5 labākie specializētā servera hostings Austrālijā

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie specializētā servera hostings Austrālijā
0 15 мин.


Kā lielas vietnes administratoram vai vietnei, kas atzinīgi vērtē ievērojamu trafiku, jums ir nepieciešams uzticams un ātrs mitināšanas pārvaldnieks. Laikmetā, kurā vairums cilvēku daudz mijiedarbojas tiešsaistes platformās, jums ir nepieciešama vietne, kas kritiskos brīžos nezudīs. Lai gan dalīta mitināšana ir pieņemama lielākajai daļai vietņu īpašnieku, speciāla mitināšana piedāvā vislielāko kontroli un elastību. Jūsu vietnei būs savs serveris, kas paredzēts īpašā mitināšanas platformā kopā ar RAM, atmiņas un joslas platuma piešķīrumiem. Starp Austrālijas vadošajiem serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ietilpst:

1. WP mitināšana

tīrīšana ar vislabāko serveri un Austrālija

WP mitināšana

WP hostings izmanto augstas veiktspējas serverus, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus tīmekļa administratoriem. Tam ir trīs paketes ar Dedicated Basic, sākot no 89 USD / mēnesī. Šis plāns piešķir 2 CPU serdeņus, 2 GB atmiņu, 40 GB SDD krātuvi un neierobežotu datu pārsūtīšanu. Dedicated Advanced plāns sākas ar 149 USD mēnesī ar 4 CPU kodoliem, 4 GB atmiņu un 80 GB SSD krātuvi.

Dedicated Extreme pakete sākas ar cenu 299 USD / mēnesī ar 8 CPU kodoliem, 8 GB atmiņu un 160 GB SSD krātuvi. Visas paketes piedāvā piekļuvi Austrālijas datu centram, kur atradīsit informāciju par visiem tīkla latentuma un datu suverenitātes jautājumiem, kas jums varētu būt radušies..

WP Hostingam ir īpaši WordPress mitināšanas plāni. Startup pakete ir lieliski piemērota iesācējiem, jo ​​jūs saņemat 5 GB SSD krātuvi par USD 19 mēnesī. Biznesa plāns nodrošina 10 GB SSD krātuvi USD 29 mēnesī, savukārt korporatīvā kategorija nodrošina 20 GB SSD atmiņas karti USD 49 mēnesī. WP Hosting izstrādātāji un inženieri ir plaši izpētījuši WordPress sistēmas, lai jūsu bažas tiktu veltītas jūsu apmierinātībai. Šiem ekspertiem varat piekļūt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu.

Šī komanda ir 100% Austrālijas, un katrs izstrādātājs, ar kuru jūs runājat, ir vietējs, jo vienmēr pastāv risks, ka tulkojumā kaut kas pazudīs, mijiedarbojoties ar ārvalstu personu. WordPress pakotnēs ir DDOS aizsardzība “vienmēr ieslēgta”, un regulāra vīrusu skenēšana neļauj jūsu vietnei būt apdraudētai. WP mitināšana papildus pārvietos jūsu jau darbojošos WordPress vietni uz viņu mitināšanas pakalpojumu bez dīkstāves.

2. Sapņu IT saimnieks

sapnis-veltīts-serveris-Austrālija

Sapņo to

DreamIT Host sāka darbību 2014. gadā ar mērķi kļūt par tīmekļa mitinātāju, kas pazīstams ar savu izcilo vērtību, augsto veiktspēju un ārkārtas pakalpojumu. Uzņēmumam ir trīs pieņemamas iespējas. Essentials plāns sākas ar AUD 4,95 mēnesī, kur jūs saņemat 5 GB krātuvi, 2 GB atmiņu un maksimāli 100 stundas stundas e-pastus. Tīmekļa vietnes Economy hostings sākas ar AUD 9,95 mēnesī ar 15 GB krātuvi, 4 GB atmiņu un maksimāli 150 e-pasta stundām. Biznesa plāns sākas ar AUD 19,95 mēnesī / mēnesī ar 50 GB krātuvi, 6 GB atmiņu un maksimālo 300 stundas e-pastu.

Visos plānos ir neierobežots e-pasta konts un joslas platums, kā arī desmit papildinājumu domēni. Veltīto serveru darbību nodrošina cPanel, CloudLinux un LiteSpeed.LiteSpeed ​​ir neticami ātrs, tāpēc vietnes uz platformas tiek ielādētas ļoti ātri. Jaunie DreamIT tīmekļa serveri tiek piegādāti ar NVMe, kas ir 12 reizes ātrāk nekā SSD serveris.

Ir vairāk nekā 400 lietotņu, kas izstrādātas, lai labi darbotos ar DreamIT, ieskaitot WordPress, Magento un Drupal. Uzticamas vietnes uzturēšana ir būtiska, lai jūs nepazaudētu potenciālos pircējus vai apmeklētājus. Tīkla 99,95% darbības laiks garantē, ka jūsu vietne vienmēr ir atjaunināta.

Serveri ir vēl vairāk optimizēti, lai labi darbotos ar vietnēm ar lielu trafiku, kas ir īpaši ideāli piemērots e-komercijas platformām. Atbalsta komandas mītne atrodas Melburnā, un viņi ātri reaģē un palīdz ar visiem jautājumiem. Servera aparatūra atrodas un tiek mitināta Austrālijā, kas nozīmē, ka Aussie vietnēm būs visaugstākais veiktspējas līmenis.

3. Racionalizēt serverus

racionalizēt-serveri-veltīta-Austrālija

Racionalizēt serverus

Streamline serveri tika izveidoti 2007. gadā ar redzējumu piedāvāt novatoriskus pakalpojumus tīmekļa mitināšanas nozarē. Firmas produktu klāsts ir no spēļu, balss, speciālajiem, VPS serveriem, filiāļu mārketinga un tīmekļa mitināšanas. Viņiem paredzētie serveri ir pieejami tīmekļa īpašniekiem Austrālijā, Singapūrā un Jaunzēlandē.

Klientus apkalpo daudzi datu centri Pērtā, Melburnā un Sidnejā. Viņu serverus darbina Intel, un to cenas ir dažādas. Pamatplāns, piemēram, Sidnejā, sākas ar USD 80 mēnesī un piedāvā 8 GB RAM, 250 GB SSD un 3000 GB. Tīkls ir aizsargāts ar DDOS, kas nozīmē, ka visas paketes, kas paredzētas jūsu vietnei, tiek skenētas reāllaikā.

Zinoši darbinieki ir pieejami visu diennakti. Streamline Services piedāvā arī automātisku nodrošināšanu, kur jūsu serveris tiks automātiski nodrošināts nākamajās 15 minūtēs pēc maksājuma veikšanas. Serveriem ir lietotājam draudzīgas saskarnes, kas ļauj pilnībā kontrolēt klientus. Jūs varēsit novērtēt savu datu izmantošanu un automatizēt operētājsistēmu instalēšanu.

4. Digitālais Klusais okeāns

digitalpacific-veltīts-server-austrālija

Digitālais Klusais okeāns

Digital Pacific sāka darboties 2000. gadā kā oglekļa neitrāla tīmekļa vietne Austrālijā. Sākot no savas bāzes Sidnejā, uzņēmums koncentrējas uz klientu apmierinātību un kvalitatīviem pakalpojumiem. Viņu vērtības, tostarp pilnvērtīgu un ilgtermiņa attiecību nodibināšana ar klientiem, intuitīvu mitināšanas produktu nodrošināšana par vērtīgām cenām un klientu vajadzību izpratne.

Uzņēmuma 15 gadu pieredze padara to par izcilu Austrālijas tīmekļa mitināšanas tirgū. Tam ir droša rezerves kopiju sistēma, kas trīs reizes dienā saglabā jūsu e-pasta failus, vietni un datu bāzi. Firma izmanto Dell aparatūru, un tās spoguļattēli veicina servera uzticamību.

Firma piedāvā dalītu, īpašu un VPS mitināšanu. Īpašie plāni sākas ar 99 ASV dolāriem, un jūs esat tiesīgs ātri uzstādīt un saņemt atbalstu, kā arī jaunāko Dell aparatūru. Digitālā Klusā okeāna galvenais serveru centrs atrodas Sidnejā. Digital Pacific vienmēr ir standarta tīmekļa resursdators, un tas piedāvā pietiekami daudz resursu mazai vietnei.

WordPress veltītās mitināšanas trūkums ir neizdevīgs daudziem tīmekļa īpašniekiem, kuri savas vietnes pārvalda uz platformas. Arī to dīkstāves un uptimes ir diezgan standarta, un tie nebūtu ideāli piemēroti vietnēm ar lielu trafiku. Tomēr, ja esat informēts par vidi, jūs novērtēsit, cik tīrs un tīrs ir tīkls.

