10 labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji maziem uzņēmumiem

01.06.2020
Labākais hostings '10 labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji maziem uzņēmumiem
0 35 мин.

labākā e-komercija, mitināšana un mazais bizness


Viena no spilgtākajām perspektīvām cilvēkam šajās dienās ir tiešsaistes biznesa sākšana. Tas ir ideāls veids, kā izbēgt no žurku skrējiena vai pacelt jau esošo biznesu pilnīgi jaunā līmenī. E-komercijas biznesa uzsākšana ir miljonu pārbaudīta un pārbaudīta, tāpēc ir daudz informācijas un daudz gadījumu, no kuriem varat mācīties.

Turklāt ir daudz tiešsaistes tirgus un e-komercijas platformu, kuras varat izmantot, lai izveidotu savu vietni no jauna. Jums nav jāiemācās kodēt, kā arī citas prasmes, kas balstītas uz tehnoloģijām. Tomēr to nav iespējams izdarīt, nemācot kaut ko jaunu. Jums būs jāiemācās izmantot izvēlēto e-komercijas platformu, tiešsaistes mārketingu un sava mitināšanas servera pārvaldību. Lai gan pirmajām divām prasmēm būs nepieciešami divi apjomīgi raksti, lai jūs sāktu, mēs varam jums palīdzēt izdarīt sākotnējo izvēli, kas atvieglos jūsu darbu. Šajā rakstā mēs runāsim par labākajiem mitināšanas uzņēmumiem mazu tiešsaistes uzņēmumu vadīšanai.

Pirms iedziļināties detaļās par to, kā izvēlēties labu saimnieku savam e-komercijas biznesam, šeit ir saraksts ar labākajiem e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs iesakām:

 1. HostGator
 2. InMotion hostings
 3. BlueHost
 4. Vietne
 5. A2Nomāt
 6. Hostinger
 7. GreenGeeks
 8. StableHost
 9. NameCheap
 10. Starpniekserveris

Pareiza e-komercijas mitināšanas plāna izvēle

Uzņēmējdarbības vietne ir pilnīgi atšķirīgs zvērs nekā vienkāršs emuārs vai portfeļa vietne. Tas prasa vairāk zirgspēku un lielāku uzmanību lietotāju pieredzei. Jūsu vietnes ātra un nevainojama darbība ietekmēs reklāmguvumu līmeņus un to, cik daudz laika lietotāji pavada jūsu vietnē. Vēlaties pārliecināties, ka tā ir ātra, izturīga un ar nevainojamu navigāciju.

Neskaitāmi pētījumi ir pierādījuši, ka jūsu vietnes ātrums ir tieši saistīts ar reklāmguvumu līmeni. Ir pierādījies, ka lēnās vietnes samazina reklāmguvumu līmeni par 20%. Šī korelācija pastāv tikai tāpēc, ka cilvēki negaidīs vairāk kā 2 sekundes, kamēr tiks ielādēta produktu lapa, un viņi pat atcels savu impulsa iegādi. Tātad, jūs vēlēsities pārliecināties, ka katra jūsu vietnes lapa tiek ielādēta ātrāk par 1 sekundi vai, vēl labāk, ātrāk par 1 sekundi. Bet tam jums būs jāizvēlas pareizais mitināšanas plāns. Turklāt jūsu vietnei jābūt pieejamai katru otro gadu. Lai tas notiktu, jums būs jāveido sava vietne stabilā un uzticamā pamatlīmenī. Šis pamatakmens ir jūsu izvēlētais mitināšanas plāns.

Tāpēc mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar vissvarīgākajiem hostinga plāna faktoriem. Sekojiet līdzi šiem faktoriem, un jūs izdarīsit pareizo izvēli savam biznesam.

Laba tīmekļa mitināšanas pakalpojuma galvenie faktori

izvēloties labu web hostinga pakalpojumu

Labs tīmekļa mitināšanas pakalpojums

Ir 5 galvenie faktori, kas hostinga plānu veido tā, kas tas ir. Stingri sekojot šiem parametriem un pārliecinoties, ka tie atbilst noteiktiem standartiem, varat izdarīt izvēli, kas palīdzēs jums izveidot tiešsaistes biznesu uz stingra pamata..

Serveris Uptime

Pirmkārt, jums pat nevajadzētu padomāt par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kura darbspējas laiks nav vismaz 99,97%. Jūs vēlaties, lai jūsu vietne būtu bez grūtībām pieejama visa gada garumā, jo vēlaties, lai veikals būtu atvērts visu gadu. Tāpēc pārliecinieties, ka jūsu uptime pārbaudes ir pareizas.

Servera ātrums

Kā jau minēju, jūsu vietnes uzlādes ātrums ir tas, kas uztur jūsu biznesu. Hostinga pakalpojumu sniedzēji nepārtraukti uzlabojas, lai atbilstu jaunākajiem globālā tīmekļa standartiem. Pašreizējais nozares standarts lapu ielādes ātrumam ir 1200 milisekundes (1,2 sekundes). Tomēr ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas pastāvīgi un uz pusi piedāvā vairāk. Turklāt daži sasniedz tik daudz, ka šis skaitlis ir tikai 350 milisekundes, un tas ir ārkārtīgi ātri.

Tāpēc pārliecinieties, ka vienmēr pārbaudāt sava perspektīvā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja ielādes ātrumu. Ja tas ir mazāks par 1 sekundi, jūs veicat labu darījumu.

Klientu atbalsts

mitināšana-klientu atbalsts-tiešsaistes

Klientu atbalsts

Trešais vissvarīgākais mīklas elements ir klientu atbalsts – cilvēki, kas atbalsta jūsu sniegto pakalpojumu. Jūs vēlaties, lai būtu kāds, uz kuru vienmēr varat paļauties, kāds, uz kuru varat piezvanīt nakts vidū, kad jūsu vietnē ir slikta diena. Tie ir cilvēki, kas ilgtermiņā liek izmantot noteiktu hostinga pakalpojumu.

Tāpēc ir svarīgi dzirdēt to cilvēku viedokli, kuri ir strādājuši ar viņiem. Šādus viedokļus varat atrast mūsu mitināšanas pārskatos vai klientu pārskatos dažādos forumos un citās sabiedrības vietnēs.

Hostinga prēmijas

Daudzi uzņēmumi piedāvā “prēmijas”, bet jums ir jābūt skaidram priekšstatam par to, kas ir prēmijas. Lielākā daļa uzņēmumu reklamēs, ka viņi piedāvā drošības programmatūru, bezmaksas migrāciju un citas lietojumprogrammas. Bet patiesība ir tāda, ka šīs lietas vienmēr ir iesaiņojumā, jo bez tām nevienu hostinga pakalpojumu nevarētu saukt par pienācīgu. Patiesās prēmijas ir lietas, par kurām jums prasa maksāt citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vai drošības programmatūras kompānijas, tāpat arī veiciet savus pētījumus. Tādas ir bezmaksas automatizētās dublējumkopijas un augstākās kvalitātes drošības programmatūra. Turklāt visi pakalpojumi, kas tiek sniegti, izmantojot cilvēku palīdzību, vienmēr ir laipni gaidīti.

Cenu noteikšana & Slēptās nodevas

Pēdējais darbs, kas izlemj, vai esat pircējs vai nē, un hostinga uzņēmumi to zina. Tāpēc 9 no 10 mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem reklamēs iespaidīgi zemas cenas un pat parakstīs ar jums līgumu ar tām pašām cenām. Tomēr viņi zina, ka jūs vilcināsities viņus atstāt pēc viena vai divu gadu lietošanas. Viņi nekautrēsies jūs pārpārdot un pieprasīt pat 300% no cenas, ko jūs sākotnēji maksājāt, tiklīdz būs noslēdzies jūsu pirmais līgums. Tāpēc vienmēr izpētiet pārskatus, kuros norādīts, cik daudz cenas pieaugs pēc jūsu pirmā perioda.

Protams, jums vajadzētu apsvērt arī savu budžetu un to, vai pakalpojuma cenu jūs atceraties ar kvalitāti vai piemaksām.

Labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Tagad, kad jūs zināt, kas jums jāmeklē, šeit ir 10 uzņēmumi, kas to nodrošina. Meklējot mitināšanas plānu, jūs tos noteikti sastapsit, jo tie ir ļoti populāri. Bet mēs esam pārskatījuši dažus, kuriem nav tik daudz slavas, bet kuri joprojām piedāvā iespaidīgas veiktspējas un e-komercijas funkcijas. Tātad, redzēsim viņus!

1. HostGator

hostgators-labākais-hostings-mazais bizness-e-komercija

HostGator

HostGator ir viens no labākajiem tirgū tiem, kas tikai sāk darbu. Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt tikai portfeļa vietni vai sākat tiešsaistes biznesu, HostGator ir kaut kas īpašs. Tas ir viņu mākoņu mitināšanas plāns.

Mākonis Hostings joprojām ir nedaudz jauns, un visā pasaulē ir daudz mītu, taču galvenā koncepcija ir diezgan vienkārša. Mākoņu mitināšana jūsu vietnē nav atkarīga no viena mitināšanas servera. Tas paļaujas uz visu serveru tīklu, lai to apstrādātu, un, ja kāds notiek, lai to izslēgtu, cits to ieņems. Tas nodrošina, ka jūs saņemat nesatricināmu 100% darbspēju un nemainīgu 500 milisekunžu iekraušanas ātrumu. Tas ir diezgan drošs un satriecošs gan visā, gan visā. Mēs arī bijām apmierināti ar to, kaut arī HostGator klientu atbalsts neveicās tik labi, kā mēs gaidījām.

Viņi atbildēja uz mūsu zvanu, bet viņiem tas prasīja apmēram stundu. Varbūt tas bija tāpēc, ka viņi bija aizņemti, vai cits iemesls starp daudzajiem. Bet mums patīk saņemt atbildes pēc iespējas ātrāk, un domājam, ka arī jūs to darāt. Viņi ir uzticami; vienkārši negaidiet, ka viņi zibens ātri.

Arī jūs esat jauns vietnes pārvaldīšanas un servera pārvaldīšanas speciālists, ar prieku uzzināsit, ka HostGator padara lietas neticami viegli. Viņiem ir viens no lietotājiem ērtākajiem vadības paneļiem, ko mēs esam redzējuši, un viņiem ir arī dažādi vietņu veidošanas rīki. Varat izveidot lielisku vietni, velkot un nometot tās elementus kopā.

Uzziniet vairāk par HostGator plāniem viņu oficiālajā vietnē.

2. InMotion hostings

inmotion-best-e-komercija-hostings

InMotion hostings

Ja uzticamība ir jūsu galvenā prioritāte, tad InMotion jums piedāvā kaut ko īpašu. Viņi ir viens no nedaudzajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, par kuriem mēs varam galvot. InMotion nozares vadošais klientu atbalsts vienmēr atrodas uz vietas, un viņu hostinga pakalpojumi ir ļoti spēcīgi. Viņiem ir ļoti laba aparatūra jūsu vietnes mitināšanai, un šajā procesā tiks darīts daudz vairāk.

InMotion ir sens suns hostinga nozarē, jo uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Pašlaik tie ir mājvieta vairāk nekā 400 000 domēnu, un tie katru dienu turpina palielināties, jo viņiem nepārtraukti izdodas apmierināt klientus.

Viņu darba laiks vidēji ir 99,98%, kas nodrošinās, ka jūsu vietne neredzēs dīkstāves. Mūsu vietne visa gada laikā bija nolaidusi tikai 38 minūtes, kas ir saprotams. Tikai mākoņu mitināšanas arhitektūra var turpināties bez sekundes dīkstāves.

Runājot par ātrumu, InMotion ir pārbaudīts, vai iekraušanas ātrums ir no 660 līdz 800 milisekundēm. Tas ir pietiekami ātri, lai bez problēmām apstrādātu tiešsaistes veikalu. Tas lietotājiem arī sniegs augstas kvalitātes pieredzi. Pat ja jūs izvēlaties visvienkāršāko dalītā hostinga plānu, jūs to nevarat pieļaut nepareizi.

Ir ļoti maz mitināšanas uzņēmumu, kurus klientu atbalsta komanda var salīdzināt ar InMotion. Šis uzņēmums ir klientu atbalsta līderis un par to ir ieguvis neskaitāmas balvas. Uzņēmums apgalvo, ka viņam ir draudzīgākie cilvēki uz planētas, un šī teorija ir izrādījusies patiesa, kad mēs to pārbaudām. Viņu pārstāvim vajadzēja apmēram minūti, lai sazinātos ar mums tiešraidē un sniegtu mums visas nepieciešamās atbildes. Viņa pat devās tik tālu, lai sniegtu mums dažus citus padomus, kā vislabāk izmantot viņu pakalpojumus un palielināt mūsu vietnes ātrumu.

InMotion pakalpojumu uzlabošana vēl jo vairāk ir faktiskās prēmijas, ko tā sniedz kopā ar pamatpakalpojumiem. Pirmkārt, jūs saņemsit bezmaksas automatizētas dublējumus, kas ir diezgan pārsteidzoši. HostGator un aptuveni 90% no hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū iekasē kaut kādu mēneša maksu, lai jums nodrošinātu bezmaksas automatizētas dublējumkopijas. Turklāt jūs saņemat arī labākos drošības elementus, kas jūsu vietnes aizsardzībā veic daudz labāku darbu nekā parasti veiktie drošības pasākumi, ko veic mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Ja jūsu uzņēmuma vietne darbojas vietnē WordPress, varat bez maksas izmantot premium Sucuri spraudni. Faktiskā cena svārstās no 199,99 USD gadā līdz 499,99 USD gadā. Bet InMotion piešķir piekļuvi šim spraudnim bez maksas, kas ir pārsteidzoša vērtība.

Ja vēlaties izmantot InMotion mitināšanas pakalpojumus, varat abonēt tūlīt. Viņu biznesa plāns (dalīta mitināšana) sākas ar 3,99 USD mēnesī, kas ir diezgan pārsteidzoša cena. Jūs varat izlemt, vai InMotion darbojas jūsu labā 90 dienu naudas atmaksas garantijas periodā.

3. BlueHost

bluehost-lēti-e-komercija-hostings

BlueHost

BlueHost ir viegli labākā izvēle ikvienam, kurš meklē lētu mitināšanas plānu. Emuāru autori, mazo uzņēmumu īpašnieki un visi, kam ir vietne uz viņu serveriem, diezgan ātri iemīlēja šo uzņēmumu. Tāpēc BlueHost šobrīd mitina 2 miljonus vietņu, un to iesaka WordPress.

Uzņēmumam ir jau 22 gadi (kopš 1996. gada), bet tas tika izveidots tikai ar dažiem darbiniekiem. Tagad BlueHost ir vairāk nekā 750 cilvēku, kas rūpējas par saviem hostinga pakalpojumiem visu diennakti. Viņiem ir viss darbaspēks un visa aparatūra, kas nepieciešama augstas kvalitātes hostinga pakalpojuma vadīšanai. Viņi pat nesen atjaunināja savus serverus, lai spētu pārspēt industrijas standartu – darbspējas un ātrums. Vietnei, kuru mēs izmantojām, lai pārbaudītu BlueHost serverus, darbspējas laiks bija 99,99%, kas ir tīri lieliski. Mūs pārsteidza arī to iekraušanas laiks, jo tas vienmēr bija no 400 līdz 500 milisekundēm, 2,2 reizes ātrāk nekā nozares standarts.

Viņi uzlabo savus pakalpojumus, nodrošinot kvalitatīvu klientu atbalstu, uz kuru varat paļauties. Mūsu eksperimentu laikā BlueHost pārstāvis ar mums sazinājās apmēram pēc 6 minūtēm, kas ir diezgan labi. Atbildes uz mūsu jautājumiem bija pareizas, tāpēc par sūdzību tiešām nav daudz. Tomēr pārbaudītajos forumos mēs atradām dažus negatīvus komentārus, tāpēc to savlaicīgā atbilde varētu būt pretrunīga.

Jūs varat sākt izmantot koplietojamo mitināšanas plānu tikai par 3,95 ASV dolāriem mēnesī, kas padara BlueHost piedāvājumu par vislētāko šajā sarakstā. Jūs varat izmēģināt BlueHost tūlīt un izlemt, vai tā ir jums vispiemērotākā 30 dienu naudas atdošanas garantijas periodā.

4. Vietnes zeme

vietne, uzticama, e-komercija, mitināšana, mazais bizness

Vietne

Vietne vietnē nav tik populāra kā iepriekš minētie pakalpojumu sniedzēji, taču viņi noteikti izvēlas tīmekļa mitināšanas spēli. Viņi ir vieni no ieteicamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem trīs populārākajās konkursa pārvaldības sistēmu vietnēs. Šīs satura pārvaldības sistēmas ir WordPress, Drupal un Joomla. Dzirdēts par viņiem?

Turklāt Vietne ir pamatota iemesla dēļ vairāk nekā 800 000 domēna vārdu. Viņu mitināšana ir ātra un uzticama, un tas ir tas, ko visi meklē. Nesatricināmais 99,9% uptime, ko viņi reklamēja, un viņu solījums izrādījās patiess, kad izmēģinājām viņu pakalpojumus. Mūsu 6 mēnešu testa laikā mēs atklājām, ka viņu vietnes ielādes ātrums bija 700 milisekundes. Tas ir tikai ātrums, kas jums nepieciešams, lai šodien varētu konkurēt globālajā tīmeklī. Tāpēc tas būs lieliski piemērots arī mazam tiešsaistes biznesam.

Lielais vietņu vietņu atbalsts tikai padara lietas labākas, jo tas tiek uzturēts dzīvs kopā ar daudziem noderīgiem darbiniekiem. Tomēr tie nav ātrākie, jo, pārbaudot tos, mums bija jāgaida 27 minūtes. Neatkarīgi no tā, mēs saņēmām atbildi uz punktu, un pārstāvis, ar kuru mēs runājām, bija ārkārtīgi noderīgs.

Ja jūs domājat izmēģināt SiteGround, jūs priecāsies uzzināt, ka SiteGround pakalpojumi mēnesī maksā tikai 3,95 USD. Par šo summu jūs saņemat 10 GB krātuves un pietiekamu joslas platumu 10 000 apmeklētāju mēnesī. Tomēr, ja jums nepieciešams vairāk, jūs vienmēr varat meklēt lielāku plānu, kas labāk atbilst jūsu vajadzībām. Lai iegūtu papildinformāciju par SiteGround plāniem, apmeklējiet viņu oficiālo vietni.

5. A2izmitināšana

a2hosting-professional-e-commerce-small-business

A2Nomāt

Ja vēlaties sagraut konkurenci ar pārsteidzoši ātru lietotāja pieredzi, tad viena no labākajām iespējām ir A2Hosting. Viņi apgalvo, ka ir 20 reizes ātrāki nekā sacensības, ko nav iespējams noliegt nevienai saprātīgai personai. Tomēr mēs izvēlējāmies tos izmēģināt un redzēt paši.

A2Hosting darbojas jau kopš 2001. gada, bet viņu vārds toreiz bija Iniquinet. Viņi pieņēma gudru lēmumu, pārdomājot to. Kopš tā laika viņi ir veikuši taisnu ceļu, lai paliktu starp labākajiem biznesā. Viņiem noteikti ir jaudīga servera arhitektūra. Patiesībā viņi novilka kaut ko tādu, ko neviens cits nespēja, 357 milisekunžu iekraušanas ātrumu. Arī A2Hosting ir 99,96% uptime, kas nodrošina jūsu vietnes lietotājiem pastāvīgu piekļuvi jūsu vietnei visa gada garumā.

Šis neticami ātrums noteikti radīs pamatu jūsu jaunajam tiešsaistes uzņēmumam. Lietotājiem patīk ātrums, tāpēc jūs noteikti palielināsit savus reklāmguvumu līmeņus. Varat arī paļauties uz SiteGround klientu atbalstu, lai palīdzētu jums, kad kaut kas aizkavēties. Viņi noteikti palīdzēja mums risināt jautājumus, un pēc 10 minūtēm viņi sazinājās ar mums, kad mēs viņus uzzinājām tiešraides tērzēšanā. Pēc viņu piedāvājumiem jūs varat sazināties ar A2Hosting klientu atbalsta pārstāvjiem 24 stundas diennaktī vai 736, kas nozīmē, ka viņi ir pieejami pat brīvdienās.

Tomēr vienīgā A2Hosting problēma ir tā, ka, izmantojot sākuma līmeņa mitināšanas plānus, jūs to vislabākajā veidā negūsit. Jums būs jāiegādājas viņu visdārgākais dalītā hostinga plāns par USD 9,31 mēnesī, lai maksimāli izmantotu savu pakalpojumu. Tomēr tas joprojām ir pienācīgs darījums, bet tikai tad, ja jums ir vietne, kurā ir nepieciešami resursi.

Lai iegūtu papildinformāciju par A2Hosting plāniem, apmeklējiet viņu oficiālo vietni!

6. Hostinger

hostinger-lēti-e-komercija-hostings

Hostinger

Hostinger darbojas jau 14 gadus, un viņi darīja kaut ko tādu, ko varēja tikai daži hostinga pakalpojumu sniedzēji. Viņi absolūti pavirši visus trīs vissvarīgākos faktorus, uptime, ātrumu un kvalitatīvu klientu atbalstu. Viņiem ir 29 miljoni klientu 178 valstīs. Turklāt viņiem ir aptuveni 20 000 jaunu klientu, kas katru dienu pierakstās uz viņu pakalpojumiem, tāpēc viņiem ir jādara kaut kas pareizi.

Kā mēs redzam, Hostinger ir viens no trim labākajiem spēlētājiem tīmekļa mitināšanas nozarē, kad runa ir par ātrumu. Vietnes ielādēšana prasa tikai 384 milisekundes, kas nodrošinās slepkavas lietotāja pieredzi. Nevienam nepatīk gaidīt, un, ja jūsu vietne atrodas Hostinger, nevienam nebūs jāgaida, kad jūsu vietne tiks ielādēta.

Arī darbspējas laiks neplīst. Jūs varat sagaidīt, ka jūsu vietne 99,97% gada būs tiešsaistē bez aizķeršanās. Ja rodas kādas problēmas ar savu vietni vai serveri, jūs priecāsities uzzināt, ka Hostinger klientu atbalsts ir pārsteidzoši uzticams. Mēs tos pārbaudījām un apmēram 10 minūtes gaidījām, kad klientu atbalsta aģents atgriezīsies pie mums. Tas ir diezgan saprātīgi, jo viņš uz mūsu jautājumiem atbildēja lieliski. Pietiekami brīnumainā kārtā mēs atklājām, ka arī citiem Hostinger lietotājiem nebija par ko sūdzēties. Mēs lasījām daudzus foruma ierakstus, un nevienā no tiem nebija nekā negatīva. Liekas, ka šis uzņēmums veic papildu jūdzes, lai pārliecinātos, ka neviens no tā klientiem nenokavē.

Hostinger vēl labāku padara fakts, ka tas piedāvā savu vienotā hostinga plānu tikai par 0,80 USD. Tas ir ļoti lēti, un jūs to varat izmantot vienas vietnes, viena e-pasta konta, 100 GB joslas platuma mitināšanai un vienas apstrādes un atmiņas vienības izvietošanai. Tas, iespējams, nav plāns, kuru jūs izvēlētos uzņemt savā uzņēmumā, bet tas ir lieliski piemērots pārbaudei. Ja vēlaties mitināt e-komercijas vietni, jums ir koplietošanas prēmijas plāns USD 3,49 un biznesa koplietojamais hostings par USD 7,95, kas piedāvā neierobežotu vietu, ikdienas rezerves kopijas, pārsteidzošu ātrumu un daudz ko citu..

Ja vēlaties kaut ko nopietnāku, varat izvēlēties kādu no Hostinger mākoņa mitināšanas plāniem. Pirmais līmeņa maksā mēnesī 15 USD.

7. GreenGeeks

greengeeks-videi draudzīgs-e-komercija-hostings

GreenGeeks

Milzīgi angāri, kas pilni ar serveriem, patērē elektrību, kā to dara ļoti maz iestāžu. Tāpēc GreenGeeks ir nācis klajā ar apbrīnojamo ideju izmantot atjaunojamo enerģiju, lai darbinātu savus serverus. Uzņēmums darbojas jau kopš 2008. gada, un viņi apkalpo 300 000 apmierinātu klientu. Tātad, ko jūs varat sagaidīt no šī ar vēju darbināmā hostinga pakalpojuma, ņemot vērā darbības laiku, ātrumu un atbalstu?

Runājot par darbības laiku, GreenGeeks ir viss, kas norit ļoti labi. Pārbaudot, mēs noskaidrojām, ka viņu darbspējas laiks visu gadu bija 100%, izņemot augustu, kad tas bija 99,55%. Tas nav katastrofāli, bet tas ir kaut kas jāpiemin. Viņu vietnes ielādes ātrums ir diezgan stabils, jo tas pārvietojas no 380 līdz 600 milisekundēm. Tas ir divreiz ātrāk nekā nozares standarts, tāpēc tas noteikti liks jūsu uzņēmuma vietnei darboties tādā ātrumā, kā jūs to vēlaties.

Arī GreenGeek klientu atbalsts ir labs, jo mēs vienas minūtes laikā sazinājāmies ar aģentu. Atsauksmes un viedokļi, ko mēs redzējām forumos, arī bija diezgan konsekventi, taču ir tikai viena problēma. GreenGeek klientu atbalsta aģentiem ir kļūdaina angļu valoda. Mums nebija problēmu sazināties, taču mēs pamanījām diezgan daudz pareizrakstības kļūdu, kas dažiem no jums varētu būt satraucoši.

Vietnē GreenGeeks varat sākt par USD 2,95 un baudīt viņu koplietojamo hostinga plānu ar SSD krātuvi. Lai iegūtu papildinformāciju par GreenGeeks, apmeklējiet viņu oficiālo vietni.

8. StableHost

stabils hostings, lēts, tiešsaistes veikals

StableHost

Gandrīz katrs hostinga pakalpojumu sniedzējs mēģina pievilināt nepieredzējušus uzņēmumu īpašniekus un gandrīz ikvienu, kurš ir jauns, lai pārvaldītu tiešsaistes uzņēmumu. Ir lēti nodrošināt dalītas mitināšanas plānus, un pietiekami bieži hostinga uzņēmums nav pietiekami pieņemams, lai pārliecinātos, ka tas lietotājiem nodrošina kvalitāti.

Mēs kā recenzenti esam novērtējuši uzņēmumu, kas ir sākotnējs, godīgs un ar labiem nodomiem. Šie uzņēmumi ir visretākie, un mēs tos pazīstam, kad redzam. Tieši tāpēc StableHost iekļuva šajā sarakstā. Viņiem viss bija kārtībā gan kvalitātes, gan klientu aprūpes ziņā.

StableHost piedāvā dalīta hostinga plānus ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu, pilniem CPU kodoliem un lielisku atbalstu. Turklāt to darbspējas laiks visu gadu ir 99,97%, tāpēc arī tas ir uzticams. Runājot par ātrumu, StableHost nav ātrākais, taču tie vienmērīgi uzlādē 500 milisekundes, tāpēc nosaukums StableHost.

Ja vēlaties izmantot jaudīgāku izvēli, piemēram, VPS vai Dedicated hosting, varat to izdarīt. Tomēr šīs iespējas netiek pārvaldītas, tāpēc jums būs jābūt servera administrēšanas prasmēm vai jāalgo eksperts, lai to izdarītu jūsu vietā. Pieejamas ļoti maz pārvaldītas un profesionālas iespējas, taču tās ir lieliska izvēle, ja nezināt, kā pārvaldīt VPS vai speciālo serveri. Ja jums vēl nav vietnes, varat to izveidot kopā ar vietni Site.Pro. Tas padara lietu neticami viegli, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkcijas.

Ja apsverat iespēju iegādāties vienkāršu dalīta hostinga plānu, tas jums izmaksās tikai USD 3,50 mēnesī. Bet, ja jūs meklējat uzņēmuma līmeņa pakalpojumu, tas maksās USD 28,50 mēnesī. Tā ir milzīga atšķirība, taču tā ir pamatota, jo tā patiešām ir pilna ar papildu premium pakalpojumiem, kas atvieglo e-komercijas uzņēmuma vadīšanu.

9. NameCheap

namecheap-labākais-tiešsaistes-veikals-hostings

NameCheap

NameCheap ir neatkarīgs ICANN akreditēts domēna vārdu reģistrators, kurš darbojas jau kopš 2000. gada. Viņi ne tikai reģistrē domēna vārdus, bet arī piedāvā diezgan stabilus mitināšanas pakalpojumus. Mēs parasti negaidām daudz no domēnu reģistratūras, kas ir kļuvusi par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, taču NameCheap patiešām ir likumīga. Tam ir labas trešo pušu atsauksmes, un šķiet, ka kopējais klientu apmierinātība ir ļoti augsta.

Tomēr pakalpojumam ir tikai viena problēma, tāpēc mums vajadzētu sākt ar to. Uptime laiku pa laikam pazeminās līdz 99,8%, kas nav pārāk slikti, taču ir svarīgi pieminēt. Tas nozīmē, ka visa jūsu vietne visa gada garumā nedarbosies apmēram 1,5 stundas.

Runājot par vietnes ielādes ātrumu, NameCheap darbojas diezgan apbrīnojami. Vidējais iekraušanas ātrums pārvietojas no 600 milisekundēm līdz 1100 milisekundēm. Jūs varat iegūt vienu no trim viņu kopīgotajiem hostinga plāniem un izmēģināt to 30 dienas. Ja jums tas nepatīk, varat to pamest un atgūt naudu. Pakalpojumiem ir trīs līmeņi: Zvaigžņu plāns par USD 2,88, Zvaigžņu plus par USD 4,88 un Zvaigžņu bizness par USD 8,88 mēnesī. Lai iegūtu vairāk informācijas par šiem plāniem, apmeklējiet oficiālo vietni NameCheap!

10. Starpniekserveris

starpniekserveris-tiešsaistes-veikals-mazais bizness-mitināšana

Starpniekserveris

InterServer nav ļoti labi pazīstams hostinga pakalpojumu sniedzējs, lai gan viņi darbojas šajā biznesā kopš 1999. gada. InterServer ir patiesi laba reputācija, kam ir A + reitings BBB. Viņi piedāvā virkni mitināšanas plānu gan Linux, gan Windows platformās: dalīti, vps, īpaši, mākoņa, kā arī tālākpārdevēju plāni.

No mūsu testiem izriet, ka viņiem ir patiešām labs darbspējas laiks, vidēji 99,99%. Viņu serveru veiktspēja ir arī ļoti laba – vidējais reakcijas laiks ir 300 ms. Šie ir ļoti daudzsološi skaitļi, ņemot vērā, ka mēs veica testus viņu kopīgā hostinga plānā USD 5 / mēnesī.

Tātad, ja jūs plānojat sākt e-komercijas vietni, izmantojot InterServer, es varu apsolīt, ka jūs esat pārklāts. Viņu kopējais hostinga plāns ir pilnvērtīgs. Šajā plānā ir neierobežota SSD krātuve, vietņu veidotājs, neierobežoti e-pasta konti, Intershield Protection drošība, ātrāka satura kešatmiņa, izmantojot CloudFlare Virtual DNS, bezmaksas SSL sertifikāts un daudz kas cits..

InterServer izmanto jaunākās aparatūras (SSD) un programmatūras (cPanel) tehnoloģijas, lai saviem klientiem nodrošinātu vislabāko pakalpojumu. Es iesaku pārbaudīt viņu oficiālo vietni, lai uzzinātu vairāk informācijas par viņu plāniem un pakalpojumiem.

Labāka e-komercijas mitināšana

Kopīgi hostinga plāni ir lieliski, lai sāktu e-komercijas biznesu. Tomēr, ja jūsu vietne sāks augt, jums nāksies saskarties ar veiktspējas problēmām. Kad esat nopelnījis daudz naudas no savas e-komercijas vietnes, jūs zināt, ka ir pienācis laiks jaunināt no dalītā mitināšanas. Ja izvēlaties kādu no iepriekšminētajiem pakalpojumu sniedzējiem, varēsit ātri un nevainojami pāriet uz VPS plānu.

Izmantojot koplietotus mitināšanas plānus, jūs koplietojat servera vietu un resursus ar citiem lietotājiem. Bet, izmantojot VPS mitināšanu, jums ir īpaši resursi, kas nodrošina jūsu vietnes ātru un vienmērīgu darbību neatkarīgi no tā. Jūs varat iestatīt serveri tā, lai tas atbilstu jūsu precīzajām vajadzībām, vai arī ekspertu komanda to var iestatīt jums.

Jūs varat arī atrast dažādas e-komercijas iespējas, kas īpaši paredzētas mazo uzņēmumu īpašniekiem. Tas iesācējiem ir daudz vieglāk izveidot savu tiešsaistes veikalu. Parasti jums ir jātiek galā ar nelielu administrēšanu, mainot tekstus un attēlus. Turklāt šie plāni dod jums piekļuvi ekskluzīvām e-komercijas funkcijām, kas atvieglo satriecošā tiešsaistes veikala iestatīšanu un pārvaldību..

Tātad, ja jūs jau pašā sākumā apsverat iespēju iegūt jaudīgāku mitināšanas plānu savam e-komercijas uzņēmuma vietnei, šeit ir apskatītas dažas iespējas:

HostGator VPS

HostGator veikalā ir daži satriecoši VPS plāni, kas ir lieliski piemēroti lielas e-komercijas vietnes un citas darbības nodrošināšanai. Izmantojot katru no viņu VPS plāniem, jūs iegūsit noteiktu daudzumu resursu, ar kuriem varat pārvaldīt savu vietni. Jūs redzēsit, ka viņu plāni ir diezgan lēti, un viņiem darbs tiks paveikts diezgan labi.

Pirmais HostGator VPS plāns, Snappy 2000, jums dos 2 GB RAM, 2 CPU serdeņus, 1,5 TB vērtīgu joslas platumu un 120 GB SSD krātuvi. Ja jums vajadzīgi vairāk resursu, jums vienkārši jāpāriet pie Snappy 4000 plāna. Tas nodrošina 4 GB RAM, 2 CPU serdeņus, 160 GB SSD atmiņas, kā arī 2 TB premium joslas platumu. Tas maksā 29,95 USD mēnesī, kas ir diezgan satriecošs darījums. Visbeidzot, ja jums patiešām ir jāiziet viss, Snappy 8000 piešķirs jums 4 CPU kodolus, 8 GB RAM un 3 TB joslas platuma. Tas ir visspēcīgākais VPS plāns, ko HostGator var piedāvāt, un tas noteikti liks lidot jebkurai uzņēmuma vietnei.

InMotion VPS

Kā jau minēju, InMotion ir viens no uzticamākajiem spēlētājiem mitināšanas biznesā. Tie piedāvā kvalitāti un konsekvenci, kā arī dažādību. Viņu izcilā klientu apkalpošana pievilina ikvienu, kurš to izmanto, tāpēc šis uzņēmums noteikti ir ieguvējs.

Viņu VPS mitināšanas plāni ir pamatoti, tāpat kā pārējie viņu pakalpojumi, tāpēc visi viņu plāni attieksies tikai uz jebkura veida e-komercijas vietnēm, kuras jums ir veikalā. Pirmais VPS plāns maksā 29,99 USD mēnesī, kas jums dos 4 GB RAM, 4 TB premium joslas platumu, 75 GB SSD krātuvi, bet tikai vienu IP adresi. Jums būs pilnīga kontrole pār šiem resursiem un pārvaldiet tos tā, kā tas vislabāk atbilst jūsu vietnei.

InMotion otrais plāns maksā vairāk, un tam var piedāvāt arī daudz vairāk. Par 49,99 USD mēnesī jūs iegūsit 6 GB RAM, 150 GB SSD krātuvi un 6 TB premium joslas platuma. Kas padara to vēl labāku, ir tas, ka tas piedāvā 5 IP adreses.

Visbeidzot, InMotion visspēcīgākais VPS plāns maksā 74,99 USD mēnesī, un tas nodrošinās jūs ar 8 GB RAM, 260 GB SSD atmiņas, 6 TB ar paaugstinātu joslas platumu un piekļuvi 5 IP adresēm..

Labi, ka InMotion ir tas, ka jums nav jāuzņemas smagā atbildība par servera pārvaldīšanu pašam. Jums var būt InMotion ekspertu komanda, kas pārvalda jūsu serveri un pat jūsu vietni, ja jums tas ir nepieciešams.

BlueHost WooCommerce

BlueHost ir viena no populārākajām WordPress lietotāju iespējām, jo ​​tas viņu darbu padara bezgalīgi vieglu. Viņu servera arhitektūra ir optimizēta šai satura vadības sistēmai, un viņu darbinieki zina arī katru tās mezglu un grūdienu. BlueHost piedāvā pakalpojumu ar nosaukumu WooCommerce Hosting par USD 6,95 mēnesī.

WooCommerce ir WordPress e-komercijas spraudnis, kas ļauj relatīvi viegli izveidot tiešsaistes veikalu. BlueHost plāns to padara vēl labāku, piedāvājot plašu tēmu klāstu un sniedzot palīdzību viņu klientu atbalsta pārstāvjiem. WooCommerce tēma parasti maksā apmēram 60 USD, taču vietnē BlueHost jūs tos visus varat saņemt bez maksas. Pats plāns maksā vairāk nekā parasti, bet tas atmaksājas, izmantojot daudzās bezmaksas e-komercijas iespējas, par kurām jums būtu jāmaksā par pretējo.

Izmantojot šo plānu, jūs iegūsit 100 GB krātuves, kas jums noteikti būs nepieciešama. Tas prasa daudz vietas, lai uzglabātu visu saturu, kas nepieciešams produktu demonstrēšanai un jaunu pievienošanai, kad vien jums tas patīk. Tāpēc jums būs 100 GB krātuves vietas. Turklāt jums var būt 1 rezervēts domēns, 5 apakšdomēni, 5 e-pasta konti, 50 ASV dolāru PPC kredīts.

Bet, ja jums drīzāk būtu lielāka kontrole un vairāk servera resursu, iespējams, vēlēsities izvēlēties BlueHost VPS mitināšanas plānus. Piemēram: jūs varat saņemt VPS plānu ar 2 CPU kodoliem, 30 GB SSD atmiņas, 1 TB ar paaugstinātu joslas platumu, kā arī ar vienu domēnu un 1 IP adresi mēnesī par 19,99 USD. Tas ir pienācīgs darījums par pienācīgu mitināšanas plānu, un jūs varat arī būt pārliecināti, ka jums aiz muguras ir BlueHost eksperti.

Vietnes vietne WooCommerce

Ir arī citi uzņēmumi, kas piedāvā lieliskas e-komercijas mitināšanas iespējas, un viņiem noteikti ir vērts to parādīt. SiteGround ir viens no tiem. Patiesībā viņi piedāvā premium WooCommerce hostingu par daudz zemāku cenu nekā visi pārējie. Tomēr tajā nav nekā jauna.

Jūs varēsit daudz ātrāk sākt sava uzņēmuma vietni, jo jums būs WooCommerce un priekšinstalēta tēma. Jūs varat mainīt savu motīvu uz jebkuru citu pieejamo. Šis pakalpojums ir izdevīgāks, pateicoties daudzajām premium piedāvātajām e-komercijas funkcijām, piemēram, bezmaksas SSL sertifikātam, SEO programmatūrai, kā arī vienkāršākai pārvaldībai. Jums nav pārāk daudz jājaucas, jo jums var būt eksperti, kas pārvalda jūsu WordPress vietni, instalē atjauninājumus, izveido ikdienas dublējumus un daudz ko citu. Viss jūsu bizness var būt pa rokai, lieki netērējot savu dārgo laiku administrēšanas darbiem vai kādam citam saistībā ar jūsu vietni.

Runājot par aparatūru, jūs gandrīz saņemat to pašu paketi, ko jūs varētu saņemt no vietnes SiteGround pamata dalītā mitināšanas plāna. Pat cenu zīme ir līdzīga – 3,95 € (4,58 USD) mēnesī, kas noteikti padara to vērts apsvērt.

Bet, iespējams, vēlēsities izvēlēties kādu no viņu mākoņa mitināšanas plāniem, ja jūsu vietne patērēs daudz aparatūras vietas vai arī jūs vēlaties neticami ātri palielināt datplūsmu. Vietnes mākoņa mitināšana ir uzticamāka nekā jebkurš cits VPS plāns tīmeklī, taču tā ir arī dārgāka. Sākuma līmeņa plāns maksā 64,00 € mēnesī (74,26 USD), un tas nodrošina 2 CPU serdeņus, 4 GB RAM, 40 GB SSD vietas un 5 TB augstāko joslas platumu. Jums nebūs dīkstāves, un vietnes ielādes ātrums visu gadu būs neticami ātrs un konsekvents.

Starpservera VPS

Ja jūsu vietnei ir nepieciešams VPS mitināšanas plāns, bet jūs nevēlaties pārkāpt ikmēneša maksas, InterServer ir ideāls veids, kā to pārvaldīt. Jūs varat mainīt pakalpojuma cenu un resursus, izmantojot līmeņu sistēmu. Katrs līmenis maksā 6 USD, un jūs varat to palielināt vai samazināt, kad vien vēlaties. Turklāt nav atcelšanas maksas, tāpēc jūs maksājat tikai to summu, kuru pats sev iestatījāt, neko vairāk.

Piemēram, ja jūs izvēlaties maksāt tikai 6 USD mēnesī, jūs iegūsit 1 CPU kodolu, 1 GB RAM, 1 TB joslas platumu un 25 GB atmiņas. Bet 4. līmenī jūs iegūsit 4 GB RAM, 1 CPU kodolu, 4 TB joslas platuma un 100 GB krātuves, kas jums maksās tikai USD 24,00 mēnesī.

InterServer uptime ir 100%, un tas piedāvā lapas ielādes ātrumu 200-300 milisekundēs. Tas ir ļoti ātri, un jūsu vietne nekad netiks nomesta. Ja jūs meklējat VPS mitināšanas plānu, kuru pilnībā kontrolējat, InterServer izrādīsies ideāls.

Secinājums

Tīmekļa mitināšanas iespējas mūsdienās ir pārāk plašas, un neviens raksts nebūtu pietiekami ilgs, lai tās aptvertu visas. Tomēr, kad runa ir par e-komercijas vietnes mitināšanu, šīs ir tās, kas darbojas vislabāk, tāpēc kāpēc gan neizsniegt nevienu no tām?

Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka esat atradis mitināšanas plānu, kas labi darbosies uzņēmuma vietnē, kuru drīz vēlaties atvērt..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector