Kodi i Kuponit BlueHost – Deri në 70% Ulje + Domain FALAS

kodi kupon bluehost


Në këtë artikull do t’ju tregoj se si të aktivizoni kodin më të mirë të kuponit BlueHost për të marrë zbritjen maksimale në dispozicion. Ju nuk keni nevojë të kopjoni dhe ngjitni dhe kodin promo, thjesht klikoni në lidhjen më poshtë për të marrë deri në 70% zbritje dhe një emër domain falas.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth BlueHost, unë rekomandoj të lexoni rishikimin tonë BlueHost, ku do të gjeni informacione rreth shërbimit të tyre, kohën e duhur, performancën dhe vlerësimet nga klientët BlueHost.

Shitje e Premte e Zezë BlueHost 2018

Bluehost-zi-e premte-shitje-2018

60% PËR
shitjeShitja e Premte e Zezë BlueHost: për një kohë të kufizuar vetëm BlueHost ofron deri në 60% PRFITIM në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes!

Bluehost-zi-e premte-2018-60-off

E Premte e Zezë BlueHost 2018

Kuponat / Uljet e skaduara të BlueHost

Gëzuar ditëlindjen BlueHost

60% PËR
shitjeShitje Ditelindje BlueHost!!! BlueHost ofron deri në 60% OFF në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes! Gëzuar ditëlindjen BlueHost! Merr një llogari pritjeje sot!

Bluehost-60-off

Bluehost-birthday-shitje-2018

Shitje BlueHost për Vitin e Ri – 50% OFF

50% PËR
SaleBlueHost ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2018 me një zbritje 50% në planet e tyre të përbashkëta të pritjes. Ofertë me kohë të kufizuar! Vepro Tani!

bluehost lumtur zbritje të vitit të ri 2018

Marrëveshja e hënë në internet BlueHost Cyber ​​- Mbi 60% Ulje në Ndarjen e Ndarë

60% PËR
Marrëveshja e hënë në internet e ShitjeBlueHost Cyber ​​- Merrni mbi 60% zbritje në pritjen e përbashkët vetëm në 27 Nëntor. Regjistrohu tani!

e hënë në internet bluehost 2017

Marrëveshja e së Premtes së Zezë BlueHost – Ulje deri në 60%

60% PËR
SaleBlueHost Black Friday Shitje – Merrni deri në 60% zbritje në pritjen e përbashkët, 50% zbritje në hosting VPS, 40% zbritje në cloud cloud. Kjo është një ofertë me kohë të kufizuar! Vepro Tani!

e premte e zezë bluehost 2017

Gëzuar ditëlindjen BlueHost! – Merr 60% Ulje

BlueHost po feston ditëlindjen e tij me zbritje të mëdha. Klientët e rinj mund të marrin deri në 60% zbritje në të gjitha planet e pritjes, përfshirë serverët e përbashkët, cloud, WooCommerce, VPS dhe shërbimet e dedikuara. Nëse jeni duke kërkuar të blini web hosting me një çmim të zbritur, tani është shansi juaj të merrni një shërbim cilësor të mbajtjes së faqes nga BlueHost.

gezuar ditelindjen kodi kupon bluehost

60% PËR
Shitja e ditëlindjes SaleBlueHost do t’ju japë deri në 60% zbritje për çdo plan pritjeje që ju zgjidhni. Kjo është një ofertë me kohë të kufizuar, prandaj kapni planin tuaj të hostimit për sa kohë që kjo shitje është akoma aktive.

Deri në 60% zbritje në BlueHost – Disa orë majtë

Shtë fundi i Qershorit 2017 dhe është koha për kursime të mëdha! Merrni këtë zbritje të mrekullueshme të shitjeve të verës në BlueHost:

Promovimi i shitjes verore bluehost 2017

60% PËR
SaleWith këtë shitje flash të verës në BlueHost do të merrni deri në 60% zbritje në çdo plan të përbashkët pritjeje që blini. Veproni shpejt, sepse promovimi do të skadojë në vetëm disa orë!

Shitje e hënës në internet BlueHost Cyber ​​- Deri në 70% OFF

marreveshja e hënës kibernetike e hënë 2016

70%
ShitjeGjitni deri në 70% zbritje në GJITHA planet e reja të Ndara Hosting – vetëm sot! E hëna në internet Cyber ​​Shitje duke filluar deri në 2.40 $ / muaj. Mos e humbisni këtë shans të madh për të pasur një pritje të besueshme për një çmim kaq të ulët. Regjistrohu tani!

Super Kursime të Premten e Zezë në BlueHost

marrëveshjet e së premtes blu të zezë 2016

60% PËR
Shitje Vetëm sot (e Premte e Zezë) mund të kurseni më shumë se 60% në të gjitha planet e reja të përbashkëta të pritjes në BlueHost. Duke filluar nga vetëm 2.65 $ / muaj.

Plani Themelor fillon me 2,65 dollarë në muaj dhe lejon mbajtjen në internet të 1 faqes. Nëse po kërkoni të krijoni dhe strehoni shumë faqe interneti, duhet të zgjidhni Planin Plus, i cili fillon me 3,65 dollarë në muaj. Plani Kryeministri është perfekt për faqet më të vogla të tregtisë elektronike. Aktualisht ky plan ofron vlerën më të mirë, duke filluar me vetëm 4,95 dollarë në muaj.

të premten e zezë bluehost planet e përbashkëta 2016

Shitje Flash në BlueHost – Koha e kufizuar!

kuponi bluehost 60 me kohë të kufizuar

60% PËR
ShitjePër një kohë shumë të shkurtër, mund të blini plane të përbashkëta BlueHost me zbritje të madhe. Merrni mbi 60% zbritje në planet e reja të përbashkëta të pritjes.

Si të përdorni këtë kod kuponi BlueHost?

Hapi 1: Klikoni në lidhjen e promovimit më poshtë për të aktivizuar zbritjen.

Hapi 2: Zgjidhni planin e pritjes që i përshtatet nevojave tuaja.

planet e kodit zbritje të bluehost

Hapi 3: Plotësoni të dhënat tuaja personale dhe zgjidhni një mundësi pagese për të përfunduar porosinë tuaj.

Kuponat BlueHost – Si të merrni marrëveshjen më të mirë?

Duke aktivizuar kuponin BlueHost duke përdorur butonin e lartpërmendur, do të merrni zbritje të ndryshme në plane të ndryshme pritëse. Nëse jeni duke kërkuar të blini një nga planet e përbashkëta, do të keni mundësi të merrni zbritjet e mëposhtme:

 • Mimi mujor për planin Themelor do të jetë vetëm 3,49 $ në vend të 7,99 $, kjo është 56% zbritje.
 • Mimi mujor për planin Plus do të kushtojë 5,95 $ në vend të 10.99 $, kjo është një zbritje prej 45%.
 • Mimi mujor i planit Pro do të jetë 13.95 $ në vend të 23,99 $, duke kursyer më shumë se 41%.

Të gjitha zbritjet e lartpërmendura janë në dispozicion me planet e pajtimit 3 vjet.

Në raste të veçanta si e Premte e Zezë, Cyber ​​Monday, Dita e Pavarësisë ose festa të tjera mund të kurseni edhe më shumë, ndonjëherë 90% zbritje nga çmimi i rregullt. Ne sigurojmë që do të merrni zbritjen maksimale në dispozicion kur vizitoni përmes BlueHost përmes kësaj lidhjeje.

Për të arritur marrëveshjen më të mirë të mundshme, unë rekomandoj blerjen e një plani të pritjes për një periudhë 36 muaj. Në këtë mënyrë, jo vetëm që do të merrni zbritjen maksimale, por gjithashtu do të jeni të sigurt kundër ndryshimeve të çmimeve. Kompanitë pritëse nganjëherë rritin çmimet e tyre, por këto ndryshime nuk do të ndikojnë në llogarinë ekzistuese, do të aplikohen vetëm për klientët e rinj.

Rreth BlueHost – A është një ofrues i mirë i shërbimit të mbajtjes së faqes në internet?

BlueHost është një nga ofruesit më të mirë të pritjes së biznesit të vogël. Kompania është themeluar në vitin 1996 nga Matt Heaton. Testet dhe përvoja jonë personale mund të gjenden në këtë përmbledhje BlueHost.

Unë kam përdorur BlueHost që nga viti 2009 për të pritur personal si biznes të vogël për miqtë dhe klientët. Unë gjithmonë kam rekomanduar BlueHost, sepse ato ofrojnë shërbim të shkëlqyeshëm, mbështetje ekspertësh dhe kohë të mirë. Ata vërtet dinë të krijojnë serverat e tyre, si t’i mbajnë ata të sigurt dhe si të kujdesen për klientët e tyre. Kjo vërtetohet me faktin se BlueHost është në biznes për më shumë se 20 vjet tani. BlueHost tani është në pronësi të EIG, një kompani që zotëron marka të tjera të mëdha të pritjes gjithashtu.

BlueHost është paraqitur në shumë site të tjera të shqyrtimit të pritjes dhe është rekomanduar nga WordPress.org si pritësi më i mirë në internet për këtë platformë të shkëlqyer CMS dhe Blogging. Kompania pret mbi 2 milion faqe interneti, gjysma e tyre janë duke u ndërtuar me WordPress. Nëse nuk keni dëgjuar kurrë më parë për këtë mjet, unë sugjeroj të lexoni udhëzuesin tonë i cili përfshin një mësim hap pas hapi se si të ndërtoni një faqe në internet me WordPress.

Përfitimet që do të merrni me BlueHost

Pavarësisht se cili plan pritës ju zgjidhni, BlueHost do t’ju ofrojë shërbim dhe mbështetje të shkëlqyeshme. Nëse jeni duke kërkuar për një shërbim të besueshëm të përbashkët të pritjes, BlueHost duhet të jetë ndër zgjedhjet tuaja kryesore. 3 planet e përbashkëta të pritjes së pritjes janë të përballueshme (duke përdorur kodin tonë promo) dhe përfshijnë shumë karakteristika të shkëlqyera.

Të gjitha llogaritë e përbashkëta përfshijnë një fushë të lirë të zgjedhjes suaj. Asnjë nga këto llogari të përbashkëta nuk ka kufi në të dhënat mujore të transferuara.

Plani Themelor është më i lirë dhe është krijuar për të pritur një uebsajt të vetëm. Ky plan lejon parkimin deri në 5 domene dhe krijimin e deri në 25 nën-fushave. Llogaritë e postës elektronike janë të kufizuara në 5 me ruajtje maksimale të postës elektronike 100 MB për llogari.

Plani Plus është plani më i popullarizuar i përbashkët i cili është ideal për një biznes të vogël. Ai lejon të presë deri në 10 faqe interneti dhe 100 llogari të postës elektronike me 500 MB deponim secili. Ky plan përfshin një kupon të marketingut $ 150 që mund të përdoret për të reklamuar faqen tuaj në Google dhe Bing. Përfshihet gjithashtu CDN globale, e cila ndihmon në përshpejtimin e faqes tuaj (CDN = Rrjeti i Dorëzimit të Përmbajtjes).

Plani i biznesit Pro është i shkëlqyeshëm për të pritur një dyqan të vogël në internet. Ky plan ofron një performancë më të lartë dhe nuk kufizon numrin në faqet e internetit të pritura dhe llogarinë e postës elektronike. Global CDN është përfshirë me këtë plan, si dhe një kredi marketing $ 300 gjithashtu. Siç mund ta dini, një faqe në internet ecommerce ka nevojë për SSL për të përpunuar pagesa në internet. Certifikatat SSL mund të instalohen vetëm në faqet që kanë një adresë IP të dedikuar. Me planin Pro do të merrni falas një certifikatë SSL dhe IP të përkushtuar.

Nëse jeni duke kërkuar të blini një Server Virtual Privat ose Hosting të Dedikuar, BlueHost ka zgjidhje edhe për ju. Duke përdorur kodin tonë të promovimit BlueHost do të keni mundësi të merrni 50% zbritje në pagesën tuaj të muajit të parë dhe 16% nëse vendosni të paguani paraprakisht për një vit.

Nëse faqja juaj e internetit po synon një audiencë globale dhe ka nevojë për një zgjidhje për të siguruar të njëjtën përvojë të shfletimit për të gjithë përdoruesit tuaj, pritja në cloud është basti juaj më i mirë. Në BlueHost do të keni mundësi të zgjidhni nga 3 planet e pritjes së cloud. Zbritja në dispozicion përmes faqes sonë të internetit do t’ju lejojë të kurseni deri në 36% në pritjen e cloud.

Pse duhet të përdorni BlueHost?

BlueHost ka një histori të gjatë dhe të gjurmueshme në biznesin pritës. Faqet më të vlerësimit dhe kuponave, blogerët, profesionistët e IT dhe klientët rekomandojnë këtë kompani; Këtu keni disa avantazhe pse duhet të merrni parasysh zgjedhjen e BlueHost për faqen tuaj të internetit:

 • BlueHost përdor cPanel për të menaxhuar llogarinë pritëse. Ky është një panel i kontrollit i lehtë për t’u përdorur që ka shumë karakteristika për të menaxhuar emailet, domenet, faqet e internetit, instalimet CMS dhe më shumë. Me cPanel ju lehtë mund të instaloni CMS që dëshironi në domenin tuaj. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë softuerësh si WordPress, Drupal, Joomla, Magento eCommerce, PrestaShop dhe të tjerët.
 • Me BlueHost ju mund të siguroni rritjen e biznesit tuaj. Ndërsa ofruesit e tjerë të pritjes do t’ju ofrojnë vetëm plane të përbashkëta të pritjes, në BlueHost ju lehtë mund të azhurnoni ose zvogëloni planet. Përditësoni në VPS ose të përkushtuar nëse keni nevojë për më shumë fuqi pritëse me vetëm disa klikime.
 • Ekipi mbështetës i trajnuar dhe i orientuar nga klientët siguron që çështja juaj do të rregullohet me kohë. Ato janë në dispozicion 24/7 përmes biletave telefonike, chat dhe email. Zgjidhni kanalin mbështetës që është më i rehatshëm për ju, do të merrni të njëjtën përgjigje më të mirë. Nëse ju pëlqen t’i kuptoni gjërat vetë, unë sugjeroj të hidhni një vështrim në bazën e tyre të njohurive. Ky seksion përfshin shumë artikuj dhe mësime video se si të përdorni panelin e kontrollit dhe si të krijoni një faqe në internet.
 • Megjithëse nuk mund të merrni një llogari provë me BlueHost, por do të merrni një garanci 30 ditë kthim parash. Kjo do të thotë, nëse do të merrni një rimbursim brenda 30 ditëve nëse vendosni të anulloni llogarinë tuaj të pritjes. Ju lutemi kontrolloni politikën e rimbursimit të BlueHost para se të blini.

Shumë faqe në internet shmangin të folurit për aspektet negative kur rishikojnë një shërbim ose një produkt. Asgjë nuk është e përsosur, kështu që BlueHost ka edhe pengesat e veta.

 • Si disavantazh mund të përmend vetëm një gjë. BlueHost nuk është ofruesi më i lirë i pritjes. Ka kompani të tjera të tilla si eHost ose iPage ku do të keni mundësi të blini një plan të përbashkët të pritjes për nën 2 dollarë në muaj. Por cilësia vjen me një çmim, dhe ndoshta kjo është arsyeja pse BlueHost kushton më shumë sesa konkurrenca.

Përfundim – A është e drejta BlueHost për Ju?

Përvoja jonë me BlueHost është shumë pozitive. Nëse jeni duke kërkuar për një kompani pritëse të besueshme dhe me kosto efektive, e cila mund të sigurojë një shërbim të qëndrueshëm për biznesin tuaj, BlueHost është një zgjedhje shumë e mirë. Me BlueHost faqen tuaj të internetit, si dhe biznesi juaj do të jetë në gjendje të rritet. Përdorni kuponin tonë BlueHost për të marrë çmimin më të mirë.

Kodet e Kuponit të Skaduar me BlueHost

Më poshtë janë renditur të gjitha kuponat e skaduar të BlueHost:

Kthehu në shkollë – Zbritje speciale BlueHost

Kjo është një ofertë me kohë të kufizuar e cila ju jep zbritje të mëdha në planet e përbashkëta të pritjes të BlueHost!

kthehet në kodin e kuponit zbritës të shkollës

Për të marrë këtë zbritje, thjesht klikoni në butonin e figurës ose kuponit më poshtë. Kjo zbritje nuk kërkon ndonjë kod kuponi, thjesht ndiqni lidhjet më poshtë për të aktivizuar zbritjen dhe kurseni blerjen tuaj në BlueHost.

kthehet në zbritje në shkollë zbritje të veçantë

Dita e Përkujtimit Zbavitje me kohë të kufizuar me zbritje – 60% OFF

60% PËR
shitjeShitje Fundjava e Ditës së Përkujtimit! Kjo ofertë është në dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar: nga 27 maj, deri më 31 maj *

* Zbritja e Ditës së Përkujtimit: nga ora 12:00 AM (MT) të Premten, 27 maj, deri në 11:59 PM (MT) të martën, 31 maj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map