5. Vietnes zeme

vietne, kas paredzēta serverim, Austrālija

Vietne

Vietnes vietnei Austrālijā nav serveru, taču Singapūrā tiem ir datu centri, kas piedāvā labu veiktspēju, darbības laiku un savienojumu. Firmas darbspējas laiks 99,99% ir ievilinājies vienmērīgā tīmekļa administratoru plūsmā. Par šo garantiju viņš ir tik pārliecināts, ka sola kompensāciju, ja viņu serveri neatbildīs šim darbības laikam.

Ieejas plāns sākas ar 269 USD / mēnesī ar 4 CPU kodoliem, 8 CPU pavedieniem, 16 GB RAM un 480 GB SSD. Barošanas paketes cena sākas ar 349 USD / mēnesī ar modernizētu 32 GB RAM un 960 GB SSD. Super Power tīmekļa mitinātāja cena ir USD 729 mēnesī, un tajā ir 12 CPU kodoli un 64 GB RAM.

Vietne Ground ir optimizēta WordPress, un ekspertu atbalsta komanda palīdzēs jums rast bažas. Web īpašnieki novērtēs arī to, cik viegli ir integrēt WooCommerce. Firma garantē nulles aizturēšanas laiku gan tiešajā tērzēšanā, gan mijiedarbībā pa tālruni. Viņu vadības panelis ir pietiekami vienkāršs, lai pat iesācējs varētu pārvietoties un izmantot.

Kā izvēlēties serveri?

Ja jūs meklējat izcilu specializētu tīmekļa mitinātāju, jums būs jāizvērtē vairāki svarīgi apsvērumi, tostarp:

Izpildes prasības

Cik serveru atbilstoši apkalpotu jūsu prasības? Cik apmeklētāju jūs sagaidāt? Parasti servera kodolu un procesoru skaitu var izvēlēties. Skaits būs atkarīgs no jūsu izmantotajām lietojumprogrammām. Vēl viens apsvērums ir serdeņa veiktspēja, kas noteikta pulksteņa ātrumā (MHz). Programmatūras pārdevējs vai komanda, kas pārvalda lietojumprogrammu, ir labāk piemērota, lai ieteiktu ideālu procesoru vai kodolu skaitu.

Jo vairāk kodolu ir CPU un jo ātrāks tas ir, jo vairāk RAM opciju ir pieejamas administratoram. Ja neesat pārliecināts par savām RAM vajadzībām, izvēlieties paketi, kas atļauj papildu RAM.

Cietie diski vislabāk ir RAID iestatījumi, kas aizsargā jūsu vietni no viena cietā diska ievainojamības. Jūsu sistēma joprojām darbosies, līdz instalēsit cietā diska nomaiņu, kaut arī tā nedaudz zaudēs veiktspēju. Jums ir vairāk cietā diska iespēju ar lielu serveri. SATA diskdziņi nodrošina lielu apjomu, taču to veiktspēja ir diezgan zema. SAS darbība ir labāka nekā SATA, taču tā ir dārgāka un ar mazāku jaudu. SAS ir aizstāts ar SSD, kas darbojas 50 līdz 100 reizes labāk nekā SATA.

Lietojumprogrammas mērogojamība

Jums būs jāapsver, cik labi jūsu lietojumprogrammu skala. Dažām lietojumprogrammām ir grūti pielāgot dažādas ierīces. Nodrošināt, ka datu bāze darbojas vairākos serveros, ir izaicinājums, jo tā ir jāsinhronizē ar serveriem. Būtu pat vieglāk pāriet uz serveri ar lielāku RAM, atmiņas un apstrādes jaudu.

Dīkstāves ietekme

Jums jānovērtē jebkura servera dīkstāves ietekme uz uzņēmējdarbību. Jūs nedrīkstat dalīties ar piešķirtajiem resursiem īpašā mitināšanas plānā, taču biežāk nekā viena kļūme ir viena servera vietā. Ja jūs izmantojat e-komercijas platformu, jebkura dīkstāve var izrādīties dārga, jo klienti var pamest jūsu vietni vai radīt negatīvu jūsu uzņēmuma tēlu.

Tīkla kvalitāte

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju dod jums iespēju izvēlēties sava servera atrašanās vietu. Jo tuvāk datu centram, jo ​​ātrāk tiek piegādāta informācija. Iekraušanas ātrumu noteiks arī aparatūras un programmatūras kvalitāte.

Kad jums ir nepieciešams īpašs serveris?

Īpaša servera ieguvumi daudzkārt pārsniedz koplietošanas tīmekļa mitināšanas ieguvumus. Jums varētu rasties jautājums, vai jūs gūtu maksimālu labumu no veltīta servera mitināšanas. Zemāk ir pamatnostādnes:

 • Jūsu uzņēmuma lielums: Dedicated hosting vislabāk darbojas ar vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Salīdzinot ar mazu uzņēmumu, tiek glabāta un nodota vairāk informācijas. Ja jūsu bizness ir progresējis līdz vietai, kad saņemat ciparus sešos ciparos, iespējams, ir pienācis laiks pāriet uz īpašu plānu. Liela satiksme var izraisīt pakalpojumu pārtraukumus, kas var būt postoši jūsu zīmolam.
 • Lapas ielādes laiki: Jums ir apmēram 2 sekundes, lai radītu iespaidu. Daudzas platformas piesaista lietotāju uzmanību internetā, padarot apmeklētājus nepacietīgus un pieraduši pie liela ātruma. Ja konstatējat, ka jūsu vietne tiek ielādēta lēni vai bieži notiek kavēšanās, ir pienācis laiks apsvērt īpašu serveri. Arī meklētājprogrammas ātri klasificē vietnes labvēlīgi.
 • Informācijas jutīgums: Dalītajā mitināšanā vairākām vietnēm ir kopīgs serveris. Ja kādā citā vietnē tiek pārkāpts drošības līmenis, iespējams, ka draudi atradīs ceļu uz jūsu platformu. Pēc tam jūsu vietnes datu bāze tiks apdraudēta. Šis risks ir īpaši nozīmīgs e-komercijas veikalos, kur informācija ir sensitīva, ieskaitot kredītkartes datus un adreses. Šādiem veikaliem būtu nepieciešami modernizēti drošības elementi, kas nāk ar speciālu mitināšanu.
 • Kad esat vairāk pieredzējis: Vietnes panākumi mitināšanas plānā pilnībā ir atkarīgi no administratora centieniem. Nepārvaldīts serveris uzturēšanai ir atkarīgs no tīmekļa īpašnieka, un jums būs jāzina vairāk par servera sistēmām, nevis iesācējiem. Tomēr ir pārvaldīta opcija, kurā komandai, kuru nodrošina resursdatora pārvaldnieks, palīdzēs iestatīšana.

Dedicated Server lietošanas priekšrocības

Veltīts serveris ir visa mašīna tikai jūsu vietnei. Šīs vienošanās ieguvumi ir:

Vadība un pielāgošana

Izmantojot speciālu serveri, jums ir tiesības pievienot vajadzīgās programmas. Tāpēc jūs varat optimizēt savu vietni tā, lai tā darbotos vislabāk, izmantojot jūsu nišu. Sākot ar aparatūras specifikācijām un beidzot ar operētājsistēmu un piemaksu, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni. Jebkurā laikā varat atjaunināt vai izslēgt vietni, neuztraucoties par citiem lietotājiem.

Stingrāka drošība

Kopīga mitināšana padara jūsu vietni neaizsargātu pret citu lietotāju apšaubāmām darbībām. Šis risks nepastāv īpašā mitināšanā, jo jums pašam ir serveris. Varat instalēt vairākus drošības slāņus, kas aizsargā jūsu saturu. Dedicificētajos mitināšanas plānos ir arī uzlaboti drošības elementi, salīdzinot ar kopīgotajiem mitināšanas līdzekļiem.

Uzticama veiktspēja

Dedicated hosting ir ideāli piemērots tīmekļa administratoriem, kuri vēlas stabilu un uzticamu veiktspēju. Izmantojot šo plānu, jums tiek piešķirti dažādi resursi tikai jūsu serverim. Kamēr jūs neievērosit šos ierobežojumus, jūsu vietne darbosies efektīvi. Varat arī izmantot papildu pievienošanu-
piemēram, spraudņi, lai uzlabotu veiktspēju.

Secinājums

Tiešsaistē ir miljardiem apmeklētāju, kas īpaši noraida satura kvalitāti, ielādes ātrumu un dažādu platformu funkcionalitāti. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai vietnes piedāvātu izcilu lietotāju pieredzi. Specializētā mitināšana tīmekļa īpašniekiem piedāvā virkni priekšrocību, tostarp augstu veiktspēju, labāku drošību, kontroli, elastīgumu un caurspīdīgumu. Vietnes Austrālijā var izvēlēties starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir datu centri tādās pilsētās kā Melburna, Sidneja un Pērta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector