Найшвидший хостинг WordPress – 5 кращих постачальників веб-хостингів

01.06.2020
Кращий хостинг 'Найшвидший хостинг WordPress – 5 кращих постачальників веб-хостингів
0 20 мин.

найшвидший хостинг для wordpress


Це хороша ідея використовувати WordPress для вашого веб-сайту, це швидка, надійна та відкрита система управління вмістом (CMS), яка використовується більш ніж 30% веб-сайтів. Вам не потрібно нічого іншого для запуску, лише доменне ім’я та веб-хост.

Але мати хорошого веб-хостингу може бути складніше знайти, оскільки в Інтернеті є десять тисяч компаній-хостингів, і багато з них використовують агресивний маркетинг, щоб застати вас. Не впевнений, що ви знайдете найнадійніший веб-хостинг, натиснувши на оголошення Google або Facebook.

Одне з найважливіших атрибутів хостингу – це швидкість роботи сервера. Чим швидше ви знайдете сервер, тим швидше буде завантажений ваш веб-сайт. Час завантаження поруч із якістю вмісту є найважливішим фактором оптимізації пошукових систем. Швидкість сайту також важлива для Google; він вважає ваш веб-сайт кращим, якщо він завантажується швидше. А кращі місця розташування на сторінках результатів пошуку Google означають більше вільних відвідувачів із пошукової системи.

Крім того, вашим відвідувачам потрібен вміст дуже швидко, і ваш веб-сайт матиме лише декілька секунд, щоб знайти його. Якщо ваш сайт повільніше, ваші відвідувачі покинуть, а ви їх втратите. Отже, кількома словами: швидкість веб-сайту є більш ніж важливою. Це життєво важливо.

У цій статті ми розкриємо всі загрози, які можуть уповільнити ваш веб-сайт, і розглянемо кілька надійних веб-хостингових постачальників WordPress на вибір.

Contents

5 найкращих & Швидкий хост WordPress переглянуто

Ми проаналізували та протестували провідних хостинг-провайдерів WordPress і ось 5 найкращих хостингових компаній, які забезпечать ваш сайт WordPress найкращою швидкістю та продуктивністю:

Хостинг-компанія
Ціна від
Швидкість

1хост - найшвидший хостинг для wordpress2,75 дол. / Міс481 мс
2bluehost найшвидший хостинг для wordpress3,95 дол. / Міс449 мс
3inmotion найшвидший хостинг для wordpress3,99 дол. / Міс476 мс
4найшвидший хостинг для wordpress3,95 дол. / Міс534 мс
5a2hosting найшвидший хостинг для wordpress3,92 дол. / Міс603 мс

Ви можете використовувати найкращі шаблони WordPress і просити найталановитіших програмістів створити ваш сайт, але без хорошого хоста це не буде швидко. Наявність надійного веб-хостингу WordPress життєво важливо, і це може бути заплутано у пошуку найкращих з ринку.

Як ми вже згадували, у більшості випадків найгірші компанії роблять найагресивнішу рекламу, щоб залучати нових клієнтів. Щоб вас не обдурили, перед покупкою упаковки слід також зробити коротке дослідження та прочитати відгуки. Ми склали список найкращих веб-хостингових компаній WordPress, виділивши ті сервіси, які необхідні для добре працюючого веб-сайту.

1. ХостГатор

hostgator-найшвидший хостинг для wordpress

ХостГатор

HostGator був заснований у 2002 році і наразі має понад 400 000 користувачів та підтримує понад 9 000 000 доменних імен.

Чому ми рекомендуємо HostGator?

 • більше 16 років в хостинговому бізнесі
 • всі пакети хостингу поставляються з необмеженою пропускною здатністю
 • Ви можете додавати необмежену кількість піддоменів, FTP-акаунтів та облікових записів електронної пошти
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • 7/24 підтримка

HostGator пропонує 3 типи дешевих хостингових пакетів WordPress:

 1. Хетчлінг план – це найменший пакет компанії, і він ідеально підходить для одного веб-сайту. Він доступний від $ 2,75 / місяць.
 2. Baby Plan – це економний пакет, куди ви можете додавати необмежену кількість веб-сайтів за стартову ціну 3,95 долара на місяць.
 3. Бізнес-план дає вам більше додаткової плати, ніж планки вилуплення та немовлят. Він може обслуговувати необмежену кількість веб-сайтів і надає безкоштовний приватний SSL & IP та безкоштовна спеціальна IP-адреса. Він доступний від $ 5,95 / місяць.

Наведені вище перелічені плани підходять для невеликих сайтів WordPress. Однак, якщо вам потрібна більша швидкість та краща продуктивність, вам слід вибрати один із планів хмарного хостингу WordPress, запропонований HostGator:

 • План для початківців – хороший вибір для розміщення веб-сайту WordPress з до 3 300 щоденних відвідувачів (100 к / міс). Цей план включає 1 Гб резервного простору, а також безкоштовний сертифікат SSL.
 • Стандартний план дозволяє розміщувати два сайти WordPress, підсумовуючи загальний щоденний візит близько 6 500 (200 тис. / Міс). Він оснащений резервним резервним кодом 2 ГБ та безкоштовним SSL, як і попередній план.
 • Бізнес-план схожий з двома іншими, за різницею, що підходить до 17000 відвідувачів щодня (500 тис. Щомісяця) відвідувачів 3 розміщених веб-сайтів.

Хмарні плани WordPress пропонують в 2,5 рази більше швидкості, ніж спільні плани. Якщо ви плануєте перенести свій веб-сайт з іншого хоста на HostGator, він допоможе вам у міграції, пропонуючи послугу безкоштовної міграції.

2. BlueHost

bluehost-найшвидший хостинг для wordpress

BlueHost

BlueHost була заснована в 2003 році і на них розміщено понад 2 мільйони веб-сайтів. Власники компанії – великі шанувальники WordPress, і ви можете знайти справжню професійну команду підтримки для своїх питань.

Чому ми рекомендуємо BlueHost?

 • більш ніж 15-річний досвід роботи в хостингу
 • надшвидкі накопичувачі SSD замість класичних жорстких дисків
 • всі пакети WordPress містять вільне доменне ім’я та IP-адресу
 • немає обмеження у використанні пропускної здатності
 • Цілодобова підтримка та 30-денна гарантія повернення грошей

BlueHost пропонує такі керовані пакети WordPress:

 1. WP Standard ідеально підходить для обслуговування до 100 мільйонів відвідувань на місяць. Він забезпечує 30 Гб пам’яті, 2 ГБ пам’яті та 30 ГБ пам’яті для резервного копіювання. Пакет доступний від $ 19,99 / місяць.
 2. WP Enhanced може бути корисним для веб-сайтів, які відвідують до 300 мільйонів відвідувань на місяць. Він постачається з 60 Гб веб-простору, 60 ГБ резервного зберігання та 4 ГБ пам’яті. Його початкова ціна – 29,99 дол. США на місяць.
 3. WP Premium може обслуговувати до 600 мільйонів відвідувань щомісяця та пропонує 120 ГБ пам’яті, 120 ГБ резервного копіювання та 6 ГБ пам’яті. Він доступний від $ 39,99 / місяць.
 4. WP Ultimate підходить для вас, якщо ви хочете обслуговувати необмежену кількість переглядів на своїх веб-сайтах. Найбільший пакет надає 240 веб-сховищ, 240 ГБ резервного простору та 8 ГБ пам’яті. Ціна пакету починається від $ 49,99 / місяць.

У BlueHost також є керовані плани хостингу WordPress із такими специфікаціями:

 • Basic чудово підходить для запуску ваших перших сайтів WordPress. Цей план дозволяє розмістити єдиний веб-сайт, оснащений безкоштовним сертифікатом SSL, 50 Гб SSD-пам’яті та пропонує дуже високу швидкість для веб-сайтів WordPress. Базовий план коштує $ 3,95 / місяць з підпискою на 3 роки.
 • Плюс схожий на базовий план, хоча це дозволяє розмістити декілька доменів і має необмежений об’єм зберігання SSD. За швидкістю та продуктивністю ви отримаєте ті ж результати, що і в попередньому плані. План Baisc починається від $ 5,95 з 3-річним хостинг-планом.
 • Choice Plus схожий з планом Plus за швидкістю, надійністю та продуктивністю. Цей план поставляється з базовою резервною копією CodeGuard, що дуже зручно регулярно створювати резервні копії вашого веб-сайту на автопілоті. План Choice Plus не доступний за ціною зі знижкою, лише $ 5,95 / місяць (як і план Plus) з 3-річним контрактом.

Для веб-сайту WordPress з високим трафіком, можливо, вам потрібно буде вибрати сервіс керованого хостингу, але для менших сайтів WordPres спільні плани забезпечать вам достатню швидкість та ефективність, щоб задовольнити відвідувачів.

3. Хостинг InMotion

найшвидший споживання хостинг для wordpress

Хостинг InMotion

InMotion займається бізнесом з 2001 року, починаючи з послуг спільного хостингу. Він швидко зрозумів, що існує велика потреба в пакетах WordPress, тому вони також представили високомобільні пропозиції хостингу для WordPress.

Чому ми рекомендуємо InMotion?

 • більше 17 років у бізнесі
 • всі пакети WordPress поставляються з безкоштовним доменним іменем
 • необмежене використання пропускної здатності
 • необмежена кількість призначених облікових записів електронної пошти
 • супершвидке зберігання SSD
 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • 7/24 підтримка

InMotion пропонує 6 пакетів хостингу для WordPress:

 1. WP-1000S – це найменший пакет, що ідеально підходить для одного веб-сайту з до 20 000 відвідувачів щомісяця. Це дає 40 ГБ пам’яті за 4,99 доларів США / місяць стартовою ціною.
 2. WP-2000S може бути домом для двох веб-сайтів, до 50 000 відвідувачів щомісяця. Пакет містить 80 Гб та ліцензію Jetpack Personal на суму 39 доларів США / рік. Придбати його можна за $ 8,99 / місяць.
 3. WP-3000S ідеально підходить для до 3 веб-сайтів, максимум 125 000 відвідувачів щомісяця. Ви отримаєте веб-сховище 120 ГБ та ліцензію Jetpack Personal за початкову ціну 11,99 дол. На місяць.
 4. WP-4000S ще більший; Ви можете додати 6 веб-сайтів до цього пакету та обслуговувати до 600 000 відвідувачів щомісяця. Об’єм пам’яті становить 160 Гб, а додаткові елементи також включають безкоштовний виділений IP. Замість Jetpack Personal ви отримаєте ліцензію Jetpack Professional на суму 299 доларів США на рік. Ціна пакету починається від $ 29,99 / місяць.
 5. WP-5000S може обслуговувати 10 веб-сайтів із загальною кількістю відвідувачів 600 000 користувачів щомісяця та забезпечує 200 Гб пам’яті. Цей пакет також містить безкоштовну ліцензію IP та Jetpack Professional. Він доступний від $ 59,99 / місяць.
 6. WP-6000S є найбільшим пакетом WordPress і може стати домом для 20 веб-сайтів, що обслуговують до 1 200 000 відвідувачів щомісяця. Ви також отримаєте безкоштовну ліцензію на IP та Jetpack Professional; пакет доступний від 114,99 дол. США на місяць.

Ви можете налаштувати веб-сайт WordPress на планах бізнес-хостингу InMotion. Ці плани також дадуть вам справді хороші показники, хоча вони не керуються планами хостингу WordPress:

 • Запуск – це стандартний план веб-хостингу, запропонований InMotion Hosting, який постачається з безкоштовним доменним іменем, необмеженим дисковим простором і пропускною здатністю, необмеженою кількістю електронних листів, безкоштовним SSL та іншим. Цей план дозволяє розмістити два веб-сайти. Коштує $ 3,99 / місяць при контракті на 2 роки.
 • Потужність – це наступний рівень спільного хостинг-плану. Він суттєво відрізняється від плану запуску, оскільки дозволяє розмістити 6 веб-сайтів і пропонує вдвічі більшу ефективність. Вартість також вища, починаючи з $ 5,99 на місяць з підпискою на 2 роки.
 • PRO рекламується як план “найкращого значення”. Він схожий на план живлення, з різницею в 4 рази ефективнішою та доступною підтримкою Pro Level. Цей план доступний за більш високою вартістю, починаючи з $ 13,99 / місяць з однорічним періодом підписки.

Бізнес-плани InMotion чудово підходять для розміщення менших сайтів WordPress, зберігаючи хороший баланс між вартістю та ефективністю веб-сайту.

4. SiteGround

siteground-найшвидший хостинг для wordpress

SiteGround

SiteGround був запущений у 2004 році і на сьогоднішній день розміщено понад 1600 000 доменних імен. Його історія розпочалася в гуртожитку і стала одним з найбільших членів галузі.

Чому ми рекомендуємо SiteGround?

 • більше 14 років в хостинговому бізнесі
 • необмежене використання пропускної здатності
 • необмежений піддомен та облікові записи електронної пошти
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • надшвидкі сховища SSD
 • вище стандартного 99,99% часу роботи сервера
 • 7/24 підтримка

SiteGround пропонує 3 пакети веб-хостингу WordPress:

 1. StartUp – це найменший пакет, який підходить для одного веб-сайту з до 10000 відвідувань на місяць. Він постачається з 10 ГБ місця та пакетом послуг WordPress за 3,95 дол. / Місяць стартову ціну.
 2. GrowBig ідеально підходить, якщо ви хочете додати більше ніж 1 веб-сайт у свій хостинг-пакет. Він пропонує 20 Гб веб-сховища і може обслуговувати до 25 000 відвідувачів щомісяця. Сервісний пакет WordPress був розширений з преміум-функціями, пакет доступний від $ 5,95 / місяць.
 3. GoGeek – це найбільший пакет WordPress, призначений для справжніх вун. Він також може бути домом для кількох веб-сайтів, максимум 100 000 відвідувань щомісяця. Зберігання об’ємом 30 Гб дає більше місця, а вигадливі функції WordPress означають інші додатки до попередніх 2 пакетів послуг WordPress. Він доступний від $ 11,95 / місяць.

5. A2Hosting

a2hosting-найшвидший хостинг для wordpress

A2Hosting

A2Hosting була заснована в 2003 році і є великим шанувальником рішень щодо захисту навколишнього середовища. Він орієнтований на потужні сервіси та забезпечує найсучасніше серверне середовище, навіть для розробників.

Чому ми рекомендуємо A2Hosting?

 • більше 15 років в бізнесі
 • необмежений веб-простір
 • необмежене використання пропускної здатності
 • надшвидкі сховища SSD
 • в будь-який час гарантія повернення грошей
 • 7/24 підтримка
 • до 20 разів швидше середовище роботи для великих пакетів

A2Hosting має 4 веб-хостинг пакети WordPress:

 1. Lite – найменший пакет і ідеально підходить для одного веб-сайту. Ви можете додати до 5 баз даних та зайти на свій сайт за допомогою безкоштовної служби SSL. Він доступний від $ 3,92 на місяць.
 2. Пакет Swift був розроблений для обслуговування необмеженої кількості веб-сайтів, і кількість обмежених баз даних не обмежена. Удвічі більше ресурсів сервера дають більше сил, лише за початкову ціну 4,90 дол.
 3. Turbo – найбільший некерований пакет WordPress, і він постачається з необмеженими ресурсами сервера. Прискорювач веб-сайтів A2 може пришвидшити ваш сайт до 20 разів, використовуючи кеш-сайти, пам’ять та інші типи. Він доступний від $ 9,31 / місяць.
 4. Керований пакет означає керований хостинг WordPress, і він доступний з різними параметрами обслуговування. Розмір пам’яті коливається від 10 Гб до необмежених, а додаткові послуги також містять безкоштовну ліцензію Jetpack Personal. Основним елементом цього пакету є повне управління WordPress. Початкова ціна – 12,97 дол. США на місяць.

Як пришвидшити веб-сайти WordPress

Якщо ви успішно обрали свого постачальника послуг хостингу WordPress, ми можемо перейти до інших життєво важливих елементів швидкого веб-сайту.

Прискорити WordPress за допомогою мережі доставки вмісту

Мережа доставки вмісту (CDN) – це технічне рішення для прискорення показу веб-сайту для відвідувачів. Він використовує єдиний фізичний факт; чим коротші відстані можна пройти швидше.

З ростом вашого веб-сайту у вас з’являться відвідувачі по всьому світу. Деякі з них житимуть далеко від фізичного розташування сервера вашого веб-сайту, а для даних сервера знадобиться певний час, щоб потрапити на комп’ютер цих відвідувачів. Це правда, що електронні дані швидко рухаються в Інтернеті, але все ж знадобиться певний час, щоб прийти до цільового комп’ютера.

Цю проблему було вирішено за допомогою мереж доставки вмісту, де різні сервери розміщувались у різних місцях світу. Якщо ви використовуєте CDN, вміст вашого сервера буде скопійовано на сервери-учасниці по всьому світу, і ваш сайт або статичні його частини будуть живими в багатьох випадках. Наступного разу, коли відвідувач, який здалеку віддаляється, відвідує ваш веб-сайт, дані подаватиме не ваш оригінальний сервер, а найближчий CDN-сервер до місцезнаходження відвідувача. Наприклад, якщо ваш сервер знаходиться в Європі, він буде обслуговувати ваш веб-сайт для європейських відвідувачів. Якщо ваш CDN має сервер в Азії, то CDN-сервер буде обслуговувати ваш веб-сайт для азіатських відвідувачів. І так далі.

CDN доступний за невелику плату, тому варто ним скористатися. Більшість постачальників веб-хостингів WordPress також пропонують вам рішення CDN, співпрацюючи з найбільшими мережами ринку. Купуючи послугу CDN, у вас не виникне зайвих завдань, оскільки все автоматизовано. Сервери-учасниці мережі доставки вмісту синхронізують дані між собою та оригінальним сервером, тому вашим відвідувачам буде надано оновлену версію вашого веб-сайту.

Використовуйте лише декілька, але надійних плагінів WordPress

WordPress – це однорукий гігант без плагінів, ці доповнення до коду надають ці додатки оригінальному програмному забезпеченню управління вмістом, яке нам найбільше подобається. На ринку є десять тисяч плагінів, тож обрати найкращі з них може бути заплутано.

Також деякі власники сайтів WordPress встановлюють десятки плагінів на свої сайти, але вам слід уникати такої поведінки. Користуватися безліччю плагінів без контролю може бути багато недоліків:

Плагіни можуть використовувати занадто багато ресурсів

Оскільки плагіни – це фрагменти коду, для їх обробки та виконання необхідні ресурси сервера. Функції PHP повинні бути інтерпретовані, а вихідний HTML з них повинен використовуватися на сайті. Ви не бачите цих процесів, але тисячі дій, які здійснюються на задньому плані процесором та пам’яттю вашого пакета сервера.

Якщо ви використовуєте занадто багато плагінів, вони використовуватимуть більше процесора або пам’яті, ніж у вас в хостинговому пакеті WordPress, і сервер видасть помилку. Це може призвести до припинення роботи вашого веб-сайту, і ваші відвідувачі просто побачать порожній пробіл або повідомлення про помилку.

Плагіни можуть конфліктувати один з одним

Плагіни використовують однакові області пам’яті та диска, а процеси постійно читають ці частини та записують назад деякі дані. Якщо ви використовуєте занадто багато плагінів, рано чи пізно деякі з них захочуть використовувати той самий фрагмент пам’яті або частину диска, і вони будуть конфліктувати між собою.

У таких випадках вони можуть спричинити помилки сервера та зупинити веб-сайт. Можливо також, що ви не зможете відновити свій сайт без технічної підтримки вашого постачальника, і для цього знадобиться деякий час.

Список основних плагінів WordPress

Щоб уникнути збоїв на сайті, використовуйте лише ті плагіни, які мають вирішальне значення. Ось перелік основних плагінів WordPress, виходячи з нашого досвіду, використовуйте їх, якщо вони відповідають вашим цілям:

 • W3 Загальний кеш: це найвищий плагін кешу WordPress, який використовується мільйонами
 • Jetpack: статистика, інструменти управління та інші активи
 • Акісмет: для захисту вашого сайту від спаму
 • Контактна форма 7: ви можете додавати приємні форми лише кількома клацаннями
 • WP Smushit: цей плагін автоматично оптимізує розмір та якість ваших зображень
 • Йоаст SEO: для контролю вашої роботи з SEO

Ви також можете додати галерею, гостьову книгу чи інші спеціальні плагіни, але вищезгадані 6 плагінів – це ті, які повинні мати кожен сайт WordPress.

Використовуйте хорошу легку тему WordPress

Мати хорошу тему так само важливо, як добре працювати з плагінами. Тема відповідає за те, щоб показати відвідувачам гарний вигляд, тому важливо вибрати хороший. Але дизайн не єдине, що спостерігається, він також повинен бути швидким і добре закодованим.

Якщо ви вибрали повільну тему, багато хто з відвідувачів не дочекається завантаження вашого веб-сайту. Крім того, ми не можемо сказати достатньо разів, Google дає штраф за повільні веб-сайти, тому ви ризикуєте вільних відвідувачів з Google поганою темою.

Ми розглянули багато тем WordPress до цих пір, і одним з наших улюблених є Divi з елегантних тем. Це преміальна тема, повністю упакована з додатковими функціями та активами, а також чуйна та надшвидка. Ви не можете помилитися, вибравши його.

Чому ми рекомендуємо Divi?

Ми рекомендуємо Divi, оскільки вона працює надійно і це добре – справжнє благо. Це заощадить вам багато грошей, зусиль та часу, оскільки вам не потрібно буде вирішувати проблеми, що постійно виникають. Ви можете зосередитись на своїй роботі.

Якщо вам цікаво, які функції додані в Divi, ми можемо виділити найважливіші для вас:

Розширений Visual Builder

Ви можете додати нові елементи на свій сайт, натиснувши потрібну область, і ви побачите результат в режимі реального часу. Divi Builder тільки-но вийшов у нову версію, тож тепер він ще вдосконалений. Ви можете легко налаштувати весь зовнішній вигляд, включаючи тип шрифту, кольори, пробіл між елементами тощо.

Елементи імпорту та експорту

Після того, як ви створили свій ідеальний макет, ви можете експортувати його на інші сайти. Ви також можете легко імпортувати інші макети, і навіть можете продавати свій гарний вигляд іншим людям. Звичайно, є професійні дизайнери, які вже створили свої супер макети, і їх можна придбати та імпортувати лише за кілька кліків. 20 додаткових макетів уже були запаковані в тему розробниками, тож ви також можете вибрати їх безкоштовно.

Змістові елементи

У цю тему було запаковано 46 фрагментів змістовних елементів, які можна використовувати для багатьох цілей. Є багато широко використовуваних, таких як блог, кнопка, заклик до дії, контактна форма, галерея або різні слайдери, але ви також можете знайти спеціальні, наприклад барну стійку чи гармошку. Тип елементів добре показує багатоцільове використання Divi, ви навіть можете додати таблицю цін, портфоліо або елемент магазину.

Чуйність

Само собою зрозуміло, що сучасний шаблон WordPress повинен повністю реагувати. Ще одна особливість, яка може бути пов’язана з цією функцією; коли ви редагуєте свою тему, ви зможете побачити зміни в режимі реального часу; ви побачите і чуйний попередній перегляд. Як плюс, ви можете миттєво додати точки мобільних точок до власної розкладки прямо в середині процесу редагування.

Наведені вище основні характеристики добре показують, чому Divi – це сучасна тема. Оскільки Divi – це найпопулярніший продавець, програмісти вже мають достатньо ресурсів для з’ясування та кодування сучасних особливостей. Просунутий конструктор, перегляд у режимі реального часу під час редагування, чуйність інструментів – це те, що не багато інших тем може дати вам. Перед запуском Divi тільки програмісти змогли додати такі активи на ваш сайт за великі гроші.

Змініть розмір та оптимізуйте зображення для Інтернету

Ми вже висвітлювали, чому важлива швидкість сайту, і ми не будемо її повторювати. Крім того, оскільки зображення є одним з найбільших об’єктів на вашому сайті, важливо поводитися з ними обережно, щоб не сповільнити ваш веб-сайт. Додавши занадто багато зображень, які не були оптимізовані належним чином, ви можете повністю знищити час завантаження вашого веб-сайту.

Після того, як ви вибрали хорошого постачальника веб-хостингу, використовуйте мережу CDN, встановіть дуже швидку тему та використовуйте лише необхідні плагіни, не дозволяйте великим зображенням сповільнювати ваш веб-сайт.

Коли ми маємо на уважному поводженні з зображеннями, ми маємо на увазі кілька основних вимірів, які ви також можете легко виконати:

Виберіть відповідний розмір для своїх зображень

Сучасні цифрові камери роблять дуже великі зображення, адже в особливих випадках, як плакати чи рекламні щити, покупці потребують їх. Але це не означає, що слід використовувати їх такими, якими вони є. Сучасні пристрої використовують ширину роздільної здатності Full HD шириною 1920 px, тому, якщо ви не художник, який хоче показати шедеври в 4K, достатньо показати свої зображення максимум 1920 пікселів.

А це вже означає всю ширину сайту. Якщо ви знаєте, що частина вашого веб-сайту, яка показує зображення, ніколи не буде перевищувати половину ширини, ви можете просто скоротити Full HD ширину до половини. Зображення шириною 1000 пікселів означатимуть набагато менше даних, ніж широкоформатні 1920 px або більші.

Виберіть відповідний тип для своїх зображень

В Інтернеті існує багато типів зображень, і всі вони мають різні цілі. Коли ми говоримо про веб-сторінки, ви повинні використовувати лише файли .png, .jpg та .gif. У деяких випадках ви також можете використовувати файли .ico (наприклад, для фавікон), але в основному слід використовувати згадані 3 типи.

 • Файли JPG (.jpg) є більшими і ідеально підходять для показу приємних зображень із чудовими кольорами та тонами. В основному всі нормальні зображення на вашому сайті повинні бути у форматі JPG.
 • Файлів PNG більше, якщо ви використовуєте їх замість JPG, але в деяких випадках вони є ідеальним вибором. Цей тип файлу може містити прозорий фон; JPG не прозорий, тому щоразу, коли ви хочете використовувати прозорий фон, використовуйте формат PNG. В іншому випадку використовуйте JPG.
 • GIF-файли можуть містити елементи руху, тому якщо ви хочете показати анімацію, виберіть їх. Анімація означає більший розмір файлу; тому багато GIF можуть уповільнити ваш сайт. Типове хороше використання GIF-файлів: анімовані смайлики, прапори чи подібні невеликі елементи розміру значка на сайті.

Трохи пов’язана тема в розділі типів зображень – CSS. Слід зазначити, що у багатьох випадках ви можете використовувати визначення CSS замість зображень. Якщо ви хочете показати великий синій фон на своєму сайті, це може бути велике зображення або 2 рядки коду CSS. Останній був би в 1000 разів меншим.

Оптимізуйте зображення

Після того як ви вирізали зображення до ідеального розміру і вибрали для них найкращий тип файлу, вам слід також зробити оптимізацію зображення. Йдеться про недосконалість людських очей. Наші очі не бачать невеликих відмінностей між ідеальним та трохи гіршим якісним зображенням. Оптимізація означає процес, коли ми знижуємо якість зображення, поки результат все ще не буде однаковим для читачів. Ці оптимізовані зображення будуть набагато меншими файлами, ніж оригінальні зображення.

Ви можете оптимізувати свої зображення по одному, але є інструменти, які можуть робити це замість вас, оптом. Наприклад, TinyJPG це онлайн-інструмент для оптимізації зображень у форматі JPG або PNG, і ви можете додавати туди до 20 зображень за допомогою декількох клацань миші.

Ми вже згадували WP Smushit плагін під розділом must have у додатках цієї статті, він може автоматично оптимізувати ваші зображення на вашому сайті WordPress.

Якщо ви успішно використали вищезазначені 3 кроки обробки зображень, то можете бути впевнені, що ваші зображення не сповільнюватимуть роботу веб-сайту. Перейдемо до кешування!

Використовуйте плагін кешування WordPress

У міру розвитку вашого веб-сайту ви отримуватимете все більше трафіку, і вам доведеться використовувати більше ресурсів сервера. Оскільки додавання нових і нових ресурсів до вашого хостинг-пакету коштує грошей, вам слід використовувати кешування, щоб зменшити навантаження сервера. Таким чином ви можете краще обслуговувати своїх відвідувачів і не повинні платити більше за хостинг.

На ринку є багато плагінів кешування, але W3 Total Cache є одним з найкращих для WordPress. Він пропонує розширені варіанти налаштування та робить ваш сайт швидшим:

Кешування сторінок

Коли ваш веб-сайт відображається, багато елементів генеруються динамічно. Для цього потрібен певний час та серверні ресурси. W3 Total Cache створює статичну версію вашого сайту та обслуговує його для відвідувачів. Для цього потрібно менше ресурсів, і коли щось змінено на вашому сайті, W3 Total Cache оновлює статичну версію зі змінами.

Мінімізація

W3 Total Cache може мінімізувати ваші файли CSS, HTML та JavaScript. Це видаляє пробіли та всі непотрібні елементи з коду, таким чином вони можуть бути завантажені швидше.

Кешування бази даних

Плагін також може кешувати запити до бази даних, тому ваш сайт буде використовувати менше дій із базою даних.

Усі 3 згадані методи можна використовувати на вашому веб-сайті; однак кешування сторінок – це те, що використовується більшість веб-сайтів. Змінення коду та кешування баз даних слід застосовувати обережно і обов’язково створювати резервні копії файлів і баз даних, перш ніж робити будь-які дії з ними.

Завантажте загальний кеш W3

Блокувати небажаних відвідувачів

Іноді трапляється, що ваша аудиторія живе лише в декількох країнах, або, принаймні, ви не хочете приймати відвідування з деяких куточків світу. Можливо також, що ваш веб-сайт зазнає безперервної атаки, а джерело атак можна простежити до точних країн чи діапазонів IP.

Якщо ви хочете заборонити небажаним відвідувачам економити ресурси сервера або блокувати атаки, які вбивають ваш сайт, слід скористатися деяким методом блокування. Для цього є різні рішення, наприклад, редагування файлу .htaccess може бути хорошою ідеєю. Однак для цього потрібні знання сервера, і їх слід обережно ставити, щоб не блокувати і вашу цільову аудиторію.

Оскільки ви використовуєте WordPress, ви можете використовувати плагін для складання списку заборон, одним з найкращих активів для цього завдання є WP-Ban. З його допомогою ви можете заблокувати користувачів за IP-адресою або заборонити цілі діапазони IP-адрес, країн чи пересилачів.

Завантажити WP Ban

Висновок

Якщо ви приїхали до розділу Висновок, то ви вже знаєте, що є багато речей, які можуть уповільнити ваш веб-сайт. Ми висвітлювали всі можливі загрози та давали вам рішення, щоб їх уникнути. Обов’язково використовуйте вищезазначені елементи, технології та продукти, і ваш веб-сайт буде завжди здоровим, швидко обслуговуючи своїх відвідувачів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector