5 найкращих веб-хостингів у Канаді

кращий веб-хостинг-Канада-2019


Якщо ви запускаєте веб-сайт для канадської аудиторії, найкраще отримати хостинг від канадського постачальника хостингу або веб-хостингу, який також має місцезнаходження в Канаді. Оскільки ми є фахівцями з веб-хостингу, ми дослідили та відібрали найкращі веб-хостингові компанії Канади, які заслуговують на вашу увагу.

Нижче ви можете прочитати наші короткі огляди цих компаній, але спочатку давайте розглянемо переваги розміщення ваших серверів у Канаді, якщо ваш веб-сайт орієнтований або звертається до переважно канадської аудиторії.

Чому вибирати канадський веб-хост?

Якщо основна аудиторія вашого веб-сайту є канадською, є кілька аргументів на користь хостингу з провайдером, який знаходиться там:

 • Швидше з’єднання & часи відповіді: Якщо ваші сервери розташовані ближче до вашої цільової аудиторії, ви можете насолоджуватися кращим часом відгуку, ніж ваші сервери за кордоном;
 • Підтримка: Купуючи веб-хостинг у компаній, що знаходяться в різних часових поясах або різних країнах, можливо, з різним робочим часом служби підтримки та аутсорсингом для країн, які не володіють дуже хорошою англійською мовою. Це може поставити заслінку на спілкування та вирішення питань своєчасно;
 • Галузеві вимоги: Для деяких галузей є необхідність розміщення серверів у країні, де компанія здійснює свій бізнес;
 • Юридичні спори: У разі виникнення юридичних суперечок легше розпочати судові позови проти посередників або посередників;
 • Локалізація: Локалізовані послуги означають оплату у валюті вашої країни, користуйтеся послугами, які відповідають законодавству конкретної країни, та отримуєте доступ до підтримки, що базується в Канаді;
 • Зелений хостинг: Поважаючі хостингові компанії в Канаді всі прихильні до навколишнього середовища і докладають зусиль, щоб їх живила чиста енергія.

Насолоджуючись швидшим зв’язком, доступ до локалізованих служб та підтримка – це основні причини, через які підприємства чи приватні особи, веб-сайти яких орієнтовані на канадську аудиторію, вирішать розміщувати свій веб-сайт на веб-хості в Канаді.

Якщо вам цікаво, які веб-хости найкращі, прочитайте нижче відгуки про топ-5 веб-хостів Канади:

GreenGeeks

Відвідайте сайт »

greengeeksGreenGeeks – хостинг-компанія з глобальною присутністю, центри обробки даних розташовані у США, Європі та, звичайно, Канаді. Як вони так красномовно називають, ця компанія є зеленою компанією, яка прагне зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Вони роблять це, замінюючи в 3 рази більше енергії, яку вони використовують, на енергію вітру.

GreenGeeks дозволяє клієнтам вибирати центр обробки даних, в якому вони розміщені. Канадці можуть обратись у центр обробки даних, розташований у Монреалі чи Торонто.

Окрім того, що є екологічно відповідальною платформою для вашого веб-сайту, GreenGeeks також зобов’язаний вражати швидкістю, підвищеною безпекою та надійністю.

Використовуючи новітні швидкодіючі технології, такі як накопичувачі SSD, спеціалізовану внутрішню технологію кешування, безкоштовний вбудований CDN, швидкі веб-сервери та сервери баз даних та PHP 7, включені на всіх серверах, GreenGeeks може гарантувати надзвичайно швидкі завантаження сторінки.

Безпечно, вони пропонують сканування безпеки в реальному часі, розширений кластерний аналіз загроз та активний моніторинг сервера, що дозволяє підтримувати 99,9% часу роботи.

Що стосується планів хостингу, ціна починається на рівні 3,95 дол. На місяць за спільний хостинг, але хостинг VPS, виділені сервери, хостинг WordPress та реселлерські пакети також мають конкурентоспроможні ціни та можуть похвалитися великою кількістю функцій, таких як безкоштовна реєстрація домену, безкоштовна міграція веб-сайтів, безкоштовний веб-сайт builder, підтримка 24/7, безкоштовне резервне копіювання, ліцензія cPanel / WHM, 30-денна гарантія повернення грошей, покращена безпека тощо.

GreenGeeks – відмінний вибір для канадського веб-сайту, який цінує поновлювані джерела енергії, відмінні пакети хостингу та прихильність до останніх і найкращих в хостингу рішень.

ХостПапа

Відвідайте сайт »

хостпапаHostPapa – незалежна канадська хостингова компанія, заснована в 2006 році. Як і GreenGeeks, вони також є зеленим веб-хостом із центрами обробки даних по США та Канаді..

Цей веб-хости пропонують доступні плани хостингу для кількох категорій хостингу, включаючи спільний, WordPress, VPS та хостинг реселлерів. Вони вважають себе хостингом для початківців та малих підприємств, які хочуть сильного та надійного хостингового партнера.

Хоча вони розташовані в Канаді, HostPapa також не боїться орієнтуватися на світові ринки. З цією метою вони пропонують багатомовну підтримку, розширені SSD-накопичувачі, CloudFlare CDN, підтримку 24/7, гарантію безперервного використання на 99,9% та найсучасніші центри обробки даних.

Автоматичне резервне копіювання та сканування зловмисного програмного забезпечення, безкоштовні сертифікати SSL, безкоштовна міграція веб-сайтів, 30-денна гарантія без ризику – лише деякі інші функції хостингу, якими ви можете користуватися на HostPapa.

Пакети спільного хостингу можна придбати за ціною до $ 3,95 на місяць. Бізнес-програми для спільного хостингу пакують більше ресурсів, ніж пакет для початківців, але всі плани цього рівня містять безкоштовну реєстрацію домену, панель керування cPanel, доступ до 400+ додатків, безкоштовне навчання один на один, безкоштовне шифрування SSL, розробника сайту та безкоштовний CDN.

Ми рекомендуємо HostPapa, якщо у вас немає попереднього досвіду роботи з хостингом та створення веб-сайтів, оскільки вони є доброзичливою та орієнтованою на користувачів компанією, яка має на меті допомогти у створенні та розвитку вашого інтернет-бізнесу..

HawkHost

яструбЗаснована в 2004 році, HawkHost – це глобальний веб-хостинг із 7 центрами обробки даних по Європі, Азії, США та Канаді.

HawkHost пропонує безкоштовні послуги міграції, хостинг на SSD, 99,9% бездротового обслуговування, підтримка 24/7 та 30-денна гарантія повернення грошей. Їх портфоліо хостингу включає загальнодоступні, хмарні, напів виділені сервери, VPS та рахунки реселлерів.

На сторінці кожного відповідного плану ви знайдете детальний опис пропонованого програмного забезпечення та технічних специфікацій кожного плану.

Їх пакет загального доступу до початкового рівня є найдоступнішим, навіть порівняно з іншими згаданими вище веб-хостами, і ціна починається від $ 2,99 / місяць. Цей план обмежений лише щодо ресурсів дискового простору, який обмежується 10000 МБ. Інший спільний план хостингу, професіонал набагато дешевший за 7,99 дол. США на місяць, але він постачається з необмеженим дисковим простором на SSD.

Наступна категорія хостингу на HawkHost – це хмарні сервери, на яких розміщено п’ять різних планів – від $ 5 / місяць до 80 $ / місяць. Ці плани мають повний доступ до кореневих мереж, вони працюють на SSD та повністю масштабовані. Напівприсвячені сервери мають два плани, а VPS – три плани.

Хоча плани мають конкурентоспроможні ціни, а ресурсів багато і масштабується, cPanel не включається безкоштовно до кожного плану, і він доступний лише за додаткову плату. З іншого боку, усі плани містять безкоштовні необмежені сертифікати SSL.

Незалежно від того, ви запускаєте свій перший веб-сайт або хочете перейти на інший хост, HawkHost – це надійний і доступний вибір.

OVHcloud

хмараOVH Cloud – це бізнес-хостинг-провайдер із розташуванням серверів по всій Європі та на Східному узбережжі Канади, який спеціалізується на гібридному хмарному хостингу. Вони націлені на ІТ-агенції та підприємства та пропонують хостинг, сумісний із PCI (PCI-DSS Level 1).

Голі металеві сервери OVHCloud, приватні хмарні та публічні хмарні рішення – прекрасний вибір для будь-якого бізнесу, який прагне створити масштабовану, безпечну та спритну інфраструктуру, яка відповідає викликам їхніх проектів..

Сервери з голих металів доступні від $ 249 на місяць, і вони класифіковані відповідно до певних цілей. Наприклад, якщо ви видавець ігор, який шукає ігрові сервери, є спеціальна категорія рішень для ігрових серверів. Інші спеціалізовані сімейства серверів включають інфраструктуру, доступність, зберігання та GPU.

Якщо ви шукаєте рішення для задоволення навантаження на рівні підприємства, власні приватні хмарні рішення OVHCloud пропонують фізично ізольовані, хмарні середовища з одним орендарем з гнучкістю, оперативною послідовністю та чудовою продуктивністю.

Завдяки загальнодоступним хмарним рішенням, пропонованим OVHcloud, ви будете насолоджуватися максимальною доступністю, безпекою та продуктивністю. Ресурси на 100% ваші 100% часу, і ви будете використовувати 100% своїх ресурсів без перерозподілу. Незалежно від того, чи шукаєте ви безлімітне хмарне сховище, сховище архіву, блокове сховище або загальнодоступні хмарні екземпляри, OVH охопив вас.

Цей хост не пропонує хостингових рішень для новачків, а їхні хостингові рішення розроблені для клієнтів високого класу, які шукають максимальну продуктивність та безпеку.

iWeb.com

iwebIWeb – ще одне зелене бізнес-хостинг, що пропонує спеціалізований та хмарний хостинг, заснований у Монреалі та на 98% працює від гідроелектрики. Окрім Монреаля, iWeb має глобальну присутність, яка поширюється на Європу, Азію та Америку.

Однопроцесорні спеціалізовані сервери починаються від $ 110 на місяць, але ви можете вибрати з 19 конфігурацій сервера, включаючи подвійні процесорні сервери або сервери, побудовані для продуктивності чи зберігання. Серед них ви знайдете сумісні з PCI сервери, сервери із SSD-накопичувачем та немережовані сервери пропускної здатності.

Надлишкові центри обробки даних iWeb дозволяють забезпечити 100% потужність та мережеву угоду доступу. З точки зору безпеки доступні захист DDoS, віддалене резервне копіювання та брандмауер.

Варіанти хмарного сервера з оплатою за переказ доступні у пам’яті Windows або Linux та SSD, ціни починаються від $ 0,04 / год.

Крім хостингу, iWeb пропонує також рішення для зберігання даних (мережеве зберігання даних, блокове зберігання, зберігання резервних копій та хмарне резервне копіювання), а також мережеві послуги (CDN, брандмауері, безпека) та управління сервером.

Рішення для розміщення iWeb підходять для ІТ-фахівців, підприємств та підприємств.

Висновок

Незалежно від того, якими можуть бути ваші хостингові послуги – від простого рішення для спільного хостингу до хмарних обчислювальних рішень, хостингові компанії, розглянуті в цій статті, є найкращими у відповідних категоріях. Вони всі хости, що працюють на зеленій енергії, з глобальною присутністю та різноманітним каталогом послуг, що виходять за рамки традиційного хостингу, і які можуть дуже добре конкурувати з іншими провідними американськими та європейськими хостинговими брендами.

Якщо ви хочете розмістити хостинг у Канаді, переконайтесь, що їх перевіряють!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map