Recenzja DudaMobile.com

DudaMobile.com jest wiodącym twórcą stron internetowych dla majsterkowiczów, który koncentruje się na pomocy osobom fizycznym i profesjonalistom w tworzeniu witryn responsywnych i witryn przeznaczonych wyłącznie na urządzenia mobilne. To narzędzie do tworzenia witryn umożliwia także tworzenie ultra-spersonalizowanych witryn, które zmieniają się w zależności od wyzwalaczy, takich jak pora dnia, typ urządzenia i lokalizacja.


Pomimo tego, że główny nacisk kładziony jest na mobilne tworzenie witryn, jak zobaczysz w naszym przeglądzie DudaMobile.com, ta usługa oferuje również responsywny program do tworzenia witryn internetowych z imponującym zestawem funkcji eCommerce, dzięki którym Duda jest sklepem internetowym budowniczy sam w sobie.

Przegląd DudaMobile.com

Uruchomiony w 2010 roku przez Itai Sadan i Amir Glatt, Duda zerwał z chęcią pomagania małym i średnim firmom w nadążaniu za pojawieniem się technologii mobilnych, które wymagały lepszych możliwości przeglądania stron mobilnych.

Podczas gdy duże firmy posiadające zasoby i wiedzę techniczną były w stanie szybko sprostać zmieniającym się wymaganiom, małe i średnie firmy pozostawały w tyle. Twórcy DudaMobile rozpoznali to i stworzyli usługę, która może wyrównać szanse.

Z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii Duda szczyci się hostingiem ponad 5 milionów stron internetowych i zdobyciem ponad 10 nagród w ciągu ostatniego roku.

Plany DubaMobile & cennik

Ceny planów dudamobile

Duda oferuje 3 warstwy cenowe w zależności od wybranej usługi podrzędnej – responsive Builder Website (all-in-one responsive builder), builder tylko dla urządzeń mobilnych lub plan sprzedawcy Dudy.

Bezpłatny plan

Zarówno responsive builder, jak i mobile site builder mają bezpłatny plan, który pozwala cieszyć się wszystkimi podstawowymi funkcjami Dudy. Te bezpłatne plany obejmują hosting w Amazon Cloud, możliwość zbudowania natywnej strony lub witryny mobilnej, narzędzia analityczne i śledzące, domenę Duda (mysite.dudaone.com) lub domenę tylko na urządzenia mobilne (mobile.dudamobile.com/site/mysite ), wsparcie społeczności i reklamy Duda.

Oprócz tych funkcji responsywna witryna Darmowa wersja obsługuje również funkcje eCommerce, takie jak utworzenie sklepu z 10 produktami, 2 kategorie produktów, narzędzia do zarządzania zamówieniami i klientami, a także integracja  Dostawcy płatności PayPal, Stripe i Global Gateway.

Elastyczne plany witryn internetowych

strony responsywne dudamobile

Oprócz wersji darmowej w tej kategorii istnieją dwa inne plany – Business + i Business + eCommerce.

Oba plany zawierają podstawowe funkcje, które można uzyskać w wersji bezpłatnej – z tym wyjątkiem, że można dodać niestandardową domenę za pomocą tych planów – i obejmują bezpieczne połączenie za pośrednictwem HTTPS, kopię zapasową witryny, powiadomienia wypychane Chrome, tryb programisty i wielojęzyczną stronę internetową.

Plan Business + oferuje te same możliwości eCommerce, które są zawarte w wersji bezpłatnej, podczas gdy plan Business + eCommerce umożliwia utworzenie sklepu z maksymalnie 2500 produktami, nieograniczonymi kategoriami produktów, ponad 30 dostawcami płatności, recenzjami produktów zintegrowanymi z Facebook i obejmuje kilka narzędzi do zarządzania, SEO, marketingu, śledzenia i raportowania.

Duda pobiera 14,25 USD miesięcznie (abonament roczny) lub 19 USD miesięcznie za abonament Business +, z opcją uzyskania witryny dożywotniej według stałej stawki 299 USD. Abonament Business + eCommerce kosztuje 22,50 USD miesięcznie (abonament roczny) lub 29 USD miesięcznie miesięcznie za sklep ze 100 produktami oraz 36,75 USD miesięcznie (abonament roczny)
lub 46 USD miesięcznie dla sklepu z 2500 produktami.

Plany witryn tylko dla urządzeń mobilnych

witryny tylko dla telefonów komórkowych dudamobile

Bezpłatny plan jest w tej kategorii zwieńczony planem Premium, który kosztuje 7,20 USD miesięcznie (abonament roczny)
lub 9,99 USD miesięcznie lub jednorazowo 159 USD, aby uzyskać dożywotnią witrynę premium tylko na urządzenia mobilne.

Ten plan obejmuje obsługę poczty e-mail, domenę niestandardową, powiadomienia wypychane Chrome oraz funkcje premium, takie jak „kliknij, aby połączyć”.

Plan sprzedawcy Duda Pro

Plany sprzedawcy dudapro

Program odsprzedaży witryn Dudy kosztuje 249 USD rocznie, a odsprzedawcy mają dostęp do 40% rabatów na wszystkich stronach Duda oraz do kompleksowego zestawu narzędzi zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności biznesowej i zysków. Osoby zainteresowane planem Duda Pro mogą przetestować usługę w 30-dniowym okresie próbnym.

Funkcje DudaMobile

funkcje dudamobile

Plany DudaMobile zawierają funkcje, które zapewniają szybki czas ładowania witryny, elastyczność i ultra-dostosowalność do projektu, potężne narzędzia marketingowe i eCommerce oraz niezawodny hosting. W skrócie, oto funkcje, dzięki którym DudaMobile jest wiodącą usługą w budowaniu silnej obecności online:

 • Preferowany kreator stron internetowych Google: Strony internetowe DudaMobile są automatycznie optymalizowane Google PageSpeed i w pełni dostosowane do najlepszych praktyk Google;
 • Elastyczna kontrola projektu: możesz wybierać spośród stale powiększającej się galerii wspaniałych, szybko reagujących szablonów, dostosowywać je w trybie programisty, edytować elementy według urządzenia i dostosowywać wszystko, w tym czcionki, obrazy, filmy, linki tekstowe witryny itp .;
 • Narzędzie ultra-personalizacji: korzystaj z gotowych reguł personalizacji, twórz własne reguły personalizacji oraz wykorzystuj czas, lokalizację, liczbę odwiedzin, adresy URL i typy urządzeń, aby stworzyć wyjątkowo osobiste wrażenia związane z przeglądaniem;
 • Import jednym kliknięciem: Duda umożliwia importowanie wszystkich istniejących obrazów, tekstu, informacji społecznościowych z istniejącej witryny lub Facebooka za pomocą jednego kliknięcia;
 • Tworzenie sklepu internetowego: zbuduj potężny sklep eCommerce dzięki wbudowanemu rozwiązaniu eCommerce firmy Duda, które pozwala stworzyć w pełni responsywny sklep internetowy, niezależnie od tego, czy sprzedajesz towary cyfrowe. Włącz automatyczne obliczanie podatków, generuj kupony, organizuj produkty w kategorie, wyświetlaj rabaty, opcje wysyłki, stawki wysyłki i kody śledzenia miejsc;
 • Niezawodna architektura strony: Hosting Amazon Web Services, certyfikaty SSL, globalny CDN, kopie zapasowe witryn i dynamiczne udostępnianie to tylko niektóre funkcje, które sprawiają, że strony internetowe Duda są bezpieczne, stabilne, szybkie i niezawodne;
 • Funkcja wielojęzyczna: ta funkcja umożliwia udostępnianie witryny w ponad 55 językach;
 • Przydatne integracje platform: rozszerzyć funkcjonalność swojej witryny o przydatne marketing (np. MailChimp), media społecznościowe (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor itp.), eCommerce (np. PayPal) i inne integracje;
 • Duda White Label Editor: umieść platformę Dudy pod swoją marką dzięki funkcji White Label Editor.

Obsługa klienta w DudaMobile

obsługa klienta duda

Obsługa klienta Dudy obejmuje pomoc samokierującą, wsparcie na czacie na żywo oraz wsparcie telefoniczne dla klientów DudaPro przez 18 godzin dziennie. W przypadku planów w wersji bezpłatnej dostępna jest tylko obsługa społeczności, podczas gdy inne plany (plany inne niż DudaPro) obsługują pocztę e-mail.

Plusy i minusy DudaMobile

DudaMobile to wszechstronne narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pozwala na szerokie możliwości dostosowywania i białe oznaczenia. Usługa tworzenia stron internetowych Dudy ma wiele zalet i tylko kilka wad.

Plusy:

 • Darmowa responsywna wersja strony z funkcjami sklepu internetowego;
 • Silne narzędzia do budowania witryn mobilnych;
 • Unikalne narzędzie ultra-personalizacji;
 • Dożywotnie plany jednorazowej zryczałtowanej opłaty;
 • Preferowany przez Google program do tworzenia witryn.

Cons:

 • Ograniczone opcje obsługi klienta;
 • Brak możliwości wyeksportowania strony i przejścia na inny host.

Podsumowanie przeglądu DudaMobile

Usługi DudaMobile są dostosowane do potrzeb małych i średnich firm. Niezależnie od tego, czy chcą utworzyć jeden pager, blog, witrynę biznesową lub witrynę eCommerce, Duda upewnia się, że wszystkie witryny utworzone za pomocą tego narzędzia reagują na wszystkie urządzenia. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy dołączyć do Dudy, zarejestruj się w wersji darmowej i sam zdecyduj, czy DudaMobile to narzędzie, którego używasz do budowania responsywnej lub przeznaczonej wyłącznie na urządzenia mobilne strony.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map