7 найкращих хостингів для фотографій для дорослих

найкраща фотографія для дорослих-веб-хостинг


Веб-сайти фотографій для дорослих містять вміст для дорослих, а їхні послуги обмежені віками, як 18 або 21 рік. Швидке з’єднання спростило запустити веб-сайт із фотографії для дорослих. Ці веб-сайти включають тих, хто займається будуаром та порнографією. Як адміністратор такого сайту, вам знадобиться хостинг-провайдер, який вміщує вміст для дорослих.

Більшість постачальників утримуються від вмісту для дорослих і формалізують це обмеження в умовах договорів про надання послуг, яких клієнти повинні будуть дотримуватися, як тільки вони погоджуються на серверний простір. Існують численні державні та федеральні закони, а також міжнародні положення, які регулюють закупівлю та розповсюдження вмісту для дорослих. Багато хостинг-провайдерів насторожено ставляться до цих законів та моральних наслідків розміщення вмісту для дорослих.

Деякі господарі обслуговують цю галузь включно, а інші дозволяють запускати веб-сайт, не ризикуючи його зруйнувати. Найкращий хостинг веб-сайтів для фотографій для дорослих включає:

Хостинг-компанія
Починаючи

1кращий веб-сайт для фотографії для дорослих2,75 дол. / Міс
2кращий веб-сайт для фотографії для дорослих$ 2,95 / міс
3кращий веб-сайт для фотографії для дорослих$ 5 / міс
4кращий веб-сайт для фотографії для дорослих$ 4,95 / міс
5кращий веб-сайт для фотографії для дорослих$ 2,95 / міс
6кращий веб-сайт для фотографії для дорослих3,99 дол. / Міс
7кращий веб-сайт для фотографії для дорослих5,69 дол. / Міс

Тепер докладніше розглянемо кожен хост, зокрема. Прочитайте наші відгуки про найкращий хостинг для дорослих фото нижче:

1. ХостГатор

hostgator-adult-photography-website-hosting-hosting

ХостГатор

Вперше HostGator був представлений у 2002 році Брент Окслі, який проводив заняття у Атлантичному університеті Флориди. Він був придбаний Endurance International у 2012 році, на ньому розміщено понад 9 мільйонів веб-сайтів. Частина його популярності приписується його швидким і надійним серверам. Швидкий серверний швидкість – один із способів, яким HostGator здатний випередити свою конкуренцію. Ще одна виграшна стратегія, яку використовує HostGator, пропонує плани дешевого розміщення. Спільний веб-хостинг – це найдоступніший рівень пакетів веб-сайтів, який включає плани Hatchling, Baby та Business, починаючи від 2,75 до 5,95 долара щомісяця.

HostGator пропонує хостинг для веб-сайтів на платформі WordPress. План стартера зручний для відвідувачів відвідувачами в 100 тисяч щомісяця, і він починається від $ 5,95. Існує бізнес-план для 500k відвідувачів щомісяця, який починається від $ 9,95. Безкоштовна пропозиція щодо міграції з цим планом перенесе ваш веб-сайт на сервери HostGator від вашого поточного хостинг-провайдера.

HostGator пропонує велику продуктивність для деяких найнижчих цін на ринку. Ви отримаєте необмежений простір на диску, необмежену кількість адрес електронної пошти та встановлення WordPress одним клацанням. Ви можете придбати доменне ім’я через сайт або використовувати наявне.

HostGator також має достатню цілодобову підтримку, надану через телефон, онлайн-чати та придбання квитків. Форуми підтримки та відео-уроки стануть у нагоді під час реєстрації на хостингу HostGator. 99,9% часу роботи сайту є надійним та надійним. Однак ціни на оновлення можуть виявитись дорогими.

2. FastComet

fastcomet-adult-photography-website-hosting-hosting

FastComet

FastComet має штаб-квартиру в Сан-Франциско з вісьмома базами серверів у таких містах, як Амстердам, Токіо, Чикаго та Сінгапур. Вона є однією з небагатьох приватних фірм на ринку хостингу, і, отже, вона менша, ніж деякі основні альтернативи. Цей фактор працює на користь фірми. Команда FastComet здатна надавати швидкі та дружні послуги, які кращі за конкуренцію.

Переключення хостинг-провайдерів – це не прогулянка по парку, і це може бути надзвичайно руйнівним. Ще гірше – з’ясувати, що постачальник, до якого ви звернулися, – це не все, на що вони претендують, і вам потрібно переключитися назад. За допомогою FastComet ви отримуєте 45 днів перевірки їх, і ви отримаєте свої гроші назад, якщо їхні послуги не приваблюють. Цей період довший звичайного часу, який надають інші хостинг-компанії.

Компанія пропонує безкоштовні щоденні резервні копії, які зберігаються поза сайтом протягом одного місяця. FastComet також допомагає своїм користувачам одним кліком відновити старіші версії свого сайту. Усі пакети фірми містять безкоштовний домен на все життя. Більшість інших хостинг-платформ стягують плату за оновлення доменних імен, проданих їх користувачам.

Пакет StartSmart стартує від $ 2,95 на місяць і включає єдиний веб-сайт, неметофікований трафік та 15 Гб пам’яті. План ScaleRight включає в себе кілька сайтів і 25 Гб місця при $ 5,95 на місяць. Щоб отримати 35 Гб пам’яті, ви можете придбати пакет SpeedUp, починаючи з $ 9,95 на місяць.

3. DigitalOcean

digitalocean-adult-photography-website-hosting-hosting

DigitalOcean

DigitalOcean має свою базу в Нью-Йорку з 8 центрами обробки даних по всьому світу. Фірма пропонує численні зручні для розробників функції. Для недосвідченого адміністратора веб-сайту ви можете вибрати такі програми, як WordPress та налаштувати їх на свій смак.

Стартовий пакет починається від 5 доларів з 1 ТБ трафіком, 25 ГБ пам’яті, 1 ГБ оперативної пам’яті та одним vCPU. DigitalOcean має 20 краплинних планів із балансовою кількістю ресурсів. Краплі входять до стандартного, загального призначення та оптимізованого процесором рівнів. Користувачі енергії оцінять плани керованої бази даних, розроблені з метою забезпечення оптимальної роботи веб-сайтів. Інші функції, доступні при придбанні крапель – це плаваючі IPS та балансири навантаження. Ви можете масштабувати краплі, коли ваш сайт росте або навіть зменшує план.

DigitalOcean має деякі з найшвидших швидкостей завантаження в галузі, а також виграшну тривалість роботи 99,9%. Досвідчені користувачі, які вимагають якості хостингу, який їм потрібен, сподобаються DigitalOcean. Між краплями, просторами та Кубернетами DigitalOcean прагне забезпечити професійний хостинг. Ще одна перевага DigitalOcean – це спеціалізоване ціноутворення, де ви можете вибрати різні плани ціноутворення для таких аспектів хостингу, як пам’ять, база даних, пропускна здатність та сховище. Фірма має щоденні резервні копії, які є безпечною ставкою для вашого веб-сайту.

4. StableHost

stablehost-adult-photography-website-hosting-hosting

StableHost

StableHost займається хостинговим бізнесом з 2009 року, і в ньому є невелика команда професіоналів, яка займається розгортанням ефективних рішень. Гарантія тривалості 99,9%, що більш ніж надійно для веб-сайту фотографії для дорослих. Послуги, які надає StableHost, – це створення сайтів, виділений сервер, VPS, спільний хостинг та хостинг реселлерів. Послуги фірми працюють в режимі подвійного процесора, SSD-мережі та 96 ГБ оперативної пам’яті. Це якісне обладнання гарантовано пропонує стабільні та надійні послуги.

Крім того, фірма включає в себе необмежену пропускну спроможність зі своїми планами на веб-хостинг. Компанія має пакети Starter, Pro та Enterprise від $ 4,95, $ 8,95 і $ 29,95 відповідно. Пакети Pro та Enterprise мають необмежену кількість доменів, а всі плани включають необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність та електронні листи. Плани хостингу VPS починаються від $ 9,95 до $ 119,95 і ідеально підходять для вимогливих користувачів.

StableHost використовує останню версію cPanel, яка стане в нагоді під час налаштування вашого веб-сайту. Його сервери кластеризовані в Амстердамі, Чикаго, Стокгольмі та Феніксі. Продовження 99,9% належить до галузевого стандарту, і якщо це не вдасться, вони відшкодовують кредит на цілий місяць на рахунок користувача. Щоб покращити час завантаження, StableHost використовує веб-сервери Litespeed, визнані за їх швидку та ефективну роботу. Коли ви вперше створите свій веб-сайт, різниця між серверами не буде одразу помітна, але ви дізнаєтесь, що це важливий атрибут у міру зростання вашого сайту. Унікальний підхід до хостингу StableHost – одна з головних його переваг.

5. Хостинг TMD

tmdhosting-adult-photography-website-hosting-hosting

TMD хостинг

TMD хостинг вибухнув на сцену хостингу в 2007 році, що зробило його порівняно новим гравцем у цій галузі. Його асортимент охоплює VPS, керований WordPress, хмарний та спільний хостинг та хостинг для реселлерів. Місце його розміщення розповсюджене у Великобританії, США, Японії, Австралії та Сінгапурі. Пропозиції фірми пропонують широкий вибір від встановлення таких програм, як WordPress та їх шаблони та безкоштовних оновлень. Як правило, команда підтримки цитує відповідь на отримання квитка менше 15 хвилин.

Ви можете розпочати роботу за $ 2,95 щомісяця за один веб-сайт, необмежену кількість адрес електронної пошти, один безкоштовний домен, один конструктор веб-сайтів (Weebly) та необмежену пропускну здатність та SSD-простір. Безлімітний план можна придбати за $ 5,85 на місяць, і він має необмежений домен. TMD пропонує п’ять пакетів VPS. Нижній рівень забезпечує 40 ГБ простору, 128 МБ оперативної пам’яті, 2000 ГБ трафіку та 1 ГБ оперативної пам’яті за $ 35,95 на місяць. На нижньому рівні знаходиться VPS 5 за 116 доларів на місяць, який пропонує 4 ГБ оперативної пам’яті, 7000 ГБ трафіку, 150 ГБ місця та 1024 МБ роз’ємної пам’яті.

TMD, звичайно, не найдешевший хостинг-провайдер, але він посідає одне з найкращих. Допомога за повернення грошей на 60 днів також краща, ніж у більшості компаній, які вирішили отримати її за 30 днів. Підтримка команди компанії, яка працює цілодобово, пропонує швидкі та знаючі хостингові професіонали. Пакети хмарного хостингу TMD ідеально підходять для користувачів, які хочуть гнучкості на своїх веб-сайтах, і вони починаються від $ 49.95.

6. Хостингер

хостинг-доросла фотографія-веб-хостинг

Хостингер

Хостингер був започаткований у 2004 році, і вони створили для себе міцну репутацію в хостинговому ландшафті. Вони насолоджуються присутністю понад 170 країн з мільйонами клієнтів. Він пропонує спільний веб-хостинг та VPS-рішення. Більшість його баз користувачів обирають спільні хостинг-пакети.

На базовому рівні у вас є базовий план, який обмежений, але достатній для початкового веб-сайту. При $ 3,99 на місяць ви отримаєте один обліковий запис електронної пошти, один веб-сайт, 100 ГБ пропускної здатності, 10 ГБ пам’яті та 1 користувач FTP. Обмеження електронної пошти може бути трохи складним планом роботи, і вам можуть знадобитися більш комплексні плани. План премій майже вдвічі перевищує ціну базового пакету, і він пропонує необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість дискового простору на SSD, пропускну здатність та FTP-користувачів. Преміальний план ідеально підходить для користувачів із кількох сайтів, які щодня отримують тисячі користувачів. План додатково оптимізований для WordPress, де ви отримаєте трикратні швидкості завантаження, передбачені в базовому плані. Крім того, воно включає доменне ім’я без плати за оновлення. Найповнішою пропозицією є Бізнес-план із подвійним розподілом процесора та оперативної пам’яті положень Преміум-плану.

Хостингермає величезну базу знань з безліччю навчальних посібників, що стосуються різних питань, з якими ви можете зіткнутися під час розміщення свого веб-сайту. Здається, це хороша угода між ціною та продуктивністю, оскільки вона така ж дешева, як і веб-хостинг. Хостингер ідеально підходить для блогів-любителів та малих підприємств.

7. Мережеві рішення

мережеві рішення-фотографії для дорослих-хостинг веб-сайтів

Мережні рішення

NetworkSolutions займає 4 місце за величиною реєстратора домену. Крім того, він пропонує веб-хостинг, пакети електронної пошти, послуги онлайн-маркетингу та інструменти веб-дизайну. Його фізичні місця знаходяться у Флориді та Вірджинії.

Основним хостинговим сервісом фірми є хмарний хостинг, який починається від $ 5,69 на місяць. Існує чотири плани в залежності від потрібного місця та веб-сайтів. Більш просунуті пакети пропонують сертифікати SSL та пакети безпеки. Плани оптимізовані для роботи з різноманітними технологіями та програмами, такими як WordPress, Perl, Drupal, Joomla та Python. Користувачі WordPress, однак, можуть вибрати більш спеціалізований план, призначений для підприємців, бізнесменів та професіоналів за 7,99 дол. США, 13,98 дол. Та 18,98 дол. США відповідно. Також доступне рішення для електронної комерції, яке включає всі функції хостингу, оптимізовані для електронної комерції.

NetworkSolution має різні пакети електронної пошти залежно від ваших потреб. Професійний план має 10 Гб спільного зберігання файлів і 15 ГБ пам’яті. Професійний план Плюс покращує цю пропозицію до 30 ГБ спільного зберігання файлів і 20 ГБ пам’яті. Гарантії тривалості роботи залежать від обраної операційної системи. Рішення для Windows гарантує тривалість роботи 99,9% та 99,99% для рішення Linux. Ви також можете обрати розробників веб-сайтів компанії, якщо ви самі розробляєте веб-сайт. Цей конструктор надає бібліотеку фондових зображень та тисячі шаблонів.

Як вибрати хостинг для веб-сайту фотографії для дорослих?

Якщо ви шукаєте хостинг-провайдера для фотографії для дорослих, вам слід обрати максимальний обсяг пам’яті та пропускну здатність на рівні бюджету. Деякі фактори, які слід враховувати:

 • Зберігання: Фотографам потрібно багато місця, і останній сценарій, який ви хочете, – це обмеження кількості файлів, які ви можете розмістити на своєму сайті. Багато великих фірм пропонують необмежену кількість своїх хостингових планів. Якщо ви вибрали послуги меншої компанії, ви повинні знати про їхні потреби в даних. Хмарний хостинг – це хороший план для фотографів, що мають широку галерею, оскільки ви платите за функції, коли вони вам потрібні.
 • Швидкість: Швидкість завантаження є найважливішим фактором, який стосується того, щоб глядачі були приклеєні до вашого сайту. Однак відвідувачі не найбільш терплячі, і вони виїжджають, як тільки відчують рівень затримки. Веб-сайт для фотографій для дорослих важкий для зображень, а зображення, як правило, впливають на швидкість завантаження. Вам краще з платформою, яка гарантує швидку швидкість і високий час роботи.
 • Переконайтеся, що ваш вміст дозволено: У різних провайдерів хостингу різні інтерпретації вмісту для дорослих. Наприклад, деякі фірми чудово ображають будоарні зображення за умови, що предмети не оголені. Інші компанії мають суворі застереження щодо явних матеріалів. Досліджуйте умови надання послуг різним хостинговим компаніям, щоб вибрати ту, яка дозволить вашому контенту.

Висновок

Еротичний контент на веб-платформах щороку приносить мільярди доларів, що робить це досить прибутковим починанням. Як дорослий фотограф, ви хочете, щоб веб-сайт, оптимізований для того, щоб скористатися клієнтською базою галузі. Надійний хост із надійними технічними пропозиціями допоможе вам запустити чуйний веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map