункціональний та найдоцільніший веб-розробник веб-сайтів. Вони пропонують найбільш детальний набір функцій та найзручніший інтерфейс користувача. Недарма їм вдалося зробити щасливими понад 90 мільйонів користувачів!

WebsiteBuilder.com

Спробуйте зараз безкоштовно »

безкоштовний рахунок

Неважко подумати, що WebsiteBuilder.com – це просто всеосяжне ім’я, яке відображається на вершині пошукових запитів, але воно виявилося набагато більше. Насправді сайт пропонує безліч комплексних інструментів для створення веб-сайтів, які прості у використанні для кожного новачка.

Він також пропонує безкоштовні доменні імена, простий процес створення веб-сайту та безкоштовну ділову електронну пошту. Але це також засмічено деякими дратівливими розпродажами та досить розпливчастим описом того, що насправді ви платите. Отже, компанія, що стоїть за цим, в значній мірі заробляє гідний долар на цьому програмному забезпеченні.

З безкоштовним обліковим записом ви не можете зробити занадто багато, крім створення веб-сайту, вибору одного зі 100 шаблонів та встановлення категорії сайту. Після цього ваш веб-сайт готовий до попереднього перегляду, і вам доведеться заплатити за будь-яку іншу функцію.

вільний план веб-сайту

Наприклад, щоб змінити мобільну версію свого сайту або додати кнопку PayPal, вам доведеться оновити до преміального плану. Ви обов’язково наткнетеся на безліч розпродажів незалежно від того, куди рухається ваш покажчик.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, вам доведеться скористатися планом електронної комерції та платити $ 17,95 на місяць. Сюди також входять витрати на реєстрацію домену та витрати на хостинг, але це все ще досить висока ціна.

Ви можете зіткнутися з великою кількістю знижок, але незабаром з’ясуєте, що вони вимагають підписати дворічний контракт, що є досить великою ціною, якщо ви ще навіть не працювали багато з цим програмним забезпеченням.

Хоча WebsiteBuilder.com справді намагається змусити вас купувати багато своїх речей, його інструменти досить пристойні. Це просто і просто з багатьма елементами сторінки, на які ви можете вибрати. Існує безліч спливаючих вікон та повідомлень, які допоможуть вам заощадити роботу та зрозуміти, як все функціонує.

Кожен необхідний елемент вашого нового веб-сайту знаходиться у вас під рукою. Ви можете додавати зображення, текст, елементи навігації або відеокліти одним натисканням кнопки. Ви можете так само легко додавати віджети, такі як музичні плеєри, карти, соціальні посилання та інші корисні речі.

Все зроблено максимально просто, тому вам не доведеться чіпати нічого іншого, крім інтерфейсу користувача. Після двох годин клацання нам вдалося створити досить гарний веб-сайт із усіма потрібними нам елементами.

Програмне забезпечення багато говорить про це, коли пора обробляти зображення. Ви можете завантажити власну або вибрати з великої кількості фотографій. Закінчивши роботу, ви можете бути впевнені, що всі ваші файли та папки зберігаються на серверах WebsiteBuilder.com.

Обробка зображень дуже проста. Ви можете вивести їх на передній план або відсунути на другий план, повернути їх або скрутити будь-яким способом за допомогою всеосяжної панелі інструментів.

Загалом, WebsiteBuilder.com – це дуже пристойне програмне забезпечення для створення веб-сайтів, але воно, безумовно, вимагає високої ціни. Ті, хто зможе це заплатити, будуть більш ніж задоволені ретельним та простим у користуванні послугою, яку вони отримують!

Мозелло

Спробуйте зараз безкоштовно »

безкоштовний веб-сайт для створення мозелло

Mozello дебютував у 2015 році і з того часу йшов стійким шляхом до успіху. Це мінімалістичний інструмент, який надає будь-кому можливість створити гарний веб-сайт із усіма потрібними ключовими функціями. Mozello допомагає їм слідувати дуже спрощеній схемі дизайну, яка допомагає користувачам щоразу витісняти професійні веб-дизайни.

Простіше кажучи, Mozello – це абсолютно спрощена програма, яка дозволяє переставити весь веб-сайт за допомогою декількох клацань, але ви можете використовувати лише подарунки, які вони надали. У нашому випадку це досить добре.

Щоб розпочати роботу з Mozello, все, що вам потрібно зробити, – це вказати електронний лист, пароль, потрібне ім’я URL-адреси та вибрати тип веб-сайту зі свого списку. Після цього потрібно просто вибрати шаблон, і ваш веб-сайт запрацює.

Після завершення початкової фази ви можете перейти до редагування свого веб-сайту за допомогою конструктора веб-сайтів.

Mozello відрізняється від інших розробників веб-сайтів, оскільки не має жодних інструментів перетягування. Ви можете впорядкувати вміст свого веб-сайту, перемикаючись між стилями макета та дизайном, що є досить зручним. Але ви не маєте повного контролю над компонуванням, оскільки у вас немає доступу до кожного з окремих елементів. Ці обмеження є як зручними, так і обмежуючими.

Існує величезна бібліотека тем, на яку можна вибрати, і кожна з них виглядає досить професійно. Навіть з точки зору технологій, ці версії веб-сайтів виглядають дуже чудово. Користувачі преміум-класу можуть навіть трохи налаштувати їх, додавши код у головний розділ.

Mozello також надає безкоштовну підтримку клієнтів для своїх користувачів. Вони також мають сторінку поширених запитань, яка надає користувачам відповіді, які вони шукають.

Мозелло можна використовувати безкоштовно. Ви можете створити веб-сайт і опублікувати його безкоштовно, але він буде розміщений на піддомені, наприклад website.mozello.com, і на вашому сайті також буде розміщена реклама. Але користуватися безкоштовним обліковим записом Mozello все ще варто.

Щоб доповнити це, ви навіть можете використовувати функції електронної комерції та продавати 10 предметів на безкоштовному рахунку. Безкоштовний рахунок також надасть вам 0,5 Гб пам’яті та маркетингові функції. Це робить Mozello найдостойнішим веб-розробником веб-сайтів, який ми розглянули.

вільний план мозелло

План премій коштує 7 доларів на місяць, якщо виплачується щорічно, або 9 доларів на місяць, якщо виплачується щоквартально. Ви отримуєте все, що хочете, за допомогою безкоштовного рахунку та ще багато іншого. Для початку ви можете підключити свій сайт Mozello до власного домену або безкоштовно зареєструвати новий домен. Ви також отримуєте 50 Гб місця для зберігання, а ваш інтернет-магазин може вмістити 30 предметів.

Є також план Преміум Плюс, який коштує 14 доларів на місяць, якщо виплачується щорічно або 17 доларів на місяць, якщо виплачується щоквартально. З ним ви отримуєте все, що було зазначено вище, але ваш обсяг пам’яті та кількість товарів, які ви можете продати, будуть необмеженими.

Загалом, я визнав Mozello найкращим у цьому списку, тому що він надзвичайно простий у використанні та поважає безкоштовних користувачів із якісною послугою.

Дуда

Спробуйте зараз безкоштовно »

Дуда безкоштовний веб-сайт

Duda робить досить легким для будь-якого типу користувачів зробити повністю чуйний веб-сайт, який відповідає найвищим стандартам. Duda – одна з найкращих компаній у світі, яка спеціалізується на мобільних веб-сайтах. Їх розробник веб-сайтів допоможе вам у створенні дивовижних багатомовних веб-сайтів та в їх персоналізації під свій унікальний стиль та потреби. Це чудова платформа для людей, які бажають створити власний веб-сайт, не вкладаючи занадто багато роботи над його розробкою.

Хоча цей список стосується безкоштовного розробника веб-сайтів, я б не назвав Дуду безкоштовним програмним забезпеченням для створення веб-сайтів. Звичайно, ви можете спробувати це безкоштовно протягом пробного періоду, але якщо ви хочете використовувати весь спектр функцій, які пропонує Duda, це коштуватиме трохи грошей. Але Дуда робить вартим приголомшливу угоду, пропонуючи план життя, без додавання щомісячних гонорарів чи рядків.

Duda пропонує потужний інструмент для аналізу сайтів, різні інструменти електронної комерції та інтеграцію соціальних медіа. Він також вражає мовами дивовижно. Ви можете додати будь-яку мову на свій сайт, а весь вміст вашого веб-сайту перекласти на обрану вами мову через Google Translate.

Але будьте обережні. Якщо ви використовували Google translate, то ви знаєте, що іноді можуть скластись справді дивні пропозиції.

Якщо ви запускаєте магазин, ви можете додати персоналізовані події на свій веб-сайт за допомогою кнопки InSite events. Ви можете показувати спеціальні пропозиції, знижки або давати сповіщення користувачеві, якщо він знаходиться поблизу вашого магазину.

Дуда вільний план

Ви можете створити блог за кілька кліків, керувати його зовнішнім виглядом за допомогою декількох інших, і ви зробили себе видатним блогом менш ніж за півгодини. Платформа використовує систему коментування Facebook, тому вона не має власної системи, але використання коментарів у Facebook набагато корисніше на мою думку. Інтерфейс також пропонує основні параметри SEO.

Коротше кажучи, ця система пропонує чудові спеціалізовані функції, сучасний та професійний дизайн разом із створенням багатомовного веб-сайту. Використовувати його просто і безладно, тому я можу від усієї душі рекомендувати його.

Висновок

Ну, там у вас є! Це ті чарівні платформи, які можуть перетворити будь-яку людину, що не сприймає технологій, у творців власного веб-сайту. Mozello пропонує досить багато функцій безкоштовно, тому це найкращий варіант, якщо ви не хочете витрачати гроші, але якщо ви готові витратити кілька баксів на своєму сайті, ніж варто перевірити будь-якого з цих будівельників . Вони роблять створення веб-сайтів простим, легким та цікавим процесом!

Сподіваюсь, вам сподобалось читати ці відгуки і що ми скоро побачимо вас у наступних!

Зображення Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map