5 кращих хостингів для фітнес-сайтів

кращий веб-сайт-хостинг-фітнес-блог-2019


Популярність фітнес-сайтів та блогів для тренувань зросла завдяки зростаючому зацікавленню людей отримувати та залишатися у формі. Якщо ви є гуру фітнесу, який хоче поділитися своїми знаннями з мільйонами людей, готових до капітального ремонту способу життя, запуск фітнес-блогу чи веб-сайту – це один із найефективніших способів залучити любителів здоров’я у всьому світі..

Але перш ніж ви зможете зробити все це, вам потрібно буде врахувати кілька речей, таких як:

 • пошук відповідного хостингу веб-сайтів;
 • вибір правильної платформи для взаємодії зі своєю аудиторією;
 • та визначення маркетингових інструментів, які ви можете використовувати для створення своєї аудиторії.

Створення веб-сайту для фітнесу

Веб-хостинг – це важливий будівельний блок, необхідний для запуску будь-якого веб-сайту, а тип веб-сайту, який ви хочете запустити, визначатиме тип платформи та навіть тип веб-хостингу, який вам знадобиться.

Як тренер з фітнесу, ви можете поділитися відео з тренувальними вправами та інфографікою з порадами щодо дієти та планами тренувань. Або ви хочете монетизувати свій веб-сайт, створити блог, дозволити користувачам підписуватися на розсилки, розміщувати відгуки або публікувати відгуки про продукти, дозволяти своїм підписникам розміщувати питання або дозволяти їм взаємодіяти між собою на форумі, наприклад.

Щоб досягти всього цього, вам знадобиться влаштована платформа, яка може відповідати будь-яким вашим конкретним вимогам. У цьому відношенні рекомендуємо перейти з WordPress, який є безперечною королевою платформ веб-сайтів, які пропонують найбільше з точки зору контролю, гнучкості та функціональності..

На відміну від розміщених платформ (наприклад, Wix), за допомогою WordPress ви можете вибирати власний хостинг, монетизувати свій веб-сайт як завгодно і повністю контролювати все, що він може робити..

Пошук хостингу для вашого веб-сайту для фітнесу

Ось наш найкращий список постачальників веб-хостингів для фітнес-сайтів:

Хостинг-компанія
Стартова ціна

1ipage1,99 дол. / Міс
2хостгатор2,75 дол. / Міс
3любовний хостинг$ 2,95 / міс
4блакитний гость3,95 дол. / Міс
5богиня2,99 дол. / Міс

Що стосується хостингу, ми рекомендуємо розпочати спільний план хостингу, який ви можете оновити пізніше, якщо потрібно. Можливо, буде важко визначити, з якої кількості ресурсів знадобиться ваш сайт, тому почніть з малого та оновіть пізніше.

Спільний хостинг – це найдоступніший і для початківців хостинг, і багато хостів пропонують спільні плани хостингу, оптимізовані для сайтів WordPress. Деякі з цих функцій мають функцію встановлення WordPress у 1 клік, експертну підтримку WordPress, оптимізацію швидкості, конструктор веб-сайтів WordPress тощо.

Керований WordPress хостинг також буде піклуватися про завдання сервісного обслуговування, дозволяючи зосередитись виключно на створенні контенту та маркетингу вашого сайту.

Що стосується наших рекомендацій щодо найкращого хостингу WordPress для веб-сайтів для фітнесу, ось найкращі хостингові компанії, які ви обов’язково повинні перевірити:

1. iPage

ipage кращі веб-сайти для фітнесуiPage має одну з найнижчих вступних цін у всіх своїх категоріях хостингу, але найдоступнішим для них є план Starter, який є необмеженим спільним хостинговим планом, що включає безкоштовну реєстрацію домену, інструмент для створення веб-сайтів, інтеграцію PayPal, 24/7 моніторинг мережі та онлайн-підтримка, безкоштовні маркетингові інструменти та встановлення WordPress в один клік.

Якщо ви хочете, щоб план був більш орієнтований на WordPress, iPage пропонує WordPress хостинг через свої WP Starter та WP Essential плани. Це також спільні плани хостингу з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною спроможністю, а також безкоштовна реєстрація домену, але вони мають додаткову перевагу спеціально налаштованої панелі управління, попередньо встановлених тем і плагінів, а план WP Essential включає також підтримку експертів WordPress, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та пакет безпеки SiteLock.

Віртуальні приватні сервери та спеціалізовані сервери також входять до планів хостингу, пропонованих iPage, які можуть стати актуальними для вас, якщо ваш фітнес-блог чи веб-сайт отримають більше трафіку та переростуть загальний план хостингу.

Послуги веб-хостингу та реєстрації домену iPage також завершені кількома послугами інтернет-маркетингу, такими як оптимізація пошукових систем та реклама з оплатою за клік.

Ще одна важлива перевага підписки на iPage – це доступ до онлайн-підтримки 24/7 за допомогою чату, електронної пошти чи телефону.

2. ХостГатор

hostgator кращий хостинг фітнес-сайтівНаступним у нашому огляді кращих хостів для веб-сайтів для фітнесу є HostGator, бюджетний хост із доступними та зручними для користувачів планами хостингу. Компанія пропонує всі типи хостингу, але для цілей цієї статті ми зупинимося на їх спільних планах та планах WordPress.

Категорія загального плану пропонує три пакети хостингу, які мають незмінну пропускну здатність, 99,9% гарантії безперервного часу, повернення грошей на 45 днів, cPanel, розробник веб-сайтів, миттєву кошик для покупок і встановлення скриптів з відкритим кодом, безкоштовні кредити на оголошення та щотижневі автоматичні вимкнення -місті резервного копіювання.

У оптимізованій категорії WordPress ви знайдете три плани, усі побудовані на хмарній технології, яка пропонує швидший час завантаження вашого веб-сайту. Плани HostGator WordPress поставляються з декількома шарами кешування та вбудованою мережею доставки вмісту, все з метою підвищення продуктивності та надійності.

Інші функції включають автоматичне резервне копіювання з відновленням одним клацанням миші для захисту ваших даних, масштабованість одним клацанням для обробки раптових стрибків трафіку, кредит Google AdWords, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та 100% безкоштовна міграція веб-сайтів, якщо ви думаєте про перенесення свого сайту з іншого господар.

Окрім цих двох типів хостингу, HostGator має великий вибір керованих та напівкерованих спеціалізованих серверів, а також плани VPS та реселлерів.

3. Хостинг InMotion

найкращі хостинг фітнес-сайтівInMotion – один з найбільш компетентних та високо оцінених веб-хостів, що пропонує пакети, розроблені для задоволення потреб фрілансерів, агентств та підприємств. Хоча вони можуть здаватися орієнтованими лише на професіоналів та бізнес, їх спільний хостинг для початкового рівня та хостинг WordPress підходять для всіх рівнів кваліфікації.

Якщо порівняти спільні плани InMotion із спільними планами інших хостинг-компаній, обговорених тут, ви побачите підвищення цін, що пояснюється SSD-накопичувачами, пропонованими InMotion, які пропонують кращу продуктивність та надійність порівняно з накопичувачами на жорсткому диску. Усі плани InMotion мають накопичувачі SSD.

Спільні плани, запропоновані InMotion, мають відмінні функції, такі як безкоштовне резервне копіювання даних, безкоштовна реєстрація домену, безкоштовний конструктор веб-сайтів BoldGrid, панель керування cPanel, захист від зловмисного програмного забезпечення, доступ до SSH, відкат додатків, попередня установка WordPress, підтримка 24/7, 90 щоденна гарантія повернення грошей та багато інших функцій, які можуть бути корисні для будь-якого типу веб-сайту.

Щодо планів хостингу, оптимізованих WordPress, у вас є можливість вибрати з шести різних планів WordPress. Усі плани надходять із заздалегідь встановленими темами та плагінами, безкоштовним доменом, конструктором сайтів із перетягуванням та переходом, повною підтримкою дизайну та хостингу, електронною комерцією та інструментами безпеки та гарантією повернення грошей на 90 днів..

Хоча на ціні, послуги InMotion розроблені для тих, хто хоче новітні технології в поєднанні з високою продуктивністю та безпекою.

4. BlueHost

bluehost найкращий хостинг фітнес-сайтівBlueHost – ще одна хостингова компанія, яку ви можете розглянути для вашого фітнес-сайту. Вони настійно рекомендуються завдяки постійній підтримці WordPress з 2005 року.

Вони також пропонують загальнодоступний план хостингу для WordPress початкового рівня з безкоштовним доменом, безкоштовним конструктором сайтів, установкою WordPress в один клік, безкоштовним сертифікатом SSL та підтримкою 24/7, але вони також містять оптимізовані плани хостингу для WordPress, побудовані на VPS. Ці плани підходять для сайтів з більшим обсягом трафіку.

Крім значного збільшення ресурсів сервера, ці плани VPS також включають автоматичне резервне копіювання, вдосконалений cPanel, безкоштовний сертифікат SSL, вдосконалені засоби захисту CDN та SiteLock. Ви можете встановити сценарії, плагіни та інші прості інструменти через ринок MOJO і навіть додати додаткові ресурси одним натисканням кнопки. Якщо ваш веб-сайт для фітнесу перевищує загальний обліковий запис хостингу, з якого ви починаєте, ви можете легко перейти до одного з преміальних пакетів WordPress BlueHost..

Виділені сервери та пакети хостингу для реселлерів також входять до послуг хостингу, пропонованих BlueHost.

Чудова річ у BlueHost полягає в тому, що їх внутрішня підтримка спеціалізується на хостингу WordPress, тому легко отримати експертну підтримку, коли вам це потрібно. Команду підтримки можна отримати через чат, систему квитків або пошту.

5. GoDaddy

godaddy найкращий хостинг фітнес-сайтівGoDaddy – це гігантський веб-хостинг, який пропонує вражаючий вибір інтернет-сервісів, включаючи реєстрацію доменних імен, веб-безпеку, інтернет-маркетинг та кілька планів веб-хостингу, які покривають більшість потреб у хостингу..

Якщо ви думаєте про проведення хостингу з GoDaddy, а ви абсолютно новачок, GoDaddy створив дорожню карту щодо створення веб-сайту, який буде вести вас під час кожного кроку створення веб-сайту.

Їх спільні плани хостингу пропонують безкоштовне доменне ім’я з річними планами, встановленням в один клік понад 125 програм з відкритим кодом, моніторинг безпеки 24/7 та захист DDoS, cPanel, підтримка на базі 24/7 в США та 99,9% часу роботи гарантія.

Плани хостингу GoDaddy WordPress варіюються від планів початкового рівня, призначених для початківців, до планів, створених для дизайнерів та розробників. Ці плани створені для продуктивності WordPress завдяки збалансованому серверам, SSD-дискам та простому масштабуванню.

Усі плани незалежно від рівня кваліфікації включають попередньо створені сайти та перетягування & редактор падіння, автоматичні оновлення програмного забезпечення та безпеки WordPress, безкоштовні теми та плагіни, безкоштовні щоденні резервні копії з відновленням в один клік, обіцянка 99,9% часу обігу та безкоштовне доменне ім’я.

Підтримка в GoDaddy надається по телефону 24/7 або в чаті наживо в робочий час.

Поради щодо маркетингу для вашого фітнес-блогу чи веб-сайту

Якщо ви фахівець з фітнесу, напевно, у вас вже є клієнтка, яка складається з тих, хто відвідує ваш місцевий тренажерний зал, але якщо ви хочете більшу аудиторію, вам потрібно визначити подальші способи збуту себе. Ось декілька напрямків маркетингу, якими ви можете спробувати збільшити свою аудиторію:

 • Створіть канал YouTube, де ви ділитесь відеозаписами про тренування, технікою тренувань та дієтичними порадами;
 • Створіть присутність у соціальних мережах на таких платформах, як Instagram або Facebook, щоб люди могли стежити за вами на цих платформах;
 • Дозволити людям підписуватися на ваші розсилки та оновлення вашого блогу;
 • Створіть вміст, до якого ваша аудиторія може залучатись або завантажувати (наприклад, інфографіка викликів тренувань, програми прогреси тренувань, поради щодо планування їжі тощо).

Тепер, коли ви знаєте, яку платформу вибрати для свого веб-сайту, які маркетингові інструменти ви можете використовувати для просування себе, і які хостинг-компанії пропонують найкращий хостинг для фітнес-сайтів, ви можете успішно запустити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map