5 labākie lēti cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais panelis-hostings-2019


cPanel ir populārākais un jaudīgākais tirgū pieejamais administratora vadības panelis. Gadu gaitā šis rīks ir kļuvis par būtisku ikviena vietnes īpašnieka sastāvdaļu. cPanel programmatūra ļauj iestatīt pilnīgu gandrīz visu jūsu vietnes aspektu automatizāciju. To var panākt gan klienta, gan servera pusē ļoti iesācējiem draudzīgā un ātrā veidā.

Šis ir mūsu labāko budžeta cPanel hostinga pakalpojumu sniedzēju saraksts:

Uzņēmums
Cena no
Naudas atmaksa

1inmotion lēts cpanel biznesa saimnieks3,49 USD / mēn90-diena
2lēta cpanel hostings3,95 USD / mēn30 dienu laikā
3hostgator profesionāls cpanel hostings3,95 USD / mēn45 dienu laikā
41un 1vietneUSD 4,95 mēnesī30 dienu laikā
5Justhost lēts cPanel hostings3,95 USD / mēn30 dienu laikā

Kad mēs runājam par cPanel mitināšana, mēs faktiski atsaucamies uz pakalpojumiem, kas saistīti ar norīkošanu, un kurus darbina ar cPanel vadības paneļa programmatūru. CPanel rīkam pieejamie mitināšanas risinājumi ļauj jums pilnībā kontrolēt un pārraudzīt lielāko daļu, ja ne visus savas vietnes pārvaldības aspektus. CPanel rīks ir īpaši noderīgs, palīdzot ātri un ērti iestatīt datu bāzes, lai pārvaldītu failus, iestatītu e-pasta kontus, kā arī programmatūras instalēšanu serverī..

Kas ir cPanel? – Detalizēts cPanel tīmekļa mitināšanas vadības paneļa programmatūras pārskats

Jums ļoti patiks, cik sarežģītus un uzlabotus ar vietnes pārvaldību saistītus uzdevumus var padarīt vienkāršus, ātrus un pilnībā automatizētus, izmantojot cPanel jūsu vietnes mitināšanas risinājumus. Visi sarežģītie uzdevumi tiek veikti ļoti vienkārši, ņemot vērā milzīgo jaudu cPanel vadības panelis rīks tiek izmantots ļoti vienkāršā un iesācējiem draudzīgā interfeisā.

Kā izvēlēties labāko cPanel hostingu?

Pašlaik tirgū ir pieejams daudz dažādu cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tie visi nodrošina dažādas paketes ar dažādām funkcijām un iespējām par dažādām cenām. Un, kaut arī daži no pakotnēm ir daudzfunkcionāli, ir daudz pielāgotu pakotņu, kas ir īpaši izstrādātas īpašām vietņu vajadzībām. Tas var padarīt pareizā cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēles procesu ļoti smagu un sarežģītu.

Ir svarīgi, lai kā pirmais solis būtu noteiktas jūsu vietnes īstermiņa un ilgtermiņa plāni, lai pareizi novērtētu un identificētu savas vietnes vajadzības, kuras būs jāsedz cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kuru jūs galu galā izvēlaties. Šajā rakstā mēs pieņemsim, ka jūs tikai tagad sākat savu jauno ceļu uz veiksmīgu vietni, un tāpēc jums ir mazs budžets mitināšanai. Šajā vietā dalījās cPanel mitināšanas plāni un paketes nonāk spēlē.

Kopīgotie hostinga plāni ir līdz šim lētākās un labākās pieejamās budžeta iespējas tirgū. Hostinga pakalpojumu sniedzējiem izdodas piedāvāt šīs zemās cenas, sadalot mitināšanas serverus daudzās mazākās daļās, kuras pēc tam izmanto, lai nodrošinātu dalītu mitināšanu daudziem dažādiem klientiem. Šie kopīgotie cPanel mitināšanas plāni un paketes ir ideāli piemēroti, kad sākat savu ceļu uz veiksmīgu vietni; tomēr, ja jūsu vietne nākotnē palielināsies pietiekami liela, jums būs jāsāk meklēt sarežģītākus mitināšanas plānus.

Daži galvenie aspekti, kas nosaka, vai a cPanel mitināšanas pakotne ir laba vai arī neietver iespēju skatīt un ģenerēt pārskatus par vairāku dažādu vietņu statistiku tieši tīmekļa vietnes priekšpusē. Spēja automātiski taimerī aktivizēt un izmantot FrontPage un citus īpašuma paplašinājumus un spraudņus ir ļoti noderīga un svarīga funkcija, kuru vēlaties, lai jūsu cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējam būtu.

Viena no lielākajām cPanel administratora priekšrocībām ir spēja pilnībā automatizēt gandrīz visus ar servera administrēšanu saistītos uzdevumus. Jums jāpārliecinās, vai jūsu cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir visas nepieciešamās funkcijas un iespējas, kas ļauj viegli un ātri iestatīt automātiskos jauninājumus. Ir arī ļoti svarīgi vietņu uzdevumi, piemēram, MySQL datu bāzu sistēmas, pats Web serveris un PHP programmēšana. Tas ir īpaši noderīgi iesācējiem, kuriem nav daudz pieredzes ar kodēšanas zināšanām, kas vajadzīgas šiem uzdevumiem.

Cits svarīgs jebkura cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aspekts, par kuru jums jābūt uzmanīgam, ir tīmekļa mitinātāja pārvaldnieka programmatūra. Jums jāpārliecinās, ka šī svarīgā lietojumprogramma ir iebūvēta paketē, jo tā ļauj pilnībā pārvaldīt un kontrolēt tīmekļa mitināšanas kontu pārvaldību un izveidi Web serverī. Tas arī ļaus jums piešķirt īpašas iespējas potenciālajiem klientiem.

Visbeidzot, ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka faila cPanel funkcijas un opcijas, kuras jums nodrošina jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir jaudīgas un plašas, taču nevajadzētu aizmirst par to, cik svarīga ir lietotājam draudzīga un ērta piekļuve, kuru šis paneļa rīks nodrošina lietotājiem . Tagad apskatīsim dažus no labākajiem koplietojamajiem cPanel mitināšanas paketiem, kas šobrīd ir pieejami tirgū.

InMotion hostings

Sāciet darbu ar InMotion »

labāko biznesa cpanel hostings

Nākamais kopīgais cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs apskatīsim, nāk no InMotion. Ar katru koplietojamo mitināšanas pakotni viņi nodrošina jūs ar paplašinātu cPanel vadības paneļa rīka versiju, kā arī daudzas citas noderīgas funkcijas, rīkus un opcijas jūsu vietnei. Viņi arī piedāvā jums bezmaksas SSD disku, kā arī bezmaksas domēnu, kuru varat izmantot savai vietnei.

InMotion dalītā hostinga paketes spēj piedāvāt jums neierobežotu joslas platumu, neierobežotu skaitu e-pasta kontu, kā arī neierobežotu un neregulētu diska vietu, e-pasta glabāšanu, kā arī ikmēneša piešķirtos pārsūtījumus. Tas padara šo konkrēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju par vienu no labākajām tirgū pieejamajām iespējām jaunajiem vietņu īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atbilst visām viņu vajadzībām..

Izmantojot koplietojamo cPanel mitināšanas vidi, kuru piedāvā šis pakalpojumu sniedzējs, jums būs pilnīga spēja viegli pārvaldīt un instalēt jūsu vietnēm svarīgus ietvarus un programmatūru. Funkcijās ietilpst satura pārvaldības sistēmas, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal un daudzas citas. Jums ir arī iespēja ātri un viegli izveidot iepirkumu groziņus, pašiem savu tiešsaistes veikalu, sava satura pārvaldības sistēmas un daudz ko citu.

No visām plašajām iespējām, ko jums var piedāvāt cPanel rīks, dažas galvenās funkcijas un iespējas ir saistītas ar domēna pārvaldību, piemēram, rezervēti domēni, apakšdomēni un domēna novirzīšanas pārvaldība. Papildu cPanel funkcijas, kas ir iekļautas InMotion koplietotajā cPanel mitināšanas paketē, ir e-pasta ekspeditori, surogātpasta filtrēšana, failu un failu pārsūtīšanas protokolu pārvaldība un iestatīšana, ar paroli aizsargāti direktoriji un daudz kas cits.

Ja jums nepieciešama palīdzība vai rodas kādas problēmas ar InMotion mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jebkurā laikā varat sazināties ar klientu atbalsta komandu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai tālruni. Papildus plašajai tiešsaistes dokumentācijai un pamācībām, kas pieejama visiem klientiem, ir arī ļoti jaudīga ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības programmatūra..

BlueHost

Sāciet darbu ar BlueHost »

bluehost labāko profesionālo cpanel hostingu

Neviens raksts par labākajiem un lētākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem nekad nav pabeigts vai pilnīgs, neminot BlueHost. BlueHost jau ļoti ilgu laiku ir lielākais un uzticamākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs visā pasaulē. Viņi piedāvā tonnas dažādu pakešu dažādām tīmekļa vietņu vajadzībām, taču šī konkrētā raksta kontekstā mēs koncentrēsies uz kopīgajām cPanel mitināšanas paketēm, kuras viņiem var piedāvāt.

Neraugoties uz to, ka tiek piedāvātas ļoti lētas un pieejamas koplietojamo hostinga paketes, BlueHost joprojām spēj nodrošināt daudz dažādu noderīgu un jaudīgu funkciju, rīku un opciju, kas nāk ar mitināšanas pakalpojumu. Pilns atbalsts un savietojamība ar pievienoto cPanel rīku ļauj veikt daudz elastības un automatizācijas, kad runa ir par uzdevumiem, kas saistīti ar e-pasta pārvaldību un vietņu pārvaldību..

Citiem lieliskajiem kopīgo hostinga pakešu aspektiem, kurus piedāvā BlueHost, ir neierobežots un neizmērojams joslas platums, kā arī spēja izveidot un pārvaldīt neierobežotu skaitu e-pasta kontu. Papildu jaudīgās funkcijas, kuras var piedāvāt BlueHost koplietotie cPanel mitināšanas pakotnes, ir pilnīga e-pasta pārsūtīšanas kontrole, kā arī spēja iestatīt automātiskos e-pasta atbildētājus..

Atšķirībā no dažiem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, BlueHost neatstās jūsu joslas platumu vai pārtrauks jūsu konta darbību, ja jūs izmantosit servera joslas platuma resursus, kas jums tika piešķirti, izmantojot koplietojamo mitināšanas pakotni. Tā vietā, ja tiek pārmērīgi izmantots joslas platums, tas vienkārši tiek piešķirts īpašam izolētam serverim, lai jūsu vietnei nodrošinātu pēc iespējas labāku sniegumu..

CPanel rīks, ko nodrošina koplietotā mitināšanas pakotne BlueHost, ir papildināts ar vēl vairāk papildu funkcijām, rīkiem un opcijām, kas palīdzēs iestatīt un pārvaldīt sarežģītus vietņu pārvaldības uzdevumus, piemēram, e-pastus, domēnus un daudz ko citu. Un, ja galu galā rodas problēmas vai problēmas, kas saistītas ar jūsu vietni, jums ir pieejama profesionāla klientu atbalsta komanda, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

HostGator

Sāciet darbu ar HostGator »

hostgator labākais cpanel tīmekļa mitināšana

HostGator ir viens no visuzticamākajiem un pieejamākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Viņi spēj nodrošināt ļoti lētu koplietojamo cPanel mitināšanas pakalpojumu, vienlaikus nodrošinot jūs ar daudzām plašām funkcijām, jaudīgiem rīkiem un daudzām modifikācijas iespējām, kuras varat izmantot, lai bagātinātu savu vietni. Bezmaksas cPanel rīka pievienošana ir viens no daudzajiem lieliskajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties šo konkrēto dalītā hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Kopīgotie cPanel mitināšanas pakalpojumi ir sadalīti 3 dažādās un atšķirīgās paketēs. Tie visi ir diezgan pieņemami un budžetam draudzīgi, tajā pašā laikā satur dažādas dažādas papildu funkcijas un rīkus, kas ievērojami atvieglo jūsu vietnes un e-pasta pārvaldību. Lētākā iespēja no 3 pieejamajām koplietotajām cPanel hostinga pakotnēm ir Hatchling plāns, kas var piedāvāt jums bezmaksas domēnu jūsu vietnei, savukārt pārējās 2 paketes piedāvā jums neierobežotus domēnus un e-pasta kontus..

Papildus bezmaksas domēnam un cPanel rīkam jūs iegūsit arī neierobežotu joslas joslas platumu savai vietnei, kā arī neierobežotu vietu diskā, kas ir ļoti svarīgi. Papildu lieliskās iespējas, ko HostGator var piedāvāt, salīdzinot ar citiem koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū, ir īpaša IP adrese, kuru varat izmantot, kā arī bezmaksas privātais SSL.

Pilns atbalsts un savietojamība ar cPanel rīku ļauj HostGator mitināšanas paketēm sniegt plašu palīdzību MySQL datu bāzu pārvaldībā un atjaunināšanā, kā arī palīdzēt izveidot WordPress vietni un e-pasta mitināšanu. Pieejamas arī uzlabotas funkcijas, piemēram, automātiskās pasta pāradresācijas iestatīšana un pārvaldīšana, kā arī e-pasta automātisko atbildētāju iestatīšana un pārvaldīšana. Visbeidzot, bezmaksas automātiskas un regulāras vietņu dublējumkopijas, kuras piedāvā šis lieliskais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir vēl viens svarīgs iemesls, kāpēc jums tie jāņem vērā jūsu mitināšanas vajadzībām.

Garantētais darbības laiks, ko piedāvā kopīgais HostGator cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir viens no galvenajiem viņu uzticamības un profesionalitātes pierādījumiem. Un, ja jums rodas problēmas vai jautājumi, kas saistīti ar jūsu vietņu mitināšanu, klientu atbalsta komanda varēs palīdzēt ar jebkuru problēmu vai jautājumu, kas jums varētu rasties. (Pārbaudiet jaunākos HostGator kuponu kodus, ja vēlaties hostingu iegādāties lētāk.)

HostMonster

Sāciet darbu ar HostMonster »

hostmonster lēts cpanel hostinga pakalpojumu sniedzējs

HostMonster ir pēdējais kopīgais cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs jums izvēlējāmies, lai jūs varētu apsvērt. Viņi ne tikai piedāvā bezmaksas piekļuvi pilnam cPanel konta vadības panelim, bet arī nodrošina jūs ar neierobežotu diska krātuvi, neierobežotu joslas platumu, kā arī neierobežotu domēna mitināšanu par pieņemamu cenu. Jaudīga un viegli lietojama vietņu veidotāja pievienošana ir īpaši noderīga jauniem un nepieredzējušiem vietņu veidotājiem..

CPanel rīks, kas ir pieejams ar HostMonster koplietotajām hostinga pakotnēm, piedāvā dažas ļoti svarīgas funkcijas, tostarp e-pasta kontu pāradresāciju, POP3 un IMAP droša e-pasta atbalstu, pilnīgu piekļuvi failu pārsūtīšanas protokolam, domēnu, kā arī apakšdomēnu pārvaldību, svarīgu tīmekļa failu pārvaldnieku un daudz ko citu.

Papildus visām šīm lieliskajām iespējām HostMonster dalītā hostinga pakalpojumu sniedzējs piedāvā jums daudz ērtu vietņu skriptu bez maksas ar jūsu koplietojamo mitināšanas pakotni. Šos skriptus var izmantot, lai izveidotu ziņojumu un diskusiju forumus, izveidotu adresātu sarakstus un sabiedriskās domas aptaujas, kā arī instalētu svarīgu programmatūru un ietvarus jūsu vietnēm, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal un daudzām citām..

Serveri un vispārējā infrastruktūra, ko izmanto HostMonster mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir balstīti uz jaunākajām un labākajām pasaules klases tehnoloģijām. Serveri garantē jaudu un optimālu veiktspēju, izmantojot divkāršos četrprocesoru serverus un speciāli pielāgoto Apache tīmekļa serveri. Jums būs pieejama arī nepārtraukta tīkla un statistikas uzraudzība, kā arī regulāras vietņu rezerves kopijas.

eHost.com

eHost vairs nepieņem jaunus klientus un viņi pārtrauc savu pakalpojumu, tāpēc mēs iesakām JustHost kā labu alternatīvu lētai cPanel mitināšanai.

ehost labākais lēts cpanel hostings

Tā kā cena ir tikai 2,75 USD mēnesī, eHost noteikti ir viens no lētākajiem un budžetam draudzīgākajiem tirgū pieejamajiem cPanel hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Un, lai arī kopīgotās cPanel paketes ir vērstas uz to, lai tās būtu ekonomiskas un lētas, tās joprojām nodrošina jūsu vietnei dažādu noderīgu un jaudīgu funkciju un iespēju pārpilnību. Pilnīga cPanel rīka savietojamība un atbalsts tiem noteikti ir viens no labākajiem pakalpojumu sniedzēju izvēles variantiem, kas jums jāņem vērā jūsu vietnē.

eHost nodrošina jūsu vietnei bezmaksas domēnu, kas ir patiešām svarīgi vietņu īpašniekiem, kuriem ir daudz naudas. Šis lieliskais kopīgotais cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā ne tikai daudzas svarīgas un jaudīgas funkcijas, kas saistītas ar cPanel rīku, bet arī daudzus risinājumus un rīkus, kas palīdzēs jums viegli un ātri izveidot jūsu pašu WordPress vietni. CPanel rīks, kas savienots pārī ar vietnes vilkšanas un nomešanas veidotāju, kā arī emuāru iestatīšanas vednis padara jūsu ideālās vietnes un biznesa iestatīšanu ļoti vieglu un vienkāršu..

Un, ja cPanel rīka izmantošana kopā ar vietnes vedni nebija pietiekami vienkārša un vienkārša, lai jūs varētu izveidot un sākt savu ceļojumu kā vietnes administrators, eHost piedāvā arī daudz dažādu ceļvežu un tiešsaistes dokumentāciju, kas var palīdzēt jums ar visām jūsu problēmām varētu sastapties. Arī cPanel rīks var jums palīdzēt viegli un ātri izveidot pats savu tiešsaistes veikalu vai abonēšanas paketes savai vietnei..

Ļoti svarīgs jebkura kopīga cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aspekts, kas ir rūpīgi jārisina, noteikti ir klientu atbalsts. Izmantojot eHost, jums būs pilnas 24 stundas, 7 dienas nedēļā pastāvīga pieeja profesionālai klientu atbalsta komandai, kas var jums palīdzēt ar jebkuru jautājumu, kas jums varētu rasties, par jebkuru problēmu, kas jums varētu rasties. Visiem klientiem ir pieejamas arī ļoti noderīgas apmācības, kas sniedz palīdzību cPanel rīka izmantošanas procesā, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu vietni..

Secinājums

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt un iegūt informāciju par apbrīnojamo cPanel vadības paneļa rīka nozīmi un lietderību. Mēs zinām, ka pareizā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle jūsu īpašajām tīmekļa vietņu vajadzībām var būt ļoti grūts un laikietilpīgs uzdevums, un mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums noteikt un izvēlēties lielisku koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas efektīvi izmanto cPanel rīku.

Kopīgotie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izvēlējāmies jums pārskatīt, ir īpaši izvēlēti, pamatojoties uz daudziem dažādiem kritērijiem. Mēs ne tikai esam nolēmuši pārskatīt dažas no lētākajām un budžeta ziņā draudzīgākajām tirgū pieejamajām koplietošanas hostinga paketēm, bet arī pārliecinājāmies, ka visās šajās paketēs ir vissvarīgākās un svarīgākās funkcijas, iespējas un rīki, kas jums palīdzēs vieglāk. un ātri izveidojiet un pārvaldiet pats savu vietni un biznesu.

Neatkarīgi no tā, kuru koplietoto cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jūs izvēlējāties no mūsu saraksta, jūs galu galā nenožēlosit par savu lēmumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map