5 labākie lēto e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie lēto e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 17 мин.

labākais-lēts-e-pasts-hostings-2019


E-pasts ir un jau vairākus gadus ir numur viens veids, kā sazināties un izplatīt informāciju internetā. Uzņēmumi jau ilgu laiku ir identificējuši e-pastus kā lielisku mārketinga instrumentu. Tāpēc visiem potenciālajiem un iesācējiem uzņēmumiem un vietnēm ir svarīgi iemācīties izmantot visas iespējas, ko e-pasta ziņojumi sniedz, palielinot jūsu vietni vai biznesu un pārdodot savus produktus savai auditorijai..

Ar vairāk nekā miljardu lietotāju visā pasaulē e-pasts ir apsteidzis tālruni un nostiprinājis savu pozīciju kā komunikācijas līdzeklis numur viens informācijas izplatīšanai. Un e-pasts paliks šajā pozīcijā daudzus gadus uz priekšu. E-pasta ziņojumu efektivitāte un popularitāte ir palielinājusi pieprasījumu pēc e-pasta mitināšanas visu veidu vietnēm, uzņēmumiem un uzņēmējiem.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc e-pasts ir kļuvis par tik būtisku pakalpojumu vietnēm un uzņēmumiem, ir tā izmantošana klientu apkalpošanā. E-pasts var izrādīties ļoti svarīgs arī citos komunikācijas aspektos, piemēram, mārketingā un citos mērķos. E-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju prasības ir palielinājušās, līdz ar tehnoloģiju attīstību, labāku infrastruktūru, bezkompromisa kvalitāti un nepārtrauktu darbības laiku ir kļuvuši svarīgi jebkuram e-pasta mitināšanas pakalpojumam..

Šajā rakstā mēs centīsimies jums palīdzēt izlemt par jūsu vajadzībām labāko e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Īpaši mēs aplūkosim lētus koplietotā e-pasta mitināšanas plānus, jo tie ir vispiemērotākie jūsu budžeta varianti. Mēs apskatīsim dažas galvenās jomas un funkcijas, kuras jums ir jāinformē, izlemjot un izvēloties pareizo e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savai vietnei, un mēs apskatīsim arī dažus rūpīgi atlasītus dalīta e-pasta mitināšanas plānus, kurus mēs esam pārskatījuši tieši jums..

Kā izvēlēties labu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ir daudz dažādu hostinga plānu, kas saistīti ar e-pasta mitināšanu. Tie visi nodrošina pamata iespējas, kā arī dažas uzlabotas funkcijas un iespējas. Ir pārāk daudz, no kuriem izvēlēties, tāpēc sāksim ar to, ka noteiksim galvenās funkcijas un jomas, kuras jums rūpīgi jāņem vērā, izvēloties pareizo e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jūsu vietnes vai uzņēmuma vajadzībām..

Ja jūsu e-pasta mitināšanas budžets ir mazs vai ja jūs vienkārši tagad sākat savu ceļu uz veiksmīgas vietnes vai biznesa veidošanu, lēti koplietota e-pasta mitināšanas plāni noteikti ir veids, kā iet. Šie kopīgie plāni spēj nodrošināt pienācīgu un kvalitatīvu pakalpojumu, dalot servera resursus daudziem dažādiem klientiem. Tās ir visrentablākā iespēja, tomēr, ja jūsu vietne vai bizness aug pietiekami lieli un šie sadrumstalotie plāni nespēj nodrošināt jūsu paplašinātās e-pasta vajadzības, jums, iespējams, nāksies meklēt un uzlabot savu e-pasta mitināšanas plānu, lai izveidotu modernāku un dārgāku paketi..

Īpašība numur viens, ko jūs varētu gaidīt no sava e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, ir pielāgojama e-pasta adreses opcija, kuru var mainīt uz jūsu domēnu. Ja jūsu e-pasta adresē ir savs domēns, tas palielina jūsu vietnes vai uzņēmuma likumību un profesionālo izskatu. Vēl viena svarīga iezīme, kas jums jārēķinās ar e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir tīmekļa e-pasta iespēju nodrošināšana. Tas palīdz jums pārbaudīt savu e-pastu visur, kur atrodaties.

E-pasta pāradresācija

E-pasta pāradresācija ir ļoti svarīga un ļoti noderīga funkcija, kuru jums vajadzētu prast izmantot. Vietnes vai uzņēmuma īpašnieka amata laikā, visticamāk, savām vajadzībām izveidosit vairāk nekā vienu e-pasta adresi. E-pasta pāradresācija ir ļoti svarīgs rīks, kas ļauj automātiski novirzīt e-pastus no vienas adreses uz otru.

Automātiskais atbildētājs

Nedaudz atšķirīgs, taču tikpat svarīgs rīks, kā jums vajadzētu gaidīt no sava e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, ir automātiskais atbildētājs. Šie reaģētāja rīki ļauj automātiski atbildēt uz jums nosūtītajiem e-pasta ziņojumiem ar iepriekš noteiktu atbildi. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūsu vietnei vai sistēmai ir reģistrācijas process, un jums noteikti būs nepieciešams automātiskā atbildētāja rīks, lai varētu verificēt reģistrētāju e-pasta adreses..

Surogātpasta filtrs

Surogātpasts būs liela problēma ikreiz, kad izmantojat e-pasta adreses. Ļoti ieteicams ļoti uzmanīgi ņemt vērā surogātpastu novēršanas pasākumus un rīkus, kad izvēlaties savu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Anti-spam rīki ir obligāti, taču pielāgojami surogātpasta filtri ir arī lielisks veids, kā samazināt uz jūsu e-pasta adresi piegādāto surogātpastu daudzumu..

Pa e-pastu tiek nosūtīts daudz dažādu reklāmprogrammatūru, ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu. Visizplatītākie vīrusi un Trojas zirgi ir izplatīti visā pasaulē ar e-pasta palīdzību. Tāpēc jūsu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir ļoti svarīgi, lai būtu vīrusu pārbaudes un vīrusu noņemšanas rīki un funkcijas. Meklējiet e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir automātiska vīrusu skenēšana.

Tagad, kad esat iepazinies ar vissvarīgākajiem aspektiem, kas jums jāņem vērā, izvēloties e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir pienācis laiks aplūkot dažus no labākajiem e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs esam īpaši izvēlējušies jums to uzticamības dēļ. , pieejamība un kvalitāte.

iPage

Apmeklēt saimnieku »

ipageSākot ar tikai USD 1,99 mēnesī, iPage izdodas sniegt vienu no lētākajiem koplietotā e-pasta mitināšanas pakalpojumiem, nesamazinot tā piedāvātās iespējas un iespējas. Dažas no galvenajām funkcijām, kuras iPage var piedāvāt katram klientam, ir neierobežota vieta diskā, kas ir ļoti svarīgi e-pasta mitināšanai, kā arī neierobežots joslas platums un neierobežots dažādu izmantojamo domēna vārdu daudzums. Pieejamas arī neierobežotas MySQL datu bāzes.

Jūs varēsit viegli uzraudzīt savas vietnes un e-pasta darbības, izmantojot svarīgus rīkus, piemēram, failu pārvaldniekus, FTP datu pārsūtīšanas pārvaldniekus, automātiskās dublējuma programmatūru, kā arī lietošanas monitorus, kas palīdz izsekot joslas platumam, kā arī diska izmantojumam. iPage ir viena no vislabāk izveidotajām mitināšanas infrastruktūrām, un tas ļauj garantēt nepārtrauktu darbspēju, lielu ātrumu un uzticamību.

Runājot par funkcijām, kas visvairāk attiecas uz pasta sūtīšanu un saņemšanu, iPage piedāvā pielāgojamu e-pasta adresi, kuru varat iestatīt lietošanai ar jūsu pašu vietni vai uzņēmuma domēnu. Varat arī izmantot programmatūru WebMail, kas jums nodrošinās lielisku tīmekļa e-pasta iespēju, lai pārbaudītu savus e-pastus neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē..

iPage jāpiedāvā arī automātiskā atbildētāja rīki, kā arī e-pasta pārsūtīšanas iespējas. Jūs pilnībā varēsit viegli un ātri iestatīt e-pasta pārsūtīšanu, kas automātiski pārsūtīs e-pastus, kas nosūtīti no vienas e-pasta adreses uz citu, jums piederošu e-pasta adresi. Automātiskais atbildētājs palīdzēs jums automātiski atbildēt uz noteikta veida e-pastu ar iepriekš izstrādātu atbildi.

Pēdējais aspekts, kas padara šo konkrēto e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju par lielisku izvēli, kas jāņem vērā, izvēloties e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savām vajadzībām, ir klientu atbalsts. iPage nodrošina profesionālu klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, kurai var piekļūt, izmantojot tālruni vai tērzēšanu. Ir arī detalizēts palīdzības centrs, kā arī biļešu pārdošanas sistēma. Iesācējiem ir pieejamas ļoti noderīgas video apmācības, kas var informēt un iemācīt jums par daudzām funkcijām un rīkiem, ko nodrošina šis konkrētais e-pasta mitināšanas pakalpojums.

FatCow

Apmeklēt saimnieku »

fatcowFatCow ir vēl viens lielisks e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dažas svarīgas galvenās e-pasta mitināšanas funkcijas, kā arī dažas unikālas funkcijas un iespējas, kuras citi pakalpojumu sniedzēji nespēs saskaņot. Jūs varēsit izveidot tik daudz POP un IMAP pastkastu, cik vēlaties vai vajadzīgas, kas praktiski ļauj jums izmantot neierobežotas e-pasta adreses. Pirmo gadu mitināšanas pakotnē jums būs pieejams arī bezmaksas domēns.

Šis lieliskais e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs arī ļauj jums neierobežoti daudz vietas diskā, kas var būt ļoti noderīga, ja izmantojat daudz dažādu e-pasta adrešu. Jums būs pieejami arī rīki, kas ļauj ātri un ērti pārvaldīt un uzraudzīt failus un e-pastus.

FatCow e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējam nav absolūti nekādu ierobežojumu joslas platumam, un to jaudīgā un modernā infrastruktūra ir veidota, lai atbalstītu pat lielu trafika daudzumu uz saviem serveriem. Kopīgajos mitināšanas plānos, kurus mēs visvairāk interesējam šajā rakstā, tiek izmantota kopīga arhitektūra, lai klientiem nodrošinātu vislielāko mitināšanas daudzumu, vienlaikus saglabājot cenas pieņemamām cenām..

Tas nozīmē, ka tomēr, ja jūsu bizness vai vietne izauga pietiekami liela un jūsu e-pastam ir jāpārsniedz koplietojamo mitināšanas plānu iespējas, jums būs jāaplūko dažas sarežģītākas hostinga paketes, piemēram, virtuālā privātā servera mitināšana vai speciāla servera mitināšana.

Turklāt FatCow visiem saviem klientiem nodrošina WebMail klientu, lai piekļūtu jums e-pastam, kā arī modernu un jaudīgu surogātpasta filtrēšanas rīku un biļetenu pārvaldības rīku, kas ļauj jūsu vietnē iestatīt biļetenu, kas var būt noderīgs, veidojot savu auditoriju un savu e-pasta sarakstu izveidošanu.

Papildus 24 stundas diennaktī pieejamam profesionālam klientu atbalstam, kas ir pieejams ikvienam klientam, ir arī visaptveroša FAQ bibliotēka, kā arī daudz informatīvu soli pa solim apmācību, kas var iemācīt jums izveidot savu vietni, e-pastu vai visu citu, kas jums varētu būt nepieciešams palīdzība ar to, kas attiecas uz tīmekļa un e-pasta mitināšanu.

JustHost

Apmeklēt saimnieku »

justhostLai arī JustHost ir nedaudz dārgāks, salīdzinot ar citiem koplietojamo e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ar savu 3,95 ASV dolāru mēnesī cenu zīmi, tas līdzsvarā ar konkurenci, piedāvājot ļoti daudz lielisku iespēju un dažas unikālas iespējas, kuras konkurence nevar sakrist..

Izmantojot JustHost koplietoto hostinga plānu, jums būs neierobežota domēna mitināšana un neierobežota vieta diskā. Jums būs arī iespēja iestatīt starptautiskos domēna vārdus, kā arī pilnībā piekļūt trim dažādiem WebMail klientiem, kas ļauj jums piekļūt saviem e-pasta kontiem, lai kur jūs atrastos..

Jūsu e-pasta kontus nodrošinās POP3 drošība, kā arī droša IMAP. Jūs varēsit iestatīt pārsūtīšanu uz jebkuru no jūsu e-pasta kontiem un pat iestatīt papildinājumus un rezervētos domēnus, kā arī apakšdomēnus savām e-pasta adresēm. Visām šīm funkcijām var viegli un ātri piekļūt, izmantojot jaudīgo cPanel konta vadības paneli.

Lai pasargātu jūs no kaitinošām un potenciāli kaitīgām surogātpastu masāžām, jums būs pieejama programmatūra Spam Assassin. Infrastruktūra, uz kuras balstīti JustHost hostinga pakalpojumi, ir patiesi pasaules klases. Tiek garantēts tiešs darbības laiks, un jūsu vietnēm un e-pasta adresēm varat veikt arī pilnīgu tieša tīkla uzraudzību. Ja jums tas ir nepieciešams, varat arī veikt automātiskas dublējumkopijas.

BlueHost

Apmeklēt saimnieku »

bluehostBlueHost ir viens no lielākajiem un uzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Koplietotās mitināšanas paketes, kuras šim konkrētajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam var piedāvāt, ir diezgan lētas, un tās piedāvā daudz lielisku un jaudīgu funkciju un rīku, kas var palīdzēt jūsu vietnes un e-pasta pārvaldībā..

Pat ar visvienkāršākajām koplietojamo hostinga pakotnēm jums būs pieeja neierobežotam joslas platumam, neierobežotiem e-pasta kontiem, kurus var izveidot, kā arī piekļuvei līdz 5 rezervētajiem domēniem un līdz 25 apakšdomēniem, kurus varat izmantot. Jūsu e-pasta adreses paliks drošas, izmantojot drošas POP3 un drošas IMAP iespējas.

Dažas no uzlabotajām funkcijām, kas pieejamas visās BlueHost piedāvātajās koplietojamo hostinga pakotnēs, ir e-pasta pāradresācijas atbalsts, kas sniedz jums pilnīgu kontroli pār to, kā definējat e-pasta pārsūtīšanas noteikumus. Turklāt jūs varat arī iestatīt kontu filtrus, kā arī automātiskos atbildētājus savām e-pasta adresēm.

Jums būs pieejama arī aizsardzība pret surogātpastu un vadīklas, kā arī piekļuve unikāliem lietotāju kontiem. Papildu drošībai un uzticamībai šis konkrētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs veic automātiskas ikdienas dublējumkopijas, lai jums būtu iespēja jebkurā laikā atjaunot iepriekšējo dublējumu gadījumā, ja jūs kaut ko ieskrūvējat.

BlueHost koplietojamo hostinga plānu lielākā priekšrocība ir lieliskā resursu aizsardzības funkcija. Šī apbrīnojamā funkcija atpazīst mitināšanas klientus, kuri izmanto pārmērīgu joslas platumu vai citus servera resursus, un tā vietā, lai samazinātu mitināšanu, tā tos atkārtoti piešķir īpašiem izolētiem serveriem, lai nesamazinātu citu lietotāju, kas koplieto serveri, veiktspēju un pakalpojumu kvalitāti.

BlueHost klientu atbalsts ir ļoti profesionāls, izpalīdzīgs un pieejams visu diennakti, izmantojot tālruni, tērzēšanu, e-pastu vai biļetes. Pie papildu noderīgām funkcijām pieder tehnoloģiskā mērogojamība, kas piemērota jūsu vietnei un e-pasta vajadzībām, kad tās attīstās un aug uzlabots profesionāls cPanel rīks, kas piedāvā papildu rīkus un iespējas, lai palīdzētu jums pārvaldīt e-pastu, vietni, domēnus un citu..

InMotion hostings

Apmeklēt saimnieku »

inmotion hostingsPapildus bezmaksas SSD draivera un bezmaksas domēna piedāvāšanai visiem viņu klientiem, InMotion dalītā mitināšanas plāns piedāvā arī bezmaksas datu dublējumus un drošu IMAP e-pasta piekļuvi, kas ļauj piekļūt un sinhronizēt e-pastus dažādās ierīcēs, lai kur jūs atrastos. Ir arī pilnīga Google lietojumprogrammu integrācija, kā arī pilnīgi bezmaksas datu dublējumi, kas pieejami katram klientam.

Izmantojot InMotion, jums būs neierobežots pieejamo e-pasta kontu skaits, kā arī neierobežots diska vietas, e-pasta glabāšanas un ikmēneša pārsūtījumu skaits. Tas ļauj šim lieliskajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ietilpt jebkura klienta vajadzībām, kam nepieciešama plaša e-pasta mitināšana.

Jums būs pieeja 6 rezervētajiem domēniem, kā arī 25 pieejamiem apakšdomēniem, kurus varat izmantot kopā ar koplietoto mitināšanas pakotni, ko nodrošina InMotion. Jūsu e-pasta adreses tiks pilnībā nodrošinātas ar SPAM Safe e-pasta programmatūru. InMotion arī izveido e-pasta adreses ar IMAP platformu, ļaujot piekļūt un sinhronizēt e-pasta adreses, izmantojot dažādas platformas un ierīces.

Profesionālā klientu atbalsta komanda ir pieejama jums visu diennakti, izmantojot tālruni vai tērzēšanu. Ir arī 90 dienu naudas atdošanas garantija, ja InMotion nesniedz to, ko sola. Visbeidzot, visām jūsu e-pasta adresēm ir pieejama plaša un profesionāla aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.

Secinājums

Pareizi izvēlētās koplietotā e-pasta mitināšanas paketes izvēle var būt ļoti garš un sarežģīts uzdevums. Tas galvenokārt ir saistīts ar milzīgo hostinga pakalpojumu sniedzēju skaitu, kas konkurē diezgan piesātinātā jomā. Viņi visi piedāvās dažādas un daudzveidīgas paketes ar dažādiem rīkiem, opcijām un cenām.

Mēs ceram, ka mums ir izdevies informēt jūs par vissvarīgākajiem aspektiem, kas jums rūpīgi jāņem vērā, izvēloties koplietojamo e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš spēs izpildīt jūsu e-pasta mitināšanas vajadzības.

Mēs esam arī rūpīgi izpētījuši daudzus dažādus e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai atrastu jums absolūti labākos. Šie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tika vērtēti pēc to efektivitātes, uzticamības, cenas un piedāvātajām funkcijām. Visi no tiem būs diezgan lēti un lieliska budžeta iespēja, pateicoties kopīgajām mitināšanas iespējām. Daži no tiem būs dārgāki, taču viņiem būs jāpiedāvā daži uzlaboti rīki un funkcijas, lai jūs varētu tos izmantot.

Mēs ceram, ka šis raksts bija noderīgs, un mēs garantējam, ka neatkarīgi no tā, kuru koplietotā e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jūs izvēlēsities no šī saraksta, jūs nenožēlosit par savu lēmumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector