5 labākie fitnesa vietņu mitināšanas materiāli

labākā vietne-hostings-fitness-emuārs-2019


Fitnesa vietņu un treniņu emuāru popularitāte ir strauji palielinājusies, pateicoties cilvēku pieaugošajai interesei iegūt un uzturēt sevi formā. Ja esat fitnesa guru, kurš vēlas dalīties savās zināšanās ar miljoniem cilvēku, kuri ir gatavi dzīvesveida pārskatīšanai, fitnesa emuāra vai vietnes atklāšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā sasniegt veselības entuziastus visā pasaulē..

Bet, pirms varat to visu izdarīt, jums ir jāapsver dažas lietas, piemēram:

 • atrast piemērotu vietnes mitināšanu;
 • izvēlēties pareizo platformu saziņai ar auditoriju;
 • un identificēt mārketinga rīkus, kurus varat izmantot auditorijas veidošanai.

Jūsu fitnesa vietnes izveidošana

Tīmekļa mitināšana ir svarīgs elements, kas nepieciešams jebkuras vietnes palaišanai, un vietnes tips, kuru vēlaties atvērt, noteiks platformas veidu un pat nepieciešamo tīmekļa mitināšanas veidu..

Kā fitnesa treneris, jūs, iespējams, vēlēsities dalīties ar video ar treniņu vingrinājumiem un infografiku ar ieteikumiem par diētu un treniņu plāniem. Varat arī nopelnīt no savas vietnes, izveidot emuāru, ļaut lietotājiem reģistrēties biļeteniem, izlikt atsauksmes vai publicēt produktu pārskatus, ļaut sekotājiem izlikt jautājumus vai ļaut viņiem savstarpēji sadarboties, piemēram, forumā.

Lai sasniegtu visus šos nosacījumus, jums būs nepieciešama pašu mitināta platforma, kas var atbilst jebkurai no jūsu īpašajām prasībām. Šajā sakarā mēs iesakām jums izmantot WordPress, kas ir neapstrīdama tīmekļa vietņu platformu karaliene, kas piedāvā visvairāk vadības, elastības un funkcionalitātes ziņā.

Atšķirībā no mitinātajām platformām (piemēram, Wix), izmantojot WordPress, jūs varat izvēlēties savu mitināšanu, gūt peļņu no vietnes, cik vēlaties, un pilnībā kontrolēt visu, ko tā var darīt.

Jūsu fitnesa vietnes mitināšanas meklēšana

Šeit ir mūsu populārākais fitnesa vietņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts:

Hostinga uzņēmums
Sākumcena

1ipageUSD 1,99 mēnesī
2hostgatorsUSD 2,75 mēnesī
3inmotion hostings2,95 USD / mēn
4bluehost3,95 USD / mēn
5ej tēti2,99 USD / mēn

Runājot par mitināšanu, mēs iesakām sākt ar koplietojamu mitināšanas plānu, kuru vajadzības gadījumā varat jaunināt vēlāk. Var būt grūti noteikt, cik daudz resursu būs nepieciešami jūsu vietnei, tāpēc sāciet mazu un jauniniet vēlāk.

Dalītais hostings ir vispieejamākais un iesācējiem draudzīgāks hostings, un daudzi mitinātāji piedāvā dalītos mitināšanas plānus, kas optimizēti WordPress vietnēm. Daži no šiem līdzekļiem – viena klikšķa WordPress instalēšana, ekspertu WordPress atbalsts, ātruma optimizācija, WordPress vietņu veidotājs utt..

Pārvaldītā WordPress mitināšana rūpēsies arī par servera uzturēšanas uzdevumiem, ļaujot jums koncentrēties tikai uz vietnes satura izveidi un vietnes mārketingu.

Runājot par mūsu ieteikumiem par labāko WordPress mitināšanu fitnesa vietnēm, šeit ir norādīti labākie mitināšanas uzņēmumi, kurus noteikti vajadzētu pārbaudīt:

1. iPage

ipage vislabāk mitina fitnesa vietnesiPage ir viena no zemākajām ievada cenām visās viņu mitināšanas kategorijās, taču vispieejamākais plāns ir viņu Starter plāns, kas ir neierobežots dalīta mitināšanas plāns, kas ietver bezmaksas domēna reģistrāciju, vietņu veidotāju rīku, PayPal integrāciju, 24/7 tīkla uzraudzību un tiešsaistes atbalsts, bezmaksas mārketinga rīki un viena klikšķa WordPress instalēšana.

Ja vēlaties plānu, kas vairāk vērsts uz WordPress, iPage piedāvā WordPress mitināšanu, izmantojot savus WP Starter un WP Essential plānus. Tie ir arī dalīti mitināšanas plāni ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu, kā arī bezmaksas domēna reģistrācija, taču tiem ir arī papildu priekšrocība – pielāgots vadības panelis, iepriekš instalētas motīvi un spraudņi, un WP Essential plānā ir arī WordPress ekspertu atbalsts, automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana un vietņu drošības komplekts.

Virtuālie privātie serveri un īpaši serveri ir arī vieni no iPage piedāvātajiem mitināšanas plāniem, kas varētu jums kļūt nozīmīgi, ja jūsu fitnesa emuārs vai vietne palielina trafiku un izceļ koplietojamo mitināšanas plānu.

iPage tīmekļa mitināšanas un domēnu reģistrācijas pakalpojumus papildina arī vairāki tiešsaistes mārketinga pakalpojumi, piemēram, meklētājprogrammu optimizācija un maksas par klikšķi reklāma.

Vēl viena būtiska priekšrocība, reģistrējoties iPage, ir pieeja tiešsaistes atbalstam 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai tālruni.

2. HostGator

hostgator labākās fitnesa vietņu mitināšanas vietnesNākamais mūsu pārskatā par labākajiem fitnesa vietņu mitinātājiem ir HostGator, budžeta saimnieks ar pieejamiem un lietotājiem draudzīgiem mitināšanas plāniem. Uzņēmums piedāvā visu veidu mitināšanu, taču šī raksta vajadzībām mēs koncentrēsimies uz viņu kopīgotajiem un WordPress plāniem.

Koplietojamā plāna kategorija piedāvā trīs mitināšanas paketes, kurām visām ir neierobežots joslas platums, 99,9% darbības laiks, 45 dienu naudas atdošana, cPanel, vietņu veidotājs, tūlītēja iepirkumu groza un atvērtā koda skriptu instalēšana, bezmaksas reklāmas kredīti un automātiska nedēļas izslēgšana. -vietnes dublējumi.

WordPress optimizētajā kategorijā atradīsit trīs plānus, kas visi veidoti uz mākoņu tehnoloģijas, kas jūsu vietnei piedāvā ātrāku ielādes laiku. HostGator WordPress plāni ir konfigurēti ar vairākiem kešatmiņas slāņiem un iebūvētu satura piegādes tīklu – visi ar mērķi uzlabot veiktspēju un uzticamību.

Pie citām funkcijām pieder automātiska dublēšana ar viena klikšķa atjaunošanu, lai aizsargātu jūsu datus, mērogojamība ar vienu klikšķi, lai apstrādātu pēkšņas trafika izmaiņas, Google AdWords kredīts, automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana un 100% bezmaksas vietņu migrācija, ja domājat pārvietot savu vietni no citas saimnieks.

Papildus šiem diviem hostinga veidiem HostGator ir plašs pārvaldītu un daļēji pārvaldītu veltītu serveru, kā arī VPS un tālākpārdevēju plānu klāsts..

3. InMotion hostings

inmotion labākās fitnesa vietņu mitināšanas iespējasInMotion ir viena no viskompetentākajām un visaugstāk novērtētajām tīmekļa mitinātājām, kuras paketes ir izstrādātas, lai apmierinātu ārštata darbinieku, aģentūru un uzņēmumu vajadzības. Lai arī tie var šķist domāti tikai profesionāļiem un uzņēmumiem, viņu sākuma līmeņa dalītā mitināšana un WordPress mitināšanas plāni ir piemēroti visiem prasmju līmeņiem.

Ja jūs salīdzināt InMotion kopīgos plānus ar citu šeit apspriesto mitināšanas uzņēmumu kopīgajiem plāniem, jūs redzēsit cenu pieaugumu, kas saistīts ar InMotion piedāvātajiem SSD diskdziņiem, kuri piedāvā labāku veiktspēju un uzticamību salīdzinājumā ar HDD diskdziņiem. Visiem InMotion plāniem ir SSD diskdziņi.

InMotion piedāvātajiem kopīgajiem plāniem ir dažas lieliskas iespējas, piemēram, bezmaksas datu dublējumi, bezmaksas domēna reģistrācija, bezmaksas BoldGrid vietņu veidotājs, cPanel vadības panelis, aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, SSH piekļuve, lietojumprogrammu atjaunošana, WordPress iepriekšēja instalēšana, diennakts atbalsts, 90 Dienas naudas atgriešanas garantija un daudzas citas funkcijas, kas varētu noderēt jebkura veida vietnēm.

Kas attiecas uz WordPress optimizētiem hostinga plāniem, jums ir iespēja izvēlēties no sešiem dažādiem WordPress plāniem. Visiem plāniem ir sākotnēji instalētas motīvi un spraudņi, bezmaksas domēns, vietņu veidotājs, nometiet un nometiet, pilns projektēšanas un mitināšanas atbalsts, e-komercijas un drošības rīki un 90 dienu naudas atdošanas garantija..

Lai arī cenu ziņā, InMotion pakalpojumi ir izstrādāti tiem, kuri vēlas jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar izcilu veiktspēju un drošību.

4. BlueHost

bluehost labākās fitnesa vietņu mitināšanas vietasBlueHost ir vēl viena mitināšanas kompānija, kuru jūs varētu apsvērt savai fitnesa vietnei. Tie ir ļoti ieteicami, pateicoties WordPress pastāvīgajam apstiprinājumam kopš 2005. gada.

Arī viņi piedāvā sākuma līmeņa WordPress dalīta hostinga plānu ar bezmaksas domēnu, bezmaksas vietņu veidotāju, viena klikšķa WordPress instalēšanu, bezmaksas SSL sertifikātu un diennakts atbalstu, taču tie piedāvā arī WordPress optimizētus hostinga plānus, kas balstīti uz VPS. Šie plāni ir piemēroti vietnēm ar lielāku trafika daudzumu.

Papildus ievērojamam servera resursu pieaugumam, šajos VPS plānos ietilpst arī automātiskas dublējumkopijas, uzlabots cPanel, bezmaksas SSL sertifikāts, uzlaboti CDN un SiteLock drošības rīki. Izmantojot MOJO tirgū, jūs varat instalēt skriptus, spraudņus un citus vienkāršus rīkus un pat ar vienu klikšķi pievienot papildu resursus. Ja jūsu fitnesa vietne pārspēj kopīgoto mitināšanas kontu, ar kuru sākat, varat viegli jaunināt uz vienu no BlueHost premium WordPress pakotnēm..

Starp BlueHost piedāvātajiem hostinga pakalpojumiem ir arī īpaši serveri un tālākpārdevēju hostinga paketes.

Lieliska lieta par BlueHost ir tā, ka viņu iekšējais atbalsts ir specializējies WordPress mitināšanā, tāpēc ir viegli iegūt ekspertu atbalstu, kad vien tas nepieciešams. Atbalsta komandu var sasniegt, izmantojot tiešraidi, biļešu sistēmu vai pastu.

5. GoDaddy

godaddy labākais fitnesa vietņu mitināšanaGoDaddy ir tīmekļa mitināšanas gigants, kurš piedāvā iespaidīgu tiešsaistes pakalpojumu klāstu, ieskaitot domēna vārda reģistrāciju, tīmekļa drošību, tiešsaistes mārketingu un vairākus tīmekļa mitināšanas plānus, kas sedz lielāko daļu hostinga vajadzību.

Ja domājat par mitināšanu ar GoDaddy un esat pilnīgi iesācējs, GoDaddy ir izveidojis ceļvedi vietnes izveidošanai, kas palīdzēs jums katrā vietnes izveidošanas posmā..

Viņu koplietotie hostinga plāni piedāvā bezmaksas domēna vārdu ar gada plāniem, vairāk nekā 125 atvērtā pirmkoda programmatūras instalēšanu ar vienu klikšķi, 24/7 drošības uzraudzību un DDoS aizsardzību, cPanel, 24/7 balstītu ASV atbalstu un 99,9% uptime garantija.

GoDaddy WordPress mitināšanas plāni svārstās no sākuma līmeņa plāniem, kas izstrādāti iesācējiem, līdz plāniem, kas izveidoti dizaineriem un izstrādātājiem. Šie plāni ir veidoti WordPress veiktspējai, pateicoties līdzsvarotiem slodzes serveriem, SSD un vieglai mērogošanai.

Visos plānos neatkarīgi no prasmju līmeņa ir iepriekš izveidotas vietnes un vilkšana & piliens redaktors, automātiska WordPress pamata programmatūra un drošības atjauninājumi, bezmaksas motīvi un spraudņi, bezmaksas ikdienas dublējumi ar atjaunināšanu ar vienu klikšķi, solījums par 99,9% darbības laiku un bezmaksas domēna vārds.

Atbalsts vietnē GoDaddy tiek piedāvāts pa tālruni visu diennakti vai tiešraides tērzēšanā darba laikā.

Mārketinga padomi jūsu fitnesa emuāram vai vietnei

Ja esat fitnesa eksperts, jums, iespējams, jau ir klienti, kurus veido tie, kas bieži apmeklē jūsu sporta zāli, bet, ja vēlaties lielāku auditoriju, jums jāidentificē citi veidi, kā sevi reklamēt. Šeit ir daži mārketinga veidi, kā varat mēģināt palielināt savu auditoriju:

 • Izveidojiet YouTube kanālu, kurā kopīgojat treniņu videoklipus, treniņu tehnikas un padomus par uzturu;
 • Izveidojiet sociālo mediju klātbūtni tādās platformās kā Instagram vai Facebook, ļaujot cilvēkiem sekot jums šajās platformās;
 • Ļaujiet cilvēkiem reģistrēties jūsu biļeteniem un jūsu emuāra atjauninājumiem;
 • Izveidojiet saturu, ko auditorija var iesaistīt vai lejupielādēt (piemēram, treniņu izaicinājumu infografikas, treniņu progresa lietotnes, ēdienreižu plānošanas padomi utt.).

Tagad, kad jūs zināt, kādu platformu izvēlēties savai vietnei, kādus mārketinga rīkus varat izmantot, lai sevi reklamētu, un kuri hostinga uzņēmumi piedāvā vislabāko fitnesa vietņu mitināšanu, varat veiksmīgi atvērt vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map