10 labākie JSP tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (Java servera lapas)

labākais-jsp-tīmekļa mitināšana


Tā kā izstrādātāju un vietņu īpašnieku vidū pieaug pieprasījums pēc uzticamiem JSP tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, mēs nolēmām izveidot jums labāko tirgū pieejamo JSP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Pārlūkojot internetu, varat ātri uzzināt, ka ne visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā Java mitināšanu. Tas joprojām nav kaut kas tik populārs kā tipisks WordPress, Joomla vai Drupal optimizēts plāns.

Pat starp tiem, kas atbalsta JSP, ir daudz pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā vismodernākos hostinga pakalpojumus, un daudzus citus, uz kuriem mēs jums neiesakām parakstīties. Ja jūs vienkārši paklupat šo rakstu un nezināt, kas patiesībā ir Java vai JSP, mēs jums sniegsim īsu aprakstu, lai viss būtu skaidrs.

Kas ir JSP?

Lieta, ka ir arī JavaScript un Java, var mulsināt cilvēkus, kuri nepārzina programmēšanas valodas. Šī tēma ir tikai par Java programmēšanas valodu, kas ir ļoti populāra un efektīva atvērtā koda skaitļošanas platforma. Mūsdienās tīmeklī ir liels skaits vietņu un lietojumprogrammu, kuras nevarēs palaist, ja datorā nebūs instalēta Java..

Java ir paredzēta visu veidu datoriem, spēļu konsolēm, serveriem un viedtālruņiem, padarot tos spējīgus darbināt jaudīgas programmas. JSP ir saīsinājums no Java Server Pages. Varat iedomāties to kā citu ASP.NET vai PHP, un jums ir nepieciešams tikai tīmekļa serveris, lai varētu sākt ar to strādāt. Daži no populārākajiem tīmekļa serveriem, kurus varat instalēt, ir Jetty un Apache Tomcat.

Cilvēki izmanto JSP dažādos veidos. Izmantojot JSP, varat savai vietnei izveidot papildu funkcionalitāti. Kad cilvēki savai vietnei vēlas pievienot jaunu iepirkumu grozu, forumu, rezervēšanas sistēmu vai kaut ko tamlīdzīgu, viņi to dara vai nu ar PHP, vai JSP. Tas ļauj jums izveidot pilnīgas Web lapas, kuru pamatā ir XML vai HTML, ja jums ir pietiekama pieredze Java programmēšanas valodā.

JSP ir ne tikai viegli iemācīties un lietot, bet arī lielisks rīks ikvienam, kurš vēlas izveidot tīmekļa lapas no jauna. Šobrīd internetā ir neskaitāmas vietnes, kas piedāvā ceļvežus, kā iemācīties šo konkrēto programmēšanas valodu. Ja vēlaties patstāvīgi izveidot un uzturēt vietni, noteikti ir tā vērts, lai iemācītos Java. Nemaz nerunājot par to, ka tā ir lieliska karjeras iespēja, jo pēc Java programmētājiem ir liels pieprasījums.

Perfekta JSP mitināšanas plāna atrašana

Mūsu visaptverošais JSP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts var palīdzēt jums atrast perfektu tīmekļa mitināšanas plānu jūsu vietnēm un lietojumprogrammām. Mēs jums parādīsim tikai tos uzņēmumus, kas nodrošina augstu sniegumu par pieņemamām cenām, un vairums no tiem ir arī draudzīgi iesācējiem. Izmantojot Java, varat izveidot jaudīgas un unikālas vietnes, it īpaši, ja jums ir liela valodas prasme.

Tomēr, ja jums nav nepieciešamo resursu, ko nodrošina jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jūs būtībā esat tērējis savu laiku. Jums jācenšas nodrošināt pakalpojumu sniedzēju, kas vada augstākās klases serverus, un klientu atbalsta komandu, uz kuru vienmēr varat paļauties.

Daži no viņiem arī pieliek pūles, lai serverī instalētu JSP skriptus un papildu noderīgu programmatūru, tādējādi ietaupot dārgo laiku. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu neatbalsta Java to koplietošanas hostinga pakotnēs, kas ir absolūti lieliski, jo JSP parasti prasa vairāk resursu. Tagad redzēsim, ko katram no šiem pakalpojumu sniedzējiem var piedāvāt attiecībā uz JSP mitināšanu!

1. A2 mitināšana

a2hosting-best-jsp-web-hostingsA2 Hostings ir viens no pakalpojumu sniedzējiem, kuru šobrīd tīmeklī varat redzēt lielākajā daļā populārāko sarakstu. Viņu hostinga plāni ir ļoti populāri emuāru veidotāju, izstrādātāju, tīmekļa pārziņu un visu veidu uzņēmumu starpā. Turklāt viņi piedāvā arī JSP hostingu. Tomēr, lai JSP varētu palaist serverī, jums vajadzētu izvēlēties vai nu VPS, vai arī īpašu hostinga plānu.

Vietnē A2 Hostings ir pieejami trīs jaudīgi plāni Java optimizētai mitināšanai. Arī šie izstrādātājiem draudzīgie, ātrgaitas VPS plāni ir diezgan pieņemami. Viņu ieejas VPS plāns mēnesī maksā tikai USD 5,00 ar 20 GB lielu krātuvi, 1 kodolu CPU, 2 TB pārsūtīšanu un 512 RAM. A2 hostingam ir arī īpašs piedāvājums jums: jūs jebkurā laikā varat atgūt naudu, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, nav laika ierobežojuma.

Ja neviens no trim plāniem nav piemērots jūsu vajadzībām, nav jāuztraucas. Jūs varat izveidot pats savu plānu, iestatot vēlamo CPU, RAM, atmiņas vietu un joslas platumu. Pat ja jūs jau esat izvēlējies kādu no viņu iesaiņojumiem, viņi ļaus jums to mainīt, līdz galu galā izveidosit perfektu plānu. Papildus specifikācijām jūs varēsit izvēlēties cPanel licenci, vienu no daudzajām pieejamajām Linux versijām un servera atrašanās vietu..

Lieliska A2 Hostinga īpašība ir tā, ka jūs saņemat saknes piekļuvi serverim, kas nozīmē, ka jūs varat brīvi piekļūt un mainīt failus. Runājot par veltītajiem serveriem, jūs varat saņemt plānu par USD 99,59. Tas ietver 8 GB RAM, 2×500 GB atmiņas vietas, 10 TB pārsūtīšanu un 2 kodolu CPU.

2. iPage

ipage-lēti-jsp-web-hostingsJa jums ir nepieciešams uzticams JSP mitināšanas risinājums, jūs nekad nevarat noiet greizi ar iPage. Tāpat kā vairums citu lielo pakalpojumu sniedzēju, viņi arī saprata, ka Java atbalstīšana dalītajā hostingā nav labākā ideja. Kā parasti, tikai viņu īpašie un VPS mitināšanas plāni ir saderīgi ar Java. Viņi pat ietaupa jūsu laiku, iepriekš instalējot JSP skriptus uz servera. Viņu VPS sadaļā ir pieejami trīs dažādi plāni.

Izvēloties pamatplānu, jūs iegūstat 1 kodolu centrālo procesoru, 1 GB operatīvo atmiņu, 40 GB krātuves vietu un 1 TB joslas platumu par USD 19,99 mēnesī. Viņu optimālais plāns ir spēcīgākais, savukārt biznesa plāns ir vispopulārākais, jo tas piedāvā tādu resursu daudzumu, kas ir pietiekams lielākajai daļai vajadzību. Katrā no šiem plāniem ietilpst šādas ekstras: bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu, cPanel un saknes pieeja serverim.

Pieaugot jūsu JSP vietnei, tā galu galā sāks pārmērīgi izmantot resursus, pieprasot jaudīgāku plānu. Šajā gadījumā varat mainīt plānu vai uzlabot noteiktas plāna daļas, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne darbojas nevainojami. Šī elastība ir būtiska, ja vēlaties nākotnē rūpēties par savas vietnes vajadzībām.

iPage ir ļoti efektīva klientu atbalsta komanda, kas ir gatava risināt jūsu problēmas. Ja neesat apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu, varat atgūt savu naudu, atceļot plānu pirmo 30 dienu laikā. Lētākais speciālais hostinga plāns iPage tiek saukts par Startup, un tas mēnesī maksā 119,99 USD. Par cenu jūs saņemat 2 kodolu centrālo procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu, 500 GB atmiņas vietas, 6 TB joslas platumu un gandrīz visas tās pašas ekstras, kuras jūs saņemat, izmantojot VPS plānu..

3. BlueHost

bluehost-uzticama-jsp-hostingsTīmekļa mitināšanas plāni, kas ir īpaši optimizēti JPS, ir diezgan reti, taču jūs varat viegli iegūt VPS vai īpašu serveri, kas to atbalsta. BlueHost ir viens no pakalpojumu sniedzējiem, kurš izmanto šo pieeju. Tie nodrošina spēcīgu VPS un īpašus plānus, kas ir pilnībā gatavi JPS. Jūs varat sasniegt tādu pašu rezultātu kā ar parastu Java optimizētu plānu, kamēr tiek atbalstīta arī cita programmatūra.

Balstoties uz atsauksmēm, lietotāji, kas izvēlējās BlueHost kā savu JSP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir vairāk nekā apmierināti ar pakalpojumu. Ir neskaitāmas vietnes, kuras darbina uzņēmums, un tās zied un pastāvīgi rada trafiku. Vai nu jūs izvēlaties VPS, vai arī īpašu hostinga plānu; Java var iestatīt trīs vienkāršās darbībās. To var izdarīt, piesakoties serverī, izmantojot vienkāršu komandu un pēc tam noklikšķinot uz Enter. Visas instrukcijas ir pieejamas viņu vietnē.

Tādā veidā jūs varat aktivizēt Java 1.5. Ir arī vairākas citas versijas, jums vienkārši ir jāizmanto atšķirīga komanda katrai no tām. Ja jūs interesē viņu VPS mitināšanas plāni, varat izvēlēties no trim dažādām iespējām. Viņu populārākais plāns šeit ir uzlabotais plāns, kas ietver 2 kodolu centrālo procesoru, 60 GB SSD, 4 GB un neierobežotu joslas platumu tikai par 19,99 USD mēnesī..

BlueHost VPS plānos ir viens bezmaksas domēns, bezmaksas SSL un uzlabots cPanel interfeiss. Ja vēlaties īpašu plānu, tad labākā izvēle atkal ir viņu uzlabotais plāns, kas šoreiz maksā 99,99 USD. Par cenu jūs saņemat 4 kodolu centrālo procesoru, 1 TB krātuves vietu, 8 GB RAM un 10 TB joslas platumu. Ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, jūs varat atgūt naudu pirmajās 30 dienās.

4. InMotion mitināšana

inmotion-professional-jsp-hostingsInMotion hostings ir labākais risinājums visiem, kas nodrošina spēcīgas tīmekļa mitināšanas paketes arī lieliem un maziem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām. Tomēr, ja vēlaties, lai Java tiktu iekļauts plānā, jums nav tik daudz iespēju. VSP un īpaši serveri ir vienīgie JSP draudzīgie plāni, ko nodrošina uzņēmums. Galu galā, ja jūs vēlaties uz Java balstītas vietnes vai lietojumprogrammas, kaut kā ar kopīgu plānu vienalga nepietiks.

Cilvēki ir ļoti apmierināti ar InMotion sniegto tehnisko atbalstu, slavējot savas komandas kompetenci. Tomēr, runājot par Java, viņi nav kvalificēti programmās, ar kurām cilvēki parasti strādā. Tāpēc, ja esat uzdevuma vidū un iestrēdzis, jums, iespējams, būs jāmeklē trešās puses izstrādātājs, lai saņemtu palīdzību. Ja tas jums nerada problēmas, InMotion noteikti ir viena no labākajām izvēlēm.

Viņu sākuma VPS plāns mēnesī maksā 29,19 USD ar 4 GB RAM, 75 GB atmiņas vietu un 4 TB joslas platumu. Bezmaksas SSL, īpaši izveidoti IP, bezmaksas domēna nosaukums un cPanel administratora interfeiss ir iekļauti viņu VPS plānos. Tā kā jūsu vietne darbosies ar SSD diskdziņiem, par ātrumu vispār nav jāuztraucas. Tagad, kā jūs saprotat, plānā mēs nepieminējām centrālo procesoru. Tas ir tāpēc, ka jūs varat noteikt nepieciešamo CPU kodolu daudzumu, nodrošinot JSP lietojumprogrammām maksimālo ātrumu.

InMotion Hosting tehnoloģiskā atbalsta komanda vienmēr ir gatava noteikt jūsu problēmas un atbildēt uz jūsu jautājumiem. Jūs varat viņus sasniegt, izmantojot Skype, tiešraides tērzēšanu vai tālruni. Viņi var arī atmaksāt jums naudu 90 dienu laikā, ja neesat apmierināts ar komplektu.

5. Vietnes zeme

siteground-best-java-server-pages-hostingSiteGround ir ērta izvēle lietotājiem, kuri vēlas tikai lētu, bet uzticamu pakalpojumu. Ja vēlaties pareizi iestatīt Java un izveidot JSP vietni, mēs iesakām izvēlēties kādu no viņu speciālajiem serveru plāniem. Ņemiet vērā, ka jums nevajadzētu izvēlēties tikai kādu no viņu īpašajiem mitināšanas plāniem, jo ​​ne visi no tiem jums nodrošina root piekļuvi.

Ja vēlaties to pārvērst par īstu JSP mitināšanas paketi, jums noteikti būs nepieciešama saknes pieeja serverim. Kad esat izvēlējies pareizo plānu, jums pats būs jāinstalē viss JSP nepieciešamais. SiteGround ir arī viens no daudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas nesniedz palīdzību saistībā ar Java. Tas attiecas ne tikai uz instalēšanas procesu, bet arī uz klientu atbalstu.

Tomēr, ja maksājat papildus, jums var būt sava veida Java palīdzība. Tas varētu būt trūkums daudziem lietotājiem, taču pieredzējušāki izstrādātāji lieliski tiks galā ar vietni SiteGround. Viņu sadaļā Dedicated Servers jūs varat izvēlēties no trim premium pārvaldītām mašīnām. Pirmais, ko sauca par Entry Server, dos jums Intel Xeon E3 procesoru ar 4 kodoliem, 16 GB DDR3 operatīvo atmiņu, 480 GB SSD disku un 10 TB joslas platumu tikai par 269,99 USD mēnesī..

Pirms reģistrēšanās noteikti izvēlieties datu centru, kas atrodas vistuvāk jūsu reģionam. Viens no iemesliem, kāpēc SiteGround ir tik plaši atzīts pakalpojumu sniedzējs, ir viņu spēcīgais klientu atbalsts. Viņi jebkurā laikā var novērst jūsu problēmas vai sniegt jums padomu, izmantojot biļetes, tiešraides tērzēšanu vai tālruni.

6. FatCow

fatcow-budget-jsp-web-hostingsFatCow ir ne tikai liels vārds tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū, bet arī spēcīgs risinājums attiecībā uz JSP mitināšanu. Viņi uztur savus datu centrus par vēja enerģiju, vienlaikus uzturot vidi drošu un pa to laiku nodrošinot dažus jaudīgus hostinga plānus. Lai gan neviens no tiem nav īpaši optimizēts Java, jūs joprojām varat izvēlēties kādu no viņu VPS vai speciālajiem plāniem.

Lieliski ir tas, ka FatCow pārliecinās, ka JSP skripts jau ir instalēts serverī, kad sākat to lietot, tādējādi ietaupot dārgo laiku. Tagad apskatīsim viņu pieejamos VPS plānus. Jūs varat izvēlēties no trim variantiem, sākot ar pamatplānu, kura mēnesī maksā 19,99 USD ar 1 kodolu CPU, 1 GB RAM, 40 GB atmiņas un 1 TB joslas platumu. Visos VPS plānos ir iekļauta bezmaksas IP adrese, lietotājam draudzīgs cPanel, bezmaksas domēna un servera pieeja pilnai kontrolei.

FatCow mākoņa pakalpojumi sniedz jums daudz elastības, ļaujot pārslēgt plānu uz jaudīgāku, kad vien vēlaties. Tā kā tie ļauj mainīt plānus sekundes laikā, jūsu vietnei nebūs nekādas dīkstāves. Viņu Startup veltītajam plānam ir 2 kodolu procesors, 4 GB RAM, 500 GB atmiņas un 5 TB joslas platums par cenu 119,99 USD mēnesī..

Izvēloties FatCow par savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs iegūstat milzīgu funkciju un programmatūras daudzumu. Katrs lietotājs var izveidot neierobežotas datu bāzes, FTP kontus, domēnus un apakšdomēnus. Turklāt ārpus vadības paneļa jūs iegūsit plašu cPanel papildinājumu un citu noderīgu rīku klāstu.

7. LiquidWeb

liquidweb-best-jsp-hostinga pakalpojumu sniedzējsJa jūs meklējat jaudīgākus JSP mitināšanas plānus, kas ir arī dārgāki, tad noteikti jāizvēlas LiquidWeb. Šim pakalpojumu sniedzējam parasti ir tāds tīmekļa mitināšanas plānu veids, kas ir vērsts uz uzņēmumiem, kuru mērķis ir vairāk ieguldīt tīmekļa mitināšanas plānā un pretī iegūt lielāku vērtību. Vēl viena lieliska lieta par viņiem ir tā, ka viņu klientu atbalsta komanda ir arī gatava sniegt vairāk palīdzības nekā vidējais pakalpojumu sniedzējs nozarē.

LiquidWeb plānos ir iekļauts plašs funkciju klāsts, vienlaikus saņemot atbalstu arī programmatūras pārpilnībai, ieskaitot Java atbalstu. Izvēloties kādu no viņu plāniem, jūs iegūstat visu nepieciešamo, lai attīstītu augstākās klases JSP bāzes vietnes un lietojumprogrammas. Pirms izvēles noteikti sazinieties ar viņu tehniskā atbalsta komandu, jo viņi sniegs padomu par to, kuru no viņu plāniem jums vajadzētu izvēlēties atbilstoši jūsu vajadzībām.

Jūsu vietne tiks darbināta ar vismodernāko aparatūru, ieskaitot SSD cietos diskus, kas nodrošina zibens ātrumu. Nav svarīgi, kuru platformu vai programmēšanas valodu jūs izmantojat savas vietnes izveidošanai, viņu plāni neapšaubāmi nodrošinās ātru lapu ielādēšanas laiku. Tas nozīmē arī to, ka LiquidWeb var jums viegli pavērt ceļu uz visaugstāko SEO klasifikāciju, ļaujot jums apsteigt konkurenci.

Ja vēlaties LiquidWeb VPS plānu, varat izmēģināt viņu pirmo paketi, kas mēnesī maksā tikai 59 USD. Tas dod jums 2 GB operatīvās atmiņas, centrālo procesoru ar 2 kodoliem, 40 GB krātuvi un 5 TB joslas platumu. Varat arī izmēģināt to īpašos serverus, kur pirmais plāns maksā 199 USD mēnesī un nāk ar 4 kodolu Intel Xeon, 500 GB krātuvi, 16 GB RAM un 5TB joslas platumu. CPanel un Plesk licences ir iekļautas arī to iesaiņojumos.

8. Starpniekserveris

starpservera kvalitāte-jsp-hostingsInterServer tīmekļa mitināšanas plāni, kas sniedz jums visvairāk iespēju, veiktspēju un elastīgumu, ir viņu Cloud VPS plāni. Viņu VPS sadaļā varat izvēlēties Linux vai Windows mākoņa opciju. Kad esat izvēlējies OS, jūs varat izvēlēties 16 dažādus līmeņus. Ir visvienkāršākais plāns, kas dod jums 1 CPU kodolu, 1 GB RAM, 25 GB krātuvi un 1 TB pārsūtīšanu par USD 6,00 operētājsistēmai Linux un USD 10,00 mēnesī par Windows..

Tie nodrošinās jūs ar zibens ātru JSP mitināšanu, nodrošinot jūsu vietnes un lietojumprogrammu darbību ar jaunāko aparatūru, ieskaitot SSD cietos diskus. Ja jūsu vietne ierobežo pakalpojuma robežas, varat lūgt vairāk resursu un to iegūt uzreiz, nepiedzīvojot dīkstāvi. Izmantojot InterServer, jūs kopumā nepiedzīvosit daudz dīkstāves, jo tie pastāvīgi uztur servera darbspējas laiku virs 99,9%..

Viņu VPS plāni arī nodrošina jūsu datu drošību, jo katrs lietotājs regulāri saņem dublējumus un momentuzņēmumus. InterServer sniedz jums piekļuvi saknei serverim, ļaujot jums pilnībā kontrolēt programmatūru, ar kuru vēlaties strādāt. Pakalpojumu sniedzējs pārliecinās, ka uz servera ir iepriekš instalēti daudzi ļoti populāri skripti, un tas ietver arī Java.

Faktiski tie ļauj jums pašiem iestatīt pilna servisa JSP mitināšanu ar visu programmatūru, kas nepieciešama vismodernāko Java programmu izveidošanai. Kopumā InterServer noteikti ir laba izvēle iesācējiem Java izstrādātājiem ar pieņemamām cenām un lielu elastību. Lai gan naudas atdošanas garantijas vispār nav, vairums lietotāju ir vairāk nekā apmierināti ar savu pakalpojumu.

9. HostGator

hostgator-premium-jsp-web-hostingsJa vēlaties uzticamu un jaudīgu JSP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums nav ilgi jāmeklē, lai atrastu HostGator. Šis uzņēmums ir viens no lielākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Sākot ar emuāru autoriem un beidzot ar lielajiem uzņēmumiem, visi pie šī pakalpojumu sniedzēja var atrast savām vajadzībām atbilstošu plānu. Ja vēlaties iestatīt JSP ar Tomcat un servlet konteineru, viņu VPS un specializētajā sadaļā ir pieejams daudz plānu, kas atbalsta tos visus.

Runājot par īpašu mitināšanu, jūs varat palaist savu Java balstīto vietni vai nu uz Linux, vai uz Windows balstītu plānu. Sākuma līmeņa VPS plāns HostGator maksā tikai 29,95 USD mēnesī un nāk ar funkciju pārpilnību. Tās specifikācijās ietilpst 2 GB RAM, 2 kodolu CPU, 120 GB atmiņas vietas un 1,5 TB joslas platuma. Tā vietā, lai piespiestu jūs serverī instalēt visu, kas saistīts ar Java, HostGator darīs jums labu.

Viņi instalēs Tomcat 7 vai 5.5, izmantojot Plesk vadības paneli, atkarībā no tā, vai jūsu izvēlētā reklāma neprasa santīmu. Ja vēlaties kādu citu versiju, jums jāsazinās tikai ar atbalsta komandu, un tā nebūs problēma. Būtībā tas ir viss JSP atbalsts, ko šis pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt, jo jūs nevarēsit saņemt klientu atbalstu saviem ar Java saistītajiem uzdevumiem..

Ja vēlaties atsevišķu serveri, varat meklēt viņu Value Server plānu par USD 119,00. Šis dod jums 4 kodolu Intel Xeon, 8 GB RAM, 1 TB krātuves vietu un neapmērītu joslas platumu.

10. HostPapa

hostpapa-lēti-java-server-lapas-hostingsHostPapa ir labi pazīstama kā viena no populārākajām izvēlēm starp mazajiem uzņēmumiem un vietņu īpašniekiem, kuri gatavojas izveidot savu klātbūtni tiešsaistē. Gadījumā, ja jūs tikko sākat darbu, viens no viņu VPS mitināšanas plāniem būs pietiekams jūsu JSP vietnēm vai lietojumprogrammām. Aparatūras un pakalpojumu ziņā viņi katru gadu kļūst arvien labāki, un to pamanīja arī pārskati, kas slavēja uzņēmumu tīmeklī.

HostPapa jūsu vietnes datus nodrošinās regulāras dublējumkopijas neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna. Saskaņā ar statistiku viņu servera darbspējas laiks pastāvīgi pārsniedz 99,99%. Tas ir ļoti izdevīgi tiešsaistes uzņēmumiem, jo ​​tie var zaudēt naudu pat dažu minūšu laikā pēc servera dīkstāves. Ar katru HostPapa VPS plānu jūs saņemat cPanel un WHM, kā arī ērtai tīmekļa mitināšanas pārvaldībai. Viņi arī piešķir jums saknes līmeņa SSH piekļuvi serverim, kas vienmēr daudz palīdz, ja palaižat Java balstītas vietnes un programmas.

Vietnē HostPapa jūs varat pielāgot savu mitināšanas paketi tā, lai tā vienmēr nodrošinātu nepieciešamo veiktspēju. Viņi ir gatavi sniegt jums katru noderīgu papildinājumu, kas jums varētu būt nepieciešams jūsu vietnē ar Softaculous. Šī bibliotēka ļauj piekļūt vairāk nekā 400 lietojumprogrammām. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat paļauties uz viņu godalgoto atbalstu. Viņus var sasniegt pa tālruni, tērzēšanu un e-pastu četrās dažādās valodās.

Ja jūs tikko sākat darbu ar JSP, ieteicams izmēģināt viņu Plus VPS plānu. Tas maksā tikai 19,99 USD, un papildus funkciju pārpilnībai jūs iegūstat centrālo procesoru ar 4 kodoliem, 1,5 GB RAM, 50 GB krātuvi un 1 TB pārsūtīšanu..

Secinājums

Runājot par tīmekļa lietojumprogrammas izveidi, izmantojot Java, ir daudzas JSP mitināšanas iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu mitināšanas vajadzībām un budžeta. Iepriekš minētajā sarakstā mēs esam prezentējuši labākos JSP mitināšanas uzņēmumus. Lai gan šie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā Java optimizētu mitināšanu, viņi dažos serveros atļauj Java.

Es ceru, ka šis raksts ir palīdzējis jums izvēlēties uzticamu JSP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja jums ir kāda pieredze ar iepriekš uzskaitītajiem vai citiem JSP tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, lūdzu, dalieties savās domās komentāros zemāk. Mēs novērtējam visus komentārus un atsauksmes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map