5 labākie lēti hostinga pakalpojumi pieaugušo vietnēm

labākais pieaugušajiem-vietne-hostings-2019


Kā jūs jau zināt, pieaugušo vietņu niša ir ļoti piesātināta un konkurētspējīga joma, un, lai censtos un gūtu panākumus, jums ir jāizceļas no pārējās konkurences. Šīs pieaugušo vietnēm ir potenciāls piesaistīt un apkopot ļoti lielu trafika daudzumu. Tāpēc hostings ir viens no vissvarīgākajiem veiksmīgas pieaugušo vietnes aspektiem. Šajā rakstā mēs apskatīsim dažus padomus un ieteikumus, kā arī labākās hostinga paketes, kas pieejamas no dažiem uzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Uzņēmums
Cena no
Naudas atmaksa

1Hostgator uzticama mitināšanas vietne pieaugušo vietnēmUSD 2,75 mēnesī45 dienu laikā
2labākais vietņu mitināšanas pakalpojums pieaugušo vietnēmUSD 5 mēnesī30 dienu laikā
3lm pieaugušo vietņu mitināšana2,95 USD / mēn60 dienu laikā
4digitalocean budžeta mitināšana pieaugušo vietnēmUSD 5,00 mēnesīBezmaksas izmēģinājuma versija
5tīkla risinājumi profesionāla pieaugušo vietņu mitināšanaUSD 5,69 mēnesī30 dienu laikā

Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta kopīgiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Šie dalītā hostinga plāni ir lielisks ekonomisks un budžeta risinājums vietnēm, kas sāk darbu un vēlas veidot savu biznesu vai zīmolu. Šie plāni ļauj jums veikt lētu, uzticamu mitināšanu, kas jūsu vietnē var pieļaut pat ļoti lielu tīmekļa trafika daudzumu.

Tas, ko dalīta mitināšana galvenokārt nozīmē, ir tas, ka tīmekļa serveris ir sadalīts desmitos, dažreiz pat simtos dažādu klientu un vietņu. Tas ļauj šiem plāniem būt ļoti lētiem un pieejamiem. Šī ir absolūti ideāla mitināšanas iespēja amatieru vietņu veidotājiem, mazo uzņēmumu īpašniekiem un emuāriem. Ja vēlaties sākt darbību no nelielas vietnes līdz lielam biznesam, noteikti vajadzētu iegūt labu dalīta mitināšanas plānu.

Kā izvēlēties tīmekļa mitināšanu pieaugušo vietnēm?

Klientiem ir pieejams plašs koplietojamo hostinga plānu un pakešu klāsts. Tas padara lēmumu par to, kuru plānu precīzi izvēlēties, diezgan sarežģītu. Īpaši iesācējiem var nākties cīnīties ar tik daudzām pieejamajām iespējām. Bet, cerams, šī raksta sadaļa jums palīdzēs atlases procesā, informējot jūs par visām funkcijām un iespējām, kuras jums jāpievērš uzmanība, kā arī par to, kā pareizi noteikt pieaugušo vietnes mitināšanas vajadzības..

Vietnes pieaugušajiem ir ļoti savdabīgas, ja runa ir par mitināšanas vajadzībām. Kā pieaugušo vietņu īpašnieks un uzturētājs, iespējams, savā vietnē mitinās ļoti lielu skaitu pieaugušajiem paredzētu videoklipu vai ļoti lielu skaitu pieaugušo attēlu, vai arī abus. Tāpēc mēs pārskatīsim un parādīsim tikai tos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir pierādīts, ka viņi bez lielām problēmām vai žaga var apstrādāt lielu video straumēšanas trafiku..

Neskaitot tiešo uptime kā arī izcilu sniegumu, vēl viens ļoti svarīgs aspekts, kas jums jāņem vērā, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, noteikti ir klientu atbalsts. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība vai rodas jautājumi par vietnes iestatīšanu, vai jums ir nepieciešama palīdzība saistībā ar kādu no rīkiem un funkcijām, ko jums nodrošina jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, vai arī, ja rodas kādas problēmas ar mitināšanas pakalpojumu, jūs vēlaties, lai jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs lai jums būtu pieejams profesionāls klientu atbalsts dienā un naktī un gatavs un gatavs jums palīdzēt neatkarīgi no problēmas.

Aspekts, kuru nedrīkst aizmirst neviens vietnes īpašnieks, ir meklētājprogrammu optimizācija. Ļoti labi optimizēta vietne var ļaut vietnēm pakāpties augstāk meklētājprogrammās un ātrāk un vienkāršāk tikt indeksētām. Dažiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir integrēti meklētājprogrammu optimizācijas rīki un funkcijas. Laba veiktspēja no jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kā arī nepārtraukts darbības laiks patiešām palīdz mazām vietnēm optimizēt meklētājprogrammas.

Ja jūsu vietnes lapas ielādējas lēni vai nereaģē uz tām, cietīs jūsu trafiks un apmeklētāji pārtrauks darboties jūsu vietnē. Lēns iekraušanas laiks faktiski ir galvenais iemesls, kāpēc potenciālie vietņu uzņēmumi cieš neveiksmes. Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt jūsu vietnes ātru ielādi no jebkuras pasaules vietas, ir pārliecināties, ka jūsu izvēlētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs izmanto CDN vai satura piegādes tīklus. Satura piegādes tīkls ir virkne serveru visā pasaulē, kas palīdz ar maršrutēšanu un datu pārsūtīšanu.

Kopīgotie hostinga plāni ir lieliski piemēroti ikvienam jaunam vietnes īpašniekam, kurš vēlas sākt ātri, viegli un veiksmīgi ar nelielu budžetu. Mēs garantējam, ka šo kopīgo hostinga pakešu piedāvātās iespējas, plāni un iespējas būs vairāk nekā pietiekamas jūsu vietnes vajadzībām, kamēr jūs sākat savu ceļojumu tīmeklī. Mēs esam izvēlējušies absolūti labākos hostinga pakalpojumu sniedzējus, kas ir tirgus līderi.

Nākotnē, tiklīdz jūsu vietne kļūs pietiekami liela, tiklīdz jūs sāksit redzēt ļoti lielu trafika daudzumu savā vietnē, kad palielinās jūsu mitināšanas budžets, būs laiks apsvērt iespēju koplietotā mitināšanas plāna jaunināšanu uz dārgāku, bet izsmalcinātu paketi. . Daži no šo uzlaboto mitināšanas risinājumu piemēriem ir VPS vai virtuālā privātā servera mitināšanas opcija, kā arī Dedicated Server mitināšanas opcija. Tajos ietilpst arī daži ļoti jaudīgi un svarīgi administratora un paneļa rīki un opcijas, kas var piedāvāt uzlabotas funkcijas, lai pieaugušo vietni paceltu nākamajā līmenī.

Tagad, kad jūs zināt, uz ko jāpievērš uzmanība, izvēloties dalītas mitināšanas plānu pieaugušo vietnei, apskatīsim dažus hostinga pakalpojumu sniedzējus, kas var piedāvāt jums absolūti labākos dalītā mitināšanas risinājumus jūsu pieaugušo vietnei..

HostGator

Apmeklēt saimnieku »

Hostgator uzticama mitināšana pieaugušo vietnēm

HostGator ir vēl viens lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas jāņem vērā, izvēloties dalītos mitināšanas plānus pieaugušo vietnei. Šis konkrētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs darbojas un sniedz mitināšanas pakalpojumus daudzus, daudzus gadus, un tam ir lieliski sasniegumi attiecībā uz uzticamību un pieejamību. Tas nāk arī ar daudzām noderīgām funkcijām, rīkiem un opcijām, kas var palīdzēt jums izveidot un izveidot jūsu pašu veiksmīgo pieaugušo vietni.

Kopīgai tīmekļa mitināšanai ar HostGator ir pieejamas trīs dažādas paketes. Tie ir Hatchling plāns, Baby plāns un, visbeidzot, biznesa plāns. Hatchling plāns ir lētākais un piedāvā dažas pamata, bet svarīgas funkcijas vietņu izveidošanai un mitināšanai. Tas ir arī līdz šim lētākais. Šis konkrētais plāns piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu, kas ir ļoti svarīgi vietnēm pieaugušajiem, kas varētu augšupielādēt daudz video un attēlu saturu.

Galvenā atšķirība starp Hatchling plānu un Baby plānu ir domēnu skaits, kas ir atļauts ar konkrēto hostinga paketi. Hatchling plāns piedāvā tikai 1 bezmaksas domēnu, savukārt Baby plāns piedāvā neierobežotu domēnu. Domēni nav dārgi, taču jūs varat ietaupīt naudu ilgtermiņā, iegūstot Baby plānu un izmantojot jums pieejamos bezmaksas domēnus, ja izvēlaties izveidot vairāk nekā vienu vietni. Biznesa plānā ir iekļautas visas iepriekšminētās funkcijas, taču tajā ir arī īpaša IP adrese, kā arī bezmaksas privātais SSL.

HostGator mitināšanas pakalpojumu sniedzēja papildu funkcijas, kas ir pieejamas visām trim dalītā hostinga pakotnēm, ietver WordPress mitināšanu, MySQL datu bāzes, e-pasta mitināšanu, pasta pāradresāciju un automātiskos atbildētājus. Ir arī jaudīgais admin cPanel rīks, kas ietver daudz dažādu svarīgu opciju un modifikāciju, lai jūs varētu precīzi noregulēt pieaugušo vietni..

Viena no HostGator mitināšanas pakalpojumu sniedzēja galvenajām priekšrocībām ir arī darbspējas laiks un uzticams profesionāls klientu atbalsts. HostGator garantē vismaz 99,99% no jūsu vietnes darbības laika un pat nodrošina 45 dienu naudu atpakaļ garantiju, kā apdrošināšanu viņu hostinga pakalpojuma kvalitātei un uzticamībai. Tas arī piedāvā bezmaksas un ātru iestatīšanu jūsu vietnei, automātiskas dublējumkopijas, kā arī nepārtrauktu klientu atbalstu, kas pieejams dienu un nakti.

Tīkla risinājumi

Apmeklēt saimnieku »

tīkla risinājumi profesionāla pieaugušo vietņu mitināšana

NetworkSolutions ir diezgan unikāls mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā nedaudz atšķirīgas dalīta hostinga paketes nekā vairums citu hostinga pakalpojumu sniedzēju. Unikālākais šī konkrētā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aspekts ir tas, ka katrs klients iegūst pilnīgu piekļuvi profesionālam tehniskajam konsultantam, kurš var jums palīdzēt ar svarīgiem vietņu pārvaldības jautājumiem, piemēram, piekļuvi FTP, failu pārsūtīšanu un daudzām citām lietām..

Ilgtermiņa mitināšana pieaugušo vietnei var patiešām palīdzēt ietaupīt līdzekļus ilgtermiņā. NetworkSolutions piedāvā gadu ilgtermiņa dalīta hostinga paketes, kas nozīmē, ka jūs maksājat par pilnu mitināšanas gadu, tas nozīmē arī to, ka jūs varat saņemt mitināšanu par smieklīgi zemu cenu. Visvienkāršākā koplietojamo vietņu mitināšanas pakete, ko piedāvā NetworkSolutions, maksā 9,96 dolārus gadā. Tas ir daudz lētāk nekā jebkura cita dalīta tīmekļa mitināšanas pakete, ko piedāvā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Ir arī Professional Hosting pakete, kā arī Professional Plus pakete, kas, kaut arī ir dārgāka nekā pamata hostinga pakete, piedāvā dažus ļoti jaudīgus un noderīgus rīkus jūsu pieaugušo vietnei. Kamēr pamata dalīta hostinga pakotnei ir 300 GB krātuves vietas, viens bezmaksas domēna vārds un bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas rīki, profesionālajām pakotnēm ir neierobežota krātuve un domēni, kā arī īpaši ātrs ielādes laiks pieaugušo vietnei ar satura piegādes palīdzību. tīkli.

Ja vēlaties ļoti lētu dalīta hostinga iespēju, kurai raksturīgas dažas ļoti iespaidīgas tehniskās specifikācijas, NetworkSolutions ir viena no labākajām tirgū pieejamajām opcijām. Tas nāk arī ar profesionālu un noderīgu klientu atbalstu, kas jums ir pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, ja rodas kādas problēmas vai problēmas ar pieaugušo vietni vai mitināšanas pakalpojumiem..

Brīdinājums: eHost, HostClear un IdeaHost vairs nepieņem jaunus klientus!

eHost

ehost labākais pieaugušo vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Runājot par ekonomiska budžeta dalīta hostinga pakalpojumu sniedzējiem, eHost ir viens no labākajiem. Tas ir ideāls risinājums, ja vēlaties samazināt hostinga maksu, vienlaikus iegūstot uzticamu un uzticamu mitināšanas pakalpojumu pieaugušo vietnei. Ar cenu tikai 2,75 dolārus mēnesī, kurai nav nekādu slepenu maksu un līgumu, vienlaikus nodrošinot arī bezmaksas domēnu, kuru varat izmantot savai pieaugušo vietnei, kamēr jūs izmantojat viņu mitināšanas pakalpojumus, eHost patiešām ir ceļš uz mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ja jums ir pietiekami daudz naudas.

Viena no eHost lielākajām priekšrocībām un priekšrocībām ir tā piedāvātie vairāki rīki un funkcijas, kas ļauj ātri un ērti iestatīt WordPress vietnes. Tajā ir iekļauts ļoti lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs, izmantojot velkot un nometot, ar tūkstošiem dažādu unikālu veidņu, kuras ir pieejamas lietošanai. Šīs funkcijas, kas savienotas pārī ar emuāra iestatīšanas vedni, jūsu pirmās pieaugušo vietnes iestatīšanu padara par ļoti vieglu uzdevumu. Vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs ir īpaši noderīgs un svarīgs iesācēju vietņu veidotājiem, kuriem nav kodēšanas zināšanu un pieredzes.

Arī eHost ir viegli nopelnīt naudu no pieaugušo vietnes, pateicoties dažām ļoti noderīgām funkcijām, ko tā nodrošina. Jums ne tikai tiks piešķirta pilnīga piekļuve daudziem ceļvežiem, kas jūs māca un informē par tiešsaistes mārketingu, bet arī ar admin cPanel palīdzību jūs viegli varēsit izveidot savu tiešsaistes veikalu vai abonēšanas modeli pieaugušo vietnei. Pieaugušo vietnē varat arī integrēt iepirkšanās groziņus un PayPal.

Profesionāls un uzticams klientu atbalsts ir viens no galvenajiem jebkura hostinga pakalpojumu sniedzēja aspektiem. eHost nodrošina jums tiešsaistes palīdzības centru ar ļoti plašām iespējām, kā arī 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, ar klientu atbalsta pieejamību, izmantojot e-pastu, atbalsta biļetes, tērzēšanu un tālruni. Visiem klientiem ir pieejamas arī dažas ļoti izglītojošas pamācības, kurās ir pakāpeniska programma, kas izstrādāta, lai palīdzētu jums visos aspektos, kas saistīti ar vietnes izveidi un uzturēšanu..

IdeaHost

Idejas lēts pieaugušo vietņu mitināšanas plāns

IdeaHost mitināšanas pakalpojumu sniedzēja galvenā pievilcība ir viņu uzmanība uz vienkāršību un pieejamību. Viņu kopīgās hostinga paketes cena ir tikai 2,99 dolāri mēnesī, padarot to par vienu no lētākajām opcijām hostinga tirgū. Šai mitināšanas pakotnei ir neierobežots un neizmērojams joslas platums, neierobežota atmiņas ietilpība, kā arī izmantojams bezmaksas domēns.

Vietnes iestatīšana no jauna ir ļoti vienkārša, izmantojot rīkus un funkcijas, kuras jums nodrošina IdeaHost. Īpaši svarīgs ir jaudīgais un lietotājam draudzīgais vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs, taču ir arī emuāru un attēlu galeriju iestatīšanas vedņi. Varat arī izmantot vienu no tūkstošiem pieejamo bezmaksas veidņu, lai vēl vairāk paātrinātu vietnes izveidi.

Vietņu platformas, piemēram, WordPress, Joomla un daudzas citas, pilnībā atbalsta un integrē. Ir arī mārketinga un tiešsaistes veikalu funkcijas, kas ļauj ērti izveidot tiešsaistes veikalus ar iepirkumu groziem jūsu vietnē. CPanel administratora rīkam ir arī vairākas ļoti noderīgas mārketinga un meklētājprogrammu optimizācijas funkcijas un iespējas, lai palīdzētu jūsu pieaugušo vietnei pēc iespējas augstāk atrast meklētājprogrammas..

Profesionāls un izpalīdzīgs klientu atbalsts jums būs pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Jūs varat lūgt palīdzību vai iesniegt jautājumus un izziņas, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai pat pa tālruni. IdeaHost piedāvātais palīdzības centrs ir ļoti noderīgs, un tajā ir detalizētas informatīvas pamācības par gandrīz katru tēmu, kas saistīta ar vietņu izveidi, un citas tēmas.

HostClear

hostclear budžeta pieaugušajiem paredzētu vietņu mitināšana

HostClear ir vēl viena lieliska vietņu mitināšanas iespēja ar lētu 2,99 dolāru mēnesī cenu, kā arī pārpilnība noderīgu un noderīgu funkciju un rīku, kas var palīdzēt sākt darbu pieaugušo mājas lapā. Šī konkrētā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja koplietojamais mitināšanas komplekts nodrošina jums neierobežotu un neizmērojamu joslas platumu un uzglabāšanas vietu. Viena lieliska lieta ir tā, ka jūs iegūstat arī neierobežotus domēnus un neierobežotas MySQL datu bāzes pat ar pamata koplietojamo mitināšanas paketi – funkcijām, kas šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju padara unikālu un ļoti rentablu tiem, kas meklē budžeta mitināšanas opcijas..

HostClear mitināšanas pakalpojumu sniedzēja infrastruktūra ir visaugstākā, garantējot izcilu veiktspēju un nepārtrauktu darbības laiku jūsu pieaugušo vietnei. Šis mitināšanas uzņēmums izmanto pasaules klases tehnoloģijas un tajā ir jaunākie tīmekļa mitināšanas vadības paneļi, kā arī iebūvēti rīki, kas ļauj 24 stundas diennaktī uzraudzīt tīklu un ziņot par trafiku, kad runa ir par vietņu apmeklētāju statistiku..

Jūs varēsit viegli un ātri izveidot savu pieaugušo vietni no nulles, izmantojot lielisko bezmaksas vietņu veidotāju rīku velciet un nometiet, kas ir iekļauts HostClear koplietotajā hostinga paketē. Jūs iegūsit arī personalizētu domēna vārdu, kā arī emuāra iestatīšanas vedni, ja tas jums būs nepieciešams. Pašas pieaugušo vietnes izveidošana ir vēl vienkāršāka, izmantojot tūkstošiem dažādu unikālu vietņu veidņu, kuras varat izmantot.

Papildu funkcijas ietver tīmekļa pasta iespējas, piemēram, automātiskos atbildētājus, iespēju automātiski nosūtīt e-pastu, kā arī vīrusu pārbaudītājus un surogātpasta filtrus. Ir arī ar mārketingu saistītas funkcijas, piemēram, tiešsaistes veikals cPanel, PayPal integrācija, iespēja iestatīt iepirkumu grozu pieaugušo vietnē un daudz ko citu. Un, ja jūs esat iesācējs vietņu mārketingā, jūs varat izlasīt dažus no daudzajiem informatīvajiem un izglītojošajiem tiešsaistes mārketinga ceļvežiem, kurus HostClear jums piedāvā..

Secinājums

Tagad, kad esat iepazinušies ar dalītu mitināšanu un tagad, kad esat uzzinājis vissvarīgākos aspektus, kas jāņem vērā, izvēloties dalītas mitināšanas paketi pieaugušo vietnei, ir pienācis laiks pieņemt lēmumu. Mēs garantējam, ka neatkarīgi no tā, kuru hostinga pakalpojumu sniedzēju jūs izvēlaties no pieciem, kurus mēs parādījām šajā rakstā, jūs nenožēlosit par šo lēmumu.

Atcerieties rūpīgi apsvērt katra hostinga pakalpojumu sniedzēja piedāvātās iespējas, lai salīdzinātu funkcijas, rīkus un klientu apkalpošanu ar mitināšanas paketes cenu, lai maksimāli izmantotu hostinga budžetu. Mēs vēlam jums veiksmi jūsu ceļojumā uz ļoti veiksmīgas pieaugušo vietnes izveidi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map