5 labākie lēti tīmekļa mitināšanas materiāli iesācējiem

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie lēti tīmekļa mitināšanas materiāli iesācējiem
0 20 мин.

labākais-lēts-hostings-iesācējiem-2019. gads


Ja jūs tikko sākat savu interneta vietnes piedzīvojumu, tad, lai izvēlētos labāko variantu, jums jāapgūst dažas lietas par tīmekļa mitināšanu. Tīmekļa mitinātāja izvēle var būt laikietilpīgs un grūts lēmums, jo ir pieejams tik daudz iespēju un tādu tīmekļa mitinātāju, no kuriem jūs varat izvēlēties. Tas ir ļoti konkurētspējīgs tirgus, un, ja jūs nezināt, ko meklēt, jūs varētu nonākt pie tīmekļa mitinātāja, kas patiesībā nevar sniegt jums visas nepieciešamās lietas, lai jūsu vietne izceltos ar savu uzticamību, ātrumu un dizains.

Tāpēc visiem iesācējiem, kas šeit atrodas, es šajā rakstā mēģināšu mazliet atvieglot visu šo procesu. Pirmkārt, es runāšu par dalīta hostinga plāniem, jo ​​tā parasti ir labākā izvēle cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu. Pēc tam es apskatīšu dažus vissvarīgākos faktorus, kas jums jāņem vērā, izvēloties savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Noslēgumā es tikai runāšu par saviem iecienītākajiem tīmekļa mitinātājiem iesācējiem, lai lietas jums būtu pēc iespējas vienkāršākas.

Pirms sāku izskaidrot, kā izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju kā iesācēju, es jums parādīšu to tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstu, kurus iesaku iesācējiem:

Hostinga uzņēmums
Promo cena

1labākais lēts web hostingsUSD 1,99 mēnesī
2labākais WordPress tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
3labākais biznesa tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
4labākais biznesa tīmekļa mitināšana4,99 USD / mēn
5labākais biznesa tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn

Iesācējiem draudzīgs hostings: kas ir koplietojamais hostings?

Dalīts mitināšana nozīmē, ka jūs koplietojat serveri un tā resursus ar citiem klientiem un viņu vietnēm. Dalītais mitināšana ir vispopulārākais mitināšanas veids, ko īpaši bieži izmanto iesācēji. Iemesli tam ir dažādi, taču lielākā priekšrocība, ko koplietošanas hostinga plāni ir salīdzinājusi ar citiem hostinga plāniem, piemēram, veltītu mitināšanu vai VPS mitināšanu, ir cena. Koplietojamais mitināšana ir lētākais mitināšanas veids, un tas ir ļoti svarīgi iesācējiem, jo ​​viņi nezina, ko tieši var sagaidīt, ja tiek runāts par viņu vietnes radīto trafika daudzumu..

paskaidrots koplietojamais tīmekļa mitināšana

Papildus šim labumam ir arī dažas citas priekšrocības, ko koplietotā mitināšana piedāvā saviem lietotājiem. Piemēram, dalīta mitināšana ir lieliski piemērota iesācējiem, jo ​​tā ir ārkārtīgi vienkārša un ļauj jums mācīties, kad iet. Jūs saņemat arī daudz viena klikšķa instalētāju, kas var palīdzēt jums izveidot savu vietni pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk.

Vēl viena priekšrocība, kas ir dalītam mitināšanai, ir lietošanas ērtums, it īpaši uzturēšana. Parasti to veic jūsu tīmekļa resursdators, kas ļauj uztraukties par citām un, iespējams, svarīgākām jūsu biznesa daļām.

Protams, dalītajiem hostinga plāniem ir arī daži trūkumi. Pirmais un acīmredzamākais rodas tāpēc, ka jums ir jādalās resursos ar citām vietnēm. Tas nozīmē, ka dažreiz var rasties problēmas vai pat dīkstāve, ja serverī ir pārāk daudz trafika un viņš nevar ar to rīkoties. Dažās situācijās jūsu vietne var ielādēt arī nedaudz lēnāk.

Vēl viena koplietojamo mitināšanas plānu kļūda ir pielāgošana, jo jūs nesaņemat tik daudz pielāgošanas iespēju, cik iegūstat ar citiem, dārgākiem mitināšanas plāniem. Jums pat var rasties dažas drošības problēmas, jo jūs nezināt, ar ko koplietojat serveri, kas nozīmē, ka kāds no jūsu kaimiņiem faktiski var radīt draudus jūsu vietnei.

Kā izvēlēties Web Hosting iesācējiem?

Kā es jau minēju, pirms lēmuma pieņemšanas un došanās pie viena tīmekļa mitinātāja jums būs jāapsver dažas lietas. Ir daudzi faktori, kas var ietekmēt jūsu izvēli, un es apskatīšu dažus visvienkāršākos, kas visiem iesācējiem jāzina.

Tīmekļa telpa

Jā, ir dažādi dalīta hostinga plāni, kas jūsu vietnei piedāvā dažādu daudzumu servera vietas. Ja esat iesācējs, tas parasti nozīmē, ka jums nevajadzēs terabaitus vietas vai pat daudz mazāk par to, tāpēc jums rūpīgi jāpārdomā un jāaprēķina, kas ir pietiekams jūsu vajadzībām, lai jūs nepārmaksātu savus plānus iegūstiet vietu, kuru pat neizmantojat.

Uzticamība

Uzticamība ir ārkārtīgi svarīgs faktors, kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu, jo šis termins pamatā aptver divas vissvarīgākās Web mitināšanas lietas – ātrums un darbspējas laiks. Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka apsvertais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs darbojas ātri, tāpēc jūsu vietne netiek ielādēta pārāk lēni. Otrkārt, jums jāpārbauda tīmekļa resursdatora, kuru vēlaties izmantot, darbības laiks, jo pretējā gadījumā jūsu vietnei var būt dīkstāves. Abas šīs lietas var novest pie tā, ka jūs zaudējat auditoriju un klientus, kā rezultātā jūs varat zaudēt naudu, tāpēc veiciet pētījumu un pārliecinieties, ka tas nenotiek..

Datu pārsūtīšanas ierobežojumi

Šī ir vēl viena svarīga lieta, kas jāņem vērā un jāzina, cik liels ierobežojums jums nepieciešams, domājot par datiem, kurus plānojat publicēt savā vietnē. Tomēr jūs vienmēr varat uzlabot pārskaitījumu limitus, tāpēc sākumā nevajadzētu par to pārmaksāt. Tā vietā izmantojiet konservatīvāku aprēķinu.

Klientu atbalsts

Tā kā jūs esat tikai iesācējs, jums jāpārliecinās, ka jūsu tīmekļa mitinātājam ir liels klientu atbalsts. Ņemot vērā jūsu iesācēja statusu, jums, iespējams, būs jāizmanto klientu atbalsts vairāk nekā dažas reizes, un jums ir jāsaņem vislabākie iespējamie padomi un palīdzība, lai jūs varētu pārvarēt visas problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties..

Plāni & Cena

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ir cena. Dalīto hostinga plānu izmaksām nevajadzētu būt galvenajām bažām, taču tās tomēr ir jāņem vērā, it īpaši, ja jums ir ierobežots budžets. Jums tikai jāpārliecinās, ka jāatrod pareizais līdzsvars starp iespējami zemāko cenu un nepieciešamajiem resursiem. Meklējiet vislabāko iespējamo variantu, kas atbilst visām jūsu prasībām, bet tajā pašā laikā nav par dārgu.

Tagad, kad jūs zināt, kādas lietas jums ir jāņem vērā, izvēloties vislabāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savām vajadzībām, mēs vismaz pēc savas pieredzes un viedokļa varam veltīt laiku, lai apspriestu labākās iespējas tur,.

1. iPage

Apmeklēt vietni »

ipage labākais tīmekļa mitināšanas iesācējiemŠis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs darbojas jau kopš 1998. gada, un šajā laikā viņiem ir izdevies kļūt par vienu no uzticamākajiem un respektablākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē ar miljoniem klientu un vietņu.

Dalīti hostinga plāni

Kaut arī iPage ir lielisks tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tie nav īsti izcili, kad runa ir par dalītajiem mitināšanas plāniem, jo ​​tie piedāvā tikai vienu plānu un šis plāns ir pieejams tikai Linux klientiem. Tomēr, ja jums nerūp servera operētājsistēma un Linux jums ir tikai izdevīgs, un jūs vēlaties saņemt kopīgu mitināšanu, iPage Essential plāns to visu nodrošina. Viņu dalītais hostinga plāns ir lieliski piemērots iesācējiem, un jūs varat to saņemt pat par USD 1,99 mēnesī ar pašreizējo reklāmas piedāvājumu. Šī plāna parastā cena ir 7,99 USD mēnesī, un jums ir jādzied līgums vismaz uz vienu gadu.

Šis mitināšanas plāns piešķir jums neierobežotu vietu atmiņā, un tam nav datu pārsūtīšanas ierobežojumu. Tas nāk arī ar neierobežotu skaitu e-pasta adrešu un MySQL datu bāzēm. Jūs arī saņemat vienu bezmaksas domēnu visam gadam un iespēju izmantot neskaitāmas tēmas un veidnes, lai izveidotu savu vietni tieši tā, kā vēlaties.

Laiks

Šī tīmekļa mitinātāja ir viena no labākajām, ja runājam par darbības laiku un laiku, kad es tos testēju (tas bija divi mēneši), dīkstāves esmu piedzīvojis tikai pāris reizes un tas bija paredzēts tikai 3–5 minūtes katru reizi. , tāpēc droši var apgalvot, ka iPage ir uzticama tīmekļa resursdators iesācējiem.

Drošība

iPage ir dažas pārsteidzošas drošības funkcijas, un tas var palīdzēt jums vienmēr būt drošībā. Viena no šīm funkcijām ir SiteLock, kas nodrošina aizsardzību pret drošības pārkāpumiem. Tas tiek darīts, regulāri skenējot jūsu vietni un serveri, lai atrastu visas iespējamās ļaunprātīgas programmatūras problēmas un draudus. Papildus tam jūs saņemat arī ugunsmūri, kas novērš jebkādu drošības noplūdi, un tikai gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, iPage katru dienu dublē visus jūsu datus, lai jūs kādā neveiksmīgā gadījumā varētu paņemt no vietas, kur aizbraucāt..

2. BlueHost

Apmeklēt vietni »

bluehost labākais WordPress hostinga iesācējiemBlueHost darbojas vairāk nekā 20 gadus, uzņēmums, kuram pieder daudz hostinga kompāniju. Tas garantē kvalitāti un uzticamību, un BlueHost lieliski der profilam.

Dalīti hostinga plāni

Pretēji iepriekšējam ierakstam mūsu sarakstā, BlueHost piedāvā vairākus dalītas hostinga plānus. Šo hostinga plānu cena sākas tikai ar USD 3,95 mēnesī. Visos mitināšanas plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds, neapmēram joslas platums, dažos plānos ir neierobežota vietne vietnē, vairāki e-pasta konti, iespēja mitināt vairākas vietnes vienā kontā, būtībā viss, kas iesācējam būs nepieciešams, lai sāktu darbu tiešsaistē.

BlueHost ir lieliski piemērots iesācējiem, jo ​​tam ir daudzas iespējas un iespējas, kuras ir ērti lietojamas. Piedāvājumā ir viena klikšķa WordPress instalēšana, tāpēc, ja jūs plānojat izveidot savu vietni, izmantojot WordPress, vietņu iestatīšana nav problēmu. Viņu cPanel mitināšanas vadības panelis ir ļoti intuitīvs, ērti lietojams un draudzīgs iesācējiem. Tātad, pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis mitināšanas pakalpojumu, ir viegli pie tā pierast. BlueHost piedāvā arī naudas atdošanas 30 dienu garantiju, tāpēc jūsu pusē nav riska.

Klientu atbalsts

Spriežot pēc manas pieredzes ar BlueHost, viņu klientu atbalsts ir diezgan stabils. Pirmoreiz, kad esmu viņiem piezvanījusi, es gaidīju mazliet ilgāk, nekā es būtu gribējis; kaut kur ap desmit minūtēm, bet otro reizi es pieslēdzos divu minūšu laikā. Abos gadījumos viņu darbinieki bija patīkami un izpalīdzīgi un ļoti, ļoti profesionāli. Viņi spēja atbildēt uz visiem maniem jautājumiem un palīdzēt man manos jautājumos, tāpēc viņi no manis saņem vērtējumu. Varat sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu, izmantojot e-pastu, tālruni vai tiešraides tērzēšanu. Viņiem ir pieejama arī zināšanu bāze, kas ir pieejama ikvienam, kurš vēlas izmeklēt patstāvīgi.

Iespējas

Ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdz jūsu vietnei būt drošai, izmantojot BlueHost. Viņi nodrošina SSL personas datu drošība un pastāvīga tīkla uzraudzība. Lai gan BlueHost nepiedāvā nekādas garantijas par darbības laiku, mūsu testa rezultātā 30 dienu laikā darbspējas laiks bija vairāk nekā 99,9%, kas ir ļoti labs dalīta mitināšanas plānam. Šis ir lielisks tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs iesācējiem un ļoti gudra izvēle, jo varat uzlabot jaunākos koplietotos plānus jebkurā laikā, ja jums varētu būt nepieciešami vairāk servera resursu vai augstāka drošība.

3. HostGator

Apmeklēt vietni »

hostgator labākais vietņu hostings iesācējiemHostGator ir vēl viena uzticama un uzticama mitināšanas kompānija, kas var palīdzēt jebkuram iesācējam sākt darbu ar viņu pašu vietni. Tās ir viena no lētākajām iespējām tīmekļa mitināšanas tirgū, taču tā ir tikai viena no daudzajām priekšrocībām.

Dalīti hostinga plāni

HostGator piedāvā vairākus dalītas hostinga plānus, kā arī plašu jaunināšanas iespēju klāstu. Viņu lētākie mitināšanas plāni sākas ar 3,95 USD / mēnesī, ļaujot mitināt vienu domēnu, ietver neierobežotu joslas platumu un dažādu skriptu, piemēram, WordPress, Joomla un citas atvērtā pirmkoda programmatūras instalēšanu ar vienu klikšķi.

Katrā koplietotajā plānā ir iekļauts bezmaksas HostGator vietņu veidotājs ar vairāk nekā 100 mobilajām ierīcēm draudzīgu veidni. Viņi arī sniedz bezmaksas palīdzību vietņu pārsūtīšanā, domēnu pārsūtīšanā, kā arī datu bāzu un skriptu pārsūtīšanā. Turklāt jūs saņemsiet 100 ASV dolāru Google Adwrods piedāvājumu un 100 ASV dolāru Bing Ads kredītu.

Viņi izmanto jaunāko cPanel versiju kā tīmekļa mitināšanas vadības paneli, kuru ir ērti lietot pat iesācēji.

Iespējas

HostGator piedāvā garantiju viņu pieprasītajam 99,9% uptime, kā arī 45 dienu naudas atmaksas garantiju. Vēl viena lieliska lieta par HostGator ir iknedēļas dublējumi, kas tiek veikti uz visiem viņu serveriem. Viņi paši visu apkopi veic, tāpēc jums par to nav jāuztraucas.

Tie nodrošina arī lielu skaitu vietņu izveides rīku, kurus ir ērti lietot, un tie ļauj pielāgot vietni sīkākajai detaļai, bez nepieciešamības rakstīt nevienu kodu.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir viens no lielākajiem HostGator izvēles iemesliem. Viņi ir ieguvuši cienījamu reputāciju ar klientu atbalstu, kas jums ir pieejams pa tālruni vai tiešsaistes tērzēšanā, kā arī pa e-pastu, visu diennakti strādājot. Viņiem ir arī daudz mācību materiālu video un rakstiskā formā, kā arī milzīga zināšanu bāze, kas lietotājiem palīdz iemācīties izmantot savu tīmekļa mitināšanas kontu.

4. WebHostingHub

Apmeklēt vietni »

webhostinghub labāko emuāru mitināšanas iesācējiWebHostingHub darbojas kopš 2001. gada. Viņi nav vispopulārākie tīmekļa resursdatori, tomēr tie strauji pieaug, pateicoties lētam mitināšanai un vairākiem kopīgiem plāniem, kas aptver visas lietas, kas varētu būt vajadzīgas iesācējiem vai maziem uzņēmumiem..

Dalīti hostinga plāni

Kā jau minēju, šim tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir 3 hostinga plāni. Pirmā cena ir USD 4,99 mēnesī, un tai ir bezmaksas domēns, neierobežots mitināšanas līmenis un tas ļauj hostēt divas vietnes. Katrā plānā ir iekļauta bezmaksas SSL, bezmaksas SSD krātuve (kas ir lieliski piemērota vietnes ātruma palielināšanai, līdz pat 20x ātrāka nekā parastā HDD krātuve), viena klikšķa instalētājs WordPress vai kāda cita CMS. Katram plānam ir pieejama automātiska dublēšana par papildu USD 1 mēnesī.

Bezmaksas reklāmas kredīti svārstās no 75 līdz 250 USD, atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Ja jūs nolemjat izmantot WordPress savas vietnes izveidošanai, savā WordPress vietnē varat instalēt bezmaksas lapu veidotāju rīku BoldGrid. BoldGrid ir labi attīstīts lapu veidotājs, kas palīdzēs jums pielāgot vietni sīkākajās detaļās.

Klientu atbalsts

Klientu apmierinātība un tehniskais atbalsts WebHostingHub vienmēr ir bijusi prioritāte. Viņi garantē, ka atbildēs uz jūsu zvanu mazāk nekā 2 minūtēs, un viņi pilnībā izpilda šo solījumu, kā es to vairākkārt esmu pierādījis. Tie ir pieejami pa e-pastu, tiešajā tērzēšanā vai pa tālruni, kā arī neatkarīgi no jūsu izvēles; jūs sagaidīs draudzīgi un profesionāli.

WebHostingHub palīdzības centrā ir arī neskaitāmas detalizētas apmācības iesācējiem un iesācējiem, nodrošinot viņiem tik ļoti nepieciešamo palīdzību vietnes vai emuāra izveidošanā un vadīšanā..

Uptime un Performance

WebHostingHub garantē, ka darbspējas laiks ir 99,9%. Nedaudz mazāk kā divos mēnešos, kad es tos pārbaudīju, tie nekad nav bijuši nekustīgi. Viņi ne tikai piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju. Negatīvie ir tas, ka šī hostinga kompānija piedāvā tikai dalīta hostinga plānus, kas nav lielisks jaunums visiem tiem, kuriem nepieciešams palielināt hostinga plānus. Iesācējiem tā tomēr ir lieliska vieta, kur sākt.

5. JustHost

Apmeklēt vietni »

Justhost labākais lēts hostinga iesācējsJustHost ir slavens uzņēmums, kas piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus kopš 2008. gada. Viņi ir vieni no atpazīstamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, pateicoties to pieņemamām cenām un daudzām papildu funkcijām, kas ļauj bagātināt jūsu vietni..

Dalīti hostinga plāni

JustHost ir pieejami trīs dažādi uz Linux balstīti dalītas hostinga plāni. Pirmā, Starter plāna cena ir USD 5,99 mēnesī un tas nodrošina 100 e-pastus, neierobežotu datu pārsūtīšanu, 100 GB krātuves vietas un bezmaksas domēnu vienam gadam. Izmantojot visu to, jūs saņemat arī pamata vietnes dublējumu. Otrā plāna nosaukums ir Plus, un tas maksā USD 9,99 mēnesī. Šis plāns piedāvā visu, ko Starteris dara, ar neierobežotu skaitu e-pastu, domēnu un neierobežotu krātuves vietu. Pēdējais JustHost plāns ir Business Pro plāns, kura cena ir USD 19,99 mēnesī un nāk ar viena gada līgumu. Šim plānam ir tādas pašas funkcijas kā Plus plānam, un uz visiem laikiem tiek reklamēta bezmaksas domēna reģistrācija, kā arī bezmaksas SSL sertifikāts.

Drošība

Šai tīmekļa mitinātājai ir daudz drošības līdzekļu, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu vietni no dažādiem draudiem. Visiem plāniem ir pamata rezerves plāns, savukārt Business Pro plāns nodrošina arī atsevišķu mapju un failu dublējumus. Ir arī iespēja iegādāties SSL sertifikātus, kas ļaus veikt drošus darījumus. Vēl viena lieta, ko varat iegādāties, ir vietneLock, kas nodrošina ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un pēc tam visu iespējamo draudu noņemšanu.

Klientu atbalsts

JustHost ir viens no visuzticamākajiem klientu atbalsta pakalpojumiem, ko varat atrast tīmekļa mitināšanas pasaulē. Viņi ir draudzīgi, profesionāli un zinoši. Es trīs reizes esmu zvanījis uz viņu klientu atbalstu un nekad negaidījis vairāk kā trīs minūtes (patiesībā tikai tad, kad viņi mani atstāja gaidīt nedaudz vairāk par divām minūtēm). Papildus viņu tālruņa līnijai visu diennakti, jūs varat arī sazināties ar viņiem, izmantojot viņu tiešraides tīmekļa tērzēšanu.

Secinājums

Ir daudzas lietas, kas jums rūpīgi jāpārdomā, kad sākat darbu ar savu vietni un meklējat tīmekļa mitināšanu iesācējiem. Es ceru, ka mans raksts ir palīdzējis jums saprast dažus no vissvarīgākajiem faktoriem un funkcijām, kuras jums vajadzētu meklēt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējā, un ka mans labāko iesācēju tīmekļa mitinātāju saraksts vismaz zināmā mērā ir palīdzējis jums ieguldīt mazāk laika un centieni atrast perfektu tīmekļa mitinātāju jūsu vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector