5 кращих постачальників хостингових послуг електронною поштою

01.06.2020
Кращий хостинг '5 кращих постачальників хостингових послуг електронною поштою
0 12 мин.

кращий-дешевий електронний хостинг-2019


Електронна пошта є і вже багато років є способом спілкування та розповсюдження інформації через Інтернет. Підприємства вже давно визначили електронні листи як чудовий маркетинговий інструмент. Ось чому для кожного потенційного і починаючого бізнесу та веб-сайтів дуже важливо навчитися користуватися всіма силами, які надають електронні листи, коли справа стосується розростання вашого веб-сайту чи бізнесу та продавання продукції на вашу аудиторію.

Маючи понад мільярд користувачів у всьому світі, електронна пошта обігнала телефон і зафіксувала свою позицію як інструмент зв’язку номер один для поширення інформації. І повідомлення електронної пошти залишатиметься на цій посаді довгі роки. Ефективність та популярність електронних листів призвели до зростання попиту на хостинг електронної пошти для всіх видів веб-сайтів, підприємств та підприємців.

Однією з головних причин того, чому електронна пошта стала настільки важливою послугою для веб-сайтів та підприємств, є її використання в обслуговуванні клієнтів. Електронна пошта також може виявитись дуже важливою в інших аспектах комунікації, таких як маркетинг та інші цілі. Вимоги до постачальників хостинг-адрес електронної пошти зросли: технологічний прогрес, краща інфраструктура, безкомпромісна якість та безперервний час роботи стали важливими для будь-якого сервісу хостингу електронної пошти..

У цій статті ми спробуємо і допоможемо вам визначитися з найкращим постачальником хостингу електронної пошти для ваших потреб. Ми розглянемо дешеві спільні плани хостингу електронної пошти, зокрема, тому що вони, безумовно, найкращий варіант для вашого бюджету. Ми розглянемо деякі ключові сфери та функції, про які вам потрібно бути поінформованими під час судження та вибору правильного постачальника хостингу електронної пошти для вашого веб-сайту, а також ми розглянемо деякі ретельно підібрані плани спільного хостингу електронної пошти, які ми розглянули лише для вас.

Як вибрати хорошого хостинг-провайдера

Існує багато різних планів хостингу, коли мова заходить про хостинг електронної пошти. Всі вони надають основні можливості, а також деякі розширені функції та параметри. Вибирати їх занадто багато, тому почнемо з визначення основних функцій та областей, які потрібно уважно враховувати при виборі правильного постачальника хостингу електронної пошти для потреб вашого веб-сайту чи бізнесу..

Якщо бюджет хостингу електронної пошти невеликий або ви просто зараз починаєте свій шлях до створення успішного веб-сайту чи бізнесу, дешеві спільні плани хостингу електронної пошти – це безумовно шлях. Ці спільні плани здатні забезпечити пристойний сервіс у високій якості, поділившись ресурсами сервера багатьом різним клієнтам. Вони є найбільш рентабельним варіантом, однак, якщо ваш веб-сайт або бізнес зростають досить великими, і ці планові пакети не можуть забезпечити ваші розширені потреби в електронній пошті, вам, можливо, доведеться шукати та вдосконалювати план хостингу електронної пошти до більш досконалого та більш дорогого пакету.

Особливістю номер один, яку ви хочете очікувати від свого постачальника хостинг-адрес електронної пошти, є можливість налаштувати електронну адресу, яку можна змінити на ваш власний домен. Наявність власного домену в електронній адресі підвищує легітимність та професійний вигляд вашого веб-сайту чи бізнесу. Ще одна важлива особливість, яку потрібно очікувати від постачальника хостингу електронної пошти, – це надання веб-можливостей електронної пошти. Це допомагає вам перевірити свою електронну пошту, де б ви не були в світі.

Переадресація електронної пошти

Переадресація електронної пошти – дуже важлива і дуже корисна функція, якою ви повинні мати можливість скористатися. Під час перебування на посаді власника веб-сайту чи бізнесу ви, швидше за все, створите більше ніж одну адресу електронної пошти для своїх потреб. Переадресація електронної пошти – це дуже важливий інструмент, який дозволяє автоматично перенаправляти електронні листи з однієї адреси на іншу.

Автовідповідач

Дещо інший, але не менш важливий інструмент, якого слід очікувати від постачальника хостингу електронної пошти, – це автовідповідач. Ці інструменти для відповіді дозволяють автоматично відповідати на електронні листи, надіслані вам заздалегідь визначеною відповіддю. Це особливо корисно, якщо ваш веб-сайт або система має процес реєстрації, і вам, безумовно, потрібен інструмент для автоматичного відгуку, щоб мати змогу перевіряти адреси електронної пошти ваших реєстрантів.

Фільтр спаму

Спам буде великою проблемою, коли ви використовуєте електронні адреси. Настійно рекомендується дуже обережно вживати заходів та інструментів проти спаму, коли ви вибираєте постачальника хостингу електронної пошти. Засоби захисту від спаму є обов’язковим, але налаштовані спам-фільтри також є прекрасним способом зменшити кількість спаму, доставленого на вашу електронну адресу.

Багато електронної реклами, шкідливого програмного забезпечення та вірусів надсилаються електронною поштою. Найбільш поширені віруси та трояни поширилися по всьому світу за допомогою електронної пошти. Ось чому для постачальника хостингу електронної пошти дуже важливо мати інструменти та функції перевірки вірусів та видалення вірусів. Шукайте постачальників хостинг адрес електронної пошти, які мають автоматичне сканування вірусів.

Тепер, коли ви знайомі з найважливішими аспектами, які ви повинні враховувати, вибираючи постачальника хостинг-послуг електронної пошти, настав час переглянути деякі з кращих постачальників послуг хостингу електронної пошти, які ми спеціально підібрали для вас завдяки їх надійності , доступність та якість.

iPage

Відвідайте хост »

ipageПочинаючи з всього $ 1,99 на місяць, iPage вдається надати одну з найдешевших служб хостингу електронної пошти, не знижуючи її функцій та можливостей. Деякі основні функції, які iPage може запропонувати кожному клієнту, – це необмежений обсяг дискового простору, що дуже важливо для хостингу електронної пошти, а також необмежена пропускна здатність і не обмежує кількість різних доменних імен, які можна використовувати. Також доступні необмежені бази даних MySQL.

Ви зможете легко стежити за веб-сайтом та діями електронної пошти за допомогою важливих інструментів, таких як файлові менеджери, менеджери передачі даних FTP, програмне забезпечення автоматичного резервного копіювання, а також монітори використання, які допомагають відстежувати вашу пропускну здатність, а також використання диска. iPage має одну з найкращих установлених хостингових інфраструктур, що дозволяє гарантувати безперебійний час роботи, велику швидкість та надійність.

Що стосується особливостей, найбільш релевантних для надсилання та отримання пошти, iPage надає вам настроювану електронну адресу, яку ви можете налаштувати для використання з власним веб-сайтом чи доменним доменом. Ви можете додатково використовувати програмне забезпечення WebMail, яке надасть вам велику можливість веб-пошти перевіряти ваші електронні листи незалежно від того, де ви перебуваєте у світі..

iPage також має запропонувати інструменти для автоматичного реагування, а також варіанти пересилання електронною поштою. Ви зможете легко та швидко налаштувати переадресацію електронної пошти, яка може автоматично пересилати електронну пошту, надіслану з однієї адреси електронної пошти, на іншу адресу вашої електронної пошти. Автовідповідач допоможе вам автоматично відповідати на певні типи електронної пошти заздалегідь розробленою відповіддю.

Останнім аспектом, який робить саме цього постачальника хостингу електронної пошти чудовим вибором, який слід враховувати при виборі постачальника хостингу електронної пошти для ваших потреб, є підтримка клієнтів. iPage надає цілодобову професійну підтримку клієнтів, доступ до якої можна отримати через телефон або в чаті. Також є детальний довідковий центр, а також система квитків. Для початківців доступні дуже корисні відеоуроки, які можуть інформувати та навчати вас про багато функцій та інструментів, які надає ця конкретна послуга хостингу електронної пошти.

FatCow

Відвідайте хост »

жировикFatCow – ще один великий хостинг-провайдер, який пропонує деякі важливі ключові функції хостингу електронної пошти, а також деякі унікальні функції та можливості, з якими інші постачальники не зможуть відповідати. Ви зможете створити стільки поштових скриньок POP та IMAP, скільки вам потрібно чи потрібно, що практично дозволяє мати необмежену кількість електронних адрес. У вас також буде доступний безкоштовний домен для першого року пакету хостингу.

Цей великий хостинг-провайдер також дозволяє мати необмежену кількість дискового простору, що може бути дуже корисно при використанні безлічі різних адрес електронної пошти. Ви також матимете доступ до інструментів, які дозволяють швидко та легко керувати вашими файлами та електронними повідомленнями.

Абсолютних обмежень щодо пропускної спроможності у постачальника хостингу електронної пошти FatCow немає, і їх потужна і сучасна інфраструктура побудована для підтримки навіть великої кількості трафіку на його серверах. Плани спільного хостингу, які нас найбільше цікавлять у цій статті, використовують спільну архітектуру для того, щоб забезпечити найбільшу кількість хостингу для своїх клієнтів, а також зберігаючи ціни доступними.

Однак це означає, що якщо ваш бізнес або веб-сайт зростають досить великими і електронна пошта потребує переростання можливостей спільних планів хостингу, вам доведеться переглянути деякі більш просунуті пакети хостингу, такі як віртуальний приватний хостинг сервера або спеціальний хостинг сервера.

Крім того, FatCow надає всім своїм клієнтам клієнт WebMail, щоб отримати доступ до вашої електронної пошти, а також сучасний і потужний інструмент фільтрації спаму та інструмент управління розсилками, що дозволяє налаштувати інформаційний бюлетень на веб-сайті, який може бути корисним при створенні свою аудиторію та створення власних списків електронної пошти.

На додаток до цілодобової професійної підтримки клієнтів, яка доступна для кожного клієнта, є ціла бібліотека поширених запитань, а також багато інформативних покрокових посібників, які можуть навчити вас налаштовувати веб-сайт, електронну пошту чи все, що вам може знадобитися допомога в цьому стосується веб-хостингу та хостингу електронної пошти.

JustHost

Відвідайте хост »

справедливий господарХоча JustHost є дещо дорогим порівняно з іншими провайдерами хостингу електронної пошти із ціною 3,95 долара на місяць, він врівноважує конкуренцію, пропонуючи багато чудових функцій та деяких унікальних можливостей, які конкуренція не може відповідати.

З спільним планом хостингу JustHost ви отримаєте необмежений хостинг домену та необмежену кількість дискового простору. Ви також зможете налаштувати міжнародні доменні імена, а також мати повний доступ до трьох різних клієнтів WebMail, які дозволяють вам отримувати доступ до своїх облікових записів електронної пошти, де б ви не були в світі.

Ваші облікові записи електронної пошти будуть захищені безпекою POP3, а також безпечним IMAP. Ви зможете налаштувати переадресацію на будь-який з ваших облікових записів електронної пошти і навіть налаштувати додаткові та припарковані домени, а також субдомени для своїх адрес електронної пошти. До всіх цих функцій можна легко та швидко отримати доступ через потужну панель керування обліковим записом cPanel.

Щоб уберегти вас від дратівливих і потенційно шкідливих масажів спаму, ви отримаєте доступ до програмного забезпечення Spam Assassin. Інфраструктури, на яких побудовані хостингові послуги JustHost, справді світового класу. Безперервний час роботи гарантовано, і ви також можете мати повний безперервний моніторинг мережі за своїми веб-сайтами та електронними адресами. Якщо вам це потрібно, ви також можете робити автоматичні резервні копії.

BlueHost

Відвідайте хост »

блакитний гостьBlueHost – один з найбільших і найбільш надійних хостинг-провайдерів на ринку. Пакети загального хостингу, які може запропонувати даний хостинг-провайдер, є досить дешевими та пропонують безліч чудових та потужних функцій та інструментів, які можуть допомогти вам у керуванні веб-сайтом та електронною поштою..

Навіть із самими основними пакетами спільного хостингу, ви матимете доступ до необмеженої пропускної здатності, необмежених облікових записів електронної пошти, які можна створити, а також доступу до 5 паркованих доменів та до 25 піддоменів, якими ви можете користуватися. Ваші адреси електронної пошти залишатимуться надійними та захищеними за допомогою функцій Secure POP3 та Secure IMAP.

Деякі розширені функції, доступні у всіх спільних хостинг-пакетах, що надаються BlueHost, – це підтримка переадресації електронної пошти, яка дає вам повний контроль над тим, як ви визначаєте правила переадресації електронної пошти. Крім того, ви також можете налаштувати фільтри облікових записів, а також автоматичні відповіді на ваші адреси електронної пошти.

Ви також матимете захист від спаму та контролю та доступ до унікальних облікових записів користувачів. Для подальшої безпеки та надійності цей конкретний постачальник послуг хостингу робить щоденні автоматичні резервні копії, тому ви зможете в будь-який час відновити попередню резервну копію, якщо ви в кінцевому підсумку щось вкрутите.

Найбільша перевага планів спільного хостингу BlueHost – це чудова функція захисту ресурсів. Ця дивовижна функція розпізнає хостингових клієнтів, які використовують надмірну пропускну спроможність або інші серверні ресурси, і замість того, щоб скорочувати їх хостинг, вона повторно призначає їх на спеціальні ізольовані сервери, щоб не знижувати продуктивність та якість обслуговування для інших користувачів, які обмінюються сервером.

Служба підтримки клієнтів BlueHost дуже професійна, корисна та доступна цілодобово через телефон, чат, електронну пошту чи квитки. Додаткові корисні функції включають технологічну масштабованість, що відповідає вашому веб-сайту та потребам електронної пошти, оскільки вони розвиваються та розростають вдосконалений професійний інструмент cPanel, який містить додаткові інструменти та варіанти, які допоможуть вам керувати електронною поштою, веб-сайтом, доменами та ін..

Хостинг InMotion

Відвідайте хост »

любовний хостингОкрім того, що пропонує безкоштовний драйвер SSD та безкоштовний домен для всіх своїх клієнтів, план спільного хостингу InMotion пропонує також безкоштовне резервне копіювання даних та безпечний доступ по електронній пошті IMAP, що дозволяє отримувати доступ та синхронізувати електронну пошту на різних пристроях, де б ви не знаходилися. Також існує повна інтеграція програм Google, а також повністю безкоштовні резервні копії даних, доступні кожному клієнту.

З InMotion ви матимете необмежену кількість доступних облікових записів електронної пошти, а також необмежену кількість дискового простору, зберігання електронної пошти та щомісячні перекази. Це дозволяє цьому великому хостинг-провайдеру відповідати потребам будь-якого клієнта, якому потрібен широкий хостинг електронної пошти.

У вас буде доступ до 6 припаркованих доменів, а також до 25 доступних піддоменів, якими ви можете користуватися разом із спільним пакетом хостингу, який надає InMotion. Ваші електронні адреси будуть повністю захищені програмним забезпеченням електронної пошти SPAM Safe. InMotion також встановлює електронні адреси за допомогою платформи IMAP, що дозволяє вам отримувати доступ та синхронізувати електронні адреси через різні платформи та пристрої.

Професійна команда підтримки клієнтів доступна для вас 24/7 через телефон або в чаті. Існує також 90-денна гарантія повернення грошей, якщо InMotion не надасть того, що обіцяє. Нарешті, існує широкий та професійний захист від зловмисного програмного забезпечення для всіх ваших адрес електронної пошти.

Висновок

Вибір правильного пакета хостингу електронної пошти, який підходить саме вам, може бути дуже довгою і складною задачею. В основному це пов’язано з великою кількістю хостинг-провайдерів, які змагаються у досить насиченому полі. Всі вони запропонують різні та різноманітні пакети з різними інструментами, опціями та цінами.

Ми сподіваємось, що нам вдалося проінформувати вас про найважливіші аспекти, які потрібно уважно враховувати при виборі спільного постачальника хостингу електронної пошти, який зможе задовольнити ваші потреби в хостингу електронної пошти..

Ми також уважно переглядали багато різних постачальників хостинг-адрес електронної пошти, щоб знайти абсолютно найкращі для вас. Ці хостинг-провайдери судили про їх ефективність, надійність, ціну та особливості, які вони можуть запропонувати. Усі вони будуть досить дешевими та чудовим бюджетним варіантом завдяки спільним можливостям хостингу. Деякі коштуватимуть дорожче, але їм доведеться запропонувати деякі передові інструменти та функції, якими ви користуєтесь.

Ми сподіваємось, що ця стаття виявилася корисною, і ми гарантуємо, що незалежно від того, хто ви надали хостинг послуг електронної пошти, вирішите вибрати з цього списку, ви не пошкодуєте про своє рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector