5 labākie tiešsaistes veikala veidotāju rīki, kurus izvēlēties

labākais tiešsaistes veikals-celtnieki-2019


Savas vietnes izveidošana ar nolūku kaut ko pārdot varētu izklausīties kā milzīgs un ļoti sarežģīts solis, bet, ticiet man, ja ieklausīsities man teiktajā, jūs to varēsit izdarīt ļoti īsā laikā, un lielākoties svarīgi darīt pareizi.

Uzņēmums
Cena no
Izmēģiniet

1Wix veikala celtnieksUSD 17,00 / mēnBEZMAKSAS
2weebly veikala celtnieks8,00 USD / mēnBEZMAKSAS
3volūciju veikala celtnieks15,00 USD / mēnBEZMAKSAS
4lielveikalu veikala celtnieksUSD 29,95 mēnesīBEZMAKSAS
5interneta veikala celtnieksUSD 12,99 mēnesīBEZMAKSAS

Ja jums ir uzņēmums un vēlaties paplašināt savu biznesu internetā un aptvert lielāku tirgu, jums jāatrod labākais rīks, kas palīdzēs jums izveidot savu tiešsaistes veikalu tieši tā, kā jūs to paredzējāt. Protams, pastāv iespēja nolīgt profesionāli, kas to izdarītu jūsu labā, bet, ja jums nav liela budžeta vai jūs vienkārši vēlaties ietaupīt naudu un iemācīties to izdarīt pats, varat to izdarīt. Jums tikai jāizvēlas jums piemērotākais veikala celtniecības rīks, un jūs varat sākt darbu īsā laikā. Tomēr, pirms izvēlaties veikala celtniecības rīku, kuru izmantosit sava tiešsaistes veikala noformēšanā, jums rūpīgi jāpārdomā savas vajadzības un prasības. Tas nozīmē, ka jums ir jākoncentrējas uz noteiktām lietām un jāņem vērā tās visas, lai jūs varētu izvēlēties sev labāko veikalu veidotāju rīku. Es jums to palīdzēšu, un tad es runāšu par saviem iecienītākajiem un, manuprāt, labākajiem veikalu celtnieku rīkiem.

Kā izvēlēties veikala veidotāju rīku?

Vislabākais rīks, ko izmantot, izstrādājot savu vietni, ir pirmais, bet arī vissvarīgākais solis, kas jums būs jāveic, ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu tiešsaistes veikals galu galā ir vizuāli pievilcīgs, bet arī saistošs un efektīvs. Tāpēc, pirms sākat veidot savu vietni, izmantojot jebkuru rīku, jums vajadzētu padomāt par to, kas jums nepieciešams un ko būvnieks jums var piedāvāt..

Jūsu produkts un krājuma lielums

Pirmais faktors, kas jums jāņem vērā, ir jūsu produkta raksturs. Ja jūs domājat par tiešsaistes veikala izveidi, jums jau vajadzētu zināt, kāda veida produktu jūs plānojat pārdot. Tam būs ievērojama ietekme uz jūsu lēmumu attiecībā uz veikala celtnieku, kas jums būtu jāizmanto, jo dažas platformas ir labākas nekā citas fizisku produktu pārdošanai, bet citas ir labākas digitālo produktu pārdošanai..

Vēl viena svarīga lieta, kas jāņem vērā, ir krājuma lielums. Ja jūs pārdodat fiziskus produktus un jums ir liels daudzums preču, ko vēlaties pārdot, jums jāatrod platforma, kas var apmierināt jūsu vajadzības.

Budžets un cena

Ir ļoti svarīgi plānot savu budžetu uz priekšu, ja nevēlaties tērēt vairāk naudas, nekā varat rīkoties. Pat ja jūs varētu domāt, ka jums ir pietiekami liels budžets, jums ir jāņem vērā visi iespējamie izdevumi.

Mans ieteikums ir meklēt veikalu veidotāju rīkus un platformas, kurās tiek ņemti ikmēneša maksājumi, un izvairīties no tiem celtniekiem, kuri ņem procentus no jūsu pārdošanas apjoma. Tas varētu šķist mazs procents, bet, ja jūs pārvietojat daudz preču, tas var sasniegt daudz. 

Dizains

Meklējiet veikalu veidotāju rīku, kas jums sniegs vislielāko brīvību un elastību dizaina jomā. Atcerieties, ka tā ir jūsu vietne, un jums, iespējams, ir precīza ideja par to, kā vēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikals izskatās. Izveidojot pievilcīgu un vizuāli patīkamu dizainu, tas tiešām var palīdzēt jūsu pārdošanas apjomos, kā arī piesaistīt jaunus klientus.

Funkcionalitāte un pielāgošanas iespējas

Jums jāpārliecinās, ka jūsu tiešsaistes veikals ir pilnībā funkcionējošs un vai visas funkcijas, kuras vēlaties iekļaut, darbojas kā šarms. Atrodiet platformu, kas ļaus jums pielāgot vietni tik daudz, cik vēlaties.

Lielākajā daļā veikalu veidotāju rīku ir galvenā pamata funkcionalitāte, un tiem ir spēcīgas funkcijas. Tomēr, kaut arī tas ir ārkārtīgi svarīgi, ar to vienkārši nepietiek, it īpaši, ja jūsu veikals darbojas lieliski un sāk augt. Šajā gadījumā jums būs jāpievieno dažas jaunas funkcijas, lai paplašinātu savu biznesu, un tieši tāpēc pielāgošanas iespējas ir svarīgas.

Es ceru, ka tagad jūs saprotat, kuras ir dažas no svarīgākajām lietām, kurām jums jāpievērš uzmanība, izvēloties savu tiešsaistes veikala celtniecības rīku. Tomēr ir daudz iespēju, un izvēlēties labāko nav viegli, pat ja zināt, kas jums nepieciešams. Tāpēc es esmu izvēlējies 5 veikalu celtnieku rīkus, kas, manuprāt, ir vislabākie un var tikt galā ar gandrīz jebko, ko jūs varētu tiem uzmest.

Wix.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

Wix com labākais tiešsaistes veikala veidotājs

Pirmā vietņu veidošanas platforma mūsu sarakstā ir arī viena no populārākajām. Wix izmanto daudzi uzņēmumi, un tas nav tikai veikalu celtniecības rīks. Faktiski, papildus e-komercijas vietnes izveidošanai, tā ir arī lieliska platforma fotogrāfijām, dizaineriem, mūziķiem utt.

Vai Wix ir ērti lietojams?

Wix var piedāvāt jums vairāk nekā 500 skaistu veidņu, daudzas no tām ir īpaši izveidotas e-komercijai. Tā ir ļoti vienkārša un tieša platforma, kas tiek uzskatīta par tīru vilkšanas un nomešanas veikala veidotāju rīku, kas nozīmē, ka jums nav jāzina, kā kodēt, vai arī jums ir liela tehnoloģiskā pieredze, lai to lietotu un ar to izveidotu satriecošu vietni. . Wix ļauj arī pārdot gan fiziskas, gan digitālas preces, tāpēc neatkarīgi no jūsu biznesa, Wix lietošana ir pareizā izvēle.

Wix.com funkcijas

Wix ir viena no celtnieku platformām, kurai ir patiešām iespaidīgs un visaptverošs funkciju saraksts. Piemēram, jūs varat izmantot viņu produktu galerijas, lai pareizi parādītu savus produktus, un jūs pat varat izveidot produktu lapu arī katram atsevišķam produktam. Starp svarīgākajām funkcijām, ko Wix var piedāvāt, pielāgojams dizains ar e-komercijas veidnēm jums ir visnozīmīgākais, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu.

Vēl viena lieliska funkcija, kuru varat izmantot, ir atlaižu koda radītājs, un jūs varat iekļaut arī pārvadāšanas aprēķinus vai nodokļu aprēķinus. Varat ieslēgt automātiskos e-pasta paziņojumus saviem klientiem un biļetenu rīkus.

Ja jūs nolemjat izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Wix, jūs varēsit klientam piedāvāt 12 dažādus maksājumu apstrādātājus, ieskaitot PayPal, Stripe un Square kā dažus no populārākajiem. Turklāt ņemiet vērā, ka Wix neiekasē nekādas komisijas par darījumu veikšanu, tāpēc jebkura jūsu gūtā peļņa ir jums jāuztur.

Wix ļauj izveidot mobilo reaģējošu veikalu un ļauj jums izvēlēties no daudzām lietotnēm, kad veidojat savu vietni. Ir daudz e-komercijas, mārketinga un biznesa lietotņu, kas var palīdzēt jums izveidot saistošāku vidi jūsu klientiem.

Vietne Weebly.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

labākais veikala veidotāju rīks

Weebly ir vēl viens pārsteidzošs vietņu veidotāju rīks, un tas noteikti ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem velciet un nometiet veidotājiem. Tas ir arī viens no vienkāršākajiem veikalu celtniekiem. Jums nav jāiemācās ar to strādāt, tas viss ir diezgan vienkārši un tāpēc, ka tas ir tik lielisks e-komercijas veidotājs, aptuveni 450 000 tiešsaistes veikalu šobrīd izmanto Weebly.

Weebly ātrums un vienkāršība

Tā kā Weebly nodrošina mitināšanu katrai vietnei, kas izveidota uz viņu platformas, tas ļauj viņiem piedāvāt ātrāku ielādes ātrumu saviem klientiem. Turklāt jums nevajadzēs uztraukties par drošību tik daudz, cik jūs darītu citiem celtniekiem, jo ​​Weebly rūpējas par drošību pret surogātpasta izplatītājiem un hakeriem.

Kad runa ir par celtniecības procesu, jūs varēsit izveidot savu tiešsaistes veikalu dažu minūšu laikā. Daudzos gadījumos vietņu veidotājiem velciet un nometiet, pirms jūs varat noformēt savu vietni tieši tā, kā jūs to iecerējāt, nepieciešama zināma apmācība. Ar Weebly tas notiek savādāk, un viss darbojas tieši tā, kā jūs varētu gaidīt. Arī tiešsaistes veikali, kas veidoti, izmantojot Weebly, ir draudzīgi mobilajiem tālruņiem, un tiem ir adaptīvs dizains.

Weebly.com iezīmes

Runājot par funkcijām, kas ir svarīgas e-komercijas vietnēm, Weebly ir daudz ko piedāvāt. Produktu prezentācija ir pārsteidzoša, un Weebly ļauj jums izveidot produkta lapu katram atsevišķam produktam. Tur cita starpā varat pievienot vairākus attēlus, vairākus produktu variantus, pārdošanas iespēju, produkta aprakstu un sociālo mediju koplietošanas pogas.

Jūs varat pievienot iepirkumu grozu ar vienu ļoti noderīgu un interesantu funkciju – kad kāds cilvēks pamet jūsu veikalu, neaizpildot savu iepirkumu grozu sarakstu un neizrakstoties, viņš saņem atgādinājumu uz saviem e-pastiem.

Ir daudz iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties, ja runa ir par piegādes un nodokļu iestatījumiem, taču tās ir atkarīgas arī no tā, kur atrodas jūsu bizness. Varat arī pievienot kuponu kodus, dāvanu karšu produktus un izsekot, kādi raksti jums ir noliktavā.

Runājot par maksāšanas iespējām, Weebly nepiedāvā tik daudz iespēju, salīdzinot ar dažām citām e-komercijas platformām. Tie nodrošina 4 maksājuma iespējas (PayPal, Stripe, Square un Authorize.net), kuru ir vairāk nekā pietiekami un kas aptver daudz pamata.

Volusija

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

labākā interneta veikala celtniece

Pēdējo gadu laikā strauji ir pieaudzis apjoms, un tas kļuva par vienu no populārākajiem e-komercijas platformu nodrošinātājiem un veikalu veidotāju rīkiem. Šīs platformas izmantošanai ir daudz priekšrocību, un jūs nenožēlosit par savu izvēli, ja pievienosities Volusion, lai izveidotu savu vietni tiešsaistes tirdzniecībai. Tā ir mākonis balstīta e-komercijas platforma, kurai ir visas vissvarīgākās funkcijas un funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, lai izstrādātu vislabāko iespējamo interneta veikalu..

Programmatūra, ko piedāvā Volusion, ļauj jums izveidot savu tiešsaistes veikalu bez liekām grūtībām, un tā ir ļoti draudzīga lietotājam. Tomēr to nav tik vienkārši lietot kā dažus citus celtniecības rīkus, tāpēc jums būs jāizlasa ceļvedis, ko varat atrast informācijas panelī. Jums būs jāievēro instrukcijas, ja vēlaties padarīt savu tiešsaistes veikalu tieši tādu, kādu esat iedomājušies. Piemēram, ja vēlaties izveidot veikalu, kurā pārdos lejupielādējamus digitālus produktus, jums tas būs jāizveido daudzpakāpju procedūrā..

Volusion funkcijas un motīvi

Volusion ir daudz noderīgu funkciju, un integrācija ar Amazon un eBay noteikti izceļas. Tomēr tas ir tikai aisberga redzamā daļa. Piemēram, izveidojot savu tiešsaistes veikalu, jūs varēsit pievienot bez ierobežojumiem tik daudz produktu, cik vēlaties. Varat arī izveidot dāvanu kartes, kuponus atlaidēm, ikdienas darījumus un daudzas citas lietas, kas palīdzēs piesaistīt jaunus klientus un saglabāt tos, kas jau no jums tiek nopirkti. To var izdarīt, izmantojot dažādas lojalitātes atlīdzības programmas, kas ir vēl viena lieliska funkcija, kas nāk ar Volusion lietošanu.

Ir arī daudzas tēmas, no kurām jūs varat izvēlēties, ja apmeklējat šo vietnes veidotāju, bet man jāuzsver, ka tikai nedaudzām no šīm tēmām ir bezmaksas. No otras puses, nav darījumu maksas, kas ietekmēs jūsu peļņu.

Klientu atbalsts Volusion

Viena no lietām, kas Volusion izceļas starp tik aso konkurenci, ir klientu apkalpošana. Viņi nodrošina pastāvīgu atbalstu jebkurā dienas vai nakts laikā, un jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni vai e-pastu. Varat arī sarunāties ar viņiem tiešsaistes tērzēšanā, kuru viņi ir izveidojuši saviem klientiem.

BigCommerce

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

labākais lielveikalu tiešsaistes veikala veidotājs

Tā kā veikalā ir tik daudz celtnieku, nav viegli izvēlēties labāko. Nu, BigCommerce noteikti ir pelnījusi iespēju, un pēc tam, kad esmu to izmēģinājis, varu godīgi teikt, ka tas noteikti ir pelnījis vietu arī manā sarakstā. Ja jūs to darāt, jūs nebūsit vienīgais. Faktiski vairāk nekā 100 000 tiešsaistes veikalu izmanto BigCommerce, kas šobrīd ir viena no populārākajām un visstraujāk augošajām vietņu veidošanas platformām pasaulē.

BigCommerce lietošanas ērtums un mērogojamība

Lai arī ir daudz iespēju un iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties, ja izmantojat BigCommerce, tas joprojām ir ļoti vienkāršs veikalu veidotājs, kuram nav vajadzīgas nekādas tehnoloģiskas zināšanas vai zināšanas. Protams, tā kā ir daudz iespēju, piemēram, nodokļu iestatījumos, reizēm jūs varētu justies satriekti.

Vēl viena liela BigCommerce priekšrocība ir mērogojamība. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot BigCommerce neatkarīgi no jūsu tiešsaistes veikala lieluma. Turklāt, ja jūsu bizness ar laiku daudz pieaug, jūs vienmēr varat palielināt un uzlabot visas funkcijas, kuras jums, iespējams, nevajadzēja, kad sākāt darbu..

BigCommerce nepiedāvā bezmaksas plānu kā daži citi veikalu veidotāji, taču viņi piedāvā 15 dienu izmēģinājuma versiju. Protams, viņi nepieprasa nekādas transakcijas maksas, kas ir ļoti svarīgi cilvēkiem, kuri tikko sāk darbu.

BigCommerce funkcijas un motīvi

BigCommerce ļauj jums prezentēt savus produktus tik daudzās detaļās, un produktu parādīšanai varat izmantot arī attēlus un video. Ir arī dažādas groza funkcijas, kuras varat izmantot, un dažādas maksāšanas iespējas (kredītkartes, PayPal, Authorize.net utt.).

Jūs varat pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus; varat izveidot kuponu kodus, dāvanu kartes, izmantot dažādus piegādes iestatījumus, kā arī nodokļu iestatījumus un ļoti detalizēti izsekot krājumiem.

Viena lieta, kas izceļas ar BigCommerce, ir fakts, ka viņi piedāvā trešo pušu tēmu veikalu. Dažas no šīm tēmām ir bezmaksas, citas – par piemaksu un par tām ir jāmaksā, taču šis veikala veidotājs noteikti sniedz jums vislielāko izvēli un tik daudz iespēju.

Vietne.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

webs com labākais tiešsaistes veikala veidotāju rīks

Webs.com ir viens no ilgstošajiem vietņu veidotājiem, kurš darbojas jau kopš 2001. gada un ir nemitīgi audzis, cīnoties ar jaunajiem konkurentiem, piemēram, Weebly un Wix, un sekojot līdzi. Faktiski vairāk nekā 55 miljoni vietņu līdz šim ir izveidotas ar Web, un tas joprojām ir viens no populārākajiem veikalu veidotāju rīkiem mūsdienās.

Vai Vietne.com ir ērti lietojama?

Tīmekļa vietnes ir viena no visvienkāršākajām vietņu veidotājām, ko varat atrast. Tie ir WYSIWYG (tas, ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat) celtniecības rīks. Tas nozīmē, ka jūs projektējat visu vietni tieši priekšā no jums, un tas, ko redzat, veidojot, faktiski ir tas pats, kas parādīsies, kad būsit pabeidzis. Jūs varat izvēlēties starp parastajām un speciālajām lapām, taču abas iespējas ir diezgan viegli lietojamas un saprotamas. Jūs pat varat apvienot parastās un speciālās lapas, tāpēc, veidojot tiešsaistes veikalu ar tīmekļa vietnēm, jūsu rīcībā ir daudz elastības.

Vietņu vietnes funkcijas

Vietne Web nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, kas var būt nepieciešamas jebkuram interneta veikalam, piemēram, produktu attēlu, cenu, aprakstu ievietošanu. Jūs varat iestatīt dažādas nodokļu iespējas un izmantot dažādus nosūtīšanas iestatījumus. Jūs varat izveidot dažādas produkta versijas (tas pats produkts dažādās krāsās, izmēros utt.).

Ir arī daudzi logrīki, kurus varat pievienot savai vietnei, kas ļauj jums vēl vairāk pielāgot tiešsaistes veikalu. Varat arī izvēlēties trešo personu preces, ja jūtaties kā no tām varētu gūt labumu.

Tas ir arī pilnīgi mobilam draudzīgs un atsaucīgs vietņu veidotājs, kas ļauj dalīties ar jūsu vietni dažādos sociālajos tīklos. Ir arī daudz SEO rīku, kas var palīdzēt optimizēt jūsu vietni Google un citām meklētājprogrammām. Runājot par maksājuma iespējām, varat izmantot PayPal un Google Checkout. Tomēr, ja jūs izvēlaties integrēt savu Etsy veikalu vietnē, varat izmantot citas maksāšanas iespējas.

Secinājums

Kā mēs jau teicām ubagošanā, pareizā veikala celtniecības rīka izvēle ir viens no vissvarīgākajiem soļiem, kas jums būs jāveic, lai paplašinātu savu biznesu neierobežotajā tirgū, tas ir, internetā. Izveidot tiešsaistes veikalu nav viegli, taču, ja jūs zināt, kas jums nepieciešams un ko meklēt, tam nav jābūt grūti.

Es ceru, ka mans padoms palīdzēs jums atrast labāko iespējamo veikalu celtniecības rīku, kas spēs apmierināt jūsu vajadzības un tādējādi palīdzēs uzlabot jūsu biznesu vairāk, nekā jūs, iespējams, iespējams. Doties kopā ar vienu no šiem 5 veikalu veidotāju rīkiem, par kuriem es runāju šajā rakstā, ir saprātīga izvēle.
Piedāvātais attēls: Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map