5 кращих хостингів для веб-сайтів з високим трафіком

кращі веб-хостинг-сайти з високим трафіком-2019


Якщо у вас є веб-сайт, який генерує багато трафіку, вам потрібно переконатися, що у вас надійний веб-хост, якщо ви хочете мати спокій у будь-який час. Ваш веб-хост повинен мати можливість підтримувати високий трафік, і вам потрібно переконатися, що у вас не виникає простоїв. При великому трафіку це може коштувати вам дорого.

Ось чому ви навіть не повинні розглянути можливість використання спільного хостингу, якщо у вас багато трафіку. Ваш єдиний вибір повинен полягати в тому, чи слід їхати з планом VPS або з виділеним сервером. У цій статті я розповім про найкращі хостингові компанії, які мають чудові плани VPS для веб-сайтів з високим трафіком. Однак, перш ніж ми поїдемо туди, я хотів би детально обговорити плани VPS, щоб ви зрозуміли, навіщо вам хостинг VPS.

Що таке VPS (віртуальний приватний сервер)?

Віртуальний приватний сервер – це тип хостингу, який є в основному між виділеними серверами та спільними серверами. Це дещо новий тип хостингу, але він стає все більш популярним, оскільки він має багато переваг і вдається охопити деякі найкращі функції інших типів хостингу.

Найбільша перевага VPS полягає в тому, що у вас є конфіденційність, як на спеціальному сервері, а це означає, що ваш веб-сайт є єдиним на сервері, оскільки ви не ділитесь своєю ОС ні з ким. Це означає, що ви також маєте власну операційну систему, простір на диску та пропускну здатність, що, мабуть, найважливіше для вас, якщо у вас веб-сайт із високим трафіком.

Ще одна цікава річ щодо хостингу VPS – це параметри налаштування. Оскільки у вас є власна ОС, ви також маєте власні екземпляри всіх програм із сервера, наприклад Apache, MySQL та PHP, але ви також можете налаштувати будь-яку з цих служб відповідно до ваших конкретних потреб.

Під час VPS-хостингу у вас буде виділена кількість оперативної пам’яті, яку ви можете використовувати в будь-який час, і оскільки ви не ділите сервер з іншими веб-сайтами, ви єдиний, хто може використовувати всю оперативну пам’ять. Хостинг VPS набагато дешевший, ніж присвячений хостинг, але він все ще має багато однакових переваг. Він може підтримувати високий трафік, і це безпечний вибір, якщо ви хочете надійний план хостингу. Однак з хостингом VPS все ще можуть виникнути проблеми. Ось чому дуже важливо прийняти розумне рішення, коли ви обираєте свого господаря і правильно займаєтесь дослідженням хостингової компанії. Я допоможу вам це зробити в наступному параграфі, де я розповім про важливі речі, які потрібно враховувати, вибираючи веб-хостингу.

Як вибрати хостинг для веб-сайтів із високим трафіком?

Тепер ви знаєте, що хочете VPS-хостинг, але вам все одно належить вирішити, який хост найкращий для вас. У світі веб-хостингу існує велика конкуренція, а це означає, що у вас є багато варіантів. Незважаючи на те, що це гарна річ, це також може бути кошмаром. Я знаю, що у мене було багато проблем, коли мені довелося вибирати через це, а проведення належних досліджень зайняло багато часу. Ось чому я також обговорю з вами кілька моїх улюблених веб-хостів, після того як я розповім, на що важливо звернути увагу, коли ви обираєте веб-хостингу.

Пропускна здатність

Це перше, на що потрібно звернути увагу, якщо у вас є веб-сайт з великою кількістю трафіку, оскільки пропускна здатність – це міра, яка повідомляє вам, скільки байтів ви обслуговуєте за певний період. Для веб-сайту з низьким трафіком пропускна здатність може бути низькою, але оскільки у вас веб-сайт із високим трафіком, ваші вимоги до пропускної здатності повинні бути вищими.

відгуки покупців

Проведіть деякі дослідження веб-хостингу, який ви хочете використовувати, і перегляньте їх відгуки користувачів, оскільки це важливий показник послуги, яку вони надають. Однак вам потрібно пам’ятати, що багато компаній наймають людей, щоб дати їм позитивні відгуки та відгуки, тому вам слід принаймні прочитати більше ніж пару з них, якщо ви хочете отримати правильну картину.

Надійність

Оскільки у вас є веб-сайт, який має багато трафіку, вам потрібно переконатися, що ваш веб-хост надійний і має великий час роботи. Потрібно знати, що нічого нижчого, ніж 99% часу тривалості, не варто розглядати. Будь-який час простою, який у вас виникне, може дорожче коштувати, тим більше, що ви генеруєте багато трафіку.

Клієнтська підтримка

Ви хочете, щоб веб-хост, який має чудову підтримку клієнтів, тим більше, що у вас є веб-сайт з високим трафіком, і все, що піде не так, потрібно вирішити в найкоротші терміни. Ось чому вам потрібна цілодобова підтримка клієнтів, і ви хочете мати різні варіанти, тому шукайте хостів, які пропонують телефонну підтримку, підтримку електронної пошти та чат в режимі онлайн.

Ціни та повернення коштів

Звичайно, завжди розумно шукати дешевший варіант, якщо ви знайдете той, у якому є всі необхідні вам речі. Однак будьте обережні, дивлячись на ціну. Ви не хочете обирати ненадійного веб-хоста лише тому, що в ньому є дешевші варіанти, коли мова йде про плани VPS. Інша річ, на яку слід звернути увагу – це політика повернення коштів. Переконайтеся, що ваш веб-хостинг відшкодує кошти, якщо ви нічим не задоволені і хочете змінити свого веб-хоста.

Найкращі варіанти розміщення веб-сайтів із високим трафіком

Зараз я висвітлив усі речі, які потрібно знати, коли приймаєш рішення. Однак все ще існує проблема занадто багато варіантів. Конкуренція у веб-хостингу є величезною, і вам знадобиться багато часу, щоб зробити дослідження на стільки компаній. Ось чому я вибрав 5 компаній, що приймають хостинг, які підходять для розміщення веб-сайтів із високим рівнем трафіку. Нижче я поділюся з вами своїм досвідом.

1. ХостГатор

Відвідайте сайт »

hostgator-кращий хостинг-веб-сайти з високим трафікомHostGator лише за кілька років набув великої тяги та репутації і зараз є одним з найпопулярніших веб-хостів у світі. Насправді вони розміщують понад 5 000 000 доменів! Такого успіху вони досягли завдяки доступним цінам та чудовому хостингу.

VPS хостинг

HostGator має три плани VPS, які ви можете отримати:

 • Snappy 2000 – 2 ГБ оперативної пам’яті, 12 ГБ місця на диску, 1,5 ТБ щомісячної передачі даних. Починається від $ 79,95 / місяць, але ви можете отримати її за $ 19,95 / місяць, якщо докладати протягом трьох років.
 • Snappy 4000 – 4 Гб оперативної пам’яті, 165 ГБ пам’яті та 2 ТБ щомісячних передач даних, починаючи з 119,95 дол. США на місяць. Якщо ви підписуєте трирічний план, ви можете отримати його за $ 29,95 на місяць.
 • Snappy 8000 – 8 ГБ оперативної пам’яті, 240 ГБ дискового простору та 3 ТБ щомісячних передач даних при $ 149,95 на місяць. Якщо ви їдете на трирічний контракт, ви можете мати його за 39,95 дол. США на місяць.

Обслуговування клієнтів

HostGator справді має фантастичне обслуговування клієнтів, і вони вже отримали кілька нагород за високий рівень підтримки, який вони пропонують своїм клієнтам. Ви можете отримати допомогу за допомогою чату та телефону в будь-який час доби, включаючи свята. Те, що у них немає, – це преміальна підтримка високооплачуваних клієнтів, але якщо врахувати досконалість їх постійного обслуговування клієнтів, це насправді зовсім не проблема..

Надійність

HostGator гарантує 99,9% часу роботи, що дуже важливо для вас, якщо у вас багато трафіку на вашому веб-сайті. У них є центри даних верхнього рівня, підтримувані найвищим стандартним обладнанням сервера. Також HostGator має фантастичну систему моніторингу. Це також важливо, тому що вони дозволяють сканувати свої сервери та отримувати оновлення статусу в будь-який час, що генерує автоматично спрацьовану систему попередження, яка надсилає попередження своїм технікам, коли є якісь проблеми із сервером.

2. BlueHost

Відвідайте сайт »

bluehost-дешевий хостинг-веб-сайти з високим трафікомЦе веб-хостинг, який, мабуть, є найбільш авторитетним з усіх, хоча це жорстка конкуренція. Це компанія, яка є одним із найкращих варіантів WordPress.org, і у них є 5 різних хостинг-планів, які ви можете вибрати, залежно від ваших конкретних потреб. Ми поговоримо про плани хостингу VPS, які вони пропонують для вашого веб-сайту з високим трафіком.

VPS хостинг

Перше, що вам потрібно знати, це той факт, що BlueHost не має планів VPS для Windows, лише для Linux, що насправді розчаровує. Однак якщо ви користуєтесь Linux, то у вас буде чотири різні варіанти – Standard, Enhanced, Premium та Ultimate. Ціни коливаються від 14,99 до 59,99 дол. США за перший місяць, але потім вони піднімаються до діапазону від 29,99 до 119,99 доларів після цього. Це досить звичайні ціни, і за них ви отримуєте 2 ядра CPU для перших двох планів та 3 та 4 для більш дорогих двох. Обсяг пам’яті ви отримуєте від 30 до 120 ГБ, залежно від плану. Оперативна пам’ять становить від 2 Гб до 8 ГБ, а пропускна здатність необмежена для всіх планів хостингу. Стандартний план отримає вам одну IP-адресу, а інші плани – два IP-адреси.

Підтримка клієнтів

У мене був великий досвід роботи з клієнтами, який надає BlueHost, хоча там є кілька змішаних відгуків. Я маю на увазі, що є як позитивні, так і негативні відгуки, тому я гадаю, що все зводиться до окремих випадків. Однак ви повинні знати, що BlueHost забезпечує цілодобову підтримку клієнтів на їхніх телефонах, чаті та електронній пошті.

Безпека

Однією з найсильніших переваг для BlueHost є їх безпека. Ви отримаєте три шари запобігання спаму, але це не єдине. Цей веб-хост також забезпечує чудовий захист для вашої папки вхідних повідомлень і надає вам можливість заблокувати доступ до вашого веб-сайту та виділити чорний список конкретних IP-адрес.

3. Хостинг InMotion

Відвідайте сайт »

inmotion-business-hosting-сайти з високим трафікомInMotion справді є одним з гігантів світу веб-хостингу. Вони існують з 2001 року, і цей досвід багато що означає, що вони знають, як найшвидше вирішити загальні проблеми.

VPS хостинг

InMotion пропонує три типи планів VPS – VPS-1000s, VPS-2000s та VPS-3000s. VPS-1000 коштує 29,99 дол. США на місяць, має 4 ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ місця для зберігання, 2 ТБ пропускної здатності та два IP-адреси. Вартість VPS-2000 становить 49,99 дол. США на місяць, дає 6 ГБ оперативної пам’яті, 130 ГБ місця для зберігання, пропускну здатність 3 ТБ та два IP-адреси. VPS-3000s має ціну 74,99 доларів на місяць, дозволяє 8 ГБ оперативної пам’яті, 200 ГБ місця для зберігання, 4 ТБ та три IP-адреси.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів є одним із найсильніших костюмів цієї веб-хостингової компанії. Вони забезпечують постійне, всебічне обслуговування. Ви можете зв’язатися з ними по телефону, у прямому чаті та електронною поштою. У них є надзвичайно привітний персонал, який прагне допомогти вам знайти найкращий спосіб вирішити будь-яке питання, яке ви можете мати.

Насправді вони, ймовірно, зможуть вирішити навіть найскладніші проблеми, оскільки вони також мають розширену підтримку. Ще одна цікава річ про InMotion – це їх широке співтовариство, яке також завжди готове допомогти вам у будь-який час. Існує форум, де ви можете знайти свої відповіді, а також безліч навчальних посібників та онлайн-курсів, які доступні на їх офіційному веб-сайті.

Надійність

InMotion знімає 99,9% часу роботи, і я особисто перевіряв це протягом минулого року на своєму веб-сайті з високим трафіком. Як я вже згадував, це дуже важливо, оскільки будь-який час простою може завдати серйозної шкоди репутації та доходу вашого веб-сайту. InMotion також забезпечує об’ємну пам’ять і виділену пам’ять, що є приємною особливістю, яка відділяє їх від більшості інших веб-хостів.

4. InterServer

Відвідайте сайт »

interserver-доступний-великий-трафік-хостинг веб-сайтівInterServer займається веб-хостинговим бізнесом з 1999 року і є одним з найбільш швидко зростаючих веб-хостів, які мають два центри обробки даних, з яких вони надають видатний сервіс. Вони також мають високий рівень задоволеності клієнтів та поважну ділову етику.

VPS хостинг

InterServer має дивовижну систему визначення ідеального плану VPN для кожного клієнта. Вони пропонують індивідуальні плани VPS, які їх клієнти можуть обрати самостійно. Це дозволяє отримати саме те, що вам потрібно, з найрізноманітніших варіантів. У мене великий досвід роботи з InterServer, і я люблю таку масштабність, яку вони пропонують своїм клієнтам. Є два типи планів VPS – на базі Linux, який коштує 6 доларів на місяць та на базі Windows, за ціною 10 доларів на місяць. Звичайно, це ціни на найпростіші плани, які дозволяють отримати 25 ГБ місця, 1024 МБ пам’яті та 1 ТБ передачі даних. Зараз тут стають цікаві речі. Ви можете додати ще один фрагмент або більше (до 16) до свого плану хостингу VPS, і кожен доданий вами фрагмент надасть вам ще один набір згаданих раніше функцій. Крім того, кожен шматочок збільшить ціну, яку ви платите на 6 доларів, за Linux або 10 доларів за Windows.

Ви також можете вибрати, чи хочете ви сплачувати свої плани VPS щомісяця або щорічно. Якщо ви вирішите отримати цілорічний план, ви отримаєте знижку 10%. Звичайно, ви отримуєте гарантію повернення грошей, яка триватиме 30 днів за будь-якого плану VPS, який ви виберете.

Важливі функції

Цей веб-хост має надзвичайно потужні сервери, які дозволяють гарантувати 100% потужність роботи та 99,9% часу роботи в мережі.

InterServer має чудовий та простий інструмент, який ви можете використовувати для управління своїм хостинг-планом легко та без будь-яких технічних знань.

Що стосується підтримки клієнтів, у цього господаря є дуже привітний персонал, який також надзвичайно професійний і доступний цілодобово. Ви можете зв’язатися з ними по телефону, електронною поштою та в прямому чаті.

5. GreenGeeks

Відвідайте сайт »

greengeeks-premium-hosting-web-сторінки з високим трафікомЦе відносно нова компанія, але вони впевнено зросли багато з 2006 року, коли вони були засновані. Це тому, що вони мають чітку відмінність від інших веб-хостинг-компаній – вони надають зелений веб-хостинг. Це означає, що вони є екологічно чистою компанією, яка працює над компенсацією викидів вуглецю зі своїх серверів.

VPS хостинг

Ця компанія пропонує 5 різних планів хостингу VPS:

 • $ 39,95 / місяць – Цей план VPS дає вам 1 ГБ оперативної пам’яті, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності..
 • $ 59,95 / місяць – Цей план VPS дає 2 ГБ оперативної пам’яті, 50 ГБ пам’яті та 1,5 ТБ пропускної здатності..
 • $ 79,95 / місяць – Цей план VPS дає 3 ГБ оперативної пам’яті, 75 ГБ пам’яті та 2 ТБ пропускної здатності..
 • $ 99,95 / місяць – Цей план VPS дає 4 ГБ оперативної пам’яті, 100 ГБ пам’яті та 2,5 ТБ пропускної здатності..
 • $ 159.95 / місяць – Цей план VPS дає 5 ГБ оперативної пам’яті, 125 ГБ пам’яті та 3 ТБ пропускної здатності..

З кожним наявним планом VPS ви також отримаєте 2 IP-адреси, і ви можете будь-коли змінити план, який ви використовуєте. Також існує гарантія повернення грошей на 30 днів, якщо ви хочете змінити свого хостинг-провайдера з будь-якої причини.

Час роботи

GreenGeeks стверджує, що вони забезпечують 99,9% тривалості обслуговування, і, виходячи з мого власного досвіду, це абсолютно правда. У них є потужні сервери, що дозволяють їм підтримувати такий високий час роботи, але це також дозволяє їм пропонувати велику швидкість для всіх клієнтів.

Підтримка клієнтів

У GreenGeeks є чудова команда технічних працівників, яка може допомогти вам вирішити будь-яке питання. Ви можете в будь-який час звернутися до їхньої гостинної служби підтримки, оскільки вони надають цілодобову підтримку по телефону, електронною поштою та в чаті. На їхньому веб-сайті також є багато навчальних посібників, які допоможуть вам вирішити деякі проблеми, не звертаючись до служби підтримки.

Висновок

Є багато веб-хостингових компаній, які можуть впоратися з вашими вимогами до веб-сайту з високим трафіком, і ви все одно повинні зробити власне дослідження, щоб переконатися, що ви не пропустили кращої можливості. Однак, на мій досвід, це найкращі веб-хости, якщо ви шукаєте надійні та потужні плани VPS для обробки вашого веб-сайту та трафіку, який ви генеруєте..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map