6 кращих провайдерів веб-хостингу Green

кращий-зелений-хостинг-провайдери-2019


Всі ми добре знаємо, що ми виснажуємо природні ресурси Землі більше, ніж будь-коли раніше. Це призвело до серйозних змін у навколишньому середовищі, і ми хочемо зіткнутися ще більше у майбутньому. Нам навіть доводиться сумніватися, яку землю ми залишимо для своїх дітей у майбутньому. Тому ми повинні перейти на зелені альтернативи і жити ефективніше, де тільки можемо. Одним із таких напрямків є те, що ми обираємо для використання нашої технології.

Веб-хостинг – це масштабний бізнес, його енергоспоживання так само величезне. У великих компаніях є ангари, наповнені ревучими серверами, які просто горять енергією, щоб продовжувати працювати. Майте на увазі, що для того, щоб ваш веб-сайт був доступний цілий день, сервер повинен працювати цілий день. В середньому сервер використовує близько 20,4 кіловат на день. У великих веб-хостингових компаніях працює щонайменше 1000 серверів, що робить їх щоденне енергоспоживання 20 400 кіловат. Це може живити кілька мікрорайонів і більше. Потужність, необхідна для роботи всіх серверів у Сполучених Штатах, дорівнює кількості 5 атомних електростанцій. Тож досить легко зрозуміти, яка шкода насправді завдає Інтернету нашому середовищу.

Навіть незважаючи на те, що зелений колір є популярною фразою в наші дні, він має серйозні наслідки для навколишнього середовища. Зелений колір – це вибір, який можна зробити, щоб позитивно впливати на навколишнє середовище. Але які зміни це насправді вносить? Що ще важливіше, які прямі вигоди вона може вам запропонувати? Ми хочемо відповісти на ці запитання і побачити, що ще може запропонувати ця стійка форма веб-хостингу. Тож без зайвої прихильності давайте перейдемо до цього!

Ви можете зробити потужний екологічний вплив

Почнемо з першої і найочевиднішої переваги вибору екологічно чистого веб-хостингу. Зелений колір – це те, що ви можете зробити, щоб взяти участь у захисті навколишнього середовища. Як я вже згадував вище, ваш веб-сайт постійно витрачає наші екологічні ресурси. Зелений хостинг гарантує, що вся енергія, яку потрібні серверам компанії для розміщення веб-сайтів, надходить з поновлюваних джерел. Тож, вибравши це, ви вирішили легко навколишнє середовище.

Це приносить користь репутації та маркетингу вашої компанії

Все, що зелене, має позитивні асоціації з ним і створює хороший імідж для вашої компанії. Ви можете покращити свій публічний імідж просто та легко, отримавши зелені облікові дані. Компанія, яка працює над внесенням змін та зменшенням впливу, який вони надають на навколишнє середовище, зазвичай є більш популярною, що, у свою чергу, завойовує їх більш екологічно чистими клієнтами та клієнтами..

Зелений колір зараз неймовірно популярний, тому він також стає вибором і в маркетингу. Якщо ви оприлюдните той факт, що ваша компанія інвестує в та підтримує зелені рішення, ви залучите більше людей. Чітко визначивши, чому ви працюєте над захистом навколишнього середовища, велика ймовірність звернутися до екологічно свідомої аудиторії, до якої б ви не зверталися проти іншого.

Також правда, що численні клієнти готові заплатити трохи додатково, якщо знають, що купують «зелені» послуги. Тож зелений хостинг, безумовно, має потенціал підвищити свою прибутковість, залучаючи більше клієнтів і дозволяючи вам трохи підвищити ціни.

Це більш доступно

Якщо жодна комунальна компанія не платить за енергію, яку споживає ваш веб-сайт, миттєво стає набагато простіше на ваш гаманець. Коли компанії виробляють власну енергію з відновлюваних джерел, таких як вітроенергетика та сонячні батареї, у них значно менше витрат. Вони можуть заощадити багато грошей, навіть якщо для цього потрібні передові інвестиції, пов’язані із зеленим джерелом енергії. Зелений хостинг або дешевший, або коштує тієї ж ціни, що і звичайний хостинг. Тож ви, клієнт, також можете отримати вигоду від усіх заощаджених грошей. Ви не тільки ставите свою компанію в добрий імідж, завойовуєте довіру клієнтів та заощаджуєте оточення, але й робите мудрий фінансовий вибір.

Як вибрати провайдера зеленого хостингу

Якщо ви хочете вибрати зелене хостинг рішення, ви в потрібному місці. Є численні компанії, які вже зарекомендували себе як дивовижні постачальники послуг та прихильники «зеленого». Вибір провайдера зеленого хостингу працює так само, як і вибір звичайного провайдера. Потрібно лише знати свій бюджет та якість надання послуг. Друге – більш складне питання, ніж останнє, тому ми обходимо це подолання першого. Є кілька основних характеристик, про які слід стежити, щоб зробити вибір, яким ви будете задоволені в довгостроковій перспективі.

 • Час роботи – Ваш веб-сайт повинен бути доступним протягом усього року. Якщо сервери навіть на короткий час не працюють, ніхто не може отримати доступ до вашого веб-сайту, а це означає, що ви втратите бізнес на той час. Більшість компаній заявляють, що вони мають 99% твердого часу, але чому б вони цього не зробили? Спершу слід довіритися власній кишці та прочитати пару відгуків про них. Хороші веб-сайти для перегляду хостингу вимірюють час роботи компанії так само, як і ми. Тому завжди перегляньте огляд, перш ніж довіряти, що компанія говорить про їх час роботи.
 • Швидкість завантаження сторінки – Після запуску вашого веб-сайту він повинен бути швидким. Швидкість завантаження сторінки – це незалежний чинник ранжування для Google і надзвичайно важливий з точки зору досвіду роботи користувачів. Люди не залишатимуться на вашому веб-сайті, якщо для завантаження потрібно більше 2 секунд. Насправді у вас повинен бути хостинг-провайдер, який дозволяє завантажувати ваш веб-сайт протягом 1 секунди. Таким чином, ви можете гарантувати, що ваші користувачі мають справді задовільний досвід. Ви можете бачити, наскільки швидкі сервери компанії такі самі, як і з режимом роботи. Читаючи огляд і дивлячись на вимірювання.
 • Підтримка клієнтів – Запуск веб-сайту іноді може бути проблематичним, особливо якщо ви не звикли до хостингу, який ви використовуєте. Ви також можете зіткнутися з проблемами, і вам захочеться мати когось у вас на спині, який може допомогти вам вирішити. Щоб хтось був одним із представників служби підтримки вашої хостингової компанії. Більшість розчарувань, пов’язаних із веб-хостингом, пов’язані з поганою або неіснуючою підтримкою клієнтів. Ви повинні переконатися, що ви відчуваєте найкращу можливу підтримку клієнтів, тому займайтеся своїми дослідженнями. Дивіться, що кажуть люди на форумах та в розділах коментарів. Чесний досвід користувачів – це ваш найкращий посібник, намагаючись дізнатися, яку підтримку може запропонувати хостинг-компанія.
 • Халяви – Хороша компанія, що займається хостингом, пропонує не просто хороший сервіс та хорошу підтримку клієнтів, а й хорошу угоду. Безліч послуг завищені, і вам потрібно більше грошей, якщо ви хочете використовувати основні функції та послуги. Якщо ви можете, виберіть компанію, яка пропонує безкоштовну міграцію сайту, безкоштовні резервні копії разом із безкоштовними функціями безпеки та захистом від спаму. Чим більше безкоштовних речей ви отримаєте, тим краще буде ваша угода, очевидно. Майте на увазі, що високоякісні хостингові компанії дійсно пройдуть додаткову милю, щоб задовольнити вас численними безкоштовними послугами. У той час як інші просто прагнуть отримати ваші гроші і просто дають вам щось, щоб продовжувати платити.
 • Програми та функції – Ви хочете, щоб системи управління вмістом, такі як WordPress та Drupal, були легкодоступними та встановленими в один клік. Правильний сервіс хостингу за допомогою cPanel буде легко орієнтуватися та користуватися. Тож переконайтесь, що ви зможете керувати тим, що купуєте, через cPanel з відкритим кодом.

Найкращі послуги зеленого хостингу

Як і все, що там, є деякі компанії, які випередили свою конкуренцію. В даний час вони пропонують найкращі зелені послуги веб-хостингу. Ось 6 кращих гравців у галузі провайдерів зеленого веб-хостингу.

GreenGeeks

Відвідайте хост »

GreenGeeks – одне з найпопулярніших імен в галузі зеленого веб-хостингу. Вони мають на меті надати приголомшливі веб-хостингові послуги, які живляться виключно від сонця та вітру. Компанія була запущена в 2008 році і зараз є більш ніж 300 000 веб-сайтів. Вони пред’являють сміливі претензії, такі як 99,99% тривалості роботи та 100% задоволення клієнтів. Чи дійсно вони пропонують якість для резервного копіювання цих претензій? Ну давайте дізнаємось!

Сміливий вислів про їхнє продовження часу звучить точно. Вони пропонують 99,91% міцності скелі протягом усього року. Це забезпечить постійний доступ до вашого веб-сайту та готовність до бізнесу. Ви можете розраховувати на це, не турбуючись про такі дурні речі, як помилка сервера.

Що стосується швидкості завантаження веб-сайтів, все не так гламурно. Але вони аж ніяк не погані. Сервери GreenGeeks трохи повільніше, ніж я б очікував. Швидкість завантаження їх веб-сайтів змінюється між 600 і 1200 мілісекундами, що можна вважати середнім.

Їх підтримка клієнтів також чудова, що ще більше підкріплює заяву. На зв’язок із агентом підтримки клієнтів не пішло більше хвилини, і ми отримали відповіді на наші запитання дуже швидко. Їх відповіді також були правильними та корисними. Агент був дружним весь час. Але навіть незважаючи на всю цю позитивність, ми помітили незначну проблему. Ми помітили кілька граматичних помилок, і деякі речення були не зовсім вичерпними. Це тому, що їх підтримка, ймовірно, була передана іноземним носіям англійської мови, оскільки це дозволяє їм заощадити багато грошей. Можливо, це саме те, що дозволяє GreenGeeks отримувати такі швидкі реакції. Оскільки, якщо стоїть більше представників служби підтримки клієнтів, є більший шанс, що хтось відповість на ваш запит протягом декількох секунд.

Окрім надійної команди підтримки клієнтів, до якої завжди можна звернутися, GreenGeeks також має досить широку базу знань. Там ви можете знайти відповіді на найпоширеніші запитання та проблеми, які можуть виникнути під час налаштування веб-сайту. Якщо ви хочете розібратися в проблемах самостійно, це чудовий варіант. Ви можете знайти відповіді на запитання щодо загального хостингу, хостингу VPS, виставлення рахунків, хостингу для реселлерів тощо. Вони також мають численні відеоуроки, якими ви можете скористатися.

Що стосується халяви, GreenGeeks перевіряє речі. Вони пропонують безкоштовне доменне ім’я та безкоштовну міграцію веб-сайтів. Це може заощадити багато грошей, якщо у вас вже є веб-сайт. Але якщо ви цього не зробите, ви трохи скоротите свої початкові витрати. Також GreenGeeks забезпечує безкоштовні резервні копії щовечора. Таким чином, ви можете бути впевнені, що всі ваші дані є безпечними та надійними, і ви завжди можете повернутися до однієї з попередніх версій вашого веб-сайту, якщо щось трапиться. Крім того, ви також отримуєте заходи безпеки, такі як Spam Assassin і SSL, тому ви готові до всього, що вам потрібно.

GreenGeeks також дотримується звичайних прийомів маніпулювання ціноутворенням у цій галузі. Вони рекламують 3,95 долара США на місяць, але вам доведеться підписати трирічний контракт. Якщо цього не зробити, ціна вмить підніметься до 9,95 дол. США на місяць. Це майже втричі більше.

Найсмішніше, що існує 30-денна гарантія повернення грошей. Ви можете отримати заставу в будь-який час, але якщо ви взяли їх за пропозицію про безкоштовну реєстрацію домену, вам доведеться за це заплатити. Плата за реєстрацію домену обійдеться вам у 24,95 дол. Отже, схоже, що GreenGeeks отримує свої гроші, пекло.

Навіть незважаючи на те, що GreenGeeks не є ідеальним, він підтримуватиме ваш сайт досить пристойно. Вони мають надійний час роботи та дуже хорошу підтримку клієнтів, на яку можна покластися. Швидкість завантаження веб-сайтів не така швидка, але вони все ще досить швидкі, щоб ваш веб-сайт відповідав сьогоднішнім стандартам. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт Green Geek!

iPage

Відвідайте хост »

iPage набув великої популярності в просторі блогів і серед людей, які прагнуть запустити свої веб-сайти як можна дешевше. Вони шалено недорогі, оскільки пропонують плани так само дешево, як 1,99 долара на місяць. Він належить Endurance International Group, яка є власником багатьох інших хостинг-компаній, таких як BlueHost, VPSLink, FatCow тощо.

iPage проходить одночасно як у вашому гаманці, так і в оточенні. Ви можете мати низькі $ 1,99 на місяць вступні ціни лише на 12-місячну підписку. Мені це дуже подобається, оскільки це дуже гостро і чесно, що галузь веб-хостингу зараз гостро потребує. Це цілком пристойно, але я пропоную вам підписатися на довший термін, якщо ви перейдете на iPage. Не тому, що ви будете робити краще для них, а тому щомісячна ціна підніметься до 8 доларів, що на 350%. Ви, ймовірно, захочете цього уникати якомога довше. Крім цього старого фокусу з ціноутворенням, iPage досить пристойний.

Час їх роботи на сервері становить 99,96%, що забезпечить безпечний та стабільний веб-сайт протягом усього року. Швидкість завантаження сторінки становить 884 мілісекунди. Це досить швидко, щоб веб-сторінки миттєво завантажувались, якщо ви не хочете запустити великий веб-сайт електронної комерції. Отже, iPage в основному має перевірку вимог до сервера. А як щодо решти?

Що ж, підтримка клієнтів iPage може трохи використати роботу. Вони непогані, бо 20-хвилинний час відповіді є досить солідним порівняно з іншими, на що потрібні години та дні. Через 20 хвилин вони відповіли на наші запитання, але це все ще не повністю переконало мене. Головним чином, через те, що в Інтернеті є чимало суперечливих відгуків про службу підтримки iPage. Деякі виправили свої проблеми без жодних проблем або не довелося занадто довго чекати, а інші написали свої відгуки із-за невдоволення. Тож найкраще озирнутися і подивитися, що ви знайдете, перш ніж піти далі та придбати послугу.

Якщо ви шануєте зелений веб-хостинг, будьте впевнені, що iPage – це партнер EPA Green Power, оскільки веб-сервери та центри обробки даних, які дозволяють послугам iPage працювати на вітрову енергію. Компанія купує стільки відновлюваної енергії, що компенсує їх енергоспоживання на 200%! Тож ви також зробите послугу планеті, якщо працюєте з iPage.

Поряд з дуже хорошою ціною, iPage також пропонує безліч халяв, щоб підсолодити угоду. Ви отримаєте розширені параметри безпеки від одного з партнерів компанії SiteLock. Їх програмне забезпечення допомагає зміцнити ваш веб-сайт, щоб запобігти будь-яким порушенням безпеки. Він регулярно перевірятиме його на наявність шкідливих програм та інших шкідливих програм. Щоб зробити це ще краще, iPage також пропонує безкоштовні резервні копії, що є найкращим заходом безпеки для вашого сайту. Більшість компаній за це стягують додаткову плату, тому прекрасно мати її повністю безкоштовно.

Їх послуги також добре грають з іншими сторонніми додатками та платформами електронної комерції. У вас є інтеграція для шлюзів платежів, таких як PayPal, Google Apps та багато інших. Нарешті, ви також отримаєте маркетингові кредити на суму 200 доларів, які можете витратити на Google AdWords, Bing або Yahoo! продавати ваш сайт.

Хоча це все звучить дуже солодко, iPage все ще має кілька неприємних сюрпризів. Один з них полягає в тому, що вони використовують vDeck замість cPanel. vDeck – менш відома альтернатива, яка використовується для управління серверами, до яких можна звикнути. Але це не так добре і всебічно, як cPanel.

В цілому, iPage – це вагомий вибір для тих, хто шукає стабільний хостинг-сервіс, незважаючи на те, що вони легко йдуть на свій гаманець та навколишнє середовище. Щоб отримати докладнішу інформацію про послуги iPage, перегляньте їх офіційний веб-сайт!

Хостинг InMotion

Відвідайте хост »

InMotion – моя улюблена хостингова компанія, руки вниз. Тож моя думка може бути трохи упередженою, але я буду тримати її в реальності.

InMotion існує вже більше 10 років, і вони надають вдома більше 300 000 доменів. Вони стають все більш популярними через стабільну якість своїх послуг та тому, що пропонують неймовірні пропозиції. InMotion став моїм улюбленим, оскільки це компанія, якій вдалося уникнути численних хитрощів із ціноутворенням, якими користується вся галузь. Натомість вони працюють на основі передової структури ціноутворення, яка подобається всім.

Компанія InMotion зробила великі інвестиції в зелений розвиток. У них є цілий центр обробки даних, який покладається виключно на зелену енергію та працює на перетворення інших. Вони також проводять велику політику в офісах своїх компаній. Це передбачає зменшення відходів та посилення уваги на тому, щоб не використовувати багато паперових виробів та переробляти весь їх сміття.

InMotion перевіряє технічні можливості належного веб-хостингу. Незалежно від того, який план ви вирішите придбати в InMotion, ви можете бути впевнені, що він буде обробляти ваш сайт без проблем. Він буде доступний протягом усього року та працюватиме з високою швидкістю. Це завдяки тому, що сервери InMotion мають час роботи від 100% до 99,97%, тому вони доступні майже кожну секунду року. Але не тільки це, вони також мають короткі терміни завантаження. Ви можете очікувати завантаження вашої сторінки між 460 і 700 мілісекундами, що чудово.

Додавання швидкості та стабільності полягає в тому, що всі ваші дані будуть зберігатися в архітектурі SSD. Більшість провайдерів хостингу вимагають додаткової щомісячної плати за зберігання вашого веб-сайту на SSD, але InMotion надає його безкоштовно.

Для кращої угоди InMotion також має безліч халяв, які можна також вкласти в угоду. Наприклад, якщо ви хочете перенести вже наявний веб-сайт в один із зелених центрів обробки даних InMotion, вони зроблять це безкоштовно для вас. Ви матимете доступ через пару годин, і вони зроблять міграцію сайту за вас. Ви також можете очікувати на безкоштовні регулярні резервні копії. Щоденне резервне копіювання веб-сайту – це найбільший захід безпеки, який ви можете зробити. Крім того, щоб мати змогу повністю зміцнити ваш веб-сайт за допомогою заходів безпеки, InMotion також пропонує плагін Sucuri безкоштовно. Це дивовижний плагін, який постійно сканує ваш веб-сайт на предмет потенційних ризиків і подвигів, якими хакери можуть скористатися. Ви платите за цей плагін 16,66 доларів на місяць, але тут ви отримуєте його безкоштовно.

На додаток до всього цього, InMotion має команду підтримки клієнтів, що виграла нагороди. Вони називають себе найдружнішими людьми на землі, і наскільки я можу сказати, це залишається правдою. Викликати на допомогу свою службу підтримки – це вибух. Ви підключаєтесь до представника служби підтримки протягом 2 хвилин у прямому чаті, і він або відповідає на ваше запитання, або отримує право вирішувати вашу проблему. InMotion легко має найкращу підтримку клієнтів серед усіх хостинг-провайдерів, про які я переглядав досі. Насправді, дуже мало компаній виправдовуються.

У InMotion є все, що ви хотіли б від хостинг-компанії. Це також послідовно і надійно, так що ви можете бути впевнені, що вони будуть мати вашу спину постійно. Хоча їхні спільні плани хостингу не найдешевші, вони добре варті своїх грошей. Ви можете отримати свої основні плани спільного хостингу за $ 5,99 на місяць. Це досить пристойна угода, враховуючи всі пропозиції InMotion. Детальніше про це можна дізнатися на офіційному веб-сайті!

FatCow

Відвідайте хост »

FatCow має несподіване ім’я для веб-хостингу, і воно теж досить креативне. Але жодним чином FatCow не входить в число найкращих на ринку. Це просто тому, що деякі їх послуги відповідають назві компанії. Вони такі ж повільні, як товста корова. І все-таки FatCow все ще наповнений численними позитивними сюрпризами, які змушують приєднатися до них.

Цей FatCow жив і брикався з 1998 року і з того часу виступив із захопленням. Компанія не завойовувала б медалі за швидкість, але повільний і стійкий підхід спрацював і для них.

FatCow також є партнером EPA, що нібито означає, що всі їх центри обробки даних працюють від енергії вітру. Але я не можу цього сказати точно, якщо я ніколи не відвідую його особисто. Бути партнером EPA означає, що вони є досить законними.

Мені сподобався підхід FatCow до ціноутворення, тому що він передовий і чесний. У більшості компаній цього не вистачає, тому це завжди здорово бачити. Ви можете отримати свої основні плани за щорічний $ 49, що дуже добре. FatCow має багато для них з точки зору ціноутворення. Цей спрощений план хостингу коштує 4,83 долара на місяць, але він аж ніяк не постійний. Після поновлення плану після вступного періоду ціна підніметься до 10,99 дол. США на місяць. Це безумний стрибок на 250%. Це щорічно 131,88 доларів, але це все-таки занадто багато, якщо ви вважаєте, що у вас може бути план InMotion на 6 доларів, який робить набагато кращу роботу.

Але великий сюрприз полягає в тому, що FatCow пропонує також найдешевший план хостингу, ймовірно, у всьому просторі веб-хостингу. Це коштує 0,75 долара на місяць, що коштуватиме вам 9 доларів щорічно! Це божевільно. Навіть якщо ви поновите цей план, він коштуватиме 20 доларів на рік. Тож якщо ви хочете просто перевірити якісь речі або мати простий веб-сайт із портфоліо, цей план виконає роботу з мінімальними витратами.

Що стосується технічних деталей, FatCow має стабільність, але не вистачає швидкості. З часом роботи на 99,90% ви можете розраховувати на його запуск свого веб-сайту, але це буде досить повільно. Середня швидкість завантаження сторінок серверів FatCow – 1500 мілісекунд. Це досить повільно.

Нарешті, підтримка клієнтів FatCow є досить пристойною за нашим досвідом, але здається непослідовною, коли ми дивимось на представлені користувачем відгуки. Вони пропонують чат в прямому ефірі, або вони відповідуть вам протягом декількох хвилин або змусять вас почекати близько години. Ви також можете ознайомитись з їхньою базою знань, яка надає вам численні підручники та найчастіші запитання. Знаєте, основні речі.

Загалом, якщо ви шукаєте щось смішно дешеве, яке б виконало роботу, FatCow – це добре. Він надає можливість витрачати 9 доларів на рік для вашого хостинг-плану, що дивовижно. Але якщо ви хочете вибрати щось більш потужне, то краще переглянути, що можуть запропонувати інші компанії.

Для отримання додаткової інформації про послуги FatCow ознайомтесь з їх офіційним веб-сайтом!

ХостГатор

Відвідайте хост »

Зараз HostGator забезпечує потужність 1,3 мільйона веб-сайтів із силою вітру Техасу. Вони є однією з найбільших веб-хостингових компаній у світі, і вони все ще ростуть досить швидко. Добре знати, що більша частина цього зростання підкріплюється зеленою енергією, адже розміщення на них веб-сайту набагато переконливіше, коли ви знаєте, що це не завдасть шкоди Землі. Але у HostGator також є багато інших чудових речей. У них є справді хороші сервіси, які ви повинні перевірити.

HostGator пропонує найдоступніший хмарний хостинговий план на ринку зараз. Це дешевше, ніж більшість спільних хостинг-планів, але вдвічі швидше. Ви можете підписатися на нього за 2,99 доларів США на місяць і отримати такі переваги, як твердий пробіг 99,99% та блискавична швидкість завантаження 520 мілісекунд. Послуг HostGator більш ніж достатньо, щоб запустити ваш веб-сайт за рентабельним та неймовірно ефективним способом.

Підтримка клієнтів HostGator також досить пристойна, але у користувачів було багато суперечливих думок з цього приводу. Нам це здавалося прекрасним. Минуло від 5 до 10 хвилин, щоб їхній агент підтримки відповідав на наші запитання. Але не приймай мого слова. Враховуючи, що HostGator має десятки тисяч клієнтів, перед покупкою варто провести ретельне дослідження їх служб підтримки..

HostGator також пропонує хороші безкоштовні речі, такі як безкоштовна міграція сайтів та потужні заходи безпеки. У вас буде вільний доступ до автоматизованого видалення зловмисного програмного забезпечення, автоматизованого резервного копіювання веб-сайтів, захисту від DDoS-атак з кожним преміум-планом. Тож очевидно, що HostGator пішов із шляху, щоб запропонувати вам добру справу. Ви можете отримати доступ до хмарного хостингу за шалено низькою ціною та насолоджуватися постійною послугою, підписавшись на HostGator. Для отримання додаткової інформації відвідайте їх офіційний веб-сайт.

ХостПапа

Відвідайте хост »

HostPapa – це успішна веб-хостингова компанія, яка надає понад 500 000 веб-сайтів. Вони працюють у США та Канаді, але мають тисячі клієнтів і в Європі. За останні 10 років вони спостерігають швидке зростання, і цікаво подивитися, що сприяло їх успіху. Можливо, це те, що вони пропонують телефонну підтримку носіїв мови багатьох мов, включаючи німецьку, англійську, французьку та іспанську. HostPapa також пишається тим, що інвестує у відновлювані джерела енергії. Вони належать до невеликого відсотка хостингових компаній, які живлять свою архітектуру за допомогою поновлюваних джерел енергії, тому великі пальці для цього. Вони роблять досить добре для себе, це точно, але давайте подивимося, як саме вони потрапили сюди і що вони надають.

Коли ви зареєструєтеся через легкий двоетапний процес, вас чекають варіанти підтримки, з яких вибираєте дуже мало, якщо пропонує будь-яка інша хостинг-компанія. Після налаштування настає час протестувати їхні сервери.

Стабільність на першому місці, і HostPapa перевіряє це. Їх сервери мають 99,99% часу роботи протягом усього року. Навіть деякі топ-собаки в хостинговому бізнесі не можуть цього сказати про себе. HostPapa справді надійний у підтримці роботи вашого веб-сайту, не коливаючись ні на секунду.

Однак середня швидкість завантаження сторінки не настільки видатна. Це в кращому випадку Можна очікувати 900-мілісекундний час завантаження в середньому, який іноді може доходити до 1500 мілісекунд. Отже, це не блискавично, але все одно буде завантажувати веб-сайт плавно.

Що стосується підтримки клієнтів, важко сказати що-небудь погане про HostPapa, що, безумовно, є одним із важливих факторів їх успіху. Вони надають телефонну підтримку у 18 країнах та на 4 різних мовах, що безумовно подобається широкому колу людей. Крім цього, вони також надають свою унікальну функцію підтримки. Сесія з „Експертом папи тата”, яка є найбільшою формою тримання, яку я коли-небудь бачив. Вони проводять людей через конкретні проблеми та процеси через відео-чат або телефон. Це досить дивовижно.

Ми також отримали відповідь від одного з представників служби підтримки клієнтів протягом менш ніж 4 хвилин. Службовий представник відповів на всі наші запитання в найкоротші терміни, і розмова у нас здавалася реальною. Це не було робототехнічним способом. HostPapa дійсно заслуговує на cookie за те, що він має видатну команду підтримки.

У HostPapa також є кілька чудових халяв. Завдяки їх спільним хостинг-планам ви отримуєте захист від спаму, брандмауер сервера, виявлення та моніторинг вторгнень. Це досить надійні функції безпеки, які захистять ваш сайт.

Ціни HostPapa мають щось, що я не оцінив. Ті самі старі фокуси щодо ціноутворення, які використовує будь-яка інша компанія. Вам потрібно буде зареєструватися протягом трьох років, щоб отримати низьку рекламну ціну в 3,95 долара на місяць. Нічого нового в цьому немає, але все одно прикро. Тому що ціна підніметься до 4,95 долара, якщо ви виберете 24-місячний або 12-місячний період. Але вам справді краще підписатись на одну з їхніх довгострокових угод, тому що ви хочете переконатися, що оновлення плану відбудеться якомога пізніше. Однак все-таки ціна підніметься до більш ніж 6 доларів на місяць. Це приблизно на 150% до 200% стрибок цін від того, що ви сподівались спочатку.

Є ще більше У вас складний 30-денний гарантійний термін гарантії, як у будь-якого іншого хостинг-провайдера. Проблема полягає в тому, що ви не вийдете безкоштовно, навіть якщо ви скасуєте протягом цих 30 днів. Якщо вони створили ваш веб-сайт для вас, вони стягують плату за налаштування в розмірі 29,95 долара при відміні.

Навіть маючи на увазі ці фінанси, HostPapa може бути досить пристойним. Але важливо, щоб ви були впевнені, що зможете дотримуватися їх щонайменше рік і у вас не буде проблем із подвоєнням початкової ціни при поновленні. Тому що ви все ще можете зійти досить недорого. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт HostPapa.

Висновок

Якщо ви готові зробити екологічно свідомий вибір для розміщення свого веб-сайту, то один із них буде просто чудовим. Кожна з цих компаній робить все можливе, щоб мінімізувати свій вуглецевий слід на планеті. Але, хоча всі вони добре допомагають оточенню, я б не рекомендував їх розміщувати на вашому веб-сайті. Найкращі, з якими ви могли піти, – це InMotion та HostGator. Обидві є авторитетними компаніями, які коштують недорого і пропонують якісну послугу своїм клієнтам. Сподіваюся, вам сподобалось читати цю статтю і що ми допомогли вам дізнатися щось нове сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map