15 labākie MySQL datu bāzes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais hostings-mysql-datu bāze-2019


Kāpēc jums ir nepieciešams MySQL hostings? Kā atrast labāko?

Vietņu īpašnieki, kas pārvalda milzīgas vietnes, parasti paļaujas uz datu bāzēm. Tas ļauj daudz vieglāk rīkoties ar simtiem vai tūkstošiem pieejamo tīmekļa lapu saturu. Tādā veidā nav jāatver katra lapa, lai atjauninātu saturu, un arī izkārtojums nemainās. Tās sauc par dinamiskām vietnēm vai datu bāzēm balstītām vietnēm, kurās dati tiek iegūti tieši no datu bāzes katru reizi, kad lietotājs atver Web lapu.

Katram informācijas veidam var piekļūt vienā vietā, un jums pat var būt visa komanda, kas kopā strādā pie vienas un tās pašas datu bāzes. Šiem uzdevumiem varat izmantot MySQL, kas šobrīd ir viena no populārākajām datu bāzēm. Tā ir atvērtā koda programmatūra, un jūs to varat iegūt bez maksas. Tīmekļa mitināšanas plāni, par kuriem mēs runāsim, atbalsta MySQL, kā arī piedāvā lietotnes un skriptus, kas ir saderīgi ar datu bāzi.

Tagad mēs vispirms pārskatīsim MySQL, tikai lai izskaidrotu, kāpēc tā ir tik lieliska izvēle, kad runa ir par relāciju datu bāzēm. Mēs parādīsim arī visu būtisko informāciju, kas jums jāzina pirms tīmekļa mitināšanas plāna izvēles, kas atbalsta MySQL.

Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu izmantot MySQL

Protams, MySQL nav vienīgā iespēja, kuru atradīsit, meklējot perfektu tīmekļa mitināšanas plānu. Ir arī citas populāras datu bāzes, piemēram:

  • PostgreSQL – atvērtā koda un objektu relāciju datu bāze, kas pieejama operētājsistēmai Linux un Windows
  • Microsoft SQL – korporācijas Microsoft patentēta datu bāze, kas ir savietojama ar Linux un Windows
  • MS Access – relatīva patentēta datu bāze ar grafisku lietotāja saskarni, kas ir Microsoft Office komplekta daļa. To var palaist tikai operētājsistēmā Windows
  • Oracle – vairāku modeļu patentēta datu bāze, ko izstrādājusi Oracle Corporation un kas var darboties arī operētājsistēmās Windows un Linux

Ja apskatīsim katras no šīm datu bāzes opcijām savstarpējo saderību, izrādās, ka MySQL ir vispusīgākā. Papildus Microsoft un Linux MySQL var darbināt arī FreeBSD, macOS un Solaris. Tas datu bāzei piešķir milzīgas priekšrocības, jo jūs to varat darbināt gandrīz katrā mašīnā un tīmekļa mitināšanas plānā. Turklāt tas piedāvā plašu funkciju klāstu, kas ļauj efektīvi veikt uzdevumus, vienlaikus nodrošinot datu drošību visos soļos..

MySQL ir spēcīgs risinājums, ja vēlaties strādāt ar milzīgām datu kopām. To plaši izmanto lielie uzņēmumi, kuriem savās vietnēs ir jāpārvalda daudz satura. Lai arī tā ir labi noapaļota datu bāze, tā joprojām ir diezgan viegli lietojama, padarot to par lielisku izvēli tiem, kam nav lielas pieredzes darbā ar datu bāzēm.

Ja veiktspēja ir viens no galvenajiem aspektiem, kas jums nepieciešami datu bāzē, tad MySQL ir ideāla izvēle jums. Tas ir veidots tā, lai nodrošinātu ātrdarbīgu izmantošanu, īpaši tiem, kas savas vietnes pārvalda kopīgotā tīmekļa mitināšanas plānā. Galu galā jūs nevēlaties gaidīt tos slodzes laikus, kad likmes ir augstas.

Viena no lielākajām MySQL lietām ir tā, ka tajā varat izmantot Apache, PHP un dažādas citas valodas. Parasti tie tiek iekļauti lielākajā daļā pakešu, kad izvēlaties Linux tīmekļa mitināšanas plānu. Faktiski vairāk nekā 100 miljoni lietotāju lejupielādēja MySQL tikai tāpēc, ka šie komponenti tiek atbalstīti. Būtībā vienuviet var būt daži no visspēcīgākajiem rīkiem.

MySQL stāsts

labākie mysql-web-hostinga pakalpojumu sniedzējiMySQL iznāca 1996. gadā, tāpēc tas noteikti ir viens no vecākajiem starp tur esošajām datu bāzes iespējām. To izveido trīs cilvēku izstrādātāju komanda, un pēc tam viens no viņiem Maikls Widenius piešķīra datu bāzei vārdu My, kas bija arī viņa meitas vārds. Viņi to izveidoja no daudz vienkāršākas datu bāzes pārvaldības sistēmas ar nosaukumu mSQL (Mini SQL) un plānoja to izmantot kā savu rīku.

mSQL pamatā bija ISAM valoda, kuru izstrādāja IBM. Visa mSQL struktūra bija pārāk lēna un neelastīga, tāpēc programmētāji nolēma izveidot jaunu, kas var labāk atrisināt viņu problēmas. Pēc tam, kad iznāca MySQL, tas sāka darboties saskaņā ar vispārīgo publisko licenci, kas nozīmē, ka katrs lietotājs varēja mainīt avota kodu.

Lieliska lieta par MySQL ir tā, ka viņi uzturēja mSQL API (Application Programming Interface), kas ļāva izstrādātājiem no visas pasaules viegli pārslēgties uz šo jauno datu bāzi. Uzņēmums, kas finansēja un piederēja MySQL, bija zviedru uzņēmums ar nosaukumu MySQL AB. Tad 2008. gadā Sun nolēma iegādāties uzņēmumu par miljardu USD. Viņiem tas bija tikai līdz 2010. gadam, kad Sun nodeva MySQL Oracle Corporation, pašreizējam datu bāzes īpašniekam.

MySQL cenas un iespējas

Jūs vienmēr varat lejupielādēt bezmaksas MySQL versiju, kuru daudzi uzņēmumi un privātpersonas izmanto savām datu bāzēm. To sauc par MySQL kopienas izdevumu, visplašāk izmantoto atvērtā koda datu bāzi pasaulē. Lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas plānu nav pat nepieciešams to lejupielādēt, jo tas parasti tiek iekļauts to paketē kā bonuss.

Bezmaksas versijas parasti ir pietiekami, tomēr, ja jūsu uzņēmumam ir kādas īpašas vajadzības, varat arī jaunināt uz premium versiju. Ir standarta izdevums par 2000 USD, uzņēmums Enterprise par 5000 USD un klasteru pārvadātāju pakāpe par 10 000 USD. Visi šie elementi sniedz jums plašu noderīgu rīku un funkciju sarakstu, vienlaikus saņemot arī izcilu atbalstu un uzturēšanu.

Jūs saņemat visu nepieciešamo datu bāzes pārvaldīšanai un vaicāšanas uzdevumiem. Pat ja strādājat ar milzīgu datu daudzumu, jūs nekad nevarat pazust, jo MySQL ļauj jums veikt ļoti efektīvus meklējumus. Ir arī informācijas shēma, kas palīdz jums izprast jūsu datu struktūru.

MySQL ir ideāls risinājums, ja jaunajai lietojumprogrammai ir nepieciešama datu bāze. Būtībā jums vienkārši ir jāiestata datu bāze, jāizveido konts un tad jūs to varat atstāt. Tas būs stabils resurss jūsu lietojumprogrammai ar tajā darbinātu skriptu. Tas pat neprasa, lai jūs to pārbaudītu, kamēr tas nepārtraukti darbojas fonā.

Vienīgais, kas var palēnināt MySQL datubāzes darbību, ir slikta cietā diska izvēle. Jums vienmēr jāmeklē tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas serveri vada SSD cietajos diskos. Tas garantē zibens ātrumu ar tūlītēju piekļuvi, ko nodrošina cietvielu diski. Tomēr, ja izvēlaties tīmekļa mitināšanas plānu, kas balstās uz SSD, jums būs nepieciešams arī rezerves plāns. Ar SSD cietajiem diskiem, visticamāk, rodas kļūdas, kas var sabojāt jūsu datus.

Lai gan lielākā daļa lietotāju izmanto komandrindas saskarni MySQL, tā varētu nebūt piemērota visiem. Iesācējiem, kuriem nav pieredzes darbā ar datu bāzēm, varētu būt grūti rīkoties. Par laimi šo problēmu var atrisināt, instalējot kādu no MySQL GUI (grafisko lietotāja interfeisu), kas datu bāzes izmantošanu padara daudz vienkāršāku..

Perfektas MySQL Web Host atrašana

Mūsdienās nav grūti atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā MySQL to paketēs. Lielākā daļa no tām atbalsta šo datu bāzi un daudzus citus risinājumus, no kuriem jūs varat izvēlēties. Pārlūkojot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus internetā, jūs redzēsit, ka tie nodrošina vismaz dažas no populārajām datu bāzēm, kuras mēs minējām iepriekš, it īpaši, ja runa ir par dalīta hostinga plāniem. Pirms izvēlēties vienu, šie ir divi vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā: glabāšana un veiktspēja.

Lielākajai daļai vietņu īpašnieku pietiek ar vienu MySQL datu bāzi. Tīmekļa mitināšanas plāni parasti tiek piegādāti ar vienu MySQL gadījumu, taču, ja jūs gatavojaties sākt lielāku projektu, jums, iespējams, būs jāpievieno vairāk datu bāzu. Šajā gadījumā vienkārši izvēlieties tīmekļa mitināšanas paketi, kurā ir neierobežotas datu bāzes. Turklāt, ja vēlaties pareizi savienot un pārvaldīt datu bāzes, jums būs jādodas uz PHP. Tomēr diez vai varat atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas neatbalsta šo valodu.

Visbeidzot, jums jāpārliecinās, vai ir instalēta cPanel vai Plesk. Šie vadības paneļi ļauj jums izveidot datu bāzes un izdzēst vai pārvaldīt esošās. cPanel pat nodrošina MySQL datu bāzu vedni, kas sniedz palīdzību visā datu bāzu apstrādes procesā. Tagad apskatīsim pārskatus par 15 tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs galvenokārt iesakām!

Labākie MySQL tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Tāpēc, pirms sniegt jums sīkāku informāciju par uzņēmumiem, kurus mēs uzskatām par labākajiem MySQL saimniekiem, šeit ir pilns to saraksts:

  1. HostGator – USD no USD 2,75 mēnesī
  2. BlueHost – no USD 3,95 mēnesī
  3. InMotion hostings – no USD 3,99 mēnesī
  4. A2Nomāt – no USD 3,92 mēnesī
  5. Vietne – no USD 3,95 mēnesī
  6. iPage – no USD 1,99 mēnesī
  7. WebHostingHub – no USD 4,99 mēnesī
  8. FatCow – no USD 3,15 mēnesī
  9. LiquidWeb – no 59 USD / mēnesī
  10. GreenGeeks – no USD 3,95 mēnesī
  11. Ej tēti – no USD 2,99 mēnesī
  12. HostMonster – no USD 4,95 mēnesī
  13. Starpniekserveris – no USD 5 mēnesī
  14. HostPapa – no USD 3,95 mēnesī
  15. JustHost – no USD 3,95 mēnesī

Tagad apskatīsim, kurš mitināšanas pakalpojumu sniedzējs vislabāk atbilst jūsu budžetam un mitināšanas vajadzībām.

3. HostGator

hostgator-labākais-mysql-hostingsHostGator ir viens no šobrīd vispazīstamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Viņi piedāvā vismodernākos dalīta hostinga plānus, veltītus serverus, VPS un jo īpaši tālākpārdevēju hostingu, kas ir viņu visvairāk pārdotais pakalpojums. Viņu plānus plaši izmanto lielie un mazie uzņēmumi, emuāru autori un izstrādātāji. HostGator izveidots 2002. gadā un sāka pārdot uz Linux balstītus pakalpojumus.

2011. gadā viņi saprata, ka arī pēc Windows ir milzīgs pieprasījums, un sāka piedāvāt tīmekļa mitināšanas plānus, kuru pamatā ir operētājsistēma. HostGator šobrīd mitina vairāk nekā 8 miljonus domēnu. Viens no galvenajiem iemesliem tam ir plašais funkciju klāsts, kas ietilpst katra viņu plānā. Šim pakalpojumu sniedzējam ir arī savs vietņu veidotājs, kas jums bez maksas ļauj piekļūt vairāk nekā 4000 veidnēm.

HostGator nodrošina jūs ar katru rīku, kas var palīdzēt izveidot un uzturēt jūsu vietnes. Ar katru plānu jūs saņemat MySQL datu bāzes pārvaldībai, bezmaksas domēnu, uzdevumu plānotāju un citus noderīgus admin rīkus. Nav tik daudz pakalpojumu sniedzēju, kas var piedāvāt jums patiesi augstākās klases Windows mitināšanas plānus. Šeit HostGator pārspēj lielāko daļu savas konkurences, praksē izmantojot vairāku gadu pieredzi Windows mitināšanā.

Ja neesat apmierināts ar mitināšanas plānu, varat atgūt naudu 45 dienu laikā, kas ir lielāks nekā vidējais laika grafiks. Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jūs iegūstat arī neierobežotas MySQL datu bāzes un phpMyAdmin. Kopīgo plānu cenas sākas ar 2,75 USD mēnesī ar Hatchling plānu. Ja vēlaties VPS, sākuma līmeņa plāns jums izmaksās USD 29,95, savukārt lētākais atvēlētais serveris ir USD 119 mēnesī.

2. BlueHost

bluehost-best-mysql-hostingsBlueHost sāka darboties 2003. gadā, un tagad viņiem uzņēmumā strādā simtiem darbinieku. Tas kļuva par milzīgu vārdu nozarē, nodrošinot lietotājus ar tīmekļa mitināšanas plāniem, kas balstās uz vismodernāko aparatūru un programmatūru. Viņu visa tīmekļa mitināšanas platforma ir atvērtā pirmkoda, padarot to par lielisku izvēli lietotājiem, kuri vēlas izzināt tehniskās iespējas.

Kā vairums no lielajiem nosaukumiem starp tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, arī BlueHost piedāvā plašu jaudīgu tīmekļa mitināšanas plānu klāstu. Tajos ietilpst populārākie plāni, piemēram, mākonis, dalīts, VPS un speciāla mitināšana. Tomēr BlueHost ļauj jums izvēlēties no diviem citiem plāniem, viens no tiem ir izveidots WordPress lietotājiem, bet otrs – WooCommerce vietņu īpašniekiem..

Runājot par atbalstu, viņu profesionāļu komanda ir pieejama visu dienu, katru dienu. Jūs varat viņus sasniegt, izmantojot tērzēšanu, tālruni, e-pastu, un viņiem ir arī plaša zināšanu bāze. Katra mitināšanas pakete piešķir jums arī bezmaksas SSL un MySQL.

Viņi garantē, ka, izmantojot phpMyAdmin un daudzas citas noderīgas lietojumprogrammas, jūs varat izveidot un pārvaldīt datu bāzes ar MySQL. Ja vēlaties paveikt divas lietas vienlaikus, jums jāizvēlas BlueHost plāns, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu. Tā kā jums nav jāatrod un jāmaksā par domēnu reģistratūru, šī izvēle vienmēr var ietaupīt laiku un naudu.

Tagad apskatīsim to kopīgo, VPS un speciālo plānu cenas, lai tikai parādītu, cik patiesībā BlueHost ir pieņemamām cenām. Viņiem ir trīs dalīti mitināšanas plāni, sākot no pamata par USD 3,95 mēnesī, līdz Choice Plus plānam par USD 5,95. Viņu VPS plānu cenas svārstās no USD 19,99 līdz USD 59,99 mēnesī, bet īpaši hostinga plāni maksā no USD 79,99 līdz 119,99 mēnesī..

3. InMotion hostings

inmotion-best-mysql-hostingsVietnē InMotion Hostings varat atrast daudzus pilnvērtīgus mitināšanas plānus. Tajos ietilpst dažādas dalītas, speciālas, VPS, WordPress un pārvaldītas iespējas, nodrošinot, ka ikviens uzņēmums un indivīds var atrast perfektu pakalpojumu. MySQL ir viena no ekstras, ko tie nodrošina ar visām pakotnēm, kas ļauj iestatīt lietojumprogrammas un dinamiskas vietnes.

InMotion Hostings nodrošina jūs ar lietotājiem draudzīgiem vietņu veidotājiem, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal un B2evolution. Uzņēmums pat izstrādāja savu vietņu veidotāju ar nosaukumu Premium Web Builder un padarīja to pieejamu visiem, kas abonēja savus plānus. Lielajiem uzņēmumiem vai komandām, kas strādā pie lielākiem projektiem, īpaša plāna izvēle InMotion ir lieliska izvēle.

Specializētās pakotnēs ir iekļauts cPanel, lai pārlūkprogrammā būtu ērti pārvaldīt serveri un vietnes. Tas, kas viņu plānus padara patiesi draudzīgus iesācējiem, ir viņu MySQL atbalsts. Jūs izveidosit un uzturēsit savu datu bāzi ar pilnīgiem norādījumiem, nodrošinot, ka pareizā veidā izmantojat vēlamo SQL valodu. Ar jūsu datu bāzi nebūs veiktspējas problēmu, ko garantē viņu SSD atmiņas ierīces.

Viens no galvenajiem InMotion mērķiem ir visu laiku nodrošināt vismodernāko aparatūru saviem klientiem. Viņu pakalpojums ir atkarīgs no Samsung SSD un jaunākajiem Dell serveriem, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jūsu vietnes apmeklētāji baudīs netraucētu pārlūkošanas pieredzi. InMotion piedāvāto plānu cenas svārstās no USD 105,69 līdz USD 340,99 ar pieciem plāniem.

Viņiem ir trīs VPS mitināšanas plāni ar viszemāko cenu USD 27,99 un augstāko USD 64,99. Ja vēlaties izmēģināt viņu kopīgotā biznesa mitināšanas plānus, varat izvēlēties no trim plāniem. Palaišanas plāns ir USD 3,99 mēnesī, jauda $ 5,99 un Pro par USD 13,99 mēnesī, vispopulārākais ir Power plan..

4. A2 mitināšana

a2hosting-best-mysql-hostingsKad A2 Hosting tika dibināts 1999. gadā, sākumā tas bija neatkarīgs uzņēmums. Sākotnēji tas tika nosaukts par Iniquinet, un pēc tam 2003. gadā viņi to nomainīja uz A2 Hosting. Pateicoties daudzu gadu smagajam darbam, viņi kļuva par vienu no vadošajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Viņi saņem simtiem pozitīvu atsauksmju no lietotājiem un arī populārām recenzentu vietnēm.

A2 Hostings piedāvā plašu plānu daudzveidību. Viņi piedāvā parasto specializēto, VPS un kopīgo plānu ar daudz noderīgu papildinājumu, bezmaksas funkcijām un atbalstu. Jūs varat izvēlēties starp pārvaldītiem un nepārvaldītiem īpašiem un VPS plāniem. Ja vēlaties, lai MySQL būtu iekļauts paketē, jūs atrodaties pareizajā vietā. A2 Hostings piedāvā daudz funkciju un programmatūras, kas ir ļoti izdevīgas izstrādātājiem.

Jūs saņemat jaunāko versiju, MySQL 5.5, kā arī phpMyAdmin un SSH. Izmantojot šos noderīgos rīkus, jūs varēsit strādāt ar savām datu bāzēm jebkurā laikā, no jebkuras mašīnas. A2 Hostings sniedz lielisku iespēju tiem, kas vēlas strādāt pie savām prasmēm. Izmantojot viņu plašo zināšanu bāzi, jūs varat daudz uzzināt par Python un Perl izmantošanu savās datu bāzēs.

Vietnē A2 Hostings cenas atšķiras starp Windows un Linux opcijām, bet mēs runāsim par Linux plāniem tikai tāpēc, lai dotu jums priekšstatu par cenām. Jūs varat saņemt dalīta hostinga plānu, sākot no 3,91 USD, VPS par 5,00 USD un īpašu plānu par 9,31 USD. Šos plānus var palielināt atbilstoši jūsu vajadzībām, piešķirot jums arvien vairāk iespēju un priekšrocību.

5. Vietnes zeme

siteground-best-mysql-hostingsTas ir vēl viens liels vārds tīmekļa mitināšanas nozarē. SiteGround ir plaši pazīstams ar augsto pieejamību un ar jaudīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu nodrošināšanu visā pasaulē. Tas galvenokārt ir pateicoties datu centriem, kuri ir gudri izvietoti Singapūrā, Amsterdamā un Čikāgā, efektīvi aptverot daudzas valstis. Viņu mārketinga stratēģija ir izcelties no pūļa un piedāvāt auditorijai kaut ko atšķirīgu. Kā izrādās, viņu metode līdz šim ir diezgan veiksmīga.

Vietnē SiteGround jūs varat iegūt jebkura veida tīmekļa mitināšanas paketi, kas jums nepieciešama. Tomēr vairums lietotāju iegādājās savus dalītos vai mākoņa mitināšanas plānus, kas ir jaudīgāki, nekā nodrošina vairums konkurentu. Izmantojot šos divus, jūs iegūstat cPanel vadības paneli un atbalstu arī WordPress un Joomla. SiteGround nodrošina gandrīz 100% darbspējas laiku, jo viņi pastāvīgi uzrauga savus serverus un, ja rodas problēma, viņi to var uzreiz novērst..

Vēl viena lieliska lieta par šo pakalpojumu sniedzēju ir tā, ka jums ir atļauts izmantot neierobežotas MySQL datu bāzes ar viņu hostinga paketēm. Tie nodrošina augstu datu bāzu veiktspēju, glabājot tos atsevišķos cietajos diskos. Izmantojot phpMyAdmin, varat viegli strādāt ar savām datu bāzēm. Ja izvēlaties kādu no viņu dārgākajām pakotnēm, tās nodrošina arī dinamisko kešatmiņu, SSL, uzlabotu atbalstu un PCI ievērošanu.

Ja vēlaties, vietnē SiteGround varat iegūt koplietotu mitināšanas plānu tikai par USD 3,95. Tomēr viņu labākais pārdevējs ir CrowBig kopīgais plāns, kas mēnesī maksā 5,95 USD. Viņu sākuma līmeņa mākoņa mitināšanas plāns maksā 80 USD mēnesī, savukārt Entry Server var iegūt par 269 USD mēnesī, ja vēlaties speciāla servera plānu.

6. iPage

ipage-best-mysql-hostingsŠobrīd ir vairāk nekā miljons klientu, kuri izvēlējās iPage par savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Šis ir uzņēmums, kas jau desmit gadus nodrošina vietņu darbību. Jau 2011. gadā viņi sāka izmantot vēja enerģiju savu serveru darbināšanai, un viņi šo metodi izmanto līdz šai dienai. Viņu plāni ir pieņemami, un visa pakete ir izstrādāta tā, lai tā būtu draudzīga iesācējiem, tāpēc tik daudz cilvēku izvēlas šo pakalpojumu sniedzēju.

IPage mērķauditorija galvenokārt ir mazi uzņēmumi vai personas, kas vēlas ērti izveidot emuāru vai portfeļa vietni, pēc tam koncentrējoties uz savu darbu. Tā kā šī pakalpojuma sniedzēja galvenā ideja ir vienkāršība, viņi piedāvā tikai vienu dalīta hostinga plānu, kas maksā tikai 7,99 USD. Tomēr tas nāk ar daudzām noderīgām funkcijām. Piemēram, jūs varat reģistrēt domēna vārdu uz 3 gadiem, jums var būt neierobežotas MySQL datu bāzes un daudz atmiņas.

Viņiem ir savs vietnes vilkšanas un nomešanas redaktors, kas arī dod jums piekļuvi tūkstošiem veidņu. Protams, tiek atbalstītas populārākās CMS, un jūs arī saņemat ekstras savai vietnei. Tajos ietilpst rīki jūsu emuāram, foto galerijas un FTP rīki. Papildus MySQL jūs par to iegūstat arī lakas kešatmiņu un phpMyAdmin. Lai arī tie vietņu datus un datu bāzes neuzglabā atsevišķos serveros, jūsu dati tiks aizsargāti ar ikdienas dublējumiem.

Viņi arī piedāvā VPS hostingu, kas sākas ar USD 19,99 mēnesī, īpašu hostingu no USD 119,99 mēnesī un WordPress hostingu, kur sākuma pakete maksā USD 3,75 mēnesī.

7. Web mitināšanas centrs

webhostinghub-best-mysql-hostingsWeb Hosting Hub ir uzņēmums, kas izveidots 2010. gadā un kopš tā laika sniedz dažādus pakalpojumus. Papildus vietnes mitināšanai jūs varat tos nolīgt arī savas vietnes noformēšanai. Viņi piedāvā arī citus risinājumus, piemēram, vietņu veidotāju, daudzus e-komercijas rīkus un visu populāro CMS tīmekļa mitināšanu. Viņi kļuva tik populāri, ka vairāk nekā 40 000 cilvēku izvēlējās viņus veidot un darbināt savas tīmekļa vietnes.

Web mitināšanas centrs ir optimāls tiem, kas vēlas dalītu mitināšanu, jo tas ir vienīgais plāna veids, ko tie nodrošina. VPS, īpašus un citus plānus nodrošina InMotion Hosting, viņu māsas uzņēmums. Tā kā tie nodrošina tikai dalītu mitināšanu, tie pilnībā koncentrējas uz labāko trīs pieejamo tirgū pieejamo hostinga plānu nodrošināšanu. Ja vēlaties sākt vietni kā biznesu vai individuāliem mērķiem, Web Hosting Hub ļauj to ātri un efektīvi iestatīt.

Jūs varat izvēlēties no trim dalīta hostinga plāniem: Spark plāns USD 4,99 mēnesī, Nitro 6,99 USD un Dynamo plāns USD 8,99 mēnesī. Ja izvēlēsities Nitro plānu, jūs varēsit palaist neierobežotas MySQL datu bāzes, sub un parkotā domēnus, kas visi ir ierobežoti sākuma plānā. Otrais un trešais plāns arī dod jums atlaidi viņu tīmekļa dizaina pakalpojumam.

Visi kopīgotie plāni dod jums phpMyAdmin kā papildinājumu MySQL. Ja neesat tik pieredzējis MySQL, vienmēr varat paļauties uz viņu ceļvežiem, kā rīkoties ar datu bāzēm, viņiem to ir daudz.

8. FatCow

fatcow-best-mysql-hostingsFatCow ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas savu biznesu nodrošina ar zaļo enerģiju. Tie nodrošina tikai vienu koplietojamo mitināšanas plānu ar nosaukumu The Original FatCow Plan, kas mēnesī maksā tikai 3,15 USD un tas ļauj reģistrēt domēna vārdu uz vienu gadu. Viņu galvenā ideja ir izvairīties no sarežģītu tīmekļa mitināšanas plānu piedāvāšanas un to vietā salikt dažus vienkāršākus.

Viņiem ir profesionāla tehnoloģiju atbalsta komanda, kas sola atbildēt dažu minūšu laikā. Iegādājoties kādu no viņu plāniem, jums būs pieejams viņu vadības panelis, kas ir gandrīz tāds pats kā cPanel, tikai izskatās mazliet savādāk. Tas ir diezgan iesācējiem draudzīgs, tomēr, iespējams, būs nepieciešams zināms laiks, lai izdomātu MySQL pārvaldnieku un failu pārvaldnieku.

Ar savām cenām FatCow noteikti ir viens no pieejamākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Viņu plānus plaši izmanto mazie uzņēmumi un personāldaļas. Tāpat kā daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, viņiem ir arī savs pielāgots vietņu veidotājs, kas noklikšķina un klikšķina, kas varētu noderēt tiem, kam nav nekādas pieredzes tīmekļa izstrādē.

Ja jūs interesē citi plāni, piemēram, VPS vai īpaši serveri, tie arī tos piedāvā. FatCow sadala VPS un īpašos pakalpojumus trīs plānos. Katrs no šiem plāniem sniedz jums neierobežotas MySQL datu bāzes, domēnus, apakšdomēnus un FTP kontus. Sākuma līmeņa plāns VPS maksā 19,99 USD mēnesī, un jums var būt starta serveris tikai par 119,99 USD mēnesī..

9. LiquidWeb

LiquidWeb-best-mysql-hostingsTagad LiquidWeb ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kur var atrast tikai visspēcīgākos mitināšanas risinājumus. Viņi pat nesniedz dalītas mitināšanas plānus, jo tie koncentrējas uz vislabākās veiktspējas nodrošināšanu prasīgiem izstrādātājiem. Vietnē LiquidWeb varat atrast dažus ārkārtas Dedicated un VPS hostinga plānus ar garantētu gandrīz 100% darbības laiku. Varat arī izvēlēties, vai vēlaties Linux, vai Windows balstītu serveri.

Viņu tīmekļa mitināšanas plāni ir ne tikai jaudīgi, bet arī draudzīgi lietotājam, pārliecinoties, ka jums nevajadzēs tērēt daudz laika sava servera pārvaldīšanai. Viņi izmanto jaunāko aparatūru, lai vietņu īpašniekiem nodrošinātu pastāvīgu darbspēju un lielu ātrumu. Dažu pēdējo gadu laikā viņiem izdevās saglabāt savu darba laiku virs 99,99%, kas ir diezgan iespaidīgi.

Lai gan, izmantojot LiquidWeb, jūs gandrīz nevarat saskarties ar kādām problēmām, viņu profesionāla atbalsta komanda ir gatava vienmēr, kad jums tie ir nepieciešami. Ja jums jau ir vietne un vēlaties pāriet uz LiquidWeb mitināšanas plānu, viņi jums palīdzēs bez maksas migrēt datus. Viņi izmanto SSD cietos diskus un pat nodrošina slodzes līdzsvarotājus gadījumā, ja jums ir intensīva satiksme, ļaujot vairākiem serveriem apstrādāt jūsu trafiku.

Gan īpašie, gan VPS plāni atbalsta MySQL un daudzus citus datu bāzes risinājumus. Ja vēlaties LiquidWeb pārvaldītu veltītu serveri, trīs vietās varat izvēlēties no pieciem dažādiem plāniem. Sākuma plāns maksā 199 USD mēnesī un piešķir jums plašu noderīgu funkciju sarakstu. Viņu mākoņa VPS cenas sākas ar 59 ASV dolāriem mēnesī, bet lētākais mākonim atvēlētais serveris maksā 169 ASV dolārus mēnesī.

10. GreenGeeks

greengeeks-best-mysql-hostingsGreenGeeks ir pirms desmit gadiem izveidots tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuram šobrīd ir vairāk nekā 35 000 klientu un kas mitina vairāk nekā 300 000 vietņu. Kā norāda nosaukums, viņi savu aparatūru baro ar zaļo enerģiju vai, precīzāk, videi labāku vēja enerģiju.

Izvēloties kādu no viņu plāniem, jūs iegūsit daudz iespēju, piemēram, bezmaksas domēna reģistrāciju un pārsūtīšanu, vietņu veidotāju, vietņu pārsūtīšanu, drošus e-pasta kontus un daudz ko citu. GreenGeeks ir īpaša atbalsta komanda, kuru jūs varat sasniegt, izmantojot tērzēšanu, tālruni un biļetes. Viņi savus serverus vada tikai operētājsistēmā Linux, taču tā ir vispopulārākā operētājsistēma, kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu.

Arī GreenGeeks serveru darbības laiks ir ļoti konkurētspējīgs, jo viņi veiksmīgi notur to virs 99,9%. Viņi neveidoja savu vadības paneli, tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji. Tā vietā jūs iegūsit cPanel, kas garantē vienmērīgu lietotāja pieredzi katram vietnes īpašniekam. Ja jums jau ir vietne, varat to migrēt bez maksas. Viņi pat ļauj jums pievienot iepirkumu grozu, kas arī nāk komplektā.

Vietnē GreenGeeks tīmekļa mitināšana maksā tikai 3,95 USD, savukārt WordPress mitināšana ir arī 3,95 USD. Viņu plāni ir izdevīgi izstrādātājiem ar jaunāko MySQL, Python un Perl atbalstu, vairākām PHP versijām un FTP kontiem. Un tas ir tikai aisberga redzamā daļa, jo jūs saņemat daudz lielisku iespēju, kas garantē visaugstāko veiktspēju, drošību un e-komercijas atbalstu. Ja jūs neapmierina GreenGeeks, naudu varat atgūt 30 dienu laikā.

11. GoDaddy

godaddy-best-mysql-hostingsGoDaddy ir plaši pazīstams kā viens no lielākajiem domēnu reģistrētājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 miljoniem domēnu vārdu, kas līdz šim reģistrēti. Papildus domēna reģistrēšanai un izsoļu pakalpojumiem viņi piedāvā arī jaudīgus tīmekļa mitināšanas plānus. Šis uzņēmums dibināts 1997. gadā ar nosaukumu Jomax Technologies. Pēc diviem gadiem viņi pārgāja uz pašreizējo vārdu.

GoDaddy piedāvā tīmekļa mitināšanas risinājumus gan privātpersonām, gan lieliem uzņēmumiem. Viņi piedāvā dažādus īpašus, VPS un kopīgus plānus par pieņemamām cenām. Papildus parastajai Linux opcijai varat iegūt arī Windows balstītus serverus. Ir daudz hostinga plānu, no kuriem jūs varat izvēlēties, atkarībā no tā, kāda veida vietni vēlaties palaist, un no tā, cik daudz trafika jūs tai piesaista.

Viņiem ir arī populārs vietņu veidotājs, ko plaši izmanto nepieredzējuši lietotāji un mazi uzņēmumi, kuriem nepieciešams ātrs un ērts risinājums. Tas ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas ļauj piekļūt vairāk nekā 300 veidnēm. Veidnes jau ir aizpildītas ar saturu; jums tikai jākopē savs saturs pareizajās vietās un tā komplektācijā.

Izmantojot profesionālo administratoru, augstākās klases aparatūras un uzraudzības sistēmu kombināciju, viņi spēj pastāvīgi uzturēt servera darbības laiku virs 99,9%. GoDaddy ir nodrošinātājs, kurš rūpējas par jūsu saturu. Viņi regulāri izveido jūsu vietnes rezerves kopijas gadījumam, ja kaut kas noiet greizi. Jūs varat saņemt tīmekļa mitināšanas plānu tikai par 2,99 USD mēnesī. Viņu VPS plānu cenas sākas ar USD 17,99 mēnesī, bet jūs varat saņemt sākuma līmeņa speciālu serveri par USD 69,99 mēnesī.

12. HostMonster

hostmonster-best-mysql-hostingsHostMonster pakalpojumi un cenas ir diezgan līdzīgas tām, ko piedāvā BlueHost. Tas ir tāpēc, ka šie divi ir māsasuzņēmumi savā starpā. Viņi arī piedāvā dalīta hostinga plānus ar sākuma cenu USD 4,95 mēnesī. Tā komplektācijā ir neierobežots joslas platums, 50 GB krātuve, un tas ļauj jums izveidot vienu vietni un vienu domēna vārdu. Kopumā HostMonster piedāvā dažus pienācīgus dalīta hostinga plānus par pieņemamām cenām.

Tas ir lieliski piemērots indivīdiem un uzņēmumiem, kuri tikko sākuši piesaistīt trafiku. Papildus priekšnesumam jūs iegūsit daudzus noderīgus rīkus, kas var noderēt mazākām vietnēm. Tie ietver forumu un emuāru rīkus, iepirkumu grozu, SSL sertifikātu, CMS skriptus un jaunāko MySQL. Pamata VPS plāns HostMonster maksā tikai 19,99 USD, kas šobrīd tirgū ir diezgan lēts. Tomēr ar 30 GB brīvu vietu, divkodolu procesoru, 2 GB RAM un joslas platumu, kas ir ierobežots līdz 1 TB mēnesī, tā ir jaudīga opcija cenai.

Viņi neeksperimentē ar pielāgotiem vadības paneļiem; tā vietā jūs saņemat cPanel, kas vienmēr ir efektīvs risinājums. Ar 4-kodolu Intel Xeon procesoriem, 500 GB RAID1 un 4 GB RAM varat iegūt īpašu serveri tikai par 79,99 USD. Izmantojot HostMonster, jūs varat uzlabot savu plānu ikreiz, kad nepieciešama lielāka veiktspēja.

Jūsu kopīgotās datu bāzes tiks glabātas uz cita servera, nevis citiem datiem, un jūs saņemsiet arī phpMyAdmin savai MySQL. Ja vēlaties tīmekļa mitināšanas plānu, kas pareizi nodarbojas ar SQL vaicājumiem, jums noteikti vajadzētu izvēlēties HostMonster.

13. InterServer

interserver-best-mysql-hostingsInterServer šobrīd tiek uzskatīta par labāko izvēli tiem, kam nepieciešams pieejamais, taču jaudīgais WordPress mitināšanas pakalpojums. InterServer lētākais plāns maksā tikai 5 USD un jūs saņemat SSL sertifikātu, bezmaksas migrāciju un neierobežotu krātuvi, pārsūtīšanu un e-pastu. Viņi arī ļauj jums darbināt līdz 20 vietnēm viņu serverī. Augstu veiktspēju garantē jaunākā aparatūra, ieskaitot SSD no 30 GB līdz 240 GB.

InterServer cenšas panākt, lai viņu darbspējas laiks būtu pēc iespējas tuvāk šim perfektajam 100%, un viņiem līdz šim veicas patiešām labi. Pie šī pakalpojumu sniedzēja katru dienu ir atļauti tikai 100 jauni lietotāji. Šis ierobežojums garantē, ka viņu serveri negaidīti palēnināsies aizņemtā dienā. Ja izvēlaties kādu no viņu VPS plāniem, jums būs daudz pielāgošanas iespēju. Jūs varēsit izvēlēties jums vislabāk piemērotos programmatūras rīkus, vadības paneli, OS un apstrādes jaudu.

Ja izvēlaties InterServer, nebūs nekādu neparedzētu izejas maksu vai jebkāda veida ilgtermiņa līgumu. Turklāt jūs saņemsit naudu atpakaļ 30 dienu laikā, ja jūs nebūtu apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu. Jūs varēsit nemanāmi pārvaldīt savas datu bāzes, izmantojot jaunākās MySQL un phpMyAdmin.

Attiecībā uz atbalstu jūs varat sazināties ar viņiem visādā veidā, kad vien vēlaties. InterServer atbalsts ir pieejams pa tālruni, tērzēšanu, e-pastu, bet jūs varat izmantot arī viņu plašo zināšanu bāzi un forumu. Viņu VPS plāni ir tik mērogojami, ka jūs varat izvēlēties no 16 dažādām variācijām ar sākuma cenu tikai USD 10,00 mēnesī operētājsistēmai Windows un 6,00 USD mēnesī par Linux.

14. HostPapa

hostpapa-best-mysql-hostingsHostPapa ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tieši no Kanādas, kas izveidojās 2006. gadā. To mērķauditorija ir mazi uzņēmumi, jo viņi to norāda savā tīmekļa vietnē un arī reklāmās. Viņi aparatūras izmantošanai izmanto zaļo enerģiju, kas šobrīd hostinga uzņēmumiem ir ļoti populāra. Salīdzinot ar citiem videonovērošanas pakalpojumu sniedzējiem, to cenas ir diezgan zemas.

Kaut arī HostPapa nepiedāvā veltītus serverus, to koplietotie un VPS plāni ir diezgan jaudīgi. Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jūs saņemat arī vietņu veidotāju. Tomēr jūs varat jaunināt vietņu veidotāju uz vēl labāku, pārejot uz dārgāku plānu. Katrā iepakojumā ir iekļauti arī cPanel un FTP konti. Viņu lētākais dalītā hostinga plāns maksā 3,95 USD un ļauj jums izveidot divas vietnes.

Ja jums ir nepieciešams VPS, jūs varat izvēlēties no 5 dažādiem plāniem atbilstoši savām vajadzībām. Viņu pirmais VPS plāns maksā tikai 19,99 USD mēnesī, un jūs saņemat 4 kodolu procesoru, 1,5 GB RAM, 50 GB atmiņas un 1 TB pārsūtīšanu. Izmantojot šos plānus, jūs varat iegūt gan Linux, gan Windows serverus. Runājot par datu bāzēm, jūs saņemat MySQL 5, un tās ļauj pārvaldīt neierobežotas datu bāzes.

Viņu plānos ir iekļauts jaudīgais administrēšanas rīks phpMyAdmin, kas ļauj jums viegli tikt galā ar biežākajiem MySQL uzdevumiem. Ja esat iesācējs izstrādātājs vai tīmekļa pārzinis, HostPapa ir lieliska izvēle jums. Saskaņā ar viņu plāniem katrs rīks, kas nepieciešams, lai efektīvi izveidotu un uzturētu vietni, būs samērīgs.

15. JustHost

Justhost-best-mysql-hostingsVietnē JustHost varat atrast lieliskus hostinga plānus maziem uzņēmumiem un iesācējiem tīmekļa pārziņiem. Lai gan uzticams koplietojamo hostinga plānu nodrošināšana ir nepārprotami viņu galvenais mērķis, viņiem ir arī daži pienācīgi VPS un īpaša servera plāni. Jūs varat saņemt koplietojamu mitināšanas plānu tikai par 3,95 USD mēnesī, kas piešķir domēna vārdu, vietni, 50 GB vietas un dažas citas pamata funkcijas.

Izmantojot viņu mitināšanas plānus, jūs iegūstat bezmaksas vietņu veidotājus ar veidnēm un iespēju ar vienu klikšķi instalēt plašu noderīgas programmatūras klāstu. Viņu programmatūras paketē varat atrast arī emuāru veidošanas, forumu un e-komercijas rīkus. Viņi piedāvā bagātīgu sākuma paketi datu bāzēm ar jaunāko MySQL, ļaujot jums būt 20 datu bāzēm. Tomēr, ja jūs jaunināt uz jaudīgāku plānu, tas kļūst neierobežots.

Jūs varēsit izveidot un pārvaldīt datu bāzes ar phpMyAdmin. Par laimi, JustHost neuzglabā datu bāzes un citus datus tajā pašā serverī. Šī ir lieliska prakse, kas kļuva populāra starp tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot stabilitāti saviem klientiem.

Jūs varat izvēlēties no četriem VPS plāniem, kuru cenas svārstās no USD 19,99 mēnesī līdz USD 59,99 mēnesī. Izmantojot pirmo, jūs iegūstat divkodolu CPU, 2 GB operatīvo atmiņu, 30 GB krātuvi, 1 TB joslas platumu un bezmaksas domēna vārdu. Viņi piedāvā arī trīs īpašu serveru plānus, kurus varat pārvaldīt, izmantojot cPanel. Pirmais maksā 79,99 USD mēnesī, un jūs to varat palielināt līdz visjaudīgākajam plānam, kura izmaksas mēnesī ir 119,99 USD..

Secinājums

Noteikti ir arī citi lieliski hostinga pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā MySQL datu bāzes mitināšanu, un šajā rakstā tie nav uzskaitīti. Ja izvēlaties kādu no uzņēmumiem, kas uzskaitīti lapā, varat nekļūdīties par MySQL datu bāzu mitināšanu un pārvaldību.

Ja jums ir kādi jautājumi par šiem hostinga uzņēmumiem vai jums ir kādi ieteikumi par šo rakstu, lūdzu, dodiet mums to komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map