5 кращих веб-хостингів для веб-сайтів малого бізнесу

01.06.2020
Кращий хостинг '5 кращих веб-хостингів для веб-сайтів малого бізнесу
0 13 мин.

кращий-малий бізнес-сайт-хостинг-2019


Пошук кращого постачальника веб-хостингу для вашого малого бізнесу дуже важливий, і вам потрібно зайняти деякий час, щоб прийняти правильне рішення. Створивши веб-сайт або веб-магазин, ви повинні переконатися, що він буде працювати бездоганно в будь-який час і що ваш веб-хостинг зможе нести кількість трафіку, який ви можете генерувати.

Оскільки ми говоримо про малий бізнес, вам, мабуть, не знадобиться багато серверного простору або навіть потужність, але ви все одно повинні переконатися, що ви вибрали надійного хоста, який може відповідати вашим потребам. У цій статті ми поговоримо про параметри спільного хостингу та про те, як правильно вибрати для вас, а після цього я зупинюсь на деяких моїх улюблених веб-хостах і розповім, чому ви повинні їх вибрати.

Спочатку дозвольте показати вам мій список найкращих веб-хостингів для малого бізнесу:

Хостинг-компанія
Промо ціна

1найкращий веб-хостинг для малого бізнесу3,99 дол. / Міс
2найкращий дешевий хостинг для малого бізнесу1,99 дол. / Міс
3кращий WordPress малого бізнесу хостинг3,95 дол. / Міс
4кращий бізнес-хостинг3,95 дол. / Міс
5надійний хостинг для малого бізнесу$ 5,00 / міс

Які спільні плани хостингу?

Спільний хостинг, як видно з самої назви, означає, що на одному сервері використовується декілька веб-сайтів. У більшості випадків ви не знаєте, хто є вашими сусідами на сервері, і ви отримаєте певний обсяг ресурсів, який зможете використовувати. Це все визначено вашим хостинговим пакетом, тому що існують різні варіанти, навіть якщо ви вирішили перейти до спільних планів хостингу.

спільний веб-хостинг пояснив

Переваги

Є багато переваг використання спільного хостингу, і найбільш очевидною є ціна. Спільні плани хостингу – найдешевший варіант хостингу, що логічно, оскільки ви поділяєте всі витрати з іншими веб-сайтами.

Це найкращий варіант і для початківців, і не тільки для малого бізнесу, і вам не потрібно турбуватися про свій веб-сайт, навіть якщо ви почнете генерувати більше трафіку, ніж очікували, оскільки ви завжди зможете оновити свій план за кілька простих кроки. Вам може здатися, що спільний хостинг не забезпечить вас достатньою кількістю ресурсів, але є багато варіантів, які гарантують вам стабільність, навіть якщо ви ділитесь ресурсами з іншими.

Ще одна перевага, яка пов’язана з використанням спільних планів хостингу – це той факт, що вам не доведеться турбуватися про те, щоб робити якесь технічне обслуговування на вашому сервері, оскільки це зазвичай робить хостинг-компанія. Не забувайте, що ви також отримуєте вбудований cPanel, принаймні, з більшістю компаній, що приймають веб-хостинг, що полегшить управління новинами новачків, а також для тих, у кого недостатньо технологій досвід чи знання.

Недоліки

Звичайно, оскільки ви ділитесь ресурсами сервера з низкою інших користувачів, ви можете очікувати деяких недоліків. Наприклад, часто трапляється, що час завантаження відбувається трохи повільніше, ніж при інших варіантах хостингу, як-от виділені плани або VPS. Інша річ, яка може трапитися, це перенавантаження сервера і спричиняє повільну продуктивність або навіть простої. Повільніші показники можуть також відбутися, якщо ви збільшите активність на своєму веб-сайті і почнете отримувати більше трафіку, але, як ми вже згадували, ви завжди можете оновити свій план, якщо це станеться.

Ще одна вада, що виникає при спільному хостингу, – це відсутність параметрів налаштування. Однак це, мабуть, не є справжньою проблемою для багатьох користувачів, особливо якщо вони не мають багато технічних знань і, отже, не потребують параметрів налаштування. Ви також можете турбуватися про безпеку, оскільки не будете знати, з ким ділитесь сервером, і, можливо, ризикуєте сусіди.

Як вибрати веб-хостинг для малого бізнесу?

Як ми вже говорили, навіть коли ви вирішили, що хочете скористатися спільним планом хостингу, вам все одно доведеться вибрати найкращий варіант для своїх потреб. Це означає, що вам потрібно врахувати певні фактори, що відрізняються від веб-хостингу до іншого, а також різні спільні плани хостингу, які надає одна веб-хостинг-компанія.

Надійність

Навіть якщо у вас є малий бізнес, час простою вашого веб-сайту може коштувати вам дорожче, ніж ви могли подумати. Ось чому вам потрібно переконатися, що ваш постачальник веб-хостів надійний і має тривалість роботи не менше 99,5%. Переконайтеся, що ви перевіряєте претензії щодо тривалості роботи для кожного веб-хоста, який ви вважаєте.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів дуже важлива, особливо для малого бізнесу та нових власників веб-сайтів, які не мають багато технічних знань. Ви повинні переконатися, що веб-хост, який ви хочете використовувати, має підтримку клієнтів 24/7, а також слід прочитати коментарі та огляди користувачів, якщо ви хочете переконатися, що ваш веб-хост має хорошу підтримку клієнтів, яка може допомогти вам у вирішенні питань питання, які, ймовірно, виникнуть.

Параметри оновлення

Як я вже згадував, оновлення плану хостингу має бути простим та простим та доступним для вас у будь-який час. Це стосується більшості веб-хостів, але все-таки потрібно звернути на це увагу, оскільки ви ніколи не знаєте, наскільки розвиватиметься ваш бізнес, і якщо він дійде, вам потрібно бути готовим і мати можливість оновити свій хостинг-план, щоб обробити збільшення трафіку.

Особливості

Ви повинні врахувати всі функції, які мають спільний план хостингу, який вас цікавить. Наприклад, ви повинні переконатися, що ви зможете використовувати установки одним кліком популярної CMS з відкритим кодом, наприклад WordPress, тому що це дозволить вам налаштувати веб-сайт і спроектувати його так, як вам потрібно. Також погляньте, як виглядає веб-панель управління, яку ви будете використовувати, якщо ви переходите з певним веб-хостом. Він повинен бути простим і легким у використанні, щоб ви могли без проблем керувати своїм обліковим записом.

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати найкращий план веб-хостингу для своїх потреб, давайте подивимось на кілька найкращих постачальників веб-хостингу, щоб вам не довелося витрачати години на перегляд різних варіантів.

Хостинг InMotion

Відвідайте сайт »

Найкращий хостинг для малого бізнесуInMotion – один з найпопулярніших незалежних хостів у всьому світі. Вони були засновані в 2001 році і з тих пір їм вдалося вирости досить, щоб вважатись головним гравцем у грі в хостинг.

Спільні плани хостингу

InMotion надає три спільні плани хостингу – запуск ($ 7,99 / місяць), який підтримує два веб-сайти та дозволяє мати до шести доменів; Потужність ($ 9,99 / місяць), яка дає вам шість веб-сайтів і до 26 доменів; Pro ($ 15,99 / місяць), що дозволяє мати стільки веб-сайтів і доменів, скільки ви хочете. Однак слід пам’ятати, що ціни, які я відображав, стосуються лише щорічної підписки. Також InMotion часто пропонує знижки. Наприклад, на даний момент їхні спільні плани хостингу знижуються приблизно на 50%, тому якщо ви думаєте про використання спільного хостингу, ви, можливо, захочете скористатися цією можливістю, поки це триватиме.

Особливості

Цей веб-хост має безліч надзвичайно корисних функцій. Наприклад, ви можете створити для них магазин електронної комерції або веб-сайт WordPress, і вони нададуть вам безліч варіантів налаштування вашого веб-сайту наскільки ви хочете. Вони також надають гарантію повернення грошей на 90 днів, якщо вам не сподобається їх послуга, тому це в основному безризиковий варіант. Також існує безліч безкоштовних доповнень, якими ви можете скористатися, і вам не доведеться турбуватися про їхню ефективність, оскільки вони мають досить стабільний та респектабельний час роботи, з 99,99% часу роботи та без жодного істотного простою..

Однак, незважаючи на те, що у них є багато чудових функцій та варіантів на вибір, у них є і один головний недолік – вони не пропонують спільні плани хостингу для Windows.

Обслуговування клієнтів

InMotion піклується про своїх клієнтів, і це проявляється в їхній службі підтримки. Ви зможете поспілкуватися по телефону з їх персоналом або запустити онлайн-чат, якщо саме цього ви віддаєте перевагу. Можливо, вам доведеться навіть поговорити з ними, коли ви вперше активуєте свій рахунок, і якщо це зробите, ви побачите, що вони дуже оперативні та корисні. Звичайно, підтримка клієнтів, яку надає цей веб-хост, доступна постійно, 24/7.

iPage

Відвідайте сайт »

ipage кращий хостинг для малого бізнесуЦей веб-хостинг почав працювати ще в 1998 році. Зараз вони мають офіси у шести місцях у світі та обслуговують понад мільйон веб-сайтів, використовуючи два центри обробки даних, розташовані у США. Вони мають багато переваг, але бути одним з найдешевших веб-хостингових провайдерів – це, мабуть, найбільший з них.

Спільні плани хостингу

Існує не так багато варіантів спільних хостинг-планів, які надає iPage. Насправді вони пропонують лише один, Linux-хостинговий план під назвою Essential, який коштує $ 11,95 на місяць (хоча є знижки на цей план, пропоновані багато разів, на даний момент є пропозиція підписатися на цей план за 1,99 доларів США / місяць (якщо ви клієнт вперше). Також у iPage немає варіантів щомісячних платежів, ви можете придбати їх хостинг-плани лише на щорічному контракті.

Цей план хостингу, Essential, пропонує необмежену кількість дискового простору та електронних адрес та щомісячну передачу даних. Вони також забезпечують масштабовану пропускну здатність, необмежену базу даних MySQL та безкоштовний домен на рік. Існує також безліч інструментів, які дозволяють створити свій веб-сайт, а також сотні тем і шаблонів. Усі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Безпека та підтримка клієнтів

Ще одна сфера, де iPage виділяється серед конкуренції, окрім найдешевших цін, – це функції безпеки. Незалежно від обраного вами плану хостингу, ви отримаєте варіант безпеки SiteLock, який може врятувати ваш веб-сайт від несподіваних порушень безпеки. Це робиться за допомогою регулярного сканування, яке шукає потенційно шкідливі проблеми з шкідливим програмним забезпеченням. Деякі плани також передбачають автоматичне очищення від цих шкідливих загроз, а інші передбачають лише повідомлення про можливі проблеми. Вони також використовують брандмауер, який запобігає можливим витокам безпеки, а також щоденні резервні копії, які зазвичай додатково стягуються з багатьма іншими веб-хостами.

iPage забезпечує підтримку клієнтів у чаті, за допомогою телефону та електронної пошти, і вони дуже ефективні та корисні. Вони завжди будуть детально розбиратися з усіма вашими проблемами, і завжди відповідали на всі мої запитання без гикавки по дорозі.

BlueHost

Відвідайте сайт »

bluehost кращий хостинг для малого бізнесуЦе одна з найпопулярніших компаній, що займаються веб-хостингом у світі, і це не випадково. У них є чудові пропозиції, особливо якщо мова йде про спільні плани хостингу для власників малого бізнесу.

Спільні плани хостингу

BlueHost має три спільні плани хостингу, які ви можете вибрати, і всі вони досить конкурентоспроможні щодо інших веб-хостів з точки зору ціни. Перший план називається Основним планом, і він коштує $ 3,49 / місяць. З його допомогою ви отримуєте один унікальний домен, 50 Гб веб-простору та необмежену пропускну здатність. Наступний план називається «Плюс» і коштує $ 5,95 / місяць. Цей план дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, а також забезпечує необмежений веб-простір та пропускну здатність. Останній спільний план хостингу, який BlueHost може запропонувати, – Pro. Цей план поставляється з виділеним IP та іншими подібними перевагами, крім необмеженої кількості доменів і, звичайно, необмеженого простору пам’яті та пропускної здатності. Цей план коштує $ 13,95 / місяць.

Безпека

BlueHost має один з найнадійніших функцій безпеки серед усіх веб-хостів, і це великий плюс, особливо якщо ви володієте малим бізнесом і хочете бути впевнені, що ваш веб-сайт безпечний. Наприклад, BlueHost має три інструменти проти спаму, які можуть запобігти спаму на вашому веб-сайті, а також безпеку гарячих посилань. Ви також можете вибирати та створювати власні фільтри для електронної пошти, створювати захищені паролем файли та папки, робити IP-адресу чорним списком тощо.

Своєчасність та підтримка клієнтів

Цей веб-хостинг має один з найкращих записів про час роботи, і це дійсно стабільний і надійний вибір. Насправді, за пару місяців, які я тестував, я пережив простої лише в одному випадку, і це було не більше трьох хвилин.

Також BlueHost пропонує по-справжньому професійну підтримку клієнтів, з якою ви можете зв’язатися через телефон, онлайн-чат та електронну пошту. Існує також база знань, яку ви можете переглянути, якщо ви хочете знайти відповіді на свої запитання самостійно.

ХостГатор

Відвідайте сайт »

хостґатор кращий хостинг для малого бізнесуHostGator – компанія, що займається веб-хостингом, заснована в 2002 році, яка виросла достатньо, щоб продати її за неофіційну суму в 225 мільйонів доларів у 2012 році. Сьогодні HostGator є одним з провідних веб-хостів і одним з найнадійніших.

Спільні плани хостингу

Що стосується спільного хостингу, HostGator пропонує три спільні плани хостингу для Linux та Windows, що є величезною перевагою. Перший план називається Hatchling, і він оснащений необмеженим дисковим простором, базами даних, електронними адресами та пропускною здатністю, а також одним доменом. Ціни залежать від тривалості договору. Наприклад, ціна на план хетчлінгу становить 3,95 дол. На місяць, якщо ви підписуєтесь на три роки. План загального хостингу середнього рівня називається Baby, і він такий же, як план Хетчлінга, з додаванням необмежених доменів. Цей план коштує $ 5,95 на місяць для трирічного контракту. План вищого рівня від HostGator – це бізнес-план, і ви отримуєте деякі додаткові функції, наприклад, виділений IP, безкоштовний приватний SSL тощо. На даний момент цей план також коштує $ 5,95 / місяць.

Час роботи

HostGator гарантує 99,99% часу роботи, і вони повністю виконують свої обіцянки. Я відслідковував їхнє продовження роботи протягом місяця, і за той час вони ніколи не були вниз. Незважаючи на те, що це порівняно невеликий зразок у поєднанні з іншими досвідом клієнтів, можна з упевненістю сказати, що їхній обіцянок, який можна продовжувати, – це той, якому можна довіряти.

Обслуговування клієнтів

Цей веб-хост пропонує безперервну підтримку клієнтів, або по телефону, або через Інтернет-чат. Який би спосіб ви не вибрали, вас привітає привітний персонал, готовий дати все можливе, щоб відповісти на будь-які запитання. Я випробував обидва методи, і обидва рази мої проблеми були оперативно вирішені та вирішені.

InterServer

Відвідайте сайт »

interserver кращий хостинг для малого бізнесуЦе компанія, що займається веб-хостингом, яка була заснована в 1999 році і яка, спочатку, працювала як перепродавець віртуального хостингового рахунку. З часом вони виросли дуже успішним гравцем на міжнародному ринку веб-хостингу. 

Спільні плани хостингу

InterServer надає лише один спільний план хостингу, який коштує $ 5 / місяць. Однак цю ціну можна знизити, якщо підписати більш тривалий контракт і використовувати під час реєстрації промо-коди. Однак, навіть без цих знижок, цей спільний план хостингу є одним з найдешевших доступних варіантів.

За допомогою цього спільного плану хостингу ви отримаєте безліч корисних функцій, як-от встановлення одним кліком та безкоштовна служба міграції. Ви також отримуєте цілодобовий доступ до служби підтримки клієнтів. Цей план включає необмежену кількість доменів та передачу даних. Ви також отримуєте необмежену кількість пам’яті та необмежену кількість електронних листів. У цьому хостинг-плані є додаткові переваги, такі як оптимізація швидкості, резервні копії за тиждень та 30-денна гарантія повернення грошей.

Підтримка клієнтів

Як ви вже знаєте на даний момент, підтримка клієнтів може мати вирішальне значення, і ви завжди повинні переконатися, що ви вибрали веб-хостингову компанію, яка має чудову підтримку клієнтів. Що ж, з InterServer ви не можете помилитися, оскільки у них є нагорода для клієнтів, доступна вам через квитки електронної пошти, чат і телефон.

Їхня підтримка клієнтів приємна і завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, з якими ви маєте справу. Я назвав їх службу підтримки клієнтів, і це був справді один з найбільш позитивних досвіду підтримки клієнтів, які я коли-небудь мав.

Час роботи

InterServer обіцяє та забезпечує 100-відсоткове тривалість роботи енергії та 99,9% часу роботи в мережі. Вони також мають повністю автоматичне резервування, що є рятівником життя у багатьох ситуаціях. На додаток до цієї дивовижної продуктивності, коли справа стосується часу безперервного часу, InterServer також має багато місця для зростання, оскільки їх сервери працюють зараз на 50% потужності.

Висновок

Кожен власник малого бізнесу потребує веб-сайту, щоб досягти успіху на цьому конкурентному ринку. Однак наявність веб-сайту чи інтернет-магазину недостатньо сама по собі. Вам також потрібно переконатися, що ваш веб-сайт добре розроблений, простий у навігації та, головне, у будь-який час. Будь-які проблеми на вашому веб-сайті можуть призвести до втрати доходу і, у багатьох випадках, втрати довіри з боку ваших клієнтів.

Все це призводить до дуже логічного висновку – вам потрібен найкращий веб-хост. Я сподіваюся, що моя стаття допомогла вам зрозуміти, які найважливіші речі слід шукати в компанії, що займається веб-хостингом, якщо у вас є малий бізнес. Крім того, я сподіваюся, що мій вибір найкращих веб-хостингових компаній, які надають великі спільні плани хостингу для малого бізнесу, заощадив вам якийсь час, поки ви шукали ідеального веб-хостингу для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector