Przegląd Sitejet

Szukasz sposobu na stworzenie nowej strony internetowej? Obecnie nowoczesną metodą wykonania tego zadania jest użycie narzędzia do tworzenia witryn. Platforma do tworzenia witryn jest dokładnie tak, jak to brzmi: narzędzie, którego można użyć do zaprojektowania i opracowania własnej witryny.


A wiesz, co jest w tym najlepsze? Że nie musisz być programistą, aby móc korzystać z takiej platformy. Jasne, jeśli wiesz, jak kodować stronę internetową, możesz to zrobić. Ale korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn oznacza korzystanie z narzędzia „przeciągnij i upuść” lub systemu zarządzania treścią (CMS), bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

W tym artykule przyjrzymy się Sitejet. Jest to platforma do tworzenia witryn, z której korzysta wiele osób na całym świecie. Od samego początku mogę powiedzieć, że warto sprawdzić, czy chcesz szybko stworzyć własną witrynę.

Przyjrzymy się prezentowanym funkcjom, cenom i szablonom stron internetowych zastosowanym do zaprojektowania nowej witryny. Ale przede wszystkim dajmy krótkie wprowadzenie do Sitejet:

Przegląd Sitejet

Tak jak wspomniałem powyżej, Sitejet to platforma do tworzenia stron internetowych, z której korzystają tysiące ludzi w skali globalnej. Ma na celu zmierzenie się z gigantami takimi jak WordPress. To nie jest łatwe zadanie. W końcu ze wszystkich dzisiejszych stron internetowych ponad 25% to WordPress. Wiele mówi o Sitejet, głównie że firma ma niekończące się aspiracje do osiągania wielkich celów.

Bycie tak dobrym jak WordPress, a nawet lepszym, nie jest łatwym celem. Sitejet jednak wkłada wiele wysiłku w rozwój i rozwój narzędzia, które może konkurować z WordPress. Z tego artykułu dowiesz się, że Sitejet zawiera wiele funkcji (nawet nie wspominamy o nich wszystkich) i dodatków, które pozwalają nowym właścicielom witryn stworzyć sobie obecność w Internecie.

Bez zbędnych ceregieli porozmawiajmy o niektórych funkcjach i zasobach, które obejmuje Sitejet:

Funkcje Sitejet

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że Sitejet to system zarządzania treścią WYSIWYG. Co to znaczy? WYSIWYG oznacza „To, co widzisz, dostajesz”. Teraz, kiedy to wiesz, dość oczywiste jest to, co robi Sitejet.

Funkcje Sitejet

Możesz stworzyć swoją stronę w taki sposób, abyś mógł dokładnie zobaczyć, jaki będzie wynik, gdy witryna będzie w trybie online, aby użytkownicy mogli ją sprawdzić. Zasadniczo wszystko, co robisz w edytorze, będzie bezpośrednio wyświetlane w przeglądarce, więc na pewno będziesz wiedział, co zmienić zgodnie z własnymi upodobaniami.

Kolejną świetną funkcją, którą ma tylko kilku twórców stron internetowych, jest możliwość dostosowania strony internetowej do tożsamości korporacyjnej. Pozwól mi trochę wyjaśnić. Załóżmy, że jesteś właścicielem firmy i chcesz stworzyć własną obecność w sieci, przechodząc do sieci z nową witryną. Ponieważ jesteś już właścicielem firmy, jest całkiem prawdopodobne, że masz również logo.

To logo jest tutaj ważnym aspektem. Kiedy tworzysz nową witrynę za pomocą Sitejet dla swojej firmy, możesz dostarczyć obraz z logo pod ręką, a Sitejet dostosuje wygląd strony do już istniejącego logo. W ten sposób wszystko zostanie połączone, a Twoja obecność online będzie wyglądać bardziej profesjonalnie. Jakie to niesamowite?

Oto kolejny wielki bonus: za pomocą Sitejet możesz przywrócić poprzedni wygląd swojej witryny w dowolnym momencie. Jak to jest możliwe? Sitejet ma zintegrowane funkcje tworzenia kopii zapasowych. W dowolnym momencie możesz utworzyć kopię zapasową projektu istniejącej witryny.

Ponieważ masz ten bonus, przywrócenie poprzedniej wersji jest bardzo łatwe. Po prostu weź jedną z wcześniej utworzonych kopii zapasowych i ustaw ją jako główny projekt, nad którym obecnie pracujesz. W ten sposób każdy projekt lub wersja witryny będzie gotowa do użycia.

Warto wspomnieć, że kopie zapasowe nie są powszechną cechą każdej usługi online, a platformy do tworzenia witryn nie są wyjątkiem. Większość innych firm będzie pobierać sporo opłat za regularne tworzenie kopii zapasowych. Dzięki Sitejet nie musisz się tym martwić.

Jeśli chcesz pracować na swojej stronie razem z zespołem profesjonalistów, możesz to zrobić. Platforma została pierwotnie stworzona w celu wspierania pracy zespołowej. Możesz pozwolić swoim współpracownikom, a nawet klientom, tworzyć adnotacje bezpośrednio na nowej wersji witryny. Zwiększenie produktywności jest standardem w przypadku takich korzyści.

Czego potrzebuje każda strona internetowa, bez względu na jej typ? Tak, hosting. Na szczęście Sitejet zapewnia również usługi hostingowe dla stron zbudowanych przy użyciu ich narzędzi. Gdy skończysz z witryną, niekoniecznie musisz szukać planu hostingu innego niż Sitejet. Zapewniają rozsądne i wydajne plany hostingu dla każdego klienta (dotkniemy tego, gdy dojdziemy do wyceny).

Czy jesteś freelancerem? Jeśli tak, z przyjemnością dowiesz się, że Sitejet zawiera funkcje stworzone specjalnie, aby pomóc freelancerom w rozwoju ich działalności. Na przykład możesz łatwo stworzyć stronę internetową dla swoich klientów, tak jak robisz to dla siebie. A ich dostarczenie jest również proste. Niewiele usług pozwala ci to zrobić. Ale na szczęście Sitejet jest jedną z niewielu firm.

Istnieje wiele innych funkcji, które moglibyśmy tutaj wymienić. Ale chodzi o to, że Sitejet może zająć się praktycznie wszystkim, co jest związane z tworzeniem stron internetowych i ich hostingiem. Teraz porozmawiajmy trochę o motywach, których możesz używać z Sitejet:

Tematy Sitejet

W zależności od osobistych potrzeb Sitejet udostępnia wiele różnych szablonów gotowych do użycia przez każdego. Na przykład masz motywy stworzone specjalnie dla witryn z portfolio osobistym lub małych firm, międzynarodowych korporacji, a nawet blogów. Oczywiście nawet freelancerzy mogą łatwo stworzyć własną stronę internetową w celu promowania swoich usług.

Jest jeden bardzo ważny aspekt, który powinien posiadać każdy nowoczesny twórca stron internetowych: używane szablony muszą reagować. Oznacza to, że podczas tworzenia witryny za pomocą określonego motywu musi ona dobrze wyglądać na wszystkich typach urządzeń (komputer stacjonarny / laptop, tablety i smartfony). Ponieważ coraz więcej osób surfuje po Internecie za pomocą urządzeń przenośnych, potrzebujesz responsywnego motywu jako podstawy swojej witryny.

Sitejet ma takie tematy. Możesz przeszukiwać szeroką gamę, a wszystkie z nich są poprawiane, aby wyglądały dobrze, niezależnie od urządzenia.

Jeśli znasz się na tworzeniu stron internetowych, z przyjemnością dowiesz się, że Sitejet pozwala dostosować projekt strony pod ręką, przechodząc do kodu źródłowego. Tak, pozwalają modyfikować kod HTML, CSS i JS, na którym zbudowana jest twoja strona.

Ceny Sitejet

Co z cenami? Możesz pomyśleć, że taka usługa musi kosztować fortunę, prawda? Nie do końca. Kiedy zaczniesz, otrzymasz 14-dniową bezpłatną wersję próbną usługi. Masz więc mnóstwo czasu na wypróbowanie wszystkich aspektów tej niesamowitej platformy. Po wygaśnięciu okresu próbnego musisz wybrać płatność miesięczną lub roczną, stosownie do swoich potrzeb.

Cennik SiteJet

Możesz wybrać spośród 3 różnych planów:

 • Specjalista: kosztuje 5 USD miesięcznie, jeśli płacisz z góry za rok (7 USD miesięcznie)
 • Zespół: 19 USD miesięcznie za roczną płatność (25 USD miesięcznie)
 • Agencja: 89 USD miesięcznie za roczną płatność (99 USD miesięcznie)

Jeśli potrzebujesz usług tylko dla siebie, powinieneś skorzystać z planu Professional. Nawet co miesiąc jest dość tani (tylko 7 USD / miesiąc). Za tę cenę otrzymujesz:

 • 1 hostowana witryna za darmo. Każda dodatkowa strona kosztuje 5 USD / miesiąc.
 • Kreator stron internetowych ze wszystkimi jego funkcjami.
 • Narzędzie do automatycznego generowania stron internetowych (omówione powyżej).
 • Możliwość wystawiania opinii przez klientów na temat konkretnych wersji roboczych.
 • Pozwól swoim klientom (tylko jeśli chcesz) w pewnym stopniu dostosować ich stronę internetową.

Jak widać z góry, hosting jest zawarty nawet w najtańszym pakiecie. Warto jednak zauważyć, że w przypadku wielu witryn może to być dość kosztowne (5 USD miesięcznie za każdą dodatkową witrynę). Jest to najlepsze, jeśli regularnie tworzysz strony internetowe jako freelancer.

Plusy i minusy Sitejet

Sitejet to naprawdę dobry kreator stron internetowych i może konkurować z dużymi graczami zarówno pod względem cen, jak i oferowanych funkcji. Jest jednak kilka wad, które możesz chcieć poznać. Oto zalety i wady Sitejet:

Plusy

 • Łatwy w użyciu CMS WYSIWYG
 • Niesamowita obsługa klienta
 • Automatyczny generator stron internetowych
 • Funkcja tworzenia kopii zapasowych i przywracania
 • Funkcja zarządzania projektami
 • Super szybki hosting z CDN i SSL

Cons

 • Brak widżetów i dodatków
 • Brak rynku aplikacji
 • Brak bezpłatnego abonamentu (dostępna bezpłatna wersja próbna)
 • Mniej szablonów w porównaniu do konkurentów

Wniosek – powinieneś użyć Sitejet?

Teraz wiesz, jak działa Sitejet i dlaczego tak wiele osób decyduje się z niego korzystać. Rozmawialiśmy o kilku wspaniałych funkcjach, które otrzymujesz nawet w najtańszym pakiecie. Są to mile widziane bonusy potrzebne do skutecznego zarządzania stroną internetową.

Szablony stosowane przez Sitejet są również na najwyższym poziomie. Wszystkie są responsywne, co oznacza, że ​​możesz mieć nowoczesną stronę internetową doskonale wyglądającą na wszystkich typach urządzeń. Najlepsze w nich jest to, że nie musisz płacić dodatkowych opłat za korzystanie z nich.

Podsumowując, Sitejet może z łatwością stać się konkurentem w stosunku do innych platform do tworzenia witryn. Nie rozczarujesz się nim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map