15 labākie Java tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais-java-hostinga pakalpojumu sniedzējs-2019


Šajā rakstā mēs apskatīsim Java tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas jums var sniegt visaugstāko cenu. Tas būs lielisks resurss izstrādātājiem, kuri meklē spēcīgus hostinga plānus, uz kuriem viņi var pilnībā paļauties. Jūs varēsit uzzināt par nozares lielākajiem nosaukumiem un to piedāvātajām funkcijām, atbalstu un aparatūru.

Tālāk mēs izskaidrosim, kas ir Java, kāpēc cilvēki to lieto, un dažus interesantus faktus. Raksta otrajā pusē mēs apskatīsim 15 no labākie Java tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mūsuprāt. Mēs norādīsim dažas katra pakalpojumu sniedzēja galvenās iezīmes un pakalpojumus, kurus viņi īpaši labi izmanto. Sāksim darbu bez turpmākas piepūles!

Kas ir Java un kāpēc jums tas būtu jāizmanto?

Java ir viena no populārākajām programmēšanas valodām. Java pamatjēdziens ir tāds, ka tas vispār neprasa rakstīt ciparu kodus. Jūs varat uzrakstīt visu programmu, vienkārši izmantojot komandas angļu valodā. Tas nozīmē arī to, ka lietotājiem ir daudz vieglāk rakstīt un lasīt valodu salīdzinājumā ar citām programmēšanas valodām.

Tā kā mums ir jārunā saskaņā ar gramatikas noteikumiem, Java programmētājiem arī rakstot programmu ir jāievēro noteikumu kopums. To mēs saucam par sintakse. Protams, lietotāja uzrakstītais komandu komplekts nav programmas galīgā forma. Pirms Java ir gatava darbībai, tā ir jāpārveido ciparu kodos, lai iekārta varētu to apstrādāt.

Java stāsts

labākie java-hostinga pakalpojumu sniedzējiPati pirmā Java versija bija projekta rezultāts 1991. gadā, un tās pirmais vārds bija Oak. Džeimss Goslings bija Sun Microsystems komandas vadītājs, un viņa birojā bija ozols, tieši tā valoda ieguva vārdu. Turpinot darbu pie tā, viņi vispirms mainījās uz Zaļo, pēc tam beidzot uz Java. Java galvenā ideja bija izstrādāt metodi interaktīvās televīzijas nodrošināšanai auditorijai. Tomēr izrādījās, ka valoda toreiz bija pārāk attīstīta digitālās kabeļtelevīzijas industrijai.

Pirmā Java versija iznāca 1996. gadā, un viņi to sāka lietot internetā. Tas kļuva par rīku, kuru cilvēki izmantoja, lai padarītu viņu vietni interaktīvu, lapām pievienojot animācijas. Java Microsoft izplatīja Sun Microsystems līdz 2010. gadam, kad Oracle iegādājās uzņēmumu. Kopš pirmās Java izlaišanas iznāca neskaitāmi atjauninājumi, pēdējais bija Java SE 10. Mūsdienās tas ir tik populārs, ka principā jūs nevarat pieskarties datorzinātnes priekšmetam un nedzirdēt neko par Java.

Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu izmantot Java

Uzņēmumā Sun Microsystems un vēlāk Oracle viņi vienmēr koncentrējās uz dažiem galvenajiem principiem. Viņi vēlējās izveidot kaut ko iesācējiem draudzīgu, pārnēsājamu, labi strukturētu un drošu. Tā rezultātā gan pirmā, gan nākamā Java versija apmierināja šīs galvenās idejas un katru reizi piesaistīja vēl vairāk lietotāju šai programmēšanas valodai. Galvenie Java lietošanas iemesli ir šādi:

 • Tas ir uzticams – Programmētāja pieļautās kļūdas acīmredzami noved pie kļūdām. Tomēr šīs kļūdas var mazināt, uzlabojot programmēšanas valodu. Java nolēma vienādojumam pievienot objektorientētu programmēšanu, kas ļāva sasniegt daudz labākus rezultātus.
 • Augstākā līmeņa drošība – Viens no izstrādātāja plāniem, izmantojot Java, bija padarīt to populāru mobilo ierīču lietotāju vidū. Ja vēlaties, lai Java darbotos mobilajās ierīcēs, jums jāļauj tām nosūtīt un saņemt datus caur tīkliem. Šāda veida procesiem nepieciešama visaugstākā līmeņa drošība, lai datus nevarētu noplūst. Tā rezultātā Java kļuva par vienu no drošākajām programmēšanas valodām pasaulē.
 • Nav atkarīgs no platformas – Java var palaist jebkurā ierīcē, ieskaitot lielas un mazas ierīces, kas padara to par pilnībā pārnēsājamu programmēšanas valodu. To var instalēt jebkurā operētājsistēmā; Java vispār nav atkarīga no programmatūras vai aparatūras vides.
 • Iesācējiem draudzīga valoda – Java galvenokārt balstās uz C ++ programmēšanas valodu. Protams, C ++ ir daudz sarežģītāks nekā Java, taču tas joprojām ir patiešām jaudīgs. Viņi vēlējās radīt kaut ko tādu, kas saglabā un vēl vairāk uzlabo C ++ stiprās puses, kamēr to joprojām ir viegli lietot.

Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un Java

Lai arī mūsdienās Java atbalsta visvairāk tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, daudzi no viņiem to neiekļauj koplietošanas hostinga paketēs. Jums, iespējams, vajadzēs meklēt VPS vai pat atsevišķa servera plānu, un abi šie maksā vairāk nekā dalīta mitināšanas plāns. Kad esat atradis vispiemērotāko tīmekļa mitināšanas plānu, jūs ātri varēsit izveidot savu Java balstīto vietni..

Ja tīmekļa mitināšanas uzņēmums piedāvā Java savā paketē, tas būtībā nozīmē, ka jūs saņemat regulāru mitināšanas pakalpojumu ar visām nepieciešamajām Java programmām. Pat ja kopīgajos tīmekļa mitināšanas plānos atrodat pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta Java, daudz labāk ir izvēlēties VPS. Jebkurš pieredzējis izstrādātājs var jums pateikt, ka Java lietojumprogrammām parasti ir nepieciešami daudz resursu.

Tā vietā, lai vilcinātos starp koplietoto un VPS mitināšanu, jums drīzāk vajadzētu to pārcelt uz nākamo līmeni un izvēlēties vai nu VPS, vai speciālo mitināšanu. Tā kā mēs runājam par ļoti populāru programmēšanas valodu, ir liels pieprasījums pēc jaudīgiem Java mitināšanas plāniem. Izvēle var aizņemt daudz laika, ja vienuviet nav pārskatīti visspēcīgākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Par laimi mēs rūpīgi pārskatījām 15 no labākie Java hostinga pakalpojumu sniedzēji šeit mūsu rakstā. Turpiniet lasīt, un mēs palīdzēsim jums izlemt, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām! Pirms mēs iedziļināmies detaļās, šeit ir pilns labāko Java hostinga uzņēmumu saraksts:

 1. InMotion hostings – no 29,19 USD / mēnesī
 2. BlueHost – no USD 19,99 mēnesī
 3. HostGator – no USD 29,95 mēnesī
 4. A2Hosting – no USD 5 mēnesī
 5. InterServer – no 6 USD / mēnesī
 6. iPage – no USD 19,99 mēnesī
 7. LiquidWeb – no 59 USD / mēnesī
 8. SiteGround – no 269 USD / mēnesī
 9. FatCow – no USD 19,99 mēnesī
 10. DreamHost – no USD 13,75 mēnesī
 11. Hostinger – no USD 8,16 mēnesī
 12. TMD Hostings – no USD 19,97 mēnesī
 13. Host1Plus – no USD 15 mēnesī
 14. GreenGeeks – no USD 39,95 mēnesī
 15. FastComet – no 59,95 USD mēnesī

Tagad apskatīsim detalizēti katru Java mitināšanas pakalpojumu sniedzēju:

1. InMotion hostings

inmotion-best-java-hostingsInMotion mitināšanā nav noteikta plānu kopuma, kas ir stingri pieejams Java mitināšanai, tomēr jūs varat izvēlēties kādu no viņu spēcīgajiem VPS mitināšanas plāniem. Viņi atbalsta Java tikai ar trim pieejamajiem VPS plāniem, tāpēc jūs varat aizmirst viņu koplietotos vai īpašos mitināšanas plānus. Iesācējiem jūs varat izvēlēties viņu VPS-1000 plānu, kas mēnesī maksā tikai 29,19 USD. Tam ir 4 GB RAM, 75 GB krātuve, 4 TB joslas platums un bezmaksas SSL.

Lai gan jūs saņemat dažas papildiespējas kopā ar Java, piemēram, Tomcat un JPS, jūs joprojām nevarēsit lūgt tehnisko atbalstu par šīm lietām. Tomēr viņi ir ļoti pieredzējuši visās pārējās tīmekļa mitināšanas pakalpojumu daļās, un jūs varat ar viņiem sazināties jebkurā laikā. Pierakstoties vienā no viņu VPS plāniem, jūs arī iegūstat cPanel servera pārvaldībai.

InMotion nodrošina pilnīgu aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem. Augsto veiktspēju garantē jaunākā aparatūra, ieskaitot SSD cietos diskus. Vietnes un lietojumprogrammu dati var tikt bojāti vai nozaudēti, ja rodas problēma, taču tāpēc tiek izgudroti dublējumi. InMotion nodrošina bezmaksas dublējumus un momentuzņēmumus, ļaujot atgriezties laikā un iegūt datus, kad vien vēlaties..

Jūs varat izveidot momentuzņēmumus vienu reizi dienā, kas lielākoties ir ieteicams pirms izmaiņu veikšanas serverī vai vietnē. Bezmaksas dublējumi ir automātiski un aptuveni katru dienu izveido jūsu datu kopiju. Šis pakalpojumu sniedzējs dod jums 90 dienu laikā izmēģināt kādu no viņu plāniem, jo ​​ir pietiekami daudz laika, lai izlemtu, vai vēlaties pakalpojumu vai nē.

2. BlueHost

bluehost-best-java-hostingsTas ir vēl viens daudzpusīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina vismodernākos plānus arī uzņēmumiem un privātpersonām. Vietnē BlueHost varat atrast vismaz trīs iespējas katram tīmekļa mitināšanas pakalpojuma veidam, ieskaitot koplietojamo, mākoņa, speciālo vai VPS mitināšanu. No tiem tikai viņu VPS un īpaši plāni atbalsta Java un Web lapas, kuru pamatā ir JSP.

Iesācējiem laba ideja varētu būt standarta VPS plāns par USD 19,99 mēnesī. BlueHost ieteiktākais plāns ir otrais, uzlabotais VPS plāns, kas mēnesī maksā 29,99 USD. Lai gan visiem trim plāniem ir daudz noderīgu funkciju, jums jāpārliecinās, vai mitināšanas plāns nodrošina pietiekamu veiktspēju jūsu vajadzībām. Ja jums ir nepieciešams kaut kas vēl spēcīgāks par šiem trim, varat meklēt arī speciālu serveri.

Sākot no lētākā VPS plāna līdz visdārgākajam serverim, izmaksas ir atšķirīgas. Jūs varat saņemt īpašu serveri tikai par 79,99 USD mēnesī, savukārt Ultimate VPS plāns maksā 59,99 USD. Apmeklējot BlueHost zināšanu bāzi un izlasot instrukcijas, jūs varat ātri iestatīt Java trīs vienkāršās darbībās. Jūs galu galā iegūsit Java 1,8 versiju, jaunāko atvērtā koda versiju.

Izmantojot viņu VPS plānus, jūs arī iegūstat uzlabotu cPanel vadības paneļa versiju un dažus papildu rīkus, kas atvieglo VPS pārvaldību un WHM kontroli. Viņiem ir profesionāla atbalsta komanda, kuru var sasniegt jebkurā laikā. Jūs varat viņiem piezvanīt, ja rodas kāda problēma vai ja vēlaties saņemt palīdzību saistībā ar jūsu serveri vai vietni. Kopumā BlueHost ir pilnībā draudzīgs Java un ir ļoti ieteicams ikvienam izstrādātājam vai vietnes īpašniekam.

3. HostGator

hostgator-labākais-java-hostingsHostGator ir viens no lielākajiem un visvairāk reklamētajiem uzņēmumiem šobrīd tīmekļa mitināšanas nozarē. Tie nodrošina arī visa veida tīmekļa mitināšanas plānus un domēna vārdus. Cilvēki plaši izmanto savus pakalpojumus emuāru, portfeļa vietņu, tiešsaistes veikalu un citu uzņēmumu vietņu izveidošanai. Tie nodrošina jaudīgus Java mitināšanas risinājumus, atbalstot Tomcat visos viņu īpašajos vai VPS tīmekļa mitināšanas plānos.

HostGator ir pieejami gan Windows, gan Linux bāzes serveri. Ja esat Linux lietotājs, jūs varēsit pievienot Tomcat savam cPanel vadības panelim. Ja tā vietā izvēlaties Windows, jums tiks nodrošināts Plesk vadības panelis, kas atbalsta arī Tomcat. Viņu komanda nevar sniegt atbalstu jūsu Java programmu konfigurēšanai, tāpēc tas viss ir atkarīgs no jums.

Tomēr viņi var jums instalēt Tomcat 5.5 vai 7 versiju, un jūs varat pieprasīt Tomcat arī pa tālruni vai tērzēšanu. Šis pakalpojums ir pilnīgi bezmaksas. Katrā no viņu VPS plāniem jūs saņemat 2 speciālas IP adreses, savukārt viņu servera plāniem ir 3-5 īpašas IPv4 IP adreses. Jums var būt servera saknes pieeja, ja vēlaties instalēt skriptus vai lietotnes.

Ja rodas kādas problēmas, jebkurā laikā varat sazināties ar viņu godalgoto atbalstu. Ar viņiem var sazināties pa tālruni, biļeti vai tērzēt. HostGator ir arī jauks video konsultāciju saraksts, kur uzreiz varat atrast risinājumu daudzām jūsu problēmām. Jūsu dati nepazūd, jo tie ik nedēļu izveido automātiskas dublējumkopijas, kas vienmēr atrodas ārkārtas gadījumos.

4. A2 mitināšana

a2hosting-best-java-hostingsNav svarīgi, vai vēlaties vietni personīgai lietošanai vai visam uzņēmumam; A2 Hostingam noteikti ir jūsu vajadzībām atbilstošs tīmekļa mitināšanas plāns. Viņiem ir ne tikai parastās, VPS un dalītās mitināšanas iespējas, bet arī jūs varat izvēlēties no daudziem programmatūras specifiskiem risinājumiem. Vienkārši izvēlieties darbam nepieciešamo programmatūru, un viņi parādīs šim darbam piemērotos tīmekļa mitināšanas plānus.

Piemēram, viņiem ir trīs dažādas Java mitināšanas iespējas par pieņemamām cenām. Viņu dalības maksa maksā 5 USD mēnesī, vidējais plāns ir 10 USD mēnesī, savukārt Elites plānu jūs varat saņemt tikai par 15 USD. Ja vēlaties vislabāko cenas un veiktspējas līmeni, jums jāizvēlas vidējais plāns, kas jums atvēl 30 GB krātuves vietas, 2 TB pārsūtīšanu un 1 GB RAM.

Vietnē A2 Hostings veiktspēja vienmēr tiek garantēta, kas nozīmē, ka jūsu Java balstītās lietojumprogrammas un vietnes darbosies ātrāk nekā vējš. Lai gan tas ir standarts tagad tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū, A2 Hosting arī cenšas uzturēt viņu darbības laiku virs 99,9%. Viņu VPS plāni nāk ar rīku Webuzo, kas ar vienu klikšķi rūpējas par jūsu Java iestatīšanu.

Ja iznāk jauna Java versija, jūs nekavējoties saņemat e-pastu ar saiti, kas ļauj piemērot atjauninājumu. Vēl viena lieta, kas ir izdevīga izstrādātājam, ir tāda, ka A2 Hostings dod jums saknes piekļuvi viņu serveriem. Tas nozīmē, ka jūs jebkurā laikā varat pārvaldīt failus uz servera. Un šīs bija tikai dažas no milzīgajām pakalpojumu sniedzēja piedāvātajām ekstrēmām.

5. Starpniekserveris

interserver-best-java-hostingsInterServer jūs varat izvēlēties no 16 dažādiem VPS mitināšanas plāniem atkarībā no CPU kodolu skaita, atmiņas, RAM un pārsūtīšanas, kuru vēlaties izmantot. Šie plāni ir pieejami arī operētājsistēmai Linux un Windows, ar ievērojamām atšķirībām abās cenās. Piemēram, pirmais plāns Linux maksā 6 USD mēnesī, savukārt operētājsistēmai Windows tas ir 10 USD mēnesī. InterServer atbalsta simtiem programmatūras, ieskaitot Java ar papildu rīkiem un konteineriem.

Izmantojot InterServer plānu, jūs saņemat daudz funkciju, taču, ja vēlaties pievienot vairāk, varat tos iegādāties pa vienam jauninājumu sadaļā. Kad būsit izdarījis iepirkšanos tur, izvēlētās ekstras būs aktīvas 15 minūšu laikā. Tie nodrošina iesācējiem draudzīgu vadības paneli kopā ar paketi. Runājot par klientu atbalstu, viņiem ir godalgota ekspertu komanda. Jūs varat piezvanīt viņiem ikreiz, kad rodas kāda problēma, vai arī vienkārši vēlaties saņemt padomus par jūsu mitināšanu vai vietni.

Izmantojot InterServer pārvaldības saskarni, jūs varat brīvi pārvaldīt momentuzņēmumus un lūgt dublējumu, lai jūsu dati būtu droši. Viņi ir izveidojuši jaudīgu sistēmu, kas nodrošina to darbības laiku virs 99,9%, padarot InterServer par absolūti uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Ja rodas kādas dīkstāves, viņi nekavējoties atdod jūsu naudu. Papildus Java viņi atbalsta arī daudzas citas programmēšanas valodas, kuras var noderēt izstrādātājiem. Daudzi no tiem jau tiks instalēti, kad pievienosities kādam no viņu plāniem. Jūs arī saņemat saknes piekļuvi serverim, kas nozīmē, ka jūs varat pievienot instalēšanas un konfigurēšanas programmatūru, kad vien vēlaties.

6. iPage

ipage-best-java-hostingsTas noteikti ir viens no labākajiem piedāvājumiem, ko varat atrast tīmeklī, jo iPage ne tikai nodrošina pieejamus plānus, bet arī tiek atzīti par vienu no labākajiem Java hostinga pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Protams, tāpat kā vairums Java pakalpojumu sniedzēju, arī šis atbalsta programmēšanas valodu ar jaudīgu VPS un īpašiem hostinga plāniem. Turklāt jūs saņemat iepriekš instalētus JSP skriptus, lai pēc iespējas ātrāk varētu koncentrēties uz savu darbu.

Līdz šim ir bijis daudz lietotāju atsauksmju, kas slavē iPage kā vienu no labākajām iespējām Java balstītām vietnēm un lietojumprogrammām. Jūs vienmēr varat izmēģināt viņu pamata VPS plānu par 19,99 ASV dolāriem mēnesī un redzēt, kā viņu pakalpojums darbojas jums, un pēc tam izvērsties atbilstoši plānam, kas lieliski atbilst jūsu vajadzībām. Tas nāk ar 1 kodolu centrālo procesoru, 1 GB operatīvo atmiņu, 40 GB diska vietas un 1 TB joslas platumu. Visos trīs VPS plānos ietilpst cPanel vadības panelis, pārvaldīts atbalsts, un jebkurā laikā varat arī lūgt piekļuvi servera saknei.

Viņu zemās izmaksas varētu jūs sajaukt, bet iPage ir lieliska reputācija, runājot par tīmekļa mitināšanas veiktspēju. Ja jums ir nepieciešams vairāk nekā viņu spēcīgākie VPS plāni, varat meklēt īpašu plānu. Starter plāns mēnesī maksā tikai 119,99 USD ar 2 kodolu CPU, 4 GB RAM, 500 GB diska vietas un 5 TB joslas platumu. Gan VPS, gan īpaši plāni ir ļoti elastīgi, un tiem ir ļoti daudz funkciju, kas var palīdzēt jums attīstīties. IPage plāni var tikt palielināti ikreiz, kad liekas, ka jūsu vietnei vai lietotnei ir nepieciešams vairāk zirgspēku.

7. LiquidWeb

šķidrā tīmekļa labākā java mitināšanaLiquidWeb ir izveidots izstrādātājiem un uzņēmumiem, kuriem nepieciešams jaudīgs Java mitināšanas risinājums, kas ne vienmēr ir lēts. Augstāka cena nozīmē arī to, ka viņu komanda ir gatava jums palīdzēt ar visu, lai padarītu jūsu darbu vieglāku. Visos viņu mitināšanas plānos ir pieejams plašs funkciju un atbalstītās programmatūras klāsts. LiquidWeb ir ļoti ieteicams tiem, kuri vēlas nemanāmi strādāt sarežģītās Java balstītās vietnēs.

Viņiem ir noderīga tehniskā atbalsta komanda, kas ir gatava palīdzēt jums novērst problēmas. Varat arī sazināties ar viņiem, ja neesat pārliecināts, kurš no viņu tīmekļa mitināšanas plāniem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Viņi nodrošinās jūsu vietnēm un lietojumprogrammām jaunāko aparatūru, saglabājot jūsu datus ātrdarbīgos SSD cietajos diskos. Nav svarīgi, vai jūsu vietnes pamatā ir Java vai kāda cita programmēšanas valoda, apmeklētāji pieredzēs tos pašus ātrgaitas ielādes laikus.

Augstākā līmeņa veiktspēja, ko nodrošina LiquidWeb, palīdzēs jums tikt priekšā konkurencei un ievērojami uzlabos jūsu SEO klasifikāciju. Jūs varat izvēlēties no pieciem specializētiem un VPS mitināšanas plāniem, kas garantē lielisku Java vietņu un lietojumprogrammu veiktspēju. Tie ļauj jums pārslēgties uz jaudīgāku plānu, ja nepieciešams, vai arī lūgt pielāgotu risinājumu, kas lieliski piemērots jūsu biznesam.

Viņu mākoņa VPS plānu cenas sākas ar 59 USD mēnesī, kas jums piešķir 40 GB SSD, 2 GB RAM, 5 TB joslas platuma un 2 kodolu CPU. Ja vēlaties īpašu serveri, jūs varat to iegūt par tik zemu cenu kā 199 USD mēnesī ar Intel Xeon CPU četrkodolu CPU, 16 GB RAM, 500 GB SSD un 5 TB joslas platumu. Protams, visos plānos ir iekļauti cPanel un Plesk.

8. Vietnes zeme

vietne-labākais-java-hostingsVietnes vietne šobrīd ir plaši pazīstama kā viena no daudzpusīgākajām tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējām. Viņiem ir jaudīgi risinājumi uzņēmumiem, izstrādātājiem un arī privātpersonām. Tomēr, runājot par Java mitināšanu, šis ir viens no uzņēmumiem, kas piedāvā vismazāko izvēles iespēju. Ja vēlaties, lai Java tiktu iekļauta paketē, jums jāizvēlas viens no viņu serveru plāniem.

Kad esat pierakstījies kādā no viņu īpašajiem plāniem, viņi jums piešķir piekļuvi saknei un jūs varat pilnībā iestatīt Java savam darbam. Nebūs iepriekš instalētu rīku, skriptu vai kaut kas tamlīdzīgs. Turklāt, ja vēlaties, lai viņu tehniskā atbalsta komanda jums palīdzētu ar Java, jums par pakalpojumu būs jāmaksā papildu cena. Viņu mitināšanas plāni maksā vairāk nekā vidējais Java hostinga plāns tirgū, pat ja jums nav nepieciešami viņu papildu pakalpojumi.

Vai tas ir tā vērts? Ja vēlaties uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas jūsu vietnei nodrošina visaugstāko veiktspēju, tas noteikti to dara. Tie nav vērsti uz Java mitināšanu, tomēr tie joprojām ļauj jums instalēt visu, ko vēlaties. Papildus tam jūs iegūstat plašu funkciju klāstu. Viņu tīmekļa mitināšanas plāni balstās uz jaunāko aparatūru.

Ja rodas kādas problēmas saistībā ar mitināšanas pakalpojumu vai jūsu vietni, jebkurā laikā varat ar tām sazināties, izmantojot tālruni, e-pastu vai tērzēšanu. Viņu ieeja izmaksā 269 USD mēnesī un jūs iegūstat Intel Xeon 4-core CPU, 16GB DDR3 RAM, 480GB SSD un 10TB joslas platumu..

9. FatCow

fatcow-best-java-hostingsFatCow ir populārs starp visiem uzņēmumiem un privātpersonām, kā arī starp tiem, kas vēlas uzticamu Java mitināšanu. Viņi nepiedāvā tīmekļa mitināšanas plānus, kas ir īpaši optimizēti Java, taču tā ir viena no programmēšanas valodām, kas tiek atbalstīta viņu VPS un speciālajos plānos. Patiesībā jums būs iepriekš instalēta JSP serverī, kad būsit pierakstījies vienā no divām alternatīvām, lai jūs varētu ātri sākt strādāt pie savas pirmās programmas..

Pievienošanās FatCow mitināšanas plānam sniedz daudz priekšrocību. Jūs saņemat cPanel, kas ļauj jums viegli pārvaldīt savu vietni un mitināšanas plānu un saknes piekļuvi serverim. Ja jūsu vietnei ir nepieciešama lielāka jauda, ​​varat tūlīt palielināt veiktspēju. Bez tam jūs saņemat daudz iepriekš instalētu skriptu, noderīgas funkcijas jūsu cPanel, neierobežotus domēnus, FTP kontus un MySQL datu bāzes.

Kā parasti, jūs sāksit plānu ar bezmaksas domēna reģistrāciju. Viņiem ir atbalsta komanda, kas ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un novērst jūsu problēmas visu diennakti, ar kuru lietotāji līdz šim ir diezgan apmierināti. Pamata VPS plāns ar viena kodola CPU, 1 GB operatīvo atmiņu, 40 GB krātuvi un 1 TB joslas platumu mēnesī maksā tikai 19,99 USD..

Ja jūs labprātāk izvēlētos īpašu serveri, varat izvēlēties viņu starta plānu par 119,99 USD mēnesī ar 2 kodolu CPU, 4 GB RAM un 500 GB krātuvi un 5 TB joslas platumu. Šis ir ļoti ieteicams maziem, bet ātri augošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams uzticams ilgtermiņa plāns. Jūs varat izmēģināt viņu pakalpojumus, un, ja jūs neesat apmierināts, jūs varat atgūt naudu pirmajā mēnesī.

10. DreamHost

dreamhost-best-java-hostingsDaudzi uzņēmumi un privātpersonas izvēlas DreamHost, kad savai vietnei meklē augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanu. Viņu pakalpojums ir atkarīgs no jaunākajām aparatūras un programmatūras tehnoloģijām, ļaujot jums bez traucējumiem strādāt savā Java vietnē. Kā norāda DreamHost, Java ir iepriekš instalēta visos viņu serveros.

Tomēr, ja vēlaties, lai visas funkcijas būtu pieejamas, jums tās būs jākonfigurē, izvēloties kādu no to īpašajiem vai VPS plāniem. Java Servlets var iestatīt uz īpašiem un VPS plāniem, savukārt JSP un Tomcat strādās tikai ar īpašiem plāniem. Katrs DreamHost plāns sniedz jums pārpilnību funkciju un rīku, kas var palīdzēt ātri un efektīvi piekļūt tiešsaistē.

Viņi glabā visu vietņu un lietojumprogrammu datus SSD cietajos diskos, saglabājot veiktspēju visaugstākajā iespējamā līmenī. Ir 4 dažādi VPS plāni, no kuriem izvēlēties. Viņu pamatplāns maksā tikai 13,75 USD mēnesī, kas noteikti ir viens no lētākajiem VPS plāniem, ko varat atrast. Komplektā ietilpst 1 GB RAM, 30 GB krātuve, neierobežots joslas platums un domēni.

Izmantojot VPS plānus, jūs iegūstat iesācējiem draudzīgu vadības paneli, operatīvo atmiņu un krātuvi, kuru jebkurā laikā var paplašināt, un ar vienu klikšķi SSL. Ja jums ir nepieciešams īpašs serveris, to cenas sākas ar 169 USD mēnesī. Viņu īpašie plāni ietver DDoS aizsardzību, pilnīgu piekļuvi saknēm, RAID 1 krātuvi, servera uzraudzību un daudz ko citu. Tā kā DreamHost ir ļoti pārliecināts par saviem pakalpojumiem, viņi garantē 100% uptime. Viņu VPS mitināšanas plāni ir gatavi darbam ar jebkura lieluma vietnēm un lietojumprogrammām.

11. Saimnieks

hostinger-best-java-hostingsHostinger noteikti ir viens no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā jaudīgus plānus par lētām cenām. Ja vēlaties būt rentabls, apsveriet iespēju parakstīties uz kādu no viņu kopīgotajiem vai VPS plāniem. Tomēr paturiet prātā, ka tikai viņu VPS plāni atbalsta Java sīklietotnes vai JSP, savukārt viņu kopīgotie plāni atbalsta tikai JavaScript. Tomēr jums būs daudz iespēju, ņemot vērā, ka Hostinger piedāvā 6 dažādus VPS mitināšanas plānus.

Katrs plāns ir izstrādāts, lai jūs iegūtu maksimālu cenas vērtību. Viņu VPS plāni ir balstīti uz Linux serveriem, un tie dod jums pilnu SSH sakni, piemēram, veltītu serveri. Ja salīdzina to ar Web serveru kopīgākajām cenām, izrādās, ka Hostinger ir gandrīz vienādas cenas, kas noteiktas viņu VPS plāniem. Pirmais plāns maksā tikai USD 8,16 mēnesī, un tam ir 20 GB SSD, 1 GB RAM, 2,4 GHz centrālais procesors un 1 TB joslas platums..

Varat to palielināt līdz 8 GB RAM, 160 GB SSD, 6 TB joslas platumu un 14,4 GHz CPU, kas mēnesī maksā 65,56 USD. Šīs ir nepārspējamas cenas, un katrs plāns sniedz jums arī daudz noderīgu funkciju. Viņu atbalsta komanda vienmēr atrodas tur, kad jums nepieciešama palīdzība, cenšoties pēc iespējas labāk, pat ja esat pierakstījies uz nepārvaldītu plānu. Visu, kas saistīts ar viņu infrastruktūru un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, var jautāt visu diennakti, izmantojot tiešraidi. Hostinger pārliecinās, ka jūs varat atjaunot savus datus, kad tas nepieciešams, ļaujot jums izveidot un pārvaldīt dublējumus, izmantojot cPanel.

12. TMD hostings

tmdhosting-best-java-hostingVietnē TMD Hosting varat atrast dažas iespējas visiem tīmekļa mitināšanas risinājumu veidiem par pieņemamām cenām. Ja vēlaties uzticamu Java mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ar šo pakalpojumu jūs nekļūdāties. Jums jāizvēlas tikai plāns, kas nodrošina pietiekami daudz resursus jūsu vietnei, un jūs varat sākt strādāt ar Java. TMD mitināšanas plāni, kas galvenokārt dod labumu Java lietotājiem, ir viņu VPS mitināšanas risinājumi.

Ja izvēlaties VPS plānu, jūs saņemat Tomcat virtuālo mitināšanu, kas darbojas uz SSD cietajiem diskiem. Turklāt dati tiks saglabāti atsevišķā vidē uz viņu serveriem, nodrošinot, ka jūsu vietne darbojas zibens ātrumā. Atkarībā no vēlamās veiktspējas varat izvēlēties piecus dažādus VPS plānus. Tā kā jūsu vietne aug, jūs varētu sākt pārmērīgi izmantot resursus. Šo problēmu var viegli novērst, jo tas ļauj jebkurā brīdī pārslēgties uz nākamo plānu.

Ar katru VPS plānu jūs iegūstat domēna vārdu bez maksas. TMD Hostings ir specializējies pilnībā pārvaldītos VPS plānos, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par atjauninājumiem vai citām tehniskām lietām, kas iekļautas paketē. Kā daudzi konkurenti, šis pakalpojumu sniedzējs arī dod jums cPanel vadības paneli, tiklīdz jūs reģistrējaties. Runājot par datu drošību, varat vai nu pats izveidot rezerves kopijas, vai arī lūgt to izdarīt viņu atbalsta komandai.

Vietnē TDM Hostings varat iegūt VPS tikai par 19,97 USD mēnesī ar 40 GB SSD, 3 TB joslas platumu, 2 kodolu CPU, 2 GB DDR4 operatīvās atmiņas un daudzām noderīgām funkcijām..

13. Host1Plus

host1plus-best-java-hostingsKaut arī Host1Plus netiek uzskatīts par vienu no lielākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē, tam ir daži patiešām spēcīgi plāni. Kad sākat lietot viņu pakalpojumus, jūs sapratīsit, cik daudz viņi koncentrējas uz pilna servisa un uzticamu tīmekļa mitināšanu. Starp ekstras viņi piedāvā arī pieejamu Java hostingu ar saviem VPS plāniem.

Ja vēlaties uzticamu Java mitināšanu, vienlaikus ietaupot naudu, noteikti jāizvēlas kāds no viņu ilgtermiņa plāniem. Jūs varat saņemt nelielu atlaidi pat tad, ja izvēlaties VPS plānu ilgāk par 3 mēnešiem. Ja jūs nolemjat pieturēties pie viņu pakalpojumiem 24 mēnešus, jūs varat saņemt maksimālo atlaidi 20%. Viņu VPS paketes sākas ar Amber plānu, kas mēnesī maksā tikai 15,00 USD.

Tam ir 2 kodolu CPU, 2 GB RAM, 40 GB diska vietas un 1 TB joslas platums. Viņu VPS plānus var palielināt līdz zelta plānam, kura cena mēnesī ir USD 66,00, vai arī varat izveidot arī savu pielāgoto tīmekļa mitināšanas plānu. Katram uzņēmumam ir atšķirīgas vajadzības, jums tikai jānoklikšķina uz opcijas Tērzēt tagad un jāsastāda jaunais plāns kopā ar darbiniekiem.

Tomēr jūs nekad nevarat noiet greizi ar viņu bronzas plānu, kas šobrīd ir viņu populārākais plāns. Tas piedāvā 2 kodolu CPU, 4 GB RAM, 60 GB diska vietas un 1 TB joslas platumu. Tas parasti ir pietiekami uzņēmumiem, un, ja vēlaties, jūs vienmēr varat to palielināt. Host1Plus ļauj jums sekot izmantotajiem resursiem un saņemt brīdinājumus gadījumā, ja jūs pārspiežat ierobežojumus.

14. GreenGeeks

greengeeks-best-java-hostingsGreenGeeks ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas ar vēja enerģiju nodrošina visas vietnes un lietojumprogrammas. Ja vēlaties spēcīgu savas Java bāzes vietnes mitināšanas plānu un vienlaikus aizsargātu vidi, noteikti pārbaudiet, ko viņi piedāvā. Zaļā enerģija ir ne tikai lieliska to mārketingā, bet tā pati ideja var palielināt arī jūsu trafiku.

Ar viņu naudas atdošanas 30 dienu garantiju jums būs daudz laika, lai noskaidrotu, vai viņu pakalpojumi jums ir pietiekami labi. Runājot par VPS un īpašu serveru plāniem, jums būs daudz izvēles iespēju. Ir 5 dažādi VPS plāni, no kuriem izvēlēties, sākot ar 1 GB RAM plānu, kura cena ir 39,95 USD. Šajā ietilpst 25 GB SSD krātuve, 1 TB joslas platums un 4 kodolu CPU.

Ja izvēlaties GreenGeeks VPS plānu, jūs iegūsit populāro cPanel vadības paneli ar WHM, nakts dublējumiem un bezmaksas migrāciju, ja jums jau ir vietne. Viņu ātrā nodrošināšana garantē, ka tiklīdz jūs pierakstīsities uz viņu plānu, tas tiks izveidots un darbosies pēc minūtes. Ja vēlaties atsevišķu serveri, varat izvēlēties no 4 plāniem.

Viņu Entry Server cena ir tikai 169 USD mēnesī ar Intel Atom 330, 2GB DDR3, 500GB SATA, 10TB pārsūtīšanu un 5 IP adresēm. Ja neesat pārliecināts, kurš serveris vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, jūs vienmēr varat sazināties ar viņu ekspertiem pa tālruni vai tērzēt un lūgt ieteikumu. Ja jums ir jājaunina vai nu jūsu serveris, vai VPS, to varat izdarīt jebkurā laikā.

15. FastComet

fastcomet-best-java-hostingsFastComet ir lieliska reputācija kā viens no visuzticamākajiem un iesācējiem draudzīgākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir gatavs nodrošināt visaugstāko veiktspēju jūsu Java balstītajām vietnēm un lietojumprogrammām. Patiesībā viņi cenšas uzlabot katru gadu, un lietotāju atsauksmes runā paši par sevi. Šobrīd viņiem ir vairāk nekā 10 000 apmierinātu klientu 70 valstīs. Tie ir lieliski ne tikai vietņu darbināšanai, bet arī varat reģistrēt domēnu vārdus, izmantojot viņu vietni.

Vietnē FastComet jūs varat izvēlēties starp divām dublēšanas iespējām. Viņi var izveidot dublējumus katru nedēļu vai katru dienu, lai aizsargātu jūsu datus. Saskaņā ar pakalpojumu sniedzēja sniegto informāciju un daudzām lietotāju atsauksmēm viņi veiksmīgi uztur savu servera darbības laiku virs 99,99%, kas ir diezgan iespaidīgi, ja salīdzina to ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas noteikti ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas izveidot biznesa vietni, izmantojot kādu no saviem plāniem.

FastComet piedāvā arī cPanel – labāko rīku jūsu domēnu, mitināšanas un kontu pārvaldīšanai. Jūs varat vienkārši lejupielādēt tālruņa lietotni un pilnībā kontrolēt savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu no jebkuras vietas. Viņiem ir spēcīga klientu atbalsta komanda, kas ir gatava ātri reaģēt jebkurā laikā. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraidi, tālruni, biļešu sistēmu un e-pastu.

Viņu lētākais mākoņu VPS plāns mēnesī maksā 59,95 USD, un tajā ietilpst 2,50 GHz centrālais procesors, 2 GB RAM, 50 GB SSD un 2 TB joslas platums. Pēc tam, ja resursi beidzas, varat jaunināt vēl 3 līmeņus. Ja tā vietā vēlaties atsevišķu serveri, varat izmēģināt viņu pirmo plānu, kura cena mēnesī ir 139 USD. Tas ietver 4 kodolu Intel Xeon centrālo procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu, 160 GB SSD un 5 TB joslas platumu. Protams, tie komplektā ietilpst arī cPanel.

Secinājums

Es tiešām ceru, ka no šiem top Java hostinga uzņēmumi jums izdevās atrast vismaz vienu, kas būs piemērots jūsu vajadzībām un budžetam. Ja jums ir kāda pieredze ar dažiem no šiem uzņēmumiem, kas uzskaitīti šajā lapā, vai ar kādu citu Java mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, un vēlaties dalīties savās domās, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

Atstājiet komentāru arī zemāk, ja jums vēl ir kādi jautājumi par šiem pakalpojumu sniedzējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map