5 labākie mitināšanas mūziķiem, dziedātājiem, grupām, māksliniekiem un dīdžejiem

labākais mūziķu tīmekļa mitināšana


Būt mūziķim ir svarīgi, lai būtu vietne. Šajā rakstā es jums parādīšu, kā pats izveidot vietni un kā izvēlēties labāko mūziķu vietnes mitināšanu.

Ja jūs esat tāda veida persona, kurai patīk darīt lietas pats, iespējams, jūs arī vēlaties izveidot savu vietni. Tātad jums labi patīk mūzika, bet jums nav ne jausmas, kā izveidot vietni. Tas ir labi. Ja jums ir vēlēšanās iemācīties izveidot savu mūzikas vietni vai sava zīmola vietni, izlasiet šo lapu, es visu paskaidrošu zemāk.

Ir daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas specializējušies mūziķu vietņu veidošanas rīku nodrošināšanā. Es izvēlos tos neiekļaut sarakstā, jo tie ir dārgi un to rīku funkcionalitāte ir ierobežota. Tā vietā es izvēlos jums parādīt 5 no labākajiem hostinga uzņēmumiem, kurus var izmantot, lai izveidotu profesionālu mūziķu vietni par mazāku cenu.

Veidojot vietni un neesat izstrādātājs, jums ir diezgan daudz iespēju, no kurām izvēlēties. Varat izmantot vietnes skriptu, kas izveidots mūziķiem, vai arī varat izmantot vairāk versityle programmatūru, piemēram, WordPress. WordPress ir visi nepieciešamie rīki, kas nepieciešami unikālas un iespējām bagātas mūzikas vietnes izveidošanai. Papildus tam, Bejonse un citi mūziķi vada savu vietni WordPress.

Ja jūs meklējat izveidot vienkāršu vietni savai joslai, jūs varētu izvēlēties vietņu veidotāju, kuru es pārāk neatbalstu.

Lieliski, ka savā vietnē izmantojat WordPress vai vietņu veidošanas programmatūru, ir tas, ka jums nav jāzina kodēšana. Tātad, nezinot HTML, CSS, JS vai PHP valodas, visu vietni var izveidot pats.

Ja izvēlaties izveidot savu vietni, izmantojot WordPress, jums ir nepieciešams labs tīmekļa mitināšanas vietne.

5 labākie mūzikas vietņu mitināšanas materiāli

Tātad, šeit ir saraksts ar pieciem labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus es iesaku mūzikas vietnēm:

 • iPage – no USD 1,99 mēnesī
 • BlueHost – no USD 3,95 mēnesī
 • Kustībā – no USD 3,99 mēnesī
 • HostGator – no USD 3,95 mēnesī
 • Ej tēti – no USD 2,99 mēnesī

Turpmāk es apskatīšu sīkāku informāciju par katru ieteikto mitināšanas uzņēmumu.

iPage – izveidojiet vietni savai mūzikas grupai

ipage-best-hosting-mūziķiiPage ir viena no labākajām un lētākajām iespējām, lai pats izveidotu vienkāršu mūziķa vietni. Uzņēmums piedāvā vietņu veidotāju ar vilkšanu un nomešanu, ar daudzām iebūvētām funkcionalitātēm un pielāgošanas iespējām. Jūs varat izvēlēties no simtiem gatavu veidņu (ieskaitot ar mūziku saistītus dizainus) un pielāgot tās savām vajadzībām. Iepriekš izveidota motīva rediģēšana palīdz ātrāk izveidot savu vietni.

Ja vēlaties vairāk elastības un nolemjat izveidot savu mūziķu vietni, izmantojot WordPress, arī iPage ir lieliska iespēja. Viņi piedāvā viena klikšķa WordPress instalēšanas rīku, kas ļauj ātri un ērti sākt.

Essential plāns ir lieliski piemērots, lai sāktu savas mūzikas grupas vietnes izveidošanu, tomēr, ja nepieciešams, varat jebkurā laikā jaunināt uz augstākas pakāpes hostinga plānu..

BlueHost – izveidojiet mūzikas vietni

bluehost-best-hosting-mūziķiBlueHost ir arī tīmekļa vietņu veidošanas programmatūra, taču šis rīks ļauj izveidot tikai līdz 6 lappusēm. Manuprāt, jums vajadzētu izvēlēties BlueHost, ja vēlaties izveidot savu vietni, izmantojot WordPress. Viņi ļoti spēcīgi uzņem WordPress vietnes. WordPress kopiena un WordPress.org oficiālā vietne ļoti ilgu laiku ir ieteikusi BlueHost.

BlueHost ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, un tiem ir vairāki hostinga plāni, no kuriem izvēlēties. Iesācēju mūziķa WordPress vietnē varat izmantot kādu no viņu kopīgotajiem plāniem. Vēlāk jūs varat jaunināt uz jaudīgāku mitināšanas plānu, jo jūsu vietne aug, un tā prasa vairāk servera resursu.

WordPress ir viena no labākajām programmatūrām, ar kuras palīdzību izveidot vietni. Tās galvenā funkcionalitāte ir ļoti standarta (ļauj publicēt rakstus, augšupielādēt attēlus, viegli izveidot pielāgotus izkārtojumus), tā nav speciāli izveidota mūziķiem, drīzāk emuāru autoriem un mazo uzņēmumu vietnēm. Tomēr, izmantojot īpašus spraudņus un pielāgotas motīvas, jūs varat pārvērst WordPress par jebkura veida vietnēm (ieskaitot mūziķa profila vietni, mūzikas grupu, dīdžeju vietni vai mūzikas veikala vietni).

Tātad, ja vēlaties savai WordPress vietnei uzticamu mitināšanas pakalpojumu, BlueHost ir pareizā izvēle.

InMotion hostings – atveriet savu mūziķa vietni

inmotion-best-hosting-mūziķiInMotion hostings ir vēl viena lieliska iespēja, ja savai vietnei izvēlaties WordPress. Piedāvājumā ir ļoti unikāls vietņu veidotāju rīks, kas integrējas ar WordPress; to sauc par BoldGrid. Tas faktiski ir spraudņu komplekts, kas ir pieejams instalēšanai ar katru InMotion mitināšanas kontu. BoldGrid var brīvi izmantot, taču, lai piekļūtu šim spēcīgajam WordPress paplašinājumam, jums jāiegādājas mitināšanas plāns.

BoldGrid ir lieliski piemērots iesācējiem, kuriem nav zināšanu par programmēšanu vai to vispār nav, bet viņi paši vēlas izveidot vietni. Ja jūs interesē šis spraudnis, varat uzzināt vairāk par to mūsu BoldGrid pārskata lapā. Īsāk sakot, BoldGrid ir sarežģīts un spēcīgs WordPress lapu veidotājs, kas lietotājiem ļauj viegli izveidot galvenās lapas (velciet un nometiet veidotāju) un ar pogas nospiešanu ievietot formas, kartes, attēlus..

Jūs varat izveidot un palaist savu WordPress vietni tūlīt pēc konta aktivizēšanas. Izrakstīšanās lapā automatizētai iestatīšanai būs jāizvēlas “Pre-Installed WordPress”. Tas jums nemaksās papildus, tas ir iekļauts bez maksas. Šī ir lieliska funkcija, ja vēlaties ātri sākt savu mūzikas vietni.

HostGator – iestatiet un paplašiniet savu mūzikas vietni

hostgator-best-host-mūziķiHostGator ir “zvērs” attiecībā uz tīmekļa mitināšanu. Dažādas nozares izvēlas HostGator, lai mitinātu savas mazās un lielās vietnes. Daudzi mūziķi, mūzikas grupas, dīdžeji un mākslinieki arī izvēlas šo hostinga uzņēmumu, jo tas ir uzticams un piedāvā ļoti labu tehnoloģiju atbalstu.

HostGator piedāvā arī viena klikšķa instalēšanas rīku, kas lietotājiem ļauj ātri un ērti iestatīt savu WordPress mūzikas vietni. Vietnē HostGator jūs varat uzlabot savu mitināšanas plānu, pieaugot jūsu vietnei.

Izvēlieties vienu no viņu kopīgotajiem plāniem, lai sāktu, un pārslēdzieties uz mākoņa vai VPS mitināšanu, tiklīdz jūsu vietne saņem vairāk trafika vai tai nepieciešama augstāka drošība.

Ja nevēlaties vietnes izveidei izmantot WordPress, varat izmantot vilkšanu Gator & nometiet vietņu veidotāju. Personīgi man pārāk nepatīk vietņu veidotāji, bet, ja vēlaties ātri paveikt darbu, šis rīks varētu būt jums ideāls risinājums..

GoDaddy – izveidojiet mūziķa vietni

godaddy-best-hosting-mūziķiGoDaddy ir lieliska izvēle iesācējiem un mazu un vidējas trafika vietņu mitināšanai. GoDaddy ir daudzpusīga, veidojot jūsu vietni: jūs varat izvēlēties GoDaddy piedāvāto vietņu veidotāju vai arī izvēlēties mitināšanas plānu, kurā varat iestatīt savu vietni ar WordPress vai citu rīku, kuru jūs varētu izmantot savas vietnes izveidošanai..

Vietņu veidotājs piedāvās vienkāršu tīmekļa vietnes izveidošanas, rediģēšanas un publicēšanas veidu. Jūs varat izvēlēties no simtiem bezmaksas veidņu un pielāgot tās savām vajadzībām. Ir desmitiem dizainu, kas īpaši izveidoti ar mūziku saistītām vietnēm. Katru dizaina daļu var rediģēt: jūs varat aizstāt attēlu paraugus ar saviem, mainīt logotipu, pievienot un noņemt lapas, pilnībā izlaižot programmēšanas daļu.

Vietņu veidotājs piedāvā daudzas iespējas un logrīku, lai arī jūsu vietne būtu profesionāla un funkcionāla. Jūs varat viegli pievienot attēlu un video galerijas, cilnes, lodziņus, izveidot emuāru vai iespējot e-komercijas funkciju.

Ja izvēlaties izveidot vietni, izmantojot WordPress, iesaku pārbaudīt saistīto apmācību. Ja izvēlēsities kādu no GoDaddy cPanel mitināšanas opcijām, varēsit ar vienu klikšķi instalēt WordPress savā domēnā un uzreiz sākt veidot savu vietni.

Jūsu uzdevums būs pievienot motīvu, instalēt nepieciešamos spraudņus, pievienot lapas un ziņas; kuras ir ļoti viegli izdarīt. Šīs lapas beigās sniegs jums ieteikumu sarakstu, kādus spraudņus un motīvus varat izmantot, lai izveidotu profesionāla izskata mūziķu vietni, izmantojot WordPress.

Kuru saimnieku izvēlēties mūzikas vietnei?

Mēs esam uzskaitījuši piecus galvenos saimniekus, kurus mēs uzskatām par vislabākajiem mūzikas vietnes mitināšanai. Katram hostinga pakalpojumu sniedzējam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc jums jāizvēlas uzņēmums, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Manuprāt, labākais risinājums ir mazākām, sākuma mūzikas vietnēm, iPage. Tīmekļa vietnēm, kas izveidotas, izmantojot WordPress, iesaku BlueHost, InMotion un HostGator. GoDaddy ir arī lieliska iespēja mūzikas vietnes mitināšanai.

Lai uzzinātu vairāk par katru mitināšanas uzņēmumu, lasiet mūsu padziļinātos pārskatus.

Tagad apskatīsim, kā izveidot mūzikas vietni, izmantojot WordPress.

Noderīgi WordPress spraudņi mūzikas vietnei

Kā es ziņoja iepriekš, galvenajam WordPress nav pietiekami daudz iespēju, lai izveidotu mūzikas vietni. Bet, izmantojot īpašus spraudņus, jūs varēsit pievienot mūzikas atskaņotājus, veikalu, mūzikas bibliotēku vai citas lieliskas iespējas. Viss, kas jums jādara, ir pārlūkot WordPress spraudņu krātuvi un meklēt mūziku.

Rezultātos atradīsit visus nepieciešamos spraudņus, kas jums varētu būt nepieciešami, un tos var bez maksas instalēt jūsu vietnē. Šeit ir daži noderīgi mūzikas vietnes spraudņi:

vienkāršs mūzikas widget WordPressIzmantojot vienkāršās mūzikas logrīka spraudni, varat atlasīt iespēju parādīt mūzikas atskaņotāju kā logrīku ar iespēju katram ierakstam pievienot izpildītāja vārdu, dziesmu, albumu, īsu aprakstu un vāka attēlu. Šis logrīks darbosies visās pārlūkprogrammās, kas atbalsta HTML5 audio elementu. Tas noteikti ir lielisks logrīks, kas ir jūsu vietnē, ja vēlaties ļaut apmeklētājiem klausīties jūsu mūziku pirms viņi to iegādājas.

gmedia galerija pārvaldīt mūzikas failu atskaņošanas sarakstuVēl viens lielisks spraudnis ir Gmedia Gallery, kas arī ir daudzfunkciju multivides pārvaldnieks. Šis spraudnis darbojas kā bibliotēka, nodrošinot visaptverošu saskarni ne tikai attēlu, bet arī audio failu pārvaldībai. Izmantojot šo rīku, jūs varat augšupielādēt tik daudz fotoattēlu un mūzikas failu, cik vēlaties, un sakārtot tos grupās, atskaņošanas sarakstos un albumos. Tas ir ļoti noderīgs spraudnis, kuru varētu būt vērts instalēt jebkurā mūzikas vietnē.

Ir minējuši tikai divus spraudņus, taču ir simtiem, no kuriem jūs varat izvēlēties. Izvēloties spraudni, vienmēr pārbaudiet spraudņa vērtējumus un pēdējo atjauninājumu. Jūs nevēlaties savā vietnē instalēt novecojušus spraudņus. Izvairieties no tiem, kas nav atjaunināti gadiem ilgi.

Populārākās mūzikas vietnes, kas veidotas uz WordPress

Ir daudzi mūziķi, dziedātāji, dīdžeji, grupas un mākslinieki, kuri savai vietnei izvēlas WordPress. Šeit ir populārāko saraksts:

Mūziķa vietnes labākās WordPress motīvi

Tātad, ja esat nolēmis izveidot vietni, izmantojot WordPress, šeit ir norādītas dažas premium klases tēmas, kuras varat izmantot, lai padarītu jūsu vietni unikālu un izcilu.

vokālā mūziķa WordPress tēma

Demonstrācija / lejupielāde

jam sessioan tēma mūzikas vietnēm

Demonstrācija / lejupielāde

beatheaven mūziķa vietne WordPress tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Jebkas cits?

Es domāju, ka es atdevu visu nepieciešamo informāciju savas vietnes sākšanai, un es ļoti ceru, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labāko mūziķu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja jums vēl ir kādi jautājumi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sistēmu. Es centīšos uz visiem viņiem atbildēt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map