5 кращих постачальників хостингових послуг WooCommerce

01.06.2020
Кращий хостинг '5 кращих постачальників хостингових послуг WooCommerce
0 7 мин.

кращі постачальники хостингових послуг


WooCommerce вважається найкращою платформою електронної комерції для WordPress, і це використовується понад 40% Інтернет-магазинів в Інтернеті, що робить його також найпопулярнішою платформою для створення інтернет-магазину.

Завдяки природі з відкритим кодом та високій налаштованості через сотні безкоштовних та платних розширень, WooCommerce дозволяє як розробникам, так і інтернет-продавцям будувати інтернет-магазини, які відповідають усім технічним, логістичним та дизайнерським вимогам. Ядро WooCommerce постачається з безліччю корисних функцій від попередньо встановлених шлюзів платежів та підтримки геолокації до управління запасами та CRM інструменти.

Платформа інтегрується з WordPress, дотримання стандартів масштабованості, стабільності та безпеки, які представляє WordPress. Ті, хто хоче скористатися постійно зростаючою кількістю покупців мобільних телефонів, можуть це легко зробити, оскільки ця платформа призначена для того, щоб ваші продукти виглядали так само добре на мобільних, як і на настільних комп’ютерах ваших клієнтів..

статистика використання woocommerce весь ІнтернетХоча WordPress прекрасно працює на спільному хостинг-плані, план хостингу VPS більше підходить для WooCommerce, оскільки для платформи потрібно більше ресурсів, ніж те, що може запропонувати простий спільний план, а також через особливі вимоги сайтів електронної комерції. У багатьох випадках ці особливі вимоги випливають з необхідності створення середовища, сумісного з платіжними картками (PCI), в якому чутливі дані клієнтів можуть надійно передаватися. Окрім вимог безпечної зброї, сайти електронної комерції також повинні мати можливість протистояти більшому навантаженню відвідувачів. Це робить необхідним вибір хостингового плану, який є досить стабільним і масштабованим, щоб задовольнити і цей попит, а VPS хостинг – це правильний план роботи.

Огляд кращих 5 постачальників хостингових послуг WooCommerce

Якщо у 2018 році ви запускаєте інтернет-магазин WooCommerce, ось найкращі оптимізовані WooCommerce та VPS хостингові провайдери, які ви повинні врахувати для свого майбутнього проекту:

Веб-хост
Ціна від

1кращий хостинг в галузі комерції6,95 дол. / Міс
2чудовий хостинг для wordpress та woocommerce$ 19,99 / міс
3потужний хостинг для woocommerce$ 19,95 / міс
4доступна хостингова компанія з питань комерційної торгівлі$ 19,99 / міс
5кращий зелений постачальник послуг хостингу39,95 дол. / Міс

Як вибрати найкращий хостинг WooCommerce?

Розпочати бізнес з електронної комерції трохи складніше, ніж створити простий веб-сайт. Створюючи інтернет-магазин, ви повинні звернути додаткову увагу на деякі деталі, які ви ігнорували б інакше. Якщо ви хочете визначити найкращий план хостингу WooCommerce, будь ласка, врахуйте контрольний список нижче:

 • Сертифікат SSL для шифрування транзакцій та підвищення безпеки
 • Виділена IP-адреса для встановлення сертифіката SSL
 • Чудові показники роботи сервера та безперервного запису
 • Професійна онлайн-підтримка, на яку можна покластися будь-коли
 • Сумісність із PCI веб-сервер
 • Регулярні резервні копії сервера (щодня було б ідеально)

Нижче ви можете ознайомитись з коротким оглядом хостинг-компаній, радимо розмістити ваш магазин WooCommerce.

№1 BlueHost – найкращий хостинг WooCommerce

найкращий хостинг для комерційної роботи bluehostBlueHost – високопоставлений хостинг-провайдер, що вишикує широкий спектр хостингових послуг. Їх вибір планів хостингу, орієнтованих на WordPress, є загальновиробничим визнаним планами для веб-сайтів WordPress, тоді як їх VPS та спеціальні хостингові плани пропонують надійну інфраструктуру та використовують передові технології.

BlueHost пропонує 3 плани, оптимізовані WooCommerce, починаючи від $ 6,95 до $ 12,95 на місяць (акційна ціна). План Starter WooCommerce включає в себе 1 виділений IP, Позитивний SSL для захисту електронної комерції, 100 Гб веб-простору, безмережну передачу даних, безкоштовне доменне ім’я, 100 доларів маркетингових кредитів. З іншого боку, план Pro WooCommerce постачається з Comodo SSL, маркетинговими кредитами в 300 доларів, фільтром спаму SpamExperts, конфіденційністю домену та SiteBackup pro, преміальним інструментом резервного копіювання веб-сайтів. Якщо цього недостатньо або вам потрібен більший контроль над своїми налаштуваннями, ви можете вибрати план VPS.

Плани VPS нового покоління BlueHost побудовані на хмарній технології, що забезпечує підвищену потужність, стабільність та масштабованість на вашому веб-сайті. 4 плани VPS, доступні в BlueHost, коливаються від $ 19,99 / місяць до $ 59,99 / місяць. Ви можете отримати план VPS з до 4 ядрами процесора, 240 ГБ SAN, 8 ГБ оперативної пам’яті, пропускною здатністю 4 ТБ, 1 включеними доменами та 2 IP-адресами. Окрім цих планів, цей хостинг-провайдер також має оптимізований WooCommerce план хостингу, у якому вже вбудовані WordPress та WooCommerce. Плани коштують $ 11,95 / місяць і включає сертифікат SSL та спеціальний IP, щоб ви могли отримати кращу безпеку.

Прекрасно обладнані та масштабовані плани VPS BlueHost здатні без проблем справлятися зі швидкістю трафіку та забезпечувати безпеку, яку вимагають сайти електронної комерції.

№2 Хостинг InMotion – чудовий вибір для WooCommerce

хостинг для комерційної торгівліInMotion Hosting – це надійний постачальник хостингових послуг, на якому хостинг-сервери Linux SSD VPS працюють від хмари для додаткової швидкості та продуктивності. InMotion – більш орієнтований на бізнес хостинг-провайдер, який вдається створити хостинг-плани, які є ідеальним балансом між доступною вартістю та потужністю.

Їх 3 плани VPS хостингу оснащені арсеналом функцій, включаючи безкоштовну ліцензію cPanel, CentOS з LAMP стеком, безкоштовні накопичувачі SSD, надлишкові апаратні кластери, SSH та кореневий доступ, інструменти електронної комерції, керовані сервери, безкоштовні резервні копії, розблоковані ядра CPU, до 5 виділених IP-адрес, вільний домен, нестабільний диск-простір до 260 ГБ, щомісячна передача до 6 ТБ та оперативна пам’ять до 8 ГБ. Плани VPS на InMotion коливаються від $ 29,99 / місяць до $ 74,99 / місяць. Ці плани також підкріплені 90-денною гарантією повернення грошей, що значно перевищує галузевий стандарт.

Інфраструктура, яка практично не передбачає простоїв і висока продуктивність, плани VPS хостингу InMotion є підходящим вибором для будь-якого проекту, пов’язаного з WooCommerce..

№3 HostGator – Потужний & Масштабований хостинг для WooCommerce

хостинг хостинг комерційної хостингуHostGator завжди був найкращим вибором для багатьох потреб в хостингу завдяки своєму доступному діапазону послуг хостингу. Їх спільні плани хостингу та оптимізовані плани WordPress є одними з найпопулярніших планів, однак плани VPS HostGator також мають м’язову силу та корисні функції, що відповідають вашим конкретним потребам хостингу в WooCommerce..

HostGator надає вам вибір між повністю керованим та напівкерованим VPS-хостингом, що дозволяє вибрати план, що відповідає вашому рівню знань. На відміну від повністю керованих планів, напівкеровані хостинг-плани не включають cPanel, але включають підтримку апаратного забезпечення, операційної системи та основні проблеми конфігурації..

Повністю керовані плани VPS поставляються з включеним процесором cPanel, повним кореневим доступом, CentOS Linux, найсучаснішим серверним обладнанням, 45-денною гарантією повернення грошей, сертифікацією Safe Harbor, безкоштовними резервними копіями за межами сайту, до 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядрами процесора , 240 ГБ місця на диску та пропускну здатність 3 ТБ. Ціни коливаються від $ 19,95 / місяць до $ 39,95 / місяць.

№4 iPage – доступний хостинг WooCommerce

ipage woocommerce хостингiPage є на ринку веб-хостингу з 1998 року. Їх прихильність до якісних та надійних послуг допомогла їм позиціонувати себе як лідери в галузі хостингу. Ті, хто шукає плани VPS з налаштованими конфігураціями та повністю керованою підтримкою, повинні помітити плани VPS iPage.

Три плани VPS (Basic, Business та Optimum), що надаються цією хостинговою компанією, мають перевагу хмарної гнучкості, оснащеної cPanel, широким вибором попередньо встановлених сценаріїв (наприклад, Ruby on Rails, Image Magick, Perl тощо). .), безкоштовна реєстрація домену, безкоштовні маркетингові кредити, підтримка 24/7, швидкісне дзеркальне зберігання SAN, миттєве забезпечення ресурсів тощо. На iPage ви можете отримати до 4 ядер CPU, 8 ГБ оперативної пам’яті, 120 ГБ пам’яті, і пропускну здатність 4 ТБ. Ціни на плани VPS розташовані від $ 19,99 / місяць до $ 79,99 / місяць.

iPage забезпечує вашому інтернет-бізнесу необхідну гнучкість, навіть якщо ваші вимоги з часом зростають або змінюються, тому ви можете зосередитися на успішному продажу своїх продуктів в Інтернеті.

№5 GreenGeeks – найкращий зелений хостинг для WooCommerce

greengeeks хостинг комерційної роботиНаш список високопоставлених хостинг-провайдерів WooCommerce включає також GreenGeeks, що є американською хостинговою компанією із зеленої енергії. Хостинг-компанія, що працює на зеленій енергії, привертає увагу не тільки завдяки своїм чистим хостинговим послугам, а й завдяки багатству функцій своїх хостинг-планів.

Плани хостингу VPS постачаються із включеним SSD та cPanel / WHM, а також іншими функціями, які підтверджують надійність та гнучкість їхніх послуг. Таким чином, GreenGeeks пропонує плани VPS у 5 різних конфігураціях з накопичувачем SSD RAID-10 до 125 ГБ, пропускною здатністю 3000 ГБ, процесором 4 ядер, нічними резервними копіями, фірмовим інтерфейсом управління VPS, IP-адресами без чорного списку, безкоштовним швидким забезпеченням, безкоштовним сервісом міграції і надійні гарантії безперервного часу. Ціни на плани VPS в GreenGeeks коливаються від 39,95 дол. США на місяць до 159,95 дол. США на місяць, таким чином, пропонуючи плани VPS для кожного бюджету та потреби.

Незалежно від того, ви запускаєте веб-сайт WooCommerce або будь-який інший сайт електронної комерції, ці плани VPS надають вам необхідну інфраструктуру та гнучкість для задоволення потреб вашого онлайн-бізнесу.

Висновок

Хороший VPS-хостинг закладе міцну основу для вашого сайту WooCommerce, що дозволить вам перенести свою увагу на надання якісного обслуговування та безпечного досвіду покупок для ваших клієнтів. Це також дозволить вам безперешкодно масштабувати свої ресурси та легко наздогнати нові вимоги, будь то нав’язані галузевими стандартами чи зростаючою кількістю клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector