7 найкращих хостингів WooCommerce в Австралії

best-woocommerce-hosting-australia


Якщо ви шукаєте надійного хостингу WooCommerce, ми тут, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення. Як безкоштовний плагін для електронної комерції WordPress, WooCommerce може допомогти вам легко та швидко продавати свої продукти в Інтернеті без будь-яких технічних проблем.

Мабуть, ця платформа дозволяє керувати та запускати різні аспекти Інтернет-магазину, такі як рахунки-фактури клієнтів, категорії товарів та інвентар для запасів серед інших. Усі ці функції легко інтегруються за замовчуванням, завдяки чому плагін WooCommerce є безпечною і зручною платформою для тих, хто хоче створити абсолютно новий магазин WooCommerce або, швидше, розширити свій існуючий веб-сайт, використовуючи найкраще рішення для електронної комерції WordPress.

Для вашого магазину WooCommerce існує широкий спектр веб-хостинг-платформ, і кожен має свої унікальні функції, які вам здадуться бажаними. Неважливо, ви тільки починаєте роботу чи професіонал у цій галузі, наш вибір 7 найкращих хостингів WooCommerce Австралії допоможе вам зробити крок у розширенні бізнесу в Інтернеті. Дізнайтеся більше про наших головних хостів для вибору у наступному огляді:

Найпопулярніші постачальники хостингових послуг WooCommerce для австралійських клієнтів

Нижче ви знайдете огляди кращих веб-хостинг-провайдерів, які пропонують хостинг WooCommerce. Ми рекомендуємо всі ці хостинг-компанії для клієнтів з Австралії.

1. A2Hosting

a2hosting-woocommerce-australia

A2Hosting

У A2Hosting є гасло, яке говорить: “Наша швидкість, наш успіх”, і справді цей веб-хостинг-провайдер пройшов довгий шлях, щоб стати світовим австралійським веб-хостингом. Ця платформа налагоджена, швидка і завжди готова для вас. Ось чому вам рекомендується вибирати швидкісний пакет, який підходить для ваших потреб.

Починаючи з Спільного хостингу, ви отримаєте лише $ 3,93 на місяць, щоб насолоджуватися хостингом вашого особистого блогу чи веб-сайту з оптимізацією Joomla, Drupal або WordPress. Хост використовує сервери Turbo, які мають швидкість до 20 разів швидше, ніж інші конкуренти на ринку. Цей план простий у використанні і дозволяє вам безкоштовно перенести веб-сайт.

План хостингу VPS під цим хостом коштує 5,00 доларів на місяць, що дає вам більше енергії, ніж Спільний хостинг. Що вам найбільше сподобається – це його швидкість, безпека та той факт, що це зручно для розробників. Окрім того, що вам нададуть можливість безкоштовної передачі сайту, ви також матимете можливість вибору рівня управління відповідно до ваших потреб в Інтернеті..

Для пакета торгових посередників це буде коштувати вам 13,19 доларів на місяць, щоб ви розмістили власних клієнтів. Крім цього, у вас будуть легкі налаштування хостингових облікових записів, повністю біла етикетка, панель управління WHM світового класу та безкоштовна система виставлення рахунків.

Завдяки 99,59 доларів США на місяць, ваш веб-сайт дозволяє інтенсивно використовувати бізнес-потреби, де ви зможете налаштувати ресурси власного сервера, мати повну ізоляцію, вибрати потрібний рівень управління та отримати безкоштовну передачу веб-сайту.

2. SiteGround

siteground-woocommerce-hosting-australia

SiteGround

SiteGround – це один з WooCommerce Host з чотирма центрами обробки даних у Чикаго (США), Лондоні (Великобританія), Амстердамі (Нідерланди) та Сінгапурі. SiteGround надає вам кілька варіантів залежно від того, починаючи ви, професіонал чи просто розширюєте свої веб-сайти. Цей провайдер веб-хостингу налаштований на успіх вашого бізнесу або особистих веб-сайтів.

Для початківців SiteGround пропонує пакет StartUp, який призначений для створення чудового веб-сайту. Пакет обійдеться вам у 3,94 долара на місяць, а взамін ви зможете розмістити лише один веб-сайт, отримати 10 Гб веб-простору та керувати до 10000 відвідувачів вашого сайту щомісяця. Основні функції цього пакета включають безкоштовний SiteBuilder, безкоштовні акаунти електронної пошти, безкоштовний CloudFlare CDN та підтримку 24/7 серед інших.

Пакет GrowBig розроблений для зростання вашого веб-сайту і коштує $ 5,95 на місяць, щоб ви могли розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, мати 20 Гб веб-простору та 25 000 відвідувань веб-сайтів щомісяця. Інші основні функції включають безкоштовний SiteBuilder, безкоштовний HTTPS & SSL, безкоштовні акаунти електронної пошти, безкоштовні щоденні резервні копії, підтримка клієнтів цілодобово тощо.

Що стосується пакету GoGeek, то це коштуватиме вам 11,95 доларів на місяць, щоб розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, отримувати веб-простір з приголомшливими 30 ГБ і мати змогу збирати 100 000 відвідувань щомісяця. Крім того, у вас будуть такі функції, як розширена підтримка пріоритетів, більша потужність сервера, сервери, сумісні з PCI, і Git Rep Creation в один клік, окрім усіх інших функцій у двох інших пакетах.

3. Хмарні шляхи

cloudways-Managed-woocommerce-hosting-australia

CloudWays

Компанія CloudWays вважається орієнтованою на клієнтів, керованою хмарним хостинговим майданчиком з чотирма новими центрами обробки даних в Японії, Мумбаї, Орегоні та Сінгапурі, що допоможе розширити її охоплення до більшості країн Азії та Американських регіонів. Відомо, що CloudWays полегшує повний досвід хостингу в WooCommerce, який спрямований на оптимізацію інтернет-магазинів, підвищення коефіцієнтів конверсій та збільшення продажів.

Ця платформа має функції, які охоплюють усі аспекти добре керованого хостингу електронної комерції. Ці функції включають швидкий хостинг WooCommerce на основі SSD, який дозволяє вам мати повний контроль над усіма серверами WooCommerce, розширений кеш для швидкої швидкості WooCommerce, оптимізований стек, що складається з Nginx, Apache, PHP, MySQL і FPM для прискорення часу завантаження, PHP -7 готових серверів, CloudWays CDN та нарешті, безкоштовний плагін WordPress Cache для кращої продуктивності.

Цей хостинг-провайдер стане у нагоді з робочим хостинговим рішенням для електронної комерції, щоб виконати всі вимоги щодо хостингу WooCommerce. У цьому випадку ви натрапите на рішення для Developers, рішення для SMB, рішення для агенцій та рішення для запуску.

4. StableHost

stablehost-woocommerce-hosting-australia

StableHost

StableHost пишається тим, що пропонує 6 різних місць для вибору вашого хоста. Ці місця знаходяться у Феніксі (Арізона), Чикаго (Іллінойс), Амстердамі (Нідерланди), Сінгапурі, Стокгольмі (Швеція) та Валенсії (Іспанія).

Що стосується хостингових планів, StableHost має найкраще. Для початку існує хостинг WordPress, який стягує 1,75 долара на місяць для початківців, 3,75 доларів на місяць для професіоналів та 28,50 доларів щомісяця за платиновий пакет. Крім того, WordPress оснащений понад 10 000 безкоштовними темами, встановленням веб-сайту в один клік та налаштованим HTML.

Спільний хостинг в цьому плані коштує 1,75 долара на місяць для початківців, 3,75 доларів щомісяця для профі та 28,50 доларів США щомісячної плати за платиновий пакет. Крім того, у вас буде необмежений простір на диску, необмежена пропускна здатність, підтримка клієнтів 27/7/365 тощо. Інші плани веб-хостингу, що належать до StableHost, включають корпоративний веб-хостинг, необмежений веб-хостинг, хостинг посередників та віртуальні приватні сервери (VPS).

5. Хостингер

hostinger-woocommerce-hosting-australia

Хостингер

Хостингер – один із семи хостингів WooCommerce Австралії, на які можна покластися. Цей веб-хостинг-провайдер має хороший час роботи приблизно 99,88 відсотків, а це означає, що цей хостинг працює досить добре. Швидкий час завантаження 385 мс, Hostinger дає вам гарантію швидкого завантаження сторінки для вашого веб-сайту, що допоможе генерувати інтернет-трафік на ваш сайт, що веде до кращого рейтингу пошукових систем..

Це пов’язано з тим, що Hostinger має сервери в Азії, Європі та США, які підключені до 1000Mbs, щоб забезпечити стабільність часу завантаження. Також компанія надає 30-денну гарантію повернення грошей, а також багатомовну підтримку клієнтів, щоб підтримувати стабільність вашого онлайн-бізнесу..

Інші помітні функції, які, на вашу думку, будуть досить вражаючими для Hostinger, – це безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний конструктор веб-сайтів, прості у використанні, необмежені функції, які постачаються як з преміальними, так і з бізнес-планами, стандартні цінові цінові прийоми, які роблять його доступним і доступний за ціною. Плани хостингу включають спільний веб-хостинг, хмарний хостинг та VPS хостинг.

6. DigitalOcean

digitalocean-cloud-woocommerce-hosting-australia

DigitalOcean

DigitalOcean – це ідеальний хост WooCommerce, який ви можете використовувати для вдосконалення свого інтернет-бізнесу. Платформа постачається з широким спектром функцій, корисних для вашого бізнесу.

Перш за все, цей хостинг має передбачувані ціни. Це означає, що вам доведеться забути про ці інші складні структури ціноутворення та звернути свою увагу на щомісячну плоску та провідні цінові структури DigitalOcean. Загальна структура, однак, включає стандартні краплі, краплі загального призначення та краплі, оптимізовані процесором.

Хостинг DigitalOcean може похвалитися послугою світового класу, яка безкоштовна цілодобово. Служби зосереджуються в основному на технічній підтримці, щоб забезпечити безперебійність вашого бізнесу в Інтернеті постійно. Окрім цього, DigitalOcean чітко виступає як надійна платформа для вашого хоста WooCommerce.

Цей постачальник хостингових веб-сайтів має понад 100 000 завзятих команд розробників по всьому світу, щоб забезпечити своєчасну підтримку вашого інтернет-бізнесу. Крім того, ця платформа обіцяє вам 99,99 відсотків часу безперебійного обслуговування у своїх хостингових послугах.

7. WP хостинг

wphosting-woocommerce-hosting-australia

WP хостинг

Якщо ви хочете зберегти вміст у безпеці та керованості, то для вибору хоста WooCommerce повинен бути WP хостинг. Незалежно від того, чи ведете ви блог, продаєте товари чи просто керуєте своїм онлайн-портфоліо, WP хостинг охопив вас. Насправді це робить все дуже просто під час налаштування вашого веб-сайту.

Але найважливіший крок, який потрібно зробити, – це забезпечити у вас спеціальний план веб-хостингу, щоб зберегти вміст в Інтернеті в безпеці та безпеці. З іншого боку, ця хостингова платформа не доставить ваших труднощів при її установці, оскільки немає складного процесу встановлення. Все, що вам потрібно зробити, це зробити пару кліків і все стане на свої місця.

Власне кажучи, WP хостинг – це ідеальний варіант для вас, якщо ви шукаєте найпростішого керованого хостингу WordPress для свого бізнесу. WP хостинг постачається з трьома пакетами. Перший – найдешевший, його зазвичай називають “Стандартний хостинг”, потім – “Про хостинг” і, нарешті, “Хостинг Преміум”.

Як вибрати хорошого господаря австралійської WooCommerce?

Що стосується вибору хорошого господаря австралійської WooCommerce, то слід враховувати фактори. Це означає, що ефективність цієї платформи визначається низкою факторів, серед яких виділено нижче:

Як швидкість впливає на SEO та досвід користувачів

Швидкість є важливою складовою, яка робить будь-який даний хост WooCommerce ефективним та ефективним. Завдяки чудовій швидкості роботи та завантаження сторінки ви можете бути впевнені, що ваш інтернет-магазин буде відповідати вашим вимогам та потребам ваших клієнтів..

Зазвичай швидкість допомагає генерувати інтернет-трафік на вашому сайті, і це вигідно, якщо мова йде про оптимізацію пошукової системи (SEO). Коли ваш сайт прийме більше відвідувачів, пошукова система буде оцінювати його вище, ніж ваші сайти-конкуренти, і в ході цього процес покращить роботу користувачів. Тому, коли ви обираєте хоста для австралійської WooCommerce, переконайтеся, що він має найкращий час роботи та швидкість.

Підводні кабелі, що з’єднують Австралію з рештою світу

В Австралії є 21 підключення підводних кабелів, 10 з яких знято з експлуатації, 11 не працює та 1 знаходиться в стадії будівництва. Зрозуміло, це говорить про те, що Австралія недостатньо добре підключена до підводних кабелів, і деякі з них працюють, коли вони старі та схильні до випадкових відключень. Що це означає? Зазвичай підводні кабелі передають терабайти даних від одного кінця до іншого зі швидкістю світла. Але коли питання відключення підводних кабелів стає очевидним, Інтернет сповільнюється, і в процесі роботи сайт також сповільнюється..

Ця ситуація згубна, особливо для тих, хто має Інтернет-малий бізнес, чиї хости розташовані в Австралії. Щоб підтримувати їх у бізнесі, цим господарям знадобиться цілодобовий час роботи. Повільна швидкість завантаження може розчарувати і, врешті-решт, сповільнити ваш бізнес. Тому рекомендується розглянути можливість розміщення веб-сайтів із надійними та ефективними міжнародними веб-хостами.

Ціни на послуги хостингу в Австралії

Іншим фактором, який слід враховувати при виборі хорошої австралійської WooCommerce, є вартість хостинг-послуг. Зважаючи на те, що Австралія недостатньо добре пов’язана з підводними кабелями, необхідність хорошої швидкості та ефективності Інтернету не виникає, якщо ви дійсно хочете залишатися на плаву зі своїм інтернет-бізнесом. Ось чому хостингові послуги в Австралії коштують трохи дорого порівняно з іншими місцями. Завдяки фантастичним особливостям, конкурентоспроможним цінам, надзвичайній швидкості та ефективній команді обслуговування клієнтів, вищеперелічені хостинг-провайдери, безумовно, будуть працювати для вас в Австралії.

Висновок

Перш ніж влаштуватися на ідеального господаря WooCommerce в Австралії, важливо перевірити, які плани хостингу підходять для вас з точки зору функцій та ефективності. Для досягнення цієї мети вам потрібно буде врахувати кілька пояснених вище факторів, перш ніж приймати остаточне рішення щодо того, що ви хочете. WooCommerce хостинг в Австралії може дійсно змінити спосіб ведення вашого інтернет-бізнесу, і в перспективі ви неодмінно отримаєте великі переваги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map