5 кращих дешевих веб-хостингів для початківців

кращий-дешевий хостинг-початківці-2019


Якщо ви тільки починаєте свою пригоду щодо створення власного веб-сайту, тоді вам потрібно дізнатися кілька речей про веб-хостинг, щоб вибрати найкращий варіант. Вибір веб-хоста може бути трудомістким і важким рішенням, оскільки існує так багато варіантів і існує так багато веб-хостів, з яких можна вибрати. Це дуже конкурентоспроможний ринок, і якщо ви не знаєте, що шукати, ви можете поставити веб-хостингу, який не може реально дати вам все те, що вам потрібно, щоб ваш веб-сайт виділявся своєю надійністю, швидкістю та дизайн.

Отже, для всіх початківців там я спробую трохи полегшити весь цей процес у цій статті. По-перше, я розповім про спільні плани хостингу, оскільки це, як правило, найкращий вибір для людей, які тільки починають. Після цього я висвітлю деякі найважливіші фактори, які потрібно враховувати, вибираючи свого веб-хостингу. І врешті-решт, щоб просто зробити так просто, я розповім про своїх улюблених веб-хостів для початківців.

Перш ніж перейти до пояснення того, як вибрати хостинг-провайдера як початківця, я надам вам список веб-хостинг-компаній, які рекомендую для початківців:

Хостинг-компанія
Промо ціна

1кращий дешевий веб-хостинг1,99 дол. / Міс
2кращий WordPress веб-хостинг3,95 дол. / Міс
3кращий бізнес-хостинг3,95 дол. / Міс
4кращий бізнес-хостинг$ 4,99 / міс
5кращий бізнес-хостинг3,95 дол. / Міс

Дружній хостинг для початківців: Що таке спільний хостинг?

Спільний хостинг означає, що ви ділитесь сервером та його ресурсами з іншими клієнтами та їх веб-сайтами. Спільний хостинг – це той тип хостингу, який є найпопулярнішим і який особливо часто використовується початківцями. Причин цього багато, але найбільша перевага, яку мають спільні плани хостингу порівняно з іншими хостинг-планами, як-от присвячений хостинг або VPS-хостинг, – ціна. Спільний хостинг – це найдешевша форма хостингу, і це дуже важливо для початківців, оскільки вони не знають, чого точно можуть очікувати, якщо справа стосується кількості трафіку, який буде генерувати їх веб-сайт..

спільний веб-хостинг пояснив

Крім цієї переваги, є ще деякі переваги, які спільний хостинг пропонує своїм користувачам. Наприклад, спільний хостинг відмінно підходить для новачків, тому що він надзвичайно простий і дозволяє вам навчатись по дорозі. Ви також отримуєте багато інсталяторів одним клацанням, які допоможуть вам створити свій веб-сайт найшвидшим та найпростішим можливим способом.

Ще однією перевагою спільного хостингу є простота використання, особливо технічного обслуговування. Зазвичай це робить ваш веб-хостинг, який залишає вас вільно турбуватися про інші та, мабуть, більш важливі частини вашого бізнесу.

Звичайно, спільні плани хостингу також мають певні недоліки. Перший і найбільш очевидний з них випливає з того, що вам потрібно ділитися ресурсами з іншими веб-сайтами. Це означає, що іноді у вас можуть виникнути проблеми або навіть простої, якщо сервер має занадто багато трафіку і не може впоратися з ним. Ваш веб-сайт може також завантажуватися трохи повільніше в деяких ситуаціях.

Ще один недолік спільних хостинг-планів – це налаштування, оскільки ви не маєте стільки варіантів налаштування, скільки ви отримуєте з іншими, більш дорогими планами хостингу. Ви можете навіть зіткнутися з деякими проблемами безпеки, оскільки ви не знаєте, з ким ділитесь сервером, а це означає, що один із ваших сусідів може фактично загрожувати вашому веб-сайту.

Як вибрати веб-хостинг для початківців?

Як я вже згадував, вам доведеться розглянути деякі речі, перш ніж приймати рішення і піти з одним веб-хостом. Є багато факторів, які можуть вплинути на ваш вибір, і я розкрию деякі найосновніші, про які повинні знати усі початківці.

Веб-простір

Так, існують різні спільні плани хостингу, які пропонують різні обсяги серверного простору для вашого веб-сайту. Якщо ви новачок, це зазвичай означає, що вам не знадобиться терабайт простору або навіть набагато менше, ніж вам, тому вам потрібно уважно розглянути і обчислити, що достатньо для ваших потреб, щоб ви не переплачували свої плани отримати простір, який ви навіть не будете використовувати.

Надійність

Надійність є надзвичайно важливим фактором, що стосується веб-хостингу, оскільки цей термін в основному охоплює дві найважливіші речі для веб-хостингу – швидкість та безперервний час. По-перше, ви повинні переконатися, що постачальник веб-хостингу, якого ви розглядаєте, швидкий, тому ваш веб-сайт не завантажується занадто повільно. По-друге, вам потрібно перевірити час роботи веб-хоста, який ви хочете використовувати, оскільки в іншому випадку веб-сайт може мати час простою. Обидва ці речі можуть призвести до втрати вашої аудиторії та клієнтів, а також до втрати грошей, тому проведіть дослідження та переконайтеся, що цього не відбувається.

Обмеження передачі даних

Це ще одна важлива річ, яку слід врахувати та знати, яка величина обмеження вам потрібна, коли думаєте про дані, які ви плануєте публікувати на своєму веб-сайті. Однак ви завжди можете оновити ліміти переказу, тому не варто переплачувати за нього спочатку. Натомість скористайтеся більш консервативною оцінкою.

Підтримка клієнтів

Оскільки ви лише початківець, вам потрібно переконатися, що ваш веб-хост має чудову підтримку клієнтів. Враховуючи свій статус новичка, вам, ймовірно, доведеться користуватися службою підтримки клієнтів більше декількох разів, і вам потрібно отримати найкращі можливі поради та допомогу, щоб ви могли подолати будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися..

Плани & Ціна

Останнє, але не в останню чергу, – ціна. Вартість спільних хостинг-планів не повинна бути головною проблемою, але це все ж слід враховувати, особливо якщо у вас недостатній бюджет. Вам потрібно лише переконатися, що ви знайдете правильний баланс між найнижчою можливою ціною та необхідними ресурсами. Шукайте найкращий варіант, який охоплює всі ваші вимоги, але при цьому не завищений.

Тепер, коли ви знаєте, які речі потрібно враховувати, вибираючи кращого постачальника веб-хостингу для своїх потреб, ми можемо зайняти деякий час, щоб обговорити найкращі варіанти там, принаймні з мого власного досвіду та думки.

1. iPage

Відвідайте сайт »

ipage кращих початківців веб-хостингуЦей веб-хостинг-провайдер існує з 1998 року і за цей час їм вдалося стати однією з найнадійніших і респектабельних компаній, що займаються веб-хостингом, з мільйонами клієнтів та веб-сайтів.

Спільні плани хостингу

Незважаючи на те, що iPage є чудовим постачальником веб-хостингу, вони не дуже досконалі, коли мова йде про спільні плани хостингу, оскільки вони пропонують лише один план, і цей план доступний лише для клієнтів Linux. Однак якщо вам не важлива система роботи з сервером, а Linux для вас просто чудовий, і ви хочете отримати спільний хостинг, Essential Plan від iPage має все це. Їх спільний план хостингу відмінно підходить для початківців, і ви можете отримати його за низькі ціни 1,99 дол. / Місяць при поточній рекламній пропозиції. Нормальна ціна для цього плану – 7,99 дол. США на місяць, і вам потрібно підписати контракт не менше одного року.

Цей план хостингу надає вам необмежену кількість пам’яті та не має обмеження для передачі даних. Він також постачається з необмеженою кількістю електронних адрес та баз даних MySQL. Ви також отримуєте один безкоштовний домен на цілий рік та можливість використовувати незліченну кількість тем і шаблонів для оформлення вашого веб-сайту так, як вам потрібно.

Час роботи

Цей веб-хостинг – один з найкращих, коли мова йде про час роботи, і за той час, коли я їх тестував, це було два місяці, я переживав простої пару разів, і це було всього за 3-5 хвилин кожен раз , тому можна з упевненістю сказати, що iPage – це надійний веб-хостинг для початківців.

Безпека

iPage має дивовижні функції безпеки та може допомогти вам залишатися в безпеці у будь-який час. Однією з таких особливостей є SiteLock, який забезпечує захист від порушень безпеки. Це робиться шляхом регулярного сканування вашого веб-сайту та сервера, щоб знайти будь-які потенційні проблеми та загрози. На додаток до цього, ви також отримуєте брандмауер, який запобігає будь-які витоки безпеки, і на випадок, якщо щось піде не так, iPage щоденно створює резервні копії всіх ваших даних, щоб ви могли забрати місце, де ви зупинилися в якомусь нещасному випадку.

2. BlueHost

Відвідайте сайт »

bluehost кращий wordpress хостинг для початківцівBlueHost займається бізнесом більше 20 років, компанія, яка володіє багатьма хостинг-компаніями. Це гарантує якість та надійність, а BlueHost ідеально підходить до профілю.

Спільні плани хостингу

На відміну від попереднього запису у нашому списку, BlueHost пропонує кілька спільних планів хостингу. Ці ціни на хостинг-плани починаються від всього 3,95 долара на місяць. Весь план хостингу включає безкоштовне доменне ім’я, невпорядковану пропускну здатність, деякі плани включають необмежений простір веб-сайтів, кілька облікових записів електронної пошти, можливість розміщення більше одного веб-сайту в одному обліковому записі, в основному все, що потрібно початківцю, щоб розпочати роботу в Інтернеті.

BlueHost чудово підходить для початківців, адже він пропонує безліч функцій та опцій, які прості у використанні. Пропонуємо встановити WordPress в один клік, тому якщо ви збираєтеся створити свій веб-сайт за допомогою WordPress, не буде проблем з налаштуванням вашого веб-сайту. Їх панель управління хостингом cPanel дуже інтуїтивно зрозуміла, проста у використанні та зручна для початківців. Тож навіть якщо ви ніколи раніше не використовували хостинг-сервіс, легко звикнути до нього. BlueHost також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тому немає ризику з вашого боку.

Підтримка клієнтів

Судячи з власного досвіду роботи з BlueHost, їх підтримка клієнтів досить солідна. Перший раз, коли я зателефонував їм, я зачекав трохи довше, ніж хотів би; десь близько десяти хвилин, але вдруге я зв’язався протягом двох хвилин. В обох випадках їх співробітники були приємними та корисними та дуже, дуже професійними. Вони змогли відповісти на всі мої запитання та допомогти мені у вирішенні моїх питань, тож вони отримали від мене сильну оцінку. Ви можете зв’язатися з їх службою підтримки за допомогою електронної пошти, телефону чи чату наживо. Вони також мають базу знань для всіх, хто хоче досліджувати самостійно.

Особливості

Існує багато функцій безпеки, які допомагають вашому веб-сайту залишатися в безпеці за допомогою BlueHost. Вони забезпечують SSL безпека персональних даних та постійний моніторинг мережі. Незважаючи на те, що BlueHost не надає жодних гарантій на тривалість роботи, наш тест призвів до понад 99,9% часу тривалості протягом 30 днів, що дуже добре для спільного хостинг-плану. Це чудовий веб-хостинг-провайдер для початківців і дуже розумний вибір, оскільки ви можете будь-коли оновити спільні плани, якщо вам знадобиться більше ресурсів сервера або більша безпека.

3. ХостГатор

Відвідайте сайт »

hostgator - кращий веб-сайт для початківцівHostGator – ще одна надійна та надійна хостингова компанія, яка може допомогти новачкам розпочати роботу зі своїм власним веб-сайтом. Вони є одним з найдешевших варіантів на ринку веб-хостингу, але це лише одне з їх багатьох переваг.

Спільні плани хостингу

HostGator пропонує безліч спільних планів хостингу, а також широкий спектр варіантів оновлення. Їх найдешевші плани хостингу починаються з $ 3,95 на місяць і дозволяє розмістити один домен, включає нерегульовану пропускну здатність та встановлення одним кліком різних сценаріїв, таких як WordPress, Joomla та інше програмне забезпечення з відкритим кодом.

Кожен спільний план включає безкоштовний розробник веб-сайтів HostGator з понад 100 шаблонами для мобільних пристроїв. Вони також надають безкоштовну допомогу для передачі веб-сайтів, передачі домену, а також передачі баз даних та скриптів. Крім цього, ви отримаєте пропозицію Google Adwrods у розмірі 100 доларів та кредит на рекламу Bing на суму 100 доларів.

Вони використовують останню версію cPanel як панель управління веб-хостингом, яку легко використовувати навіть початківцям.

Особливості

HostGator надає гарантію на 99,9% часу, що вимагається, а також 45-денну гарантію повернення грошей. Ще одна цікава річ про HostGator – це резервні копії щотижня, які виконуються на всіх їх серверах. Вони виконують все технічне обслуговування самостійно, тому вам не доведеться турбуватися про це.

Вони також надають велику кількість інструментів для створення веб-сайтів, які прості у використанні та дозволяють налаштувати свій веб-сайт до найдрібніших деталей без необхідності писати будь-який код.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – одна з найбільших причин обрати HostGator. Вони здобули поважну репутацію за підтримку клієнтів, яка доступна вам по телефону або в чаті в Інтернеті, а також електронною поштою, які працюють цілодобово. Вони також мають багато навчальних посібників у відео- та письмовій формі та величезну базу знань, яка допомагає користувачам навчитися користуватися своїм обліковим записом веб-хостингу

4. WebHostingHub

Відвідайте сайт »

webhostinghub найкращий хостинг для початківців блогівWebHostingHub займається бізнесом з 2001 року. Вони не найпопулярніший веб-хостинг, однак вони швидко зростають завдяки своєму дешевому хостингу та безлічі спільних планів, які охоплюють усі речі, які можуть знадобитися новачкам або малому бізнесу..

