5 кращих постачальників хостингів WordPress

кращий wordpress хостинг


WordPress – найпопулярніша зараз система управління контентом на нашій планеті. Він розпочався як платформа для блогів, ще в 2001 році і переросла в потужну та ефективну CMS, про яку ми знаємо сьогодні.

Існує понад 75 мільйонів сайтів, які покладаються на WordPress. Про кожен четвертий веб-сайт створюється WordPress, тому не потрібно говорити, що це дуже популярна CMS.

Є лише кілька інших систем управління вмістом, які пропонують подібну зручність у користуванні та стільки варіантів налаштування. Доступно 40 000+ плагінів та тисячі професійних тем. WordPress пропонує вам можливість створити ідеальний вигляд вашого веб-сайту за допомогою простих інструментів перетягування. Він добре працює як для користувачів, що вперше, так і для розробників.

Ті, хто знає трохи HTML, CSS або PHP, можуть попрацювати з кодом; створювати власні функції та теми, які відповідають їх потребам через кожен біт.

Це ще краще робить те, що вам не потрібно докладати жодних додаткових зусиль, щоб ваш веб-сайт став чуйним, оскільки це буде зручно для мобільних пристроїв прямо з коробки.

Це неймовірно стабільна і надійна платформа, саме тому великі торгові марки використовують її. Блоги CNN, журнал Wall Street Journal, Mashable, Forbes, New Yorker і Sony Music побудовані на WordPress.

Це видатна платформа, яка економить багато роботи для тих, хто прагне створити та підтримувати веб-сайти. Додавання, створення та керування різними типами вмісту неймовірно просте і просте. Ви можете запустити і запустити веб-сайт протягом декількох днів, і ви зможете легко запланувати всі свої публікації відповідно до своїх потреб.

Як вибрати хостинг веб-сайтів WordPress?

WordPress має низький сценарій технічного обслуговування, з яким може працювати більшість серверів, але не слід вибирати будь-якого хоста. Шукайте хорошого постачальника, який розуміє точні потреби WordPress та пропонує його послуги за розумною ціною. Служба хостингу, яку ви обрали, впливає на ефективність вашого веб-сайту та оптимізацію роботи веб-сайту. Тож ви хочете скористатися найвисококласнішим сервісом, який ви можете собі дозволити.

Швидкість сторінки має велике значення, оскільки вона приносить задоволення користувача. Більшість користувачів не мають терпіння чекати більше 2 секунд, щоб веб-сайт повністю завантажився, тому вам потрібно буде якомога більше опуститися нижче..

Доведено, що навіть затримка на 1 секунду спричиняє падіння конверсій на 7%, як показують дослідження Aberdeen Group. Отже, якщо ви працюєте в Інтернеті, важливо вибрати найшвидший доступний для вас хостинг.

Але пам’ятайте, що навіть якщо ви виберете потужну службу хостингу, вам доведеться також мати гарні плагіни та теми, які також супроводжуватимуть її, оскільки неякісно написаний код може дуже сповільнити ефективність вашого сайту..

Наявність корисних інструментів управління сайтом та маркетингу, що супроводжують вашу службу хостингу, завжди є великим плюсом, коли ви вибираєте хоста, тому не забудьте також стежити за ними..

Традиційний спільний хостинг

З традиційним спільним хостингом вам буде надано серверний простір, технології та певний рівень підтримки, необхідний для роботи веб-сайту WordPress. Ви також можете отримати потужний традиційний хостинговий сервіс за розумну ціну, але це вимагатиме більше уваги.

Вам доведеться встановити доступ до хостингу та встановити WordPress, а також керувати всіма іншими технічними деталями, такими як оновлення WordPress Core, плагінів тощо. Створення регулярних резервних копій для вашого веб-сайту – це також ваша робота, а також усунення будь-яких порушень безпеки, які можуть бути трапляються.

Якщо ви розробник, ці завдання не є новим, але тим, хто просто хоче, щоб їх веб-сайт працював з мінімальним втручанням, краще використовувати керований хостинг WordPress.

Оптимізований та керований хостинг

Якщо ви хочете, щоб фахівці доглядали за вашим веб-сайтом 24/7, ви завжди можете підписатися на керований або оптимізований WordPress план хостингу. Таким чином, хазяїн візьме на себе відповідальність за виконання вищезазначених завдань та вирішення будь-якого питання, з яким ви можете зіткнутися.

Залежно від того, який ви користувач і наскільки ви знаєте широкі знання, ви можете обирати між цими двома варіантами.

Кращі постачальники веб-хостингів для WordPress

Нижче ви знайдете найкращі хостинг-компанії WordPress. Усі ці хостинг-провайдери пропонують як спільні, так і оптимізовані WordPress плани веб-хостингу. Отже, якщо ви шукаєте конкретний тип хостингового плану WordPress, ви охоплені будь-якою з цих хостинг-фірм.

1. ХостГатор

hostgator-best-wordpress-cloud-hosting

Ви, напевно, вже чули про HostGator, оскільки це одна з найбільших веб-хостинг-компаній, що має більше 9 мільйонів зареєстрованих доменних імен. Він також має партнерські стосунки з подібними Linux та Cisco. Компанія існує вже 15 років і з того часу мала багато задоволених клієнтів.

У них є тверді часи роботи, які рухаються між 99,97% і 99,90%. Веб-сайти завантажуються протягом 800 мілісекунд, що теж досить добре, але краще на 200 мілісекунд менше. Тим не менш, ви можете досягти більшої швидкості, якщо у вас є “легший” веб-сайт.

Користувацький інтерфейс та повний хостинг-сервіс дуже зручний для початківців. Існує багато посібників, навчальних посібників та сторінок поширених запитань, на яких можна покласти руки, які розповідають, як покроково керувати різними налаштуваннями..

У вас також буде чудова команда підтримки, яка піклується про всі ваші потреби. На ваш час у чаті знадобиться менше 20 хвилин, щоб ви могли бути впевнені, що будь-яка проблема буде вирішена протягом встановленого часового періоду..

HostGator пропонує також великий бонус. Вони безкоштовно перенесуть ваш уже наявний веб-сайт на свої сервери. Ви також отримаєте автоматичне видалення зловмисних програм, тому ваш веб-сайт буде зберігатися в безпечному середовищі. Якщо ви хочете зробити резервні копії свого веб-сайту, ви можете зробити це через cPanel. Повністю автоматизовані резервні копії коштують 15,95 дол. США щорічно.

Ціни на їхні послуги починаються від $ 3,95 на місяць, для плану Hatchling, який пропонує необмежений обсяг пам’яті, доменні імена та пропускну здатність. Дитячий план також підтримує необмежену кількість із кількома додатковою ціною за 5,95 долара на місяць. Нарешті, бізнес-план виходить за тією ж ціною, підтримуючи необмежену кількість доменних імен, пам’яті та ширину смуги з додаванням додаткової безкоштовної виділеної IP-адреси, безкоштовного номера та сертифікату SSL за 5,95 долара на місяць.

Зареєструватися на їхні послуги можна за кілька кроків, і ви можете попросити повернення коштів протягом 45 днів.

2. BlueHost

bluehost-кращий wordpress-хостинг-провайдер

BlueHost має партнерство з WordPress, тому вони, очевидно, підходять для розміщення веб-сайту WordPress. Це одна із служб хостингу, рекомендована на WordPress.org. Крім того, вони пропонують спеціальну угоду для користувачів WordPress, пропонуючи $ 2,95 на місяць, що приголомшливо для всіх, хто хоче розмістити свій веб-сайт за низькою ціною.

BlueHost пропонує все необхідне для безперебійного запуску веб-сайту WordPress. Ви будете в кращій ситуації, отримавши доступ до безлічі чудових інструментів безпеки, таких як Spam Hammer, Spam Experts, Spam Assassin та CloudFlare, щоб запобігти будь-яким DDoS-атакам, які могли б зламати ваш сайт..

Їх тривалість роботи становить від 99,99% до 99,89%, що означає, що вони надійні протягом усього року. Завантаження сторінок WordPress не завжди така швидка, як блискавка, тому що надмірна кількість коду повинен обробляти сервер. Сайти WordPress, розміщені на BlueHost, мають час завантаження 1000мс. Що може здатися незадоволюючим на перший погляд, але ви цього практично не помітите.

Обслуговування клієнтів займає близько півгодини, щоб відповісти, і є багато вмісту, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам навчитися керувати своїм веб-сайтом. У вас є доступ до безлічі навчальних відео, які пропонують покрокові посібники та багато інформації.

Перший пакет Bluehost, базовий план починається з $ 3,49 / місяць, що вимагає трирічної підписки. В іншому випадку це коштує $ 4,95 на місяць при підписці на 12 місяців. Таким чином, ви отримуєте 50 Гб пам’яті, 10 веб-сайтів, необмежену пропускну здатність та 5 облікових записів електронної пошти із 100 МБ пам’яті для кожного. План Plus коштує $ 5,95 на місяць, де передбачено 10 веб-сайтів, 100 облікових записів електронної пошти з 500 МБ місця, 150 ГБ пам’яті та необмежену пропускну здатність.

Нарешті, у вас є бізнес-план Pro, який є їх найбільшим спільним планом, вартістю 13,95 доларів на місяць. Він може похвалитися необмеженою пропускною здатністю, сховищем, веб-сайтами та обліковими записами електронної пошти.

Також важливо зазначити, що вони не пропонують безкоштовну міграцію сайту, тому, якщо у вас вже є веб-сайт, ви хочете, щоб вони мігрували, вони стягуватимуть вам плату в розмірі 149,99 доларів за це.

Якщо ви хочете розмістити простий веб-сайт WordPress з кількома функціями, BlueHost є надійним варіантом, але якщо ви хочете розмістити великий веб-сайт електронної комерції, він може стати трохи повільнішим.

3. Хостинг InMotion

inmotion-best-business-wordpress-хостинг

Мабуть, найповніша хостингова послуга в цьому списку. InMotion стверджує, що це набагато краще, ніж його конкуренція, і поки що компанії вдалося довести це твердження. Їх послуги швидкі, надійні та міцні у всіх аспектах. Вони приблизно на 40% кращі, ніж більшість конкурентів.

Веб-сайти, розміщені на серверах InMotion, завантажуються з неймовірною швидкістю 560 мс, тоді як деякі хости з тією ж ціною завантажують свої веб-сайти зі швидкістю 800-1000 мілісекунд. Вони також дуже надійні, оскільки час їх роботи становить 100% і знижується лише до 99,95%. Ще раз, це твердо!

Єдиним недоліком InMotion є те, що будь-який веб-сайт розміром понад 10 ГБ не буде створюватися резервними копіями. Вам потрібно буде платити $ 49, щоб регулярно створювати резервні копії сайту такого розміру. Але вони пропонують безкоштовні автоматизовані резервні копії та відновлення веб-сайтів для будь-якого іншого веб-сайту, що не перевищує 10 Гб.

Щоб доповнити їх потужний сервіс, у них є команда підтримки клієнтів світового класу, яка завжди готова задовольнити всі ваші потреби. На них потрібно менше 20 хвилин, щоб вирішити будь-які ваші проблеми досить швидко.

Все, що стосується InMotion, вдається бути таким переконливим, і саме так вони хочуть бути. Вони пропонують ці послуги за тією ж ціною, що й інші комерційні веб-хости, починаючи з $ 3,49 на місяць для свого плану запуску. Він підтримує 6 веб-сайтів, 26 припаркованих доменів, 6 баз даних MySQL разом із 100 субдоменами та 26 припаркованими доменами.

План електроживлення коштує $ 4,59 на місяць, і він пропонує ті ж послуги, що і план запуску, з кількома додатками.

Нарешті, план Pro коштує $ 7,49 на місяць, що підтримує необмежену кількість всього! Їх WordPress хостинг такий же, як і будь-який з інших згаданих тут планів, і вони ідеально підтримують та керують будь-яким веб-сайтом, створеним у цій CMS.

4. WebHostingHub

webhostinghub-best-wordpress-blog-hosting

WebHostingHub пропонує своїм службам дуже провокаційну заяву, кажучи, що вони в 20 разів швидші, ніж їх конкуренція.

Хоча вони не на 20 разів швидші, вони є одними з найшвидших веб-хостингів, які ми розглянули досі, похвалившись швидкістю завантаження 580 мілісекунд. Швидкість завантаження сторінки досить швидка для запуску веб-сайту електронної комерції.

Усі потужні накопичувачі SSD покращують все, оскільки дані зчитуються в 20 разів швидше, ніж із звичайного жорсткого диска.

Вони також є досить надійними протягом року: 99,99% часу, що припадає лише на 99,88% у гіршому випадку.

Якщо ви новачок, який не має надто багато досвіду роботи з веб-технологіями, WebHostingHub стане для вас більш ніж чудовим. Вони забезпечують надзвичайно прості речі за допомогою декількох крокових процедур реєстрації та легкої настройки веб-сайту. Кожен хостинг-пакет постачається з безкоштовним програмним забезпеченням для веб-сайтів.

Ви можете встановити, щоб WordPress був встановлений на вашому сервері прямо на сторінці реєстрації. Ви також можете вибрати інші системи управління вмістом.

WebHostingHub також пропонує безліч безкоштовних послуг. Вони пропонують можливість безкоштовно передавати три веб-сайти разом зі своїми базами даних на свої сервери. Вони також обіцяють нульовий час простою, що робить його ще більш переконливою пропозицією. Окрім цього, ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я разом зі своєю угодою.

Однак резервне копіювання та додаткова безпека коштує додаткових грошей. Це дуже корисні, навіть найважливіші функції безпеки, які ви не отримаєте безкоштовно.

Їх перший план, план Spark починається від $ 4,99 на місяць, що вимагає 3-річної підписки. Якщо вибрати варіант на 12 місяців, ціна піднімається до $ 6,99 на місяць. Він підтримує 2 веб-сайти, 25 субдоменів та 10 баз даних MySQL.

План Nitro коштує $ 6,99 на місяць і підтримує необмежену кількість веб-сайтів, піддоменів та баз даних MySQL.

План “Динамо” також робить все необмеженим, додаючи більше ресурсів сервера, якими ви можете скористатися. Ця послуга відмінно підходить для веб-сайтів, які торгують людьми.

Якщо вам подобається, як звучать послуги WebHostingHub, ви можете підписатися на їх послугу в кілька простих кроків.

5. InterServer

interserver-кращий оптимізований wordpress-хостинг

InterServer є на ринку з 1999 року, але про нього не так багато людей знають, як про інших комерційних господарів. Це дуже зручний бюджет, який має 17 років роботи та мільйони задоволених користувачів.

У них є все необхідне для безперебійного запуску та роботи вашого веб-сайту WordPress. Близько 80% всіх їх відгуків написані дуже позитивним голосом. Більшість їх клієнтів дуже задоволені послугою, яку вони отримують.

Їх час рідко падає з 100% до 99,99%, тому вони справді надійні протягом року. Що робить їх ще більш вражаючими, це те, що веб-сайти, розміщені на їх серверах, мають час реакції 300 мс.

Вони мають надійний час роботи, дружню та дуже чуйну команду підтримки клієнтів, яка постійно готова вирішити будь-яку проблему щодо вашого веб-сайту.

Для тих, хто не хоче занадто багато повозитися зі своїм веб-сайтом WordPress, а ті, хто просто хотів би його запустити і працювати протягом року без жодних проблем, можуть використовувати керований план хостингу за 5 доларів на місяць. До їхніх послуг також входить завантаження встановлення в один клік та однієї безкоштовної міграції веб-сайтів.

Ви також можете отримати великі знижки при довгостроковому контракті і знизити ціну до $ 3,88 / місяць. За допомогою цього пакету ви отримуєте необмежену пропускну здатність, місця для зберігання та веб-сайти. Але важливо зазначити, що жоден веб-сайт не може використовувати більше 20% ресурсів свого сервера.

І все-таки InterServer дуже простий без будь-яких обмежень, які накладають їхні служби, і вони повідомлять вам про все, що виходить, не маючи прихованих уловів чи зборів.

InterServer ще не основний хост, і вони компенсують це, надаючи приголомшливий сервіс для всіх своїх користувачів. Якщо ви шукаєте надійного веб-хоста, який має на увазі ваші інтереси, InterServer – це ідея!

Висновок

Вибір ненадійного веб-хостингу для вашого веб-сайту або блогу WordPress може спричинити сильний головний біль. Немає потреби пробувати різні компанії, тому що я подав вам список найкращих хостинг-провайдерів WordPress. Я перевірив їх усі, і зараз я їх використовую для клієнтів чи менших веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map