10 labākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu

labākais-web-hostings-free-ssl


Kad esat pabeidzis vietnes izveidi, nākamais solis ir izvēlēties mitināšanas uzņēmumu, kurā to var publicēt tiešsaistē. Šajā rakstā mēs jums parādīsim labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kur varat mitināt jūsu vietni un kuri piedāvā bezmaksas SSL.

Drošība ir ļoti svarīga, it īpaši šajā digitalizētajā pasaulē. Vispopulārākā un ērti lietojamā funkcija, kas ļauj droši pārlūkot vietni, ir SSL sertifikāts.

Šajā rakstā mēs apskatīsim populārākos resursdatorus, kas piedāvā bezmaksas SSL, un palīdzēsim saprast, kāpēc jums patiesībā ir nepieciešams un SSL sertifikāts. Bet vispirms šeit ir mūsu visaugstāk novērtēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts:

10 labākie hostinga pakalpojumi, kas piedāvā bezmaksas SSL

Hostinga kompānijas, kuras mēs pārskatīsim šajā rakstā, ir šādas:

 1. HostGator – no USD 2,75 mēnesī
 2. BlueHost – no USD 3,95 mēnesī
 3. Kustībā – no USD 3,99 mēnesī
 4. iPage.com – no USD 1,99 mēnesī
 5. A2Nomāt – no USD 3,92 mēnesī
 6. Vietne – no USD 3,95 mēnesī
 7. GreenGeeks – no USD 2,95 mēnesī
 8. Hostinger – no USD 0,80 mēnesī
 9. DreamHost – no USD 2,59 mēnesī
 10. Mākoņi – no USD 10 mēnesī

Bet jūs varētu sev pajautāt, kas ir SSL sertifikāts un kāpēc jums tas ir nepieciešams, lai aizsargātu savu vietni?

Kopā ar mitināšanas pārskatiem šajā rakstā mēs apskatīsim arī šādas tēmas:

 1. Kas ir SSL sertifikāts??
 2. Kā tas darbojas?
 3. Cik daudz tas maksā?
 4. 10 labākie hostinga pakalpojumi, kas piedāvā bezmaksas SSL.

Kad mēs nonāksim pie šī raksta beigām, jums būs laba izpratne par to, kas ir SSL, kā tas tiek izmantots un kur to var iegūt par mazāku naudu vai bez maksas. Bet tagad sāksim ar pirmo daļu:

Kas ir SSL sertifikāts un kāpēc jums tas vajadzīgs?

Būtībā SSL sertifikāts ir rīks, kas padara katru vietni, kas to izmanto, drošāku un gatavāku, ja kāds varētu mēģināt to nolaupīt. Bet nedaudz sīkāk izstrādāsim.

Šajās dienās Google jebkurai vietnei, kas nelieto SSL sertifikātu, NAV DROŠA. Jūs nevēlaties būt viens no tiem cilvēkiem, kam pieder šāda vietne. Pastāv iespēja, ka nekas nenotiks, kamēr jūsu vietne ir tiešsaistē. Bet nāksies ciest jūsu reputācijai.

Visi vai vairums jūsu apmeklētāju jutīsies neērti, izmantojot jūsu vietni. Un tas var izraisīt citas problēmas, piemēram, potenciālās trafika zaudēšanu. Tas nav kaut kas, ko vēlas kāds vietnes īpašnieks.

Un vai tiešām vēlaties izmantot savu iespēju, ka nekas slikts varētu notikt? Tas ir drosmīgs paziņojums. Tāpēc vislabāk, ja jūsu vietnē ir instalēta SSL.

Bet kā kāds var pateikt, vai jums ir instalēta SSL? Tas ir diezgan vienkārši. Jebkura vietne, kurā NAV instalēta SSL, URL joslā tiek parādīta ar HTTP protokolu.

Ja jūsu vietne izmanto SSL sertifikātu, tad HTTPS protokols tiks izmantots adreses joslā. Tātad ikviens var viegli pateikt atšķirību, vienkārši meklējot konkrētās vietnes URL.

Tomēr ir vēl viens iemesls, kāpēc SSL var būt svarīgs. Tas nav saistīts ar drošību, taču tas joprojām varētu būt svarīgi, ja vēlaties, lai jūsu vietne attīstītos. Arī Google un citas meklētājprogrammas ierindosies augstāk vietnēs, kurās tiek izmantots SSL. Ja jūs to izlaižat, būs jācieš tiešsaistes vērtējums un trafiks.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir SSL un kāpēc tas ir svarīgi jebkurai vietnei, redzēsim, kā tas darbojas:

Kā darbojas SSL??

Katras SSL uzmanības centrā ir datu šifrēšana. Pamatideja ir šifrēt katru datu / informācijas apmaiņu, ko apmeklētājs veic ar noteiktu vietni. Tas ir ļoti svarīgi, it īpaši, ja jums pieder vietne, kas darbojas, piesakoties ar sensitīviem datiem. Cits veids, ja vietnes, kuras ļoti paļaujas uz SSL, ir e-komercijas vietnes (tiešsaistes veikali / tirgi).

Lai palīdzētu jums saprast, kā šis process darbojas, iedomāsimies gatavu scenāriju: pieņemsim, ka esat tiešsaistes veikala, kas pārdod datoru detaļas, īpašnieks.

Jūs zināt, kā notiek kaut ko pirkšanas process tiešsaistē, tāpēc šajā piemērā galvenā uzmanība tiks pievērsta maksājumu apstrādei. Šajā vietā patiešām iekļūst SSL.

Tātad, kāds no jūsu klientiem nolemj iegādāties peli. Bet pirms viņš saņems preci, viņam par to jāmaksā. Šis ir standarta process lielākajai daļai interneta veikalu. Viņam var būt daudz metožu, lai veiktu maksājumu, taču pagaidām mēs izmantosim plaši pazīstamo kredītkartes / debetkartes maksājuma metodi..

Lai varētu samaksāt peles cenu, klientam vispirms ir jāievada kredītkartes informācija pieprasījuma formā, kas parādās kases lapā. Kad viņš to ievada un noklikšķina uz maksāšanas pogas, klients ir pabeidzis pirkumu.

Bet kā jūs varat pārliecināties, ka neviens starp jūsu vietni un mērķa serveri (kas apstrādā maksājumu) nevarēs piekļūt šiem slepenajiem kredītkartes datiem? Šeit tiek sperts SSL sertifikāts. Visus ievadītos datus šifrēs pieejamā SSL. Tādā veidā neviens cits kā jūs (veikals) un maksājumu apstrādātājs nevarēs piekļūt šai svarīgajai informācijai vai to nolaupīt.

Šis process ir tāds pats jebkura cita veida datu apmaiņai, kā arī pieteikšanās informācijai. Bet jūs varētu sev pajautāt, vai jums nepieder vietne, kurā nepieciešama pieteikšanās informācija, vai arī jūs neko nepārdodat. Vai tomēr jums ir nepieciešams SSL sertifikāts?

Atbilde ir: Jā, jūs darāt! Kāpēc? Daži no iemesliem tika uzskaitīti iepriekšējā sadaļā, taču papildus tiem jebkurai vietnei ir jābūt SSL, jo katra vietne kādā brīdī veic sava veida datu pārsūtīšanu. Tādā veidā darbojas tikai Web. Tātad, ja jums ir SSL, jūsu vietne netiks ievainota. Tas palīdzēs tai augt vēl vairāk.

Cik maksā SSL??

Vairumā gadījumu, lai iegūtu SSL sertifikātu, jums jāmaksā ikmēneša abonements. Tas varētu maksāt no jebkuras vietas no USD 50 līdz USD 200 gadā. Ir versijas, kas maksā pat vairāk.

Tā kā šajā rakstā mēs runājam par bezmaksas SSL sertifikātiem, kas tiek piegādāti kopā ar mitināšanas pakalpojumu, mēs uzskaitīsim desmit labākos mitināšanas uzņēmumus, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus.

Ne katrs mitināšanas plāns piešķir piekļuvi bezmaksas SSL sertifikātam, taču katram šī raksta uzņēmumam ir noteikts mitināšanas veids. Tātad, mēs runāsim par mitināšanas plāniem, kas piedāvā bezmaksas SSL.

Pārskats par labākajiem mitinātājiem ar bezmaksas SSL

Zemāk atradīsit detalizētu pārskatu par katru hostinga uzņēmumu, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, ar dažiem viņu mitināšanas plāniem.

1. HostGator

hostgator-free-ss-sertifikāts

HostGator

HostGator ir uzņēmums no ASV, kas galvenokārt sevi reklamē kā lētu hostinga pakalpojumu. Un tā ir taisnība. Viņu piedāvātie pakalpojumi tiek piedāvāti par ļoti zemām cenām, kas ir vieni no zemākajiem šajā rakstā starp citiem uzņēmumiem. Bet jautājums ir: vai tas ir tā vērts, ja tas ir lēts? Uz to uzreiz atbildēt: JĀ, tas ir tā vērts. Kāpēc? Mēs redzēsim tieši zemāk:

Sākumā HostGator, tāpat kā citi uzņēmumi šajā sarakstā, arī dara pieejamu dalītu mitināšanu 3 atsevišķās paketēs. Labā ziņa ir tā, ka visos trīs no tiem bez maksas ir iekļauts SSL sertifikāts.

Pirmais plāns ar nosaukumu Hatchling Plan maksā 2,75 USD / mēnesī. Tas ļauj jums par šo cenu mitināt 1 vietni. Kā jau minēju, SSL, tāpat kā pārējie 2 plāni, šajā plānā ir iekļauts bez maksas. Joslas platums nav izmērīts, lai vienlaikus atļautu daudz apmeklētāju.

Baby plāns ir otrā pakete. Šis maksā mēnesī 3,95 USD. Jūs saņemat neierobežotu domēnu mitināšanai, kā arī neierobežotu joslas platumu un krātuvi.

Dārgākais plāns – biznesa plāns – mēnesī maksā 5,95 USD. Ja izvēlēsities šo, jūs saņemsit īpašu IP adresi un bezmaksas SEO rīkus, kas palīdzēs jūsu vietni klasificēt augstāk meklēšanas rezultātos.

Pats labākais šajā plānā ir spēja jaunināt uz pozitīvu SSL. Ko tas nozīmē? Ja izmantosit šo opciju, vietnes vietnes izkārtojumā tiks parādīts vietnes zīmoga logotips, informējot apmeklētājus, ka viņi atrodas drošā vidē. Šai funkcijai tiek garantēta arī USD 10 000 garantija. Tā kā jums ir nepieciešams resursdators, kuram ir bezmaksas SSL, HostGator ir labs kandidāts, ņemot vērā šo lielisko iespēju, kas pieejama bez maksas.

3. BlueHost

bluehost-free-ss-sertifikāts

BlueHost

BlueHost ir viena no ievērojamākajām hostinga kompānijām, kas jebkad dibināta. Pastāv liela iespēja, ka esat jau redzējis sludinājumu vai kādu mārketinga materiālu, kas bija saistīts ar BlueHost. Daudzi cilvēki un organizācijas tos iesaka kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju gan mazām, gan lielām vietnēm. Apskatīsim, ko viņi piedāvā:

Ja mēs runājam par mitināšanu, viņi daudzos veidos jūs uztvēra. Piemēram, viņi piedāvā dalītu mitināšanu (vispopulārāko), VPS, mitināšanu, speciāla servera mitināšanu, WordPress mitināšanu utt. Pagaidām mēs runāsim par koplietošanas mitināšanas plāniem, kas darbojas lielākajai daļai lietotāju. Tie nāk 3 atsevišķos plānos. Rakstā pamanīsit, ka tas notiek diezgan bieži.

Pamata: Šis ir pirmais dalītā hostinga plāns, un tā cena mēnesī ir 3,95 USD. Tas atbalsta mitināšanu vienai vietnei. Šai funkcijai visi ir pievienoti šādi elementi: 50 Gb SSD atmiņas vietas, neapmērīts joslas platums, standarta veiktspēja, 1 bezmaksas domēna nosaukums, 25 apakšdomēni un 5 rezervēti domēni. Jā, šeit tiek pievienots arī bezmaksas SSL sertifikāts. Faktiski SSL atrodas visos 3 dalītās mitināšanas plānos.

Plus: Šis ir otrais plāns, kura izmaksas ir USD 5,95 mēnesī, un funkcijas tiek jauninātas no pirmā plāna. Jūs iegūstat piekļuvi neierobežotam vietņu skaitam ar neierobežotu SSD atmiņas vietu. Arī rezervēto un apakšdomēnu pievienošana jūsu kontam ir neierobežota.

Šis plāns dod arī kaut ko citu. Jūs saņemat USD 200 par reklāmas kredītiem mārketinga nolūkiem. Ja vēlaties savu vietni reklamēt efektīvāk un ātrāk, šie 200 ASV dolāru kredīti būs ļoti noderīgi.

Choice Plus: Trešais un pēdējais BlueHost dalītā hostinga plāns mēnesī maksā USD 5,95. Jā, tā ir cena, nav kļūdu. Jūs varētu domāt, ka 3. plānam vajadzētu maksāt vairāk nekā otrajam, vai ne? Nu, BlueHost gadījumā tā nav taisnība. Šis plāns nāk par tādu pašu cenu kā iepriekšējais, bet ar dažiem jauniem papildinājumiem.

Pārbaudot oficiālo lapu, jūs redzēsit, ka tas ir ieteicamais plāns, ko izmanto lielākā daļa cilvēku. Un tas ir pamatota iemesla dēļ. Papildus visām iepriekšējo plānu funkcijām, jūs iegūstat arī 1 SpamExperts, 1 Domain Privacy Feature un 1 CodeGuard Basic. Kādi ir šie jaunie papildinājumi?

Protams, SpamExperts ir anti-spam rīks e-pasta sūtīšanai. Domēna konfidencialitāte nodrošinās, ka jūsu personīgā informācija, kas saistīta ar jūsu vietni, ir paslēpta no tīmekļa. Jūs patiešām nevēlaties, lai tur būtu personīga informācija. CodeGuard ir rīks, kas rūpējas par automātiskām ikdienas dublēšanām un saglabā tās kā dažādas versijas. Tas ļaus jums jebkurā laikā atjaunot vietnes vecāku versiju.

Labākais un saprātīgākais plāns no BlueHost ir trešais plāns ar nosaukumu Choice Plus. Par tādu pašu cenu kā otrajai pakotnei jūs iegūstat dažas papildu iespējas un efektīvu mitināšanu.

3. InMotion hostings

inmotion-hostings-free-ssl-sertifikāts

InMotion hostings

InMotion Hosting ir ASV bāzēts uzņēmums, kuru pirmo reizi 2001. gadā dibināja 2 profesionāļi. Tā ātri kļuva par populāru izvēli tiem, kam nepieciešami vienkārši, bet efektīvi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

InMotion piedāvā lieliskus dalīta hostinga pakalpojumus, kas ir sadalīti 3 atsevišķos plānos. Tie ir par šādām cenām:

 • Palaišana: USD 3,99 mēnesī. Šis ir pirmais pamatplāns, taču tas piedāvā lieliskas iespējas jaunām vietnēm: bezmaksas domēna vārdu, atbalstu divām vietnēm, neierobežotu vietu diskā, joslas platumu un e-pasta kontus, kā arī citas funkcijas.
 • Jauda: USD 5,99 mēnesī. Šis plāns atbalsta 6 vietnes vienā kontā un sniedz jums divtik lielāku veiktspēju salīdzinājumā ar pirmo plānu. Pārējais ir vienāds.
 • Pro: 13,99 USD / mēnesī. Augstākā līmeņa plāns ļauj jums vienā kontā mitināt neierobežotu skaitu vietņu, kā arī nodrošina profesionāla līmeņa atbalstu un četrkārtīgu pirmā plāna izpildi..

Bet varbūt jūs domājat, kur ir SSL sertifikāts? Šī ir labākā InMotion hostinga daļa: katrs koplietojamais mitināšanas plāns, pat pamata, piešķir jums piekļuvi SSL sertifikātam bez maksas. Papildus hostinga paketes cenai jums nekas nav jāmaksā.

Ideja ir tāda, ka par ikmēneša USD 3,99 jūs saņemat lielisku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kā arī bezmaksas SSL sertifikātus 2 vietnēm. Tas ir labs darījums, ko vairums cilvēku ņem vērā, izvēloties InMotion salīdzinājumā ar citiem hostinga uzņēmumiem.

4. iPage

ipage-free-ssl sertifikāts

iPage.com

iPage nedaudz atšķiras no citiem uzņēmumiem šajā sarakstā. Tā vietā, lai sadalītu mitināšanu 3 atsevišķos plānos, iPage piedāvā 1 plānu, kas būs piemērots visām vajadzībām. Šī ir atšķirīga pieeja, taču tā joprojām darbojas labi. Plāns maksā tikai 1,99 USD / mēnesī, ja maksājat vismaz par vienu gadu uz priekšu.

Ko jūs iegūsit par šo cenu? Diezgan daudz visa, kas kādreiz varētu būt vajadzīgs vietnes mitināšanai. Lai iegūtu specifiku, skatiet šo sarakstu zemāk:

 • Neierobežota vieta diskā, izmantojot SSD
 • Mērogojams joslas platums atbilstoši jūsu vajadzībām.
 • Neierobežots domēna vārds, kas nozīmē neierobežotu vietņu mitināšanu.
 • Bezmaksas domēna vārds, ja jūs maksājat par vienu gadu iepriekš.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts – tieši tas, kas jums nepieciešams.
 • Bezmaksas vietņu veidotājs: vilkšanas un nomešanas rīks, kas dažu minūšu laikā ļauj izveidot vietnes. Tas nāk ar mobilajām ierīcēm optimizētām veidnēm.
 • Ar vienu klikšķi WordPress instalēšana.
 • Iekļautas e-komercijas funkcijas (PayPal integrācija, iepirkumu grozs utt.)
 • Vadības panelis pēc pasūtījuma.
 • Pamācības, lai palīdzētu jums sākt darbu.
 • Vismodernākā klientu atbalsta sistēma, izmantojot tālruni un tērzēšanu.
 • Arī citas iespējas, saraksts turpinās.

Šīs ir vissvarīgākās funkcijas, ko iPage jums piedāvās par iepriekšminēto cenu.

Ir vērts pieminēt, ka iPage arī pārdod Comodo SSL sertifikātus par USD 35,99 gadā. Parastā cena svārstās no 50 līdz 200 USD gadā.

IPage koplietojamais mitināšanas plāns ir vislabākais tiem, kam nepieciešams pakalpojums mazām un vidējām vietnēm. To piedāvātās funkcijas ir lieliski piemērotas šādām vietnēm. Bet, ja jums jau ir liela un populāra vietne ar simtiem tūkstošu apmeklētāju (vai pat vairāk), vislabāk būtu meklēt sarežģītāku mitināšanas plānu.

Viņi arī piedāvā īpašus un VPS mitināšanas pakalpojumus ar daudz vairāk resursu par saprātīgām cenām. Šeit tiek nodrošināta arī drošība, un ar šiem plāniem SSL sertifikāti ir pieejami bez maksas.

5. A2izmitināšana

a2hosting-free-ss-sertifikāts

A2Nomāt

A2Hosting ir populāra izvēle vietņu īpašnieku vidū. Tas nav ievērojamākais spēlētājs biznesā, taču to ir vērts pieminēt, jo tas nāk ar lieliskiem hostinga plāniem par diezgan lētām cenām. A2Hosting galvenais mērķis ir piedāvāt ātru mitināšanas pakalpojumu ikvienam.

Šis uzņēmums piedāvā šādus hostinga pakalpojumu veidus:

 • Dalīts hostings – arī šeit vispopulārākā versija.
 • Pārvaldīta WordPress mitināšana – lielisks papildinājums. Populārs vietnēm, kuru pamatā ir WP.
 • Tālākpārdevēju mitināšana – līdzīga dalītajai mitināšanai, taču ar iespēju iegūt savus klientus.
 • Dedicated hostings
 • VPS hostings

Kopīgotie mitināšanas plāni ir visplašāk izmantotie pakalpojumi, tāpēc mēs runāsim par šāda veida mitināšanu.

Katram plānam ir pievienots bezmaksas SSL sertifikāts, kas iekļauts paketē. Tātad neatkarīgi no tā, kādus plānus jūs izvēlētos, jūsu vietnes drošība tiks nodrošināta.

Es runāšu par otro plānu, ko piedāvā A2Hosting. Šis ir viņu vispopulārākais plāns un labs iemesls. To sauc par Swift, un tas maksā USD 4,90 mēnesī. Jā, tas ir diezgan lēti. Bet ko jūs par šo cenu saņemsit?

Piemēram, tie dod jums piekļuvi neierobežotām vietnēm mitināšanai vienā kontā ar neierobežotu krātuvi un datu pārsūtīšanu. To visu atbalsta mūsdienu SSD diskdziņi, kas nodrošina ātrāku vietnes ielādes ātrumu.

Viņu piedāvātais vadības panelis ir tradicionālais cPanel. Tas ir labs aspekts, jo, ja jūs to jau esat izmantojis pagātnē (kas ir iespējams), jums nav jāiemācās jauns vadības panelis no jauna. Lai gan tas ir profesionālis, ņemot vērā tikai to, kas jums nepieciešams. Izmantojot citus uzņēmumus, labāks varētu būt individuāls vadības panelis. Tātad, tas tiešām ir atkarīgs no kāda cilvēka gaumes.

Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, A2Hosting ir vēl viena lieliska iespēja, kas iekļauta jebkurā plānā, ne tikai šajā: Jebkura naudas atdošanas garantija. Tas ir pareizi, jūs varat izvēlēties atmaksu jebkurā laikā, ne tikai pirmo 30 dienu laikā, tāpat kā lielākajā daļā pakalpojumu.

6. Vietnes zeme

site-free-ssl sertifikāts

Vietne

SiteGround ir mitināšanas uzņēmums, kas pēdējos gados ir kļuvis liels. Tāpat kā daudzas citas šī saraksta iespējas, arī SiteGround ļauj izvēlēties starp daudziem hostinga pakalpojumu veidiem: dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, speciālu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, uzņēmumu mitināšanu un pat WooCommerce mitināšanu tiešsaistes veikaliem..

Vietnes Site kopīgotie mitināšanas plāni ir vislabāk piemēroti mazām un vidējām vietnēm. Tas ir tāpēc, ka krātuves telpa ir ierobežota un piemērota noteiktam mēneša apmeklētāju skaitam. Bet pat tāpat kā dalītajā mitināšanā ir viss, kas varētu būt vajadzīgs mazāka vai vidēja lieluma vietnei. Let ‘s redzēt, kāpēc.

Sākumā visiem viņu piedāvātajiem plāniem ir dažas būtiskas funkcijas. Tie sastāv no šādiem elementiem:

 • 24 × 7 klientu atbalsts
 • Nemēra trafiku un neierobežotas MySQL datu bāzes
 • cPanel un SSH piekļuve, lai varētu strādāt jūsu vietnē attālināti
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi
 • Bezmaksas Cloudflare CDN, lai iegūtu lielāku drošību
 • Bezmaksas profesionāli e-pasta konti
 • Un visbeidzot: bezmaksas SSL sertifikāts visām vietnēm, kuras tiek mitinātas vietnē SiteGround

Trīs dalītās mitināšanas plāni tiek sadalīti šādā veidā:

 1. StartUp: USD 3,95 mēnesī – piemērots apmēram 10 000 apmeklētāju mēnesī
 2. GrowBig: USD 5,95 mēnesī – paredzēts darbam ar 25 000 apmeklētāju mēnesī
 3. GoGeek: USD 11,95 mēnesī – atbalsta 100 000 apmeklētāju mēnesī

Ikvienam plānam neatkarīgi no tā, vai tas ir dalīts mitināšana, vai bez tā, ir bezmaksas vietņu veidotājs tiem, kam nepieciešams ātrs un ērts vietņu izveides veids. A2Hosting sola 99,99% uptime visām vietnēm, kuras tiek mitinātas, izmantojot jebkuru no viņu plāniem. Tas ir obligāts visiem mūsdienu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

7. GreenGeeks

greengeeks-free-ss-sertifikāts

GreenGeeks

Šī ir 7. iespēja mūsu top 10 hostinga pakalpojumu sarakstā, kas piedāvā bezmaksas SSL. Tāpat kā mūsu iepriekšējās iespējas, arī šis uzņēmums reaģē uz bezmaksas SSL nepieciešamību. Katram GreenGeeks piedāvātajam mitināšanas plānam lodziņā ir bezmaksas SSL sertifikāts. Augstāka līmeņa plāni ļauj arī izmantot SSL aizstājējzīmi Let’s Encrypt.

Šo SSL sertifikāta versiju nodrošina bezmaksas un atvērtā koda sertifikātu autorizācija Let’s Encrypt. Vislabāk tas darbojas ar mazākām personīgām vietnēm, kurās ir mazāk apmeklētāju. Bet šādām vietnēm tas ir ļoti efektīvs.

GreenGeeks piedāvā arī tradicionālos SSL sertifikātus, kā arī uzticības zīmogus un garantijas. Jūs varat izvēlēties, kurš no jums ir vislabākais. Lielākām vietnēm premium SSL ir labāks, jo to garantē 10 000 USD vērtības garantija. Šī vērtība var palielināties atkarībā no jūsu konkrētā gadījuma.

Labākais koplietojamais mitināšanas plāns, ko piedāvā GreenGeeks, tiek saukts par Ecosite Starter. Šis plāns maksā mēnesī 2,95 USD. Tas ir pirmais dalītās mitināšanas plāns, bet visizdevīgākais par to – jūsu nauda. Tas ietver visas šīs funkcijas:

 • Neierobežota SSD atmiņas vieta.
 • Neierobežots joslas platums.
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits.
 • Neierobežots domēnu izvietojums (jā, sākuma paketē)
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un CDN.
 • Bezmaksas vietņu veidotāju rīks.
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un dublēšana.
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes efektīvākai datu apstrādei.
 • cPanel un Softaculous (programmatūra, kas ļauj jūsu vietnēs ērti instalēt visa veida tīmekļa lietotnes)
 • PCI atbilstība. Tas ir ļoti noderīgi, ja plānojat atvērt tiešsaistes veikalu.

8. Hostinger

hostinger-free-ss-sertifikāts

Hostinger

Šis ir Eiropā reģistrēts uzņēmums, kura augstākās klases funkciju cenas ir zemas. Kaut kas patiešām izceļas ar Hostinger, ir klientu atbalsts. Viņi nodrošina standarta e-pasta atbalstu, izmantojot biļetes, kā arī tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni.

Komanda, kas par to rūpējas, ir vislabākā. Viņi atbild uz jums dažu minūšu laikā (sliktākajā gadījumā) un zina visu, kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu un Hostinger pakalpojumiem. Vairumā gadījumu viņi dažu minūšu laikā var nākt klajā ar noteiktas problēmas risinājumu. Ikviens klients ir ļoti apmierināts ar šo lietu.

Bet kā ir ar platformas drošību? Hostinger piedāvā dalītu mitināšanu, tāpat kā vairums uzņēmumu, kas tur darbojas. Vienīgais plāns (dalīta mitināšanas plāns), kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus, ir trešais, ko sauc par biznesu. Varētu domāt, ka tad tas nav labākais piedāvājums. Bet ļaujiet man pateikt, kāda ir šī plāna cena: 3,95 USD / mēnesī. Jā, tas ir 3. augstākais dalītā mitināšanas plāns, un tas ir lēti.

Kopā ar bezmaksas SSL sertifikātu jūs iegūstat arī šādas funkcijas:

 • Neierobežota vieta diskā ar SSD diskdziņiem
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Bezmaksas domēna vārds kā papildinājums
 • Bezmaksas ikdienas automātiskās dublējumkopijas + iknedēļas dublējumi
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • Mūsdienīgs lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs
 • Augstākā līmeņa atbalsts 24 × 7
 • Vadības panelis ir izgatavots pēc pasūtījuma
 • DNS pārvaldība
 • Neierobežots rezervēto domēnu skaits un 100 apakšdomēni vienā kontā
 • FTP over SSL – drošāka failu pārsūtīšanas metode
 • Ar vienu klikšķi instalējiet vairāk nekā 100 lietojumprogrammas
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana
 • Un citi plusi … (Es tos visus neuzskaitīšu)

Hostinger ļoti labi palīdz palīdzēt jaunajiem lietotājiem saprast, kā darbojas vietnes pārvaldība. Viņiem ir īpaša vietne, kurā varat atrast visu veidu emuāru ierakstus un pamācības (pat video) par to, kā efektīvāk pārvaldīt savu vietni. Piemēram, videoklipi par to, kā izmantot WordPress (vai citu CMS), lai palielinātu savu vietni un izveidotu ilgtspējīgu tiešsaistes biznesu.

9. DreamHost

sapņu neskarts-ss-sertifikāts

DreamHost

Šis uzņēmums ir labi pazīstams ar savām WordPress mitināšanas iespējām. Jā, šī pakalpojuma galvenā uzmanība ir vērsta uz vislabākā WordPress mitināšanas piedāvāšanu, ko varat atrast tiešsaistē. Apskatiet visus viņu hostinga pakalpojumus:

 • Kopīga WordPress mitināšana
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana
 • WooCommerce mitināšana (joprojām balstīta uz WP)
 • Vienkārša dalīta mitināšana
 • VPS hostings
 • Dedicated hostings
 • Mākonis mitināšana

Pagaidām mēs apskatīsim tā piedāvātās tradicionālās dalītās mitināšanas iespējas. Ar prieku uzzināsit, ka abi koplietotie hostinga plāni, kurus DreamHost padara pieejamus, piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu. Labākais plāns ir otrais, kura nosaukums ir Shared Unlimited.

Tas maksā USD 7,95 mēnesī. Tas ir nedaudz dārgāks nekā citi uzņēmumi piedāvā, taču tas ir cenas vērts. Piemēram, kontā mitināšanas nolūkos saņemat neierobežotu vietņu skaitu. Šis plāns arī dod jums vienu bezmaksas domēna vārdu, kas iekļauts cenā.

Krātuve tiek apstrādāta ar SSD diskdziņiem, kas kopā ar atbalstīto trafiku ir neierobežoti. WordPress ir iepriekš instalēts, ja jums tas ir nepieciešams. Šis plāns ir maksājams arī gadā un mēnesī. Tādā veidā, ja vēlaties, jūs varat maksāt par mēnesi, lai izmēģinātu pakalpojumu, un, ja jums tas nepatīk, viņi dod jums 97 dienu naudas atdošanas garantiju..

Kopumā viss kopīgais, kas jums varētu būt nepieciešams, ir iekļauts šajā dalītajā mitināšanas plānā.

10. Mākoņi

bez mākoņiem-ss-sertifikāts

Mākoņi

Cloudways ir mitināšanas uzņēmums, kas labi darbojas arī mazās un lielās vietnēs. Viņiem ir milzīgs hostinga pakešu klāsts, taču mēs šajā pārskatā koncentrēsimies uz vispopulārākajiem.

Tā kā mēs runājam par atsevišķu personu mitināšanu, es apskatīšu divus pirmos Cloudways plānus: DO1GB un DO2GB.

Pirmais plāns maksā mēnesī 10 USD, un jūs iegūstat visas šīs funkcijas: 25 GB SSD krātuves, 1 TB joslas platuma, konta pārvaldības paneļa, CDN, 24 × 7 atbalsta un 1 GB RAM. Iesācēju vietnei tas ir vairāk nekā pietiekami.

Otrais plāns nāk par USD 22 mēnesī. Resursi tiek uzlaboti salīdzinājumā ar pirmo plānu. Jūs saņemat 2 GB RAM, 2 TB joslas platuma, 50 GB krātuves un citas funkcijas no pirmās paketes.

Vissvarīgākais jautājums tomēr ir: vai Cloudways piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus? Īsā atbilde ir Jā, tā ir. Katram mitināšanas plānam tiek izmantots Let’s Encrypt bezmaksas SSL, kas nozīmē, ka jebkurš sertifikāts ir pilnīgi brīvi lietojams.

Esam tikuši cauri visiem mūsu sarakstā iekļautajiem hostinga uzņēmumiem. Kā redzat, viņi visi piešķirs jums bezmaksas SSL sertifikātu.

Secinājums

Atgādināsim ātri to, par ko runājām:

 1. Jūs zināt, kas ir SSL sertifikāts un kāpēc ir svarīgi, lai tas būtu instalēts jūsu vietnē neatkarīgi no vietnes veida, kāda jums ir.
 2. Pēc tam jūs varētu uzzināt, kā SSL darbojas jebkurā vietnē. Lai to labāk saprastu, es jums sniedzu nelielu piemēru, kurā tiešsaistes veikals izmanto SSL sertifikāta priekšrocības.
 3. Nākamajā daļā bija jārunā par visiem 10 labākajiem hostinga pakalpojumiem, kas piešķir piekļuvi bezmaksas SSL sertifikātam.

Nākamais solis ir jūsu. Lai izlemtu, kura hostinga kompānija jums ir vispiemērotākā, jums ir jāpārdomā noteiktas jūsu vietnes vajadzības. Piemēram, mazāka vietne var izmantot vienkāršāku mitināšanas plānu ar mazāk funkcijām. Bet sarežģītākai vietnei, kurai ir daudz ikmēneša apmeklētāju, vajadzīgs augstāka līmeņa plāns ar vairāk resursu.

Kaut kas cits, kas ir jādomā, ir jūsu vietnes mērķis. Ja jūs to zināt, labāk nonāksit situācijā, kad atradīsit labāko mitināšanas pakalpojumu, ko nodrošina bezmaksas SSL sertifikāts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map