Спільні плани хостингу

Як я вже згадував, цей веб-хостинг-провайдер має 3 плани хостингу. Перший коштує $ 4,99 на місяць і постачається з безкоштовним доменом, необмеженим хостингом і дозволяє розмістити два веб-сайти. Кожен план включає безкоштовний SSL, безкоштовне сховище SSD (що чудово підходить для підвищення швидкості веб-сайту, до 20 разів швидше, ніж звичайне зберігання жорсткого диска), інсталятор на 1 клік для WordPress або іншої CMS. Автоматичне резервне копіювання доступне для кожного плану за додаткові $ 1 на місяць.

Безкоштовні рекламні кредити коливаються від 75 до 250 доларів, залежно від вибору плану.

Якщо ви вирішили використовувати WordPress для створення свого веб-сайту, ви можете встановити на свій сайт WordPress безкоштовний інструмент для створення сторінок під назвою BoldGrid. BoldGrid – це добре розвинений конструктор сторінок, який допоможе вам налаштувати ваш веб-сайт до найменших деталей.

Підтримка клієнтів

Задоволення клієнтів та технічна підтримка завжди були пріоритетом у WebHostingHub. Вони гарантують відповісти на ваш дзвінок менш ніж за 2 хвилини, і вони цілком виконають цю обіцянку, як я вже було підтверджено. Вони доступні через електронну пошту, чат або телефон, і що б ви не вибрали; вас привітають доброзичливо та професійно.

WebHostingHub також має безліч детальних навчальних посібників для початківців та новачків у своєму Довідковому центрі, отримуючи їм так потрібну допомогу для створення та роботи веб-сайту чи блогу.

Час роботи та продуктивність

WebHostingHub гарантує 99,9% часу роботи, і за те, що я перевірив їх менше, ніж за два місяці, вони ніколи не знижувалися. Мало того, вони також пропонують 90-денну гарантію повернення грошей. Мінусом є те, що ця хостингова компанія пропонує лише спільні плани хостингу, що не є чудовою новиною для всіх, кому потрібно розширити свої хостинг-плани. Для початківців, однак, це прекрасне місце для початку.

5. JustHost

Відвідайте сайт »

justhost кращий дешевий хостинг для початківцівJustHost – відома компанія, яка пропонує послуги веб-хостингу з 2008 року. Вони є одним з найбільш впізнаваних провайдерів веб-хостингу у світі завдяки доступним цінам та безлічі додаткових функцій, що дозволяють збагатити ваш веб-сайт.

Спільні плани хостингу

На JustHost доступні три різні спільні плани хостингу на основі Linux. Перший, план “Стартер”, коштує $ 5,99 на місяць і надає вам 100 електронних листів, необмежену передачу даних, 100 ГБ місця для зберігання та безкоштовний домен на один рік. При всьому цьому ви також отримуєте базове резервне копіювання веб-сайтів. Другий план називається Плюс і коштує $ 9,99 / місяць. Цей план пропонує все, що робить Starter, необмежену кількість електронних листів, доменів та необмежену кількість місця для зберігання. Останній план від JustHost – це план Business Pro, який коштує $ 19,99 на місяць і постачається з однорічним контрактом. Цей план має ті ж функції, що і план Плюс та вічна безкоштовна реєстрація домену, а також безкоштовний сертифікат SSL.

Безпека

Цей веб-хост має численні функції безпеки, які допоможуть захистити ваш веб-сайт від різних загроз. Існує базовий план резервного копіювання для всіх планів, тоді як план Business Pro також передбачає резервне копіювання для окремих папок і файлів. Також є можливість придбати сертифікати SSL, які дозволять вам здійснювати захищені транзакції. Ще одна річ, яку ви можете придбати – це SiteLock, який забезпечує сканування зловмисного програмного забезпечення та видалення будь-яких потенційних загроз.

Підтримка клієнтів

JustHost має одну з найнадійніших служб підтримки клієнтів, яку ви можете знайти у світі веб-хостингу. Вони доброзичливі, професійні та знаючі. Я тричі закликав їх службу підтримки і ніколи не чекав більше трьох хвилин (насправді лише один раз вони залишили мене чекати трохи більше двох хвилин). Окрім їхньої цілодобової телефонної лінії, ви також можете зв’язатися з ними за допомогою їхнього веб-чату в прямому ефірі.

Висновок

Є багато речей, над якими потрібно ретельно продумати, коли ви починаєте з власного веб-сайту та шукаєте веб-хостинг для початківців. Я сподіваюся, що моя стаття допомогла вам зрозуміти деякі найважливіші фактори та особливості, на які слід звернути увагу у провайдера веб-хостингу, і що мій список найкращих веб-хостів для початківців, принаймні, певною мірою допоміг вам інвестувати менше часу та зусилля щодо пошуку ідеального веб-хостингу для ваших потреб.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map