5 labākie izstrādātāju tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie izstrādātāju tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 15 мин.

labākie hostinga izstrādātāji


Kā izstrādātājs vēlaties izveidot izskatīgas, atsaucīgas un drošas vietnes. Jūsu kodēšanas prasmes ir vissvarīgākā lieta, taču jums arī jāpārliecinās, ka jūsu vietnes ir balstītas uz stingra pamata. Tas ir iemesls, kāpēc jums jāizvēlas labs saimnieks.

Ja jūsu vietne būs vidēja vai liela, jums būs nepieciešams kaut kas labāks par dalītu mitināšanu. Koplietojamais mitināšana ir piemērota visvienkāršākajām vietnēm vai emuāriem, taču viss lielāks, kas nopietni ietekmē veiktspēju. Jums būs nepieciešams vairāk enerģijas. Papildu iespēja ir atvēlēts serveris, taču lielākajā daļā gadījumu, iespējams, neizdosies izmantot visu šo jaudu. Un tā kā, visticamāk, jums ir budžets, jums būs nepieciešams vidējs risinājums, un tas ir VPS hostings.

VPS hostings sniedz jums labāko no abām pasaulēm. Tas ir daudz jaudīgāks nekā dalītā mitināšana, jo jums nav tik daudz citu lietotāju, lai nozagtu jūsu savienojumu. Bet tas ir daudz lētāk nekā jebkurš veltīts serveris. Tāpēc VPS hostings ir labākais risinājums lielākajai daļai izstrādātāju.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kādi ir laba VPS mitināšanas plāna galvenie atribūti. Pēc tam mēs sniegsim jums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piemērus, kuri, mūsuprāt, ir vislabākie biznesā. Šī raksta beigās jūs uzzināsit, kā izvēlēties mitināšanas vietni savai vietnei.

Hostinga uzņēmums
Promo cena

1inmotionbest mitināšana tīmekļa izstrādātājiem19,99 USD / mēn
2labākais hostings WordPress izstrādātājiem19,99 USD / mēn
3hostgator labākais vietņu izstrādātāju hostingsUSD 29,95 mēnesī
4starpprogrammu labākais hostings programmētājiem6,00 USD / mēn
5greengeeks labākais hostings datorprogrammētājiem39,95 USD / mēn

Kas jāmeklē, izvēloties VPS plānu?

Katram VPS mitināšanas plānam ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem, kas ietver:

 • Ātrums un uzticamība – jūs vēlaties izveidot vietnes, kas ir ātras un atsaucīgas. Un jūs vēlaties, lai viņi visu laiku būtu augšā. Tas ir iemesls, kāpēc jums jāizvēlas saimnieks ar lielisku reputāciju ātruma un lieliska uptime ierakstu.
 • Cena un funkcijas – to ir viegli izlemt. Vispirms apskatiet savu budžetu. Tas jums sniegs priekšstatu par to, kas ir par daudz, tāpēc jūs varat izslēgt hostinga plānus, kas ir pārāk dārgi jūsu projektam. Bet ne vienmēr izvēlies lētāko variantu, esi gudrāks par to. Vienmēr ir patīkami ietaupīt naudu vai izmantot to kaut kam redzamākam, taču hostings ir katras vietnes pamats, tas ir ļoti svarīgi. Dārgāki plāni dod jums vairāk funkciju un rīku, lai jūs varētu izveidot labāku vietni.
 • Drošība un atbalsts – drošu vietņu izveidošana ir būtiska. Jūs nevēlaties, lai ciestu jūsu reputācija, un tas notiks, ja jūsu vietne nebūs droša. Tāpēc jums ir nepieciešams resursdators, kuram ir lielisks datu centrs. Jūs arī vēlaties, lai viņiem būtu lieliska atbalsta komanda, jo jūs nekad nezināt, kad jums būs nepieciešama palīdzība. Un tā kā VPS plāniem nepieciešama uzturēšana, būtu ideāli, ja jūs varētu atrast plānu, kurā būtu iekļauta servera uzturēšana.

Viena no galvenajām atšķirībām starp koplietojamo plānu un VPS ir tā, ka jums pašam jāizvēlas aparatūra. Katrs VPS plāns piešķir CPU, RAM, SSD vietu, un visu šo līdzekļu lielums ir galvenā atšķirība starp plāniem. Protams, jūs vēlaties pēc iespējas vairāk enerģijas, taču tam ir arī cenu zīme, tāpēc izvēlieties saprātīgi. Nav nepieciešams pārvērtēt savu vietni, jo jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, ja jūsu izvēlētais plāns ir nepietiekams.

Labākie hostinga pakalpojumu sniedzēji izstrādātājiem

1. InMotion hostings

inmotion-labākais-profesionāls-hostings-izstrādātāji

InMotion hostings

InMotion ir uzņēmums no ASV, kas hostinga biznesā darbojas kopš 2001. gada, tāpēc jūs varat to uzskatīt par veterānu. Visu šo gadu laikā tas bija pazīstams ar savu stabilitāti, drošību un ātrumu.

InMotion ir divi lieli datu centri, un abi no tiem ir modernākie. Katru gadu viņi iegulda miljoniem dolāru savā tehnoloģijā, atjaunojot to tikai ar jaunākajiem komponentiem no lielajiem zīmoliem. Tas parāda rezultātus; InMotion mitinātās vietnes darbojas līdz 40% ātrāk nekā konkurence. Tas arī parāda 99,99% garantētu uptime.

InMotion ir daudz noderīgu rīku izstrādātājiem. Viņi atbalsta daudzus skriptus un valodas: ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python un Ruby on Rails. Viņi atbalsta arī MySQL, PostgreSQL un SQLite datu bāzes. InMotion ir arī SSH piekļuve. Viņu vienkāršās instalēšanas iespējas ietver daudzas populāras platformas, piemēram, b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress un SSL..

InMotion ir arī lieliska bezmaksas dublēšanas politika. Tas ir pārsteidzoši, jo daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji to iekasē ļoti dārgi. Viņi to darīs automātiski, nepārsniedzot 10 GB. Bet, ja jums pašiem patīk veidot dublējumus, tie nodrošinās jūs ar nepieciešamajiem rīkiem.

InMotion piedāvā 6 VPS plānus, sākot no USD 19,99 līdz USD 64,99 mēnesī. Visos VPS plānos ir neierobežoti domēni, vietnes un e-pasti. Viņiem visiem ir arī bezmaksas SSD krātuve, tāpēc jūsu vietne darbosies visaugstākajā ātrumā. Visi VPS plāni ir ļoti jaudīgi, salīdzinot ar dalītu mitināšanu; šie ir lieliski piemēroti izstrādātājiem. Pat lētākais VPS plāns ir diezgan spēcīgs; Ar 4 GB RAM, 75 GB atmiņas, 4 TB joslas platuma un 3 pieejamām IP adresēm tas var mitināt lielāko daļu vietņu. Jebkurā laikā varat uzlabot savu plānu.

InMotion atbalsta komanda ir viena no labākajām biznesā. Viegli sasniedzams visu diennakti, tie jums palīdzēs ātri un profesionāli. Viņi pat piedāvās bezmaksas vietņu migrāciju uz saviem serveriem.

InMotion ir unikāls mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Pārliecinoties par to kvalitāti, InMotion piedāvā dāsnu 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

2. BlueHost

bluehost-labākais-vps-plāni-web-izstrādātāji

BlueHost

Ja jūsu vietnei ir kāds sakars ar WordPress, iegūstiet BlueHost. Tas ir hostinga uzņēmums numur viens, ko WordPress ieteikusi daudzus gadus. BlueHost ir drošs, stabils un ātrs, tāpēc pat ja jūs neizmantojat WordPress, jums tas joprojām būtu jāuzskata par savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

BlueHost uzņēmums visu dara 100% uz vietas. Tas pārliecinās, ka viss tiek kontrolēts un nodrošina nemainīgu kvalitāti. Viņi izmanto savus šķiedru savienojumus, un Linux darbina pasūtījuma veidotus serverus. Tas viss garantē 99,99% darbspējas laiku.

Drošu vietņu izveidošana ir svarīga, un BlueHost ir pazīstama ar savu drošību. Viņi pasargās jūsu vietnes aizsargātas no visiem mūsdienu interneta draudiem, piemēram, surogātpastu un DDOS uzbrukumiem.

Izstrādātājiem BlueHost ir daudz ko piedāvāt: QuickInstall (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress un SSL), daudziem atbalstītajiem skriptiem un valodām (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails), PHPMyAdmin un MySQL datu bāzes.

Viņiem ir 4 satriecoši VPS plāni, sākot no USD 19,99 mēnesī līdz USD 59,99 mēnesī. Apskatot to cenas, jūs varat teikt, ka BlueHost ir draudzīgs budžetam. Neļaujiet sevi apmānīt par zemām cenām, BlueHost plānos ir daudz ko piedāvāt. Viņu lētākais VPS plāns, ko sauc par Standartu, sniedz jums 2 kodolus, 2 GB RAM, 30 GB SSD krātuves un neierobežotu joslas platumu. Lieliska lieta par BlueHost ir tā, ka tā veic servera uzturēšanu jūsu labā, tāpēc jums ir jāuztraucas par vienu mazāk.

BlueHost atbalsts ir brīnišķīgs. Jūs varat tos sasniegt visu diennakti, izmantojot e-pastu, tālruni un tērzēšanu, kā arī izmantojot plašo zināšanu bāzi. Viņu inženieru komanda profesionāli atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Arī BlueHost ir laba vietne, kurā varat atrast noderīgas apmācības un pamācības video.

Vai jūs interesē BlueHost? Izmēģiniet to. Viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

3. HostGator

hostgator-uzticama-web-host-izstrādātāji

HostGator

HostGator ir viens no lielākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Tas veiksmīgi mitina vairāk nekā 9 miljonus domēnu. Tātad, ja jums nepatīk azartspēles un vēlaties uzticamu resursdatoru, kas gadu gaitā ir pierādījis savu reputāciju, izvēlieties HostGator.

Tā kā tajā ir izvietoti tik daudz domēnu, HostGator bija jāpārliecinās, ka viņu serveri ir droši un ka tie darbojas visu laiku, jo viņiem ir sava reputācija. Un viņi to arī izdarīja. Viņu milzīgais datu centrs tiek uzraudzīts visu diennakti, un tajā ir uzstādītas jaunākās enerģijas rezerves un ugunsgrēka atklāšanas sistēmas. Tas nodrošina, ka viņi uztur garantēto 99,9% uptime, un nodrošina servera statusa RSS plūsmu, lai jūs varētu redzēt, ka pats.

HostGator atbalsta populāros skriptus un valodas, ieskaitot: ASP, PHP, Python un Ruby. Viņi arī piedāvā vieglas Drupal, Joomla, Magneto un WordPress instalācijas. Viņi atbalsta PHPMyAdmin un MySQL datu bāzes, tāpēc tiek aptvertas visas galvenās valodas, platformas un datu bāzes.

HostGator ir pazīstams ar saprātīgām cenām, un VPS plāni neatšķiras. Viņiem ir 3 plāni, sākot no USD 29,95 mēnesī līdz USD 49,95 mēnesī. Tā kā jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, mēs iesakām sākt ar viņu lētāko plānu Snappy. Tas varētu būt lēts, taču tas satur perforatoru. Par USD 29,95 mēnesī jūs saņemat 2 serdeņus, 2 GB RAM, 120 GB SSD vietu un 1,5 TB joslas platumu.

HostGator ir labs atbalsts un lieliska vietne. Viņu augsti apmācītā komanda var nokļūt visu diennakti, un tas atrisinās lielāko daļu jūsu problēmu. Un, ja jums pašiem patīk meklēt atbildes, jums patiks pārlūkot viņu dzīvespriecīgos forumus.

Ar HostGator jums neliksies nepareizi, tas darbojas jau kādu laiku un ir nopelnījis 9 miljonu domēnu uzticību. Ja jūs nolemjat izmēģināt, jūs aizsargājat ar naudas atdošanas 45 dienu garantiju.

4. Starpniekserveris

starpniekserveris-lēts-vps-hostings-izstrādātāji

Starpniekserveris

InterServer darbojas kopš 1999. gada. Un no paša sākuma viņi uzturēja visus savus galvenos vadītājus. Tas pierāda InterServer spēku, jo tas spēj augt un noturēt visus galvenos darbiniekus. Un tas stāsta par viņu biznesa ētiku. Arī šī ētika liecina par godīgu politiku. Izmantojot InterServer, jūs neredzēsit slēptus noteikumus vai garus un negodīgus līgumus ar dārgām izejas maksām. Jūs vienkārši iegūsit to, par ko maksājat.

InterServer ir izveidojis savu datu centru no paša sākuma. Viņi uzliek embargo darbvirsmas līmeņa komponentiem un izmanto tikai augstākās klases tehnoloģijas. Tas viņiem ļauj garantēt 99,99% uptime.

InterServer atbalsta komanda ir viena no labākajām nozarē. Viņi ir augsti apmācīti, un pat viņu galvenie darbinieki vajadzības gadījumā atbild uz tālruni. Jūs varat sagaidīt, ka viņi visas problēmas atrisinās vispār. Viņi arī piedāvās jums bezmaksas migrāciju no citiem resursdatoriem, un ar viņu tūlītējo nodrošināšanu jūsu vietne būs pieejama tūlīt.

InterServer atbalsta visus galvenos skriptus un valodas (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on sliedēs) un nodrošina ērtu uzstādīšanu daudziem pakalpojumiem (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress, SSL). Tas atbalsta PHPMyAdmin un MySQL datu bāzes un Cpanel, Plesk un WHM vadības paneļus.

Viņu vietnes VPS sadaļa ir patiešām unikāla. Jūs atradīsit pat 32 Windows / Linux VPS plānus, sākot no tikai USD 6 / mēnesī līdz USD 96 / mēnesī. Tas nozīmē, ka varat atrast VPS plānu, kas atbilst jebkuras vietnes vajadzībām un ir piemērots jebkuram budžetam. Plāni atšķiras pēc varas; kodolu skaits, RAM un SSD vietas daudzums, maksimālais mēneša datu pārsūtīšanas apjoms.

Ja jūs meklējat daudzveidību un vēlaties pielāgotu VPS plānu, InterServer ir paredzēts jums. Izmēģiniet kādu no viņu plāniem pats, viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

5. GreenGeeks

greengeeks-kvalitāte-hostings-tīmekļa izstrādātāji

GreenGeeks

Ja jūsu vietnei ir kāds sakars ar vidi vai ekoloģiju, jums tā ir mitināma vietnē GreenGeeks! Šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atkal ieliek tīklā trīs reizes vairāk enerģijas, ko viņi izmanto. Un viņi to atmet, pērkot vēja enerģijas punktus! Tātad viņi ir patiesi zaļi.

Bet GreenGeeks nerūp tikai mūsu planēta; viņiem rūp arī klienti. Viņu serveri uztur 99,9% uptime, garantēta naudas atmaksa. Viņiem rūp arī drošība. GreenGeeks piedāvā visus modernos rīkus, lai jūsu vietne būtu neskarta. Tie ietver brutāla spēka noteikšanu, surogātpastu slepkavu, drošu SSL serveri, reāllaika drošības skenēšanu un aizsardzību ar paroli. GreenGeeks veic arī dublējumus katru nakti, tāpēc jūsu dati būs īpaši droši.

GreenGeeks atbalsta valodas Django, Perl, PHP, Python un Ruby on Rails. Viņiem ir arī ātra b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress un SSL instalēšana. Tas ietaupīs daudz laika. PHPMyAdmin un MySQL ir datu bāzes, kuras viņi atbalsta.

GreenGeeks ir 4 dažādi VPS plāni, sākot no USD 39,95 līdz USD 159,95 mēnesī. Tie visi ir balstīti uz četrkodolu, bet atlikušās specifikācijas ir atšķirīgas. Mēs iesakām 59,95 USD paketi. Bez 4 kodoliem tajā ietilpst 2 GB RAM, 50 GB SSD atmiņas un 1500 GB joslas platuma.

GreenGeeks ir īpaša atbalsta komanda. Tie ir pieejami visu diennakti, un jūs varat tos sasniegt pa tālruni, tiešajā tērzēšanā vai zināšanu bāzē. Turklāt, ja jūsu vietne jau ir mitināta citā serverī, viņi piedāvās to migrēt bez maksas. Un jums nav jāuztraucas par servera uzturēšanu, jo viņi to darīs jūsu vietā. Mēs jau pieminējām nakts dublējumus.

Ar savu videi draudzīgo politiku GreenGeeks ir kaut kas īpašs. Datu centri patērē ļoti daudz enerģijas, un GreenGeeks dara visu iespējamo, lai to mazinātu. Arī jums vajadzētu būt informētam par apkārtējo vidi, un mēs aicinām jūs izmēģināt GreenGeeks, jūs neliksieties vilties. Arī jūs esat bez riska, jo viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Secinājums

Tīmekļa mitināšanas nozarei ir daudz ko piedāvāt. Šajā rakstā mēs jums parādījām VPS plānus un mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kurus mēs uzskatām par labākajiem. Jūs varat kļūt liels un izvēlēties HostGator, varat arī zaļš, un izvēlēties GreenGeeks. Ja ieteikumi jums ir svarīgi, dodieties uz BlueHost. Ja dažādība un pielāgošana ir jūsu lieta, izvēlieties InterServer un, ja jums ir vajadzīgas ilgas naudas atdošanas garantijas, izmantojiet InMotion.

Bet esiet drošs, ka jebkura no šiem veidiem ir labākā izvēle. Viņi visi ir uzticami un lieliski izmantojami. Tie ir droši, piedāvājot daudzus aizsardzības līmeņus. Viņi visi piedāvā maksimālu ātrumu un garantē 100% lietotāju apmierinātību. Viena lieta ir pārliecināta, ka ar visām tām kvalitāte ir augstāka par visu pārējo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector