5 кращих сервісів, що розміщуються в Австралії


Як адміністратор великого веб-сайту або той, хто вітає значний трафік, вам потрібен надійний і швидкий хостинг-менеджер. У епоху, коли більшість людей сильно взаємодіють на онлайн-платформах, вам потрібен сайт, який не вийде з ладу у вирішальні моменти. Хоча спільний хостинг доступний для більшості власників веб-сайтів, присвячений хостинг пропонує найбільше контролю та гнучкості. Ваш веб-сайт матиме власний сервер у спеціалізованій хостинговій платформі в поєднанні з оперативною пам’яттю, пам’яттю та пропускною здатністю. Провідні спеціалізовані хостинг-сервери в Австралії включають:

1. WP хостинг

wphosting-кращий-присвячений сервер-австралія

WP хостинг

WP хостинг використовує високоефективні сервери для надання якісних послуг веб-адміністраторам. Він має три пакети з виділеною базовою базою від $ 89 на місяць. Цей план виділяє 2 ядра процесора, 2 Гб пам’яті, 40 Гб пам’яті SDD і необмежену передачу даних. Спеціалізований розширений план починається від 149 доларів на місяць з 4 ядрами процесора, 4 Гб пам’яті та 80 Гб SSD-накопичувача.

Пакет Dedicated Extreme починається від $ 299 / місяць із 8 ядрами процесора, 8 ГБ пам’яті та 160 ГБ SSD. Усі пакети пропонують доступ до Австралійського центру даних, де ви знайдете інформацію, що стосується будь-яких запитів у мережі та затриманності даних щодо суверенітету..

WP хостинг має конкретні плани хостингу для WordPress. Пакет Startup ідеально підходить для новачків, оскільки ви отримуєте накопичувач на SSD 5 ГБ за $ 19 / місяць. У бізнес-плані передбачено накопичувач SSD 10 ГБ за 29 доларів на місяць, в той час як категорія Корпорація забезпечує накопичувач на SSD 20 ГБ за $ 49 на місяць. Розробники та інженери WP Hosting детально вивчили системи WordPress, щоб ваші проблеми були вирішені на ваше задоволення. Ви можете отримати доступ до цих експертів за допомогою прямого чату, телефону та електронної пошти.

Ця команда на 100% є австралійською, і кожен розробник, з яким ви розмовляєте, є місцевим, оскільки завжди існує небезпека, що щось перетвориться в перекладі під час взаємодії з іноземною особою. Пакети WordPress включають захист DDOS «Завжди ввімкнено», а регулярні сканування вірусів захищають ваш сайт без загроз. WP хостинг додатково перемістить ваш уже запущений сайт WordPress до їх хостинг-сервісу без простоїв.

2. Мрійте ІТ-господар

dreamit-виділений сервер-австралія

Мрійте ІТ

DreamIT Host почав працювати в 2014 році з метою бути веб-хостом, відомим своєю винятковою цінністю, високою продуктивністю та надзвичайним сервісом. У компанії є три доступні варіанти. План Essentials починається з 4,95 AUD на місяць, де ви отримуєте 5 Гб пам’яті, 2 Гб пам’яті та 100 максимально погодинних електронних листів. Веб-хостинг Economy починається з 9,95 AUD на місяць із 15 Гб пам’яті, 4 Гб пам’яті та 150 максимум щогодинних електронних листів. Бізнес-план починається з 19,95 AUD на місяць із об’ємом пам’яті 50 Гб, 6 Гб пам’яті та 300 максимальних погодинних електронних листів.

Усі плани містять необмежену кількість облікових записів електронної пошти та пропускну здатність та десять доменів додатка. Присвячені сервери працюють від cPanel, CloudLinux та LiteSpeed.LiteSpeed ​​неймовірно швидко, тому веб-сайти на платформі завантажуються дуже швидко. Нові веб-сервери DreamIT постачаються з NVMe, що в 12 разів швидше, ніж SSD-сервер.

Існує понад 400 додатків, розроблених для того, щоб добре працювати з DreamIT, включаючи WordPress, Magento та Drupal. Створення надійного веб-сайту має важливе значення, щоб не втратити потенційних покупців чи відвідувачів. 99.95% гарантії роботи мережі гарантують, що ваш веб-сайт завжди працює.

Далі сервери оптимізовані для роботи з веб-сайтами з високим трафіком, що особливо ідеально підходить для платформ електронної комерції. Команда підтримки має свою базу в Мельбурні, і вони швидко реагують та допомагають у будь-яких запитах. Серверне обладнання розміщено та розміщено в Австралії, а це означає, що веб-сайти Aussie матимуть найвищі показники продуктивності.

3. Поточні сервери

streamline-сервери, призначені для австралії

Поточні сервери

Сервери Streamline були запущені в 2007 році з метою запропонувати інноваційні послуги в галузі веб-хостингу. Продукція фірми варіюється від ігор, голосу, спеціалістів, VPS-серверів, партнерського маркетингу та веб-хостингу. Їх виділені сервери доступні власникам Інтернету в Австралії, Сінгапурі та Новій Зеландії.

Клієнти обслуговують численні центри обробки даних у Перті, Мельбурні та Сіднеї. Їх сервери працюють від Intel та коливаються в цінах. Наприклад, базовий план в Сіднеї починається від 80 доларів на місяць і пропонує 8 ГБ оперативної пам’яті, 250 ГБ SSD та 3000 ГБ. Мережа захищена DDOS, що означає, що всі пакети, призначені для вашого веб-сайту, скануються на загрозу в режимі реального часу.

Досвідчений персонал працює цілодобово. Крім того, Streamline Services пропонує автоматичне бронювання, коли ваш сервер буде автоматично наданий через 15 хвилин після оплати. Сервери мають зручний інтерфейс для забезпечення повного контролю за своїми клієнтами. Ви зможете оцінити використання даних та автоматизувати встановлення операційних систем.

4. Цифровий Тихий океан

digitalpacific-виділений сервер-австралія

Цифровий Тихий океан

Цифровий Тихий океан почав функціонувати в 2000 році як вуглецевий нейтральний веб-хост в Австралії. На базі в Сіднеї компанія орієнтується на задоволення клієнтів та якісні послуги. Їх цінності, включаючи встановлення повноцінних та довгострокових відносин з клієнтами, надання інтуїтивно зрозумілих хостингових продуктів за ціновими цінами та розуміння потреб клієнтів.

15-річний досвід компанії робить її винятково обізнаною на ринку австралійського веб-хостингу. У ньому є бездоганна система резервного копіювання, яка зберігає ваші файли електронної пошти, веб-сайт та базу даних тричі на день. Фірма використовує обладнання Dell, а його дзеркальні диски підвищують надійність сервера.

Фірма пропонує спільний, присвячений і VPS хостинг. Спеціальні плани починаються від 99 доларів, і ви маєте право на швидке налаштування та підтримку, а також новітнє обладнання Dell. Основний серверний центр Digital Pacific знаходиться в Сіднеї. Digital Pacific – це, звичайно, стандартний веб-хост, і він пропонує достатньо ресурсів для невеликого сайту.

Відсутність присвяченого хостингу WordPress є недоліком для багатьох власників веб-сайтів, які керують своїми веб-сайтами на платформі. Їх простої та час роботи також є досить стандартними і не ідеально підходять для сайтів з високим трафіком. Якщо ви екологічно чисті, ви оціните, наскільки чистою та зеленою є мережа.

5. SiteGround

site-присвячений сервер-австралія

SiteGround

SiteGround не має серверів в Австралії, але в Сінгапурі є центри обробки даних, які пропонують високу продуктивність, тривалість роботи та зв’язок. Продовження роботи 99,99% фірми заманює постійний потік веб-адміністраторів. Він настільки впевнений у цій гарантії, що обіцяє компенсацію, якщо їхні сервери не вистачають цього режиму.

План вступу починається з 269 доларів на місяць з 4 ядрами процесора, 8 потоками процесора, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD 480 ГБ. Пакет живлення починається від $ 349 / місяць із оновленою оперативною пам’яттю до 32 ГБ та 960 ГБ SSD. Веб-хост Super Power за ціною $ 729 на місяць має 12 ядер процесора та 64 ГБ оперативної пам’яті.

SiteGround оптимізовано під WordPress, і команда експертної підтримки допоможе у вирішенні ваших проблем. Власники веб-сайтів також оцінять, як легко інтегрувати WooCommerce. Фірма гарантує нульовий час утримування як у чаті, так і у телефонній взаємодії. Їх панель управління досить проста для навігації та використання навіть початківця.

Як вибрати виділений сервер?

Якщо ви шукаєте відмінного спеціалізованого веб-хоста, вам потрібно буде оцінити кілька важливих міркувань, зокрема:

Вимоги до виконання

Скільки серверів адекватно обслуговували б ваші вимоги? Скільки відвідувачів ви очікуєте? Як правило, можна вибрати кількість ядер та процесорів на сервері. Кількість буде залежати від запущених програм. Інша увага – це продуктивність ядра, визначена тактовою частотою (МГц). Постачальник програмного забезпечення або команда, що керує додатком, краще підходять для того, щоб запропонувати ідеальний процесор або кількість ядер.

Чим більше ядер у процесора, і чим швидше він, тим більше можливостей оперативної пам’яті доступно адміністратору. Якщо ви не впевнені у своїх вимогах до оперативної пам’яті, виберіть пакет, який дозволяє отримати додаткову оперативну пам’ять.

Що стосується жорстких дисків, то найкраща ставка – це налаштування RAID, що захищає ваш сайт від вразливих місць одного жорсткого диска. Ваша система все ще буде працювати, поки ви не встановите заміну жорсткого диска, хоча це призведе до певних втрат продуктивності. У вас є більше варіантів жорсткого диска з великим сервером. SATA-накопичувачі забезпечують високу гучність, але продуктивність досить низька. SAS працює краще, ніж SATA, але дорожчий і має меншу ємність. SAS був замінений SSD, який працює в 50 – 100 разів краще, ніж SATA.

Масштабованість програми

Вам потрібно буде врахувати, наскільки добре ваші програми. Деякі програми виявляються важкими для масштабування на численних пристроях. Переконатися, що база даних працює на декількох серверах є складним завданням, оскільки її потрібно синхронізувати через сервери. Навіть виявиться простіше перейти на сервер з більшою оперативною пам’яттю, пам’яттю та обробкою.

Ефект простою

Ви повинні оцінити вплив бізнесу на час простою вашого сервера. Ви не можете ділитися своїми виділеними ресурсами у спеціально виділеному хостинговому плані, але на одному сервері частіше за все є одне місце збою. Якщо ви використовуєте платформу електронної комерції, будь-який простой може виявитися дорогим, оскільки ваші клієнти можуть відмовитися від вашого веб-сайту або створити негативний імідж вашого бізнесу..

Якість мережі

Більшість хостинг-провайдерів надають вам вибір місця розташування вашого сервера. Чим ближче центр обробки даних, тим швидше передача даних. Якість апаратного та програмного забезпечення також визначатиме швидкість завантаження.

Коли вам потрібен виділений сервер?

Переваги спеціалізованого сервера набагато перевищують переваги спільного веб-хостингу. Вам може бути цікаво, чи не могли б ви скористатися максимальними перевагами присвяченого хостингу сервера. Нижче наведено орієнтир:

 • Розмір вашої компанії: Виділений хостинг найкраще працює із середніми та великими компаніями. Більше інформації зберігається та передається порівняно з невеликою компанією. Якщо ваше підприємство прогресувало до того моменту, коли ви отримуєте цифри в шість цифр, можливо, настав час перейти до спеціального плану. Високий трафік може призвести до відключення послуг, що може бути згубно для вашого бренду.
 • Часи завантаження сторінки: У вас є близько 2 секунд, щоб зробити враження. Багато платформ залучають увагу користувачів в Інтернеті, що зробило відвідувачів нетерплячими і звикли до високої швидкості. Якщо ви виявите, що ваш сайт завантажується повільно або виникають часті затримки, настав час розглянути виділений сервер. Пошукові системи також сприятливо оцінюють швидкі сайти.
 • Чутливість інформації: У спільному хостингу кілька сайтів діляться сервером. Якщо на іншому веб-сайті є порушення безпеки, є ймовірність, що загроза знайде шлях до вашої платформи. База даних на вашому веб-сайті згодом буде порушена. Цей ризик особливо помітний у магазинах електронної комерції, де інформація є чутливою, включаючи дані та адреси кредитних карток. Такі магазини потребують вдосконалених функцій безпеки, які постачаються із спеціалізованим хостингом.
 • Коли ви більше досвідчені: Успіх сайту на хостинг-плані повністю залежить від зусиль адміністратора. Некерований сервер залежить від власника веб-сервісу для обслуговування, і вам потрібно знати більше про серверні системи, ніж для початківців. Однак існує керований варіант, коли команда, яку надає менеджер хостів, допоможе в налаштуванні.

Переваги використання виділеного сервера

Виділений сервер – це ціла машина тільки для вашого веб-сайту. Переваги, пов’язані з цією домовленістю:

Контроль та налаштування

З виділеним сервером ви можете додати потрібні програми. Ви можете, таким чином, оптимізувати ваш сайт, щоб він працював так, як найкраще працює з вашою нішею. Від технічних характеристик до операційної системи та надбавок ви маєте повний контроль над своїм веб-сайтом. Ви можете будь-коли оновити або закрити свій сайт, не турбуючись про інших користувачів.

Посилення безпеки

Спільний хостинг робить ваш сайт вразливим до сумнівної діяльності інших користувачів. Цей ризик не існує на спеціальному хостингу, оскільки у вас є сервер для себе. Ви можете встановити кілька шарів захисту, які захищають ваш вміст. Спеціалізовані хостингові плани також покращили функції безпеки до тих, що перебувають у спільному хостингу.

Надійне виконання

Виділений хостинг ідеально підходить для веб-адміністраторів, які хочуть стабільної та надійної роботи. За допомогою цього плану вам виділяються різні ресурси лише для вашого сервера. Поки ви залишаєтесь в цих межах, ваш сайт буде працювати ефективно. Ви також можете використовувати додаткове додавання-
такі, як плагіни для підвищення продуктивності.

Висновок

В Інтернеті є мільярди відвідувачів, які особливо привабливі щодо якості вмісту, швидкості завантаження та функціональності різних платформ. Тому дуже важливо, щоб веб-сайти пропонували найвищу корисність для користувачів. Виділений хостинг пропонує безліч переваг для власників веб-сторінок, включаючи високу продуктивність, кращу безпеку, контроль, гнучкість та прозорість. Веб-сайти в Австралії можуть вибирати між різними постачальниками даних із центрами обробки даних у таких містах, як Мельбурн, Сідней та Перт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map