Кращі необмежену пропускну здатність VPS хостинг-провайдерів

01.06.2020
Кращий хостинг 'Кращі необмежену пропускну здатність VPS хостинг-провайдерів
0 11 мин.

кращий-необмежений пропускну здатність-vps-хостинг-2019


Сьогодні люди багато спілкуються в Інтернеті, шукаючи розваг, пізнання нових речей чи шопінгу. Вони роблять це на всіх пристроях, які мають доступ до Інтернету, але в основному на мобільних телефонах та настільних комп’ютерах. Дані постійно надходять і чим швидше вони надходять, тим краще. Люди ненавидять його, коли зображення не відображається або відео зберігається в буфері, і це зазвичай пов’язано з низькою пропускною здатністю.

Якщо ви хочете створити власний веб-сайт та забезпечити якісний контент, вам неодмінно потрібна надійна хостинг-компанія VPS з пропускною здатністю, яка задовольняє ваших відвідувачів. Це перше, що слід шукати блогерам, інтернет-магазинам та компаніям, перш ніж створити свій веб-сайт. Не існує такого поняття, як необмежена пропускна здатність, це просто те, що провайдер веб-хостингу не точно вказав, яку пропускну здатність ви отримаєте.

Під необмеженим значенням вони означають, що пропускна здатність, яку вони надають, швидше за все, відповідатиме вашим очікуванням, оскільки ви навіть не досягнете верхньої межі. Відмінності між хостинг-провайдерами VPS можуть бути істотними, і ви повинні знати основні вимоги, щоб ваш веб-сайт безперебійно працював, перш ніж вибрати його.

Щоб зробити вас простішими, ми допоможемо вам ознайомитись із різними типами VPS та причинами, чому вам слід вибрати необмежений VPS. Тоді ви можете використовувати ці знання, щоб вибрати одного з 3 провайдерів хостингу VPS, які ми розглянули, з пропускною здатністю, яка найбільше відповідає вашому бізнесу..

Як вибрати VPS?

Вибираючи VPS хостинг для вашого бізнесу, дуже важливо провести деякі дослідження. Спочатку потрібно розібратися у своїх потребах. Після того як ви дізнаєтесь, що вам потрібно і скільки ви готові платити за це, ви можете піти вперед і знайти кілька компаній, які пропонують те, що вам потрібно. Перш ніж зробити покупку, проробіть кілька досліджень, попросіть на форумах чи соціальних мережах, прочитайте огляди та проаналізуйте їх. Ось декілька аспектів, які слід враховувати, вибираючи план VPS та хостинг-компанію:

Керовані та некеровані плани VPS

Вам не потрібно мати справу з управлінням сервером як спільним користувачем хостингу, але якщо мова йде про плани VPS-хостингу, це зовсім інша історія. План VPS надає вам повний контроль, тому вам потрібно мати досвід у обслуговуванні, відстеженні продуктивності та оновлення програмного забезпечення..

Як початківець або хтось надто зайнятий, щоб мати справу з управлінням сервером, у вас є лише один вибір. Вам потрібно обрати керований план VPS, який сьогодні пропонує все більше постачальників. За більшу ціну ви отримаєте план VPS та надійного експерта, який подбає про всі завдання. Вам більше не потрібно бути професіоналом, якщо ви хочете перейти на VPS.

Скільки коштує VPS?

Репутація кожної компанії та ціни на їх веб-хостинг-плани будуть грати величезну роль у визначенні того, яку саме вибрати для хостингу VPS. Залежно від специфікацій та особливостей, що надаються широким асортиментом різних планів VPS, ціни можуть сильно відрізнятися.

Але оскільки існує велика конкуренція між великими іменами в галузі веб-хостингу, ми розповімо, скільки в середньому коштує хостинг-пакет VPS. Якщо ми розглянемо план хостингу VPS із середніми технічними характеристиками та, можливо, кількома додатками, на які може покладатися більшість веб-сайтів, це коштуватиме від 8 до 15 доларів на місяць. Для цього цінового діапазону зазвичай можна отримати 20 Гб дискового простору та 1 Гб оперативної пам’яті.

Звичайні та хмарні плани

Багато постачальників рекламують свої хмарні VPS плани, але все ще не всі знають, чим вони відрізняються від звичайних VPS. Давайте уточнимо ці два різні типи, показавши, звідки кожен із них черпає свої ресурси та як працює.

 • А звичайні VPS це коли сервер розділений на частини – адже не кожному потрібен цілий сервер для свого веб-сайту, це було б марною витратою ресурсів. Таким чином, підписавшись на звичайний план VPS, ви в основному орендуєте меншу частину сервера в центрі обробки даних провайдера. У межах одного сервера є численні облікові записи VPS, що встановлюють певний обсяг пам’яті, пропускну здатність та обмеження пам’яті для кожного користувача.
 • А Хмарний VPS сервіс трохи складніше. У цій системі кілька фізичних серверів розрізані на віртуальні частини, які з’єднуються між собою. Кожен окремий обліковий запис працює на хмарному сервері, який підключений до декількох фізичних серверів і використовує їх ресурси.

Оскільки в рівнянні присутній більше серверів – не один сервер, що обмежує ресурси, VPS на основі хмар може забезпечити набагато більше ресурсів, ніж звичайний. Якщо ви хочете отримати більше ресурсів, можете негайно оновити, поки ваш веб-сайт не зазнає простоїв.

Підтримка клієнтів

Припустимо, ви знайшли план хостингу VPS з ідеальними ресурсами та можливостями. Це може здатися непогашеною угодою, але все ж є одне, що ви не повинні забувати: гарантувати, що компанія надає надійну підтримку клієнтів. Немає нічого гіршого, ніж зіткнутися з проблемою, яку ви не можете виправити, і немає з ким зв’язатися.

Вам потрібно вибрати постачальника з позитивними відгуками про їх технічну підтримку. Це має бути команда професіоналів, яка доступна цілодобово через безліч різних каналів. Якщо ваш веб-сайт не працює належним чином протягом значного часу, трафік може почати зменшуватися.

Підприємства можуть втратити тисячі доларів за таких випадків. Ви також можете спробувати хостинг-провайдера та протестувати їх технічну підтримку, оскільки багато з них пропонують гарантію повернення грошей, якщо їхні клієнти не задоволені.

Чому вибирають необмежену пропускну здатність VPS

Перш за все, що таке пропускна здатність? Мережева пропускна здатність вашого веб-сайту – це те, що визначає кількість даних, які можна завантажувати та завантажувати на ваш веб-сайт із часом. Вибравши план VPS з необмеженою пропускною здатністю, ваш веб-сайт зможе обробляти величезний обсяг трафіку, коли багато відвідувачів завантажують ваші веб-сторінки та файли одночасно..

Якщо ваш веб-сайт перевищує обмеження пропускної здатності завдяки спаду трафіку, це означає, що наразі ваш сайт більше не може відвідувати ваш сайт. Він не завантажиться, і ваш веб-сайт може навіть вийти з ладу. З іншого боку, модернізувати до більш потужного плану VPS дорого, коли бізнес розвивається. Це не тільки коштує більше, ніж попереднє, але деякі інші специфіки можуть навіть перевищити ваші вимоги.

Зважаючи на це, важливо підписатися на необмежений план хостингу VPS для зростаючого бізнесу. У якийсь момент завжди буде переповнення клієнтів, які не можуть відвідувати ваш веб-сайт через обмеження пропускної здатності, що призводить до величезного зниження потенційних клієнтів та доходу.

Обмежена пропускна здатність іноді означає також низьку продуктивність, якщо велика кількість трафіку. Вам потрібно знизити якість вмісту, такого як зображення, елементи дизайну або відео на вашому веб-сайті, щоб стиснути його.

Чим менше даних потрібно завантажувати відвідувачам, тим швидше веб-сайт і більше з них можуть приєднатися одночасно. Однак, вибираючи опцію VPS з необмеженою пропускною здатністю, немає ніяких причин турбуватися про це.

Найкращі хостинг-провайдери VPS з необмеженою пропускною здатністю

Нижче наведено огляд топ-3 провайдерів хостингу VPS, які пропонують необмежену пропускну здатність.

1. BlueHost

bluehost-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingBlueHost – одне з найбільших імен, що стосується сервісів хостингу Linux. Їх плани VPS для Linux доступні з 2013 року та отримали багато позитивних відгуків протягом багатьох років. У BlueHost ви можете знайти лише хостингові пакети, які базуються на новітніх хмарних технологіях, таких як KVM та OpenStack.

Оскільки всі їхні плани є повнофункціональними та доступними, вони є улюбленим вибором усіх видів бізнесу. BlueHost знає, що ваш веб-сайт повинен бути запущений і працює якомога швидше, тому вони встановили ваш необмежений VPS-сервер в той момент, коли ви підписалися. Вони вдосконалили інтерфейс адміністрування cPanel корисними інструментами для управління WHM, управління сервером та доступу до CentOS.

BlueHost пропонує лише повністю керовані послуги VPS, а це означає, що вони відповідають за управління сервером. Їх команда піклується про все, як-от оновлення сервера, тривалість роботи та безпеку. Крім того, вони готові безкоштовно відповісти на будь-які ваші технічні питання. Незалежно від того, який хостинговий план ви вибрали, ваші дані будуть захищені від DDoS-атак та спаму.

Якщо трафік на вашому веб-сайті почне зростати, ви можете оновити характеристики плану VPS, і це не спричинить простоїв. BlueHost має потужну команду підтримки клієнтів, яка може допомогти у всьому, що стосується управління сервером та Linux. Ви можете зв’язатися з ними в будь-який час і електронною поштою, в прямому чаті та телефоном.

У них є три плани VPS з гарантованим зберіганням SSD для збільшення потужності. Їх стандартний план коштує 19,99 дол. США на місяць з 30 Гб пам’яті, 2 Гб оперативної пам’яті та IP-адресою. Тоді є вдосконалений план, який є найбільш рекомендованим планом на $ 29,99 із специфікаціями 60 Гб пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті та двома IP-адресами.

Третій за $ 59,99 покращує ядра CPU до 4 і надає 120 Гб пам’яті, 8 ГБ оперативної пам’яті та 2 IP-адреси. З кожним необмеженим планом VPS ви отримуєте один домен та 30-денну гарантію повернення грошей.

2. GoDaddy

godaddy-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingGoDaddy – це, мабуть, найпопулярніша компанія серед реєстраторів доменних імен, але вона також стала величезною назвою в якості постачальника веб-хостингу. Вони надають якісні послуги веб-хостингу, особливо якщо мова йде про пакети VPS. Тепер ми покажемо вам, чому GoDaddy є одним з найбільших постачальників, якщо вам потрібна необмежена пропускна здатність.

Підписавшись на один із їхніх планів, ви зможете використовувати безліч операційних систем, включаючи CentOS 6 та 7, Fedora, Windows та Ubuntu. Оскільки не кожен власник веб-сайту приєднується до однакових технічних навичок, ви можете керувати своїм VPS трьома різними способами:

 • Якщо ви фахівець з управління сервером, ви можете обрати їх службу самокерованого управління, яка надає вам командний рядок та доступ до RDP (протокол віддаленого робочого столу)
 • Для тих, хто не має такого досвіду, є керована служба, де користувачі можуть працювати в адміністративній панелі керування (cPanel або Plesk), доглядаючи за всіма моніторингами, виправленнями та резервними копіями.
 • Їх повністю керований сервіс означає, що ви взагалі не маєте жодних зобов’язань, адміністратор сервера GoDaddy піклується про кожне завдання

GoDaddy багато вклав у преміум обладнання, тому кожен веб-сайт на їх серверах завантажується мить. Наразі у всьому світі є 9 центрів обробки даних. Їх команда підтримки клієнтів дуже корисна, і вони готові цілодобово вирішити ваші проблеми та відповісти на питання.

Вони надають неперевершені безлімітні плани хостингу VPS з цінами від 27,99 дол. На місяць до рівня 49,99 дол. Навіть перший є досить потужним своїм 2 Гб оперативної пам’яті та 40 ГБ місця на диску. Це можна масштабувати до величезних 8 Гб оперативної пам’яті та 240 Гб пам’яті. Ви також отримуєте 1-річний сертифікат SSL та 3 виділені IP-адреси зі своїми планами VPS.

3. eUKHost

eukhost-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingeUKHost почав надавати послуги веб-хостингу ще в 2001 році, і тепер він має величезну клієнтську базу з понад 40 000 веб-майстрів і понад 160 000 доменів. У Великобританії вони є одними з провідних постачальників у цій галузі з видатними необмеженими планами VPS.

Ці плани VPS повністю керовані, тобто eUKHost піклується про оновлення, конфігурацію, встановлення програмного забезпечення та додатків та безпеку на серверах. Підписавшись на один із їхніх планів, ви можете вибрати між інтерфейсом Plesk або cPanel як панель управління вашим адміністратором. Щойно вони отримають ваш платіж, ваш рахунок VPS буде працювати в середньому протягом наступних 3-4 годин.

З вашим необмеженим VPS ви також отримуєте корисну службу підтримки клієнтів, яка доступна цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. На eUKHost вони гарантують відповісти на ваш електронний лист за 15-20 хвилин. Вони надають вам повний доступ адміністратора, що дозволяє застосовувати власні програми до вашого VPS.

Немає необхідності миттєво купувати їх необмежений план VPS, ви також можете спробувати його протягом 30 днів, а потім попросити повернути гроші. eUKHost гарантує 100% тривалість роботи, і навіть якщо трапляється збій сервера, вони негайно вживають заходів. Тепер давайте подивимось ціни та характеристики їх необмежених планів VPS.

У них 4 різні плани VPS. План Starter коштує 12,99 фунтів стерлінгів на місяць з 2 ядрами процесора, 3 Гб оперативної пам’яті та 60 ГБ пам’яті. Їх найкращим планом є стандартний VPS з 4 ядрами процесора, 6 Гб оперативної пам’яті, 120 Гб пам’яті та безкоштовним доменом SSL за 19,99 фунтів на місяць. Найпотужніший план – Enterprise з 6 ядрами процесора, 16 Гб оперативної пам’яті, дисковим простором 480 ГБ та доменом Wildcard SSL за 33,99 фунтів на місяць.

Ви отримуєте 2 безкоштовних виділених IP-адреси з кожним планом. Усі чотири плани базуються на апаратному забезпеченні високого класу, включаючи новітні процесори Intel Xeon, SSD-накопичувачі та пам’ять DDR4.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте більше про трьох найбільших постачальників веб-хостингів VPS, вам буде легше вибрати одного, який найбільше відповідає вашому бізнесу. Якщо ви хочете більш потужне рішення, але ваша компанія не готова до хмарного плану або спеціального сервера, ви не можете помилитися з необмеженим планом VPS.

VPS дуже схожий на спеціалізований сервер своєю гнучкістю, але для цього не потрібен такий великий бюджет. З іншого боку, спільні плани хостингу чудово підходять для початківців. Але коли ваш бізнес починає рости, ви можете швидко досягти верхніх меж і опинитися в необхідності перейти на план веб-хостингу з більшими ресурсами. Оскільки необмежений план хостингу VPS може тривалий час обробляти багато трафіку, це найбільш популярний вибір для більшості користувачів.

Під час пошуку ідеального постачальника послуг VPS, перше, на що слід звернути увагу, – це характеристики продуктивності. Тоді рекомендується ознайомитись з жорстким диском, пропускною здатністю, процесором та оперативною пам’яттю, що надаються як виділеними планами, так і планами VPS, щоб можна було порівняти і вирішити, який краще для вашої мети.

Вибравши необмежений план VPS, який здебільшого відповідає вашому веб-сайту, ви забезпечуєте безперебійний перегляд своїх відвідувачів, отримуючи потужний веб-хостинг за доступною ціною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector