Кращий хостинг для веб-сайтів WordPress з 5000 щоденними відвідувачами

01.06.2020
Кращий хостинг 'Кращий хостинг для веб-сайтів WordPress з 5000 щоденними відвідувачами
0 7 мин.

відвідувачів-кращих WordPress-хостинг-5000


Ви шукаєте хороший план хостингу, щоб відповідати потребам вашого веб-сайту? Якщо у вас є веб-сайт, який використовує WordPress, ви читаєте правильну статтю. Тут ми поговоримо про 3 найкращі плани хостингу для сайтів WordPress, які відвідують близько 5000 щоденних відвідувачів.

Як бачите, ця стаття не розрахована на початкові веб-сайти, які мають значно менше відвідувачів. Якщо ви тільки починаєте, найкраще, якщо ви перевірите інші джерела для хостинг планів, які добре співпадають із меншими веб-сайтами.

Тепер, перше, що нам потрібно знати, це те, який хостинг найкраще підходить для веб-сайту, який має близько 5000 щоденних відвідувачів?

 1. В русі – VPS 1000HA-S
 2. HostGator – Snappy 4000 VPS
 3. BlueHost – Розширений VPS

Ідеальний хостинг-сервіс для веб-сайту з високим трафіком WordPress

В Інтернеті є багато можливостей хостингу, які ви можете вибрати. Наприклад, ось лише деякі з них: спільний хостинг, VPS хостинг, виділений хостинг, керований WP хостинг, хостинг реселлерів та інші версії.

Найпопулярніший хостинг-сервіс, який подобається більшості людей, називається Спільним хостингом. Кожна хостинг-компанія пропонує цю послугу. Але це добре для ваших потреб? Коротка відповідь – НІ. Читайте далі, щоб знати, чому це так.

Спільний хостинг хороший для менших веб-сайтів, які не мають надто багато щоденних відвідувачів. Якщо у вас на сайті близько 5000 щоденних відвідувань, спільний хостинг навряд чи вдасться впоратися з цим. Причиною цього є процес, який використовується спільним хостингом для управління веб-сайтом.

В основному кожен веб-сайт, який використовує спільний хостинг, використовує обмежені ресурси. Це тому, що спільний розміщений веб-сайт є обмін наявними ресурсами з іншими веб-сайтами на тому ж веб-сервері. Простіше кажучи: наявні ресурси розбиваються між користувачами одного веб-сервера. І через це важко керувати 5000 щоденними відвідувачами веб-сайту.

Але тепер, коли ви знаєте, чому спільний хостинг вам не підходить (для більшого веб-сайту), який хостинг-сервіс слід вибрати? Вибору може бути багато, але найкращим називається VPS хостинг. Тепер ми побачимо, чому:

what-is-vps-hosting-wordpress

Що таке VPS хостинг?

VPS означає Virtual Private Server. Назва говорить сама за себе: в основному у вас є власний приватний віртуальний сервер, який можна використовувати лише для вашого веб-сайту. Вам не потрібно ділитися ресурсами з іншими людьми, як у попередній версії хостингу.

Але чи означає це, що у вас є цілий сервер тільки для себе? Ні, це не працює так. В основному з VPS хостингом орендувати частину сервера тільки для себе. Для сайту WP, який має близько 5000 щоденних відвідувачів, це все, що вам потрібно.

Виділений хостинг – це те, що дає вам весь сервер лише для особистого використання. Але в цей момент вам не потрібні такі ресурси. VPS просто достатньо. Пізніше ви зрозумієте, чому.

Я зазначив, що ми поговоримо про 3 найкращі плани хостингу для веб-сайтів WP з 5000 щоденними відвідувачами. Усіма цими планами керуватимуть хостингові послуги VPS. Ми розкриємо 1 для 3 різних компаній, щоб дати вам хороший шанс підібрати потрібного кандидата з урахуванням ваших потреб.

Важливо, щоб вони були вдалося плани, тому що таким чином, все управління сервером (бекенд-робота) здійснює компанія. Таким чином, вам не потрібно володіти великою кількістю технічних знань, щоб мати змогу розміщувати ваш веб-сайт.

Не зазначаючи нічого іншого, давайте продовжимо роботу та поговоримо про нашого першого кандидата під назвою InMotion Hosting:

1. Хостинг InMotion

inmotion-best-hosting-wordpress-5000-відвідувачів

Хостинг InMotion

InMotion – провідна веб-хостинг-компанія, яка пропонує безліч можливостей хостингу. Але в цій статті ми побачимо лише, який тип хостингу VPS пропонує.

Як і більшість інших компаній, InMotion також пропонує 3 різних керованих планів хостингу VPS. По-перше, я перерахую деякі функції, які включені незалежно від того, який план ви вибрали:

 • cPanel – це стандартна панель управління, яка використовується для розміщення веб-сайту. Добре знати, що InMotion працює з цим, тому вам не потрібно турбуватися про складне управління веб-сайтами.
 • Підтримка багатьох веб-додатків, таких як WordPress та Magento. Це чудова новина, адже ви маєте веб-сайт на базі WP.
 • Немає простоїв під час передачі веб-сайту. Оскільки у вас є сайт з тисячами відвідувачів, це важливо слідкувати.
 • SSD-накопичувачі для всіх серверів. Це надзвичайно важливо, коли ми говоримо про веб-хостинг, незалежно від його типу. Зберігання SSD навіть у 10 та 20 разів швидше, ніж традиційне зберігання на жорсткому диску. Якщо ви хочете швидко завантажувати, ви повинні шукати веб-хостингу, який пропонує цю функцію.
 • Оптимізовані конфігурації WordPress для збільшення трафіку та кращої продуктивності веб-сайту.

Тепер давайте подивимось на один із запропонованих планами VPS:

VPS – 1000HA-S: Це перший і найдоступніший план хостингу VPS від InMotion. Ціна складає $ 27,99 / місяць, якщо ви платите за 2 роки вперед. Щомісяця це коштує 39,99 дол. Що ви отримаєте за цю ціну? Дозвольте сказати, що в цей пакет включено багато функцій та ресурсів. Але давайте трохи докладніше:

 • По-перше, ви отримуєте 75 Гб SSD-пам’яті лише для свого веб-сайту.
 • Щоб зробити це швидко та ефективно, вони надають 4 Гб оперативної пам’яті та 4 ТБ пропускної здатності. Ця пропускна здатність легко дозволить вам працювати з 5000 щоденними відвідувачами.
 • Безкоштовний сертифікат SSL також включений з міркувань безпеки.
 • Безкоштовне доменне ім’я, якщо ви заплатите мінімум на 6 місяців вперед.
 • Необмежений облік електронної пошти.
 • 3 виділені IP адреси.
 • Підтримка необмежених веб-сайтів.

Другий і третій план дадуть вам ще більше ресурсів, але для 5000 щоденних відвідувачів цього більш ніж достатньо.

2. ХостГатор

hostgator-best-wordpress-hosting-high-traffic-5000

ХостГатор

HostGator – американська компанія, відома своїми хостинг-послугами в міжнародному масштабі. Вони продають себе як дешевий хостинг-провайдер із чудовими послугами. І це абсолютно вірно. Вони мають дуже конкурентоспроможні ціни на багато хостинг-планів (особливо на спільний хостинг), які мають корисні функції.

Тепер ми розглянемо хостинг VPS, який вони роблять доступним. Як і наш попередній кандидат, InMotion, HostGator також постачає 3 окремі плани щодо розміщення VPS. Але в цьому випадку ми розкриємо, що саме другий план може запропонувати (не перший). Другий план є найкращим, якщо дивитися на ціноутворення та особливості, іншими словами, це найбільш розумно з трьох планів.

Цей план називається Snappy 4000 і це рекомендовано самим HostGator. Ви можете придбати її за щомісячну плату в розмірі 39,95 долара. Що це дає вам за цю ціну? Ми побачимо прямо нижче:

 • Щоб зберігати всі дані на веб-сайтах, вони надають вам 165 ГБ пам’яті SSD.
 • Для швидкого та ефективного опрацювання кожного запиту в комплект також входять 2 ядра процесора та 4 ГБ оперативної пам’яті.
 • Для 5000 щоденних відвідувачів вам також потрібна велика пропускна здатність, яка дає вам цей план: 2 ТБ для пропускної здатності.
 • Тут також додано 2 IP-адреси.
 • Повний кореневий доступ із підтримкою MySQL, PHP, Perl, Python та Ruby.
 • Брандмауер VPS та захист від DDoS.
 • Повна налаштування за допомогою cPanel для управління сайтом.
 • Встановлення в один клік для різних веб-додатків, таких як WordPress та інших систем управління вмістом (CMS). Це зручний варіант, оскільки ви використовуєте WordPress для свого веб-сайту.
 • Автоматичні щотижневі резервні копії, зроблені хостом, щоб гарантувати безпеку вашого сайту, якщо щось трапиться.

Як я вже говорив, цей план VPS є найпопулярнішим у пропозиції HostGator. Якщо ви хочете, ви можете подивитися на інші 2, але Snappy 4000 повинен подбати про всі ваші потреби.

3. BlueHost

bluehost-кращий хостинг-wordpress-сайт-величезний трафік

BlueHost

Bluehost – один з найпомітніших гравців у веб-хостинговому бізнесі. Мільйони веб-сайтів розміщуються за допомогою однієї зі своїх послуг. Як і багато хто з конкурентів, Bluehost також пропонує багато типів веб-хостингу, найпопулярнішим з яких є спільний хостинг.

Але VPS хостинг від Bluehost також дуже популярний. Щоб знати, чому, ми розглянемо, що вони пропонують. Так само, як і в інших наших виборах у цьому списку, Bluehost також пропонує 3 різних плани на хостинг VPS. Той, що ми перевіримо, другий називається Розширений.

Цей план коштує $ 29,99 / місяць і дозволяє використовувати все, що потрібно для управління веб-сайтом з близько 5000 щоденних відвідувачів. Наприклад, ви отримуєте всі наступні переваги:

 • 60 Гб місця для зберігання SSD.
 • 2 ядра процесора з 4 ГБ доступної оперативної пам’яті для обробки всіх запитів на сервері.
 • Вони дають вам 2 ТБ пропускної здатності для роботи з 5000 щоденними відвідувачами одночасно.
 • Також в пакет додається 1 безкоштовний домен на цілий рік.
 • 2 IP-адреси.
 • Безкоштовний сертифікат SSL для захисту вашого веб-сайту.
 • Цілодобова підтримка. Підтримка від Bluehost добре відома своєю ефективністю та швидкістю. Якщо це щось у вас має бути, то Bluehost не розчарує.
 • 30-денна гарантія повернення грошей.

Висновок

Тепер, коли ми дійшли до кінця нашої статті, ви маєте добре уявити, який тип хостингу найкраще підходить для роботи з 5000 щоденними відвідувачами на веб-сайті WP.

Єдиний крок, який вам залишається – це вибрати план хостингу VPS з нашого списку. Незалежно від того, кого ви вибрали, ви не повинні провалюватися. Усі 3 наші кандидати – це найвищі хости VPS, якими користуються мільйони людей у ​​всьому світі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector