5 кращих постачальників хостингових послуг у Великобританії

01.06.2020
Кращий хостинг '5 кращих постачальників хостингових послуг у Великобританії
0 8 мин.

кращий-дешевий-uk-web-хостинг-2019


Якщо ви налаштовуєте магазин у Великобританії або хочете орієнтуватися на аудиторії Великобританії виключно через веб-сайт .co.uk, вам потрібно знайти постачальника хостингу у Великобританії. Для тих, хто шукає перевіреного веб-хостингу Великобританії, ми зібрали 5 найкращих хостинг-провайдерів у Великобританії, відомих своїми надійними хостинговими послугами, орієнтованою на Великобританію інфраструктурою та підтримкою у Великобританії..

По-перше, навіщо звертатися до веб-хостингу Великобританії, коли ціни на хостинг-провайдерів за кордоном можуть бути нижчими?

Чому варто розглянути вибір господаря Великобританії?

Традиційно ціни на веб-хостинг у веб-хостів з-за кордону були нижчими, ніж у постачальників хостингу у Великобританії. Однак якщо ваші цільові клієнти перебувають у Великобританії, радимо обрати хост у Великобританії, незважаючи на дешевші пропозиції іноземних хостинг-провайдерів.

Але, перш ніж ми розберемося з деталями щодо того, чому слід вибрати постачальника хостингу у Великобританії, ми надамо вам наш список:

Хостинг-компанія
Стартова ціна

1богиня£ 2,99 / міс
2евхост£ 3,33 / міс
3123 рег£ 1,00 / міс
4серце Інтернет£ 2,66 / міс
5веб-хостинг uk com£ 2,49 / міс

* Деякі ціни, зазначені у вищевказаній таблиці та на цій сторінці, є об’єктом оподаткування ПДВ.

Ось кілька аргументів, чому, на нашу думку, слід розглянути питання про вибір хоста у Великобританії, якщо ви збираєтесь націлити на клієнтську базу Великобританії:

 • Розташування сервера: із серверами, розташованими у Великобританії чи Європі, ви отримаєте насолоду від швидшого підключення та кращого часу відгуку. Виберіть хоста, сервери якого розташовані в іншій частині світу, і ви матимете справу з повільнішими з’єднаннями, що може змінити досвід користувачів та рейтинг пошукових систем;
 • Години обслуговування та підтримка: поки підтримка цілодобово є стандартною, на різні канали підтримки можуть застосовуватися різні години обслуговування. Тепер, якщо ваш веб-хостинг розташований у Великобританії або навіть у Європі, ви рідше зіткнетеся з різницями часових поясів, що було б у випадку, якщо ви вибрали, наприклад, веб-хостинг із США;
 • Внутрішня, англомовна підтримка: окрім доступності підтримки, внутрішня англомовна підтримка також важлива при вирішенні питань щодо хостингу;
 • Закони та правила: залежно від вашої діяльності та відповідно до конкретних галузевих вимог, вам може бути заборонено мати сервери в іншому місці, ніж у Великобританії, якщо ви керуєте бізнесом у Великобританії (наприклад, закони про азартні ігри);
 • Локалізовані послуги: окрім отримання підтримки від співробітників Великобританії, ви зможете здійснювати платежі в фунтах та користуватися іншими послугами, або дотримуватися правил, характерних для британської хостингової галузі.

Незважаючи на те, що можна покуповуватись на дешевому американському хостинг-провайдері, ви можете втратити кілька переваг, якими ви можете насолоджуватися, розміщуючи свій сайт у постачальника хостингу у Великобританії..

5 кращих постачальників хостингів у Великобританії

Ми вирішили перелічити лише хостинг-провайдерів, які або знаходяться за межами Великобританії, або пропонують хостинг, спеціалізований для клієнтів Великобританії.

1. GoDaddy UK

Відвідайте сайт »

godaddy кращий веб-хостинг ВеликобританіїGoDaddy – гігант веб-хостингу та один із найбільших реєстраторів домену у світі. Вони мають понад 17 мільйонів клієнтів та 6000 співробітників у всьому світі та управляють понад 71 мільйоном доменів. Їх розташування серверів розсіяно по Європі, США, Індії та Азії.

Станом на квітень 2017 року GoDaddy придбав Host Europe Group, один з провідних веб-хостів Європи, який обслуговує понад 1,7 мільйона клієнтів, і планує інтегрувати свої послуги в GoDaddy EMEA. HEG підтримує засоби та центри обробки даних у Великобританії, Німеччині, Іспанії, Франції, Румунії та Болгарії.

Щодо планів хостингу, доступних у GoDaddy UK, ви знайдете спільні плани хостингу починаючи з 2,99 фунтів / місяць, керований WordPress хостинг починаючи з 2,99 фунтів на місяць, VPS хостинг починаючи з 19,99 фунтів / місяць, а виділені сервери починаючи з 55,99 фунтів стерлінгів. / місяць. У кожній категорії є багато хостинг-планів, де можна отримати велику кількість ресурсів та підтримувати цілодобову підтримку на декількох каналах підтримки.

GoDaddy UK також розгортає чудові функції зі своїми планами хостингу, такими як можливість вибору між хостинговими планами для Linux та Windows, безкоштовний домен, включений у всі щорічні плани, можливість вибору рівнів управління сервером, безкоштовні сертифікати SSL та спеціальні IP-адреси, що пропонуються з деякими планами, безкоштовний cPanel, безкоштовний CDN, попередньо встановлений у вашому обліковому записі хостингу, а також інші засоби безпеки та ефективність роботи сайту.

2. eUKhost.com

Відвідайте сайт »

eukhost кращий веб-хостинг ВеликобританіїeUKhost.com була заснована в 2001 році і вважається одним з провідних веб-хостів у Сполученому Королівстві. Їх датацентри розташовані у Вайкфілді, Мейденхеді та Ноттінгемах, а компанія працює поза межами Лідса, Великобританія. eUKhost Ltd управляє понад 150 000 доменів і понад 35 000 клієнтів.

Їх сервіси веб-хостингу включають спільні плани cPanel з Linux, починаючи з 3,33 фунта на місяць, спільні плани Windows з Plesk починаючи з 3,33 фунта на місяць. Плани хостингу для Windows VPS починаються з £ 15,99 / місяць, тоді як Linux VPS хостингові плани починаються від £ 12,99 / місяць. Ці плани повністю керуються цілодобово, забезпечують швидке зберігання SSD, процесори Intel Xeon, вільний домен, безкоштовний SSL, незмірну пропускну здатність тощо.

Пакети хмарного хостингу постачаються зі 100-відсотковою послугою бездротового обслуговування (SLA), вибором ОС, вибором панелі управління, вибором плану моніторингу та вибором віддаленого резервного копіювання. Ціни на хмарний хостинг починаються від 38,32 фунтів / місяць.

eUKHost керував спеціалізованими серверами, а також накопичувачем SSD, швидкістю порту 1 Гбіт, безкоштовним веб-сервером Plesk, безкоштовною міграцією, опціями зберігання HDD або SSD, додатковою форматированою брандмауером із запобіганням вторгнень, захистом DDoS, захистом від видалення вірусів та зловмисного програмного забезпечення.

eUKhost.com – один з найкращих хостингових постачальників Великобританії, який задовольняє потреби невеликих веб-сайтів та веб-сайтів на рівні підприємств.

3. 123-reg.co.uk

Відвідайте сайт »

123reg кращий веб-хостинг Великобританії123 Reg – це найбільший реєстратор домену у Великобританії, який претендує на розміщення 1 на кожні 5 активних веб-сайтів co.uk. Їх послуги з реєстрації доменів завершуються створенням веб-сайтів, електронною комерцією, веб-безпекою та іншими онлайн-інструментами. На їх платформі розміщено понад 3 мільйони доменних імен та понад 17 мільйонів веб-сайтів.

Ціна на 123 спільні хостинг-пакети Reg, починається від £ 3,49 / місяць. Спільні плани хостингу містять до 3 доменів, що містять від 1 до необмежених доменів, до 100 Гб веб-простору та необмежену пропускну здатність.

Хостинг оптимізований для WordPress, Joomla та Drupal починається від 3,99 фунтів на місяць. Віртуальні приватні сервери починаються з £ 9,99 / місяць за допомогою операційної системи Windows або Linux, а також керування cPanel або Plesk. Віртуальні приватні сервери Reg забезпечують повний адміністративний доступ, що дозволяє запускати будь-яку програму та налаштовувати середовище хостингу поза межами класичного веб-хостингу.

Сервери, керовані премією, на 123 Reg коштували від 29,99 фунтів / місяць до 119,99 фунтів / місяць. Ці плани пропонують необмежений розміщення веб-сайтів, 100 ГБ необмеженого обсягу пам’яті та безперебійного трафіку. Безкоштовний SSL та спеціалізований IP включені, і завдяки кластеризованій хмарній технології, що використовується 123 Reg, вони можуть гарантувати 99,99% тривалості роботи.

123 Reg уникає аутсорсингу будь-яких їх послуг, так що все, починаючи від інфраструктури до підтримки клієнтів, знаходиться у Великобританії.

4. HeartInternet

Відвідайте сайт »

heartinternet кращий веб-хостинг ВеликобританіїHeartInternet – бренд Host Europe Group, провідної приватної компанії на європейському ринку. HeartInternet була заснована в 2014 році, і вона відома як найбільший хостинг-реселлер у Великобританії. Загальні послуги веб-хостингу, хостинг електронної пошти, реєстрація домену та безпека в Інтернеті також є частиною палітри послуг HeartInternet.

Їх веб-хостингові послуги складаються з хмарного Linux та Windows хостингу з 5 ГБ необмеженого веб-простору, 30 ГБ до необмеженої пропускної здатності щомісяця, встановлення WordPress одним натисканням кнопки, починаючи з 2,99 фунтів / місяць.

Користувачі із вимогливими веб-сайтами можуть обрати плани хостингу HeartInternet Premium, які пропонують виділені ресурси та продуктивність на рівні сервера. Витрати на ці плани складають від 29,99 фунтів / місяць до 119,99 фунтів / місяць. Вони пропонують від 50 Гб місця на диску на жорсткому диску та необмеженого простору на диску на SSD, і вони підтримуються 99,99% у режимі бездротового обслуговування диска.

Плани хостингу WordPress починаються з £ 9,49 / місяць, тоді як VPS хостинг-плани починаються з £ 9,99 / місяць для базового VPS-плану з HDD-накопичувачем та 14,99 £ / місяць для базового VPS-плану з SSD-накопичувачем. Доступно 6 налаштованих планів VPS, що дозволяють вибрати вашу ОС, рівень управління сервером, панель управління тощо.

Виділені сервери доступні в базовій конфігурації в діапазоні цін від 69 до £ 129 / місяць. У вас є можливість додати більше ресурсів, додати сертифікати SSL та кілька інших доповнень, таких як Plesk або cPanel.

HeartInternet – це веб-хостинг, орієнтований на Великобританію, з цілодобовою службою підтримки клієнтів.

5. WebHosting.uk.com

Відвідайте сайт »

кращий веб-хостинг ВеликобританіїЗаснований у 2001 році, веб-хостинг Великобританії (WHUK) є одним із найстаріших постачальників веб-хостингів у Великобританії. Вони обслуговують клієнтську базу понад 35 000, і вони спеціалізуються на хмарному хостингу, хостингу додатків, хостингу Windows та хостингових рішеннях Linux.

Плани хмарного хостингу починаються з £ 2,49 / місяць, пропонують SSD-накопичувач, безкоштовну реєстрацію домену з усіма річними планами, Plesk або cPanel, щоденне резервне копіювання за межами сайту та гарантію 99,95% часу безперервної роботи.

Хмарні пакети WordPress також містять SSD-накопичувач, а також декілька специфічних плагінів та тем для WordPress. Щоденні резервні копії, вдосконалені інструменти безпеки, інструментарій WordPress та 24/7 експертна підтримка також включені до кожного пакету. Ціна починається всього з 0,99 фунтів / місяць.

Окрім хостингу, оптимізованого WordPress, іншим хостингом для додатків є хостинг Magento, який починається з £ 12,99 / місяць і включає відповідність PCI, налаштовану середу сервера, вибір Plesk Onyx або cPanel, а також різні інструменти веб-безпеки..

Linux і Windows VPS-сервери оснащені безкоштовними IP-адресами, SSD-накопичувачем, необмеженою пропускною здатністю і починаються від £ 12,99 / місяць. Критичні для місії веб-сайти можуть вибирати висококонфігуровані хмарні сервери Enterprise, починаючи з 25 фунтів на місяць.

Виділені сервери доступні від £ 69,99 / місяць з можливістю вибору між SSD і HDD; Моделі процесорів Intel Xeon E3, E5 або E5 ST; ОС Windows або Linux; cPanel або панель управління Plesk. Ці плани містять підключення 1Gbit та кілька інструментів безпеки та контролю сервера.

Веб-хостинг Великобританія – це преміальна хостингова послуга, що має безліч планів та можливостей для задоволення кожного попиту на хостинг від простих веб-сайтів до складних додатків та веб-сайтів на рівні підприємств.

Висновок

Якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт із власником Великобританії, веб-хости, представлені в цій статті, займають найвище місце серед постачальників хостингу у Великобританії. Хостинг із господарем Великобританії забезпечить кращі часи відгуку та швидше з’єднання для ваших клієнтів у Великобританії, усуне будь-які проблеми, пов’язані з дотриманням вимог, характерними для вашої галузі, та дозволить вам користуватися локалізованими послугами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector