5 найкращих хостингів для музикантів, співаків, гуртів, артистів та діджеїв

найкращий веб-хостинг для музикантів


Бути музикантом важливо мати веб-сайт. У цій статті я покажу вам, як самостійно створити веб-сайт, а також як вибрати найкращий веб-сайт хостингу для музикантів.

Якщо ви тип людини, який любить робити речі сам, напевно, ви також хочете створити власний веб-сайт. Отже, ви добре займаєтесь музикою, але не маєте поняття, як запустити веб-сайт. Це добре. Якщо у вас є бажання навчитися створювати власний музичний веб-сайт або веб-сайт для вашого бренду, прочитайте цю сторінку, я поясню все нижче.

Є кілька постачальників веб-хостингів, які спеціалізуються на наданні інструментів для створення веб-сайтів музикантів. Я вирішу не включати їх у список, оскільки вони дорогі, а функціональність їх інструментів обмежена. Натомість я вирішую представити вам 5 найкращих хостингових компаній, які можна використовувати для створення професійного веб-сайту музикантів.

Створюючи веб-сайт, і ви не розробник, у вас є досить багато варіантів на вибір. Ви можете використовувати скрипт веб-сайту, створений для музикантів, або використовувати більш програмне забезпечення, наприклад WordPress. WordPress має всі необхідні інструменти, необхідні для створення унікального та багатофункціонального музичного сайту. На додаток до цього, Бейонсе та інші музиканти керують своїм веб-сайтом на WordPress.

Якщо ви хочете створити простий веб-сайт для своєї групи, ви можете обрати розробника веб-сайту, який я не дуже схвалюю.

Чудова річ у використанні WordPress або програмного забезпечення для створення сайтів для вашого сайту – це те, що вам не потрібно знати кодування. Тож без необхідності знати мови HTML, CSS, JS або PHP можна створити весь веб-сайт самостійно.

Якщо ви вирішили створити свій сайт за допомогою WordPress, вам потрібен хороший веб-хостинг для нього.

5 найкращих хостингів для музичних веб-сайтів

Отже, ось список найкращих 5 хостинг-провайдерів, які я рекомендую для музичних веб-сайтів:

 • iPage – від 1,99 дол. / Міс
 • BlueHost – від 3,95 дол. / Міс
 • В русі – від $ 3,99 / міс
 • ХостГатор – від 3,95 дол. / Міс
 • GoDaddy – від $ 2,99 / міс

Далі я розповім про кожну хостинг-компанію, яку я рекомендую.

iPage – Створіть веб-сайт для своєї музичної групи

ipage-best-hosting-музикантиiPage – це один з найкращих і недорогих варіантів створення власного веб-сайту про музикантів. Компанія пропонує розробник сайтів із перетягуванням та перепусткою, з великою кількістю вбудованих функціональних можливостей та параметрів налаштування. Ви можете вибрати сотні готових шаблонів (включаючи проекти, пов’язані з музикою) та налаштувати їх під свої вимоги. Редагування заздалегідь створеної теми допоможе вам швидше створити веб-сайт.

Якщо ви хочете більшої гнучкості та вирішите створити свій веб-сайт музиканта за допомогою WordPress, iPage також є чудовим варіантом для цього. Вони пропонують інструмент встановлення WordPress одним натисканням кнопки, що дозволяє швидко та легко розпочати роботу.

Основний план ідеально підходить для створення веб-сайту для вашої музичної групи, однак ви можете будь-коли оновити план хостингу більш високого рівня, якщо потрібно.

BlueHost – Створення музичного веб-сайту

bluehost-кращі музиканти-хостингBlueHost також має програмне забезпечення для створення веб-сайтів, але цей інструмент дозволяє створювати до 6 сторінок. На мою думку, ви повинні вибрати BlueHost, якщо ви хочете створити свій веб-сайт за допомогою WordPress. Вони дуже сильні у розміщенні веб-сайтів WordPress. BlueHost рекомендується спільнотою WordPress та офіційним веб-сайтом WordPress.org дуже давно.

BlueHost – одна з найкращих хостинг-компаній WordPress, і у них є кілька планів хостингу на вибір. Для сайту початкового музиканта WordPress ви можете використовувати один із спільних планів. Пізніше ви можете перейти на більш потужний план хостингу, оскільки ваш веб-сайт зростає і як це потребує більше ресурсів сервера.

WordPress – одне з найкращих програм для створення веб-сайту. Її основна функціональність дуже стандартна (дозволяє легко публікувати статті, завантажувати зображення, створювати власні макети), вона не створена спеціально для музикантів, а не для блогерів та веб-сайтів малого бізнесу. Однак за допомогою спеціальних плагінів та користувацьких тем ви можете перетворити WordPress на будь-який тип веб-сайту (включаючи веб-сайт профілю музиканта, музичну групу, веб-сайт для ді-джеїв або музичний магазин).

Тож якщо ви хочете отримати надійний сервіс хостингу для свого WordPress сайту, BlueHost – це правильний вибір.

InMotion хостинг – створіть свій веб-сайт музиканта

inmotion-best-hosting-музикантиInMotion хостинг – ще один чудовий варіант, якщо ви вибрали WordPress для свого веб-сайту. Пропонуємо дуже унікальний інструмент для створення веб-сайтів, який інтегрується з WordPress; її називають BoldGrid. Це насправді набір плагінів, які можна встановити з кожним обліковим записом хостингу InMotion. BoldGrid безкоштовний у використанні, але для того, щоб отримати доступ до цього потужного розширення WordPress, вам потрібно придбати план хостингу.

BoldGrid ідеально підходить для новачків, які не мають або не знають програмування, але хочуть створити веб-сайт самостійно. Якщо вас цікавить цей плагін, ви можете дізнатися більше про нього на нашій сторінці огляду BoldGrid. Коротше кажучи, BoldGrid – це складний та потужний конструктор сторінок для WordPress, який дозволяє користувачам легко створювати цільові сторінки (конструктор перетягування) та вставляти форми, карти та зображення натисканням кнопки.

Ви можете створити і запустити свій сайт WordPress відразу після активації акаунта. На сторінці оформлення замовлення вам потрібно вибрати “Попередньо встановлений WordPress” для автоматизованої настройки. Це не обійдеться вам додатково, воно включено безкоштовно. Це відмінна функція, якщо ви хочете швидко запустити свій музичний сайт.

HostGator – налаштування та розробка вашого музичного сайту

hostgator-кращі музиканти-хостингHostGator є «звіром», коли справа стосується веб-хостингу. Різні галузі вибирають HostGator для розміщення своїх маленьких та великих веб-сайтів. Багато музикантів, музичних гуртів, ді-джеїв та артистів також обирають цю хостинг-компанію, оскільки вона є надійною та пропонує дуже гарну технічну підтримку.

HostGator також пропонує інструмент інсталяції одним клацанням миші, який дозволяє користувачам швидко та просто налаштувати музичний сайт WordPress. У HostGator ви можете оновити свій план хостингу у міру зростання вашого веб-сайту.

Виберіть один із спільних планів, щоб розпочати роботу, і перейдіть на хмарний або VPS хостинг, як тільки ваш веб-сайт отримає більше трафіку або потребує більш високої безпеки.

Якщо ви не хочете використовувати WordPress для створення свого веб-сайту, ви можете перетягнути Gator & падіння веб-сайту. Особисто мені не дуже подобаються розробники веб-сайтів, але якщо ви хочете швидко виконати роботу, цей інструмент може бути ідеальним варіантом для вас.

GoDaddy – Створіть веб-сайт музиканта

godaddy-кращі музиканти-хостингGoDaddy – це чудовий вибір для новачків та для розміщення веб-сайтів для малого та середнього трафіку. GoDaddy – це універсальність, коли справа стосується створення вашого веб-сайту: ви можете вибрати конструктор веб-сайтів, запропонований GoDaddy, або ви можете вибрати план хостингу, де ви можете налаштувати свій веб-сайт за допомогою WordPress або іншого інструменту, який ви можете використовувати для створення свого веб-сайту.

Конструктор веб-сайтів запропонує простий спосіб створення, редагування та публікації веб-сайту. Ви можете вибрати сотні сотень безкоштовних шаблонів і налаштувати їх під свої потреби. Є десятки дизайнів, які спеціально створені для веб-сайтів, що стосуються музики. Кожна частина дизайну може редагуватися: ви можете замінити зразкові зображення своїми, змінити логотип, додавати та видаляти сторінки, повністю пропускаючи частину програмування.

Builder веб-сайтів пропонує безліч варіантів і віджетів, щоб зробити ваш веб-сайт професійним виглядом і функціональним. Ви можете легко додавати зображення та відеогалереї, вкладки, поля, реалізовувати блог або вмикати функцію електронної комерції.

Якщо ви вирішили створити веб-сайт за допомогою WordPress, рекомендую переглянути підручник. Якщо ви виберете один із варіантів хостингу cPanel GoDaddy, ви зможете одним натисканням кнопки встановити WordPress у свій домен та розпочати створення веб-сайту відразу.

Вашим завданням буде додати тему, встановити необхідні плагіни, додати сторінки та публікації; які дуже легко зробити. В кінці цієї сторінки ви отримаєте перелік рекомендацій щодо того, які плагіни та теми ви можете використовувати для створення веб-сайту професійного музиканту професійного вигляду з WordPress.

Якого хоста слід вибрати для музичного веб-сайту?

Ми перерахували топ-5 хостів, які ми вважаємо найкращими для розміщення музичного веб-сайту. У кожного постачальника хостингу є свої плюси і мінуси, тому вам слід вибрати компанію, яка найкраще підходить для ваших потреб. На мою думку, для менших веб-сайтів із запуску музики iPage – найкращий варіант. Для веб-сайтів, створених за допомогою WordPress, я рекомендую BlueHost, InMotion та HostGator. GoDaddy – це також чудовий варіант для розміщення музичного веб-сайту.

Ви можете дізнатися більше про кожну хостинг-компанію, прочитавши наші поглиблені огляди.

Тепер розглянемо, як створити музичний веб-сайт за допомогою WordPress.

Корисні плагіни WordPress для веб-сайту музики

Як я повідомляв вище, в сердечному WordPress недостатньо функцій для створення музичного веб-сайту. Але за допомогою спеціальних плагінів ви зможете додати музичні плеєри, магазин, музичну бібліотеку чи інші чудові функції. Все, що вам потрібно зробити, – це переглядати сховище плагінів WordPress та пошук музики.

В результатах ви знайдете всі необхідні плагіни, які вам можуть знадобитися, і їх можна встановити на ваш веб-сайт безкоштовно. Ось кілька корисних плагінів для музичного веб-сайту:

проста музичний віджет wordpressПлагін Simple Music Widget дає змогу відображати музичний плеєр як віджет із можливістю додавати ім’я, пісню, альбом, короткий опис виконавця та короткий опис виконавця до кожної композиції. Цей віджет буде працювати у всіх браузерах, які підтримують аудіо елемент HTML5. Це, безумовно, чудовий віджет, який можна розмістити на своєму веб-сайті, якщо ви хочете, щоб ваші відвідувачі слухали вашу музику ще до їх придбання.

галерея gmedia керує списком відтворення музичних файлівЩе один чудовий плагін – галерея Gmedia, яка також є медіа-менеджером. Цей плагін працює як бібліотека, надаючи комплексний інтерфейс для управління не тільки зображеннями, але й аудіофайлами. За допомогою цього інструменту ви можете завантажувати скільки завгодно фотографій та музичних файлів і упорядкувати їх у групи, списки відтворення та альбоми. Це дуже корисний плагін, який, можливо, варто встановити на будь-який музичний веб-сайт.

Згадали лише два плагіни, але можна вибрати сотні. Вибираючи плагін, завжди перевіряйте рейтинги та останнє оновлення плагіна. Ви не хочете встановлювати застарілі плагіни на свій веб-сайт. Уникайте тих, які не оновлювались роками.

Найпопулярніші музичні веб-сайти, побудовані на WordPress

Є багато музикантів, співаків, ді-джеїв, гуртів і артистів, які обирають WordPress для свого веб-сайту. Ось список найпопулярніших:

Найкращі теми WordPress для веб-сайту музиканта

Отже, якщо ви вирішили створити веб-сайт за допомогою WordPress, ось декілька преміальних тем, які ви можете використовувати, щоб зробити свій веб-сайт унікальним та видатним.

тема вокального музиканта wordpress

Демо / Завантажити

варення сесійної теми для музичних веб-сайтів

Демо / Завантажити

тема WordPress WordPress Beatheraven музикант

Демо / Завантажити

Ще щось?

Я думаю, що я передав всю інформацію, яка вам потрібна для запуску вашого веб-сайту, і я дуже сподіваюся, що ця стаття допомогла вам знайти найкращого постачальника хостингу музикантів. Якщо у вас все ще виникають запитання, будь ласка, скористайтеся системою коментарів нижче. Я спробую відповісти на них.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map