15 labākie WordPress mitināšanas Austrālija

01.06.2020
Labākais hostings '15 labākie WordPress mitināšanas Austrālija
0 39 мин.

labākais-WordPress-hostings-Austrālija-2019


Austrālija ir daudzu brīnumu vieta. Tas ir slavens ar daudzām lietām, bet, runājot par tīmekļa mitināšanu, tas pat nesasniedz atzīmi. Vietnes, kas tiek mitinātas Austrālijas uzņēmējā, darbība palēninās vai pat iznīcinās jūsu biznesu. Tas nav brīnums, jo Austrālija ir diezgan izolēta no pārējās pasaules, zemūdens kabeļi nodrošina stabilu savienojumu.

Ir dabiski, ka vēlaties atbalstīt Austrālijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, ja dzīvojat Austrālijā. Bet tas, iespējams, nav labākais risinājums jūsu biznesam. Jūs nevarat atļauties pietrūkt tik daudz ātruma, ka klienti novērsīsies no jums. Bet, lai būtu skaidrāks, kāpēc tikai Austrālijā izvietots mitināšanas bizness nav laba izvēle. Turpiniet lasīt zemāk.

Kāpēc Austrālijas saimnieks to vienkārši nesagriež

Mēs dzīvojam laikmetā, kad viss ir bezvadu, tomēr internets lielākoties joprojām ir atkarīgs no zemūdens kabeļiem. Šie kabeļi savieno kontinentus un salas, ļaujot mums iegūt globālo savienojamību, ko mēs šodien baudām.

Katrs straumētais video, spēlētā spēle vai lasītais raksts nāk caur zemūdens kabeļiem, kas ar gaismas ātrumu var pārraidīt datu terabaitus. Diemžēl Austrālija ir kontinents, kas vismazāk saistīts ar pārējo pasauli.

Pašlaik Austrālija ir savienota ar 21 zemūdens kabeļu, bet 11 no tiem nedarbojas. Tātad mums paliek desmit, kas ir veci un joprojām ir pakļauti zaudējumiem. Ja kāds no tiem sabojājas, tas var izraisīt lielus pārtraukumus. Nav nozīmes tam, vai tā ir liela pilsēta vai jūsu bizness, ja nepareizs zemūdens kabelis sabojās, tas nedarbosies.

Kā zemūdens kabeļa nobīde var ietekmēt jūsu tiešsaistes biznesu

Ja Amazon iekraušanas ātrums samazinātos tikai par vienu sekundi, tas varētu zaudēt 1,6 miljardus USD ieņēmumos katru gadu. Tāda pati situācija attiecas uz jūsu biznesu, ja jūsu vietne cieš no dīkstāves. Tas kaitē jūsu uzticamībai, klientu uzticībai, nemaz nerunājot par to, ka jūs nevarēsit pārdot.

zemūdens kabeļi-Austrālija

Avots: submarinecablemap.com

Turklāt jūs ietekmējat klientus tādā veidā, par kuru jūs, iespējams, nezināt. Viņi jums neteiks dažas lietas, piemēram:

 • Viņi ir nedroši – Daudzu cilvēku domās, kaut ko iegādājoties tiešsaistē, joprojām ir saistīts ar lielu risku, jo jūs piešķirat naudu nezināmai personai nezināmā vietā. Ja viņiem pat uz brīdi šķiet, ka neesat uzticams, tas sabojās jūsu reputāciju. Visam jūsu zīmolam jāatspoguļo uzticamība.
 • Pirmie iespaidi ir svarīgi – Lielākā daļa jūsu klientu viedokļu tiek veidoti viņu pirmās mijiedarbības laikā ar jūsu zīmolu. Pirmās dažas sekundes, ko viņi pavada jūsu vietnē, ietekmēs to, kā viņi redz jūsu zīmolu. Ja jūsu vietne ir pārāk lēna, viņi jutīsies neapmierināti, un tie paliks pie viņiem mūžīgi.
 • Cilvēkiem diezgan ātri garlaicīgi – Nevienam nepatīk gaidīt, it īpaši, ja viņi precīzi nezina, ko viņi gaida. Ja jūsu vietne tiek ielādēta ātri, viņi būs priecīgi par tās turpmāku pārlūkošanu. Ja tā nenotiek, viņi to aizver bez otrām domām.

Cik ātrums ietekmē jūsu vietni

Visi zina, ka mēs dzīvojam laikmetā, kad cilvēki ir nepacietīgāki nekā jebkad agrāk. Ja viņi vēlas jebkāda veida informāciju, viņi vēlas tam piekļūt nekavējoties. Ne tikai to, bet arī jūsu vietni ātrums ietekmē tā SEO arī. Katras jūsu lapas ielādes lapa pati par sevi ir neatkarīgs SEO faktors. Google robots precīzi mēra, cik ilgs laiks ir nepieciešams katras jūsu lapas ielādei.

Ātrums ir viens no vissvarīgākajiem jebkura tiešsaistes biznesa faktoriem, un, ja jūsu bizness darbojas Austrālijas tīmekļa mitināšanā, tas varētu būt lēnāks, nekā jūs varat pieļaut. Patiesībā jūs zaudēsit klientus, ja jūsu vietne netiek ielādēta mazāk kā 2 sekundēs. Cilvēki ir nepacietīgi, kad runa ir par pārlūkošanu un iepirkšanos tiešsaistē. Viņi noklikšķinās prom, ja jūsu vietne netiks ielādēta tik ātri, kā viņi to sagaida.

Ja jūs veicat tiešsaistes biznesu un vēlaties atlasīt mērķauditoriju arī pārējā pasaulē, nevis tikai Austrālijā, jums būs nepieciešams atbilstošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas palīdzēs jums to realizēt. Tāpēc mēs esam izveidojuši dažus no labākajiem plāniem, kas palīdzēs jums vadīt jūsu biznesu lielā ātrumā, pat ja tas atrodas Austrālijā vai ja Austrālija ir jūsu galvenais mērķis.

Cik ātri vajadzētu būt jūsu vietnei?

Vietnes ielādes ātruma nozares standarts ir 1,2 sekundes, taču vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nodrošina daudz labāku ātrumu. Jūs varat gaidīt, lai atrastu pakalpojumu sniedzēju, kurš piešķirs jums ātrumu no 181 milisekundēm līdz 841 milisekundēm. Jūs vēlaties, lai jūsu vietnes ielādes ātrums būtu starp šīm atzīmēm, jo ​​tā tiks ielādēta tik ātri, cik jūsu vietnes apmeklētāji to sagaida.

Pat ja jūs atrodaties Austrālijā, varat atrast daudzus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru serveri atrodas visā pasaulē. Viņi var nodrošināt jums nepieciešamo ātrumu neatkarīgi no vietnes apmeklētāja atrašanās vietas. Turklāt, ja izvēlaties mākoņa mitināšanu, viss kļūs vēl labāks. Mākoņu mitināšana ir vēl dinamiskāka un piedāvā lielāku ātrumu un uzticamību nekā jebkas cits līdz šim.

Top 15 WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji austrāliešiem

Zemāk atradīsit šos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus kopā ar viņu plāniem. Katram no tiem ir savs unikālais priekšrocību komplekts ar cenu noteikšanu. Jūs būsiet pārsteigts, kādus satriecošus plānus varat atrast un cik lēti.

Mēs esam pārbaudījuši daudz tīmekļa mitinātāju, un tie visi ir tiešraidē, un to maksimālais ielādes laiks ir 800 milisekundi.

 1. Vietne
 2. A2Nomāt
 3. Hostinger
 4. StableHost
 5. Mākoņu veidi
 6. WP mitināšana
 7. DigitalPacific
 8. Panturs
 9. Svarīgi
 10. Ventraip
 11. BlueHost
 12. HostGator
 13. Kustībā
 14. GreenGeeks
 15. DreamHost

Tātad, bez turpmākas piepūles, pievērsīsimies viņiem!

1. Vietnes zeme

siteground-best-wordpress-hostings-australia

Vietne

SiteGround ir viegli viens no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Gandrīz visas mūsu vietnes tiek mitinātas vietnes SiteGround serveros. Tas ir tikai dabiski, ka mēs esam pret viņiem aizspriedumaini, un tas notiek tikai tāpēc, ka viņiem šobrīd ir vislabākie piedāvājumi ātruma un vērtības ziņā.

Vietnē SiteGround atrodas 800 000 domēnu vārdu, un viņiem ir pienākums iegūt vēl vairāk. Tie ir pilnīgi uzticami ar 99,98% uptime, tāpēc jūsu vietne vienmēr ir drošībā ar viņiem.

Mēs mitinājām mūsu testa vietni Singapūras datu centrā un pārbaudījām, kā tās darbojas. Viņi darbojās apbrīnojami, ielādējot mūsu vietni 730 milisekundēs. Vietnei SiteGround ir serveri visā pasaulē, un tie nodrošina arī pastāvīgu darbspējas laiku un ielādes ātrumu. Viņiem ir pielāgojama mākoņa mitināšana, kas jums labi noderēs neatkarīgi no atrašanās vietas. Turklāt SiteGround piedāvā pilnībā pārvaldītu pakalpojumu WordpPress vietnēm. Jūs varat sākt savu vietni, neuztraucoties par servera iestatījumiem.

Turklāt jums būs VIP klientu atbalsta komanda, kas palīdzēs jums ar visiem iespējamiem jautājumiem. Vienā no mūsu testiem viņi parādīja 10 minūšu reakcijas laiku, un mēs saņēmām atbildi, kuru gaidījām. Turklāt klientu atbalsta pārstāvis bija draudzīgs un praktizēja labu angļu valodu, tāpēc ar viņu noteikti bija vērts aprunāties.

Visi šie fakti izskaidro, kāpēc SiteGround iesaka visas trīs populārākās satura pārvaldības sistēmas, piemēram, Drupal, WordPress un Joomla. Tas vienkārši izpilda to, par ko jūs maksājat. Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā mēs atrodamies, vietne SiteGround mūs ir pārklājusi.

2. A2izmitināšana

a2hosting-best-hosting-australia

A2Nomāt

Pat ja jūs atrodaties pasaules galā, A2Hosting joprojām nodrošinās jums nepieciešamo ātrumu. Tas ir viens no pārsteidzošākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, ko mēs atradām, jo ​​tie tiešām ir ārkārtīgi ātri un uzticami. Iesācējiem viņu darba laiks visu gadu ir 99,99% vai 99,98%. 100% ir ļoti reti sastopami, tāpēc jums nevajadzētu gaidīt pārāk daudz, neatkarīgi no tā, kuru hostinga pakalpojumu sniedzēju jūs skatāties.

A2Hosting padarīja to par vienu no nedaudzajiem populārākajiem hostinga zīmoliem tirgū, it īpaši, ja rūpējās par mūsu planētu. Viņiem notika labs zaļš kempings, un tagad viņi ir 100% oglekļa neitrāli. Tas ir par vienu mazāk bioloģisko pēdu nospiedumu uz planētas Zeme.

Mēs izmēģinājām viņu Swift plānu, kas maksā AUD 6,95 mēnesī, un tas mums deva visas nepieciešamās funkcijas. Ātra SSD, krātuve un PHP7 nodrošina, ka WordPress darbojas vislabākajā kārtībā. Uzņēmumam ir 3 datu centri, kas izvietoti dažādos reģionos; ar vistuvāko Austrālijai ir Singapūra. Protams, mēs pārbaudījām viņu Singapūras datu centru, un rezultāti bija interesanti. Pings atgriezās ar 329 milisekundēm, kas nepavisam nav slikti. Šis ir arī vidējais rādītājs pasaulē, kuru jūs varat sagaidīt, tāpēc A2 hostings ir diezgan uzticams, runājot par ātrumu. Tas tiešām ir ātras dalītās hostinga pakalpojumu sniedzējs, jo tas ir par 50% ātrāks nekā vidēji.

A2Hosting pat piedāvā pārsteidzošu klientu atbalstu. Pieredzes veids, ko iegūstat no tīmekļa resursdatora, ir svarīgāks nekā ielādes ātrums. A2 ir daudz noderīgu, ASV balstītu atbalsta pārstāvju. Jūs varat tos sasniegt 24/7/365, izmantojot tālruni, tērzēšanu, e-pastu vai izmantojot biļešu iesniegšanas sistēmu.

Tomēr, ja jūsu galvenā auditorija atrodas Austrālijā, A2 hostings, iespējams, nav jums labākais risinājums. Ir daudz Austrālijā bāzētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas kontinentā nodrošina labāku ātrumu. Tomēr, ja jūsu auditorija ir izplatīta visā pasaulē, tad A2Hosting noteikti ir vērts izmēģināt.

3. Hostinger

hostinger-lēti-hostings-Austrālija

Hostinger

Hostinger izdevās mūs pārsteigt vairāk nekā jebkurš cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, vienkārši tāpēc, ka viņi piedāvā visaugstāko kvalitāti par zemu cenu. To iekraušanas laiks vienmēr ir 384 milisekundes, kas ir diezgan pārsteidzoši. Tas labi kalpos jūsu auditorijai un noteikti iegūs tik ļoti vajadzīgos reklāmguvumus. Hostinger vēl konsekventāku un uzticamāku padara tas, ka viņi izmanto mākoņa tehnoloģijas.

Izmantojot mākoņa mitināšanu, varat aizmirst par dīkstāvēm, pārmērīgu satiksmes intensitāti vai nevienmērīgu iekraušanas ātrumu. Tas ir pateicoties neiznīcināmajai arhitektūrai. Ja viens serveris darbojas nepareizi vai ir pārslogots ar trafiku, cits to vienkārši aizņems, nodrošinot lielisku sniegumu visā pakalpojumā. Varat sākt strādāt ar vienota hostinga plānu tikai par USD 0,80 mēnesī vai arī ar plašāku plānu par USD 3,49 mēnesī un USD 7,95 mēnesī. Tomēr, ja jūs dodaties uz mākoņa mitināšanu, jūs iegūsit daudz jaudīgāku pakalpojumu ar vairākām drošības funkcijām, taču tas jums izmaksās USD 15,90 mēnesī. Jūs saņemsit SSL sertifikātu, piekļuvi kešatmiņas pārvaldniekam, CloudFlare integrāciju drošībai un daudz ko citu. Izmantojot mākoņa mitināšanas plānu, jūs iegūsit 2 CPU kodolus, 40 GB vērtībā SSD krātuvi un 3 GB RAM. Plānā jūs arī iegūstat bezmaksas vietņu veidotāju un domēna vārdu, tāpēc tas ir diezgan labs darījums.

Visbeidzot, pastāvīgs ir arī Hostinger klientu atbalsts. Forumu mitināšanas forumos atradām visdažādākos pozitīvos komentārus, un arī mūsu pieredze bija diezgan iepriecinoša. Hostingera klientu atbalsta pārstāvis 10 minūšu laikā atbildēja uz mums tiešraidē un sniedza mums daudz noderīgas informācijas. Viņa bija zinoša un daudz ko pastāstīja par to, kā mēs varētu maksimāli izmantot savu plānu. Tātad, mūsuprāt, tas ir 10 no 10.

Ja jūs vēlaties sākt savu vietni no ļoti maza, bet vēlaties saņemt kvalitatīvu pakalpojumu, Hostinger ir ideāls risinājums jums.

4. StableHost

stabilshost-profesionāls-wordpress-hostings-austrālieši

StableHost

Tas, kas mums patika pakalpojumā StableHost, nav saistīts ar viņu pakalpojumu kvalitāti, bet drīzāk par viņu morāli. Gandrīz katrs tur esošais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs dara visu iespējamo, lai pievilinātu klientus, pārdotu viņiem plānu un pēc tam tos pārdotu. Pietiekami bieži viņi nedara to, kas nepieciešams kvalitatīva pakalpojuma sniegšanai. Tāpēc mēs patiesi novērtējam to, kad mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir patiesi gatavs un godīgs. Viņi ir visretākie.

StableHost ir viss nepieciešamais, lai palaistu ātru vietni. Izmantojot katru plānu, jūs iegūsit neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, kā arī pilnu CPU kodolu un lielisku atbalsta komandu jūsu aizmugurē. Pārbaudot, mēs noskaidrojām, ka visu gadu viņu servera darbspējas laiks ir 99,97%, un ielādes laiki ir aptuveni 500 milisekundes. Bija tiešām jēga šo uzņēmumu nosaukt par StableHost. Viņu sniegums noteikti ir stabils visa gada garumā.

Jūs varat atrasties jebkur citur pasaulē, un jūsu vietne saglabās 500 milisekunžu iekraušanas ātrumu neatkarīgi no tā. Tas noteikti nezaudēs nevienu apmeklētāju.

StableHost ir pieejami arī VPS un specializētie mitināšanas pakalpojumi. Turklāt, ja nevēlaties pārāk daudz domāt par savu WordPress vietni, varat viņiem uzticēt to pārvaldīt jums. Jums tikai jāpārvalda vietnes saturs un dažas lietas vadības panelī. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ietaupīt laiku un enerģiju un ieguldīt to sava biznesa attīstībā.

Ja izvēlēsities vienkāršāko dalītā hostinga plānu, tas jums izmaksās tikai USD 3,50 mēnesī. Tā ir lieliska iespēja, ja vēlaties mitināt vienkāršu emuāru vai vietni, kurā nav prasīti lieli resursi. Tomēr, ja apmeklējat e-komercijas vietni vai kaut ko lielāku, jums būs nepieciešams uzņēmuma līmeņa plāns, kura cena būs USD 28.50 mēnesī. Pat ja tas ir daudz vairāk, nekā jūs gaidījāt, jūs saņemsit visus rīkus un atbalstu, kas jums nepieciešams tiešsaistes biznesa vadīšanai..

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīstieties ar StableHost oficiālo vietni.

5. Mākoņi

mākoņu ceļi-pārvaldīti-mākonis-hostings-Austrālija

Mākoņu veidi

Hostinga pakalpojumu sniedzēji, kas atrodas tikai Austrālijā

Ja jūsu galvenā auditorija atrodas Austrālijā, tad ir tikai dabiski, ka tā uzstāsies vislabāk, ja jūs izmantojat Austrālijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tādā veidā jūs varat nodrošināt, lai visi dati pēc iespējas ātrāk nonāktu pie apmeklētājiem Austrālijā.

Iepriekš minētos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus ir diezgan viegli atrast, jo tie patīk pasaules mēroga auditorijai. Bet ir daudz grūtāk atrast Austrālijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus. Tāpēc mēs esam pārbaudījuši trīs labākos Austrālijas hostinga pakalpojumu sniedzējus.

6. WP mitināšana

tīrīšana-labākais-WordPress-hostings-Austrālija

WP mitināšana

WP Hosting, kā norāda nosaukums, ir uzņēmums, kas galvenokārt koncentrējas uz augstas kvalitātes WordPress hostinga pakalpojumu sniegšanu. Ja vēlaties, lai CMS būtu pilnvērtīgs komplekts, tad noteikti pārbaudiet viņu plānus. WP Hostings šobrīd ir vispopulārākais Austrālijas hostinga pakalpojumu sniedzējs. WordPress lietotājiem viņu pakalpojumi ir patiesi izdevīgi, jo tie nodrošina ikdienas dublējumus, viena klikšķa instalēšanas skriptus un augstākās pakāpes drošību saviem klientiem..

Kopš uzņēmuma dibināšanas Austrālijā viņiem bija ērti tur ievietot galveno datu centru. Šobrīd visā kontinentā ir milzīgs pieprasījums pēc kvalitatīva tīmekļa mitināšanas, un WP Hosting uzreiz izmantoja iespēju. Drošība ir viens no viņu spēcīgajiem komplektiem. Viņi novērš serveru dīkstāvi, pārraugot infrastruktūru visu diennakti. Izmantojot ikdienas dublējumus, viņi arī pārliecinās, ka neviens no jūsu datiem nepazūd.

Google jau tagad piešķir lielu prioritāti vietnēm, kurām ir SSL sertifikāti, un WP Hosting to labi zina. Viņi piedāvā SSL sertifikātus kopā ar paketēm un papildu surogātpasta filtru programmatūru, kas lietotājiem neļauj ģenerēt nevajadzīgu saturu jūsu vietnē. Ja apmeklējat WP mitināšanu un noklikšķināt uz viņu WordPress mitināšanas sadaļu, varat redzēt, ka viņi piedāvā trīs dažādus plānus: Startup, Business un Corporate. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs saņemat neierobežotu datu pārsūtīšanu, ikdienas dublējumus un DDoS aizsardzību.

Pirmais plāns dod jums 5 GB SSD, kuru var palielināt līdz 20 GB, ja izvēlaties korporatīvo plānu. SSD diskdziņu un neierobežotas datu pārsūtīšanas kombinācija nodrošina ātru lapas ielādes laiku jūsu vietnei. Varat arī reģistrēties vienā no trim servera opcijām. Cenas var mainīties atkarībā no vēlamajām papildu funkcijām. Katram īpašajam plānam varat pievienot vadības paneli, dublējumus un kopējo aprūpi.

Viņu kopējais kopums nodrošina izcilu atbalstu, servera uzraudzību, augsta līmeņa drošību un ugunsmūra konfigurāciju. WP Hosting ir uzticams klientu atbalsta personāls, kuru var sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu.

7. DigitalPacific

digitālā-Klusā okeāna-domēna-hostinga-Austrālija

DigitalPacific

DigitalPacific ir uzņēmums, kas piedāvā visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar mitināšanu un vietnēm. Tajos ietilpst VPS, koplietoti un īpaši serveri, domēna reģistrācija, tālākpārdevēju mitināšana, SSL sertifikāti un plašs papildu iespēju klāsts. Ja vēlaties vispusīgu risinājumu jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām, noteikti pārbaudiet DigitalPacific. Viņi visus savus hostinga pakotnes darbina ar visaugstākajiem Dell serveriem, un jūs būsit vairāk nekā apmierināts ar jūsu naudas vērtību.

Tie piedāvā tikai tās funkcijas un lietotnes, kas patiesi darbojas. Piemēram, lietotāji saņem cPanel, vispopulārāko un lietotājam draudzīgāko vadības paneli un Softaculous. Pēdējais ļauj jums atrast un instalēt jūsu vietnei visnoderīgākās lietojumprogrammas, izmantojot viena klikšķa metodi. DigitalPacific rutīnas mērķis ir izveidot dublējumus visiem klientiem trīs reizes dienā. Ja kaut kas noiet greizi ar jūsu vietnes datiem, jebkurā laikā varat atgriezties pie iepriekš saglabātās versijas.

Uzņēmums nodrošina 99,99% uptime viņu VPS, mākoņa un speciālajām hostinga pakotnēm. Ja vēlaties izveidot savu e-komercijas vietni, ģenerēt trafiku un pārdot produktus tiešsaistē, tad viņu vidējais darbspējas laiks jums dos daudz labuma. Ja jūs labprātāk pierakstāties pie kāda no viņu tālākpārdevējiem vai dalīta hostinga paketēm, nav jāuztraucas. Tie garantē 99,9% uptime šiem zemāka līmeņa plāniem, kas arī ir daudz.

Jums ir daudz laika, lai izmēģinātu viņu kopīgos un tālākpārdevēju plānus, jo tie piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju šīm pakām. Tomēr, ja vēlaties reģistrēties viņu mākoņos, VPS vai īpašos mitināšanas pakalpojumos, jums jāpatur prātā, ka jums ir tikai 10 dienu naudas atdošanas periods. DigitalPacific ir noderīga profesionāļu komanda, kuru var sasniegt, izmantojot biļetes, e-pastu un tālruni. Pat ja viņi nekavējoties nesūta ziņojumu, jūs noteikti saņemsit atbildi 3 stundu laikā.

8. Panthūrs

panthur-australian-web-hostinga uzņēmums

Panturs

Ja jūs meklējat lētu, taču uzticamu Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums vajadzētu izmēģināt Panthur. Mēs iesakām šo alternatīvu arī iesācējiem un pieredzējušākiem lietotājiem. Viņi daudz ieguldīja vismodernākajā aparatūrā, ieskaitot SSD atmiņas diskus, kas nodrošina ātru datu plūsmu. Turklāt Panthur garantē DDoS aizsardzību un CloudFare CDN visiem saviem klientiem. Ja vēlaties reģistrēties kādam no viņu plāniem, bet jums jau ir vietne, kas mitināta citur, nav jāuztraucas.

Panthur pārsūtīs jūsu vietnes datus uz viņu serveri, un jums nevajadzēs maksāt santīmu. Viņi cenšas saglabāt sava servera darbības laiku virs 99,9%, pārliecinoties, ka viņu serveros mitinātās e-komercijas vietnes cieš maz vai nemaz nezaudē ieņēmumus. Pakalpojumu sniedzējs dāsni ļauj saviem lietotājiem izveidot tik daudz e-pasta kontu un SQL datu bāzu, cik viņi vēlas. Vienīgais ierobežojums, ar kuru jums būs jāsaskaras, būs SSD atmiņas lielums. Kā daudzi no saviem konkurentiem, Panthur arī piešķir cPanel licenci un daudz lietojumprogrammu, kuras varat instalēt ar vienu klikšķi.

Viņi piedāvā daudzus rīkus, kas vietņu pārvaldību un pielāgošanu padara daudz vienkāršāku. Panthur jūsu vietnēm piemēro augstu drošības līmeni, atdalot to no citiem servera lietotājiem ar CloudLinux. Kamēr jūsu vietne pieaugs, tā tiks nepārtraukti skenēta no ļaunprātīgas programmatūras un aizsargāta pret DDoS uzbrukumiem. Turklāt, izmantojot SSH saknes piekļuvi, jūs varēsit instalēt darbam nepieciešamo programmatūru.

Ja kaut kas noiet greizi, jūs vienmēr varat atgriezties vienā no dublējumiem, ko varat izveidot bez maksas. Nav arī jātērē nauda SSL sertifikātam, jo ​​Panthur katram lietotājam bez maksas izsniedz sertifikātu. Ja jums nepieciešama palīdzība, jūs jebkurā laikā varat sazināties ar viņu klientu atbalsta komandu, izmantojot biļetes, e-pastu un tālruni. Viņiem ir atšķirīgi tālruņu numuri, kas pieejami Austrālijai, Jaunzēlandei, un viens, kas pieejams visām pārējām valstīm, lai jūs varētu ātri tos iegūt pa tālruni atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

9. Svarīgs

kritiski svarīgi - bizness-hostings-austrālija

Svarīgi

Crucial ir viens no tiem Austrālijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas šobrīd ir ļoti populāri reģionā. Viņi izceļas ar ātrdarbīgu pakalpojumu sniegšanu un klientu atbalsta pieredzi, kas pārsniedz vidējo. Galvenais Crucial mērķis ir palīdzēt Austrālijas uzņēmumiem augt, un tiešām daudzi lieli uzņēmumi ir apmierināti ar saviem pakalpojumiem. Viņi piedāvā jaudīgu dalīta hostinga paketi, kas ietver 50 GB krātuves, 10 domēna vārdus, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu datu pārsūtīšanu tikai par USD 19,90 mēnesī.

Ierobežojot noteiktus resursus, Crucial nodrošina, ka jūsu vietnes darbosies nevainojami, bez jebkādas darbības neatbilstības. Šie ierobežojumi vienkārši neatļauj citiem servera lietotājiem jebkādā veidā ietekmēt jūsu vietnes. Tas padara Crucial par vienu no labākajām alternatīvām, ja runa ir par dalītu mitināšanu. Daudzi citi uzņēmumi izmanto ārpakalpojumus saviem serveriem, un lietotāji galu galā viens otram palēnināsies, kad viņiem rodas satiksmes intensitāte.

Crucial ieguldīja daudz savu serveru ātruma uzlabošanā. Saskaņā ar klientu atsauksmēm viņu tīmekļa mitināšanas paketes nodrošina vairāk nekā pietiekami resursus vietņu īpašniekiem, kuri vēlas kļūt starptautiski. Viņi līdz šim apkalpo vairāk nekā 50 000 vietņu, un to skaits katru dienu pieaug. Ja esat uzņēmuma īpašnieks, kurš vēlas kļūt tiešsaistē un sākt pārdošanu Austrālijas iedzīvotājiem, tad jūs noteikti būsit apmierināts ar 2 ms vidējo ping šajā apgabalā. Viena lieta, kas joprojām nedaudz samazina ātrumu, ir tā, ka Crucial šobrīd izmanto PHP5 un 6.

Būtu daudz labāk, ja viņi pārietu uz PHP7, taču, iespējams, tas notiks tuvākajā nākotnē, jo konkurence to pieprasīs. Svarīgs ir arī rūpes par vidi, pēc iespējas samazinot to oglekļa pēdas. Viņi arī augstu vērtē Austrālijas dabisko skaistumu, tāpēc šī ir vēl viena lieta, kurā viņi iegulda daudz naudas. Kopumā Crucial ir pienācīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, it īpaši, ja jūsu mērķauditorija ir cilvēki no Austrālijas.

10. Ventraip

ventraip-australia-web-hostings

Ventraip

Ventraip ir uzticams Austrālijas uzņēmums, kuram šajā nozarē ir gandrīz desmit gadu pieredze. Tas tika izveidots 2010. gadā un kļuva par vienu no visuzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem reģionā, kas piedāvā dažādas jaudīgas paketes. Jūs varat to izmantot kā domēna reģistratūru, reģistrēties kādā no viņu tālākpārdevēju plāniem vai doties uz viņu koplietotajām vai VPS pakotnēm. Ir plašs iespēju klāsts, no kuriem izvēlēties. Kā jūs varat redzēt galvenajā lapā, Ventraip sevi apgalvo kā 100% Austrālijas hostinga uzņēmumu, kas ir taisnība.

Iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas šo pakalpojumu sniedzēju, ir galvenokārt tāpēc, ka viņi piedāvā diezgan spēcīgas pārvaldītas VPS mitināšanas alternatīvas. Viņu dalītās mitināšanas paketes ir īpaši labas WordPress un Magento lietotājiem, jo ​​tās ir pilnībā optimizētas šīm divām CMS. Jūs varat izvēlēties no daudzām populārām programmatūrām, kuras var instalēt ar vienu klikšķi. Viņu galvenais mērķis ir sniegt izcilu pakalpojumu nepieredzējušiem lietotājiem, kuri vēlas tiešsaistē iegūt savu biznesu vai personīgo vietni.

Runājot par klientu atbalstu, tam ir milzīgs skaits pozitīvu atsauksmju. Viņu serveri ir diezgan optimizēti WordPress, taču tas nav svarīgi, vai pakalpojums dod labumu tikai mazākām vietnēm. Ja vēlaties sākt lielāku tiešsaistes veikalu un radīt milzīgu datplūsmu, ar veiktspēju saistītas problēmas jums nebūs. Ventraip veiksmīgi darbojas, saglabājot sava servera darbības laiku virs vidējā 99,9%. Ja reģistrējaties vienā no mitināšanas paketēm vietnē Ventraip, jums nevajadzēs atsevišķi iegādāties SSL.

Pakalpojumu sniedzējs izsniedz bezmaksas SSL sertifikātus visiem, kas reģistrējas saviem plāniem. Viņi ļoti nopietni izturas pret jūsu datu drošību, veidojot dublējumus katru stundu. Ja kaut kas noiet greizi, varat uzreiz atgriezties pie vienas stundas vecās vietnes versijas un turpināt no turienes. Jūsu vietne ātri zibsnīs ar neierobežotu joslas platumu un Samsung SSD diskdziņiem. 30 vietā Ventraip dod 45 dienas, lai izmēģinātu viņu pakalpojumus un funkcijas. Ja neesat apmierināts, jūs vienmēr varat atgūt naudu šajā termiņā.

Citi lieliski hostinga risinājumi austrāliešiem

Visas vietnes, kuras es minēju iepriekš, ir labi piemērotas jūsu vietnes darbībai, tomēr jūs varētu vēlēties, lai tām būtu citas funkcijas vai labākas cenas. Hostinga pakalpojumu sniedzēji, kurus šeit pieminu, ir nedaudz lētāki, un tiem ir dažas unikālas iespējas. Tomēr, kaut arī viņiem ir zemāka cena, viņu apkalpošana joprojām ir visaugstākā kvalitāte.

11. BlueHost

bluehost-australia-wordpress-hostinga sniedzējs

BlueHost

Nelieli vietņu īpašnieki un emuāru autori visi vienojas par BlueHost, jo tas ir viens no pieejamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tīmeklī. BlueHost ir arī viens no WordPress ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc jūs nekļūdāties, rīkojot savu WP vietni viņu serveros. Viņu serveros šobrīd ir mitināti 2 miljoni vietņu, un jūs varat būt pārliecināti, ka arvien vairāk ir citu.

Tagad, kad BlueHost ir modernizējis viņu servera arhitektūru un dažu mēnešu laikā dubultojis to veiktspēju. Tagad BlueHost serveriem ir 99,99% uptime un 600 milisekundžu ielādes ātrums. Tas ir divreiz ātrāk nekā nozares standarts, un jūs varēsit to izbaudīt pat tad, ja atrodaties Austrālijā.

Saskaņā ar mūsu lasītajiem foruma ziņojumiem un klientu atsauksmēm šķiet, ka BlueHost klientu atbalsts ir apmierinošs lielākajai daļai lietotāju. Par lēnām atbildēm bija ļoti maz sūdzību, taču katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs laiku pa laikam paslīd. Kad mēs pirmo reizi sazinājāmies ar viņiem, mēs gaidījām 18 minūtes, lai saņemtu atbildi no klientu atbalsta aģenta. Tas nav īpaši ātrs, taču tas ir pieklājīgi. Viņi pareizi atbildēja uz mūsu jautājumiem un palīdzēja veikt nelielus pielāgojumus mūsu vadības panelī.

Droši vien labākais BlueHost ir fakts, ka jūs varat saņemt viņu kvalitatīvos pakalpojumus par ārkārtīgi zemu ievada cenu. Tas mēnesī maksā tikai 2,95 USD.

12. HostGator

hostgator-spēcīgs-web-hostings-Austrālija

HostGator

Ja jūs pat meklējāt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, HostGator nebūs tāds, kas nepievērsīs jūsu uzmanību. Tas ir viens no lielākajiem mitināšanas uzņēmumiem tīmeklī ar vairāk nekā 9 miljoniem mitinātu vietņu. Viņiem, iespējams, ir lielākais mārketinga budžets, un tas tiešām parāda, vai jūs tikai pārlūkojat YouTube videoklipus; viņu reklāmas tiek rādītas ļoti bieži.

Tomēr klientu piesaistīšana nav vienīgais, kas HostGator labi darbojas. Uzņēmums piedāvā arī stabilu hostinga pakalpojumu ar daudzām priekšrocībām. Iesācējiem viņi piedāvā arī Cloud Hosting, kas ir stabilāks un daudz ātrāks nekā vienkāršs dalīta hostinga pakalpojums. Tas nodrošina, ka pat tad, ja atrodaties Austrālijā, jūsu vietne tiks ielādēta ar nemainīgu ātrumu 560 milisekundēs. Tas ir pietiekami ātri, lai vadītu tiešsaistes veikalu un iegūtu jaunus klientus. Turklāt tam būs 100% darbspējas laiks; galvenokārt tāpēc, ka mākoņu mitināšanas arhitektūra ir ļoti stabila. Pat ja serveris neizdodas, tas vienkārši tiks aizstāts ar citu, un izrāde notiks. Lai jūsu vietnes apmeklētājs iegūtu maksimālu ātrumu, tas tiek ielādēts no tuvākā servera.

Arī viņu atbalsts ir pienācīgs, kaut arī nedaudz pretrunīgs. Mums bija pozitīva pieredze ar viņiem, un atbildes gaidīšana notika tikai 14 minūtes. Tomēr dažos foruma ziņojumos teikts, ka HostGator aģenti viņus atstāja piekārtus. Nav tāda klientu atbalsta, kas nepieļauj kļūdas, tāpēc tas ir nedaudz pieņemams. Tomēr noteikti ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā labākus klientu atbalsta pakalpojumus.

HostGator vadības panelis ir viena no lietotājiem draudzīgākajām platformām, ko esam redzējuši pie mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas piedāvā vienkāršas instalēšanas ar vienu klikšķi, daudzas lietotņu integrācijas, bezmaksas vietņu veidotāju un daudz ko citu.

Ja domājat, ka HostGator mākoņa mitināšanas plāns apmierinās jūsu vajadzības, jūs ar prieku uzzināsit, ka tas mēnesī maksā tikai USD 5!

13. InMotion hostings

inmotion-hostings-business-austrālietis-web-hostings

InMotion hostings

Pārskatot mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, viena no mūsu prioritātēm ir pārliecināties, cik uzticams un cik godīgs un godīgs ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Rezultātā jūs strādāsit ar pakalpojumu, ko nodrošina cilvēki, un vislabāk, ja jūs izvēlaties tos cilvēkus, ar kuriem izvēlaties strādāt. Viņi atšķir pakalpojumu kvalitāti, tāpēc mēs varam garantēt InMotion.

InMotion darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, nodrošinot mājās vairāk nekā 400 000 domēnu. Turklāt tam ir viens spīdošs sasniegums. Nozares vadošais klientu atbalsta dienests. InMotion sevi reklamē kā tādu, kura aizmugurē ir daži no draudzīgākajiem cilvēkiem uz planētas. Tas ir paziņojums, kuru mēs varētu apstiprināt 2 minūšu laikā. Cik ilgs laiks bija vajadzīgs, lai sasniegtu klientu atbalsta aģentu un saņemtu labi informētu un uzrakstītu atbildi. Cilvēku kvalitāte patiešām spīdēja cauri.

Bet lielisks klientu atbalsta pakalpojums nav tas, kas domāts InMotion. Viņiem ir arī jaudīga arhitektūra un augstas kvalitātes hostinga pakalpojums, ko parādīt. Viņu vidējais darbspējas laiks ir 99,98%, kas palielina tikai 38 minūtes dīkstāves, kas sadalītas visa gada garumā. Tas ir saprotams, taču viņiem ir arī mākoņu mitināšanas pakalpojums, kam nav nulles dīkstāves. Jūs to varat arī izvēlēties, jo tas būs saistīts ar papildu ātrumu un daudz ekstru.

Runājot par ielādes ātrumu, InMotion to dara apbrīnojami un vietni ielādēs 660 līdz 800 milisekundēs. Viņi visu gadu nodrošinās jums tādu ātrumu, kas ļaus jūsu vietnei darboties nevainojami neatkarīgi no tā, kurā pasaules daļā tā tiek rādīta.

Jūsu visvienkāršākā iespēja ir dalīta mitināšanas plāns, kas mēnesī maksā 4,89 USD. Tas ir diezgan jaudīgs, un tas sniegs arī daudzas papildfunkcijas. Iesācējiem jūs iegūsit premium klases Sucuri WordPress spraudni, kas mēnesī maksātu 240 USD. Tas ir pilnīgs drošības pakalpojums, kas aizsargā jūs no pārkāpumiem, DDoS uzbrukumiem un ļaunprātīgas programmatūras. Jūs saņemsit arī bezmaksas automatizētas dublējumkopijas – tas ir kaut kas, ko neviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā bez maksas. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju par to iekasē gada vai mēneša maksu. Tātad, iegādājoties vienkāršo, lēto InMotion hostinga plānu, jūs iegūstat daudz vairāk.

Ja vēlaties izmēģināt, kā InMotion darbojas jūsu labā, vai vēlaties uzzināt vairāk par pilnu viņu pakalpojumu klāstu, apskatiet viņu oficiālo vietni.

14. GreenGeeks

greengeeks-videi draudzīgs-australian-host

GreenGeeks

Runājot par videi draudzīgiem mitināšanas risinājumiem, neviens cits uzņēmums nedara labu darbu, kā to dara GreenGeeks. Viņu datu centri ne tikai pilnībā darbojas ar saules un vēja enerģiju, bet arī piedāvā izcilu klientu apkalpošanu. Viņi sola 99,99% uptime un 100% klientu apmierinātību. Bet vai viņiem ir viss nepieciešamais, lai to dublētu??

Nu, izrādās, viņi to arī dara. GreenGeeks vidējais darbspējas laiks ir 99,91% visa gada laikā. Pārbaužu laikā neredzējām dīkstāves un esam pārliecināti, ka neviens cits lietotājs arī necietīs dīkstāves. Vietņu ielādes ātrumi tomēr nav tik krāšņi kā viss pārējais GreenGeek pakalpojumā. Tas pārvietojas no 600 milisekundēm līdz 1000 milisekundēm, kas joprojām ir vidējais nozares rādītājs, taču daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji darbojas labāk.

GreenGeeks ir daudz labu cilvēku, kas apkalpo klientus ar kvalitatīvu klientu atbalstu. Pēc pārbaudes veikšanas nepagāja vairāk kā 17 minūtes, lai saņemtu atbildi no kāda viņu klientu atbalsta aģenta. Viņa bija zinoša, atbildēja uz mūsu jautājumiem un veica iestatījumus, kādus viņai lūdzām. Viņa bija pat draudzīgāka, nekā mēs gaidījām, tāpēc nav par ko sūdzēties, izņemot vienu lietu.

Liekas, ka GreenGeeks klientu atbalsta komandas tiek izmantotas ārvalsts angļu valodā runājošiem, jo ​​tas ļauj viņiem ietaupīt daudz naudas. Daudzās redzamās pareizrakstības kļūdas deva mums spēcīgu mājienu. Tas varētu arī izskaidrot, kā GreenGeeks spēj sniegt tik ātru atbildi. Vienkāršāk ir rīkoties ar lielu lietotāju bāzi, ja blakus atrodas daudzi klientu aģenti.

Ja vēlaties patstāvīgi atrisināt problēmu, jums ir visa nepieciešamā informācija. GreenGeeks zināšanu bāze ir labi izveidota. Jūs atradīsit atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

GreenGeeks arī padara darījumu labāku ar daudzām bezmaksas reklāmām. Jūs saņemsit maksas domēna vārdu, bezmaksas vietņu migrāciju, bezmaksas lietotnes, bezmaksas dublējumus, bezmaksas SSL sertifikātu, CloudFlare CDN un daudz ko citu. Jūs diezgan viegli ietaupīsit daudz skaidras naudas. GreenGeek Ecosite Starter plāns mēnesī maksā tikai 3,95 USD, kas padara to par ļoti lētu pakalpojumu.

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet GreenGeeks oficiālo vietni.

15. DreamHost

dreamhost-ātri-droši-austrālija-web-hostings

DreamHost

DreamHost ir īsts tīmekļa mitināšanas nozares dinozaurs, un tas nodrošina mājas vairāk nekā 1,5 miljoniem vietņu. Uzņēmums tika dibināts 1996. gadā, un tikai daži nepilngadīgi studenti Klarmontas koledžā, Kalifornijā. Bet, kaut arī tas ir vecs, tas joprojām ir dzīvs un spārdās.

Iesācējiem DreamHost darbspējas laiks ir vairāk nekā piemērots, taču tas dažreiz ir nedaudz satricinošs. Dažos mēnešos tas ir 100%, bet dažos mēnešos tas pazeminās līdz 99,75%, kas nav slikti, bet pamanāmi. Tas rada ļoti nelielu dīkstāvi visa gada laikā, kas, visticamāk, neradīs kaitējumu jūsu biznesam.

Kur DreamHost patiešām izceļas, ir lapas ielādes laiks. Jūsu vietnes ielāde būs no 778 līdz 560 milisekundēm, kas ir diezgan pārsteidzoši. Jūs varat sagaidīt, ka iekraušanas laiks notiks arī Austrālijā.

Viena no lietām, ko mēs patiešām esam iemīlējuši, ir fakts, ka DreamHost patiešām piedāvā neierobežotu joslas platumu. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju tikai sniedz nepatiesus solījumus par to, un jūs zināt tikai to, ka, lasot sīkas vēstules. Bet DreamHost izgāja no tā un atturēja savus lietotājus no šādiem ierobežojumiem.

Runājot par darbu ar cilvēkiem, DreamHost zina savas lietas. Tajā ir daudz draudzīgu klientu atbalsta aģentu, kuri ir diezgan zinoši un kuriem nav problēmu sniegt detalizētu atbildi 5 minūšu laikā. Mūsu pārbaudījums bija ātrs un patīkams, tāpēc mēs no visas sirds varam tos ieteikt. Jūs varat sasniegt DreamHost klientu atbalstu, izmantojot tērzēšanu, bet ne caur tālruni. DreamHost ir ļoti pieejams gan lietojamības, gan cenas ziņā. Jūs varat sākt izmantot viņu Shared Starter plānu par USD 2,59 mēnesī, kas jums sniegs pilnīgu atbalstu vienai vietnei. Ir plašāki plāni, piemēram, plāns Shared Unlimited, kas piedāvā mitināšanu neierobežotam skaitam vietņu tikai par 7,95 USD mēnesī. Ja vēlaties to izmēģināt, viņu oficiālajā vietnē ir atrodams vēl daudz vairāk.

DreamHost ir pat oglekļa neitrāla, kas ir liela lieta, ko teikt hostinga pakalpojumu sniedzējam. Šis uzņēmums ir neitralizējis ārprātīgās 29 298 tonnas siltumnīcefekta gāzu. Tātad DreamHost ir arī pamatīga biznesa izvēle un videi draudzīgs risinājums.

Lai iegūtu vairāk informācijas par DreamHost un tā plāniem, apmeklējiet oficiālo vietni.

Secinājums

Nav iemesla ļaut jūsu biznesu aizkavēt tā ģeoloģiskā atrašanās vieta. Pat ja jūs atrodaties Austrālijā, varat ērti vadīt ātrgaitas vietni bez jebkādiem ierobežojumiem. Tagad jums ir 15 iespējas, no kurām izvēlēties, un ļaut tām maksimāli izmantot jūsu jauno tiešsaistes biznesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector