10 labākie lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais-web-hostings-2019


Lai citi cilvēki varētu skatīt jūsu vietni internetā, jums nepieciešama tīmekļa mitinātāja. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji būtībā dara to, ka viņi tīmekļa vietnēs saglabā jūsu vietnes failus (īpašos datoros, kas savienoti ar ātrgaitas tīklu) un nodrošina piekļuvi jūsu vietnei ikreiz, kad apmeklētāji jūsu domēna vārdu ievada savās tīmekļa pārlūkprogrammās..

Web mitināšana ir visuresošs un daudzveidīgs pakalpojums, kas ir pieejams ikvienam, kurš vēlas atvērt vietni. Tīmekļa mitināšana klientiem ir pieejama, izmantojot mitināšanas plānus ar dažādām funkcijām (diska vieta, joslas platums, RAM, CPU) un papildu hostinga pakalpojumus (dublējumi, atjauninājumi, domēna vārda reģistrācija utt.), Kas iekļauti šajos plānos, par atkārtotu ikmēneša vai gada maksu.

Pēdējo pāris gadu laikā hostinga nozare ir piedzīvojusi savu pakalpojumu dažādošanu, daļēji tāpēc, ka ir parādījušās jaunas tehnoloģijas un daļēji mainīgas patērētāju prasības un konkurence starp hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tādējādi ir parādījušās vairāk specializētas mitināšanas iespējas (piemēram, WordPress optimizēta mitināšana), un visbiežāk izmantoto mitināšanas plānu cenas ir pazeminājušās.

10 vislētākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Lētā hostinga tirgū šogad? Mēs esam izvēlējušies labākos lēto mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai jūs varētu tos pārbaudīt.

Tīmekļa resursdators
Zemākā cena
Naudas atmaksa
Bezmaksas domēns

1labākais lēts web hostingsUSD 2,75 mēnesī45 dienu laikā
2labākais lēts web hostings3,95 USD / mēn30 dienu laikā
3labākais lēts web hostings3,99 USD / mēn90-diena
4labākais lēts web hostingsUSD 1,99 mēnesī30 dienu laikā
5labākais lēts web hostings3,99 USD / mēn30 dienu laikā
6labākais lēts web hostings3,95 USD / mēn30 dienu laikā
7labākais lēts web hostingsUSD 3,15 mēnesī30 dienu laikā
8labākais lēts web hostingsUSD 4,95 mēnesī30 dienu laikā
9labākais lēts web hostingsUSD 5,00 mēnesī30 dienu laikā
10labākais lēts web hostings2,95 USD / mēn30 dienu laikā

Ideja par to, ka labam mitināšanai nav jābūt dārgam, nozarē lēnām kļūst par principu. Patiešām, lielākoties vispārējie hostinga pakalpojumi ir pieejami par patiesi budžetam draudzīgām cenām. Šī raksta vajadzībām mēs pievērsīsimies lētākajam koplietojamo mitināšanas plānam, kas pieejams katrā no tiem 10 hostinga kompānijas ka mēs gatavojamies segt.

1. HostGator

hostgator-labākais-lētākais-web-hostings

HostGator

HostGator ir hostinga nozarē plaši pazīstams nosaukums, kuram visu laiku izdevās nodrošināt kvalitatīvus hostinga pakalpojumus, vienlaikus saglabājot zemas izmaksas. Kopš 2002. gada uzņēmums ir ieguvis neskaitāmas nozares balvas, atzīmējot viņu uzticību kvalitātei.

Viņu sākuma līmeņa dalītā hostinga plāns – Hatchling – maksā 3,45 USD / mēnesī, un tajā ietilpst: neizmērītā diska vieta un joslas platums, mitināšana vienam domēnam, tūlītējas dublējumkopijas, bez saistību perioda, 45 dienu naudas atdošanas garantija, Google AdWords un Yahoo / Bing reklāmas kredīts (katrs USD 100), neierobežotas MySQL datu bāzes, viena klikšķa WordPress instalēšana, neierobežots e-pasta konts, pieeja SSH, iekļauts ImageMagick, atbalstīta audio-video straumēšana, iespēja iespējot SpamAssassin, Soholaunch vietņu izveides programmatūra, jaunākā cPanel versija, karstā saite aizsardzība, IP Deny Manager, e – komercijas iespējas utt.

Lai iegūtu vēl vairāk funkciju, varat atsaukties uz HostGator augstākā līmeņa hostinga plāniem (mazuļiem un biznesam) vai izvēlēties kādu no viņu VPS, specializētiem, mākoņa vai tālākpārdevēja mitināšanas plāniem..

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama emuāra vai e-komercijas vietnes mitināšana, HostGator budžetam draudzīgās hostinga paketes sniegs visus mitināšanas pakalpojumus, kas jūsu vietnei nepieciešami, lai darbotos ar maksimālu veiktspēju. – izlasiet mūsu HostGator pārskatu

2. BlueHost

bluehost labākais web hostingsBlueHost ir vadošais WordPress vietņu mitināšanas uzņēmums, un hostinga nozare to atzīst par kvalitatīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tie nodrošina visa veida mitināšanas pakalpojumus, taču viņu kopīgākie un WordPress optimizētie mitināšanas plāni ir viņu vispopulārākais piedāvājums.

Viņu vispieejamākais koplietošanas hostinga plāns ir pamatplāns, kas maksā 2,75 USD / mēnesī. Šis plāns ietver mitināšanu vienai vietnei, 50 GB vietas vietnei, neapmērītu joslas platumu, 1 bezmaksas domēnu, 5 e-pasta kontus un 100 MB krātuves katram kontam. Ja jūs meklējat neierobežotu dalīta hostinga plānu, BlueHost izveido divus citus dalīta hostinga plānus, kas atbildīs jūsu prasībām. Visiem koplietotajiem hostinga plāniem ir bezmaksas automātiskas dublējumkopijas, iekļauts cPanel, jūsu kontā iebūvēts CloudFlare, piekļuve SSH.

Ja jums kādreiz vajadzēs jaunināt uz VPS vai īpašu plānu, varat to izdarīt ar vienu klikšķi, jo hostinga plāni vietnē BlueHost ir izstrādāti, ņemot vērā vieglu mērogojamību.

Vēl viena svarīga šī mitināšanas uzņēmuma koplietojamo mitināšanas plānu iezīme ir resursu aizsardzības mehānisms, kas neļauj vietnēm izmantot pārmērīgus resursus, kaitējot citām vietnēm, kuras tiek mitinātas tajā pašā serverī. Tādējādi vietnes, kas pārmērīgi izmanto resursus, tiek īslaicīgi piešķirtas izolētām sistēmām, lai aizsargātu blakus esošo vietņu veiktspēju. – izlasiet mūsu BlueHost pārskatu

3. InMotion hostings

inmotion labākais web hostingsTīmekļa mitināšanas laikā kopš 2001. gada InMotion Hosting savus pakalpojumus galvenokārt paredz biznesa un korporatīvajiem lietotājiem. Pat viņu dalītie mitināšanas plāni tiek apzīmēti kā biznesa hostinga plāni, kas nodrošina vismodernākās funkcijas.

Lētākā hostinga pakete InMotion Hosting ir Launch plāns, kas maksā USD 5,99 mēnesī. Tas ir nedaudz dārgāks nekā lētākās paketes divos iepriekšējos hostinga uzņēmumos, uz kurām attiecas mūsu raksts, taču tām ir funkcijas, kas apmierina arī biznesa vajadzības. Tāpēc palaišanas plānā ietilpst: bezmaksas SSD diskdziņi, bezmaksas domēna nosaukums, bezmaksas datu dublējumi, piekļuve SSH, neierobežota vieta diskā un ikmēneša pārskaitījumi, 2 vietnes vienā kontā, 250 ASV dolāru bezmaksas reklāmas kredīts, vietņu veidotājs BoldGrid, iespējota WP-CLI, Google Lietotņu integrācija, biznesa klases aparatūra, cPanel vadības panelis, WordPress, Joomla vai PrestaShop instalēta, SpamSafe e-pasts, viena klikšķa instalētājs utt..

Visiem biznesa plāniem tiek piedāvāta 90 dienu naudas atdošanas garantija kā kvalitātes garantija viņu pakalpojumiem.

Tā kā InMotion ir pilna servisa hostinga uzņēmums, tas piedāvā visu pieejamo hostinga pakešu spektru no dalīta hostinga līdz WordPress optimizētai hostēšanai un pat tālākpārdevēju mitināšanai. – izlasiet mūsu InMotion Hostinga pārskatu

4. iPage.com

ipage labākais tīmekļa mitināšanaRunājot par hostingu par pieņemamu cenu, par iPage gandrīz nav konkurences. Tas, iespējams, ir labākais šobrīd pieejamais budžeta uzturēšana par reklāmas cenu USD 1,99 mēnesī. Jums varētu rasties jautājums, vai aiz šīs pievilcīgās cenas ir kāda viela, taču iPage piedāvā dalīta hostinga pakalpojumu, kas piekrauts ar pārsteidzošām funkcijām.

Tātad, šeit ir tas, ko jūs varat iegūt vietnē iPage par 1,99 USD / mēnesī: neierobežota vieta diskā, neierobežots e-pasta konts, mērogojams joslas platums, neierobežoti domēnu nosaukumi, atļauta neierobežota MySQL datu bāze, bezmaksas domēna reģistrācija uz 1 gadu, vDeck vadības panelis, mobilajām ierīcēm optimizēta vietņu veidotāja, 1 – noklikšķiniet uz WordPress instalētāja, satura pārvaldības sistēmas (Joomla !, Drupal, WordPress), simtiem veidņu un motīvu, foto galerijas, vietņu trafika ziņojumi utt..

Runājot par mārketingu, iPage jums piešķir 100 USD par Yahoo / Bing reklāmām un vēl 100 USD Google AdWords, bezmaksas tālruņa numuru (tikai ASV) un piekļuvi SEO mārketinga rīkiem.

Ja vēlaties savai vietnei pievienot e-komercijas iespējas, iPage piedāvā virkni iepirkumu grozu (AgoraCart, OpenCart, ZenCart, PrestaShop, OSCommerce utt.), Vienkāršus viena klikšķa instalētājus un PayPal integrāciju..

Neatkarīgi no šī neierobežotā dalītā hostinga plāna, jūs varat jaunināt uz citiem hostinga plāniem, ieskaitot WordPress mitināšanu, VPS un īpašu hostingu. – izlasiet mūsu iPage pārskatu

5. JustHost

Justhost labākais tīmekļa mitināšanaHostingam nav jābūt sarežģītam, un JustHost cenšas to pierādīt. Uzņēmums tika dibināts 2008. gadā, un vēlāk to iegādājās Endurance International grupa.

JustHost ir relatīvs jaunpienācējs nozarē, taču tas ir bijis pietiekami ilgs, lai atzīmētu. Viņu koplietojamo hostinga plānu mērķis ir piedāvāt pilnu hostinga funkcionalitāti pat privātpersonām vai uzņēmumiem, kuru budžets ir ierobežots.

Viņu lētākā mitināšanas pakete Basic ir pieejama par USD 3,75 mēnesī un veido šādas funkcijas: 50 GB diska vietas, mitināšana vienai vietnei, neizmēģināts joslas platums, 1 bezmaksas domēna vārds, 5 e-pasta konts ar 100 MB krātuvi katram. JustHost piedāvā arī 3 dažādus tīmekļa pasta risinājumus, vadības paneli cPanel, drošu čaulu piekļuvi, karsto saišu aizsardzību, aizsardzību pret SpamAssassin, vietņu statistiku utt. E-komercijas funkcionalitāti var sasniegt arī ar iepirkumu groziem, kas tiek piedāvāti kopā ar plānu, un viena klikšķa instalēšanu.

JustHost nodrošina pieejamus hostinga plānus ne tikai ar saviem kopīgotajiem hostinga plāniem, bet arī ar VPS un speciālajiem hostinga līmeņiem. – izlasiet mūsu JustHost pārskatu

6. FatCow

fatcow labākais tīmekļa mitināšanaFatCow jau 10 gadus sniedz hostinga pakalpojumus, un viņu pakalpojumu galvenais mērķis ir piedāvāt vienkāršus un lētus hostinga pakalpojumus, kurus var viegli pārvaldīt pat tie, kas mazāk pārzina tehniskos jautājumus. Visa viņu vietnes koncepcija balstās uz to, lai hostinga pakalpojumi būtu pieejami visiem, pat neprofesionāliem.

FatCow lētākais plāns maksā 49 ASV dolārus gadā, un tam ir “oodles” (neierobežots) diska vietas un joslas platums, neierobežotas e-pasta adreses, bezmaksas domēna nosaukums, līdzsvarota servera arhitektūra, ikdienas dublējumi, iepirkumu ratiņi, SSL drošs serveris, SEO rīki, PayPal integrācija, lietojumprogrammu instalēšanas vedņi, vietņu veidošanas rīki, kas saistīti ar klikšķi un klikšķi, reklāmas kredīts, mākoņu krātuve un 24×7 atbalsts.

Ja jūs pārsniedzat savu koplietojamo mitināšanas plānu vietnē FatCow, varat viegli pārslēgties uz VPS vai speciālu plānu bez liekām satraukumiem vai bez grūtībām, pārejot uz citu resursdatoru..

Neatkarīgi no tā, vai vietne tiek veidota pirmo reizi, vai arī jums jau ir nepieciešamās prasmes vietnes izveidošanai, FatCow vienkāršība ļauj nemanāmi rīkoties ar visiem ar mitināšanu saistītajiem uzdevumiem. – izlasiet mūsu FatCow pārskatu

7. HostMonster

hostmonster labākais tīmekļa mitināšanaHostMonster hostinga pakalpojumus sniedz kopš 2005. gada. Tie nodrošina dalītu, VPS un īpašu hostingu vairākās hostinga paketēs, kas paredzētas dažādām vajadzībām.

Viņu lētākā mitināšanas pakete Basic pakete sākas ar 4,95 USD mēnesī un nāk ar tiem pašiem piedāvājumiem diska vietas, joslas platuma un e-pasta ziņā, ko piedāvā BlueHost Basic pakete un JustHost pakete (mitināšana vienam domēnam, neapmēram joslas platums, 50 GB diska vietas) , 5 e-pasta adreses un 100 MB krātuve katram). Tiek nodrošināts arī bezmaksas domēna nosaukums, cPanel vadības panelis, bezmaksas vietņu veidotājs, viena klikšķa WordPress instalēšana, USD 100 Yahoo / Bing un 100 USD Google AdWords kredīts..

Vietnē HostMonster jūs varat piekļūt 100 atvērtā pirmkoda spraudņiem, motīviem un lietotnēm, izmantojot MOJO tirdzniecības vietu, un ar vienu klikšķi instalēt visu nepieciešamo.

Ja sākuma līmeņa dalīta hostinga plāns jūsu vietnei nav pietiekams, jums ir vēl divas dalīta hostinga iespējas, kuras varat pārbaudīt, vai arī izvēlēties VPS vai īpašu plānu. – izlasiet mūsu HostMonster pārskatu

eHost.com

Brīdinājums: eHost.com vairs nepieņem jaunus klientus!

ehost labākais web hostings

eHost tīmekļa mitināšanas telpā darbojas kopš 1998. gada, tādējādi viņi ir uzkrājuši ievērojamu pieredzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniegšanā. Viņu platforma mitina vairāk nekā vienu miljonu vietņu, pateicoties piedāvātajam daudzfunkcionālajam hostinga plānam par kabatai draudzīgu cenu.

Uzņēmums koncentrējas uz vienkāršību un cenšas piesaistīt klientus, kuri meklē pieejamu dalīta hostinga plānu, lai mitinātu mazas un vidēja lieluma vietnes. Tādējādi viņi piedāvā vienu, neierobežotu dalīta hostinga plānu, kas maksā 2,75 USD / mēnesī.

Funkciju ziņā eHost dalītā mitināšanas plānā ir neierobežota krātuves telpa, neierobežots joslas platums, neierobežoti atļauti domēni, neierobežots e-pasta konts un neierobežotas MySQL datu bāzes. Plānā ir iekļauts arī bezmaksas domēna vārds.

Bez tam, uzņēmums piedāvā arī cPanel, iepirkšanās ratiņu izvēli, vietnes izveides rīku ar tūkstošiem veidņu, PayPal integrāciju, līdzsvarotu serveru ielādi, vietņu analīzes programmatūru, 24×7 atbalstu visos kanālos (tālrunis, e-pasts, čats), vīrusu pārbaude utt.

Mārketinga ziņā varat izmantot tiešsaistes mārketinga ceļvežus un 100 ASV dolāru kredītu, kas tiek piedāvāti Yahoo / Bing apmaksātām reklāmām, un tas viss ir iekļauts jūsu plānā. – izlasiet mūsu eHost pārskatu

HostClear

Brīdinājums: HostClear vairs nepieņem jaunus klientus!

hostclear labākais tīmekļa mitināšanaHostClear ir tikai hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas koncentrējas uz viena visaptveroša mitināšanas plāna piedāvāšanu jūsu emuāram, vietnei vai nelielai e-komercijas vietnei..

Tā vietā, lai izplatītu savus hostinga pakalpojumus vairākos hostinga plānos, viņi piedāvā vienu kopēju hostinga plānu par mēneša cenu 2,99 USD. Viņu piedāvātā krātuves telpa un joslas platums nav ierobežoti, un tie ļauj jums savā kontā mitināt neierobežotus domēnus, kā arī neierobežotas datu bāzes.

Viņi piedāvā nozares standarta cPanel vadības paneli, iepirkšanās ratiņu izvēli, PayPal integrāciju, vietņu trafika ziņošanas rīku, bezmaksas mārketinga kredītus, vīrusu pārbaudes rīkus, vietņu veidotāju velciet un nometiet, personalizētu domēna vārdu, emuāra iestatīšanas vedni, piekļuvi tūkstošiem veidņu. utt.

Vienīgais HostClear trūkums ir tas, ka jums nav iespējas pārslēgties uz VPS vai īpašiem plāniem, kad jūsu vietne pārsniedz koplietojamo mitināšanas plānu. Tas ir trūkums, ar kuru jūs saskarsies ar jebkuru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā tikai koplietotos mitināšanas plānus (piemēram, eHost). Tāpēc, ja jūs neplānojat pārāk paplašināt savu vietni vai neparedzat strauju savas vietnes izaugsmi, varat izvēlēties HostClear dalītās mitināšanas paketi. Ja tomēr plānojat attīstīt savu vietni un piesaistīt arvien vairāk apmeklētāju, jums vajadzētu izvēlēties mitināšanas uzņēmumu, kas piedāvā visu mitināšanas plānu spektru. – izlasiet mūsu HostClear pārskatu

IdeaHost

Brīdinājums: IdeaHost vairs nepieņem jaunus klientus!

idejas stila labākais tīmekļa mitināšanaTāpat kā HostClear, IdeaHost ir arī tikai hostinga uzņēmums, kas nodrošina tikai hostingu, tāpēc tie paši ieteikumi, kas minēti HostClear, attiecas arī uz IdeaHost.

IdeHost koplietojamais mitināšanas plāns ir arī neizmērojams plāns (neizmērīta diska vieta un joslas platums, neierobežoti domēna vārdi un MySQL datu bāzes), un tam ir pievienots cPanel. Ir iekļauts bezmaksas domēna vārds (uz 1 gadu), tiek nodrošināts arī bezmaksas vietņu veidotājs (līdz 6 lapām) un piekļuve veidnēm un iestatīšanas vedņiem (emuārs, fotogalerija). Jums ir iespēja izvēlēties starp vairākiem iepirkumu groziem, lai savai vietnei pievienotu dažas e-komercijas iespējas un kā maksājuma veidu integrētu PayPal.

Ja meklējat veidus, kā reklamēt savu vietni, IdeaHost piešķir piekļuvi tiešsaistes mārketinga ceļvežiem un iepērk 100 ASV dolāru reklāmas kredītu (Yahoo / Bing), lai jūs varētu reklamēt savu vietni.

Klientu atbalsts ir pieejams visos kanālos (e-pasts, tērzēšana, tālrunis) 24 × 7. – izlasiet mūsu IdeaHost pārskatu

Secinājums

Hostinga nozarē ir daudz pieejamu dalīta hostinga plānu, un vairums hostinga uzņēmumu piedāvā neierobežotus plānus ar funkciju arsenālu, lai izveidotu, reklamētu un uzturētu jūsu vietni drošu, neradot finansiālu slogu jums vai jūsu uzņēmumam..

Jūs varat pamanīt līdzības starp dizainu un pakalpojumiem, ko piedāvā daži no rakstā apskatītajiem hostinga uzņēmumiem. Viens iemesls ir tas, ka daži uzņēmumi ir tikai dažādi viena mātes uzņēmuma zīmoli (piemēram, BlueHost, IdeaHost un HostClear pieder Endurance International Group), vēl viens iemesls ir tas, ka hostinga nozarē ir noteikti kvalitātes standarti, kurus saņems cienījami hostinga pakalpojumu sniedzēji. saskaņā ar (piemēram, nodrošinot cPanel).

Piedāvātais attēls: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map