5 labākie lēti Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie lēti Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzēji
0 13 мин.

labākais-lēts-uk-web-hostings-2019


Ja jūs izveidojat veikalu Lielbritānijā vai vēlaties mērķauditoriju atlasīt Apvienotās Karalistes mērķauditorijai tikai caur .co.uk vietni, jums jāatrod Lielbritānijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tiem, kas meklē izmēģinātu un pārbaudītu Lielbritānijas tīmekļa mitinātāju, mēs esam apkopojuši 5 labākos Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzējus, kas pazīstami ar uzticamiem mitināšanas pakalpojumiem, uz Lielbritāniju orientētu infrastruktūru un uz Lielbritāniju balstītu atbalstu..

Bet, pirmkārt, kāpēc meklēt Lielbritānijas tīmekļa mitinātāju, kad hostinga pakalpojumu sniedzējiem ārzemēs cenas var būt zemākas?

Kāpēc jāapsver Lielbritānijas uzņēmējas izvēle??

Tradicionāli tīmekļa mitināšanas cenas tīmekļa mitinātājos no ārvalstīm ir bijušas zemākas nekā Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, ja jūsu mērķa klienti ir Apvienotajā Karalistē, mēs iesakām izvēlēties Lielbritāniju, neraugoties uz lētākiem ārvalstu hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem.

Pirms mēs iedziļināmies jautājumā par to, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzēju, mēs jums sniedzam mūsu sarakstu:

Hostinga uzņēmums
Sākumcena

1ej tēti£ 2,99 mēnesī
2eukhost£ 3,33 mēnesī
3123 reģ1,00 USD / mēn
4sirds internets£ 2,66 / mēn
5tīmekļa mitināšana uk com£ 2,49 mēnesī

* Dažām cenām, kas minētas tabulā un šajā lapā, tiek uzlikts PVN.

Šie ir daži argumenti, kāpēc, mūsuprāt, jums vajadzētu apsvērt iespēju izvēlēties Lielbritānijas mitinātāju, ja plānojat atlasīt mērķauditoriju Apvienotajā Karalistē:

 • Servera atrašanās vieta: ar serveriem, kas atrodas Lielbritānijā vai Eiropā, jums patiks ātrāki savienojumi un labāks reakcijas laiks. Izvēlieties resursdatoru, kura serveri atrodas citā pasaules malā, un jums būs jādarbojas lēnāk, jo tas var mainīt lietotāju pieredzi un meklētājprogrammu klasifikāciju;
 • Darba laiks un atbalsts: lai arī 24 stundas diennaktī atbalsts ir standarta, dažādiem atbalsta kanāliem var būt dažādas darba stundas. Tagad, ja jūsu tīmekļa mitinātājs atrodas Apvienotajā Karalistē vai pat Eiropā, jums ir mazāka iespēja saskarties ar laika joslu atšķirībām, kas varētu būt gadījumā, ja, piemēram, izvēlētos ASV bāzētu tīmekļa mitinātāju;
 • Angļu valodā runājošs personāls: papildus atbalsta pieejamībai, risinot mitināšanas jautājumus, svarīgs ir arī iekšējais angliski runājošais atbalsts;
 • Likumi un noteikumi: atkarībā no jūsu darbības un saskaņā ar konkrētām nozares prasībām, iespējams, jums netiks atļauts turēt serverus citur kā Lielbritānijā, ja jūs veicat uzņēmējdarbību Lielbritānijā (piemēram, azartspēļu likumi);
 • Lokalizēti pakalpojumi: Papildus atbalsta saņemšanai no Apvienotās Karalistes darbiniekiem jūs varēsit veikt maksājumus mārciņās un baudīt citus pakalpojumus vai ievērot politikas veidus, kas raksturīgi Apvienotās Karalistes mitināšanas nozarei..

Lai arī varētu būt vilinoši meklēt lētu ASV mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs varat zaudēt vairākas priekšrocības, kuras varat baudīt, vietni mitinot Lielbritānijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējā..

5 labākie Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzēji

Mēs esam izvēlējušies uzskaitīt tikai tos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuri atrodas ārpus Lielbritānijas vai piedāvā specializētus mitināšanas pakalpojumus Lielbritānijas klientiem.

1. GoDaddy UK

Apmeklēt vietni »

godaddy labākais uk tīmekļa mitināšanaGoDaddy ir tīmekļa mitināšanas gigants un viens no lielākajiem domēnu reģistrētājiem pasaulē. Viņiem visā pasaulē ir vairāk nekā 17 miljoni klientu un 6000 darbinieku, un viņi pārvalda vairāk nekā 71 miljonu domēnu. Viņu serveru atrašanās vietas ir izkliedētas Eiropā, ASV, Indijā un Āzijā.

Sākot ar 2017. gada aprīli, GoDaddy ir iegādājies Host Europe Group – vienu no vadošajiem Eiropas tīmekļa mitinātājiem, kas apkalpo vairāk nekā 1,7 miljonus klientu, un plāno integrēt savus pakalpojumus GoDaddy EMEA. HEG uztur iekārtas un datu centrus Lielbritānijā, Vācijā, Spānijā, Francijā, Rumānijā un Bulgārijā.

Runājot par GoDaddy UK pieejamajiem hostinga plāniem, jūs atradīsit dalīta hostinga plānus, sākot no £ 2,99 mēnesī, pārvaldīto WordPress hostingu, sākot no £ 2,99 mēnesī, VPS hostingu, sākot no £ 19,99 mēnesī, un īpašos serverus, sākot no £ 55,99. mēnesī. Katrā kategorijā ir daudz hostinga plānu, kas lepojas ar daudziem resursiem un nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī vairākos atbalsta kanālos.

GoDaddy UK piedāvā arī lieliskas iespējas ar saviem hostinga plāniem, piemēram, iespēju izvēlēties starp Linux un Windows hostinga plāniem, bezmaksas domēnu, kas iekļauts visos gada plānos, iespēju izvēlēties servera pārvaldības līmeņus, bezmaksas SSL sertifikātus un īpašus IP, kas tiek piedāvāti kopā ar dažiem plāniem, bezmaksas cPanel, bezmaksas CDN, kas iepriekš instalēts jūsu mitināšanas kontā, kā arī citi drošības un vietnes veiktspējas rīki.

2. eUKhost.com

Apmeklēt vietni »

eukhost labākais uk tīmekļa mitināšanaeUKhost.com tika dibināts 2001. gadā, un tas ir viens no vadošajiem tīmekļa mitinātājiem Apvienotajā Karalistē. Viņu datu centri atrodas Veikfildā, Maidenhead un Notingemā, un uzņēmums darbojas ārpus Līdsas, Apvienotajā Karalistē. SIA eUKhost pārvalda vairāk nekā 150 000 domēnu un vairāk nekā 35 000 klientu.

Viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumos ietilpst kopīgi cPanel plāni ar Linux sākot no GBP 3,33 mēnesī, Windows plāni ar Plesk sākot no GBP 3,33 mēnesī. Windows VPS mitināšanas plāni sākas ar £ 15,99 mēnesī, savukārt Linux VPS hostinga plāni sākas ar £ 12,99 mēnesī. Šie plāni tiek pilnībā pārvaldīti visu diennakti, nodrošina ātru SSD krātuvi, Intel Xeon procesorus, bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL, neizmēģinātu joslas platumu utt..

Mākoņu mitināšanas pakotnēs ir 100% uptime SLA, OS izvēle, vadības paneļa izvēle, monitoringa plāna izvēle un tālvadības dublējuma opcijas izvēle. Mākoņu mitināšanas cenas sākas no 38,32 GBP mēnesī.

eUKHost ir pārvaldījis arī speciālus serverus, kā arī SSD krātuvi, 1 Gbit porta ātrumu, bezmaksas Plesk Web Pro, bezmaksas migrācijas pakalpojumu, HDD vai SSD glabāšanas iespējas, izvēles Fortigate ugunsmūri ar ielaušanās novēršanu, DDoS aizsardzību, pretvīrusu un ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas aizsardzību.

eUKhost.com ir viens no labākajiem Lielbritānijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas atbilst gan mazu vietņu, gan uzņēmumu līmeņa vietņu vajadzībām.

3. 123-reg.co.uk

Apmeklēt vietni »

123reg labākais uk tīmekļa mitināšana123 Reg ir lielākie Lielbritānijas domēnu reģistrētāji, kas apgalvo, ka mitina 1 no katrām 5 aktīvajām co.uk vietnēm. Viņu domēna reģistrācijas pakalpojumus pabeidz vietņu veidošana, e-komercija, tīmekļa drošība un citi tiešsaistes rīki. Viņu platformā ir izvietoti vairāk nekā 3 miljoni domēna vārdu un vairāk nekā 17 miljoni vietņu.

Cena par 123 Reg dalītā hostinga pakotnēm sākas ar 3,49 GBP mēnesī. Kopīgotajos mitināšanas plānos ir līdz 3 iekļautiem domēniem, mitināšana 1 līdz neierobežotiem domēniem, līdz 100 GB tīmekļa vietas un neierobežots joslas platums.

Vietnēm, kas optimizētas WordPress, Joomla un Drupal, cena sākas ar 3,99 GBP mēnesī. Virtuālo privāto serveru sākums ir £ 9,99 mēnesī, izmantojot Windows vai Linux operētājsistēmu un cPanel vai Plesk vadības paneli. 1 Reg virtuālie privātie serveri nodrošina pilnīgu administratīvo piekļuvi, ļaujot darbināt jebkuru lietojumprogrammu un pielāgot mitināšanas vidi ārpus klasiskās tīmekļa mitināšanas ierobežojumiem.

Augstāk pārvaldītie serveri ar 123 Reg cenu no £ 29.99 mēnesī līdz 119,99 £ mēnesī. Šie plāni piedāvā neierobežotu vietnes mitināšanu, 100 GB uz neierobežotu krātuvi un neierobežotu trafiku. Bezmaksas SSL un speciālais IP ir iekļauti, un, pateicoties klasterizēto mākoņu tehnoloģijai, kuru izmanto 123 Reg, tie garantē 99,99% uptime.

123 Reg izvairās no jebkādu viņu pakalpojumu ārpakalpojuma, tā ka viss, sākot no infrastruktūras un beidzot ar klientu atbalstu, atrodas Apvienotajā Karalistē.

4. HeartInternet

Apmeklēt vietni »

heartinternet labākais uk tīmekļa mitināšanaHeartInternet ir Host Europe Group zīmols, privātā īpašumā esošs uzņēmums Eiropas tirgū. HeartInternet tika dibināts 2014. gadā, un tas ir pazīstams kā lielākais mitināšanas tālākpārdevējs Lielbritānijā. Vispārīgi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, e-pasta mitināšana, domēnu reģistrācija un tīmekļa drošība ir arī daļa no HeartInternet pakalpojumu paletes.

Viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumi sastāv no mākoņdatošanas Linux un Windows mitināšanas ar 5 GB uz neierobežotu tīmekļa vietu, 30 GB uz neierobežotu ikmēneša joslas platumu, viena klikšķa WordPress instalēšanu, sākot no £ 2,99 mēnesī.

Lietotāji ar prasīgām vietnēm var izvēlēties HeartInternet Premium mitināšanas plānus, kas piedāvā īpaši resursus un servera līmeņa veiktspēju. Šo plānu izmaksas svārstās no GBP 29,99 mēnesī un līdz 119,99 GBP mēnesī. Tie piedāvā no 50 GB SSD diska vietas un neierobežotu SSD diska vietu, un tos atbalsta 99,99% uptime SLA.

WordPress mitināšanas plāni sākas ar 9,49 sterliņu mārciņām mēnesī, savukārt VPS mitināšanas plāni sākas ar 9,99 GBP mēnesī par pamata VPS plānu ar HDD krātuvi un 14,99 GBP mēnesī par VPS bāzes plānu ar SSD krātuvi. Pieejami 6 konfigurējami VPS plāni, kas ļauj jums izvēlēties savu OS, servera pārvaldības līmeni, vadības paneli utt.

Dediktie serveri ir pieejami pamata konfigurācijās cenu diapazonā no 69 līdz 129 GBP. Jums ir iespēja pievienot vairāk resursu, pievienot SSL sertifikātus un vairākus citus papildinājumus, piemēram, Plesk vai cPanel.

HeartInternet ir uz Lielbritāniju orientēta tīmekļa mitinātāja ar klientu atbalstu, kas pieejams visu diennakti.

5. WebHosting.uk.com

Apmeklēt vietni »

webhostingukcom labākais uk tīmekļa mitināšanaDibināta 2001. gadā, Web Hostings UK (WHUK) ir viens no vecākajiem Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņi apkalpo klientu bāzi, kas pārsniedz 35 000, un viņi specializējas mākoņu mitināšanā, lietotņu mitināšanā, Windows mitināšanā un Linux mitināšanas risinājumos.

Mākoņu mitināšanas plāni sākas ar cenu 2,49 mēnesī / mēnesī, piedāvā SSD krātuvi, bezmaksas domēna reģistrāciju ar visiem gada plāniem, Plesk vai cPanel, ikdienas izbraukuma rezerves kopijas un 99,95% garantiju par darbības laiku.

WordPress mākoņa mitināšanas pakotnēs ir arī SSD krātuve, kā arī vairāki WordPress specifiski spraudņi un motīvi. Katrā paketē ir iekļauti ikdienas dublējumi, uzlaboti drošības rīki, WordPress Toolkit un diennakts ekspertu atbalsts. Cenas sākums ir tikai £ 0.99 mēnesī.

Izņemot WordPress optimizēto mitināšanu, ir pieejama cita lietojumprogrammai specifiska mitināšana – Magento mitināšana, kas sākas ar 12,99 GBP mēnesī un ietver PCI atbilstību, pielāgojamu servera vidi, Plesk Onyx vai cPanel izvēli un dažādus tīmekļa drošības rīkus..

Linux un Windows VPS serveriem ir bezmaksas IP adreses, SSD krātuve, neierobežots joslas platums, un to cena sākas ar 12,99 GBP mēnesī. Misijai kritiskas vietnes var izvēlēties ļoti konfigurējamus Enterprise mākoņa serverus, sākot no £ 25 mēnesī.

Dediktie serveri ir pieejami no £ 69.99 mēnesī ar iespēju izvēlēties starp SSD un HDD atmiņu; Intel Xeon E3, E5 vai E5 ST CPU modeļi; Windows vai Linux OS; cPanel vai Plesk vadības panelis. Šajos plānos ir 1 Gbit savienojumi un vairāki drošības un servera uzraudzības rīki.

Web hostings Lielbritānijā ir izcils mitināšanas pakalpojums ar plašu plānu un funkciju klāstu, lai apmierinātu katru mitināšanas pieprasījumu, sākot no vienkāršām vietnēm līdz sarežģītām lietojumprogrammām un uzņēmuma līmeņa vietnēm.

Secinājums

Ja jūs vēlaties mitināt savu vietni kopā ar Lielbritānijas mitinātāju, šajā rakstā norādītie tīmekļa mitinātāji ir visaugstākie starp Lielbritānijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Hostings ar Apvienotās Karalistes resursdatoru nodrošinās labāku reakcijas laiku un ātrāku savienojumu izveidi jūsu Lielbritānijas klientiem, novērsīs visas ar jūsu nozari saistītās atbilstības problēmas un ļaus jums baudīt lokalizētus pakalpojumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector